hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.11.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 3 listopada 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szkicownik A4, 80 kartek (Koh-I-Noor), na drugim Szkicownik profesjonalny A4 80 kartek (Koh-I-Noor). Kolejny produkt to Między nami graczami. Gry dydaktyczne na motywach lektur szkolnych. Opowieści z Narnii (Marcin Kowalski) oraz Linijka 742610 30 cm (Koh-I-Noor).
1
Szkicownik A4, 80 kartek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A4, 80 kartek
Koh-I-Noor
Dostępny16 szt.

Szkicownik klasyczny przeznaczony jest do wszystkich głównych technik plastycznych: do szkicu, rysunku, akwareli, pasteli oraz markerów. Zawiera kartki papieru o ziarnistej strukturze połączone spiralą górną. Okładki szkicownika są sztywne i doskonale nadają się jako podkładki. Idealny do szybkich szkiców lub studiów ołówkiem, pastelami, węglem i sangwiną. Papier 110 g, 80 kartek.

29,10 zł
27,65 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,45 zł

12 osób kupiło
2
Szkicownik profesjonalny A4 80 kartek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik profesjonalny A4 80 kartek
Koh-I-Noor
Dostępny28 szt.

Blok szkicowy przeznaczony dla studentów, profesjonalistów oraz hobbystów. Szkicownik wykonany jest z papieru (110 g) o lekko ziarnistej fakturze oraz oprawiony twardymi okładkami. Papier jest odporny na wielokrotne ścieranie gumką i poprawki korekcyjne. Polecany do ołówka, tuszu, węgla i pasteli.

48,90 zł
46,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

5 osób kupiło
3
Między nami graczami. Gry dydaktyczne na motywach lektur szkolnych. Opowieści z Narnii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między nami graczami. Gry dydaktyczne na motywach lektur szkolnych. Op...
Dostępny2 szt.

Stań się bohaterem Opowieści z Narnii! Przejdź przez szafę do cudownej krainy! Zdobądź kartę swojej postaci i wróć w glorii chwały! Gry edukacyjne z serii „Między nami graczami”: – zachęcają do dokładnego czytania lektur szkolnych, – pobudzają wyobraźnię, – rozwijają spostrzegawczość, – ćwiczą zdolności manualne, – uczą odpowiedzialności i pracy w grupie.

17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

5 osób kupiło
4
Linijka 742610 30 cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka 742610 30 cm
Koh-I-Noor
Dostępny27 szt.

Linijka wykonana z transparentnego tworzywa sztucznego przeznaczone głównie do celów szkolnych. Posiada podcięcie na obu krawędziach, dzięki czemu przy kreśleniu tuszem, kreski nie rozmazują się. Linijki wykonane są z wytrzymałego tworzywa i posiadają precyzyjną skalę milimetrową.

3,99 zł
4 osoby kupiły
5
Węgiel prasowany w sztyfcie (6 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węgiel prasowany w sztyfcie (6 sztuk)
Koh-I-Noor
Dostępny6 szt.

Węgiel prasowany w sztyfcie o wymiarach 7x7x70 mm. Pozwala uzyskać równą, gładką i intensywnie czarną linię. Powstaje przez uformowanie z wypalonej mieszanki węgla drzewnego i gliny. Dostępny jest w zastawach: na blistrze 3 stopnie twardości lub po 2 sztuki jeden stopień twardości oraz pakowane w kartonowe pudełka po 6 sztuk w jednym stopniu twardości.

16,40 zł
15,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,41 zł

4 osoby kupiły
6
Życie umysłu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie umysłu
Dostępny28 szt.

Światowej sławy intelektualistka żydowskiego pochodzenia Hannah Arendt (1906-1975), urodzona w Niemczech, lecz od połowy życia emigrantka, mieszkanka USA, żyła w burzliwych czasach, co znalazło odzwierciedlenie w jej filozofii politycznej, w analizach totalitaryzmu i rewolucji. Ta działalność badawcza i publicystyczna zapewniła jej pozycję jednej z najbardziej wpływowych kobiet XX wieku. Życie umysłu kontrastuje z tymi dokonaniami. W latach 70. XX wieku autorka podjęła pracę nad opisaniem ludzkiej aktywności mentalnej. Zamierzyła trzyczęściowe dzieło o myśleniu, woli i sądzeniu, ale ostatniej części nie zdążyła już zrealizować. Niewątpliwie tom Myślenie ma dominujące znaczenie już choćby dlatego, że wola jest zjawiskiem trudno uchwytnym i dość poźno, bo dopiero w nowożytności odkrytym przez filozofów. W pojmowaniu myślenia przez Arendt silnie pobrzmiewa ton Heideggera. Myślenie nie szuka aktywnie prawdy w świecie zjawiskowym, lecz jest "pozaświatową", "bierną" kontemplacją sensu. Wracając w późnych latach z wiru vita activa do rozważań o kontemplacji, Arendt znalazła się ponownie w horyzoncie intelektualnym, od którego zaczęła swoją życiową drogę na uniwersytetach w Marburgu i Freiburgu. To poszukiwanie ukojenia po traumach pierwszej połowy XX wieku przenika niniejszy tom, który będąc erudycyjnym traktatem, okazuje się także opowieścią o poezji myślenia i pragnienia.

70,00 zł
49,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

3 osoby kupiły
7
Flamastry 30 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry 30 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny12 szt.

Flamastry szkolne posiadają ergonomiczny, trójboczny kształt. Dzięki czemu są wygodne w trzymaniu i używaniu. Flamastry zawierają atrament na bazie wody, co ułatwia spieranie z większości standardowych tkanin. Zabrudzone przedmioty można łatwo umyć używając wody z mydłem. Flamastry wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, na terenie Unii Europejskiej.

21,20 zł
20,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

2 osoby kupiły
8
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat A2. Übungs- und Testbuch - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat A2. Übungs- und Testbuch
Dostępny12 szt.

Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat A2 bereitet gezielt auf die Prüfung vor - für den Deutschkurs und für Selbstlerner Das Übungs- und Testbuch enthält: - eine ausführliche Vorstellung der Prüfung - ein Schritt-für-Schritt-Trainingsprogramm zu jedem Testmodul - drei komplette Modelltests zur Prüfungssimulation - zwei Kapitel zur Wiederholung von Wortschatz und Grammatik - hilfreiche Tipps und Lösungsstrategien - Lösungen zur Selbstkontrolle - Transkriptionen der Hörtexte - eine Audio-CD zum Übungs- und Testbuchteil

94,00 zł
84,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,40 zł

1 osoba kupiła
9
Flamastry Twins dwustronne 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Twins dwustronne 24 kolory
Koh-I-Noor
Dostępny23 szt.

Flamastry posiadają dwie końcówki. Końcówka gruba ułatwia szybkie wypełnianie kolorem dużych powierzchni. Cienka końcówka zapewnia rysowanie cienkich linii. Flamastry zawierają atrament na bazie wody, co ułatwia spieranie z większości standardowych tkanin. Flamastry wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, na terenie Unii Europejskiej.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

1 osoba kupiła
10
RFID od koncepcji do wdrożenia. Polska perspektywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RFID od koncepcji do wdrożenia. Polska perspektywa
Dostępny17 szt.

RFID od koncepcji do wdrożenia. Polska perspektywa "Oddawana do rąk Czytelnika książka poświęcona jest identyfikacji radiowej RFID. Jest to pierwsza publikacja na ten temat w Polsce. RFID jest innowacyjną technologią automatycznej identyfikacji coraz częściej stosowaną przez przedsiębiorstwa w procesach logistycznych. (...) Jak wiele innych przełomowych innowacji, również RFID ma wielu ojców. Początkowo była to technologia o przeznaczeniu wojskowym, stosowana m.in. w okresie II wojny światowej do identyfikacji samolotów przez własne systemy radarowe (systemy identyfikacji "swój-obcy"). Od tamtego czasu technologia RFID niebywale się rozwinęła, czego wyrazem jest m.in. różnorodność i powszechność zastosowań, miniaturyzacja oraz przystępność cen (niektórych) transponderów RFID." Niniejsza książka, będąca kompendium wiedzy o zastosowaniu technologii identyfikacji radiowej (RFID), ukazuje zarówno jej aspekty techniczne, jak również organizacyjne. Przedstawiono przypadki wdrożeń RFID z naciskiem na nowe możliwości realizacji procesów logistycznych wspieranych przez RFID oraz korzyści stąd płynące. Lektura książki zapewni uzyskanie podstaw technicznych oraz poznanie przypadków wdrożeń technologii RFIF w polskich i zagranicznych organizacjach. Studia przypadków są zaprezentowane na postawie jednolitego szablonu, co umożliwia łatwą analizę przypadków i prowadzenie porównań. Będzie się m.in. można dowiedzieć:• jakie są standardy dla technologii RFID,• jak działa i jaka jest architektura sieci EPCglobal,• jak przeprowadzić proces przygotowania do wdrożenia technologii RFID,• jakie korzyści odniesiono dzięki wdrożeniu tej technologii w magazynie wyrobów gotowych, terminalu przeładunkowym, muzeum, centrum logistycznym itp. Książkę ze względu na swoją uniwersalność kierujemy do szerokiego kręgu odbiorców - zarówno do studentów uczelni politechnicznych z wykładaną logistyką, studentów wyższych szkół logistycznych, osób studiujących nauki związane z transportem, nowymi technologiami, telekomunikacją. Ze względu na duży udział praktycznych case study w książce, treści w niej przedstawione mogą okazać się cenne dla menedżerów firm logistycznych i wszystkich zainteresowanych nowoczesną technologią identyfikacji radiowej.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
11
Outcomes Elementary Workbook + 2CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Outcomes Elementary Workbook + 2CD
Dostępny26 szt.

Outcomes jest całkowicie nowym kursem języka angielskiego ogólnego, w którym: naturalna, stosowana na co dzień gramatyka i słownictwo pomagają uczniom odnieść sukces w życiu zawodowym, akademickim i towarzyskim.

69,00 zł
65,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,45 zł

1 osoba kupiła
12
Pakiet Miks poradników dla pasjonatów biegania: Biegaj bez kontuzji / Przygotowanie do maratonu / Bądź lepszym biegaczem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Miks poradników dla pasjonatów biegania: Biegaj bez kontuzji / ...
Dostępny9 szt.

Miks Poradników dla wielbicieli aktywnego stylu życia. Komplet poradników z serii POZA SZKLAKIEM. BIEGAJ BEZ KONTUZJI - Najlepszy tytuł jaki ukazał się w 2015 roku odnoszący się do jednej z najpopularniejszych dyscyplin ostatnich lat czyli biegania. Biegaj bez kontuzji to książka, która pomoże biegaczom w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności zrozumieć przyczyny powstawania kontuzji oraz jak im zapobiegać, a jeśli już się przydarzą – jak skrócić okres powrotu do zdrowia. PRZYGOTOWANIE MARATONU - Przebiegniecie maratonu to doświadczenie, które zmienia życie! Książka Przygotowanie do maratonu zapewni ci wszytko, co musisz wiedzieć, żeby stać się liderem wśród biegaczy maratońskich. Przygotowanie do biegu, odżywianie, nawadnianie. BDŹ LEPSZYM BIEGACZEM - Uwielbiasz biegać? Chcesz być jeszcze lepszy, najlepszy? To ta książka musi znaleźć się na Twojej półce z bestsellerami! Bądź lepszym biegaczem to bogato ilustrowany poradnik, który poprowadzi cię krok po kroku przez zagadnienia mechaniki sportu i techniki wyczynowej.

97,80 zł
68,46 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,34 zł

1 osoba kupiła
13
Temperówka na korbkę aparat - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka na korbkę aparat
Koh-I-Noor
Dostępny11 szt.

Plastikowa temperówka na korbkę, przeznaczona do temperowania kredek i ołówków o średnicach od 6 do 12 mm. Posiada płynną regulację temperowania. Dół temperówki wykonany jest z antypoślizgowego tworzywa, które zapobiega przesuwaniu się temperówki podczas temperowania. Temperówka mocowana jest do stołu. Jest wyposażona w zbiorniczek na strużyny.

77,50 zł
73,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,87 zł

1 osoba kupiła
14
Pieniądz kręci piłką. Stosunki ekonomiczno-własnościowe w futbolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieniądz kręci piłką. Stosunki ekonomiczno-własnościowe w futbolu
Dostępny62 szt.

Piłkę nożną uprawia się w 208 krajach, jest ona sportem nr 1 w 93 krajach o łącznej ludności wynoszącej 2 mld i należy do trzech najpopularniejszych dyscyplin w około 100 krajach, których łączna liczba mieszkańców sięga 3 mld. Masowa popularność piłki nożnej - w samej Polsce jest 6 tysięcy klubów piłkarskich i milion piłkarzy, w czołowych ligach Europy dużo więcej - sprawia, że stanowi ona dziedzinę, na przykładzie której obserwować można wiele typowych dla współczesnego rozwoju trendów ekonomicznych. Jest to pierwsza na rynku książka w której futbol został przedstawiony od strony ekonomicznej. Autor analizuje stosunki własności oraz stosunki klasowe związane z transferami graczy oraz innymi aspektami położenia ekonomiczno-społecznego zawodników, jak i innych, nie tylko formalnych udziałowców, lecz także szerzej pojętych interesariuszy klubów piłkarskich. Prof. Jacek Tittenbrun wykorzystując bogate badawcze doświadczenie interpretuje wiele procesów obserwowanych w świecie futbolu oraz porównuje futbol europejski z futbolem amerykańskim pod wieloma kluczowymi socjoekonomicznymi względami. Książka pełna interesujących statystyk, analiz oraz ciekawostek i mało znanych faktów. prof. dr hab. Jacek Tittenbrun - pracuje w Instytucie Socjologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Kierownik Katedry Socjologii Przedsiębiorczości i Pracy oraz Zespołu Badań Socjoekonomicznych w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Należy do zagranicznych towarzystw naukowych m.in.: European Association of Evolutionary and Comparative Studies, European Sociological Association, International Institute of Sociology. Jego główne zainteresowania naukowe obejmują socjologię gospodarki ze szczególnym uwzględnieniem problematyki własności oraz zagadnienia zróżnicowania społecznego.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
15
Linijka metalowa z uchwytem (30 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka metalowa z uchwytem (30 cm)
Koh-I-Noor
Dostępny7 szt.

Linijki zostały wykonane z metalu, posiadają uchwyt, który ułatwia trzymanie oraz dodatkowo usztywnia linijkę. Zostały zaopatrzone w dokładną skalę, która gwarantuje bardzo dużą precyzję kreślenia. Linijki nadają się doskonale do obcinania papieru. Dzięki zaokrąglonym narożnikom i krawędzią są bezpieczne dla użytkowników.

24,40 zł
23,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,22 zł

1 osoba kupiła
16
Sztuka dobrego programowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka dobrego programowania
Dostępny14 szt.

Książka przeznaczona jest dla programistów, którzy chcą, aby ich programy działały dobrze, czyli szybko zwracały wyniki, zużywały mało pamięci i obejmowały szeroki zakres danych wejściowych. Programista początkujący znajdzie tutaj wyjaśnienia podstawowych elementów języka C, a czytelnik zaawansowany dowie się, jak może udoskonalić swój warsztat. Czytelnik tej książki nauczy się pisać funkcje działające oszczędnie i wydajnie, np. funkcję, która znajduje liczby pierwsze 56 razy większe niż przykłady podawane w standardowych kursach programowania, a przy tym czyni to 7 razy szybciej. Dowie się, jak poprawnie tworzyć programy sterowane argumentami wywołania. Nauczy się, jak zautomatyzować proces budowania programów złożonych. Będzie potrafił przetwarzać wyrażenia regularne, czy też stworzyć interpreter poleceń podanych w języku naturalnym. Stanie się dobrym programistą.

54,00 zł
47,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

1 osoba kupiła
17
Przetwarzanie i analiza danych w języku Python - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przetwarzanie i analiza danych w języku Python
Dostępny33 szt.

Książka stawia sobie za cel przygotować Czytelnika do samodzielnego przeprowadzenia całego procesu analizy danych, od pobrania i załadowania zbioru, przez jego wstępne przetworzenie i wyczyszczenie, aż po samą analizę, wizualizację wyników i ich interpretację. Wiemy, że pewne rozwiązania, które stworzy Czytelnik przeznaczone będą do wielokrotnego użytku itym samym zasługiwać będą na wdrożenie w ramach większych projektów informatycznych. Z tego powodu omawiamy także zestaw dobrych praktyk inżynierii oprogramowania. Książka zawiera szereg przykładów, od prostych do bardziej rozbudowanych, pozwalających zrozumieć nie tylko poszczególne etapy procesu analizy danych, ale również zasady funkcjonowania środowiska Python 3. Czytelna struktura książki umożliwia osobom mającym już pewną wiedzę na łatwe wyszukanie i poznanie tylko interesujących ich zagadnień. „Przetwarzanie i analiza danych w języku Python” jest owocem doświadczenia autorów w prowadzeniu zajęć na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (m.in. dla studentów matematyki i informatyki ze specjalności dotyczących statystyki matematycznej, analizy danych i /data science/), licznych szkoleń (np. dla /Data Science Retreat/ w Berlinie), a także pracy naukowo-badawczej w Instytucie Badań Systemowych Polskiej Akadamii Nauk oraz w ramach /International Ph.D. Studies Program/ w Instytucie Podstaw Informatyki PAN (np. w dziedzinie analizy i agregacji danych).

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

1 osoba kupiła
18
Kolacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kolacja
Dostępny14 szt.

Sprzeczność poglądów i brak próby wzajemnego zrozumienia sprawiają, że rodzinne serdeczności przy kolacji wigilijnej nie trwają długo. Z ciętych dialogów wyłaniają się paradoksy prawicowego i lewicowego myślenia, trafnie obrazując hipokryzję polskiego społeczeństwa drugiej dekady XXI wieku. Czy wśród postaci Kolacji odnajdziesz cząstkę siebie? Lola Kot – ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Z wykształcenia jest filologiem i kulturoznawcą, a z zamiłowania projektantem. Od dziesięciu lat mieszka w Londynie, utrzymuje stały kontakt z rodzinnym Krakowem. „Spoglądam na sytuację w Polsce z trochę dalszej perspektywy i obserwuję, jak zmienia się nasze społeczeństwo. Polska w 2016 r. po trosze śmieszy mnie i przeraża – mam nadzieję, że udało mi się przekazać te uczucia czytelnikom. Uwielbiam polski teatr, dlatego przedstawienie portretu Polaków za pomocą sztuki teatralnej było dla mnie oczywistym wyborem.”

11,00 zł
4,95 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 6,05 zł

1 osoba kupiła
19
English Play Box 1. Playbook + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Play Box 1. Playbook + CD
Dostępny62 szt.

English Play Box to kurs języka angielskiego dla dzieci od 3 do 6 roku życia. „Playbook” to książeczka do zabawy z angielskim dla twojego dziecka. Zamieszczone w niej ćwiczenia rozwijają kompetencje językowe oraz umiejętności, które są kształcone także na innych zajęciach w przedszkolu. Zaproponowane zadania, zagadki i łamigłówki t woje dziecko może rozwiązywać z nauczycielem na zajęciach lub razem z Tobą w domu. W „Playbooku” znajdują się także wycinanki, wypychanki i naklejki. Dzięki wspólnej zabawie uczenie się języka angielskiego będzie naprawdę wspaniałą przygodą!

37,50 zł
35,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,87 zł

1 osoba kupiła
20
Stara Flota. Tom 1. Konstytucja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stara Flota. Tom 1. Konstytucja
Dostępny20 szt.

Siedemdziesiąt pięć lat temu Ziemię zaatakowali obcy. Ludzkość odparła ich i ocaliła Ziemię przed zagładą, a potem zaczęła się zbroić w oczekiwaniu na następne starcie. Jednak wróg nie wrócił, a w czasach pokoju poczucie zagrożenia malało. Zbudowano nową broń i nowe okręty, a stare zmieniono w pomniki i muzea. Ten sam los czekał również "Konstytucję", najstarszą jednostkę ludzkiej floty kosmicznej. Jednak nieznany wróg zaatakował ponownie - o wiele silniejszy i lepiej uzbrojony. Żaden nowoczesny okręt nie zdołał stawić oporu najeźdźcom. Żaden oprócz przestarzałej, niezdarnej "Konstytucji"

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
21
Pakiet dla motocyklistów: Najdłuższa podróż / Biblia turystyki motocyklowej / Maksymalna kontrola - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet dla motocyklistów: Najdłuższa podróż / Biblia turystyki motocyk...
Dostępny14 szt.

"Biblia turystyki motocyklowej'': Bogato ilustrowane kompendium wiedzy, zawierające wiele cennych informacji dotyczących technik jazdy na motocyklu. Czy jesteś podróżnikiem debiutantem, który chce rozwinąć swoje umiejętności, czy już bardziej doświadczonym motocyklistą, ta książka musi trafić w twoje ręce. "Najdłuższa podróż'': Na ósme urodziny, matka Emilio Scotto kupiła mu atlas świata. Powiedział wówczas matce, że kiedyś wyruszy w trasę, która będzie biec przez wszystkie kraje świata. Gdy był dorosły, dzięki zbiegowi przeznaczenia, karmy i szczęścia, dostał najbardziej niesamowitą maszynę : motocykl czarną Hondę 1100 Gold Wing. "To będzie mój bilet, aby zobaczyć świat "- powiedział do siebie. Bez pieniędzy i kart kredytowych, bez bez doświadczenia w podróżowaniu, Emilio pożegnał się z rodziną, wskoczył na motocykl i skierował w nieznane. W ten sposób rozpoczęła się trwająca dekadę podróż, dzięki której zapisał się w Księdze Guinnesa. Za pomocą relacji z podróży i zdjęć Emilio zabierze Cię w podróż swojego życia - w Najdłuższą Podróż . "Maksymalna kontrola'': Bogato ilustrowane kompendium wiedzy, zawierające wiele cennych informacji dotyczących technik jazdy na motocyklu. Czy jesteś podróżnikiem debiutantem, który chce rozwinąć swoje umiejętności, czy już bardziej doświadczonym motocyklistą, ta książka musi trafić w twoje ręce.

89,99 zł
62,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 27,00 zł

1 osoba kupiła
22
Linijka plastikowa 20 cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka plastikowa 20 cm
Koh-I-Noor, 1
Dostępny4 szt.

Linijka wykonana z transparentnego tworzywa sztucznego przeznaczone głównie do celów szkolnych. Ma podcięcie na obu krawędziach, dzięki czemu przy kreśleniu tuszem kreski nie rozmazują się. Linijka wykonana z wytrzymałego tworzywa ma precyzyjną skalę milimetrową.

3,99 zł
1 osoba kupiła
23
Przekładnie zębate. Zasady działania, Obliczenia geometryczne i wytrzymałościowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekładnie zębate. Zasady działania, Obliczenia geometryczne i wytrzy...
Dostępny22 szt.

Niniejsza publikacja kompleksowo omawia teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z projektowaniem przekładni zębatych stosowanych w systemach napędowych maszyn. Przedstawione w opracowaniu metody doboru wielkości podstawowych i obliczeń wytrzymałościowych kół zębatych (wg ISO) z powodzeniem można odnieść do każdego z zastosowań przemysłowych. Książka dostarcza wiadomości nie tylko w odniesieniu do problemów dotyczących projektowania przekładni zębatych, ale także związanych z ich eksploatacją. W dążeniu do stworzenia optymalnej konstrukcji na ogół stosowane jest rozwiązanie kompromisowe, w którym uwzględniane są stawiane wymagania, często wzajemnie rozbieżne, a nawet sprzeczne. Projektant musi zatem umieć wykorzystać przede wszystkim istniejące możliwości konstrukcyjne przekładni. To z kolei wymaga szerokiej wiedzy o wpływie parametrów geometrycznych i technologicznych oraz czynników eksploatacyjnych na procesy zachodzące podczas eksploatacji. Dzięki lekturze Przekładnie zębate Czytelnik pozna i utrwali m.in.:• podstawowe pojęcia związane z geometrią i kinematyką zazębienia,• zasady obliczania obciążenia i wytrzymałości zmęczeniowej zazębienia na zginanie i pitting (wg ISO) oraz odporności na zatarcie i zagrzanie,• wymagania stawiane materiałom na koła zębate,• sposoby smarowania przekładni i wymagania stąd wynikające,• problematykę związaną z wpływem parametrów geometrycznych i tech­nologicznych oraz czynników eksploatacyjnych na hałas emitowany przez przekładnie.

129,00 zł
113,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,48 zł

24
Naprawa i ochrona konstrukcji z betonu. Komentarz do PN-EN 1504 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naprawa i ochrona konstrukcji z betonu. Komentarz do PN-EN 1504
Niedostępny
Brak

Istnieje stała potrzeba napraw konstrukcji , podyktowana nieuchronnością uszkodzeń betonu w wyniku nagłego zadziałania czynników mechanicznych, takich jak przeciążenia, uderzenie, wybuch czy wibracja. Są to sytuacje, w których nawet trwały beton staje się przedmiotem naprawy. Przyczyną uszkodzenia mogą być też przebiegające w czasie użytkowania obiektu procesy fizyczne i chemiczne; pierwotna trwałość okazuje się z upływem czasu niewystarczająca. Naprawa stanowi też przewidywany element utrzymania budowli. W warunkach krajowych najczęstszymi czynnikami niszczącymi konstrukcje i elementy z betonu są: korozja mrozowa, chlorki pochodzące z soli odladzających oraz karbonatyzacja. Naprawa jest bardzo skomplikowanym zadaniem inżynierskim, z reguły znacznie bardziej kosztownym niż wznoszenie obiektu. W ostatnich latach ukazała się seria dziesięciu Norm Europejskich, dotyczących napraw i ochrony konstrukcji betonowych. Okazuje się jednak, że znajomość tych norm jest ciągle bardzo skromna, jako że w żadnym z referatów prezentowanych na Konferencji „Awarie Budowlane” w ciągu ostatnich 10 lat, w którym jest mowa o naprawach konstrukcji budowlanych, autorzy nie przywołują norm z serii PN-EN 1504. Ten zestaw Norm Europejskich jest nieodzowny dla skutecznej naprawy, a równocześnie okazał się mało „przyjazny” dla potencjalnego użytkownika. Projektowana książka ma za cel wypełnić ów deficyt. Jej szczególną zaletą ma być właśnie tytułowy komentarz do normy. Autorzy wyobrażają sobie, że będzie to wydawnictwo wspólne PWN i PKN. Książka będzie przytaczała obszerne fragmenty normy wraz z bezpośrednim do nich wyjaśnieniem i komentarzem – z odwołaniem się do naukowych i technicznych podstaw. Książka jest przeznaczona dla wszystkich uczestników procesu naprawy konstrukcji: projektantów i rzeczoznawców, wykonawców robót budowlanych, producentów i dostawców materiałów budowlanych, zwłaszcza specjalistów chemii budowlanej, inwestorów i zarządców obiektów budowlanych, specjalistów nadzoru budowlanego, oraz do studentów wyższych lat wydziałów budownictwa uczelni technicznych. Powinna wzbudzić zainteresowanie na kursach podyplomowego doskonalenia, warsztatach projektantów, rzeczoznawców , specjalistów ds. ochrony przed korozją i utrzymania budowli.

59,00 zł
51,92 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

25
Stalowe słupy powłokowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stalowe słupy powłokowe
Dostępny162 szt.

Słupy powłokowe znajdują obecnie szerokie zastosowania - głównie w konstrukcjach wsporczych napowietrznych linii wysokich i średnich napięć, ale również obiektach związanych z oświetleniem oraz trakcjach tramwajowych i trolejbusowych. Coraz częściej spotykane są w konstrukcjach wsporczych reklam i wysokich pylonów, a nawet turbin wiatrowych. Znajomość tematyki projektowania słupów powłokowych wciąż pozostawia jednak wiele do życzenia, zwłaszcza w obszarze innowacyjnych rozwiązań stosowanych w praktyce. Przyczyną tego jest m.in. znikomy zakres krajowej literatury technicznej poświęconej tym konstrukcjom. Niniejsza publikacja wypełnia tę lukę. Jej celem jest przedstawienie podstaw obliczania i kształtowania konstrukcji słupów powłokowych na podstawie doświadczeń własnych autorów - niejednokrotnie pionierskich w tym zakresie na rynku polskim. W książce główny nacisk położono na aspekty aplikacyjne. Zagadnienia mechaniki stalowych słupów powłokowych oraz zasady kształtowania i obliczania innowacyjnych konstrukcji zilustrowane zostały wieloma praktycznymi przykładami. Treść książki oparta jest na zaleceniach wynikających z Eurokodu 3 "Projektowanie konstrukcji stalowych". Uwzględniono też w niej zapisy nowej normy PN-EN 50341-2-22:2016-04 dotyczącej projektowania i budowy nowych linii napowietrznych o znamionowym napięciu przemiennym powyżej 1 kV. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z nową książką Zbigniewa Mendery, Leszka Szojdy oraz Grzegorza Wandzika pt. Projektowanie stalowych słupów linii elektroenergetycznych

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

26
Projektowanie stalowych słupów linii elektroenergetycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektowanie stalowych słupów linii elektroenergetycznych
Dostępny27 szt.

Każdy inżynier zajmujący się projektowaniem konstrukcji słupów i fundamentów napowietrznych linii elektroenergetycznych musi łączyć wiedzę z zakresu: niezawodności konstrukcji, metodologii określania oddziaływań, statyki konstrukcji, kształtowania i wymiarowania konstrukcji stalowych oraz geotechniki. Dodatkowo powinien on posiadać podstawową wiedzę na temat zagadnień energetycznych wpływających na kształtowanie tego typu konstrukcji. Niniejsza publikacja przybliża specyficzne zasady projektowania konstrukcji wsporczych linii elektroenergetycznych oraz pomaga zrozumieć współzależności między zapisami obowiązujących norm „europejskich". Warto podkreślić, że książka bazuje na najnowszych wytycznych w tym zakresie, w tym na nowowprowadzonej normie PN-EN 50341-2-22:2016-04 dotyczącej projektowania linii napowietrznych o znamionowym napięciu powyżej 1 kV. Dzięki tej publikacji:- dowiesz się jak zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność konstrukcji wsporczych,- poznasz specyficzne zasady określania oddziaływań na przewody i słupy oraz reguły tworzenia ich kombinacji,- zrozumiesz podstawy teoretyczne określania sił naciągu przewodów i zobaczysz jak zastosować je w praktyce,- przeanalizujesz krok po kroku przykład projektowania kratowego słupa i fundamentu linii napowietrznej wysokiego napięcia. Książka adresowana jest zarówno do inżynierów projektujących linie elektroenergetyczne, jak i studentów wyższych semestrów studiów na wydziałach budownictwa. Ułatwia ona zapoznanie się ze zmianami wynikającymi z publikacji w okresie ostatnich 3 lat zaktualizowanych europejskich norm projektowania linii elektroenergetycznych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z nową książką Sławomira Labochy i Jarosława Paluszyńskiego "Stalowe słupy powłokowe".

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

27
Budownictwo zrównoważone. Wybrane zagadnienia z fizyki budowli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budownictwo zrównoważone. Wybrane zagadnienia z fizyki budowli
Dostępny162 szt.

Dobra znajomość cech fizycznych materiałów i procesów fizycznych zachodzących w budynku pozwala na właściwe projektowanie jego elementów. To z kolei wpływa na tworzenie odpowiedniego dla użytkownika komfortu wewnętrznego w obiekcie. Od projektantów i wykonawców coraz częściej wymagane jest podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w tym zakresie. Niniejsza publikacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczestników procesu budowlanego co do możliwości usystematyzowania wiedzy w zakresie fizyki cieplnej budynków, akustyki i elementów zrównoważonego rozwoju w budownictwie. /Z opinii dr. inż. Arkadiusza Węglarza/ Rosnąca świadomość ograniczonych zasobów naturalnych jest przyczyną wzrostu wymagań stawianych przez przepisy prawa obiektom i ich budowie. Projektanci i wykonawcy muszą śledzić te zmiany oraz nowe wytyczne i stosować je w swoich projektach. Wiedza z fizyki budowli jest tu niezbędna. Gdy projektant będzie potrafił zaimplementować tę wiedzę w swojej pracy, a wykonawca będzie potrafił uniknąć błędów podczas wykonywania budynku, będą powstawały obiekty coraz lepiej odpowiadające na potrzeby użytkowników. Ci z kolei stają się coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i wymagań, oczekując, że koszty ponoszone na zapewnienie oczekiwanych warunków będą możliwie najniższe. W publikacji Czytelnik znajdzie informacje na temat definicji i metod zapewnienia komfortu cieplnego, właściwości cieplno-wilgotnościowych materiałów budowlanych, ruchu ciepła przez przegrody budowlane oraz wilgoci. Dowie się także wiele na temat bilansu energetycznego budynku, podstaw stateczności cieplnej, zagadnień akustyki budowlanej oraz wymagań stawianych współczesnym budynkom w tym zakresie. Szczególnie godnymi polecenia są informacje dotyczące kierunków rozwoju i tendencji w budownictwie. Zamysłem Autorki było stworzenie materiału pomagającego zarówno projektantom i naukowcom, dla których może on stanowić punkt wyjścia pogłębienia wiedzy z dziedziny zrównoważonego rozwoju, jak i studentom, dla których może stanowić bazę kursów fizyki budowli prowadzonych na wyższych uczelniach.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

28
Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce
Niedostępny
Brak

Ilustrowany przewodnik, który objaśnia metody porządkowania, daje szczegółowe wskazówki, jak pozbyć się raz na zawsze starych bałaganiarskich nawyków i pokazuje, jak wnosić radość w swoje życie. Autorka prezentuje własną metodę – KonMari – na uporządkowanie najbliższego otoczenia, zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. Omawia istotne decyzje, które należy podjąć, aby było to możliwe. Pokazuje, jak skutecznie zmienić nawyki, aby porządkowanie nie polegało tylko na odgraceniu domu czy też sprawieniu, że będzie lśnił na przyjście gości, a raczej, żeby zmieniło je na dobre. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: • co wywołuje w tobie radość, a co cię nie cieszy, • jak wypełnić swój dom radością, • jak selekcjonować przedmioty, • jak utrzymać porządek wokół siebie, • jak rozróżnić to, co naprawdę cenne, • jak sprawić, aby przedmioty odnalazły swoje właściwe miejsce, • co zrobić, gdy nie potrafisz niczego wyrzucić. W porządkowaniu najważniejsze nie jest podejmowanie decyzji o tym, co chcesz wyrzucić, ale co chcesz zatrzymać przy sobie!

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

29
Wietrzyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wietrzyk
Niedostępny
Brak

Wietrzyk to ciepła i mądra historia o przyjaźni rozwijającej się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Głównymi bohaterami są tytułowy Wietrzyk, który przychodzi nie wiadomo skąd i znika nie wiadomo gdzie, i Janek, jego nowy znajomy. Wspólnie przeżywają niesamowite przygody i spotykają na swojej drodze tajemnicze małe istotki, które czytelnikom poprzedniej książki Olfers na pewno będą kogoś przypominały... Wietrzyk kontynuuje tematykę pór roku iprzemian wprzyrodzie, która była obecna wbaśniowych książkach Sibylle von Olfers od samego początku. Nie ma lepszego sposobu, by uczcić nadejście jesieni, niż przeżycie razem z Jankiem zachwytu nad cudownymi zjawiskami przyrody, charakterystycznymi dla tej pory roku. Wietrzyk to także idealna propozycja na chłodne jesienne wieczory, bo ciepło bijące z tej opowieści rozgrzeje nawet największego zmarzlucha. To wreszcie piękna i zapadająca w pamięć opowieść dla całej rodziny, bo chęć przeżywania przygód z bohaterami książek Olfers nie znika wraz z wiekiem. Wietrzyk wydawnictwa Przygotowalnia to pierwsze polskie wydanie tej czarującej opowieści Sibylle von Olfers. Książka w twardej oprawie, wydrukowana na wysokiej jakości papierze, została przygotowana z najwyższą starannością i prawdziwą edytorską pasją. Książkę przetłumaczyła Eliza Pieciul-Karmińska (autorka przekładu wszystkich 200 baśni braci Grimm Baśnie dla dzieci i dla domu oraz utworów E. T. A. Hoffmanna) i Andrzej Karmiński (dziennikarz, publicysta, autor piosenek, wspiera żonę w rymowaniu).

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

30
Testowanie oprogramowania w praktyce. Studium przypadków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testowanie oprogramowania w praktyce. Studium przypadków
Dostępny42 szt.

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury związanej z testowaniem oprogramowania. Autorzy - praktycy testowania - przedstawiają rzeczywiste problemy, z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy, jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji, ponieważ czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów. Teksty wchodzące w skład książki dotyczą bardzo zróżnicowanych obszarów testowania, takich jak:• automatyzacja,• testowanie urządzeń mobilnych,• testowanie użyteczności,• testowanie wydajnościowe,• testy w firmie start-upowej,• zarządzanie testowaniem,• aspekty miękkie pracy testera,• wykorzystanie sztucznej inteligencji w testowaniu.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

31
Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci
Dostępny23 szt.

Grafika komputerowa zazwyczaj kojarzy się z wyretuszowanymi zdjęciami modeli i modelek. W rzeczywistości daje nam o wiele większe możliwości. Książka jest wprowadzeniem do grafiki komputerowej dla dzieci i nie tylko. Dowiesz się, czym są tryby kolorów, na czym polega różnica między grafiką rastrową a grafiką wektorową, a także zobaczysz, na co należy zwrócić uwagę, przygotowując plik do publikacji w internecie oraz do druku. Poznasz programy do grafiki rastrowej: Photoshop Online Tools, Adobe Photoshop CC . Pierwsza z tych aplikacji jest bezpłatna i dostępna w wersji webowej. Zawiera wszystkie podstawowe i najbardziej niezbędne narzędzia, które znajdziesz też w drugim, komercyjnym, programie. Dzięki Photoshop Online Tools nauczysz się korygować fotografie, stosować różne ciekawe efekty, zmieniać ustawienia obrazu, np. balans bieli, nasycenie kolorów lub kontrast. Photoshop CC natomiast ułatwi Ci zrozumienie istoty warstw i ich stosowania. Jeśli chcesz zaprojektować ulotkę, logo, wizytówkę, powinny Cię zainteresować aplikacje do grafiki wektorowej: Inkscape (bezpłatny) i CorelDRAW X8. Nauczysz się używać linii pomocniczych, korzystać z mechanizmów pozwalających na powielanie elementów, a także ich jednoczesne przekształcanie. Zobaczysz, że grafika wektorowa może być tak samo ciekawa, jak grafika rastrowa. W publikacji przedstawiono kompletne przykłady, a każdy etap pracy został dokładnie opisany i zilustrowany, co pozwala na porównanie własnego dzieła z omawianym ćwiczeniem. Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem w grafice komputerowej jest wyobraźnia. Projekty mogą być ciekawe już dzięki kilku narzędziom. Już dziś rusz szare komórki i stwórz coś fajnego!Grafika komputerowa zazwyczaj kojarzy się z wyretuszowanymi zdjęciami modeli i modelek. W rzeczywistości daje nam o wiele większe możliwości. Piksele, wektory i inne stwory to wprowadzenie do grafiki komputerowej dla dzieci i nie tylko. Dowiesz się, czym są tryby kolorów, na czym polega różnica między grafiką rastrową a grafiką wektorową, a także zobaczysz, na co należy zwrócić uwagę, przygotowując plik do publikacji w internecie oraz do druku. Poznasz programy do grafiki rastrowej: Photoshop Online Tools, Adobe Photoshop CC . Pierwsza z tych aplikacji jest bezpłatna i dostępna w wersji webowej. Zawiera wszystkie podstawowe i najbardziej niezbędne narzędzia, które znajdziesz też w drugim, komercyjnym, programie. Dzięki Photoshop Online Tools nauczysz się korygować fotografie, stosować różne ciekawe efekty, zmieniać ustawienia obrazu, np. balans bieli, nasycenie kolorów lub kontrast. Photoshop CC natomiast ułatwi Ci zrozumienie istoty warstw i ich stosowania. Jeśli chcesz zaprojektować ulotkę, logo, wizytówkę, powinny Cię zainteresować aplikacje do grafiki wektorowej: Inkscape (bezpłatny) i CorelDRAW X8. Nauczysz się używać linii pomocniczych, korzystać z mechanizmów pozwalających na powielanie elementów, a także ich jednoczesne przekształcanie. Zobaczysz, że grafika wektorowa może być tak samo ciekawa, jak grafika rastrowa. W publikacji przedstawiono kompletne przykłady, a każdy etap pracy został dokładnie opisany i zilustrowany, co pozwala na porównanie własnego dzieła z omawianym ćwiczeniem. Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem w grafice komputerowej jest wyobraźnia. Projekty mogą być ciekawe już dzięki kilku narzędziom. Już dziś rusz szare komórki i stwórz coś fajnego!

