hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2016.09.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 18 września 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się PODKŁADKA TABLICZKA MNOŻENIA + PISAK ARTGLOB 9788363618650, na drugim Podkładka. Alfabet + pisak (ArtGlob). Kolejny produkt to Podkładka na biurko + pisak. Dwustronna mapa polityczna świata (ArtGlob) oraz Podkładka na biurko + pisak (Plan).
1
PODKŁADKA TABLICZKA MNOŻENIA + PISAK ARTGLOB 9788363618650 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,99 zł
2
Podkładka. Alfabet + pisak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka. Alfabet + pisak
ArtGlob
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Podkładka edukacyjna – alfabet do ćwiczeń to niezbędnik każdego ucznia. W łatwy sposób pomaga w nauce. Jedna strona w kolorowy i zachęcający sposób przedstawia poszczególne litery alfabetu. Rewers podkładki to „wielorazowa” ćwiczeniówka, na której wielokrotnie można trenować swoją kaligrafię przy użyciu mazaków suchościeralnych. Podkładka jest laminowana grubym laminatem błyszczącym, można na niej używać mazaków suchościeralnych, bez obaw o jej uszkodzenie. Podkładka zapakowana w eleganckie, tekturowe opakowanie, z zamocowanym pisakiem suchościeralnym.

32,00 zł
28,16 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,84 zł

3
Podkładka na biurko + pisak. Dwustronna mapa polityczna świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka na biurko + pisak. Dwustronna mapa polityczna świata
ArtGlob, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

Podkładka z mapą polityczną może pełnić rolę zarówno edukacyjną, jak i zabawową. Na obrazku zaznaczono barwnie kontynenty, naniesiono nazwy państw i stolic. Dzięki temu mapa jest fascynującym źródłem wiedzy o naszej planecie. Przekazuje w ciekawy sposób informacje z zakresu geografii. Pobudza wyobraźnię, zachęca do zdobywania wiedzy i inspiruje. Jakość i estetyka wykonania sprawiają, że stanowi idealny pomysł na prezent. Rewers mapy to flagi wszystkich Państw Świata oraz najważniejszych instytucji międzynarodowych. Idealne narzędzie do poszerzania informacji z zakresu geografii. Podkładka jest laminowana grubym laminatem błyszczącym, można na niej używać mazaków suchościeralnych, bez obaw o jej uszkodzenie. Podkładka zapakowana w eleganckie, tekturowe opakowanie, z zamocowanym pisakiem suchościeralnym.

32,00 zł
28,16 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,84 zł

4
Podkładka na biurko + pisak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkładka na biurko + pisak
Plan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Geograficzna podkładka z mapą Polski dla dzieci pełni rolę edukacyjną oraz dekoracyjną. Zaznaczono na niej barwnie krainy geograficzne wraz z ukształtowaniem terenu, jak też za pomocą kolorowych piktogramów najbardziej charakterystyczne budowle, zwierzęta, pomniki przyrody, wydarzenia czy atrakcje. Dzięki temu mapa jest fascynującym źródłem wiedzy o historii i teraźniejszości naszego kraju. Przekazuje w ciekawy sposób informacje z zakresu geografii, przyrody i kultury. Pobudza wyobraźnię, zachęca do zdobywania wiedzy i inspiruje. Jest również świetnym pretekstem do spędzania w twórczy sposób wspólnego czasu rodziców z dziećmi. Jakość i estetyka wykonania sprawiają, że stanowi ozdobę dziecinnego pokoju. Druga strona podkładki przedstawia mapę bez piktogramów z zaznaczonymi punktami odpowiadającymi umiejscowieniu poszczególnych miast. Dzięki temu mapa służy jako idealne narzędzie do nauki geografii. Poszczególne punkty można opisywać za pomocą mazaków suchościeralnych, a pokrycie laminatem zapewnia trwałość mapy.

32,00 zł
23,04 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

5
Chemia. Próbne arkusze maturalne, Poziom rozszerzony. Zestaw 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia. Próbne arkusze maturalne, Poziom rozszerzony. Zestaw 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

Jest to zestaw pięciu próbnych arkuszy maturalnych z chemii na poziomie rozszerzonym, opracowanych zgodnie z wytycznymi i wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, które są zawarte w „Informatorze o egzaminie maturalnym z chemii od roku szkolnego 2014/2015”. Arkusze obejmują łącznie wszystkie treści nauczania z obecnie obowiązującej podstawy programowej. Rozwiązywanie zadań zawartych w arkuszach próbnych pozwoli: • przypomnieć i utrwalić najważniejsze zagadnienia objęte podstawą programową, • nabyć umiejętności łączenia i wykorzystywania wiedzy z różnych działów chemii, • nauczyć się planowania czasu przeznaczonego na rozwiązanie całego arkusza, • przećwiczyć zapisywanie pełnych rozwiązań w miejscu na to przeznaczonym. Wydanie aktualne na rok szkolny 2017/2018

18,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry