hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.11.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 20 listopada 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Aspergirls (Rudy Simone), na drugim Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera (Jennifer McIlwee Myers). Kolejny produkt to Nie śmiej się! Wersja junior mini (Alexander) oraz Znaki czasów (Kenneth E. Hagin).
1
Aspergirls - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aspergirls
Dostępny58 szt.

„Pozycja ta jest po części zbiorem wspomnień, po części – przeglądem badań, po części wreszcie – przewodnikiem po zespole Aspergera Dzięki potoczystemu językowi, jakim została napisana, jest z jednej strony bardzo konkretna, z drugiej zaś – luźna i swobodna. Przede wszystkim jednak stanowi kompendium wiedzy dla wszystkich osób zainteresowanych tym, jak wygląda życie wykraczające poza to, co przyjęło się uznawać za normę. [...] Nie wyobrażam sobie, że ktoś może przeczytać tę książkę i nie dojść do wniosku, że kobiety borykające się z wyzwaniami zespołu Aspergera są bohaterkami, a ich doświadczenia starczyłyby na wiele filmów. Aspergirls – jak wszyscy bohaterowie – mają swoje słabe punkty: bycie obiektem prześladowań, niską samoocenę, napady lęku, załamania, problemy z seksem i poczucie winy. Simone zajmuje się tymi kwestiami po kolei, dzieląc się wiedzą, pomagając w chwilach załamania, dając liczne wskazówki i kreśląc obrazy, które pomagają czytelniczkom wstać z kolan i iść ku szczęściu z podniesioną głową”. Z Przedmowy Liane Holliday Willey Aspergirls

32,00 zł
25,28 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,72 zł

23 osoby kupiły
2
Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem Asp...
Dostępny84 szt.

Każde dziecko, niezależnie od tego, czy zdiagnozowano u niego autyzm, czy zespół Aspergera, lepiej poradzi sobie w życiu, jeśli będzie umiało dbać o higienę osobistą, radzić sobie ze stresem i prosić o pomoc. Rodzice i nauczyciele osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu mają znaczący wpływ na funkcjonowanie swoich wychowanków w świecie. Książka zawiera wiele konkretnych przykładów, jak rozwijać umiejętności ważne w codziennym życiu. Jennifer McIlwee Myers pisze z wyjątkowej perspektywy – zespół Aspergera rozpoznano u niej dopiero w wieku dorosłym, z kolei u jej brata autyzm zdiagnozowano jeszcze w dzieciństwie. Dzięki temu czytelnik może utwierdzić się w przekonaniu, że świadome rozwijanie umiejętności życiowych u osób z autyzmem lub zespołem Aspergera jest bardzo ważne od najmłodszych lat.

49,50 zł
41,09 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,41 zł

9 osób kupiło
3
Nie śmiej się! Wersja junior mini - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie śmiej się! Wersja junior mini
Alexander, od 3 lat
Dostępny65 szt.

Zepsuta pralka. Jak zabrać się do jej przedstawienia? Czy pokażesz wirowanie gestami i mową ciała? A może będziesz musiał… zaśpiewać opis tego hasła? Czy Twój czarujący baryton wywoła salwy śmiechu wśród zgadujących? Czy zamaszyste ruchy biodrami sprowokują chichot u rywali? „Nie śmiej się!” jest towarzyską grą planszową, w której co chwila wybuchają salwy śmiechu. Kłopot w tym, że aby zdobyć przewagę nad rywalami, trzeba jak najdłużej zachować powagę. Poręczna wersja gry specjalnie stworzona dla młodszych dzieci. Hasła, które trzeba pokazywać, są łatwiejsze niż w wersji dla dorosłych oraz powiązane z tematyką zaczerpniętą z dziecięcego świata – dużo postaci zwierzęcych oraz bajkowych. Gra dostosowana jest również dla dzieci nie posiadających jeszcze umiejętności czytania. Jedno z haseł na karcie przedstawione jest w formie graficznej tak, żeby dzieci wiedziały co mają przedstawiać na podstawie ilustracji. Gra idealna do zabrania w podróż, na wycieczkę czy nawet na rodzinny spacer do parku. Moc zabawy i kaskady śmiechu zawsze pod ręką! Zawartość opakowania: – plansza do gry, – kolorowa kostka, – karty haseł – 55 sztuk, – pionki – 8 sztuk, – klepsydra, – kamień celtycki, – nos klauna, – instrukcja.

