hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.06.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 17 czerwca 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie (Hal Elrod), na drugim Pojazdy. Kolorowanka z 24 naklejkami (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Farby plakatowe 12 kolorów (Starpak) oraz Kreda szkolna, biała (Starpak).
1
Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie
Dostępny581 szt.

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia. „Miracle Morning” to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz. Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.: • poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania, • zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód, • lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi, • zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy, • osiąganie lepszych wyników finansowych, • motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

34,90 zł
20,24 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,66 zł

105 osób kupiło
2
Pojazdy. Kolorowanka z 24 naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. Kolorowanka z 24 naklejkami
Dostępny44 szt.

To książka do kolorowania z naklejkami, która stanowi doskonałą zabawę dla dzieci. Poznają one ciekawe samochody, samoloty, statki oraz inne pojazdy. Dzieci rozwijają swoją kreatywność. Mogą one korzystać z propozycji kolorystycznych zamieszczonych na naklejkach lub zdać się na własną wyobraźnię. Dzięki temu dziecko rozwija swoje zdolności plastyczne i manualne, jak również talent i pasję.

7,10 zł
3,99 zł

Rabat 43,8%
oszczędzasz 3,11 zł

12 osób kupiło
3
Farby plakatowe 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe 12 kolorów
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Wysokiej jakości farby plakatowe! 12 pięknych kolorów w nasyconych barwach, które zachwycą każdego! Produkty z linii „Prima Art” charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

14,99 zł
Powiadomienie
9 osób kupiło
4
Kreda szkolna, biała - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda szkolna, biała
Starpak, 10 sztuk
Dostępny390 szt.

Gruba biała kreda do pisania po tablicy. Niezbędnik wyposażenia klasy. Idealna również do zabaw poza szkołą.

5,99 zł
3 osoby kupiły
5
Zagadki Grantchester. Tom 1. Sidney Chambers. Cień śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki Grantchester. Tom 1. Sidney Chambers. Cień śmierci
Dostępny273 szt.

Na podstawie cyklu powieści o Sidneyu powstał znakomity serial „Grantchester” Jak to się dzieje, że skromny młody proboszcz w niewielkim Grantchester zamienia się w detektywa, którego nie powstydziłaby się Agatha Christie? Oczywiście przez przypadek. Sidney Chambers chciałby bez reszty poświęcać uwagę swoim parafianom, ale skoro parafianie giną w tajemniczych okolicznościach, a wręcz sami popełniają zbrodnie, to nie ma rady. Morderstwo ekscentrycznego, powszechnie szanowanego arystokraty, zniknięcie niezwykle cennego płótna Holbeina, rzekomo samobójcza śmierć notariusza, zabójstwo młodziutkiej córki właściciela klubu jazzowego czy krępująca kradzież, do której doszło w gronie przyjaciół – przed anglikańskim księdzem stoją trudne wyzwania. Towarzyszy mu jednak krąg barwnych postaci – jego przyjaciel, zapracowany inspektor Keating, błyskotliwa Amanda, z którą Sidney chętnie by się ożenił, pani Maguire, która niestety nigdy nie owija w bawełnę, ekscentryczny wikary Leonard Graham i młodziutki, bardzo entuzjastyczny labrador Kusy. Angielska prowincja, piękny Cambridge i barwny Londyn, jeszcze konserwatywny i pełen uprzedzeń, a już tętniący jazzem. Urocza i bardzo realistyczna opowieść o duchownym detektywie. Świetnie oddana atmosfera parafialnej społeczności niewielkiego miasteczka początku lat pięćdziesiątych. Znakomita lektura w starym stylu. – „The Times” Powojenna Anglia oglądana wrażliwym, nostalgicznym okiem – doskonały dodatek do słonecznego popołudnia spędzonego ze szklaneczką lekkiego trunku. – „Guardian” James Runcie napisał swojską i przesympatyczną powieść kryminalną. Jeśli spojrzeć na nie z osobna, każdy z tych kryminałów stanowi zmyślną zagadkę idealną dla kanapowego detektywa. Jeśli spojrzeć jak na studium Brytyjczyków w chwili, gdy Elżbieta II wstąpiła na tron, te historie stanowią barwny, a niekiedy kąśliwy komentarz do epoki powojennej, w którą wszyscy wchodzili z nadzieją na lepsze życie. – „New York Times Book Review”

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

2 osoby kupiły
6
Rodzina Sternberg. Tom 4. Nowy początek przy alei Rothschildów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Sternberg. Tom 4. Nowy początek przy alei Rothschildów
Dostępny1001 szt.

„Z dziećmi powróci nadzieja”, mówi Betsy Sternberg, kiedy we wrześniu 1948 roku wraca do starego mieszkania przy alei Rothschildów. Szkody po bombardowaniach zostają krok po kroku usunięte, drzewo wiśni w ogrodzie wciąż stoi, ptaki ćwierkają. Fritz otwiera nową kancelarię, a Erwin dostaje pracę w Domu Amerykańskim. Odnajduje się nawet ich była gospodyni. Pewnego dnia w drzwiach staje Alice, najmłodsza córka, a wraz z nią jej rodzina. Ostatnie lata spędzili w Południowej Afryce, gdzie oprócz apartheidu odzywały się co jakiś czas antysemickie resentymenty. Mimo wszystko udało im się zdobyć niewielką fortunę. Wojna nie minęła jednak bez śladu. Dla tych, którzy przeżyli, życie nie będzie już takie samo. Przyszłość, bezpieczeństwo – to słowa bez pokrycia. Niemniej wierzą w nowy początek. Czwarty, ostatni tom sagi rodziny Sternbergów.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
7
Poznaję świat. Dookoła świata + naklejki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję świat. Dookoła świata + naklejki
Dostępny8 szt.