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

32
Beton towarowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beton towarowy
Dostępny60 szt.

Wzrost wymagań jakościowych i technologicznych stawianych betonowi zwykłemu oraz wymóg kontroli tych parametrów wprowadzany kolejnymi normami i przepisami, spowodowały, że jego produkcja przeniosła się z placu budowy do wyspecjalizowanych wytwórni, które z czasem przekształciły się w przedsiębiorstwa zajmujące się tylko jego produkcją. Pod kątem sprzedażowym beton towarowy należy traktować obecnie jako specyficzny produkt, którego wartość zależy od usytuowania sieci wytwórni w terenie oraz sprawnego transportu mieszanki betonowej. Z kolei promocja betonu towarowego to nie tylko jego reklama adresowana do odbiorcy, ale również public relation, komunikowanie się z rynkiem oraz wspieranie sprzedaży związanych bezpośrednio z nabywcą. W całym procesie wytwórczym i sprzedażowym betonu towarowego bardzo ważne jest też przestrzeganie wszystkich procedur normowych oraz sprawne działanie systemu kontroli jakości. Chcesz wiedzieć jak: • powinna wyglądać poprawnie opracowana specyfikacja betonu towarowego, zgodnie z normą PN-EN 206, • właściwie stworzyć bazę recept betonu, • zachować i udokumentować wszystkie warunki dostawy betonu towarowego do odbiorcy, • poprawnie oceniać wytrzymałości betonu w konstrukcji? Tak książka Jest dla Ciebie! To doskonałe źródło wiedzy dla przedstawicieli biur projektowych, zakładów prefabrykacji betonowej oraz firm wykonawczych stosujących technologię betonowego budownictwa monolitycznego. Publikacja może być przydatna także studentom architektury i budownictwa. dr inż. Mariusz Januszewski – związany z Politechniką Koszalińską. Prodziekan ds. Nauczania na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w latach 2012-2013. Kierownik Zakładu Budownictwa i Materiałów Budowlanych w latach 2012-2014. Biegły sądowy z dziedziny Budownictwo przy Sądzie Okręgowym w Koszalinie. Rzeczoznawca budowlany w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Prowadzi biuro obsługi inwestycji oraz biuro projektowe

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

33
Farby temperowe 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby temperowe 6 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny34 szt.

Komplety farb temperowych w kartonowym opakowaniu.

19,50 zł
18,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,51 zł

34
Kredki 3595 Dino 36kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki 3595 Dino 36kolorów
Dostępny7 szt.

Kredki dla dzieci w wieku szkolnym. Posiadają wkład o podwyższonej wytrzymałości na złamania i silny nacisk, jednocześnie zapewniając miękkie i łatwe rysowanie. Oprawki zostały wykonane z dobrej jakości drewna, dzięki czemu nie łamią się w trakcie temperowania. Dzięki zaokrąglonej końcówce są bezpieczne dla użytkowników. Wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej.

38,60 zł
36,67 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,93 zł

35
Szkicownik B6, 80 kartek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik B6, 80 kartek
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Szkicownik klasyczny przeznaczony jest do wszystkich głównych technik plastycznych do szkicu, rysunku, akwareli, pasteli oraz markerów. Zawiera kartki papieru o ziarnistej strukturze połączone spiralą górną. Okładki szkicownika są sztywne i doskonale nadają się jako podkładki. Idealny do szybkich szkiców lub studiów ołówkiem, pastelami, węglem i sangwiną. Papier 110 gramów, 80 kartek.

22,00 zł
20,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,10 zł

36
Kredki Progresso Magic 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Progresso Magic 24 kolory
Koh-I-Noor
Dostępny5 szt.

Bezdrzewne wielokolorowe kredki, które umożliwiają tworzenie efektownych i niepowtarzalnych prac. W całości wykonane z grafitu w trzech odcieniach jednego koloru. Kredki pokryte są lakierem bezbarwnym, który zapobiega brudzeniu się rąk. Tworzą przestrzenny rysunek o efekcie 3D. Ich kolor zmienia się w zależności od siły nacisku, nachylenia, obrotu itp. Są wygodne w trzymaniu i rysowaniu. 24 kolory w metalowej kasetce.

170,00 zł
161,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,50 zł

37
Zestaw kreatywny 3D, Auta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kreatywny 3D, Auta
Starpak
Niedostępny
Brak

Zestaw kreatywny 3D do malowania z kredkami. W zestawie znajdują się: kredki ołówkowe, szablon samochodu do kolorowania i składania pozwalający na stworzenie niesamowitego pojazdu. Umożliwia tworzenie wielu kreatywnych kombinacji i niepowtarzalnych dekoracji.

8,99 zł
Powiadomienie
38
Marker permanentny SCA-100 czarny (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny SCA-100 czarny (12 sztuk)
PILOT Corporation
Dostępny27 szt.

Marker permanentny, kolor czarny. 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

41,30 zł
39,65 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,65 zł

39
Marker permanentny SCA-400 czarny (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny SCA-400 czarny (12 sztuk)
PILOT Corporation
Dostępny7 szt.

Marker permanentny ze ściętą końcówką, kolor czarny. 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

41,30 zł
39,65 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,65 zł

40
Węgiel naturalny kreślarski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węgiel naturalny kreślarski
Koh-I-Noor
Dostępny20 szt.

Węgiel naturalny rysunkowy. Wykonany z nieprzetworzonego węgla drzewnego, przeznaczony do szkiców i rysunku artystycznego.

18,70 zł
17,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,71 zł

41
Kredki Polycolor 72 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Polycolor 72 kolory
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Polycolor profesjonalne kredki artystyczne, w sześciokątnej oprawie z drewna cedrowego.Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają miękkie rysowanie, trwałe i intensywne kolory. Oprawki zostały pokryte kilkunastu warstwami lakieru i każda kredka posiada zaokrąglone zakończenie w kolorze złota.72 kolory w metalowym opakowaniu.

307,20 zł
291,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,36 zł

42
Kredki Progresso Magic 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Progresso Magic 12 kolorów
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Bezdrzewne wielokolorowe kredki, które umożliwiają tworzenie efektownych i niepowtarzalnych prac. W całości wykonane z grafitu w trzech odcieniach jednego koloru. Kredki pokryte są lakierem bezbarwnym, który zapobiega brudzeniu się rąk. Tworzą przestrzenny rysunek o efekcie 3D. Ich kolor zmienia się w zależności od siły nacisku, nachylenia, obrotu itp. Są wygodne w trzymaniu i rysowaniu. 12 kolorów w metalowej kasetce.

72,90 zł
69,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,64 zł

43
Kredki Mondeluz 72 kolory + pędzelek + temperówka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Mondeluz 72 kolory + pędzelek + temperówka
Koh-I-Noor
Dostępny15 szt.

Komplety kredek akwarelowych Mondeluz w kartonowych opakowaniach z dodatkowym pędzelkiem i temperówką w zestawie.

221,20 zł
210,14 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,06 zł

44
Kredki 3594 Dino 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki 3594 Dino 24 kolory
Koh-I-Noor
Dostępny7 szt.

Kredki dla dzieci w wieku szkolnym. Posiadają wkład o podwyższonej wytrzymałości na złamania i silny nacisk, jednocześnie zapewniając miękkie i łatwe rysowanie. Oprawki zostały wykonane z dobrej jakości drewna, dzięki czemu nie łamią się w trakcie temperowania. Dzięki zaokrąglonej końcówce są bezpieczne dla użytkowników. Wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej.

23,50 zł
22,33 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

45
Cyrkiel bls - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel bls
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak

Cyrkiel szkolny średni z plastikowym uchwytem i kolorowymi metalowymi ramionami. Wymienna końcówka ołówkowa.

10,99 zł
Powiadomienie
46
Kredki 3592 Dino 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki 3592 Dino 12 kolorów
Koh-I-Noor
Dostępny9 szt.

Kredki dla dzieci w wieku szkolnym. Posiadają wkład o podwyższonej wytrzymałości na złamania i silny nacisk, jednocześnie zapewniając miękkie i łatwe rysowanie. Oprawki zostały wykonane z dobrej jakości drewna, dzięki czemu nie łamią się w trakcie temperowania. Dzięki zaokrąglonej końcówce są bezpieczne dla użytkowników. Wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej.

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

47
Ołówek grafitowy 1500/F (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek grafitowy 1500/F (12 sztuk)
Koh-I-Noor
Dostępny15 szt.

Ołówki grafitowe KOH-I-NOOR serii 1500, charakteryzują się wysoką czystością grafitu z którego zostały wykonane. Oprawki wykonane z drewna cedrowego wielokrotnie lakierowane. Dostępne są w skali gradacji od 10H do 8B. Dzięki tak szerokiej skali gradacji są bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w grafice, rysunku technicznym, plastyce, oraz szkole, biurze i codziennym użyciu. Twardość 6B, 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

26,40 zł
25,08 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,32 zł

48
Zestaw kreatywny, Girls Fashion - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kreatywny, Girls Fashion
Starpak
Niedostępny
Brak

Zestaw kreatywny Girls Fashion o wymiarach 7x2 cm składa się z 36 stron. Na 12 stronach znajdują się naklejki z elementami garderoby i dodatkami, a na pozostałych 24 szablony z konturami do wyklejania. Zestaw pozwala stworzyć niesamowite kreacje i poczuć się, jak prawdziwa stylistka.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

49
Pamiętnik zamykany z diamencikami, Barbie mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany z diamencikami, Barbie mix wzorów
Starpak
Niedostępny
Brak

Każda dziewczynka ma swoje małe sekrety, które chciałaby trzymać pod kluczem… Zamykany na kluczyk pamiętnik o wymiarach 20,5 x 15 x 2 cm stanowi niezbędnik każdej fashionistki! Produkt ma miękką, połyskującą okładkę ozdobioną błyszczącymi diamencikami. Starannie wykończone oblamówki oraz eleganckie zamknięcie dodają szyku, a praktyczna tasiemka pełniąca funkcję zakładki ułatwia poruszanie się wśród zapisków. Połyskujące pamiętniki zawierają pięknie dekorowane kartki ukazujące ulubionych bohaterów z zaznaczoną liniaturą ułatwiającą pisanie.

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

50
Insight Guides. Oman & the UAE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Insight Guides. Oman & the UAE
Dostępny9 szt.

Przewodnik ilustrowany Insight Guides Insight Guides Oman & the UAE w języku angielskim to inspirująca lektura przed wyjazdem, bezcenna pomoc podczas podróży i oryginalna pamiątka po powrocie z wakacji. Zamieszczone niemal na każdej stronie fotografie tworzą barwny obraz historii odwiedzanych miejsc, a przygotowane przez ekspertów eseje i ciekawostki wiernie odzwierciedlają kulturę, przyrodę a także życie lokalnej społeczności. Oprócz wszystkich atrakcji turystycznych przewodniki zawierają szczegółowe mapy i plany ułatwiające nawigację oraz część praktyczną ze wskazówkami dotyczącymi pobytu. Wspaniałym uzupełnieniem przewodnika jest aplikacja mobilna Walking Eye na systemy Android oraz IOs umożliwająca pobranie gratis ebooka oraz oraz treści dodatkowych do zakupionego przewodnika. Ciekawą i praktyczną funkcjonalnością aplikacji jest także wyszukiwanie i rezerwowanie wydarzeń kulturalnych, eventów lub wycieczek z przewodnikiem a także kupowanie biletów na wybrane wydarzenia. A wszystko to w cenie książki.

99,90 zł
69,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

Wróć do góry