21,50 zł
18,99 zł

Rabat 11,7%
oszczędzasz 2,51 zł

4
Znaki czasów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znaki czasów
Niedostępny
Brak

Wierzę, że żyjemy w dniach ostatecznych. O nich i wydarzeniach z nimi związanych znajdujemy w Biblii wiele informacji.Czasami studiujemy Księgę Daniela albo Objawienie św. Jana i snujemy rożne domysły. Bywa, że kiedy już myślimy, iż wszystko sobie należycie objaśniliśmy, wydarza się coś, co nie pasuje do naszej interpretacji i okazuje się, że się myliliśmy. Jednak w pewnych miejscach w Biblii czasy ostateczne przedstawiono tak jednoznacznie, że nie pozostawiono nam żadnych wątpliwości.W niniejszej książce autor omawia następujące zagadnienia:strach narodówniebezpieczne czasyczas końca

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

5
Trzecia RP czy PRL-bis? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecia RP czy PRL-bis?
Dostępny7 szt.

Autor ukazał sytuację społeczną i polityczną III Rzeczpospolitej w latach 2008-2009, spowodowaną działaniami postkomunistów i liberałów. Duże bezrobocie w kraju doprowadziło do tego, że młode pokolenie Polaków musi szukać pracy za granicą. Konieczne w Polsce przemiany hamują media stosujące cenzurę poprawności politycznej, zdominowane w większości przez postkomunistów i liberałów. Również część hierarchii kościelnej popiera te niekorzystne dla Polski działania.

16,20 zł
12,99 zł

Rabat 19,8%
oszczędzasz 3,21 zł

6
Znad Niemna przez Sybir do II Korpusu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znad Niemna przez Sybir do II Korpusu
Dostępny5 szt.

Opis pobytu na zesłaniu, poprzedzony relacją o życiu rodziny Autora w II RP. Jego ojciec był lwowiakiem, legionistą, matka również walczyła w I wojnie światowej w obronie Przemyśla przed bolszewikami. Obydwoje rodzice pracowali jako nauczyciele na Grodzieńszczyźnie, a przed samą wojną w Wilnie. W kwietniu 1940 r. wywieziono ich do Kazachstanu (wcześniej został aresztowany ojciec), w okolice Pietropawłowska, do kołchozu Podleśna. Autor wykonywał różne prace: percepszczyk traktorzysty, traktorzysta, praca w mleczarni, murarz w szpitalu w okolicznym miasteczku (10-dniowy tydzień pracy), rzeźnik. Opis buranu i sposobu ratowania się Kazachów, zaskoczonych przez buran, przy pomocy długiego czerwonego szala. Praca przy budowie mostów na kolei. Po układzie SikorskiMajski Autor z 5 kolegami i bratem wyruszają 3.12.1941 r. do Polskiego Wojska. Matka pozostaje, wybrano ją na męża zaufania na stacji Pierekatnaja. Po wielu perypetiach docierają 31.12.1942 r. do Jangi-Sur i dostają się do wojska w Dżałał Abadzie. Potem Pahlevi i służba w wojskach łączności: Iran, Irak, Palestyna, Egipt, Włochy. Tu walki pod Monte Cassino barwny, szczegółowy opis działań, w których Autor brał udział.

42,00 zł
33,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,40 zł

7
Chicos Chicas 3 Libro del alumno - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,70 zł
118,54 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,16 zł

8
Aleksander Kulikowski - koncerty (2CD Digipack) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aleksander Kulikowski - koncerty (2CD Digipack)
Dostępny40 szt.

Dwupłytowy album poświęcony jest twórczości kompozytorskiej Aleksandra Kulikowskiego, który urodził się w Wilnie 12-IX- 1915. Postać Aleksandra Kulikowskiego przybliżają wspomnienia jego uczniów oraz oficjalne dokumenty składane w zatrudniającej go szkole muzycznej oraz Związku Kompozytorów Polskich. Obszerny esej na temat życia i twórczości kompozytora dołączony został do albumu. Profesor Kulikowski tworzył muzykę - ekspresyjną, szczerą, spontaniczną, dotykającą ludzkich przeżyć. Zapraszamy do poznania utworów zamieszczonych na płytach.

40,00 zł
39,20 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

9
Jak Bóg traktuje swoich przyjaciół? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

10
Matematyka dla każdego. Zbiór zadań dla zasadniczej szkoły zawodowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka dla każdego. Zbiór zadań dla zasadniczej szkoły zawodowej
Niedostępny
Brak

Książka stanowi uzupełnienie drugiej części podręcznika. Zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Obok zadań otwartych, zamieszczono testy wielokrotnego wyboru oraz zagadnienia powtórzeniowe, ujmujące całość materiału nauczania w zasadniczej szkole zawodowej.

16,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

11
Na und? 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na und? 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjaln...
Niedostępny
Brak

Podręcznik to „wejrzenia” w struktury języka i ich funkcje w interakcji językowej. Uczniowie na tym etapie nauki mają możliwość wypróbowania swoich umiejętności w samodzielnej analizie czytanych i słuchanych tekstów, odkrywaniu reguł rządzących językiem i formułowaniu własnych wypowiedzi.

17,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

12
Obiekty w środowisku eMPi2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obiekty w środowisku eMPi2
Niedostępny
Brak

Podręcznik opracowano na podstawie programu bloku tematycznego obiekty w środowisku, ujętego w dokumentacji programowej MENiS dla liceum profilowanego - profil kształtowanie środowiska (nr dopuszczenia LP-KS/MENiS/2002-04-30). Podręcznik obejmuje treści programowe modułów: "Rozwój techniki budowlanej", "Budynki", "Budowle inżynierskie", "Procesy urbanistyczne". Książka pomaga uczniowi dokładnie poznać i zrozumieć zagadnienia związane z rozwojem myśli architektonicznej i budowlanej na przestrzeni wieków, podziałem budynków pod względem funkcji i rozwiązań materiałowo-konstrukcyjnych. Przedstawia rodzaje budowli inżynierskich, ich wpływ na środowisko naturalne oraz rozwój procesu urbanistycznego na tle dziejów kultury materialnej, różne koncepcje zagospodarowania terenu miejskiego oraz typy i formy krajobrazu. W celu łatwiejszego przyswojenia wiedzy zamieszczono wiele rysunków, planów i schematów obiektów architektonicznych, a po każdym rozdziale pytania sprawdzające oraz ćwiczenia

26,00 zł
22,88 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

13
Dlaczego klęczę przed Bogiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego klęczę przed Bogiem
Dostępny6 szt.

"Wiara w Boga, świadomość, że Bóg w Trójcy Świętej jest obecny, miłość do Niego gdyż nieustannie daje nam siebie, poczucie własnego grzechu i konieczność przeproszenia Boga, rzucają człowieka na kolana. To wiara pozwala nam wyznać Boga. Właśnie wiara uczy nas oddawać należną cześć Bogu w Jego nieskończonym Majestacie."(ze wstępu)

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

14
Echo 2 cahier personnel d'apperentissage CLE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echo 2 cahier personnel d'apperentissage CLE
Dostępny2 szt.

