hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.08.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 3 sierpnia 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dochodząc do Tak (Roger Fisher, William Ury, Bruce Patton), na drugim Niemiecki dla dzieci. Pierwsze słówka. Zeszyt 13 (Monika von Basse, Joanna Bednarska). Kolejny produkt to Powszechny słownik szwedzko-polski polsko-szwedzki (Leonard Paul) oraz Krwawy medalion (Danka Braun).
1
Dochodząc do Tak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dochodząc do Tak
Dostępny86 szt.

Oddajemy do rąk Czytelników najpopularniejszą na świecie książkę dotyczącą negocjacji, w której pokazano prostą i wszędzie możliwą do zastosowania metodę negocjowania sporów prywatnych i zawodowych. Autorzy proponują sprawdzoną metodę dochodzenia do porozumienia możliwego do zaakceptowania przez wszystkie strony i we wszelkich rodzajach konfliktów – bez względu na to, czy obejmują one rodziców i dzieci, sąsiadów, współpracowników, klientów firmy. Dzięki opisanej metodzie negocjacji można łatwo nauczyć się, jak skutecznie negocjować z różnymi partnerami. Książka jest przeznaczona dla studentów: psychologii, socjologii, zarządzania, stosunków międzynarodowych, politologii, handlu zagranicznego, administracji, menedżerów, przedsiębiorców, osób chcących doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

8 osób kupiło
2
Niemiecki dla dzieci. Pierwsze słówka. Zeszyt 13 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki dla dzieci. Pierwsze słówka. Zeszyt 13
Dostępny19 szt.

Książki z serii NIEMIECKI DLA DZIECI łączą zabawę z nauką. Zawierają różnorodne ćwiczenia ułatwiające przyswajanie języka niemieckiego oraz słowniczek. Opierają się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej, rozwijają umiejętności manualne i wspomagają rozwój intelektualny.

6,99 zł
3 osoby kupiły
3
Powszechny słownik szwedzko-polski polsko-szwedzki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powszechny słownik szwedzko-polski polsko-szwedzki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

W poprzednim wydaniu słownik nosił nazwę Kieszonkowego słownika szwedzko-polskiego polsko-szwedzkiego. 45 000 haseł i przykładów ich użycia - wyrażeń, zwrotów, idiomów. Współczesne słownictwo, frazeologia, terminy z różnych dziedzin. Spisy nazw geograficznych i skrótów. Hasła szwedzkie z zapisem wymowy. Spis szwedzkich czasowników nieregularnych. Omówienie zasad wymowy szwedzkiej oraz polskiej dla odbiorcy szwedzkiego.

42,00 zł
29,40 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2 osoby kupiły
4
Krwawy medalion - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawy medalion
Dostępny8 szt.

Pod kołami samochodu ginie pacjentka Roberta Orłowskiego, nazywana przez mieszkańców Żurady Świętą Zośką. Okazuje się, że to lekarzowi zapisała w testamencie drewniany dom w lesie i… stary srebrny medalion. Chociaż medalion nie przedstawia znaczącej wartości rynkowej, był dla kobiety wyjątkowo cenny. Pewnego wieczoru Marta, nieślubna córka Orłowskiego, idąc na przyjęcie w Wiedniu, zakłada go na szyję. Medalion wzbudza duże zainteresowanie gości, co wkrótce spowoduje serię tragicznych w skutkach wydarzeń. Mark Biegler, próbując rozwikłać zagadkę medalionu Świętej Zośki, odkrywa historię zakazanej miłości swojego ojca – czystej krwi Aryjczyka – do młodziutkiej Żydówki. Słuchając opowieści macochy, poznaje losy młodej Gretchen i jej rodziny na tle burzliwych wojennych wydarzeń, których doświadczyła Europa w pierwszej połowie dwudziestego wieku. Jaką tajemnicę skrywa w sobie niepozorny wisior, skoro ktoś jest gotów dla niego zabić? Co łączyło prostą wiejską kobietę spod Olkusza z jedną z najbogatszych żydowskich rodzin przedwojennego Wiednia?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
5
Mówimy po niemiecku + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówimy po niemiecku + CD
Dostępny22 szt.

"Mówimy po niemiecku" to podręcznik cieszący się od lat niezwykłą popularnością czego dowodem jest jego 22 wydanie. Przeznaczony jest do nauki samodzielnej, jak i pod kierunkiem lektora. Zawiera ciekawe dialogi, przydatne wyrażenia i zwroty, wyczerpujące omówienie zagadnień gramatycznych z przykładami, ćwiczeniami, klucz do ćwiczeń oraz słownik. Wszystkie dialogi zostały nagrane na płytę CD w formacie MP3.

49,40 zł
34,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,82 zł

2 osoby kupiły
6
Od Magenty do Meksyku 1859–1867. Z wojennych dziejów Austrii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Magenty do Meksyku 1859–1867. Z wojennych dziejów Austrii
Dostępny31 szt.

Notka o książce: „Od Magenty do Meksyku 1859–1867” to książka poświęcona wybranym wątkom z wojennych dziejów Austrii. Traktuje ona o czasach wielkich przemian, wiodących do powstania w Europie Środkowej nowej struktury politycznej w postaci Austro–Węgier. Wyłoniła się ona z odmętu krwawych wojen: ze spowitych ciałami poległych winnic Magenty, wzgórz Solferino i Custozy, pól Czeskiej Skalicy, lasów rosnących na przedpolu kenigreckiej twierdzy. Książka ta stanowi wędrówkę śladami owych miejsc, przywoływanymi takimi, jakimi były one przed półtora wiekiem, ale także takimi, jakimi są one obecnie. Podczas owej wędrówki czytelnikowi towarzyszyć będą bohaterowie tamtej epoki. To oni opowiedzą prawdziwą historię tamtych bitew, nierzadko skrywaną w oficjalnych opracowaniach – pisanych na zamówienie rządów i dowództw armii. Z samym Autorem czytający przekroczą mury mauzoleów na Monte Belvedere i w San Martino, gdzie pod jednym dachem złożono kości żołnierzy walczących po przeciwnych stronach. Razem z nim udadzą się ulicami miast dawnej Austrii, wraz z nim na cmentarzu w Grazu zatrzymają się nad pozbawionym płyty nagrobnej miejscem spoczynku jednej z legend wojska rakuskiego. Z bohaterami kolejnych opowieści w karnawałowym szale będą tłukli szklanki w przydrożnych karczmach i tańczyli na balu u „pięknej cesarzowej w przepysznym stroju”. Przemkną paryskimi zaułkami wśród huku bomb, ciskanych rękoma włoskich zamachowców. Z batalionem Galicjan znajdą się w okrążeniu wśród italskich winorośli, gdzie „ludzie padali jak kłosy”. W pewną czerwcową noc będą pili do upadłego pośrodku wesołego obozowiska, by w kilka godzin potem gnać konno w ogniu piechurów księcia Humberta. Ze Stanisławem Wodzickim popłyną do dalekiego Meksyku, aby pośród tamtejszych gór i wyżyn walczyć o pokój dla kraju umęczonego wieloletnią bratobójczą wojną. Notka o autorze: Marcin Suchacki (1979), historyk z wykształcenia i pisarz z zamiłowania. Wnuk żołnierza polskiego spod Monte Cassino, od dzieciństwa zasłuchany w opowieści starszych członków swojej rodziny. Z lektury powieści Juliusza Verne’a zaczerpnął inspirację do poznawania dziejów lat 50. i 60. XIX wieku. W okresie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim zetknął się z tradycjami dawnej armii austriackiej. W ostatnich latach podjął starania o odtworzenie przebiegu i upamiętnienie szarży galicyjskich ułanów w bitwie pod Custozą, nie zgadzając się z jej interpretacją, zaproponowaną przez prof. Michała Baczkowskiego, swojego niegdysiejszego Mistrza. Studiuje źródła i gromadzi niezbędne opracowania bez grantów ze strony instytucji polskich i zagranicznych. Jako pisarz i historyk na nikim się nie wzoruje, jako człowiek pozostaje pod wrażeniem postaci gen. Tomása Mejíi, jednego z paladynów austriackiego Quetzalcóatla.

44,00 zł
33,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,00 zł

1 osoba kupiła
7
Za tych, co odeszli… Modlitewnik za zmarłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za tych, co odeszli… Modlitewnik za zmarłych
Dostępny9 szt.

„Jeżeli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara” (1 Kor 15,14), naucza Apostoł Paweł. Papież Franciszek dodaje natomiast: „Celem naszego życia nie jest śmierć, ale raj. (…) Święci swoim świadectwem zachęcają nas, by nie bać się pójścia pod prąd, kiedy jesteśmy wyśmiewani za to, że mówimy o Bogu i Ewangelii. Pokazują nam swoim życiem, że ten, kto pozostaje wierny Stwórcy i Jego słowu, już na tej ziemi doświadcza pocieszenia Jego miłości, a potem «stokroć więcej» w wieczności. Taką mamy nadzieję i o to prosimy Pana dla naszych zmarłych braci i sióstr” (Anioł Pański, 1 listopada 2013). Autor modlitewnika „Za tych, co odeszli…” – ks. Vito Morelli – urodził się w 1954 roku we włoskiej miejscowości Isola Capo Rizzuto (Kalabria). Od 1974 roku jest kapłanem w Towarzystwie św. Pawła. Licencjusz teologii, absolwent politologii. Przez kilka lat pracował w duszpasterstwie młodzieżowym. Dziennikarz, publicysta, redaktor Vita pastorale – miesięcznika dla księży i animatorów duszpasterskich, założonego przez bł. ks. Jakuba Alberione. Odbiorcy: - pragnący pogłębić swoją relację z duszami czyśćcowymi - poszukujący inspiracji w pamiętaniu o zmarłych - starający się o wzbogacenie treści swojego życia wewnętrznego Dlaczego warto przeczytać tę książkę? Doktryna chrześcijańska przypomina nam, że wraz ze śmiercią kończy się jedynie pewien etap naszego funkcjonowania, ale zaczyna inny, ważniejszy, który będzie trwał przez całą wieczność. Modlitwa za zmarłych to jeden z uczynków miłosierdzia. Kościół zachęca wiernych do towarzyszenia zmarłym poprzez ofiarowywanie w ich intencji modlitw, odpustów oraz dobrych uczynków. Ufamy, że niniejsza publikacja może stanowić wielce użyteczną pomoc w praktykowaniu wspomnianych uczynków miłosierdzia za tych, co odeszli…

14,40 zł
10,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
8
Pinokio. Wycinanki przestrzenne 3D - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio. Wycinanki przestrzenne 3D
Dostępny16 szt.

Książka, która pozwoli wykreować dziecku bajkowy świat z papieru. Znajdziesz tu wycinanki przestrzenne (również do pokolorowania) i grę planszową. Doskonała zabawa gwarantowana!

6,99 zł
1 osoba kupiła
9
Owieczka Mela. Pokoloruj swoją bajkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owieczka Mela. Pokoloruj swoją bajkę
Dostępny37 szt.

Ta książeczka to bardzo pouczająca opowieść o sympatycznej i ślicznej owieczce, której przytrafiła się niezbyt miła przygoda.Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem, prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom. Urody dodają jej piękne ilustracje. Dostępna również jako kolorowa książka do czytania.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
10
Zamknięta trumna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamknięta trumna
Dostępny8 szt.

Wicehrabina Athelinda Playford wydaje w swojej rezydencji niezwykłe przyjęcie. Gdy goście przybywają na miejsce, wzywa swego prawnika, by dokonać pilnej zmiany w testamencie. Jeszcze tego samego wieczoru zamierza ogłosić decyzję. Postanowiła zostawić dzieci bez grosza, a majątek przekazać komuś, komu zostało tylko kilka tygodni życia... Wśród gości znaleźli się słynny belgijski detektyw Herkules Poirot oraz inspektor Edward Catchpool ze Scotland Yardu. Żaden nie wie, czemu zawdzięcza zaproszenie... do czasu, aż Poirot odkrywa, że wicehrabina Playford spodziewa się ataku mordercy.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
11
Trumpet Voluntary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trumpet Voluntary
Dostępny2 szt.

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. A musician disappears, leaving only a strange e-mail message. Her husband, in a desperate search to find her, revisits their shared past and has to face up to some unpleasant realities, before trying to rebuild his life. His journey of discovery takes us across the world to Poland and Rio and deep into the human heart. Paperback-only version. Also available with Audio CDs including complete text recordings from the book.

38,00 zł
34,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,80 zł

1 osoba kupiła
12
Osiołek Bonifacy. Kolorowanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiołek Bonifacy. Kolorowanka
Dostępny50 szt.

Osiołek, jak to osiołek, był uparty i leniwy. Ale pewnego dnia w jego życiu pojawia się pewna bardzo wyjątkowa para ludzi i jego życie ulega całkowitej zmianie. Przekonajcie się sami! Zapraszamy również do poznania reszty futrzanych przyjaciół: Owieczki Meli, Zajączka Feliksa i Pieska Węgielka.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
13
Nie przysyłajcie kwiatów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie przysyłajcie kwiatów
Niedostępny
Brak

Mocny i mroczny kryminał noir pióra autora Czarnych minut. Cruz Trevino to były policjant, który musi ukrywać się przed dawnymi kolegami, a zwłaszcza dawnym szefem – komendantem policji w La Eternidad, komisarzem Margarito. Trevino bowiem miał dość kryminalnych działań swoich kamratów i po prostu się wypisał, a tego się płazem nie puszcza. Spokojne życie na uboczu przerywa mu zlecenie odszukania córki lokalnego biznesmena. Wszystko wskazuje na to, że porwał ją jeden z miejscowych karteli...

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

14
Punkt zwrotny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punkt zwrotny
Dostępny11 szt.

Trzeci tom bestsellerowej serii o przygodach Kathlenne Turner, romans z sensacyjnym wątkiem i nutą erotyki w tle Kathleen Turner nadal pracuje w prestiżowej kancelarii. Po awansie z gońca na śledczego w tajniki nowego zawodu wprowadza ją nikt inny, jak Kade Dennon, z czego jego przyrodni brat Blane bynajmniej nie jest zadowolony. Lekcje schodzą jednak na dalszy plan, kiedy okazuje się, że ktoś bierze Kade'a na muszkę. Dotąd nie miał słabych punktów, ale teraz wrogowie znajdują w jego zbroi szczelinę. Jest nią Kathleen – dziewczyna jego brata. Przed niedawno odbudowanym związkiem zaczynają piętrzyć się inne przeszkody – Blane z niewiadomych przyczyn podejmuje się obrony człowieka winnego straszliwych zbrodni, a w życiu Kathleen pojawia się tajemniczy nieznajomy z przeszłości. Ona sama podejmuje też ryzykowne śledztwo w sprawie handlu ludźmi. Kathleen jest zdecydowana rozwijać swoją karierę – niezależnie od tego, czy spotyka się to z aprobatą Blane'a czy nie. Sprawa, nad którą teraz pracuje, okazuje się znacznie bardziej niebezpieczna, niż można by przypuszczać. Ktoś z bliskiego otoczenia Blane'a gotów jest posunąć się bardzo daleko, byle popsuć jej szyki. Dla Kathleen konsekwencje mogą okazać się gorsze niż śmierć. Cała trójka – Kathleen, Blane i Kade – musi odpokutować teraz za wszystkie grzechy. W rezultacie Kathleen znajdzie się w punkcie zwrotnym nie tylko kariery, ale i życia...

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

15
Londyn 1967 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Londyn 1967
Dostępny1866 szt.

Swoisty bedeker, ale nie turystyczny, lecz intelektualny, o złożonej strukturze i tylko pozornie dotyczący wyłącznie konkretnego miasta w historycznym momencie. Dwanaście miesięcy roku 1967 i wydarzenia dziejące się wówczas w Londynie to ledwie punkt wyjścia, jako że narracja nieustannie sięga w przeszłość i podpowiada też, co działo się później. Z ludźmi przede wszystkim, ich działalnością, ale także, jak zmieniał się sam Londyn, Anglia i kultura Zachodu. Obserwujemy, jak w którymś z miesięcy roku 1967 radzą sobie na londyńskiej scenie konkretne osoby, wywodzące się z różnych stron świata (nie brakuje wśród nich znanych i nieznanych Polek i Polaków!), stając się historią, która wówczas się pisała. To także szkice z historii psychologii i psychoanalizy, symbolizowane głośnymi wówczas nazwiskami, portrety gwiazd rocka i pop, mody, malarstwa i sztuk wizualnych, działalności klubowej, ikon seksu i pornografii, krótsze i dłuższe opowieści o pisarzach, poetach, reżyserach, fotografach, hetero- i homoseksualnych związkach (te ostatnie to pretekst do przypomnienia, jak restrykcyjne było prawo brytyjskie jeszcze w połowie lat sześćdziesiątych…), fascynacji narkotykami wszelkiej proweniencji, kontrowersjach wokół wojny wietnamskiej i działalności Bertranda Russella i Isaiaha Berlina. Poznamy wyimki z ówczesnej historii The Beatles, The Rolling Stones, Pink Floyd, Davida Bowie’ego (wówczas Jonesa), The Who, ale także – Bee Gees... Nie sposób zwięźle zrelacjonować zawartości tego intelektualno-obyczajowego bedekera. Warto jednak podkreślić, iż rzecz jest znakomicie napisana, gęsta, lecz przejrzysta, skrząca się od detali, nieskąpiąca przy tym szerszej refleksji nad blaskami i cieniami kontrkultury brytyjskiej, która właśnie w Londynie miała jedną ze swoich stolic, choć lato miłości roku 1967 miało miejsce za oceanem. Piotr Szarota bardzo dyskretnie prezentuje własną kompetencję badawczą jako psycholog i badacz obyczajowości, pozwalając prezentować się swoim bohaterom i podpowiadając czytelnikom kolejne tropy interpretacji ówczesnej rzeczywistości. Mówi nam: działo się! – prof. Wojciech Burszta.

24,95 zł
18,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,96 zł

16
Kolorowe cudeńka z darów natury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe cudeńka z darów natury
Dostępny35 szt.

W przyrodzie można znaleźć mnóstwo naturalnych materiałów, z których mogą powstać przeróżne kolorowe cudeńka: krokodyle z orzechów włoskich, motyle z liści, wyścigówka z kolby kukurydzy, fantazyjne obrazy piaskowe i jeszcze wiele innych! Ta książka zawiera pomysły na prace ręczne z wykorzystaniem darów natury znalezionych w lesie, blisko drogi, na łące czy w ogrodzie. Proste instrukcje, kolorowe zdjęcia i wesołe ilustracje ułatwiają wykonanie figurek i zachęcają do szukania własnych pomysłów. Dzięki temu rozwijamy w zabawie dziecięcą kreatywność i fantazję. Nie ma na co czekać! Ruszajcie na spacer i zbierajcie różne skarby: kasztany, żołędzie, kamienie, liście, muszle, jagody, szyszki? A potem twórzcie małe dzieła sztuki!

19,00 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

17
Suknia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suknia
Niedostępny
Brak

Szczypta magii - pierwsza część czarującej trylogii Sophie Nicholls Ciepła, magiczna, bardzo kobieca opowieść... Suknia urzeka równie mocno jak niezapomniana Czekolada! Pewnego dnia w Yorku zjawiają się dwie kobiety, matka i córka. Starsza, Fabbia Moreno - piękna i przebojowa - przykuwa uwagę wszystkich. Gdy otwiera sklep z ubraniami vintage, nie może narzekać na brak zainteresowania. Umie tchnąć nowe życie w stylowe stroje. W dodatku doskonale wie, czego potrzebują jej klientki. Kobiety wychodzą od niej odmłodniałe, piękniejsze, pewniejsze siebie. Ella, córka Fabbi, podejrzewa, że jej matka musi parać się magią...

35,00 zł
30,45 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

18
Sułtanka Hurrem. Słowiańska odaliska. Księga 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sułtanka Hurrem. Słowiańska odaliska. Księga 2
Niedostępny
Brak

Gdy w grę wchodzą polityka i miłość, upadek może być tylko kwestią czasu Powieść, która zainspirowała twórców serialu Wspaniałe stulecie, uwielbianego przez miliony polskich widzów! Hürrem ma wszystko, czego pragnęła: miłość sułtana i jedną z najważniejszych pozycji w Imperium Osmańskim. Ale czy w świecie pełnym wielkich namiętności, ukrytych żądzy i bezpardonowej walki o wpływy sułtanka zdoła utrzymać się na szczycie? Sieć intryg zagęszcza się coraz bardziej, a w haremie Sulejmana pojawia się coraz więcej młodych i niebezpiecznych kobiet, gotowych na wszystko, by zdobyć serce wielkiego władcy.

39,99 zł
34,79 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

19
Aorta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aorta
Niedostępny
Brak

Mocny debiut kryminalny! Podziemny Pruszków i pierwsza część trylogii noir. Na jednym z pruszkowskich osiedli znaleziono kobiece zwłoki z wyłupionymi oczami. Nowa sprawa to szansa na rehabilitację komisarza Bysia. W miarę rozwoju śledztwa okazuje się, że brutalne morderstwo to wierzchołek góry lodowej, a wszystkie tropy prowadzą do szarej eminencji Pruszkowa. Czy Byś jest na tyle zdeterminowany, by wypowiedzieć wojnę groźnemu człowiekowi?

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

20
Niemiecki. Konwersacje bez tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Konwersacje bez tajemnic
Niedostępny
Brak

17 rozdziałów przedstawiających określone formy wypowiedzi w poszczególnych sytuacjach, jak m.in. rozmowa telefoniczna, wyrażanie upodobań, niechęci, zmartwienia, zdziwienia, próśb, opinii. Wzory wypowiedzi zróżnicowane stylistycznie (oficjalne, poufałe itp.), ćwiczenia urozmaicone anegdotami, klucz do ćwiczeń. Publikacja dla osób znających podstawy języka niemieckiego. Nowa pisownia niemiecka.

19,95 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

21
Przebaczanie z aniołami. Jak korzystać z mocy aniołów, by się uwolnić, uzdrowić i doświadczyć cudów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebaczanie z aniołami. Jak korzystać z mocy aniołów, by się uwolnić,...
Niedostępny
Brak

Czy poczucie winy, smutek lub żal nie pozwalają ci czerpać radości z życia? Czy w twoim życiu są zdarzenia albo ludzie, z którymi nie możesz się pogodzić? Czy przytłaczają cię lęk, wątpliwości i poczucie niepewności? Jest coś, dzięki czemu można wyjść z tych ograniczających emocji i okoliczności i wprowadzić cudowne zmiany: przebaczenie. Korzystając z własnych doświadczeń i owoców pracy z klientami, jak również mądrości zawartej w Kursie cudów i ewangeliach gnostyckich, Kyle Gray wyjaśnia, w jaki sposób anioły i Wniebowstąpieni Mistrzowie mogą pomóc nam uwolnić się od trudnych emocji i doświadczeń. Z tej poruszającej książki nauczysz się: – Prosić o pomoc Wzniesionych Mistrzów i aniołów przebaczenia. – Pracować z energiami czakr w celu oczyszczenia się z blokad energetycznych. – Otwierać serce na prawdę i współczucie za pomocą medytacji, modlitwy i wizualizacji. Po Modlitwach do aniołów i Szeptach aniołów to kolejna książka Kyle'a przybliżająca nam królestwo tych wspaniałych, zawsze gotowych nam pomóc istot. Kyle wyjaśnia, jak je przywoływać i korzystać z ich wsparcia w procesie przebaczania sobie i innym. Przynosi ono bowiem ukojenie dla duszy i otwiera przed nami nowe możliwości dzięki uwolnieniu energii tkwiącej w przeszłych, bolesnych wydarzeniach.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

22
Angielski w firmie. Podręcznik multimedialny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w firmie. Podręcznik multimedialny
Dostępny7 szt.

Angielski w firmie. Praktyczne zwroty w interakcjach to publikacja prezentująca angielsko-polski zbiór praktycznych zwrotów, wykorzystywanych na co dzień w pracy w firmie. Zwroty zostały uporządkowane alfabetycznie w 11 rozdziałach, z których każdy odpowiada tematycznie innemu działowi firmy. Słownictwo koresponduje z konkretnymi sytuacjami charakterystycznymi dla specyfiki poszczególnych działów. Książka ma charakter kompendium terminologii biznesowej i może być traktowana jako niezbędnik każdego pracownika firmy, ale będzie przydatna także dla uczniów i studentów kierunków ekonomicznych, osób przygotowujących się do egzaminów czy lektorów prowadzących kursy językowe. Publikacja zawiera wiele interaktywnych ćwiczeń z przedstawionym słownictwem. Do podręcznika dołączona jest płyta CD, na której znajdują się nagrania zdań, będące zachętą do kreatywnych interakcji.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

23
Proszę mnie nie budzić - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proszę mnie nie budzić
Niedostępny
Brak

Sny i koszmary Wojciecha Kuczoka Każdy ze snów Wojciecha Kuczoka to smakowita miniopowieść. Czego tam nie ma! Jest powstanie warszawskie, w którym pisarz bierze udział, są rozmowy z kolegami po piórze, ba!, we snach nie zabraknie Jarosława Kaczyńskiego i Grzegorza Schetyny. Historie te, czasem przerażające, najczęściej są tak absurdalne, że nie sposób nie parsknąć śmiechem.

30,00 zł
26,10 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,90 zł

24
Gry biblijne Stary Testament Nowy Testament - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gry biblijne Stary Testament Nowy Testament
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Wykorzystywanie gier i zabawy w procesie edukacyjnym jest jednym ze skuteczniejszych narzędzi pedagogicznych. Niniejsza książka zawiera różnorodne zadania, których rozwiązywanie służy przyswajaniu lub powtarzaniu treści w sposób łatwy i przyjemny ? przez zabawę. Nie tylko wyróżnia się ona walorami dydaktycznymi, wspomagającymi ogólny rozwój umiejętności poznawczych u dzieci, ale także stanowi oryginalną i ciekawą pomoc metodyczną dla katechetów. Pozwoli im zaktywizować uczniów przez układanie puzzli, porządkowanie komiksów pod względem chronologii wydarzeń, szukanie różnic, rozwiązywanie zagadek, układanie rozsypanek wyrazowych itp., aby treści biblijne zostały lepiej przyswojone. Zaproponowane w książce gry można zastosować, nawiązując do poprzednich zajęć, wprowadzając w nowy temat czy zachęcając do zgłębiania treści biblijnych.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

25
Letnie przesilenie - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letnie przesilenie
Michał Rogalski, 2016
Niedostępny
Brak

Wyreżyserowany przez Michała Rogalskiego (Ostatnia akcja, Czas honoru?), najnowszy film producentów Wszystko, co kocham - polskiego kandydata do Oscara w 2011 roku. Wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych w Polsce i zagranicą, entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność i krytyków. Na festiwalu Camerimage 2015 został uznany Najlepszym Polskim Filmem, a na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni uhonorowano go Nagrodą za Najlepszą Drugoplanową Rolę Kobiecą dla Marii Semotiuk i Nagrodą za Najlepsze Zdjęcia dla Jerzego Zielińskiego. Film otrzymał też statuetkę Złotych Kociaków - Nagrodę Młodzieżowej Rady Miasta. Jury 39. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Montrealu doceniło film za scenariusz, przyznając mu nagrodę w tej kategorii. Romek i Guido mają po siedemnaście lat i przed sobą całe życie. Ich marzenia nie różnią się od marzeń innych nastolatków - chcą słuchać muzyki, tańczyć swinga, umawiać się z dziewczynami. Gdyby nie okoliczności, mogliby być najlepszymi kumplami. Niestety, spotykają się w 1943 roku. Guido służy w oddziale niemieckiej żandarmerii, stacjonującym na polskiej prowincji. W wolnych chwilach słucha zakazanych anglojęzycznych rozgłośni radiowych, nadających jazz i ukradkiem podkochuje się w pięknej France. Tymczasem Romek pomaga matce, pracując jako pomocnik maszynisty. Podobnie, jak Guido, interesuje się Franką. Pewnego dnia, chcąc zaimponować dziewczynie, kradnie walizkę z płytami i patefonem. Wydarzenie do sprawi, że drogi Romka i Guido przetną się, zmuszając chłopców do podjęcia decyzji, która na zawsze odmieni ich życie.

19,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

26
Robinson Crusoe, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robinson Crusoe, DVD
Vincent Kesteloot, 2016
Niedostępny
Brak

Adaptacja ponadczasowej powieści Daniela Defoe. Historia najsłynniejszego rozbitka świata opowiedziana z punktu widzenia zwierzaków zamieszkujących bezludną wyspę. Robinson Crusoe, po katastrofie morskiej trafia na bezludną wyspę. Bezludną, nie znaczy pustą. Spotkanie człowieka i grupki zwierzaków prowadzi do serii zabawnych nieporozumień. Kiedy rozbitek, po wielu przygodach, zaprzyjaźni się z wesołą papugą, zimorodkiem, pangolinem, kameleonem, tapirem, jeżem i kozłem-łakomczuchem, wspólnie stawią czoło bandzie drapieżców, szykujących inwazję na wyspę.

19,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

27
Gejsza - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gejsza
Radosław Markiewicz, 2016
Niedostępny
Brak

Podczas pobytu w więzieniu Kolos (Konrad Eleryk) ma tylko jednego gościa: piękną Velvet (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Jest ona "prezentem" od Igora (Mieczysław Zbrojewicz), właściciela nocnego klubu Gejsza. Po odbyciu kary, Kolos znajduje tam prace. Szybko wpada w oko szefowi lokalnej mafii (Marian Dziędziel). Milczący, opanowany i bezwzględny Kolos staje się jednym z jego najbardziej zaufanych ludzi. Zyskuje też oddaną miłość Velvet, którą jednak odrzuca, kiedy w jego życiu pojawia się nowa kobieta. Maja (Agnieszka Więdłocha) jest rehabilitantką jego niepełnosprawnego brata, z którym Kolos od dawna nie miał kontaktu. Zainteresowany nią mężczyzna decyduje się na spotkanie z bratem i powoli odkrywa łączącą ich więź. Zaczyna tęsknić do innego życia - z dala od przestępczego półświatka. Ale mafia niechętnie rezygnuje ze swoich ludzi. I wyznacza wysoką cenę za ich szczęście.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

28
Akademia malucha 3-latek bawi się kształtami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha 3-latek bawi się kształtami
Niedostępny
Brak

Akademia Malucha to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

29
Akademia Malucha. 3-latek uczy się liczyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Malucha. 3-latek uczy się liczyć
Niedostępny
Brak

„Akademia Malucha” to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

30
Akademia malucha 4-latek rysuje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha 4-latek rysuje
Niedostępny
Brak

Akademia Malucha to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

31
Akademia Malucha. 4-latek ćwiczy spostrzegawczość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Malucha. 4-latek ćwiczy spostrzegawczość
Niedostępny
Brak

„Akademia Malucha” to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

32
Akademia Malucha. 3-latek poznaje świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Malucha. 3-latek poznaje świat
Niedostępny
Brak

„Akademia Malucha” to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

33
Akademia Malucha. 3-latek ćwiczy spostrzegawczość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Malucha. 3-latek ćwiczy spostrzegawczość
Niedostępny
Brak

„Akademia Malucha” to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

34
Akademia malucha 2-latek poznaje świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha 2-latek poznaje świat
Niedostępny
Brak

Akademia Malucha to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

35
Akademia malucha. 2-latek ćwiczy spostrzegawczość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha. 2-latek ćwiczy spostrzegawczość
Niedostępny
Brak

„Akademia malucha” to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zeszyty zostały opracowane tak, by zapewnić zrównoważony i prawidłowy rozwój. Dzięki zeszytom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz wprawiają rękę przygotowując dziecko do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej. A specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

36
Bieszczady. Tam gdzie diabły, hucuły, ukraińce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady. Tam gdzie diabły, hucuły, ukraińce
Niedostępny
Brak

Ruiny cerkwi, nieistniejące wsie, bunkry UPA, trudna historia stosunków polsko-ukraińskich, ale też wspaniałe góry i niezwykłe historie dolin. Oto cała prawda o Bieszczadach. Nie znajdziemy w Bieszczadach imponujących ruin czy monumentalnych budowli. Jednak już sama konfrontacja rzeczywistości z przedwojennymi mapami zadziwi niejednego. Ciągnące się dziś kilometrami bezludne i zarośnięte przestrzenie jeszcze 70 lat temu tętniły życiem, a teren ten był przeludniony. W każdej dolinie była wieś, w której stały drewniane domy, nieraz tak ciasno ustawione, że z dachu na dach kapało.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

37
Olgierd Budrewicz. Dżentelmen w podróży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olgierd Budrewicz. Dżentelmen w podróży
Dostępny48 szt.

Jest to książka o harcerzu, sportowcu, żołnierzu AK i warszawskim powstańcu. Niedoszłym prawniku, dziennikarzu, reportażyście, fotografie, filmowcu, pisarzu i varsavianiście. Wreszcie podróżniku, który jak głosi tytuł jednej z jego książek był wszędzie. Jego reportaże i książki podróżnicze, programy radiowe i telewizyjne ukazywały się niegdyś w ogromnych ilościach. Michał Ogórek napisał we wspomnieniu, że przez wiele lat był przekonany, że Olgierd Budrewicz nie istnieje, że to musi być jakiś zbiorowy pseudonim, bowiem niemożliwe, żeby jeden człowiek był w tylu miejscach na całym świecie. Olgierd Budrewicz pokazywał Polakom Świat, który był wtedy dostępny dla nielicznych patrzyliśmy na ten świat jego oczami, czytając reportaże z dalekiego świata. Teraz my chcemy pokazać postać Olgierda Budrewicza widzianą oczami innych: przyjaciół, znajomych, a czasem ludzi nim zafascynowanych, przez wspomnienia kolegów z piłkarskiego boiska podczas niemieckiej okupacji, z AK-owskiej podchorążówki i z Powstania, kolegów dziennikarzy i ludzi, o których pisał, wreszcie licznych przyjaciół i znajomych. Wyłania się z tych wspomnień postać człowieka szczęśliwego, ciekawego, twórczego, przyjaznego ludziom i na pewno niebanalnego. Zresztą przekonajcie się Państwo sami. Grzegorz Micuła Podróże Budrewicza były dla mnie zawsze wojażami gentlemana z W 80 dni dookoła Świata wspomina Maciej Kuczyński, architekt, speleolog, polarnik, pisarz, wieloletni prezes Oddziału Polskiego The Explorers Club żadne tam trekkingi, plecaki, biwaki, turystyczne kuchenki. To były podróże cywilizowane, z całym możliwym komfortem, służące nie sprawdzaniu siebie, nie przemaganiu własnych słabości. Tyle tylko, że balon, parowce i parowozy Phileasa Fogga Olgierd zamienił na klimatyzowane boeingi. Maciej Kuczyński Ewa Budrewicz córka Olgierda Budrewicza, anglistka, tłumaczka literatury pięknej i reportażowej.

44,90 zł
34,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,78 zł

38
HCG+500. Metoda leczenia otyłości dr Simeonsa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HCG+500. Metoda leczenia otyłości dr Simeonsa
Niedostępny
Brak

Jesteś gruba/y? Zawiązanie sznurowadeł, to dla Ciebie wyzwanie? Już 20 minut po obiedzie masz ochotę na "małe co nie co"? Z samozaparciem odchudzałeś się wiele razy, a potem "waga ciężka" wracała? A inni, ci szczupli z natury? Śmieją się z Ciebie? Mówią: "Schudnij!" "Ruszaj się!" "Nie jedz tyle!"? Pytają: "Gdzie Twoja silna wola?" Nie przejmuj się. To nie jest twoja wina, że jesteś gruba/y ! Po prostu twoje podwzgórze trochę się zagubiło i źle gospodaruje magazynowaniem tłuszczu. To można naprawić ! Oto rewelacyjna metoda, która zlikwiduje nadprogramowe zapasy tłuszczu i przywróci Twój dawny wygląd. Nareszcie będziesz mógł/a jeść wszystko i do woli nie przejmując się, że utyjesz.

31,00 zł
22,01 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,99 zł

39
Wodne kolorki. Misie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodne kolorki. Misie
Dostępny97 szt.

Seria „Wodne kolorki” to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać. Cała seria składa się z 5 książeczek: auta, misie, księżniczki, dinozaury, morskie zwierzęta.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

40
Toruń w starej fotografii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toruń w starej fotografii
Niedostępny
Brak

W albumie znalazły się niepublikowane dotąd fotografie, które ukazują Toruń w drugiej połowie XIX wieku, w pierwszych latach XX wieku oraz w okresie międzywojennym.

29,50 zł
28,03 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,47 zł

41
Zegarek z różowego złota. Wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek z różowego złota. Wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak

Czy zaznajemy szczęścia jedynie po to, by lękać się, że nas opuści? Gdy David poznał MaryAnne, zrozumiał, że wreszcie spotkał kobietę swojego życia. Ten wieczny kawaler zaczął marzyć o małżeństwie i rodzinie – nawet jego ukochane zegary, które od dawna kolekcjonował, straciły dla niego znaczenie. Wreszcie obiecał MaryAnne, że nigdy jej nie opuści i będzie z nią na dobre i na złe. Nie spodziewał się, że już niedługo oboje będą musieli sprawdzić prawdziwość i moc swojej przysięgi.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

42
Niemiecki dla dzieci. Pierwsze słówka. Ćwiczenia. Zeszyt 10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki dla dzieci. Pierwsze słówka. Ćwiczenia. Zeszyt 10
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Książki z serii NIEMIECKI DLA DZIECI łączą zabawę z nauką. Zawierają różnorodne ćwiczenia ułatwiające przyswajanie języka niemieckiego oraz słowniczek. Opierają się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej, rozwijają umiejętności manualne i wspomagają rozwój intelektualny.

6,99 zł
Powiadomienie
43
Razem będzie lepiej. Wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Razem będzie lepiej. Wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów. Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. „Damy sobie radę” mogłaby mieć wydrukowane na koszulce. Kiedy okazuje się, że jej córka ma szansę na zdobycie stypendium w wymarzonej szkole, gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju, zabierając ze sobą: 1. jednego problematycznego nastolatka, 2. jedną wybitnie uzdolnioną dziewczynkę z chorobą lokomocyjną, 3. jednego kudłatego psa o wielkim sercu. Oraz... 4. przypadkowo spotkanego mężczyznę na życiowym zakręcie, który w krytycznym momencie wyciąga do nich pomocną rękę. W niezwykłej podróży bohaterów czeka niejeden zakręt, a za nim wzruszenia, radości, a nawet szczypta romansu. Może ich problemy – realne, rodem z życia a nie z cukierkowego filmu – nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale… czy to znaczy, że należy się poddać? Razem będzie lepiej to kolejna świetna opowieść w dorobku jednej z najpopularniejszych na świecie autorek powieści dla kobiet, Jojo Moyes. Jej powieści regularnie zdobywają szczyty list bestsellerów i wydawane są w 39 krajach.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

44
Wodne kolorki. Księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodne kolorki. Księżniczki
Dostępny88 szt.

Seria „Wodne kolorki” to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać. Cała seria składa się z 5 książeczek: auta, misie, księżniczki, dinozaury, morskie zwierzęta.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

45
Wodne kolorki. Morskie zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodne kolorki. Morskie zwierzęta
Dostępny94 szt.

Seria „Wodne kolorki” to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać. Cała seria składa się z 5 książeczek: auta, misie, księżniczki, dinozaury, morskie zwierzęta.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

46
Wodne kolorki. Dinozaury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodne kolorki. Dinozaury
Dostępny31 szt.

Seria „Wodne kolorki” to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać. Cała seria składa się z 5 książeczek: auta, misie, księżniczki, dinozaury, morskie zwierzęta.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

47
Wodne kolorki. Auta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodne kolorki. Auta
Dostępny26 szt.

Seria „Wodne kolorki” to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci., które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać. Cała seria składa się z 5 książeczek: auta, misie, księżniczki, dinozaury, morskie zwierzęta.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

48
Dawid i Goliat. Historie biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawid i Goliat. Historie biblijne
Niedostępny
Brak

Pięciominutowe historie biblijne pomogą zaszczepić w dzieciach miłość do Pisma Świętego, która stanie się dla nich Miłością na całe życie. Pokaż dzieciom odwagę Dawida, który stanął przed najpotężniejszym olbrzymem wszech czasów - Goliatem. Przeczytaj im historię o dzielnym i nieustraszonym chłopcu.

19,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

49
Radosław Kałużny. Powrót Taty. Autobiografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radosław Kałużny. Powrót Taty. Autobiografia
Dostępny5 szt.

W reprezentacji Jerzego Engela, pierwszej która po fatalnych dla nas latach awansowała na wielki turniej, Radosław Kałużny był jednym z najbardziej cenionych piłkarzy. Nawet jeśli nigdy nie był asem techniki, jego dryblingi nie ekscytowały milionów, to stał się symbolem twardziela, zawodnika który może przesądzić o wygranej drużyny niezwykłej sile. Sile fizycznej i sile woli. Kałużny bezkompromisowo rozlicza się z trenerami i kolegami z boiska oraz zdradza kulisy reprezentacji Polski. "Powrót Taty" nie jest jednak tylko kolejną historią byłego reprezentanta Polski. Kałużny odsłania w książce najmroczniejsze kulisy swojego życia. Przez lata milczał i odcinał się od środowiska piłkarskiego, teraz rozlicza się z przeszłością i nie uznaje tematów tabu. Opowiada o dramatycznym dzieciństwie, o decyzjach, które doprowadziły go na skraj upadku, o walce, którą podejmował, by wrócić do świata, żyć jak normalni ludzie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

50
Piesek Węgielek. Pokoloruj swoją bajkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek Węgielek. Pokoloruj swoją bajkę
Dostępny18 szt.

Ta książeczka to bardzo pouczająca opowieść o psiaku, który choć nie był urodziwy miał piękne i dobre serce. Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem, prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom.Urody dodają jej piękne ilustracje. Dostępna również jako kolorowa książka do czytania.

7,90 zł
6,99 zł

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry