hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.10.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 20 października 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowe rozważania (Bert Hellinger), na drugim Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie (Wojciech S. Wocław). Kolejny produkt to Bóg, królewna i księżniczki (Marek Dziewiecki) oraz Zaczarowana klasyka. Bajki (Charles Perrault, Wilhelm Grimm, Jacob Grimm).
1
Nowe rozważania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe rozważania
Dostępny132 szt.

Bert Hellinger - jest twórcą ustawień systemowych i autorem 83 książek przetłumaczonych na kilkadziesiąt języków. Od kilku lat publikuje także cykliczne, krótkie audycje filozoficzne, w których porusza najważniejsze dla niego tematy. Audycje te zostały ujęte w formie tekstów w czterech tomach zatytułowanych Nowe rozważania. W swoich refleksjach Bert Hellinger prowadzi nas poza dobro i zło, prawdę i fałsz, z serca do serca - w kierunku przezwyciężania przeciwieństw. "Nikt nie przychodzi na świat jako niezapisana karta. W ustawieniach rodzin jesteśmy ciągle z tym konfrontowani, kiedy pokazuje się, jak losy wcześniejszych członków naszych rodzin są powtarzane przez niebędące tego świadome osoby urodzone później. Niesiemy to, co niedopełnione we wcześniejszych pokoleniach, również ich winę. Stoimy na końcu wielu pokoleń. Dlatego nasze korzenie sięgają głęboko, nieskończenie głęboko".

38,00 zł
25,46 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 12,54 zł

6 osób kupiło
2
Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie
Dostępny111 szt.

Zasady savoir-vivre’u to nie sztywny kołnierz, który krępuje nasze wszystkie ruchy. Bywa, że o dobrym wychowaniu świadczy raczej umiejętność sprawnego ich łamania niż ślepe przestrzeganie. Etykietalny anarchista jednak nigdy za człowieka obytego uznany nie zostanie, więc reguły i tak znać trzeba. Które więc zasady łamać, kiedy i w jakich okolicznościach? Autor książki – Wojciech S. Wocław – zawodowy konferansjer, popularyzator wiedzy z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie i dress code'u, pisarz, przedstawia nie tylko tradycyjne zasady dobrego zachowania, ale także współczesne wyzwania savoir-vivre’u, proponując przy tym możliwe rozwiązania. Obok tekstów o podawaniu ręki czy posługiwaniu się sztućcami są i takie, w których, z właściwą sobie lekkością, omawia zasady dobrego wychowania w różnych miejscach: na plaży, na górskim szlaku, w Internecie, w świątyniach lub w teatrze. Ułatw sobie życie i sięgnij po praktyczny poradnik współczesnego savoir-vivre’u!

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
3
Bóg, królewna i księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg, królewna i księżniczki
Dostępny11 szt.

Czytelnik otrzymuje do rąk kolejne wydanie znakomitego i znanego wielu odbiorcom autora Pamiętnika Perełki i Anioła radości. Trzecia powieść pisarza jest wyjątkowo piękną historią o miłości. Książka, która w zamyśle przeznaczona została dla dzieci z pewnością wciągnie i zafascynuje również dorosłych odbiorców. W trakcie czytania poznajemy zgorzkniałego staruszka, w którego życie niespodziewanie wkraczają trzy córeczki nowych sąsiadów. Jak się okazuje, Pan Józef nie potrafi oprzeć się zmianom, jakie niesie spotkanie z prawdziwą Miłością. To okazja, by sięgnąć po wspólną, dobrą, chrześcijańską literaturę z naszymi pociechami. Śledząc losy bohaterów, niejednokrotnie będziemy się wzruszać i bawić, a wspaniale ukazane w tekście emocje sprawią, że zaczniemy zmieniać swoje serce.

23,00 zł
17,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 5,01 zł

4 osoby kupiły
4
Zaczarowana klasyka. Bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczarowana klasyka. Bajki
Dostępny63 szt.

Niniejsza książka przeniesie Cię w niezwykły świat baśni. Poznasz sprytnego kota w butach, zajrzysz do chatki z piernika razem z Jasiem i Małgosią, znajdziesz się na królewskim balu z Kopciuszkiem, spotkasz Czerwonego Kapturka i wilka. Dowiesz się, jakie dary otrzymała od trzynastu wróżek Śpiąca Królewna, poznasz przygody Śnieżki i dzielnego chłopca imieniem Tomcio Paluszek. Wraz z osiołkiem wyruszysz w podróż do Bremy, a przy leśnym strumieniu spotkasz wróżkę, która rozdaje niezwykłe podarunki. Kolorowy świat baśni stoi przed Tobą otworem... Wystarczy, że zajrzysz do środka i zaczniesz czytać.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

2 osoby kupiły
5
Wspominając ludzi „Kultury” - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspominając ludzi „Kultury”
Dostępny2 szt.

"Jerzy Giedroyc - zauważył z właściwą sobie przenikliwością Krzysztof Pomian - należał do bardzo nielicznej kategorii osób, które nie dzielą, ale łączą. Miał dar skupiania wokół siebie osobowości bardzo różnych, które często nie znosiły się nawzajem i którym było wspólne tylko to, że z nim współpracowały - lub niewiele poza tym. Pozwoliło to Instytutowi Literackiemu i "Kulturze" mieć autorów o rozbieżnych nieraz poglądach, gustach i stylach, a samemu Jerzemu Giedroyciowi stać na czele tej jedynej w sowim rodzaju orkiestry, gdzie każdy wykonywał własną partię w swoim rodzaju orkiestry, gdzie każdy wykonywał swoja partię bez oglądania się na pozostałych, ale tak że za sprawa dyrygenta wszystkie one wtapiały się - z rzadkimi tylko dysonansami - w jedna polifoniczną całość". Książka, którą Czytelnik trzyma w rekach, poświęcona jest członkom tej wyjątkowej orkiestry, która przez ponad pól wieku Redaktor dyrygował z Maisons-Laffitte. Przez nich samych tez została napisana.