Nowy, 4-poziomowy kurs języka francuskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych. Każdy poziom przewidziany jest na około 120-150 godzin lekcyjnych. Jego zawartość zgodna jest z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego i odpowiada poziomom od A1 do B2.Autorzy kursu szczególnie podkreślają rolę aktywnego udziału ucznia w procesie kształcenia.Duży nacisk na komunikację i działanie. w Żywe, zróżnicowane i szczególnie motywujące teksty i ćwiczenia, które wzbudzą w uczniu pewność jego wiedzy i umiejętności, i zachęcą do większej autonomii.Do podręcznika dołączone jest portfolio, w którym uczeń może zapisywać własne osiągnięcia językowe.Bogate materiały towarzyszące (płyty CD, DVD video, testy do kserowania).Specjalna strona internetowa z dodatkowymi ćwiczeniami, ciekawostkami, wiadomościami.Strony zatytułowane évasion zawierające propozycje projektów, zachęcające do samodzielnego zbierania informacji np. w internecie.

43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

15
Headway NEW 3E Upper-Intermediate WB Matura OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Headway NEW 3E Upper-Intermediate WB Matura OXFORD
Niedostępny
Brak

Najbardziej wszechstronny kurs dla młodzieży i dorosłych - wyważony, wykorzystujący zarówno tradycyjne metody nauczania języka jak i najnowsze trendy w metodyce. New Headway English Course systematycznie i skutecznie uczy gramatyki. Struktury gramatyczne są zawsze przedstawione w jasnym kontekście. Uczniowie są zachęcani do analizy gramatyki dzięki pytaniom dotyczącym nowego materiału. Kompendium gramatyczne na końcu podręcznika dodatkowo wyjaśnia budowę i użycie poszczególnych struktur.

99,30 zł
89,37 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,93 zł

16
Wybrane zagadnienia z biznesu cz.2 eMPi2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane zagadnienia z biznesu cz.2 eMPi2
Niedostępny
Brak

Doskonale napisany podręcznik z zestawem zadań, złożony z trzech części (cz. 1 i 2 - dla kl. III, cz. 3 - dla kl. IV). Otrzymał NAGRODĘ EDUKACJA 2000. W części drugiej przedstawia zasady organizacji pracy, strukturę firmy i zarządzanie zasobami siły roboczej. Omawia również uproszczone formy ewidencji gospodarczej stosowane w małych firmach, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów itp. Ponadto opisuje techniki negocjacji i wybrane zagadnienia etyki w biznesie.

13,70 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,2%
oszczędzasz 0,71 zł

17
Junior 2. Methode de francais CLE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Junior 2. Methode de francais CLE
Dostępny6 szt.

Kontynuacja podręcznika do nauki języka francuskiego dla dzieci od 11 roku życia. Składa się z 6 rozdziałów i poprzedzony jest tzw. lekcją zerową. Materiał przeznaczony do zrealizowania w ciągu 70. godzin lekcyjnych. Podręcznik bardzo zróżnicowany, zabawny oraz ciekawy.

59,70 zł
53,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,97 zł

18
Dream Team Starter WB OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dream Team Starter WB OXFORD
Niedostępny
Brak

Czteroczęściowy kurs przeznaczony zarówno dla gimnazjalistów kontynuujących naukę angielskiego, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę tego języka. Dream Team jest kursem komunikatywnym, który prezentuje uczniom sposób uczenia się języka angielskiego poprzez sytuacje życiowe, koncentrując się równocześnie na gramatyce, słownictwie i wymowie. Ćwiczenia rozwijają poszczególne sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, co jest doskonałym treningiem płynności posługiwania się językiem angielskim.

39,10 zł
35,19 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,91 zł

19
World Club 3 WB PEARSON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Club 3 WB PEARSON
Niedostępny
Brak

World Club to czteroczęściowy, interdyscyplinarny kurs dla młodszych nastolatków, którego autorzy kierowali się zasadą, że dla uczniów wwieku 11 - 15 lat motywacja izainteresowanie są podstawowymi czynnikami wprocesie nauki. Projekty stwarzają okazję do rzeczywistego porozumiewania się wjęzyku obcym. Dodatkowe, ciekawe teksty rozwijają sprawność czytania. Uczniowie regularnie mogą sprawdzać własne postępy. Książka nauczyciela zawiera pełny materiał zpodręcznika, materiały do kopiowania, wiele atrakcyjnych gier izabaw językowych, testy oraz pomysły nazadania dla uczniów naróżnych poziomach zaawansowania znajomości języka angielskiego.

41,90 zł
37,29 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,61 zł

20
Pacesetter Elementary SB OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacesetter Elementary SB OXFORD
Dostępny32 szt.

4 części: Beginner - Intermediate. Przeznaczony na 120-140 godzin - dla klas, które mają 4-5 godzin angielskiego w tygodniu. Szybkie tempo nauki. Problemowe podejście do nauki gramatyki - zadaniem uczniów jest ,,rozpracowanie" struktur gramatycznych i ułożenie reguł gramatycznych. Systematyczny rozwój strategii samodzielnego uczenia się.

152,60 zł
137,34 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,26 zł

21
Podwójny strzał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójny strzał
Niedostępny
Brak

Podwójny strzał -czwarta książka Anny Blundy z Faith Zanetti w roli głównej po wydanych przez Muzę: Biblii złych wiadomości, Ślepej władzy i Czystej wódce -świetne czytadło, przy którym do ostatniej strony będziesz się śmiać i gubić w domysłach. Faith Zanetti nie ma pojęcia, dlaczego wszyscy tak nagle zainteresowali się tym, kto podłożył bombę w samolocie TAA67, który spadł w płomieniach nieopodal szkockiej wioski Cairnbridge ćwierć wieku temu. Młodej dziennikarce, która tylko na froncie czuje się jak w domu, śledztwo w tej zamkniętej od lat sprawie wydaje się najnudniejszym zadaniem na świecie. Z czasem teorie spiskowe brzmią jednak coraz mniej hipotetycznie, a niebezpieczeństwa przybierają rzeczywisty kształt i Faith rozumie, że stąpa po grząskim gruncie.

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

22
Elementarz życia gospodarczego GIM podr eMPi2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz życia gospodarczego GIM podr eMPi2
Niedostępny
Brak

Kolorowy, atrakcyjny podręcznik wychowania do aktywnego udziału w życiu gospodarczym z tematyką ćwiczeń. Autor w jasny, przystępny sposób pomaga zrozumieć uczniom wiedzę o gospodarce i zdobyć określone umiejętności, przydatne w życiu. Poszczególne zagadnienia zobrazowane są zabawnymi rysunkami, przejrzystymi tabelami i wzorami, licznymi przykładami dokumentów, np. związanych z poszukiwaniem pracy. Każdy temat wzbogacony jest o pytania do przemyślenia oraz zadania do rozwiązania i dyskusji dla uczniów, które służą nie tylko lepszemu przyswojeniu wiedzy, ale również aktywnemu analizowaniu omawianych zagadnień

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

23
Rete Parte B podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,60 zł
39,62 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,98 zł

24
Anielski Patrol. Tom 2. Nowe życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anielski Patrol. Tom 2. Nowe życie
Niedostępny
Brak

Kontynuacja bestsellerowej serii „Anielski Patrol”. W podłej dzielnicy Los Angeles od pokoleń trwa rywalizacja gangów narkotykowych. Marcus Dillinger, bejsbolista mistrzowskiej drużyny Dodgersów, właśnie tam decyduje się otworzyć centrum dla młodzieży. Trudne zadanie, zwłaszcza dla kogoś, kto związał się z dziewczyną, która niekoniecznie podziela jego pasje i świat wartości. A tuż obok jest Mary Catherine, której zostało pół roku życia na wszystko, w tym na wyjazd do Ugandy i na odkrycie miłości do Marcusa. Czy oboje zdążą odkryć uczucie? Czy Mary pozwoli się pokochać? Czy siła dobrych zmian zdoła odmienić zło ich świata i trudne historie ludzi, którzy stanęli na drodze ich życia? Na ziemię zostaje posłany Anielski Patrol, by ratować bohaterów. Dziś mają dokonać wyborów, które zaważą na ich przyszłości. A przed nimi otwierają się bramy nowego, nieznanego, intrygującego życia. Karen Kingsbury – autorka bestsellerów na liście „New York Timesa”, jej książki sprzedano już w ponad 20 mln egzemplarzy. Autorka mieszka w Tennessee wraz z mężem, mają córkę oraz pięciu synów (w tym trzech adoptowanych). Nowe życie to drugi tom „Anielskiego patrolu”, najnowszej serii napisanej przez Karen. Pierwsza część nosi tytuł Druga szansa.

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

25
Imiona. Dla Zofii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Zofii
Niedostępny
Brak

W dzisiejszym świecie mamy wielu wirtualnych znajomych. Jednak żadne spotkanie on-line nie zastąpi spotkania z przyjacielem twarzą w twarz. Jeśli znasz jakąś Zofię i jest to osoba dla ciebie ważna, jeśli chcesz jej za coś podziękować lub wyrazić radość, że jest, podaruj jej coś skromnego, a zarazem pełnego uroku jak ta książeczka. To wspaniały upominek.Seria „Imiona” powstała z myślą o osobach szukających jakiegoś drobiazgu dla najbliższych, przyjaciół czy znajomych. Kolorowe zdjęcia i głębokie refleksje pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy, że wybierzesz imię i kupisz tę książeczkę, a z pewnością ucieszysz kogoś bliskiego.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

26
Imiona. Dla Hanny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Hanny
Niedostępny
Brak

W dzisiejszym świecie mamy wielu wirtualnych znajomych. Jednak żadne spotkanie on-line nie zastąpi spotkania z przyjacielem twarzą w twarz. Jeśli znasz jakąś Hannę i jest to osoba dla ciebie ważna, jeśli chcesz jej za coś podziękować lub wyrazić radość, że jest, podaruj jej coś skromnego, a zarazem pełnego uroku jak ta książeczka. To wspaniały upominek.Seria „Imiona” powstała z myślą o osobach szukających jakiegoś drobiazgu dla najbliższych, przyjaciół czy znajomych. Kolorowe zdjęcia i głębokie refleksje pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy, że wybierzesz imię i kupisz tę książeczkę, a z pewnością ucieszysz kogoś bliskiego.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

27
Imiona. Dla Sebastiana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Sebastiana
Niedostępny
Brak

W dzisiejszym świecie mamy wielu wirtualnych znajomych. Jednak żadne spotkanie on-line nie zastąpi spotkania z przyjacielem twarzą w twarz. Jeśli znasz jakąś Hannę i jest to osoba dla ciebie ważna, jeśli chcesz jej za coś podziękować lub wyrazić radość, że jest, podaruj jej coś skromnego, a zarazem pełnego uroku jak ta książeczka. To wspaniały upominek.Seria „Imiona” powstała z myślą o osobach szukających jakiegoś drobiazgu dla najbliższych, przyjaciół czy znajomych. Kolorowe zdjęcia i głębokie refleksje pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy, że wybierzesz imię i kupisz tę książeczkę, a z pewnością ucieszysz kogoś bliskiego.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

28
Imiona. Dla Antoniego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Antoniego
Niedostępny
Brak

W dzisiejszym świecie mamy wielu wirtualnych znajomych. Jednak żadne spotkanie on-line nie zastąpi spotkania z przyjacielem twarzą w twarz. Jeśli znasz jakąś Hannę i jest to osoba dla ciebie ważna, jeśli chcesz jej za coś podziękować lub wyrazić radość, że jest, podaruj jej coś skromnego, a zarazem pełnego uroku jak ta książeczka. To wspaniały upominek.Seria „Imiona” powstała z myślą o osobach szukających jakiegoś drobiazgu dla najbliższych, przyjaciół czy znajomych. Kolorowe zdjęcia i głębokie refleksje pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy, że wybierzesz imię i kupisz tę książeczkę, a z pewnością ucieszysz kogoś bliskiego.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

Wróć do góry