hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.08.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 20 sierpnia 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Deska do krojenia z pieczywem i warzywami (Eichhorn), na drugim Jeżyk we mgle (Sergiej Kozlow, Jurij Norsztejn). Kolejny produkt to Poszukiwacze. Tom 2. Łańcuch Proroka (Luis Montero Manglano) oraz Auto/biograficzne aspekty praktyk poznawczych (Kafar Marcin).
1
Deska do krojenia z pieczywem i warzywami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deska do krojenia z pieczywem i warzywami
Eichhorn
Dostępny
134 szt.

Przedstawione klocki zostały wykonane z najwyższej jakości drewna. Są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Drewniany zestaw z produktami spożywczymi na desce to doskonała propozycja zabawy dla wszystkich dzieci. W skład zestawu wchodzą: taca, drewniany, bezpieczny nożyk, warzywa i pieczywo do krojenia, których części złączone są rzepami: pomidor, ogórek, marchew, czosnek, bochenek chleba, bułeczka. Zestaw pozwoli dzieciom na kreatywną zabawę i odgrywanie ról: kucharza, kelnera, mamy, taty itp. Z kolei rodzice mogą wykorzystać zestaw, by zapoznać dzieci z nazwami produktów spożywczych lub pobawić się w opisywanie smaków, kolorów i kształtów. Wymiary deski: 20.5 x 14.5 cm Wymiary opakowania: 16.0 x 22.0 x 6.0 cm

60,00 zł
54,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
2
Jeżyk we mgle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeżyk we mgle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.13

"Jeżyk we mgle" to międzynarodowy bestseller oparty na rysunkach Franczeski Jarbusowej do kultowego rosyjskiego filmu animowanego Jurija Norsztejna z 1975 roku. Film ma swoich wielbicieli także w Polsce, głównie wśród dzisiejszych czterdziestolatków - za sprawą wyjątkowej plastycznej urody, ale też filozoficznej wymowy ukrytej pod urzekająco prostą treścią. Tematem zarówno filmu, jak i książki są bowiem przygody Jeżyka, który wyrusza na spotkanie ze swym przyjacielem Niedźwiadkiem, aby razem z nim - jak co wieczór - liczyć gwiazdy. Po drodze niespodziewanie spowija go tajemnicza mgła, w której spotyka Konia, Psa, Puchacza oraz zagadkowego Kogoś. Jeżyk we mgle bywał już interpretowany na sposób religijny, psychoanalityczny, a nawet jako metafora losu rosyjskich dysydentów, jednak żadna z interpretacji nie wyczerpuje bogactwa i piękna tej bajki, podbijającej serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Nic dziwnego, że w 2003 roku międzynarodowe jury festiwalu w Tokio uznało "Jeżyka we mgle" za Najlepszy Film Animowany Wszech Czasów. Książka ukazuje się w przekładzie Renaty Lis i w oryginalnej szacie graficznej, bez której Jeżyk nie byłby Jeżykiem. Jurij Norsztejn (ur. 1941) - wybitny rosyjski twórca filmów animowanych i reżyser, autor wielu popularnych filmów. W 1984 r. jeden z nich - Bajka bajek - został uznany za Najlepszy Film Animowany Wszech Czasów na Olimpiadzie Animacji, organizowanej przez American Academy of Motion Picture Arts and Sciences i ASIFA-Hollywood w Los Angeles. W 2002 r. ten sam film otrzymał identycznie brzmiący tytuł także na Międzynarodowym Festiwalu Animacji w Zagrzebiu, zaś w 2003 r. międzynarodowe jury festiwalu filmowego w Tokio przyznało ten zaszczytny tytuł także kolejnemu filmowi Norsztejna - "Jeżykowi we mgle". Za swoje osiągnięcia i zasługi artystyczne Norsztejn otrzymał Order Sztuki i Literatury (Francja, 1991) oraz Order Wschodzącego Słońca (Japonia, 2004), a także wiele nagród rosyjskich, zarówno państwowych, jak i niezależnych. Siergiej Kozłow (1939-2010) - słynny rosyjski pisarz dziecięcy, poeta, autor wielu książek, piosenek i scenariuszy dla dzieci. Laureat licznych rosyjskich nagród literackich. Franczeska Jarbusowa (ur. 1942) - wielokrotnie nagradzana artystka, żona i współpracownica Jurija Norsztejna. Sukcesy ich wspólnych filmów są dziełem w równym stopniu jej, jak i jego. Prace Jarbusowej wystawiane są z wielkim powodzeniem w muzeach w Rosji, Francji, Japonii i w wielu innych krajach. Artystka została uhonorowana Wielkim Złotym Medalem Rosyjskiej Akademii Sztuk Pięknych.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3
Poszukiwacze. Tom 2. Łańcuch Proroka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poszukiwacze. Tom 2. Łańcuch Proroka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.04

Drugi, po Stole króla Salomona, tom trylogii "Poszukiwacze". Niebezpieczna wyprawa do serca Afryki śladem arabskiej relikwii, która zapewnia posiadaczowi mądrość absolutną. Tajny Korpus Poszukiwaczy, dla którego pracuje Tirso Alfaro, przechodzi trudne chwile. Nad organizacją wisi widmo rozwiązania. Tymczasem dochodzi do serii włamań do archiwów i bibliotek. Ktoś kradnie stary islamski kodeks znany jako Mardud z Sewilli. Poszukiwacze ruszają do Mali, żeby odnaleźć skarb opisywany w Mardudzie. Ich misja nie będzie prosta: muszą przeniknąć do kraju wyniszczonego przez wojnę pomiędzy Tuaregami, fundamentalistami islamskimi, armią francuską i jednym z najstarszych i najbardziej tajemniczych plemion Afryki. Tirso i jego towarzysze szybko się przekonują, że za jedną ze stron kryje się korporacja Voynich i jej niejasny Projekt Lilith. Wszyscy chcą zdobyć zagadkowy Łańcuch Proroka.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4
Auto/biograficzne aspekty praktyk poznawczych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto/biograficzne aspekty praktyk poznawczych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.30

Seria ?Perspektywy Biograficzne? przeznaczona jest dla reprezentantów nauk humanistycznych i społecznych lokujących swoją profesjonalną tożsamość w horyzoncie paradygmatu auto/biograficznego w wielorakich jego odsłonach. Tom 3 serii poświęcony jest podmiotowym aspektom praktyk poznania, znajdującym swoje językowe uzewnętrznienie w formach auto/biograficznych. Prezentowane rozważania mieszczą się na przecięciu wymiarów teoretycznego i metodologicznego, głównym punktem odniesienia czyniąc pozostające zwykle na drugim planie doświadczenia indywidualne badaczy. Tom zawiera treści skoncentrowane na biografiach naukowych, będących w centrum zainteresowania kilkorga badaczy, analizujących je w różnych ramach teoretycznych i z różnych perspektyw, m.in. pedagogicznej, antropologicznej, socjologicznej, kulturoznawczej. Odpowiadając na wspólnie odczuwany ?brak? i podążając w refleksji według zasady rozpleniającego się kłącza, czyli zgodnie z inspirującą formułą wspólnego dociekania, finezyjnie zaprojektowaną i zaproponowaną przez Redaktora tomu, indywidualni badacze [?] stawali się współbadaczami, RAZEM osiągającymi wieloaspektową konceptualizację podjętego zagadnienia. Wyrażają to ich teksty, świetnie korespondujące ze sobą i ? w trzyczęściowej strukturze ? znakomicie reprezentujące nową, wspólnie wypracowaną w książce jakość o walorach deskryptywnych, wyjaśniających oraz prospektywnych. Biografie naukowe analizowane przez Autorów wypowiadających się w tym tomie, tworzą rodzaj hologramu, w którego każdym elemencie zawarta jest informacja o całości jego obrazu.

39,90 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

5
Barbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.08

Barbie i jej przyjaciółki to prawdziwe elegantki i wierne fanki modnych stylizacji! Zaprojektuj dla nich nowe stroje oraz akcesoria i zadbaj o gadżety ich pupili. Przekonaj się, że moda - to przede wszystkim fantastyczna zabawa, która może trwać bez końca. Specjalne ścieralne strony, po których możesz rysować mazakami albo cienkopisami to sposób, aby stworzyć wiele niepowtarzalnych projektów. Chcesz, aby twoje stylizacje były bajecznie kolorowe? Wykorzystaj naklejki z książki, uruchom wyobraźnię i do dzieła!

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

6
MATeMAtyka 2. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 2. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Numer MEN:360/2/2013/2015 Nowoczesny i praktyczny podręcznik, dostosowany do wieloletniego użytku. Porządkuje wiedzę w każdym temacie – twierdzenia i definicje poparte rozwiązanymi przykładami i różnorodnymi ćwiczeniami. Rozwija umiejętność rozwiązywania zadań – na końcu tematu zestaw zadań ułożonych zgodnie ze stopniem trudności. Umożliwia systematyczne przygotowanie do matury – po każdym dziale dwa „Zestawy powtórzeniowe” (utrwalające wiedzę) przed obowiązkową maturą z matematyki (zadania typu maturalnego: zamknięte, krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi). Wspomaga zrozumienie wprowadzanych treści dzięki licznym ilustracjom i rysunkom merytorycznym. Zachęca do samodzielnych poszukiwań dzięki ciekawym i urozmaiconym infografikom. Zawiera omówienie zagadnień uzupełniających – z myślą o uczniach chcących pogłębić wiedzę.

46,50 zł
41,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,65 zł

7
Czarne historie. Tajemnice Zaświatów G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne historie. Tajemnice Zaświatów G3
G3
Dostępny
27 szt.

Czarne jak kruk.Chorobliwie straszne, nadprzyrodzone i niesamowite.Mrożące krew w żyłach...Czym są? To 50 czarnych historii. Ponownie rzucą na ciebie klątwę. Ale tym razem mamy do czynienia z obcymi przybyszami. Ze smokami, Draculą, z gnomami, duchami i elfami, jednorożcami, czarownicami i magami. Działają tutaj nadprzyrodzone zjawiska, połączone z niesamowitymi wieściami z zaświatów.Poznaj tajemnice! Rozwikłaj historie, składając dowody niczym puzzle - kawałek po kawałku, poprzez zadawanie pytań i odgadywanie - samodzielnie lub z przyjaciółmi.Ostatecznie "Tajemnice zaświatów" gwarantują dreszczyk emocji, gęsią skórę i zimne poty! Wiek: 14+

45,00 zł
39,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

8
Drewniany zestaw edukacyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany zestaw edukacyjny
Eichhorn
Dostępny
63 szt.

Ta zabawka stymuluje rozwój psychomotoryczny dziecka. Każda ściana ma inną funkcję. Znajdziesz tu labirynt z figurami geometrycznymi, drewniane klocki, które należy dopasować do otworów o takich samych kształtach, zegar do nauki odczytywania czasu, a także koła zębate o rożnych wzorkach. Na szczycie sześcianu znajduje się przeplatanka, która z pewnością zachwyci każdego malucha. Żywa i ładna kolorystyka to kolejny atut tej niezwykłej kostki. Klocki wykonane są z najwyższej jakości drewna, bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

165,99 zł
149,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,60 zł

9
Naukowcy spod czerwonej gwiazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naukowcy spod czerwonej gwiazdy
Dostępny
162 szt.

Książka opowiada o ikonach socjalistycznej nauki, o jej fenomenie, o wciąż niedocenianej roli radzieckich badaczy pomimo spektakularnych i bezprecedensowych osiągnięć potwierdzanych Nagrodami Nobla. O ludzkich wyborach, dążeniu do sukcesu, wierze w wartości wyższe i tryumf wiedzy, ale też o brudnym zaangażowaniu w politykę. Przedstawia kilkanaście sylwetek naukowców skazanych na zimnowojenną rzeczywistość ZSRR: ich życie, dokonania, porażki, sposoby radzenia sobie z opresyjnym systemem.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

10
Kalendarz DI3 2017 Sowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,50 zł
Powiadomienie
11
BHP w branży mechanicznej. Efekty kształcenia wspólne dla branży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BHP w branży mechanicznej. Efekty kształcenia wspólne dla branży
Dostępny
4 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach z branży mechanicznej. W podręczniku wyczerpująco wyjaśniono zasady ochrony przeciwpożarowej w branży mechanicznej oraz kwestie odnoszące się do ergonomii pracy. Scharakteryzowano również czynniki szkodliwe w środowisku pracy oraz ich źródła, a także środki ochrony niezbędne do wykonywania zadań zawodowych. Dodatkowo przybliżono przepisy dotyczące prawnej ochrony pracy. Liczne zdjęcia – fachowo obrazujące kwestie dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w branży mechanicznej – pomogą uczniowi uporządkować wiedzę, a pytania kontrolne – sprawdzić jej poziom.

61,10 zł
54,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,72 zł

12
BHP w branży samochodowej. Efekty kształcenia wspólne dla branży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BHP w branży samochodowej. Efekty kształcenia wspólne dla branży
Dostępny
247 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach z branży samochodowej. W publikacji wyczerpująco wyjaśniono zasady ochrony przeciwpożarowej w branży samochodowej oraz kwestie odnoszące się do ergonomii pracy. Scharakteryzowano również czynniki szkodliwe w środowisku pracy oraz ich źródła, a także środki ochrony niezbędne do wykonywania zadań zawodowych. Dodatkowo przybliżono przepisy dotyczące prawnej ochrony pracy. Liczne zdjęcia – fachowo obrazujące kwestie dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w branży samochodowej – pomogą uczniowi uporządkować wiedzę, a pytania kontrolne – sprawdzić jej poziom.

62,80 zł
55,89 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,91 zł

13
Live Beat 4. Exam Trainer. Materiał ćwiczeniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Beat 4. Exam Trainer. Materiał ćwiczeniowy
Dostępny
2 szt.

Live Beat to nowy kurs, który realizuje podstawę programową i przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego w duchu skutecznej komunikacji. Bazując na różnorodnych tekstach, młodzież opanowuje język niezbędny do porozumiewania się w codziennych sytuacjach, z multimedialnym wsparciem w postaci czterech rodzajów filmów. Dzięki zadaniom egzaminacyjnym w podręczniku oraz materiale ćwiczeniowym, uczniowie już od pierwszych lekcji oswajają się z formatem egzaminu. Materiał ćwiczeniowy Exam Trainer oprócz ćwiczeń na słownictwo i gramatykę oraz zadań egzaminacyjnych, zawiera także: miniegzamin do każdego rozdziału z podręcznika, bank funkcji i środków językowych oraz dodatkowe ćwiczenia z ich wykorzystaniem, przykładowy arkusz egzaminacyjny odpowiadający poziomowi podręcznika.

13,00 zł
11,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

14
Live Beat 4. Podręcznik wieloletni + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Beat 4. Podręcznik wieloletni + CD
Dostępny
3 szt.

Live Beat to nowy kurs, który realizuje podstawę programową i przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego w duchu skutecznej komunikacji. Bazując na różnorodnych tekstach, młodzież opanowuje język niezbędny do porozumiewania się w codziennych sytuacjach, z multimedialnym wsparciem w postaci czterech rodzajów filmów. Dzięki zadaniom egzaminacyjnym w podręczniku oraz materiale ćwiczeniowym, uczniowie już od pierwszych lekcji oswajają się z formatem egzaminu. Live Beat na równi stawia przygotowanie do egzaminu i rozwój umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Wymarzonym wsparciem dla ucznia i nauczyciela jest podręcznik oraz towarzyszący kursowi pakiet filmów. Z Live Beat uczniowie poznają naturalny język, a dialogi znajdujące się w poszczególnych lekcjach, oparte są na zwrotach używanych na co dzień przez Brytyjczyków. Taki model pozwala uczniom poznawać język przydatny w codziennej komunikacji, a kluczowe zwroty oznaczone na czerwono młodzież może łatwo utrwalić nawet na chwilę przed lekcją. Kluczowe słownictwo potrzebne do swobodnej komunikacji na dany temat zebrane jest w sekcji WordBank na końcu książki. Tam też gimnazjaliści znajdą dodatkowe ćwiczenia w sekcji Extra Practice, dzięki którym lepiej utrwalą nowe wyrażenia i funkcje językowe. Na stronach Live Beat młodzież znajdzie nie tylko naturalny język, ale także łamigłówki i zagadki w ramkach Solve it. To doskonały pretekst do użycia nowego języka w celu osiągnięcia konkretnego celu komunikacyjnego. Całości dopełniają innowacyjne filmy interaktywne.

41,60 zł
37,02 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,58 zł

15
Today 3. Materiał ćwiczeniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Today 3. Materiał ćwiczeniowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Today! to nowoczesna czteroczęściowa seria dla klas 4-6 szkoły podstawowej, która rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby ucznia. Kurs gwarantuje rzetelną realizację podstawy programowej, a obszerny materiał ćwiczeniowy zapewnia dodatkową praktykę i kontakt z językiem. Materiał ćwiczeniowy wydłuża ekspozycję ucznia na nowy język, pozwalając przez to utrwalić nowy język. Materiał jest skorelowany z rozdziałami z podręcznika i zawiera tematyczne listy słów, ćwiczenia językowe oraz wskazówki dla ucznia.

13,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

16
Świat Muszkieterów. Zapomnij albo zgiń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Muszkieterów. Zapomnij albo zgiń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.04

Wnikliwa monografia Muszkieterów, tajnej organizacji o charakterze wywiadowczym działającej na terenach polskich pod okupacją niemiecką. Wobec szczupłości źródeł i tragicznych losów jej członków to doskonałe źródło wiedzy o grupie budzących do dziś kontrowersje ludzi, którzy utrzymywali kontakty z wywiadem brytyjskim, ale posądzani też byli o współpracę z Abwehrą. Autor przedstawia złożone życiorysy Muszkieterów, zwłaszcza Stefana Witkowskiego, ich działalność i osiągnięcia, a także maluje złożone tło historyczne, na którym działali – wojnę wywiadów aliantów z okupantami Polski, ale też zażartą rywalizację w łonie Polskiego Państwa Podziemnego. Aż do jej tragicznego dla Muszkieterów finału.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

17
Nie ma zadań niewykonalnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie ma zadań niewykonalnych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.11.26

Autorzy bestselleru Mossad. Najważniejsze misje izraelskich tajnych służb tym razem rzucają światło na najbardziej brawurowe akcje izraelskich sił specjalnych. Nie ma zadań niewykonalnych to tocząca się w szybkim tempie opowieść o trzydziestu najśmielszych operacjach Sajeretu Matkal, Szajetetu 13, „Szaldaga”, „Szimszona” i innych jednostek specjalnych. Odbicie zakładników na lotnisku w Entebbe w 1976 roku, rajd na Zieloną Wyspę, uprowadzenie kutrów rakietowych z Cherbourga, likwidacja przywódców Czarnego Września… Michael Bar-Zohar i Nissim Mishal przedstawiają w elektryzujących szczegółach najważniejsze bitwy, rajdy na terytorium nieprzyjaciela i brawurowe operacje komandosów. Te opowieści o zwycięstwach – i kilku bolesnych niepowodzeniach – są przeplecione relacjami najbardziej znaczących postaci w historii Izraela, między innymi Mosze Dajana, Ariela Szarona, braci Netanjahu i Ehuda Baraka, z których wielu brało udział w opisywanych wydarzeniach. Michael Bar-Zohar jest pisarzem, wykładowcą, byłym parlamentarzystą i jednym z najlepszych izraelskich specjalistów od spraw wywiadu. Jest autorem oficjalnych biografii Dawida Ben Guriona i Szymona Peresa, a także wielu powieści i książek z dziedziny literatury faktu. Wykładał na Uniwersytecie Hajfy i Emory University w Atlancie.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

18
Next Move 3 Exam Trainer materiał ćwiczeniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Next Move 3 Exam Trainer materiał ćwiczeniowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Next Move to kurs nowej generacji, stworzony zgodnie z założeniami Edukacji XXI wieku i kierowany do gimnazjalistów chcących swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Next Move skutecznie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego, a przy tym rozwija umiejętności niezbędne we współczesnym świecie, takie jak: praca w grupie, logiczne myślenie, samodzielne zdobywanie i przetwarzanie informacji, efektywna komunikacja. Materiał ćwiczeniowy Exam Trainer pozwala przećwiczyć wszystkie formaty zadań egzaminacyjnych, a ponadto zawiera pomocny w powtórkach bank funkcji i środków językowych,

13,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

19
Next Move 4. Podręcznik wieloletni + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Next Move 4. Podręcznik wieloletni + CD
Dostępny
5 szt.

Next Move to kurs nowej generacji, stworzony zgodnie z założeniami Edukacji XXI wieku i kierowany do gimnazjalistów chcących swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Next Move skutecznie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego, a przy tym rozwija umiejętności niezbędne we współczesnym świecie, takie jak: praca w grupie, logiczne myślenie, samodzielne zdobywanie i przetwarzanie informacji, efektywna komunikacja.

41,60 zł
37,02 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,58 zł

Wróć do góry