Wspaniała seria książek z naklejkami, które wyróżniają się mądrą tematyką i piękną szatą graficzną. Łączy walory edukacyjne ze wspaniałą zabawą. Zawiera 24 stronice z pięknymi, szczegółowymi, kolorowymi rysunkami oraz 2 wkładki zawierające ponad 100 naklejek. Odwiedź najbardziej znane kraje wszystkich kontynentów, poznaj zwierzęta świata, stwórz własne miasto oraz magiczną krainę dziewczynek lub chłopięcy świat pełen przygód. Ta seria zabierze cię w fascynującą podróż dookoła świata, zapewniając doskonałą rozrywkę i dużą porcję wiedzy!

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
8
Speakout. 2nd Edition. Intermediate Workbook with key - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speakout. 2nd Edition. Intermediate Workbook with key
Dostępny2007 szt.

Ćwiczenia nie zawierają płyt CD, materiały audio i video dostępne są online pod adresem english.com/speakout/

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
9
Opowieść niewiernej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść niewiernej
Dostępny38 szt.

Ewa i Maciek biorą ślub. Dla niego to racjonalny krok, dla niej spełnienie marzeń. Małżeństwo nie jest jednak bajkowe. Dla Ewy zabrakło miejsca w napiętym grafiku męża. Dzieci? Temat tabu, a później powód kolejnego rozczarowania. W życiu Ewy pojawia się przyjaciel i kochanek z czasów młodości. Czy to Ewa, niewierna, jest wszystkiemu winna? Nawet w małżeństwie, któremu nie można zarzucić nic, prócz tego, że brak w nim miłości? Czy Ewa i Maciek mają jeszcze jakąś szansę? Autorka nie daje jednoznacznych odpowiedzi – nie osądza, ale dotyka sedna, opowiada o potrzebie miłości i o samotności najtrudniejszej do zniesienia – samotności we dwoje.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
10
Naklejki Sticker Boo Piłkarze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Sticker Boo Piłkarze
Dostępny2240 szt.

Naklejki Sticker Boo metalizowane z motywami piłkarskimi.

4,10 zł
3,99 zł

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
11
Przygody Hucka Finna. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Hucka Finna. Audiobook
Mark Twain, Aleksandria
Dostępny21 szt.

Tym razem wszystkich słuchaczy audiobooków to Huck Finn zaprasza do wyruszenia na spotkanie nowych przygód! Dlaczego mały zawadiaka będzie musiał wypłynąć tratwą na głębokie wody wraz z uciekającym niewolnikiem Jimem? Czy obaj poradzą sobie podczas tej niebezpiecznej przeprawy? Czy da się płynąć bez wioseł? Kogo spotkają na swojej drodze? I dlaczego Huck będzie musiał zakładać sukienkę małej dziewczynki? Jesteście ciekawi? Zapraszamy do słuchania!

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
12
Speakout. 2nd Edition. Starter Workbook with key - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speakout. 2nd Edition. Starter Workbook with key
Dostępny1349 szt.

„Speakout” to kompleksowy sześciopoziomowy ogólny kurs języka angielskiego dla dorosłych, który buduje zaufanie do mówienia, słuchania, czytania i pisania przy użyciu autentycznych materiałów z BBC. Workbook to zeszyt ćwiczeń zawierający dodatkowe zadania sprawdzające słownictwo, gramatykę i wymowę. Zawiera sekcje Review and Check, umożliwijące powtarzanie i utrwalanie materiału. Materiał audio do zadań na rozumienie ze słuchu – do pobrania online. Zapis nagrań znajduje się na końcu zeszytu ćwiczeń, a arkusze z ćwiczeniami dostępne są również online.

59,91 zł
53,32 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
13
Miód, wosk... Przysmaki, dekoracje, kosmetyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Miód, wosk... Przysmaki, dekoracje, kosmetyki
Dostępny544 szt.

Już w czystej postaci miód, wosk i kit pszczeli są wyjątkowo wartościowymi naturalnymi produktami. lecz dzięki fantazji i kreatywności można wyczarować z nich coś naprawdę wyjątkowego.Ponad 70 przepisów, pomysłów, instrukcji z niewielu prostych składników - wypróbuj je.

33,60 zł
16,99 zł

Rabat 49,4%
oszczędzasz 16,61 zł

1 osoba kupiła
14
Speakout. Starter Student's Book + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speakout. Starter Student's Book + DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Speakout to sześciopoziomowy kurs przeznaczony dla starszej młodzieży i dorosłych. Stawia na wszechstronny rozwój umiejętności językowych i przybliża studentom świat naturalnej, autentycznej komunikacji. Wykorzystuje materiały źródłowe BBC Worldwide oraz BBC Learning English! Zalety kursu: wieloaspektowe podejście do rozwoju umiejętności językowych oraz silny nacisk na ich ocenę sprawiają, że studenci obserwują czynione przez siebie postępy, wideo podkasty, przedstawiające wywiady nagrywane na ulicach Londynu przez ekipę BBC, oferują możliwość kontaktu z autentycznym językiem i uczą naturalnej interakcji, bogata obudowa materiałów dodatkowych, takich jak ActiveBook czy ActiveTeach, pomoże w urozmaiceniu zajęć oraz pozwoli na ich dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb słuchaczy.

114,90 zł
102,26 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 12,64 zł

1 osoba kupiła
15
Moje miejsce na ziemi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje miejsce na ziemi
Dostępny10 szt.

Ayesha ucieka od brutalnego męża razem z córką. Znajdują bezpieczne schronienie w wielkim domu byłej gwiazdy popu, Haydena Danielsa, który od paru lat ukrywa się przed ludźmi. W domu Haydena mieszkają również inne osoby po przejściach: Crystal, tancerka w nocnym klubie, i Joy, emerytka w permanentnie złym humorze. Wszyscy samotni, pokiereszowani przez życie, tworzą niekonwencjonalną rodzinę. Jednak mąż Ayeshy nie daje za wygraną. Za wszelką cenę chce ją odnaleźć i ukarać. Wzruszająca i optymistyczna powieść o tym, że zawsze można zacząć od nowa, znaleźć przyjaźń, miłość i własne miejsce na ziemi.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

16
Dosięgnąć gwiazd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dosięgnąć gwiazd
Niedostępny
Brak

Nina Wentworth przez całe życie dbała o innych. Zrezygnowała ze studiów i została na wyspie Blackberry, żeby zaopiekować się matką i umożliwić siostrze zdobycie wykształcenia. Po kilku latach ma szansę wreszcie stąd wyjechać i zrealizować własne marzenia. Tymczasem o jej względy zaczynają zabiegać dwaj przystojni mężczyźni. Nina musi zdecydować, czego tak naprawdę pragnie.

37,00 zł
26,64 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

17
Zabawy z bronią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z bronią
Niedostępny
Brak

Detektyw Decker prowadzi dochodzenie w sprawie samobójstwa nastoletniego chłopca. Szybko dochodzi do wniosku, że klucz do rozwiązania zagadki znajduje się w szkole, do której chodził Greg Hesse... Elitarne liceum, jedno z najlepszych w kraju, jest terenem łowieckim narkotykowych dilerów i handlarzy bronią. Kilkoro uczniów prawdopodobnie współpracuje z mafią, a pozostali boją się mówić. Śledztwo rusza z miejsca, gdy umiera kolejna uczennica z tej samej szkoły. Decker uważa, że znów ktoś upozorował samobójstwo. Ktoś, kto lubi okrutne zabawy i traktuje ludzi jak marionetki.

37,00 zł
26,64 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

18
Infekcja. Genesis - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infekcja. Genesis
Niedostępny
Brak

Zombie-apokalipsa zacznie się w Warszawie. Piękny, upalny dzień lipca. Pierwszy dzień końca świata, jaki znamy. Warszawę opanowuje tajemniczy wirus. Mieszkańcy stolicy jeden po drugim zamieniają się w spragnionych ludzkiego mięsa zombie. I wyruszają na żer. Komandos na urlopie, fan heavy metalu, pracownik korporacji na skraju załamania nerwowego, nastolatka z czarnym pasem w karate, młody policjant i jego atrakcyjna żona. Łączy ich jedno – chcą przetrwać. Za wszelką cenę.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

19
Rozmówki hiszpańskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki hiszpańskie
Niedostępny
Brak

Rozmówki polsko-hiszpańskie Lingea zawierają wszystko, co niezbędne w podróży. Uporządkowane zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

20
Rozmówki szwedzkie ze słownikiem i gramatyką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki szwedzkie ze słownikiem i gramatyką
Niedostępny
Brak

Rozmówki polsko-szwedzkie Lingea zawierają wszystko, co potrzebne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

21
Rozmówki włoskie ze słownikiem i gramatyką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki włoskie ze słownikiem i gramatyką
Niedostępny
Brak

Rozmówki polsko-włoskie Lingea zawierają wyrażenia niezbędne w podróży. Uporządkowana zostały zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego, na lotnisku czy dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

22
Do zobaczenia we Włoszech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do zobaczenia we Włoszech
Niedostępny
Brak

Malownicze wzgórza, winnice, pejzaże jak z obrazów starych mistrzów. Tutaj czas jakby się zatrzymał, ale to tylko pozory. Sielska atmosfera nie zawsze koi nerwy, zwłaszcza gdy nie wszystko idzie po naszej myśli. Pod niebem Toskanii: Życie Diany zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Skromna pielęgniarka została żoną milionera. Teraz stać ją na każdą zachciankę, ma wspaniałą rezydencję w Toskanii i kilka luksusowych domów w Europie. Jedno wydarzenie sprawi, że ta bajka może nie mieć szczęśliwego zakończenia. W ogrodach Castelfino: Gianni odziedziczył wspaniałą rezydencję w Toskanii. Niechętnie przejmuje tytuł hrabiego i związane z tym obowiązki. Bliscy oczekują, że Gianni szybko się ożeni. Jak na zawołanie pojawia się Meg, piękna Angielka, której poprzedni właściciel majątku zlecił zaprojektowanie pałacowych ogrodów. Wieczory w Toskanii: To miała być krótka podróż służbowa do Włoch, ale los chciał inaczej. Katie przyjmuje posadę asystentki Riga Ruggiero i przenosi się do jego posiadłości w Toskanii. Kiedyś szara myszka, teraz zyskuje pewność siebie i wiarę we własną atrakcyjność. Jej szef dostrzega te zmiany i zaczyna się nią coraz bardziej interesować.

37,00 zł
26,64 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

23
Hiszpańskie opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpańskie opowieści
Niedostępny
Brak

Hiszpania to nie tylko gaje pomarańczowe i plantacje oliwek, ale też wspaniałe zabytki i tętniące życiem miasta. Zwiedzając urokliwe zakątki, zyskujesz piękne wspomnienia i poznajesz nowych ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto z nich odmieni twoje życie na zawsze. W hiszpańskim zamku: Alejandro nigdy nie wybaczył żonie, która pewnego dnia od niego uciekła. Jest pewien, że go zdradzała. Kiedy prywatny detektyw odnajduje Jemimę, Alejandro proponuje jej kilkumiesięczny pobyt w swoim zamku w górach Andaluzji. Nie ufa żonie, ale chce się przekonać, czy zasłużyła na jeszcze jedną szansę. W słońcu Hiszpanii: Remi kontynuuje rodzinną tradycję. Wraz z tytułem odziedziczył gaje oliwne i piękną zabytkową posiadłość w pobliżu Toledo. Jillian, zauroczona tym magicznym miejscem, proponuje Remiemu, by udostępnił je turystom. Jednak trudno oczekiwać, by ceniącemu tradycję arystokracie spodobał się pomysł młodej Amerykanki. Przystanek w Madrycie: Nieoczekiwanie Emilio spotyka na madryckim lotnisku Meg, swoją dawną miłość. Kiedyś spodobała mu się od pierwszego wejrzenia, jednak zawarte z rozsądku małżeństwo z -odpowiednią- kobietą wiązało mu ręce. Teraz znów jest wolny i zrobi wszystko, by Meg zechciała dzielić z nim życie.

36,99 zł
26,63 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

24
Małe ABC na wiolonczelę / Little ABC for Cello - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe ABC na wiolonczelę / Little ABC for Cello
Dostępny10 szt.

Małe ABC na wiolonczelę Antoniego Cofalika to publikacja, która powstała z myślą o przedszkolakach wykazujących wczesne zainteresowanie muzyką. Jak pokazuje praktyka, wcześniejszy kontakt dziecka z muzyką i instrumentem pozwala mu potem bezstresowo oraz z techniczno-aparatową nadwyżką rozpoczynać edukację w szkole muzycznej, a postępy tak przygotowanego dziecka są z reguły dużo szybsze i bardziej harmonijne. W urokliwym pod względem graficznym zbiorku Małe ABC na wiolonczelę znalazło się 36 krótkich utworków, piosenek dziecięcych, muzycznych opowieści, które dzieci mogą sobie najpierw wyklaskać, niektóre zaśpiewać, a po pokazie nauczyciela zagrać. Powiększone i umieszczone na szerokiej pięciolinii nutki ułatwią naszym podopiecznym ich odczytanie, a następnie zapamiętanie granych melodii. Jest dowiedzione, że dzieci, również te najmłodsze, uwielbiają grać z akompaniamentem, stąd pomysł dopisania akompaniamentów fortepianowych do najprostszych, początkowo granych tylko na pustych strunach, ćwiczeń. Niezwykle ważne jest, aby na przedszkolnym etapie nauki czynność grania sprowadzała się do zabawy, w której dominuje przyjemność z uzyskanego efektu brzmieniowego. Dlatego tak istotne są tytuły zamieszczonych w Małym ABC na wiolonczelę miniutworków. W najprostszych formach cztero-, ośmio- i szesnastotaktach dziecko próbuje odmalować dźwiękami konkretne sytuacje z życia, ma też możliwość wyrażania dziecięcych emocji i nastrojów, wczucia się w naturę ulubionego zwierzaka. Materiał zawarty w Małym ABC na wiolonczelę może też z powodzeniem znaleźć zastosowanie w początkach nauki szkolnej, stanowiąc muzyczne dopełnienie wszelakiego rodzaju szkół oraz podręczników do nauczania początkowego.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

25
Wishes B2.2. Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wishes B2.2. Student's Book
Niedostępny
Brak

Podręczniki serii Wishes zostały opracowane z myślą o osobach przygotowujących się do egzaminu Cambridge First Certificate in English, którego nowa formuła obowiązuje od 2015 r., lub innych egzaminów na podobnym poziomie zaawansowania językowego. Umiejętnie łączą rozwijanie kompetencji językowych z wszechstronnym przygotowaniem do egzaminu w zakresie wszystkich jego części składowych: czytania, pisania, użycia słownictwa i struktur gramatycznych, słuchania oraz mówienia. Materiał zawarty w każdym z podręczników oraz zeszytów ćwiczeń przewidziany jest do realizacji w trakcie 100-120 godzin lekcyjnych.

81,00 zł
70,47 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,53 zł

26
Dawne tańce i melodie na fortepian, część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawne tańce i melodie na fortepian, część 2
Dostępny5 szt.

Drugi zeszyt Dawnych tańców i melodii jest kontynuacją zbioru pod tym samym tytułem, zawiera jednak kompozycje trudniejsze, a obok drobnych utworów uwzględnia też większe formy. Jan Hoffman, Adam Rieger

34,00 zł
26,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,82 zł

27
Nasza Szkoła. Klasa 2 szkoły podstawowej ćwiczenia, część 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasza Szkoła. Klasa 2 szkoły podstawowej ćwiczenia, część 3
Dostępny9 szt.

Ćwiczenia przeznaczone do realizacji 3 cz. Podręcznika MEN ,,Nasza szkoła". Są ściśle skorelowane z tematami i treściami zawartymi w ,,Naszej szkole". Zawierają ćwiczenia z edukacji: polonistycznej, przyrodniczej, muzycznej i plastycznej

20,00 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

28
Lotnisko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotnisko
Dostępny21 szt.

Książka "Lotnisko" jest dziełem wyjątkowym, powstałym na froncieniewypowiedzianej rosyjsko-ukraińskiej wojny dziejącej się na naszych oczach. Autor, Siergiej Łojko, rosyjski pisarz i korespondent wojenny zatrudniony w amerykańskim koncernie prasowym Los Angeles Times z niezwykłym znawstwem tematu opisuje w niej szerszą perspektywą post-sowieckiej cywilizacji, która nieuchronnie musiała wygenerować następną, po czeczeńskiej i zarazem konieczną dla jej funkcjonowania wojnę. Wojnę o odbudowę imperium, która w jakiejś mierze powtarza konflikt w byłej Jugosławii, lecz teraz już o dużo szerszych, wręcz globalnych implikacjach. Bowiem jest to wojna, w której zaangażowane jest nieprzewidywalne atomowe mocarstwo Federacja Rosyjska z jednej i wszystkie kraje demokratyczne w tym USA i UE z drugiej strony. Książka, będąc właściwie literaturą faktu, przybiera jednak literacką formę powieści. Na tle dziejów głównego bohatera podobnie jak autor książki wojennego korespondenta wędrujemy od czasów wojny w Afganistanie, przez upadek i odradzanie się sowieckiego imperium, wojnę domową w Czeczenii po współczesne głośne wydarzenia kijowskiego Majdanu. Następnie zaś docieramy do niewypowiedzianej, hybrydowej wojny na Krymie oraz w Donieckiej i Ługańskiej Republikach Ludowych. A tak naprawdę agresji Rosyjskiej Federacji na szukającą wolności i zachodniego modelu cywilizacji Ukrainę. Najwyrazistsze, a zarazem najbardziej wstrząsające wydarzenia dzieją się na terenie Lotniska w Doniecku, które przez 242 dni było areną niezwykłych zmagań ukraińskich obrońców portu lotniczego z wielonarodowymi siłami tak najemników, jak i Bogu Ducha winnych zwykłych, rosyjskich żołnierzy wysłanych po śmierć na niepojętą i niepotrzebną im wojnę. Ponad pół roku dziesiątkowani przez obrońców Lotniska sami nadali im złowieszcze imię Cyborgów. Lotnisko w Doniecku jak Stalingrad dla Rosjan, czy Powstanie Warszawskie dla Polaków stało się ukraińskim Termopile. A może nie tylko ukraińskim, ale też i naszym, bo przecież tam, za wschodnią granicą naszego kraju rozstrzygają się dziś losy jeżeli nie całego świata to na pewno Europy Środkowej, w tym i Polski.

46,50 zł
32,55 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,95 zł

29
Bezsenni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezsenni
Dostępny3 szt.

W stolicy wybucha seria tajemniczych pożarów. W dziwny sposób łączą się one z niezwykłym błękitnym płomieniem, który nawiedza sny młodej blogerki, wabiąc przypadkowe ofiary i paląc je na popiół. Ktoś lub coś morduje Bezsennych, ulubieńców Złotej Kaczki, niepodzielnie władającej magiczną Warszawą. Herbert Kruk jak zwykle ma szczęście lub pecha znaleźć się w samym centrum wydarzeń. Czy mag wygra wyścig z czasem i zdoła ponownie ocalić stolicę? Jakie intrygi rozgrywają się na Dworze Złotej Pani? Czy agent rosyjskiego Archiwum X okaże się sojusznikiem, czy może śmiertelnym wrogiem? Jaką cenę trzeba będzie zapłacić za pomoc rusałki? I wreszcie czy warszawski czarodziej zdoła uratować swoją matkę, od lat zamkniętą w magicznym krysztale?Magiczna Warszawa pełna ognia, piękny i niebezpieczny dwór Złotej Pani, intryga, uroczy główny bohater czyli Kruk po raz trzeci rzuca czar na czytelników. Bezsenni w niczym nie ustępują poprzednim częściom cyklu.Magdalena Kubasiewicz, autorka Spalić wiedźmę.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

30
Pressing - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pressing
Dostępny17 szt.

Jak bardzo polskiemu światkowi piłkarskiemu zaszkodzi coming out jednego z kluczowych piłkarzy? Czy pogłoski o sabotażu mistrzostw są prawdziwe? Skąd biorą się afrykańscy piłkarze w polskiej lidze? Przed naszą reprezentacją kilka naprawdę trudnych pytań! Futbol to mikrokosmos z siusiakiem. Miejsce kadry jest w nim szczególne. To sam czubek siusiaka. "Pressing" Rafała Lipskiego to powieść z gatunku political fiction, która dotyka jednego z najbardziej wrażliwych obszarów męskiej rywalizacji. Sprawdź, czy obiecujący polski napastnik przezwycięży presję społeczną. Jak ekscentryczny selekcjoner poradzi sobie z czarną owcą w drużynie? Co na mistrzostwa planują hackerzy? Czy dziennikarska obsesja przekraczania kolejnych granic moralnych jest uleczalna? To najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Nieważne, czy jesteś kibicem, czy też futbol jest Ci obojętny ta książka sprawi, że inaczej spojrzysz na męską szatnię i zgrupowania zespołu. Przygotuj się na bardzo niewygodne odpowiedzi!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

31
Kolorowa Klasa, klasa 3, semestr 2 box - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowa Klasa, klasa 3, semestr 2 box
Niedostępny
Brak

Kompletna oferta przeznaczona do edukacji wczesnoszkolnej, zawierająca zestaw podręczników, materiałów ćwiczeniowych i materiałów edukacyjnych. Komplet dla klasy 3, na semestr 2.

132,70 zł
119,43 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,27 zł

32
Strażak Sam. Jupiter niespadający - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Jupiter niespadający
Dickie Toys
Niedostępny
Brak

Ten pojazd został odwzorowany na bajkowym pojeździe. Uwielbiany przez dzieci wóz ma efekty świetlne, a także niezwykłą funkcję – jeżdżąc po stole, dzięki specjalnemu czujnikowi – nie spadnie z niego. Samochód porusza się do przodu, w prawo i w lewo. Zasilanie: 2 baterie AAA (brak baterii w zestawie) Długość pojazdu: ok. 13.5 cm Wymiary opakowania: 13.0 x 20.0 x 10.0 cm

62,90 zł
57,24 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,66 zł

33
Wędrując ku dorosłości. Ćwiczenia dla 2 klasy gimnazjum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrując ku dorosłości. Ćwiczenia dla 2 klasy gimnazjum
Niedostępny
Brak

Zeszyt ćwiczeń autorstwa Teresy Król stanowi pomoc dla nauczyciela oraz uczniów 2 klasy gimnazjum.Treści zeszytu dostosowano do Nowej Podstawy Programowej (NPP) oraz zmieniono szatę graficzną.Rozwiązanie wielu testów, diagramów, logogryfów i krzyżówek ugruntowuje wiedzę ucznia z dziedziny prokreacji człowieka i dopomaga w wypracowaniu dobrych nawyków.Zeszyt ucznia klasy 2 gimnazjum zawiera ok. 80 ćwiczeń: polecenia, tabele, psychozabawy, krzyżówki, rysunki, kilka dobrych rad oraz ważniejsze informacje dotyczące zagadnień realizowanych na lekcjach.

16,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

34
Mapa samochodowa Polska 1:650000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa samochodowa Polska 1:650000
Niedostępny
Brak

Największa skala mapy w Polsce w jednym arkuszu, szczegółowa i aktualna sieć dróg i autostrad pełna numeracja dróg, 14340 miejscowości, drogi w budowie i projektowane odległości w km.

10,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,81 zł

35
Mapa samochodowa Polski 1:700 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa samochodowa Polski 1:700 000
Niedostępny
Brak

Dwustronna mapa samochodowa Polski w skali 1:700 000.

7,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,01 zł

36
Mapa samochodowa foliowana Polska 1:700 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa samochodowa foliowana Polska 1:700 000
Niedostępny
Brak

Dwustronna mapa samochodowa Polski w skali 1:700 000.

14,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,6%
oszczędzasz 4,01 zł

37
Spowiedź życia. Piotr Wroński w rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spowiedź życia. Piotr Wroński w rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim
Dostępny5 szt.

Wywiad rzeka z byłym oficerem wywiadu i kontrwywiadu, autorem dwóch powieści z kluczem: "Spisek założycielski. Historia jednego morderstwa" oraz "Weryfikacja". W swoich powieściach Piotr Wroński nie ujawniał prawdziwych nazwisk polityków, konfidentów i swoich kolegów po fachu. W rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim idzie na całość. Pierwszy na rynku wydawniczy wywiad z esbekiem, który ma odwagę mówić prawdę. Czy Wroński mówi prawdę? Czy mówi o wszystkim? Czy nie umniejsza swojej roli? Tego nie wiem i być może nigdy się nie dowiem. Dlaczego więc oddawać mu łamy gazet, poświęcać stronice książek i zapraszać do programów telewizyjnych? Ponieważ Piotr Wroński mimo wszystko mówi o rzeczach istotnych, których nie można pomijać milczeniem. Mówiąc o sobie, mówi o prawdzie tamtych czasów. Opisując siebie zanurzonego w mętnej rzeczywistości, opisuje także innych, także tych, którzy dziś zapierają się siebie. Wroński rzuca światło tam, gdzie wciąż chowają się upiory, otwiera drzwi, o których istnieniu wielu chciałoby zapomnieć, przypomina fakty, które nie pasują do oficjalnych biografii. Właśnie dla tego zdecydowaliśmy się na "Spowiedź". Zdecydowaliśmy się, bo mamy przeświadczenie, że na końcu zawsze chodzi o prawdę, a tej trzeba pomóc.

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

38
Żona plantatora herbaty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żona plantatora herbaty
Niedostępny
Brak

Cejlon, lata dwudzieste i trzydzieste XX wieku Dziewiętnastoletnia Gwen Hooper przypływa na Cejlon, by zamieszkać z mężem na plantacji herbaty, którą jego rodzina prowadzi od pokoleń. Jest zakochana i zachwycona nowym życiem na egzotycznej wyspie. Jednak Laurence, małomówny i zapracowany, nie poświęca żonie wiele czasu. Podczas samotnych dni w posiadłości Gwen natrafia na ślady tajemniczej przeszłości: ubranka dziecka w skrzyni, zamknięte drzwi, zarośnięty grób w ogrodzie. Laurence nie chce z nią rozmawiać o rodzinnych sekretach. Gwen nie wie, że sama już wkrótce będzie musiała ukrywać własną tajemnicę. Poruszająca, nastrojowa opowieść o kłamstwach, sekretach i przebaczeniu.

36,99 zł
26,63 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

39
Choroby krążeniowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby krążeniowe
Dostępny1724 szt.

Nowa seria książek "Pokochaj zdrowie - biblioteczka Stefanii Korżawskiej" Zamknąć wrota przed grypą Odnowienie organizmu - szansa na zdrowie Bez nadciśnienia - przepisy dla zdrowia Choroby krążeniowie - jaka krew takie zdrowie?

9,20 zł
6,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,21 zł

40
Gwiazdka z nieba i jeszcze więcej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazdka z nieba i jeszcze więcej
Dostępny13 szt.

Emaline właśnie skończyła liceum i jesienią wyjeżdża na studia. Na początku wakacji niespodziewanie zerwała z Lukiem. Chodzili ze sobą trzy lata i do niedawna myślała, że ten związek jest idealny. Tymczasem w nadmorskim miasteczku pojawia się Theo, nowojorczyk, ambitny student szkoły filmowej. Wakacyjny romans? Czemu nie. Do Colby przyjeżdża też na lato ojciec Emaline, który rzadko utrzymywał z nią kontakt. Emaline pociąga urok wielkiego świata, jaki roztaczają przed nią Theo i ojciec. Ambitna i pracowita, zawsze pragnęła gwiazdki z nieba i jeszcze więcej. Jednak nie można mieć wszystkiego, a marzenia nie zawsze się spełniają.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

41
W drodze do dofinansowania. Jak napisać dobry wniosek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W drodze do dofinansowania. Jak napisać dobry wniosek
Dostępny10 szt.

Poradnik został napisany z myślą o beneficjentach, zamierzających realizować projekty współfinansowane z funduszy europejskich w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. Stanowi elementarne wprowadzenie do problematyki zarządzania projektami europejskimi, a także zachęca do wykorzystania tej wiedzy w trakcie planowania i realizacji przedsięwzięć wspieranych przez Wspólnotę Europejską. Przedstawia podstawowe pojęcia dotyczące zarządzania projektami wg metodologii zalecanej przez Unię Europejską, ze szczególnym uwzględnieniem fazy przygotowania projektu, tj. napisania dobrego wniosku o dofinansowanie. Adresowany jest szczególnie do MŚP, ale też mogą z niego skorzystać studenci studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych, w programie nauczania których znalazły się zagadnienia unijnego wsparcia Polski. Zapraszamy do lektury poradnika, który został przygotowany: * aby przybliżyć przedsiębiorcom najważniejsze zagadnienia związane z możliwością dofinansowania projektów MŚP; * z myślą o potencjalnych Wnioskodawcach, którzy: * planują korzystać ze wsparcia z funduszy unijnych w ramach perspektywy finansowej 2014-2020, * chcą przygotować spójny, trwały, wykonalny oraz realizujący cele programowe projekt z możliwością otrzymania dofinansowania z funduszy unijnych. Dzięki poradnikowi poznasz odpowiedzi na pytania: - czy jako MŚP możesz ubiegać się o środki finansowe? - na co możesz przeznaczyć środki? - jakie przeszkody/trudności/ograniczenia możesz napotkać, na co musisz uważać? - jakie są warunki pomocy? - jakich dokumentów potrzebujesz przy składaniu wniosku? - jak rozpocząć proces ubiegania się o fundusze unijne?

66,00 zł
53,46 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,54 zł

42
Świadkowie. Od Wawelu w Beskidy, Pieniny, Spisz i na Orawę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świadkowie. Od Wawelu w Beskidy, Pieniny, Spisz i na Orawę
Niedostępny
Brak

Zamki! Niemi świadkowie dawnych wieków. Jakże wielką rolę odgrywały w minionych czasach, broniły granic, strzegły szlaków handlowych i ­dyplomatycznych, zarazem były miejscem ­schronienia dla władców, królów, książąt, ale też i ochroną dla podwładnej ludności. Tu koncentrowała się władza państwowa, tu pobierano myto od przejeżdżających kupców. Zarazem były też siedzibami i dumą szlacheckich rodów. Część z nich odegrało pozytywną rolę w historii Polski, czy też sąsiednich krajów. Ale były też i takie, w dziejach których mocno zaznaczyła się niechlubna rola. Niejednokrotnie stawały się siedzibami zdrajców, zbójników, ­wichrzycieli, czy też okrutnych ciemiężycieli podwładnych ludów. Z racji tak bogatych historii znalazły zamki swoje miejsce w literaturze zarówno pięknej, jak i ludowej, w licznych opowiadaniach baśniach, ­legendach. Czego i ja się też nie ustrzegłem, opisując niektóre z nich. Andrzej Dziedzina Wiwer

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

43
Echo A2 2 édition. Ćwiczenia + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echo A2 2 édition. Ćwiczenia + CD
Niedostępny
Brak

Écho A2 – méthode de Français – deuxième édition Ćwiczenia dla szkół ponadgimnazjalnych i szkół językowych. Ćwiczenia stanowią też materiał uzupełniający dla podręcznika wieloletniego Echo A2 2ed

50,40 zł
45,36 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,04 zł

44
Róża północy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Róża północy
Niedostępny
Brak

Sędziwa Hinduska, Anahita Chaval, w dniu swoich setnych urodzin, przekazuje prawnukowi manuskrypt, w którym opisała historię swojego życia. Młody Ari Malik, skoncentrowany na pracy i karierze, chowa babcine opowieści do szuflady. Po latach, spełniony w życiu zawodowym, ale rozczarowany swoim życiem osobistym, sięga po wspomnienia Anahity. Podążając tropami tajemnic przeszłości, trafia z upalnych kolorowych Indii do ponurej i mrocznej rezydencji Astbury w angielskim hrabstwie Devon. Tam poznaje jej tajemniczego właściciela i gwiazdę filmową z Hollywood. Mroczne sekrety, które kładą się cieniem na historii szlachetnego rodu Astbury, połączą ich losy. Róża północy to książka o skomplikowanej współzależności ludzkich losów, potędze przekazywanego z pokolenia na pokolenie niezwykłego daru intuicji i jasnowidzenia, bogatych indyjskich dziedziczkach, wytwornych angielskich lordach i ogromnej sile miłości.

38,90 zł
31,12 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

45
Przewodnik modlitwy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik modlitwy
Dostępny6 szt.

Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!). Znajdziemy tu m.in. modlitwy przed i po Mszy św., adoracje eucharystyczne, modlitwy do Trójcy Świętej, do Boga Ojca, Pana Jezusa (m.in. Gorzkie żale, rozważania Drogi krzyżowej) i Ducha Świętego, modlitwy do Maryi (m.in. Godzinki, rozważania tajemnic Różańca św., czytania duchowe na maj, Nowenna do Niepokalanego Poczęcia), a ponadto liczne litanie, akty strzeliste, błogosławieństwa, nauczanie katechizmowe i codzienny plan życia wewnętrznego.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

46
Moda Street Style - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda Street Style
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

Książka zawiera wszystko, czego potrzebuje mała projektantka: śliczne modelki do ubierania, naklejki, kolorowy papier. Dzięki szablonom możesz w kilka chwil przygotować własne projekty spódniczek, spodni czy sukienek i stworzyć z nich modne stroje.

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

47
Star Wars. Połącz kropki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Połącz kropki
Niedostępny
Brak

Witaj w przestrzeni kosmicznej! Wsiądź na pokład myśliwca i zwiedź odległą galaktykę. Podczas tej podróży nuda Ci nie grozi – łącząc ze sobą kropki, będziesz miał okazję odkryć na nowo postacie, droidy, statki kosmiczne oraz maszyny. Wszystko to, co jest Ci znane z Gwiezdnych wojen. Przemierzanie szlaku zaczynaj zawsze od punktu z numerem 1 i prowadź linię przez kolejne punkty. Nie daj się ciemnej stronie Mocy – bądź cierpliwy i omijaj zasadzki! Tylko wtedy stworzysz fascynujące rysunki. Niektóre ilustracje mają kilka oddzielnych elementów, dlatego dla Twojej wygody każdy z nich składa się z kropek o różnych kolorach. Gdy szkic będzie już gotowy, możesz go pokolorować, a dzięki perforacjom z łatwością wyrwiesz kartkę z rysunkiem. Gotowy? Szturmowcy, Mistrzowie Jedi i przywódcy Ruchu Oporu już na Ciebie czekają! Niech Moc będzie z Tobą!

22,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

48
Kreda szkolna, 5 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda szkolna, 5 kolorów
Starpak, 10 sztuk
Dostępny404 szt.

Kreda szkolna w różnych kolorach, zarówno do wyposażenia klasy, jak i do twórczych zabaw dzieci. 10 kawałków kredy w 5 różnych kolorach

4,99 zł
49
Kazimierz Zakrzewski. Historia i polityka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kazimierz Zakrzewski. Historia i polityka
Dostępny3 szt.

Tom Kazimierz Zakrzewski, Historia i polityka pod red. M. Dąbrowskiej wpisuje się w cykl książek wydawanych przez lPN w kooperacji z Uniwersytetem Łódzkim, poświęconych wybitnym polskim historykom, a zarazem działaczom społeczno-politycznym, publicystom, których dorobek był w czasach PRL na cenzurowanym. Niniejszy tom prezentuje profesora Kazimierza Zakrzewskiego, historyka starożytności, bizantynistę, ideologa ruchu syndy-kalistycznego w II RP, publicystę, działacza związków zawodowych, piłsudczyka i wreszcie konspiratora, pracownika Biura Informacji i Propagandy ZWZ oraz współzałożyciela (już w drugiej połowie października 1939 r.) organizacji podziemnej: Związku Syndykalistów Polskich. Z recenzji dr. Daniela Koresia (IPN Wrocław) Tom składa się z szesnastu studiów dotyczących różnych aspektów biografii i działalności Kazimierza Zakrzewskiego (1900-1941) prezentujących zarazem odmienne jego twarze - historyka, myśliciela politycznego, publicysty, działacza politycznego. Ich autorami są reprezentanci dziesięciu, ośrodków naukowych- głównie uniwersytetów, ale także archiwów i muzeów. Nie są dobrani przypadkowo. Łączy ich zainteresowanie różnymi fragmentami dorobku Zakrzewskiego. Prezentowane w tomie teksty oparte są na wnikliwych studiach źródłowych, często drobiazgowych poszukiwaniach archiwalnych, dobrej znajomości epoki. Z recenzji prof. dr. hab. Rafała Stobieckiego (UŁ)

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

50
Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza o społeczeństwie. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakr...
Niedostępny
Brak

Podręcznik przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych do kształcenia w zakresie podstawowym. Książka posiada przejrzystą konstrukcję. Każdy z tematów rozpoczyna się od ćwiczenia, przydatnego do sprawnego prowadzenia lekcji. W tekście wyróżniono graficznie najważniejsze pojęcia i terminy. Fotografie, tabele i schematy ściśle powiązano z tekstem wykładu odautorskiego. Jednostkę lekcyjną zamyka blok ćwiczeniowy, obejmujący zestawy poleceń, pomocne podczas utrwalania wiadomości i przygotowywania się ucznia do sprawdzianu. W zadaniach na końcu tematów znajdują się także propozycje prac do wykonania w postaci tzw. projektów edukacyjnych. Podręcznik zawiera ponadto wyodrębnione kolorystycznie kapsuły, w których umieszczono teksty źródłowe ułatwiające zrozumienie poszczególnych tematów oraz informacje mające zaciekawić ucznia. Na końcu książki znajdują się: wykaz przydatnych stron internetowych oraz indeks rzeczowy, które mają za zadanie dodatkowo wspomóc proces kształcenia umiejętności ucznia. Podręcznik uwzględnia aktualny stan prawny oraz odzwierciedla bieżącą rzeczywistość społeczno-gospodarczą, również w wymiarze międzynarodowym.

31,50 zł
28,98 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,52 zł

Wróć do góry