36,00 zł
30,60 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,40 zł

2 osoby kupiły
6
Etykiety białe (180 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etykiety białe (180 sztuk)
Herlitz
Dostępny46 szt.

Samoprzylepne białe etykiety opisowe do wszechstronnego zastosowania. Różnorodność formatów umożliwia dobranie odpowiedniej etykietki bez konieczności jej wycinania z większej płaszczyzny 6 arkuszy Rozmiar opakowania: 8.5 x 15.8 cm 180 sztuk/19 x 12 mm

5,99 zł
2 osoby kupiły
7
Podstawy zarządzania procesami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy zarządzania procesami
Dostępny10 szt.

Publikacja porusza interesujące i aktualne problemy związane z nowoczesnym zarządzaniem przedsiębiorstwem z wykorzystaniem podejścia procesowego. Przeobrażenia zachodzące na światowych rynkach, zmiany technologiczne i cywilizacyjne, postępująca globalizacja, intensyfikacja procesów konkurencyjnych, a także wahania koniunktury obserwowane w końcu XX i początkach XXI wieku wywołały wzrost zainteresowania środowisk naukowych i praktyków współczesnych organizacji gospodarczych doskonaleniem procesów zarządczych i poszukiwania dróg pozwalających osiągnąć sukces rynkowy. Wyrazem tego było odejście od koncepcji klasycznych na rzecz rozwiązań o większej dynamice, elastyczności i sprawności. Ten wymóg spełnia właśnie podejście procesowe. Jego wykorzystanie w zarządzaniu przedsiębiorstwem pozwala na dostosowanie się do oczekiwań turbulentnego otoczenia. Właściwa identyfikacja, modelowanie, wdrażanie, kontrola i doskonalenie procesów zarządczych przyczyniają się do poprawy konkurencyjności, wzrostu rentowności, lepszego zaspokajania potrzeb klientów. Zespół Autorów skoncentrował swoją uwagę na różnych aspektach problematyki podejścia procesowego w zarządzaniu, prezentując zarówno samą koncepcję, jak i jego specyfikę w wybranych obszarach zarządzania. W ten sposób opracowanie wypełnia lukę występującą w badaniach nad możliwościami implementacji zarządzania procesami w różnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Autorzy pokazują, w jaki sposób planować i stosować modelowe rozwiązania podejścia procesowego w sferze zarządzania marketingiem, zasobami ludzkimi, produkcją, finansami i działalnością usługową. Walorem książki jest nie tylko ważność podjętej problematyki, ale też przejrzystość i logiczny układ poszczególnych rozdziałów. Książka jest przeznaczona dla osób pragnących pogłębić swą wiedzę w zakresie możliwości wykorzystania podejścia procesowego w zarządzaniu ? głównie dla studentów szkół wyższych, uczestników seminariów licencjackich, magisterskich i doktorskich oraz pracowników naukowych zajmujących się problematyką różnych sfer zarządzania przedsiębiorstwem. Powinna także zainspirować praktyków zainteresowanych doskonaleniem procesów zarządczych w organizacjach.

60,00 zł
49,20 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
8
Etykiety A białe (132 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etykiety A białe (132 sztuki)
Herlitz, 132 sztuki
Dostępny21 szt.

Samoprzylepne białeetykiety opisowe do wszechstronnego zastosowania. Różnorodność formatów umożliwia dobranie odpowiedniej etykietki bez konieczności jej wycinania z większej płaszczyzny. 6 arkuszy 8.5 x 15.8 cm 132 sztuki, 32 x 10 mm

5,99 zł
1 osoba kupiła
9
Schulzowskie miejsca i znaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schulzowskie miejsca i znaki
Dostępny60 szt.

"O Schulzu pisze się zwykle na dwa sposoby: albo przez kumulację różnych, kolejno nakładających się na siebie pomysłów i języków interpretacji, z maksymalnym jednak szacunkiem i lojalnością wobec poprzedników, albo w zgiełku kłótni z nimi, kłótni wykluczającej uznanie ich racji i przeoczającej fakt, że samemu się z nich korzysta. Dzieje sporów wokół Schulza dopuszczają do głosu obydwa style interpretowania. Ale – co osobliwe – choć sam należę raczej do pierwszej szkoły badaczy i w zamieszczonych tu szkicach Czytelnik zauważy przede wszystkim zapis stopniowej ewolucji myślenia o nim, to z pewnym zaskoczeniem dostrzegam podobieństwo różnych moich pomysłów do idei prezentowanych przez badaczy skłonnych do zwady. Da się udowodnić, że „kumulacjoniści” miewają niekiedy idee analogiczne jak „rewolucjoniści”. Różnica leży głównie w trybie ich prezentacji. Sądzę więc, że istnieje jakaś wspólna historia czytania Schulza i rozumienia jego twórczości. Jedną z jej wersji znajdziecie Państwo w tym tomie." - Jerzy Jarzębski

45,00 zł
37,80 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,20 zł

1 osoba kupiła
10
Wstążka kłębuszek, 5 mm, biała - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, 5 mm, biała
Herlitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.07

Wstążka tekstylna o szerokości 5 mm i długość 20 metrów.

2,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
11
Jezus malusieńki. Opowieść o Bożym Narodzeniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus malusieńki. Opowieść o Bożym Narodzeniu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Biblijna opowieść o Bożym Narodzeniu skierowana do najmłodszych dzieci, w cudowny sposób przenosząca do Betlejem, do Maryi, Józefa, pasterzy i trzech mędrców, a przede wszystkim do żłóbka z maleńkim Jezusem. Historia została opowiedziana w dużym skrócie z uwzględnieniem wrażliwości i poziomu rozwoju poznawczego małego dziecka. Pastelowe, subtelne ilustracje Dubravki Kolanovic dodają książce wyjątkowego uroku i wprowadzają w uroczysty klimat oczekiwania na narodziny Jezusa. Poręczny format i grubsze kartki ułatwiają małym rączkom kontakt z książką.

12,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
12
Wstążka tekstylna 20 m, metallic złota - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka tekstylna 20 m, metallic złota
Herlitz
Dostępny6 szt.

Wstążka tekstylna o szerokości 5 mm, długość 20 metrów.

6,10 zł
5,99 zł

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
13
Szałfynster. Od kopalni Ferdynand do Muzeum Śląskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Szałfynster. Od kopalni Ferdynand do Muzeum Śląskiego
Dostępny22 szt.

„Bogucice, otoczone dziś kopalniami i hutami, leżały dawniej wśród gęstych lasów; inne powietrze, inne obyczaje, inne życie było tu aniżeli dzisiaj” – pisał na początku XX wieku lokalny kronikarz i przypominał, że z bogucickiej parafii wyrosły wszystkie inne w okolicy. Bogucice, zanim stały się dzielnicą Katowic, dominowały nad nimi i są dużo starsze. Przez prawie dwa ostatnie stulecia główną żywicielką mieszkających tu ludzi była kopalnia. Pewnego dnia zamilkła, by odrodzić się w przeszklonych bryłach Muzeum Śląskiego.

35,00 zł
9,10 zł

Rabat 74,0%
oszczędzasz 25,90 zł

1 osoba kupiła
14
Jak pokochać centra handlowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pokochać centra handlowe
Dostępny32 szt.

Debiut literacki Natalii Fiedorczuk, to ubrana w introwertyczną narrację opowieść wielu kobiet, które dotknął kryzys związany z urodzeniem dziecka. Czy mamy prawo traktować to skądinąd radosne wydarzenie w kategorii kryzysu? Macierzyństwo to nie tylko utrata wolności, przedciążowego ciała i czasu na hobby. To nagła lawina odpowiedzialności. To zmiana, którą trudno opisać, poza zdawkowym „urodzisz swoje to zobaczysz”. Można uciekać w perfekcjonizm i strofowanie tych matek, których standardy nie są tak wyśrubowane. Można też, w obliczu tej zmiany coraz głębiej zapadać się w siebie. W hipnotyzującej i surowej opowieści Natalia Fiedorczuk wyciąga na światło dzienne pytania o rodzicielstwo, których nie mamy ochoty ani odwagi sobie zadać. Czy istnieją matki lepsze i gorsze? Kto o tym decyduje? Jednak ta książka to nie tylko opowieść o stawaniu się rodzicem, to także portret otoczenia: portret Polski, jej przedmieść, a także codziennej pracy i obowiązków, wynikających z dorosłości. Obowiązków tak powszednich i nużących, że zwykliśmy odbierać im znaczenie, pomijać je i bagatelizować. „Jak pokochać centra handlowe to przede wszystkim surowy obraz codzienności umęczonej i wypartej, opisanej z wielkim literackim kunsztem. Ten tekst jest surowy, matowy, chirurgiczny jak Haneke. Opisuje rzeczy, które u Jolanty Brach-Czainy nazywają się „krzątactwem”, zakupy, pranie, przeglądanie się w lustrze, wybieranie odzieży. Zazdroszczę Natalii, że wpadła na pomysł opisania tego wszystkiego przez pryzmat wizyt w centrach handlowych, które uważamy za coś nieważnego i wstydliwego. Opisanie nieopisanego i uniwersalnego jest prawdziwym zadaniem literatury i to zadanie zostało w tym tekście spełnione. Jeśli jesteście osobami, które wiedzą jak to jest obserwować rzeczywistość znad kartonowego kubka z tanią kawą w Tesco, ta książka jest dla was” – Małgorzata Halber.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
15
Duńskie państwo dobrobytu a koncepcja flexicurity - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duńskie państwo dobrobytu a koncepcja flexicurity
Dostępny4 szt.

Nowatorskie ujęcie ze strony autorki polega na tym, iż rozpatruje ona duński model welfare state z perspektywy wieloaspektowej analizy zmian, w zakresie założeń oraz struktury i sposobu implementacji omawianej koncepcji [?]. W mojej ocenie ważne, iż autorka, uwzględniając to w swojej analizie, wychodzi poza stereotyp związany z częstą, również wśród badaczy, poprawnością polityczną. [?] jej analizy skłaniają do twórczego myślenia oraz pytań, jest to niewątpliwie zaletą jej pracy. Z recenzji prof. dr. hab. Wojciecha Nowiaka ? Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Tematyka trafia w istotny nurt rozważań teoretycznych, jak i praktyki politycznej wielu państw europejskich, która będzie mieć znaczenie także w dającej się określić przyszłości. [?] wykazuje bardzo dobrą znajomość instrumentów składających się na wyróżnione komponenty omawianej koncepcji i potrafi w sposób wszechstronny przeanalizować ich znaczenie dla powodzenia flexicurity. Z recenzji dr. hab. Joachima Osińskiego, prof. SGH ? Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

45,00 zł
37,35 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

1 osoba kupiła
16
Szachista - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachista
Dostępny61 szt.

Rewelacyjna, oparta na dokumentach z epoki, powieść Waldemara Łysiaka o tajnej operacji „Szachista”. Jej celem było porwanie cesarza Napoleona w Polsce (przez komandosów brytyjskiej Secret Service) za pomocą szachowego automatu von Kempelena zwanego „grającym Turkiem”.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
17
Słownik ortograficzny PWN z wymową. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik ortograficzny PWN z wymową. Nowe wydanie
Dostępny64 szt.

Nowe wydanie Słownika ortograficznego z wymową, powiększone i zaktualizowane. Słownik zawiera ok. 100 tysięcy haseł oraz obszerne zasady pisowni i interpunkcji. W stosunku do ostatniego wydania jest bogatszy o ok. 1000 najnowszych słów. Niektóre hasła istniejące już w słowniku zostały poprawione lub rozbudowane przez dodanie nowych przykładów lub form fleksyjnych w przypadkach gramatycznych dotąd niepodawanych, a objaśnienia zostały zaktualizowane lub uzupełnione ze względu na zmiany realiów współczesnego świata. W książce znajdują się także: aneks z najnowszymi zmianami w ortografii, indeks pojęć występujących w Zasadach pisowni oraz spis wyrazów równobrzmiących, a różnie pisanych, a także spis wyrazów trudnych ortograficznie.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

1 osoba kupiła
18
Trylogia Śiwy. Tom 2. Tajemnica Nagów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia Śiwy. Tom 2. Tajemnica Nagów
Dostępny2 szt.

Tajemnica Nagów to część bestsellerowej „Trylogii Śiwy”, najszybciej sprzedającej się serii książek w historii wydawniczej Indii! Dziś jest bogiem. 4000 lat temu był zwykłym człowiekiem. Śiwa, legendarny wybawca krainy Meluha, podąża tropem demonicznego przeciwnika. Złowrogi zabójca zamordował mu przyjaciela, a teraz zagraża jego żonie. Śiwa nie spocznie, dopóki go nie pokona. Pragnie zemsty, która poprowadzi go wprost do krainy Nagów – zdeformowanych, wyklętych wojowników. Zło powstaje, potężniejsze niż kiedykolwiek. Królestwo Meluhy umiera, zależne od cudownego leku, którego tajemnicę skrywają Nagowie. Śiwa wyruszy w podróż przez starożytne Indie, poszukując prawdy w kraju pełnym śmiertelnie groźnych zagadek. Stoczy straszliwe bitwy, zawrze nieoczekiwane sojusze i przekona się, że nic nie jest tym, czym się wydaje. Bestsellerowa „Trylogia Śiwy” to literacki fenomen, poruszający najgłębsze zakamarki duszy. Pisarz nazywany jest Tolkienem Indii dzięki swojej wyobraźni, umiejętności prowadzenia narracji i epickiemu rozmachowi. Amish nie rozczarowuje! „Autor świetnie opowiada historię, wiążąc pozornie luźne wątki w gęstą akcję” – „The Sunday Guardian". „...w tej książce jest wszystko – filozofia, duchowy przekaz, zagadki, bitwy i tajemnica” – „The Indian Express”.

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

19
Twierdza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twierdza
Dostępny3 szt.

Posługując się metaforą militarną, autorzy przybliżają problematykę funkcjonowania współczesnej szkoły. Poruszają tematy zarówno gorące i aktualne, jak i trudne oraz niewygodne. Szukają odpowiedzi między innymi na takie pytania: Kto z kim prowadzi wojnę? Gdzie? O co? Za pomocą czego? Z jakim skutkiem? Teksty zaprezentowane w pracy podzielono na cztery części - przedpole, strategie, taktyki, manewry - oraz uporządkowano od tych najbardziej ogólnych lub dotyczących nadrzędnych zagadnień, jak np. polityka oświatowa, do bardzo konkretnych ilustracji pokazujących pewne wycinki szkolnej codzienności. W opracowaniu przedstawiono także m.in. takie zagadnienia jak: - ocenianie zachowania uczniów, - program "Cyfrowa szkoła", - wpływ polityki na edukację, - trudności w prowadzeniu badań w szkole.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

20
Polowanie na Escobara - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polowanie na Escobara
Niedostępny
Brak

Prawdziwa historia budowania potęgi i spektakularnego upadku najsłynniejszego barona narkotykowego na świecie. Pablo Escobar - jeden z najbogatszych kryminalistów w historii. U szczytu potęgi kontrolował 80% światowego rynku kokainy, dyktując warunki kolumbijskiej władzy i grając na nosie Stanom Zjednoczonym. Rozpętał terror zamachów i krwawą wojnę narkotykową. Jego sława wykroczyła daleko poza granice obu Ameryk. Bezwzględność, arogancja i wyrachowanie sprawiły, że imię Escobara do dziś owiane jest legendą, a jego biografia stała się podstawą popularnego serialu Narcos. Mark Bowden, nagradzany dziennikarz i autor słynnego Helikoptera w ogniu, pokazuje, że rzeczywistość może być o wiele bardziej przerażająca niż fikcja. W swoim szczegółowym śledztwie odsłania kulisy wieloletnich zmagań amerykańskich i kolumbijskich władz z Królem Kokainy.

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

21
Bajeczkowo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczkowo
Niedostępny
Brak

Seria klasycznych bajek dla dzieci z kolorowymi i wesołymi ilustracjami Marcina Południaka, znanych z serii Wierszykowo. Krótkie historyjki, idealne dla najmłodszych dzieci

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

22
Konstytucjonalizacja Unii Europejskiej a sądownictwo konstytucyjne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstytucjonalizacja Unii Europejskiej a sądownictwo konstytucyjne
Niedostępny
Brak

Opracowanie podejmuje zagadnienie konstytucjonalizacji Unii Europejskiej, w tym stosunku łączącego sądy konstytucyjne państw członkowskich z Trybunałem Sprawiedliwości UE. Temat ten jest szeroko dyskutowany zarówno w krajach Europy Zachodniej, jak i w państwach Europy Środkowo-Wschodniej z uwagi na ich stosunkowo niedługie członkostwo w Unii Europejskiej i pojawiające się w związku z tym problemy dotyczące granic stawianych prawu unijnemu, przenikającemu krajowe porządki prawne. Autorka stawia tezę, że Trybunał Sprawiedliwości UE - nie będąc de iure sądem konstytucyjnym - de facto pełni funkcje typowe dla sądownictwa konstytucyjnego, strzegąc porządku konstytucyjnego Unii, traktaty zaś, będące umowami prawa międzynarodowego, z uwagi na ich materialną treść można uważać za akty o randze konstytucyjnej.

129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

23
Czerwona róża - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona róża
Niedostępny
Brak

Tadeusz Chętko ? pułkownik wywiadu. Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (dziś Akademia Teatralna) oraz ?szkoły szpiegów?, czyli Ośrodka Kształcenia Kadr Wywiadowczych w Kiejkutach. W wywiadzie przepracował ponad 30 lat, z czego prawie połowę za granicą. Był naczelnikiem wydziału w Departamencie I MSW (wywiad cywilny), zastępcą dyrektora Zarządu Wy­wiadu Urzędu Ochrony Państwa ds. Operacyjnych i dyrektorem biura w Agencji Wywiadu. Był także oficerem łącznikowym Agencji Wywiadu i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w jednym z krajów NATO. W Czerwonej róży przedstawił kulisy pracy polskiego wywiadu oraz praw­dziwe zdarzenia, w których uczestniczył i których był świadkiem. Opisał to, co w wywiadzie robił, w czym brał udział, co się w służbie wokół niego działo, z kim się przyjaźnił.... A dlaczego Czerwona róża? O tym na pierwszych stronach książki.

34,00 zł
30,26 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,74 zł

24
Daję słowo. Wędrówki po języku i literaturze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daję słowo. Wędrówki po języku i literaturze
Niedostępny
Brak

Tyle widzimy w świecie, ile potrafimy nazwać. Słowami poznajemy świat, słowami myślimy i mówimy. Jedne słowa są trudne, inne mają znaczenie, które wydaje się nam obce. Są i takie, których używamy na co dzień, ale nie umiemy powiedzieć, co znaczą. Ta książka zaprasza do tego, by wędrując po różnych tekstach rozpoznawać ważne słowa – takie, które pozwalają nam zrozumieć siebie, innych ludzi i świat, w którym żyjemy. Zaprasza do wędrówki po języku, bo słowa należą do języka, a także po literaturze – bardzo wiele zamieszczonych tu cytatów pochodzi z różnych książek pisanych dawniej i współcześnie. Może skusicie się i sięgniecie po którąś z nich? Są też cytaty z gazet i czasopism, bo nie powinniśmy zamykać się na świat, w którym żyjemy, a gazety i czasopisma to nasze okno na świat. Grzegorz Leszczyński – profesor Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się literaturą dla dzieci i młodzieży. Napisał na ten temat wiele książek, przygotował liczne wybory baśni i wierszy dla młodych i najmłodszych odbiorców, m.in.Baśnie świata, Polskie baśnie i legendy. Jest kierownikiem Zakładu Literatury Popularnej, Dziecięcej i Młodzieżowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz dyrektorem Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców Polonicum. Ma żonę, córkę, syna, dwa psy i pięć kotów.

54,99 zł
41,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,75 zł

25
Złota Biblioteczka. Star Wars - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Biblioteczka. Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Sześć epizodów gwiezdnej sagi: Mroczne widmo, Atak Klonów, Zemsta Sithów, Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi w zupełnie nowej odsłonie. Pięknie ilustrowane wydanie w eleganckiej oprawie to idealny prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen w każdym wieku.

40,00 zł
30,40 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

26
Przypomnij mi, kim jestem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypomnij mi, kim jestem
Dostępny20 szt.

Przypomnij mi, kim jestem to poruszający debiut, imponujący rozmachem i odwagą w kreowaniu postaci. Wielokrotnie nagradzany, zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i czytelników, lądując na listach bestsellerów i w zestawieniach najważniejszych książek. Eileen Tumulty, rocznik 1941, mieszka w Woodside, w Queens, razem z rodzicami, imigrantami z Irlandii, a atmosfera w ich rodzinie, podgrzewana tabunem gości przewijających się przez mieszkanie i morzem wypitego alkoholu, oscyluje między udręką a euforią. Gdy Eileen poznaje naukowca, Eda Leary'ego, będącego zupełnym przeciwieństwem mężczyzn z jej otoczenia, zaczyna wierzyć, że znalazła idealnego partnera, który wprowadzi ją w wytęskniony świat elit. Pobierają się, ale Eileen szybko odkrywa, że Ed nie zamierza stanąć w wyścigu po życie, w którym spełni się amerykański sen. Po latach okazuje się, że jego brak ambicji po części wynika z głębokiej przemiany psychologicznej. Ich życie pogrąża się w ciemności; Eileen, Ed i ich syn, Connell, rozpaczliwie próbują zachować pozory normalnej egzystencji i wbrew wszystkiemu pielęgnować wizję przyszłości, którą sobie wymarzyli. Matthew Thomas portretuje Learych na tle amerykańskiego stulecia, w którym po drugiej wojnie światowej serca i umysły dały się porwać obietnicy rodzinnego szczęścia i prosperity. To zajmujące i poruszające dzieło przypomina nam, że życie jest czymś więcej niż spisem zwycięstw i porażek i że żyjemy, żeby kochać i być kochanym, i że musimy wciąż o tym przypominać, zanim umkną nam ostatnie szanse. „Wielkie dzieło! Nie tylko najlepsza debiutancka powieści ale też najlepsza powieść amerykańska od dłuższego czasu”. — „The New York Post” „Rozdzierająca debiutancka powieść… Szczera, intymna opowieść rodzinna, która wstrząsa aż po rdzeń”. — Janet Maslin, „New York Times” Długa, cudowna, epicka, pełna miłości i troski jedna z najlepszych powieści tego roku. — New York Times Book Review

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

27
Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyści...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Piękna książka o pięknie stroju, czyli historia mody w pigułce. Dla młodszych i starszych! Stroje różnych kultur i epok od starożytności po czasy najnowsze. Ubrania, dodatki, trendy, style, fryzury, bufki, żaboty, desenie. Od tematów ogólnych po najdrobniejsze detale wspaniałych strojów. Od szat królewskich po modę najbardziej znanych subkultur. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wyglądały i co nosiły największe ikony mody, jak prezentują się ubrania najsłynniejszych projektantów i co to jest haute couture, koniecznie sięgnij po tę różnorodną i pełną kolorów książkę! Naprawdę warto.

50,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

28
Basia i zwierzaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i zwierzaki
Niedostępny
Brak

Basia, Janek i Franek kochają zwierzaki! Czy wyobrażacie sobie jakby to było mieć w domu dinozaura, tygrysa, misia koalę albo rodzinę podobnych do Kajetana żółwi?! A wszystkie te zwierzęta (i wiele innych!) jednocześnie?... Gdzie najlepiej czułby się krokodyl? Chyba w wannie! Nietoperz mógłby nocować na karniszu, a krowa na kanapie w salonie. A gdzie wylegiwałby się ślimak? Czyżby pod kołdrą w sypialni rodziców? Przeczytaj książkę Basia i zwierzaki, by dowiedzieć się, skąd wzięło się w basiowym domu to wesołe stado, a potem stwórz własne, niepowtarzalne, kolorowe i międzygatunkowe królestwo zwierząt.

50,00 zł
37,00 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,00 zł

29
Skromni ludzie - wielkie dokonania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skromni ludzie - wielkie dokonania
Dostępny12 szt.

Tak pomyślana publikacja ma prezentować wiedzę o dokonaniach rodaków zepchniętych niekiedy na margines historii, wszystkich zainteresowanych inspirować do dalszych badań i poszukiwań, ale też pomagać w dydaktyce akademickiej, dostarczając studentom konkretnych, udokumentowanych źródłowo informacji. Oczekuje tego od nas współczesne wychodźstwo, poszukujące własnej tożsamości, również to wywodzące się ze starej emigracji, z którą od lat współpracujemy, a także młodzi ludzie, obecnie opuszczający Polskę na krócej lub dłużej. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto ma coś nowego do powiedzenia o wkładzie Polaków we wspólne europejskie czy światowe dziedzictwo. Autorami pierwszego tomu są w większości pracownicy Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych UW, ale są też wśród nich reprezentanci innych instytucji krajowych i zagranicznych. Jan Ławicki to absolwent IINiSB, który obecnie pracuje w wydawnictwie ?Nasza Księgarnia?; Piotr Daszkiewicz jest związany z Narodowym Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu; Barbara Kłosowicz-Krzywicka jest od lat członkiem Towarzystwa Opieki nad Polskimi Pamiątkami i Grobami Historycznymi we Francji.

35,00 zł
29,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,95 zł

30
Para zza ściany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Para zza ściany
Niedostępny
Brak

Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów... Wstrząsający debiut, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach – są w niej zmienne nastroje, kłamstwa, zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami… Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko – odwzajemnianą miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana… W domu odgrodzonym od świata stopniowo wychodzi na jaw, co się naprawdę wydarzyło. Detektyw Rasbach wie, że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają, że w ich małżeństwie są sekrety, które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice – oszustwa, dwulicowość i niewierność, a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału. „Skomplikowana, niesłychanie wciągająca opowieść, rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła, że przerzucałam kartki jak szalona”. – Tess Gerritsen, autorka bestsellera Umrzeć po raz drugi „Akcja doskonale skonstruowana do ostatniego drobiazgu, książka ostra jak brzytwa. Para zza ściany pozostaje w pamięci długo po przeczytaniu ostatniej strony”. – Harlan Coben, autor bestsellera Odnaleziony

37,90 zł
29,94 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,96 zł

31
Zabawmy się w teatr! Scenariusze teatrzyków dziecięcych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawmy się w teatr! Scenariusze teatrzyków dziecięcych
Niedostępny
Brak

Seria prezentuje scenariusze inscenizacji przedstawień szkolnych, przeznaczone dla przedszkoli oraz szkół podstawowych Nie tylko są one przyjemną formą rozrywki dla dzieci, ale pełnią też funkcję edukacyjną. Uczestnictwo w warsztatach teatralnych lub choćby w szkolnych przedstawieniach z okazji różnych uroczystości inspiruje dzieci do pozytywnego działania, wyzwala pasje tworzenia, rozwija społecznie, daje poczucie własnej wartości i pewności siebie, uczy trudnej sztuki wystąpień publicznych.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

32
Słownik ortograficzny PWN z wymową - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik ortograficzny PWN z wymową
Dostępny151 szt.

Nowe wydanie Słownika ortograficznego z wymową, powiększone i zaktualizowane. Słownik zawiera ok. 100 tysięcy haseł oraz obszerne zasady pisowni i interpunkcji. W stosunku do ostatniego wydania jest bogatszy o ok. 1000 najnowszych słów. Niektóre hasła istniejące już w słowniku zostały poprawione lub rozbudowane przez dodanie nowych przykładów lub form fleksyjnych w przypadkach gramatycznych dotąd niepodawanych, a objaśnienia zostały zaktualizowane lub uzupełnione ze względu na zmiany realiów współczesnego świata. W książce znajdują się także: aneks z najnowszymi zmianami w ortografii, indeks pojęć występujących w Zasadach pisowni oraz spis wyrazów równobrzmiących, a różnie pisanych, a także spis wyrazów trudnych ortograficznie.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

33
Zaczarowana klasyka. Szewczyk Dratewka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczarowana klasyka. Szewczyk Dratewka
Niedostępny
Brak

„Szewczyk Dratewka” to książka, która zabierze Cię w niezwykły baśniowy świat. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego woda morska jest słona? Wystarczy, że przeczytasz piękną baśń o magicznym młynku, a wszystko stanie się jasne. Znajdziesz tu również historię ubogiego, ale niezwykle uczynnego szewczyka, który za swą bezinteresowną dobroć został wynagrodzony, dowiesz się także, co spowodował niewinny, diabelski psikus i jakie to miało konsekwencje. Z biednym parobkiem zajrzysz do diabelskiej pieczary i zagrasz z czartem w karty, a w towarzystwie dzielnego młodzieńca wybierzesz się w niezwykle niebezpieczną podróż po żywą wodę. Przepiękne ilustracje i ciekawe teksty spowodują, że nie będziesz mógł oderwać się od lektury tej książki.

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

34
Zabawmy się w teatr! Scenariusze na szkolne akademie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawmy się w teatr! Scenariusze na szkolne akademie
Niedostępny
Brak

Seria prezentuje scenariusze inscenizacji przedstawień szkolnych, przeznaczone dla przedszkoli oraz szkół podstawowych. Są one nie tylko przyjemną formą rozrywki dla dzieci, ale pełnią też funkcję edukacyjną. Uczestnictwo w warsztatach teatralnych lub choćby w szkolnych przedstawieniach z okazji różnych uroczystości inspiruje dzieci do pozytywnego działania, wyzwala pasje tworzenia, rozwija społecznie, daje poczucie własnej wartości i pewności siebie, uczy trudnej sztuki wystąpień publicznych.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

35
Lalka z oprac., (zielona seria) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka z oprac., (zielona seria)
Niedostępny
Brak

Dzięki serii Lektura z opracowaniem, będziesz zawsze dobrze przygotowany: do lekcji, sprawdzianu, klasówki i matury! Pełen tekst lektury wraz z komentarzami umieszczonymi na marginesach oraz rzeczowe, przydatne opracowanie lektury. Opracowanie zawiera biografię autora, streszczenie tekstu lektury, charakterystykę postaci, wykaz najważniejszych motywów i nawiązań, zbiór komentarzy do tekstu wraz z numerami stron. Opowieść o miłości galanteryjnego kupca ? Stanisława Wokulskiego ? do szlachcianki ? Izabeli Łęckiej.

22,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

36
Kolorowanka z naklejkami. Święta tuż tuż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Święta tuż tuż
Dostępny1 szt.

Kolorowanki o Bożym Narodzeniu, adwencie, mikołajkach, przygotowaniach do świąt i zimie. Wszystkie strony, dzięki prostym tekstom, łączą się w spójną, logiczną całość fabularną. Każdej stronie towarzyszy naklejka, którą dziecko musi znaleźć w arkuszu.

8,80 zł
6,99 zł

Rabat 20,6%
oszczędzasz 1,81 zł

37
Stany Zjednoczone Ameryki Północnej w procesie budowy europejskiej autonomii strategicznej (1945-2001) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stany Zjednoczone Ameryki Północnej w procesie budowy europejskiej aut...
Niedostępny
Brak

Prof. dr Adam Krzymowski brał udział w najważniejszych strategicznych procesach polskiej polityki zagranicznej związanych z akcesją RP do Unii Europejskiej oraz członkostwa w NATO. Był m.in. członkiem Międzyresortowego Zespołu ds. Opracowania Strategii Bezpieczeństwa Narodowego RP oraz przez wiele lat pracował w międzyresortowych zespołach ds. Pozamilitarnego systemu obronnego Polski. W latach 1999?2008 pracował w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. W 2008 roku był członkiem delegacji rządowo-parlamentarnej w Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), inicjując proces akcesji Polski do ESA. W latach 2008?2011 pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jako radca premiera był odpowiedzialny za globalne procesy, dialog międzynarodowy, stosunki transatlantyckie, polityki UE i Bliski Wschód. Od stycznia 2011 do sierpnia 2015 roku pełnił funkcję ambasadora RP w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przyczynił się m.in. do bezprecedensowego wzrostu wymiany handlowej (z 316 mln USD do 1,3 mld USD); podpisania 14 umów i porozumień (od 1989 do 2011 roku było ich tylko 4). Był także aktywny na forach dyplomacji wielostronnej. Reprezentował Polskę w Międzynarodowej Agencji Energii Odnawialnej; w drugiej połowie 2011 roku reprezentował UE w ZEA, brał udział w Radzie UE-RWPZ; uczestniczył w spotkaniach (jako szef polskiej delegacji) w Proliferation Security Initiative; był delegatem RP w Międzynarodowej Grupie Kontaktowej ds. Libii; był szefem polskiej delegacji na pierwszym spotkaniu Grupy Roboczej ws. Rozwoju i Odbudowy Gospodarczej Syrii; szefem polskiej delegacji Międzynarodowej Grupy Kontaktowej ws. Afganistanu; regularnie brał udział w Światowym Forum Energetycznym. Od samego początku swojej kariery łączy pracę naukowo-dydaktyczną z doświadczeniem zawodowym w administracji rządowej i dyplomacji, osiągając najwyższe stanowiska. Jest najlepszym absolwentem Podyplomowego Studium Bezpieczeństwa Narodowego 1999/2000 (BBN, MON, UW). Po uzyskaniu stopnia naukowego doktora w Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW wykładał na wielu uczelniach, w tym podczas obecnego roku akademickiego jako profesor na Uniwersytecie Paryskiej Sorbony (w Abu Dhabi), prowadząc zajęcia z organizacji międzynarodowych dla studentów studiów magisterskich. Uczestniczył w wielu międzynarodowych konferencjach; jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych.

39,00 zł
32,37 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

38
Kolorowanka z naklejkami. Idą święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Idą święta
Niedostępny
Brak

Kolorowanki o Bożym Narodzeniu, adwencie, mikołajkach, przygotowaniach do świąt i zimie. Wszystkie strony, dzięki prostym tekstom, łączą się w spójną, logiczną całość fabularną. Każdej stronie towarzyszy naklejka, którą dziecko musi znaleźć w arkuszu.

8,80 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,6%
oszczędzasz 1,81 zł

39
Zabawmy się w teatr! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawmy się w teatr!
Niedostępny
Brak

Seria prezentuje scenariusze inscenizacji przedstawień szkolnych, przeznaczone dla przedszkoli oraz szkół podstawowych. Nie tylko są one przyjemną formą rozrywki dla dzieci, ale pełnią też funkcję edukacyjną. Uczestnictwo w warsztatach teatralnych lub choćby w szkolnych przedstawieniach z okazji różnych uroczystości inspiruje dzieci do pozytywnego działania, wyzwala pasje tworzenia, rozwija społecznie, daje poczucie własnej wartości i pewności siebie, uczy trudnej sztuki wystąpień publicznych.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

40
Wstążka kłębuszek, srebrna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, srebrna
Herlitz
Dostępny10 szt.

Wstążka tekstylna o szerokości 5 mm, długość 20 metrów. Kolor: srebrny

5,99 zł
41
Wstążka ozdobna 15 mm, czerwona - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka ozdobna 15 mm, czerwona
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka tekstylna o szerokości 15 mm i długości 3 metrów. Idealna do zapakowania prezentu lub wykonywania prac plastycznych.

6,99 zł
Powiadomienie
42
Wstążka kłębuszek, 5 mm, jasnoniebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, 5 mm, jasnoniebieska
Herlitz
Dostępny5 szt.

Wstążka o szerokości 5 mm i długość 20 m

3,99 zł
43
Wstążka kłębuszek, 5 mm, żółta - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, 5 mm, żółta
Herlitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Wstążka tekstylna o szerokości 5 mm i długość 20 m.

3,99 zł
Powiadomienie
44
Wstążka kłębuszek, 5 mm, zielona - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, 5 mm, zielona
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka tekstylna o szerokości 5 mm i długość 20 m

3,99 zł
Powiadomienie
45
Wstążka ozdobna, 3 mm, niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka ozdobna, 3 mm, niebieska
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka tekstylna o szerokości 3 mm i długość 3 m.

6,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,4%
oszczędzasz 0,21 zł

46
Wstążka kłębuszek, niebieska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, niebieska
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka tekstylna o szerokości 5 mm, długość 20 metrów. Kolor: niebieski

3,99 zł
Powiadomienie
47
Wstążka kłębuszek, 10 mm, matowa żółta - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, 10 mm, matowa żółta
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka o szerokości 10 mm i długości 20 m

5,99 zł
Powiadomienie
48
Wstążka kłębuszek, czerwona matowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, czerwona matowa
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka o szerokości 1.0 cm, długość 20 m Kolor: czerwona matowa

5,99 zł
Powiadomienie
49
Mob Town. Gra karciana - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mob Town. Gra karciana
Trefl Kraków
Dostępny15 szt.

Pieniądze. Władza. Sierść. Pazury. Trzy miasta, zgraje bezrobotnych rzezimieszków i intratne interesy. To się nie może dobrze skończyć! Mob Town to strategiczna gra karciana o gangsterskich interesach, w której gracze rywalizują o kontrolę nad najbardziej dochodowymi budynkami w mieście.W tej grze nikt nie chce pobrudzić sobie rączek. Z pomocą przychodzą lokalne łobuzy i szumowiny: sprytne szczury, przebiegłe łasice, bezwzględne rekiny i oślizgłe węże. Ta zacna świta odwala brudną robotę i przejmie dla Was najbardziej dochodowe budynki w mieście. Jest o co walczyć, bo każda runda przenosi graczy do nowego miasta, pełnego cennych nieruchomości.Dlaczego warto zagrać?Gra doskonale łączy wątek mafijny z klimatem noir. Antropomorfizm postaci nadaje tej familijnej grze wymiar edukacyjny, który szczególnie ujawnia się w rozgrywce: wymagającej sprytu, wyobraźni oraz zmysłu planowania i przewidywania. Podsumowując, gra posiada:oryginalny mechanizm budowy pola gry planszę układamy z kart, dzięki temu gra za każdym razem jest niepowtarzalna zmienne pole rozgrywki zmusza do planowania na bieżąco i szybkiego podejmowania decyzji świetne, humorystyczne ilustracje gangsterski temat podany na wesoło dzięki temu Mob Town sprawdzi się również jako gra rodzinna.Zawartość pudełka:- 20 kart budynków- 57 kart zasobów (czyli najemników i forsy)- 4 zestawy po 12 żetonów gangów- 4 dwustronnie znaczniki punktacji- 12 żetonów teczek,- 4 zestawy po 8 kart chytrych planów- 4 karty pomocy- 4 karty punktacji.

60,99 zł
54,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

50
Wstążka kłębuszek, 10 mm, matowa turkusowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka kłębuszek, 10 mm, matowa turkusowa
Herlitz
Niedostępny
Brak

Wstążka o szerokości 10 mm i długości 20 m

5,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry