hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 12 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wiatraczek hologramowy, mix wzorów (Alexander), na drugim Nasze polskie rymowanki (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Wiatrak hologramowy, mix kolorów (Alexander) oraz Poznaję świat. Wiersze o państwach (Grzegorz Strzeboński).
1
Wiatraczek hologramowy, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatraczek hologramowy, mix wzorów
Alexander
Dostępny151 szt.

Ulubiona zabawka najmłodszych dzieci na lato. Wiatraczki stymulują koordynację wzrokową. Średnica wiatraczka: około 15.0 cm Uwaga! Mix wzorów, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 wiatraczek.

5,99 zł
6 osób kupiło
2
Nasze polskie rymowanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasze polskie rymowanki
Dostępny125 szt.

Najciekawszy sposób na dzieciństwo na wesoło! Przedstawiamy zbiór ponadczasowych wierszyków, piosenek i rymowanek, które są znane całym pokoleniom Polaków – niektóre nawet od kilkudziesięciu lat! Znali je nasi rodzice i dziadkowie, w dzieciństwie my bawiliśmy się przy ich użyciu, teraz więc czas, by poznały je nasze dzieci. Znajdują się tutaj tak znane utwory, jak „Była sobie żabka mała”, „Jedzie pociąg z daleka”, „Ojciec Wirgiliusz”, „Mam chusteczkę haftowaną” czy „Sroczka kaszkę warzyła”, a także wiele, wiele innych. Można je recytować, śpiewać, używać jako wyliczanek, uczyć się na pamięć – bawią humorem i śmieszą absurdalnością treści, a przede wszystkim dostarczają niezapomnianej zabawy na długie godziny. Towarzyszą im bajecznie kolorowe ilustracje oraz piękna, jasna okładka, nawiązująca do polskich motywów ludowych. Zapraszamy do wspólnej lektury!

14,89 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,90 zł

5 osób kupiło
3
Wiatrak hologramowy, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatrak hologramowy, mix kolorów
Alexander
Dostępny175 szt.

Ulubiona zabawka najmłodszych dzieci na lato. Wiatraczki stymulują koordynację wzrokową. Średnica wiatraczka (główki): około 22.0 cm Uwaga! Mix kolorów, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 wiatraczek.

5,99 zł
3 osoby kupiły
4
Poznaję świat. Wiersze o państwach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję świat. Wiersze o państwach
Dostępny8 szt.

"Poznaję świat" to najlepsza książka dla wszystkich dzieci ciekawych świata! Zawiera niezwykle ciekawe wierszyki, które opisują najciekawsze kraje świata, zabytki, obyczaje, mieszkańców. Książeczka zawiera ponadto mnóstwo ciekawych ilustracji i zdjęć, dzięki którym lektura jest niezwykle zajmująca i pouczająca. "Poznaję świat" posiada nie tylko walory edukacyjne - to idealna książka do wspólnej zabawy z dzieckiem! Wierszyki są lekkie i bardzo zabawne. Książkę otwiera mapa, gdzie zaznaczone zostały wszystkie opisane kraje. Serdecznie polecamy dla wszystkich dzieci!

14,89 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,90 zł

3 osoby kupiły
5
Raz, dwa trzy! Patrzymy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raz, dwa trzy! Patrzymy
Dostępny86 szt.

„RAZ, dwa, trzy – patrzymy” – pierwsza książka serii dla dzieci już kilkumiesięcznych, ćwiczy i rozwija zmysł wzroku dziecka. Autorka rezygnuje z tekstu na rzecz obrazu, który ma przykuwać wzrok i uwagę najmłodszych dzieci. Pokazuje dziecku ilustracje mocno skontrastowane, utrzymane w kolorystyce czarno-biało-żółto-czerwonej, która pozwala widzieć wyraźniej. Małe dziecko bardzo lubi przyglądać się twarzom, dlatego w tej książce uśmiechają się do niego nawet banan i psia kość. RAZ – DWA – TRZY to seria kartonowych książeczek dla najmłodszych dzieci, rosnących razem z dzieckiem wyróżniona w konkursie Instytutu Książki i Polskiej Sekcji IBBY na książki rosnące razem z dzieckiem TRZY/MAM/ KSIŻKI.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

3 osoby kupiły
6
Legnickie Pole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legnickie Pole
Dostępny20 szt.

Młody, artystycznie usposobiony i pełniący rolę tłumacza syn weneckiego kupca Gaetano di Candiano wyrusza z handlową karawaną mandaryna Czang-fu-tse ze stolicy mongolskiego imperium Karakorum na zachód w kierunku Europy. Nieświadomy rzeczywistych, szpiegowskich zamiarów chińskich kupców, ma nadzieję dotrzeć na Śląsk do Trzebnicy, gdzie w tamtejszym klasztorze przebywa jego ukochana Beatrycze Montani, zesłana tam na „koniec świata” z nad błękitnej weneckiej laguny wskutek zabiegów jego własnego ojca. W tym samym czasie z przeciwnego kierunku podąża na Śląsk inny orszak, o wiele liczniejszy i dostojniejszy, na którego czele stoi biskup Mediolanu i zarazem legat papieski Gugliemo del Monte, który ma do wypełnienia misję wyegzekwowania zaległego świętopietrza na dworze we Wrocławiu. Zofia Kossak we właściwy dla siebie, mistrzowski sposób kreśli obraz XIII-wiecznej Polski, która za panowania Henryka Brodatego i Henryka Pobożnego zmagała się z mongolskim żywiołem. Książka kończy się opisem bitwy na Dobrym Polu pod Legnicą, gdzie wojska polskiego księcia próbowały powstrzymać tatarów prących na zachód w kierunku Rzymu.

25,20 zł
18,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 6,21 zł

3 osoby kupiły
7
Basia i przyjaciele. Antek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i przyjaciele. Antek
Dostępny40 szt.

Nowa seria o Basi i jej przyjaciołach dla nieco starszych czytelników! Nowa seria przygotowana specjalnie dla trochę starszych czytelników „Basi”, którzy choć nieco już podrośli, wciąż kochają świat ulubionej bohaterki i chętnie poznają bliżej jej przyjaciół – Antka, Anielkę, Titiego, Janka, Lulę, Zuzię, i ich codzienne problemy. To przepełnione całą gamą emocji historie o relacjach z rówieśnikami i rodziną. Czy piraci słuchają mamy? Czy można się długo na nią gniewać? Dlaczego szkolne i domowe obowiązki muszą być aż tak uciążliwe i przeszkadzać w zabawie? Dla Antka dzień zaczął się fatalnie, ale na szczęście po południu przychodzi Janek… • Nowa seria w obrębie lubianego i popularnego brandu, • zupełnie nowe tematy, • szersza grupa odbiorców (plus większe zróżnicowanie wiekowe głównych bohaterów), • bardziej „dorosłe” problemy, z którymi może utożsamić się starszy czytelnik, • pogłębione portrety psychologicznie postaci, • większe zróżnicowanie emocji.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
8
Nasze polskie rymowanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasze polskie rymowanki
Dostępny67 szt.

Najciekawszy sposób na dzieciństwo na wesoło! Przedstawiamy zbiór ponadpokoleniowych wierszyków, piosenek i rymowanek, które towarzyszą dzieciństwu wszystkich Polaków - niektóre nawet od kilkudziesięciu lat! Znali je nasi rodzice i dziadkowie, w naszym dzieciństwie rozbrzmiewały w domach i na podwórkach, teraz więc czas, by przekazać je naszym dzieciom. Znajdują się tutaj tak znane utwory, jak "Była sobie żabka mała", "Jedzie pociąg z daleka", "Ojciec Wirgiliusz", "Mam chusteczkę haftowaną" czy "Sroczka kaszkę warzyła", a także bogaty wybór innych. Można je recytować, śpiewać, używać jako wyliczanek, uczyć się na pamięć - bawią humorem i śmieszą absurdalnością treści, a przede wszystkim dostarczają niezapomnianej zabawy na długie godziny. Towarzyszą im bajecznie kolorowe, wesołe ilustracje. Przedstawiamy wydanie w twardej oprawie - estetyczne i trwałe, dopracowane graficznie, z piękną okładką nawiązującą do polskich motywów folklorystycznych. Zapraszamy do lektury!

17,99 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
9
Szkielet na Lesznie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkielet na Lesznie
Dostępny8 szt.

"Szkielet na Lesznie" jest powieścią kryminalną, której akcja rozgrywa się w Warszawie w roku 1860. Pewnego dnia miasto obiega wstrząsająca wiadomość. W jednym z dworków przy ulicy Leszno (w dzielnicy Wola), przeznaczonym do rozbiórki, znaleziono ukryty przed laty pod posadzką ludzki szkielet. Rozpoczyna się śledztwo, a informacje o jego przebiegu przekazywane są na bieżąco w dziennikach i stanowią główny temat towarzyskich rozmów. Sprawą niezmiernie zainteresowany jest niejaki Heliglas, emerytowany artysta, który przebywa akurat w Warszawie. Wraz z reporterem Goldsingiem i młodym lekarzem, Władysławem Żubrem, wyrusza do dworku, by obejrzeć znalezisko. Żubr zauważa, że widok szkieletu wywołuje ogromne emocje u śpiewaka. Dlaczego Heliglasowi tak bardzo zależało na odwiedzeniu dworku? Wiele wskazuje na to, że mogło coś go łączyć z ofiarą. Żubr postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Czy można jednak po wielu latach od popełnionej zbrodni odnaleźć przestępcę? Jak zmieni się los zmagającego się z nędzą lekarza? Żubr nawet nie podejrzewa, jak bliska okaże się mu sprawa szkieletu na Lesznie?

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
10
Wieczna Japonia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczna Japonia
Dostępny15 szt.

Kolorowanie to zajęcie nie tylko dla najmłodszych. Wywiera kojący wpływ na ludzi w różnym wieku. Ma działanie podobne do medytacji: porządkuje myśli, wycisza emocje, przywraca harmonię wewnętrznego ja. Dodatkowo rozwija kreatywność i wyobraźnię. To znakomity sposób na relaks i wypełnienie nawet krótkich przerw w pracy i domowych obowiązkach. Prezentowane kolorowanki łączą w sobie walory relaksacyjne z estetycznymi i poznawczymi. Bogactwo motywów sprawia, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla siebie. Poszczególne kartki z rysunkami można łatwo wyrwać , by przygotować z nich kolekcję, która znakomicie nadaje się do dekoracji mieszkania. Koloruj więc i twórz własną kolekcję obrazów! Zasadniczym celem kolorowanek zawartych w tej książce jest pomoc w odnalezieniu dobrego sposobu na relaksujący wypoczynek. Motywy nawiązują do mandali, choć odchodzą od ich ścisłych reguł. Podobnie jednak jak mandale pozwalają wejść w świat mądrości, spokoju i ciszy, stworzyć specyficzną przestrzeń z dala od codzienności. Pomagają uwolnić wyobraźnię i odzwierciedlić kolory własnych marzeń.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
11
Bajka o Rašce i inne reportaże sportowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajka o Rašce i inne reportaże sportowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Ota Pavel zaczął opisywać swoją rodzinę podczas pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Trafił tam po olimpiadzie w Innsbrucku, gdzie zobaczył Diabła – i podpalił budynek. Mówił, że dzięki pisaniu znów staje się chłopcem. Tak powstała sławna książka Śmierć pięknych saren. Jednak zanim znalazł się w innym świecie, pisał reportaże sportowe. Były bardzo popularne, bo Pavel „ubaśniawiał” sport. Szukał w sportowcach zwyczajnych ludzi i to sprawia, że opowieści o nich – nawet jeśli nazwiska nic nam już nie mówią – są ponadczasowe. Czescy krytycy byli zgodni: historią narciarza Raški Ota Pavel wzleciał w niebo jak ptak z rodziny ptaków morskich. Niebywały tekst! Mariusz Szczygieł

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

1 osoba kupiła
12
Dżinn. Tom 1. Faworyta, Tom 2. 30 Dzwoneczków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dżinn. Tom 1. Faworyta, Tom 2. 30 Dzwoneczków
Dostępny49 szt.

Ostatnimi czasy Europa i świat Islamu przenikają się nie tylko na łamach internetu i prasy…Terroryzm, uchodźcy, wojna w Syrii i Iraku, Jemen, a jeszcze niedawno Arabska Wiosna, Libia, Egipt, zamachy w Tunezji… Lecz Orient to nie tylko wojny… To świat wspaniałej kultury i odrębnej od naszej europejskiej obyczajowości. Świat karawan, Mameluków, Dżinów i Sindbada… Świat, który w XIX wieku zafascynował Europejczyków do odkrycia go na nowo i dał impuls do turystyczno-naukowych wypraw do Egiptu czy Azji Mniejszej. To wówczas odkryto na nowo tajemnice starożytnej Troi czy Państwa Faraonów. O tej bajecznie kolorowej mieszance opowiada jedna z klasycznych już serii komiksowych: Dżinn. W poszukiwaniu śladów swej babki Jade, faworyty ostatniego osmańskiego Sułtana, młoda Angielka Kim Nelson przybywa do Stambułu. Tu, w mieście będącym bramą do Orientu, w którym niczym w tyglu miesza się rzeczywistość z baśnią, obie ulegają fascynacji magicznego, obcego świata. W pierwszym albumie znajdziecie dwa tomy pierwszej klasycznej „osmańskiej” serii: Dżinn: Faworyta / 30 Dzwoneczków.

89,00 zł
84,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,45 zł

1 osoba kupiła
13
Pogorzelisko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogorzelisko
Dostępny10 szt.

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński opowiada o samotnej walce w paranoicznym świecie służb tajnych, o niewyjaśnionych samobójstwach i zabójstwach na zlecenie, o przestępstwach najważniejszych osób w państwie i spisku zawiązanym na szczytach władzy. Polacy nie dowiedzieli się o tych faktach, bo uznano, że prawda jest zbyt szokującą, by o niej mówić. Nie bez powodu. Pogorzelisko to zapis nieprawdopodobnie prawdziwych wydarzeń, który obnaża rzeczywistość, w jakiej żyjemy, pozbawia ją zbędnych dekoracji, którymi na co dzień się otaczamy i w ten sposób tracimy z pola widzenia to, co naprawdę istotne.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
14
Poznaję świat. Wiersze o państwach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję świat. Wiersze o państwach
Dostępny80 szt.

"Poznaję świat" to najlepsza książka dla wszystkich dzieci interesujących się innymi krajami, kulturami, uwielbiających podróże - choćby te palcem po mapie! Zawiera niezwykle ciekawe wierszyki, które opisują najciekawsze kraje świata, zabytki, obyczaje, mieszkańców. Książeczka zawiera ponadto mnóstwo ciekawych ilustracji i zdjęć, dzięki którym lektura jest niezwykle zajmująca i pouczająca. "Poznaję świat" posiada nie tylko walory edukacyjne - to idealna książka do wspólnej zabawy z dzieckiem! Wierszyki są lekkie i bardzo zabawne. Książkę otwiera mapa, gdzie zaznaczone zostały wszystkie opisane kraje. Serdecznie polecamy dla dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i odkrywania świata! Wydanie w twardej oprawie gwarantuje znakomity wygląd i trwałość książki, co sprawia, że publikacja jest idealnym pomysłem na prezent dla dziecka!

14,85 zł
10,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,86 zł

1 osoba kupiła
15
Rozwojowe wzgórze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwojowe wzgórze
Dostępny16 szt.

Książka zawiera 18 scenariuszy zajęć do pracy z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat, wraz ze wskazówkami dla prowadzącego i kartami pracy. Założeniem programu jest przygotowanie dzieci do samodzielnego i odpowiedzialnego życia w duchu wartości oraz z poszanowaniem ich godności osobistej. Autorki podpowiadają, jak pracować z dzieckiem konstruktywnie, a jednocześnie być blisko niego poprzez okazanie mu szacunku oraz otwartości na jego potrzeby i emocje. Program kierowany jest dla nauczycieli, pedagogów, wychowawców, psychologów i tych wszystkich specjalistów, dla których ważny jest świat dziecka oraz dbanie o jego prawidłowy rozwój psychospołeczny. Może zainteresować również te osoby, które w swojej pracy z dzieckiem korzystają z takich metod, jak plastyka i arteterapia.

12,10 zł
9,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 2,11 zł

1 osoba kupiła
16
Armada 18. Epidemia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armada 18. Epidemia
Niedostępny
Brak

Osiemnasta część bestsellerowej serii science fiction o przygodach Navis, jedynej przedstawicielki ludzkiej rasy w Armadzie – wielkim konwoju statków kosmicznych przemierzających wszechświat. Navis, po odbyciu tajnej misji rządowej na planecie Tri-JJ 768, znów zaczyna współpracę ze służbami specjalnymi Armady. Działa już jednak na własnych warunkach i ma sporo do powiedzenia w sprawach obronności konwoju. Niedługo potem musi przerwać kolejną akcję, aby uczestniczyć w obradach Rady nad procesem naturalizacji pewnej istoty przywiezionej z Tri-JJ 768. Tymczasem jej misję samotnie kontynuuje Bobo. Ma za zadanie zdobyć pewien tajemniczy przedmiot wykradziony niegdyś władzom Armady. Sytuacja się komplikuje, dochodzi do walki, a przedmiot ów zostaje aktywowany, po czym wydziela trującą substancję. Tak rozpoczyna się straszliwa epidemia, która wkrótce rozprzestrzeni się po wielu statkach kosmicznego konwoju. Tylko Navis i jej przyjaciele będą mogli ocalić miliardy istot Armady przed śmiercią... Armada jest tworzona przez duet francuskich autorów – scenarzystę Jeana Davida Morvana i rysownika Philippe'a Bucheta, którzy współpracują też przy kilku innych seriach: W poszukiwaniu odpowiedzi, Nomad, Spirou i Fantasio, Navis.

29,99 zł
23,09 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

17
Życie bez bolu kręgosłupa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie bez bolu kręgosłupa
Niedostępny
Brak

Bolesław Paluch - słynny na całą Polskę, legenda dla pacjentów, dla jednych szaman, dla innych uzdrowiciel. Doktor medycyny wojskowej, neurolog. Dla jednych ortopedów - konował, dla innych wybitny mistrz. Leczył lekarzy, bonzów partyjnych, celebrytów i tysiące zwykłych śmiertelników. Bez lekarstw i tabletek. Stworzył własną i oryginalną metodę terapii manualnej - całościowego systemu leczenia i rehabilitacji schorzeń kręgosłupa. Dowcipnie opowiada, jak był "szarlatanem" i jak neutralizować choroby kręgosłupa. Wspomina dzieciństwo, karierę, dom i wielu swoich znanych pacjentów. Daje bezcenne wskazówki, jak zachować zdrowy kręgosłup.

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

18
Emocjonalny detoks - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocjonalny detoks
Niedostępny
Brak

Trudne relacje oraz okoliczności stanowiące wyzwanie ? wszystko to sprowadza się do jednego słowa: dramat. W tej przełomowej książce Doreen Virtue ? specjalistka w dziedzinie doradztwa psychologicznego i uzdrawiania duchowego ? przeprowadza czytelnika przez proces determinowania jego Ilorazu Dramatu. Dowiadujemy się, jak wiele stresu zupełnie niepotrzebnie tolerujemy i absorbujemy od innych ludzi oraz sytuacji, w których się znajdujemy. Autorka w sposób przejrzysty i zrozumiały wyjaśnia psychologiczne przyczyny uzależnienia od dramatycznych relacji, pracy i stylu życia i pokazuje, jak wyzwolić się z tego cyklu. Tłumaczy także, dlaczego dramatyczne zdarzenia z przeszłości mogą wywołać potraumatyczne symptomy, obejmujące między innymi poczucie lęku, przybieranie na wadze oraz popadanie w różne uzależnienia i uczy naturalnych oraz potwierdzonych naukowo metod, pozwalających na odzyskanie równowagi w ciele i życiu. W swej najnowszej książce Doreen Virtue pokazuje, jak: radzić sobie z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, którzy uzależnieni są od dramatu; ocenić swój własny poziom uzależnienia od dramatycznych zdarzeń; pozbyć się negatywności ze swojego życia a także uwolnić stres i osiągnąć wewnętrzny spokój. Najwyższy czas, aby oczyścić się z negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask!

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

19
Czarna seria. Sygnał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna seria. Sygnał
Niedostępny
Brak

Sam Dryden, były żołnierz jednostek specjalnych, prowadzi spokojne życie w małym nadmorskim miasteczku w południowej Kalifornii. Pewnego dnia odbiera niepokojący telefon – jego dawna przyjaciółka znalazła się w tarapatach – i zostaje wciągnięty w wir makabrycznych, niejasnych zdarzeń. Trzymająca w napięciu intryga, która nie pozwoli ci zasnąć.

29,99 zł
22,49 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

20
Świat Hani Bani - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Hani Bani
Niedostępny
Brak

Hania Bania, to wrażliwa dziewczynka z nadwagą, o wielkiej wyobraźni, która pomaga jej żyć w normalnym, socjalistycznym świecie dorosłych i dzieci. Żarłoczna jedynaczka, pustosząca rodzinną spiżarnię, otoczona kuzynami i rodziną marzy o pójściu do szkoły. Mając 5 lat, twierdzi, że jest w drugiej klasie. Czyta z przerwami na malowanie. Wpatrzona w zabawną babcię, nałogową palaczkę i elegancką mamusię, nie przecenia roli mężczyzn w wielopokoleniowym domu. Lubią ją wszyscy, ale się jej trochę boją, bo jest bardzo ruchliwa i kłamie jak najęta. Jej szatańskie pomysły bawiły jej rodzinę dawno temu i bawią wszystkich znających jej historię, do teraz, bo są ponadczasowe i nieodparcie śmieszne. Krytycy, słusznie porównują Hanię Banię z francuskim Mikołajkiem, którego przygody są bestsellerem na całym świecie. Dziewczynka Hania, którą dość ściśle jest podszyta pisarka Bakuła, z niedawnych w końcu wspomnień napisała o sobie książkę. Gdybym sam kiedyś był dziewczynką, chętnie bym się z Hanią bawił, ale trochę bym się jej bał. Za to wszystkie potrawy przez nią przyrządzone jadłbym z wielkim apetytem. Jerzy Bralczyk

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

21
Wszystkie stare noże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie stare noże
Niedostępny
Brak

Sześć lat temu grupa terrorystów porwała ponad stu zakładników. Próba ich odbicia skończyła się katastrofą. Tragedia rozegrała się na oczach wiedeńskiej delegatury CIA, która zbierała dane od informatorów i analizowała bieżące fakty, również te przekazywane od agenta lecącego porwanym samolotem. Kiedy wszystko wyszło na jaw, pojawiło się pytanie: czy ktoś zdradził tożsamość agenta i w jaki sposób to zrobił? Dwoje pracujących w Wiedniu oficerów prowadzących, Henry Pelham i Celia Harrison, było wtedy kochankami. W tym samym czasie, kiedy rozgrywał się dramat zakładników, Celia postanowiła odejść z pracy. Wyszła za mąż, urodziła dzieci i do dziś prowadzi zwykłe życie nad oceanem. Henry, który wciąż jest oficerem, wybiera się do Kalifornii, żeby spotkać się z Celią jeszcze raz. Być może chce rozgrzebać przeszłość, a może raz na zawsze się od niej uwolnić. Jedno jest pewne – oboje nie potrafią zapomnieć o tym, co się stało. Dręczy ich pytanie, kto zdradził agenta i jaką rolę wtedy odegrali. Wszystkie stare noże to jak dotąd najbardziej subtelna, najinteligentniejsza i najbardziej wstrząsająca powieść Olena Steinhauera, autora z listy bestsellerów „New York Timesa”.

29,99 zł
22,49 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

22
Bez bagażu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez bagażu
Niedostępny
Brak

Jedna sukienka, trzy tygodnie, osiem krajów – zero bagażu. Clara Bensen postanawia poszukać miłości w internecie. Poznaje Jeffa, energicznego profesora, który słynie z odrzucania konwenansów. Właściwie znają tylko swoje nazwiska, gdy decydują się wyruszyć we wspólną trzytygodniową podróż po ośmiu krajach. Żadnych rezerwacji, żadnych planów i zero bagażu. Książka jest jednocześnie dziennikiem podróży i opisem romansu. To inteligentna i nowoczesna opowieść o tym, jak znaleźć w sobie odwagę, by wyruszyć w nieznane i cieszyć się urokiem podróży bez zbędnego bagażu. Czytelnicy lubiący nowoczesny romans i podróże po świecie docenią ten pasjonujący dziennik o podróży, chaotycznym związku i krajobrazach starożytnej oraz współczesnej Europy. - Booklist Historia Bensen o niespodziewanym – i niespodziewanie pełnym znaczenia i czasem magicznym – romansie, który narodził się z przypadkowego spotkania w internecie, jest czarująca. Autorka dzieli się z nami wnikliwymi spostrzeżeniami o sprzecznym pragnieniu wolności i zaangażowania, które jest tak charakterystyczne dla współczesnych związków. Wciągający pamiętnik o podróży, miłości i odnalezieniu samej siebie. - Kirkus Reviews Doskonały sposób, by wyleczyć się z pragnienia podróżowania… Zabawna, ciepła i trochę niebezpieczna, ta romantyczna komedia, która zdarzyła się naprawdę, to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy uwielbiają zdobywać nowe pieczątki w paszportach. - Alida Nugent, autorka Don't Worry, It Gets Worse Opublikowany na Salon.com artykuł Clary Bensen, zatytułowany „The Craziest OKCupid Date Ever” stał się w roku 2013 zawrotnie popularny w sieci. Przeczytało go ponad pół miliona ludzi. Historia tej przygody bez bagażu przykuła uwagę w kraju i za granicą i była prezentowana w USA Today, oraz w The View, Fox News. Prawa filmowe do Bez bagażu wykupiła wytwórnia New Line Cinema. Clara i jej chłopak Jeff wciąż są razem i wybrali się w dwie kolejne podróże bez bagażu do Ameryki Południowej i na Kaukaz. Mieszkają w Austin, w Teksasie.

34,99 zł
26,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

23
Maigret i porządni ludzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maigret i porządni ludzie
Dostępny19 szt.

Maigret prowadzi śledztwa wśród przeciętnych ludzi, których okoliczności zmuszają do "przekroczenia samych siebie"... Jacek Szczerba, "Gazeta Wyborcza" W Paryżu kończą się wakacje, ale upalne lato trwa w najlepsze, gdy komisarz Maigret zostaje wezwany do szacownej dzielnicy. A na miejscu okazuje się, że Renego Josselina, emerytowanego bogatego fabrykanta, zastrzelono we własnym mieszkaniu. Żona z córką były akurat w teatrze, a zięć, lekarz z zawodu, który grał wtedy w szachy z teściem, dostał telefon od pacjenta - jak się okazało fałszywy. Maigret - pamiętając, że w tym towarzystwie musi działać bardzo delikatnie - szybko odkrywa, że nikt obcy niepostrzeżenie nie wszedł do kamienicy. I nikt z rodziny nie miał motywu, by zabić Josselina. W dusznej, nie tylko od upału, atmosferze, przyjdzie Maigretowi zmierzyć się z najtrudniejszym chyba przypadkiem w jego karierze... Georges Simenon (1903-1989) to pisarz wielbiony za swój styl od pokoleń. Jako autor ponad 200 powieści zasłużył sobie na miano mistrza fabuły, a jako twórca postaci komisarza Maigreta na miejsce w każdej encyklopedii literatury kryminalnej.

19,00 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

24
Pippi Pepperkorn i zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pippi Pepperkorn i zwierzęta
Dostępny14 szt.

Tym razem w szkole Pippi odbywa się tydzień zwierząt – istny żywioł dla odkrywcy w warkoczach, z których jeden służy za huśtawkę białemu szczurowi Edisonowi. Z Pippi w klasie może się zdarzyć dosłownie wszystko. Tym bardziej, że nie każdy uczeń ma swoje zwierzę, a jednak każdy chciałby zabłysnąć. Jak więc skończą się polowania na zwierzynę dla Leona? Czy wraz ze śmiercią żółwia Arystotelesa Zosi na dobre pozostanie bez zwierzęcego przyjaciela? I jaki udział w tym perfekcyjnym chaosie będzie miał kot z wampirzą szczęką i pies ze zdjęciem zaginionego kota? Już wiadomo, że z Pippi o nudzie nie ma mowy.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

25
Jessica Jones: Alias. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jessica Jones: Alias. Tom 1
Dostępny3 szt.

Poznajcie Jessicę Jones. Podobno kiedyś była superbohaterką i należała do Avengers. Nie ułożyło się jej. Jej moce, w porównaniu z mocami czołowych herosów uniwersum Marvela, nie były niczym niezwykłym. Nie odnalazła dla siebie roli w mieście pełnym zamaskowanych dobroczyńców. Obecnie Jessica prowadzi „Alias” – jednoosobową agencję detektywistyczną specjalizującą się w sprawach superbohaterów. Kiedy odkryje tożsamość jednego z bohaterów, jej życie znajdzie się w niebezpieczeństwie. Uwikłana w spisek na wielką skalę, przekona się, czy nie spaliła za sobą wszystkich mostów i czy wciąż może zwrócić się o pomoc do przyjaciół z dawnych lat.

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

26
Pippi Pepperkorn. Nowa w klasie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pippi Pepperkorn. Nowa w klasie
Niedostępny
Brak

Pippi Pepperkorn właśnie wróciła z rodzicami z Ameryki i od razu zrobiło się weselej: w klasie, w szkole i w domach jej nowych przyjaciół. Nic dziwnego, bo Pippi to barwna postać: w fantazyjnych warkoczach i zielonych kowbojkach, odkrywca, wynalazca, weterynarz z głową pełną szalonych pomysłów. Z Pippi nudne dotąd urodziny Leny zamieniają się w najlepsze przyjęcie wszech czasów. Nielubiana nauczycielka tonie w amorach, przez co zyskuje ludzką twarz. Leon z pamięcią do liczb przypominająca sito, śpiewająco zalicza tabliczkę mnożenia. A bracia Zosi do końca życia zapamiętają przerażający tunel strachów w ich własnej piwnicy. Pippi Pepperkorn: Nowa w klasie to sześć tak niezwykłych przygód, że każdy chciałby je przeżyć.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

27
Puzzle 875 elementów. Wrebbit 3D. Harry Potter. Hogwarts Astronomy Tower - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 875 elementów. Wrebbit 3D. Harry Potter. Hogwarts Astronomy Tow...
Tactic, 875
Dostępny157 szt.

Najsłynniejsze obserwatorium w Hogwarcie! Złóż je z 875 puzzli. Wrebbit puzzle 3D to coś w sam raz dla ciebie! Jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie i ekstra nagrodę. Zawiera szczegółową instrukcję pokazującą, jak ułożyć puzzle! Przedstawia słynne budowle świata oraz podaje ich rozmiary! Rozmiar po złożeniu: 40 x 33 x 49 cm. Wygoda i najwyższa jakość!

250,00 zł
205,00 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 45,00 zł

28
Kod Miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji. Broszura + 2 CD - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod Miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji. Broszura + 2 CD
Marek Dziewiecki, RTCK
Niedostępny
Brak

Długo czekaliśmy na to nagranie. I my i autor. Bez odrobiny przesady cytuję za autorem: To jest temat, który nam, dosłownie, może ratować życie - ks. Marek Dziewiecki Z oczywistych powodów słowo: "miłosierdzie" przez ostatnie kilka miesięcy odmieniano w mediach chyba przez wszystkie przypadki. Jednakże "Miłosierdzie w praktyce" to wciąż wielka luka do zapełnienia. Bo teorię znamy już z wielu, wielu stron. A praktyka to ciągle temat nieoczywisty. Co to znaczy, że ja, tu i teraz, mam być miłosierny... Miłosierny, czyli jaki? Jak Jan Paweł II? Jak siostra Faustyna? Co oznacza bycie miłosiernym w codziennej praktyce: w rodzinie, dla przyjaciół, dla męża, który np.: zdradził i dla uciążliwej sąsiadki? Czy jest wśród osób wierzących konkretna wiedza i świadomość, że miłosierdzie to najprawdziwszy (i jedyny!) sekret udanych relacji? Na wszystkie te i wiele, wiele innych pytań odpowiada ks. Marek Dziewiecki w najnowszym nagraniu: "Kod miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji".

33,00 zł
32,01 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,99 zł

29
Kruchość skrzydeł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kruchość skrzydeł
Dostępny28 szt.

Nagrody: Commonwealth' Prize; Dobbie Award Writers Dziesięcioletnia Jennifer Day mieszka w małym górniczym miasteczku pełnym tajemnic. W otaczającym ją świecie dorosłych poszukuje przyczyn śmierci swojej nastoletniej siostry Beth. Próbując uporządkować ostatnie miesiące z jej życia, Jennifer odsiewa prawdę od kłamstw, ale mimo to wciąż natrafia na sekrety i kolejne pytania. Czy śmierć Beth była wypadkiem? Czy Jennifer lub ktokolwiek inny mogli ją uratować?Oczami Jennifer widzimy, jak jej siostra podejmuje nieudaną próbę przekroczenia progu dorosłości, a rodzina ulega powolnemu rozkładowi. W tej nagradzanej powieści Karen Foxlee doskonale uchwyciła smak dorastania w małym miasteczku oraz złożoność życia rodzinnego.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

30
Prometeusz (Fire & Stone) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prometeusz (Fire & Stone)
Niedostępny
Brak

Początek końca ludzkości… Widzieliście film Ridleya Scotta o tym tytule? Wiecie co stało się z załogą Prometeusza? To wiecie więcej niż ludzkość w XXIII wieku wysyłając na LV-223 kolejną misję. Podbój kosmosu trwa. Sondy odkrywają nowe planety, księżyce i planetoidy zdolne do zamieszkania i przemysłowej eksploatacji. Na część z nich chciwe korporacje wysyłają misje załogowe… a gdzie życie tam czai się na nie i… Pierwszy tom nowego cyklu „Fire and Stone” ze stajni Dark Horse. Konstruktorzy i obca forma życia powracają do życia z niebytu i kosmicznej pustki w kolejnej odsłonie opowieści. Pierwszy z pięciu tomów nowego fascynującego cyklu o Obcych i …nie tylko.

49,00 zł
39,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

31
Mandale - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mandale
Niedostępny
Brak

Kolorowanie to zajęcie nie tylko dla najmłodszych. Wywiera kojący wpływ na ludzi w różnym wieku. Ma działanie podobne do medytacji: porządkuje myśli, wycisza emocje, przywraca harmonię wewnętrznego ja. Dodatkowo rozwija kreatywność i wyobraźnię. To znakomity sposób na relaks i wypełnienie nawet krótkich przerw w pracy i domowych obowiązkach. Prezentowane kolorowanki łączą w sobie walory relaksacyjne z estetycznymi i poznawczymi. Bogactwo motywów sprawia, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla siebie. Poszczególne kartki z rysunkami można łatwo wyrwać , by przygotować z nich kolekcję, która znakomicie nadaje się do dekoracji mieszkania. Koloruj więc i twórz własną kolekcję obrazów! Zasadniczym celem kolorowanek zawartych w tej książce jest pomoc w odnalezieniu dobrego sposobu na relaksujący wypoczynek. Motywy nawiązują do mandali, choć odchodzą od ich ścisłych reguł. Podobnie jednak jak mandale pozwalają wejść w świat mądrości, spokoju i ciszy, stworzyć specyficzną przestrzeń z dala od codzienności. Pomagają uwolnić wyobraźnię i odzwierciedlić kolory własnych marzeń.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

32
Tatuaże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatuaże
Dostępny18 szt.

Kolorowanie to zajęcie nie tylko dla najmłodszych. Wywiera kojący wpływ na ludzi w różnym wieku. Ma działanie podobne do medytacji: porządkuje myśli, wycisza emocje, przywraca harmonię wewnętrznego ja. Dodatkowo rozwija kreatywność i wyobraźnię. To znakomity sposób na relaks i wypełnienie nawet krótkich przerw w pracy i domowych obowiązkach. Prezentowane kolorowanki łączą w sobie walory relaksacyjne z estetycznymi i poznawczymi. Bogactwo motywów sprawia, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla siebie. Poszczególne kartki z rysunkami można łatwo wyrwać, by przygotować z nich kolekcję, która znakomicie nadaje się do dekoracji mieszkania. Koloruj więc i twórz własną kolekcję obrazów! Zasadniczym celem kolorowanek zawartych w tej książce jest pomoc w odnalezieniu dobrego sposobu na relaksujący wypoczynek. Motywy nawiązują do mandali, choć odchodzą od ich ścisłych reguł. Podobnie jednak jak mandale pozwalają wejść w świat mądrości, spokoju i ciszy, stworzyć specyficzną przestrzeń z dala od codzienności. Pomagają uwolnić wyobraźnię i odzwierciedlić kolory własnych marzeń.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

33
Hayden War. Tom 2. Narodziny Walkirii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hayden War. Tom 2. Narodziny Walkirii
Dostępny11 szt.

Dwa lata po inwazji na Świecie Haydena oddziały partyzantki i nieprzyjaciela znalazły się w impasie, ale żadna ze stron nie zamierza tak pozostawić stanu rzeczy. Sojusz obcych rzuca do walki kolejne siły, na Haydena przybywają Strażnicy, kórzy specjalizują się w rozwiązywaniu problemów. Ludzie na planecie zwierają szeregi, ale czy będą w stanie oprzeć się superpotężnej broni obcych? Zjednoczona Flota Solarna wysyła z pomocą Task Force 5, grupę bojową składającą się z najnowocześniejszych okrętów skonstruowanych kiedykolwiek przez człowieka. Na Świat Haydena powraca Sorilla Aida, która nie może się już doczekać kolejnej konfrontacji z obcymi. W dżungli czai się zło i ktoś musi wreszcie zrobić z tym porządek. Ostatecznie pewne rzeczy rozstrzygną się na niebie, ale o innych można zadecydować tylko na ziemi.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

34
Między światami. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między światami. Audiobook
Beata Pawlikowska, Edipresse Polska
Niedostępny
Brak

Zawsze ciągnęło mnie w świat. Fascynowało mnie poznawanie nowych kultur, miejsc i ludzi. Podczas podróży po świecie zaczęłam odkrywać, że dookoła nas jest znacznie więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. W inkaskim mieście Machu Picchu w Peru, w buddyjskiej osadzie Bodh Gaya w Indiach, na poszarpanych wiatrem górskich bezdrożach Boliwii, w jaskiniach należących kiedyś do mnichów w Kapadocji, w niespokojnej gęstwinie dżungli amazońskiej, w australijskim buszu i na pachnących wiecznością sawannach Afryki. Wszystko co było, co jest i co będzie jest ze sobą połączone w najbardziej niezwykły, magiczny sposób, jaki można sobie wyobrazić. A my możemy dowolnie podróżować między wszystkimi światami. Czyta Beata Pawlikowska

34,90 zł
26,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

35
Wenecja, Pekin. Być jak Marco Polo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wenecja, Pekin. Być jak Marco Polo
Niedostępny
Brak

Wenecja? Pekin? Marco Polo? Jedwabny Szlak? Kto by nie chciał spróbować jak smakuje podróż na kraniec świata?! W dodatku własnym samochodem! Przemysław Oberżyświat Osuchowski wpierw zrealizował własne marzenia, potem zaprosił do rywalizacji rajdowej innych, a teraz opowiada o tym w książce. W 2015 roku konwój ośmiu samochodów wyruszył do Pekinu śladami sławnego Wenecjanina. Po 28 dniach dojechali do stolicy Państwa Środka. Zamoczyli koła swych pojazdów w Pacyfiku i po 7 tygodniach przygody wrócili do domów. Żeby opowiedzieć o 26 tysiącach kilometrów przygody. I by zaprosić do jeszcze bardziej spektakularnych wypraw. Pasjonująca opowieść, setki zdjęć, niesamowite spotkania z ludźmi i kulturami Eurazji. Najmłodszy uczestnik Rajdu Wenecja-Pekin miał 4 lata, najstarszy mógłby być jego pradziadkiem. A wszyscy szukali świata końca i świata początku. Pod Chińskim Murem, Nad Żółtą Rzeką, na Pustyni Takla Makan, w niebotycznym Pamirze, Tienszanie, Karakorum, na stepach Azji Środkowej, w nieskończonej Syberii. Czy znajdą naśladowców?

49,90 zł
37,92 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

36
Kolorowanki erotyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki erotyczne
Dostępny3318 szt.

Zbiór 30 unikalnych rysunków Hanny Bakuły do kolorowania w dowolnej technice. Mnóstwo elementów daje duże możliwości inwencji twórczej. Każdy rysunek ma zabawny tytuł i notkę, sugerującą sposób malowania. Wspaniały sposób na relaks i niepowtarzalny prezent dla osób lubiących sztukę i mających poczucie humoru. Gotowe obrazki można oprawić albo przechowywać jako własny albumik malarski.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

37
Basia i przyjaciele. Anielka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i przyjaciele. Anielka
Dostępny43 szt.

Nowa seria o Basi i jej przyjaciołach dla nieco starszych czytelników! Nowa seria przygotowana specjalnie dla trochę starszych czytelników „Basi”, którzy choć nieco już podrośli, wciąż kochają świat ulubionej bohaterki i chętnie poznają bliżej jej przyjaciół – Antka, Anielkę, Titiego, Janka, Lulę, Zuzię, i ich codzienne problemy. To przepełnione całą gamą emocji historie o relacjach z rówieśnikami i rodziną. Anielka bardzo tęskni za tatą i czeka na jego powrót, wyglądając go przez okno. Anielka i Basia przyjaźnią się od niedawna, ale dzielą wszystkie swoje radości i smutki – te małe i te większe. Nie ma to jak prawdziwy przyjaciel, którego obecność sprawia, że dziwne ciepło rozlewa się po całym wnętrzu…

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

38
Pięć Królestw. Tom 3. Strażnicy Kryształów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć Królestw. Tom 3. Strażnicy Kryształów
Niedostępny
Brak

Kolejny, wyczekiwany tom popularnej serii autora bestsellerowego „Baśnioboru”. Cole Randolph wciąż nie może uwierzyć w to, jak bardzo jego życie stanęło na głowie. Uwięziony w dziwnym świecie daleko od domu, odnalazł swego przyjaciela Daltona i przetrwał wizytę w dwóch pierwszych królestwach Obrzeży, ale nic nie przygotowało go na magnetyczne szosy Zeropolis i roboty, które polują na zbiegów. Rząd Zeropolis, kierowany przez Abrama Trencha – jedynego wielkiego formistę, który pozostał lojalny złemu najwyższemu królowi – wykorzystuje zaawansowaną technologię, by kontrolować swych obywateli. Na szczęście tamtejszy ruch oporu wspierają Strażnicy Kryształów – grupa młodych buntowników dysponujących niezwykłym uzbrojeniem. Cole i Dalton, uciekając przed tajną policją najwyższego króla, chcą znaleźć resztę zaginionych przyjaciół i pomóc Mirze w odnalezieniu siostry, Konstancji. Ale gdy wrogowie bezlitośnie rozmontowują ruch oporu, Cole ma coraz mniej czasu na obnażenie tajemnic zeropolitańskiego rządu i odkrycie, kto pomógł najwyższemu królowi wykraść moce córkom.

39,99 zł
30,79 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

39
Poczytaj ze mną. Różowe babeczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczytaj ze mną. Różowe babeczki
Niedostępny
Brak

Lucjan Zagadka to detektyw, który przy asyście swojej rezolutnej córki Lusi rozwiązuje zagadkę cukierni pani Hanny Bajdery. Kobieta zwraca się do niego po pomoc, kiedy ktoś podmienia pyszny różowy krem w jej babeczkach na niejadalną maź, rujnując w ten sposób słodycze zamówione przez panią Krups. Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie: zbierają odciski palców, szukają motywów i po kolei wykluczają podejrzanych. Czego dowiedzą się w wyniku śledztwa? Różowe babeczki to kryminał dla dzieci w wieku 3–7 lat, ozdobiony ilustracjami Marty Krzywickiej. Jest to również książka z serii „Poczytaj ze mną”, która ma na celu przybliżenie dzieciom, czym charakteryzują się poszczególne formy i gatunki literackie. Poprzez kontakt z literaturą najwyższej próby od najmłodszych lat będą kształtują one i rozwijają swoje estetyczne i literackie gusta. Wspólne czytanie to także doskonały sposób na wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem, poszerzenie lub ćwiczenie zakresu jego słownictwa oraz pobudzanie wyobraźni. W najnowszych propozycjach znalazły się następujące gatunki literackie: bajka, fantasy, kryminał, reportaż.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

40
Poczytaj ze mną. Gdy pada deszcz. Przejście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczytaj ze mną. Gdy pada deszcz. Przejście
Niedostępny
Brak

Mała Gaja od dawna chciałaby mieć psa, ale jej mama się na to nie zgadza. Pewnego dnia dziewczynka obserwuje padający za oknem deszcz i marzy. Kiedy dostrzega staruszkę z pięknym, białym pieskiem, zaintrygowana ubiera się i wybiega na dwór. To początek jej niesamowitych przygód w magicznym świecie. Książka uczy dzieci, czym jest gatunek fantasy i pobudza ich wyobraźnię. Gdy pada deszcz. Przejście to pozycja dla dzieci w wieku 3–7 lat, ozdobiona ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej. Jest to również książka z serii „Poczytaj ze mną”, która ma na celu przybliżenie dzieciom, czym charakteryzują się poszczególne formy i gatunki literackie. Poprzez kontakt z literaturą najwyższej próby, od najmłodszych lat kształtują one i rozwijają swoje estetyczne i literackie gusta. Wspólne czytanie to także doskonały sposób na wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem, poszerzenie lub ćwiczenie zakresu jego słownictwa oraz pobudzanie wyobraźni. Seria obejmuje szereg najważniejszych gatunków literackich, takich jak: powieść przygodowa, bajka, powieść fantasy, kryminał, biografia, dziennik, reportaż. Teksty do serii piszą wybitni polscy autorzy, a ilustrację przygotowują utalentowani graficy, dzięki czemu dziecko kształtuje swoją wrażliwość estetyczną od najmłodszych lat.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

41
Poczytaj ze mną. Kot, który zgubił dom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczytaj ze mną. Kot, który zgubił dom
Niedostępny
Brak

Ta historia wydarzyła się naprawdę. I skończyła happy endem. Rodzina uciekająca z Iraku ruszyła do Europy wraz ze swoim kotem, Kunkushem. W trakcie wędrówki zgubili ukochanego zwierzaka. Na szczęście jednak nie na zawsze… Kot, który zgubił dom to pozycja dla dzieci w wieku 3-7 lat, ozdobiona ilustracjami Adama Pękalskiego. Jest to również książka z serii „Poczytaj ze mną”, która ma na celu przybliżenie dzieciom, czym charakteryzują się poszczególne formy i gatunki literackie. Poprzez kontakt z literaturą najwyższej próby, od najmłodszych lat kształtują one i rozwijają swoje estetyczne i literackie gusta. Wspólne czytanie to także doskonały sposób na wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem, poszerzenie lub ćwiczenie zakresu jego słownictwa oraz pobudzanie wyobraźni. Seria obejmuje różnorodne gatunki literackie, w tym powieść przygodową, reportaż, powieść fantasy, kryminał, biografię, dziennik, baśń i wiele innych!

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

42
Star Wars. Stacje bojowe. Książka z modelem do złożenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Stacje bojowe. Książka z modelem do złożenia
Niedostępny
Brak

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce Imperium stworzyło potężną maszynę bojową… Dołącz do rebeliantów w ich walce przeciwko Imperium! Rozwiąż zadania, przeżyj na nowo niezwykłe przygody, prześledź przebieg największych bitew i zbuduj własną maszynę kroczącą AT-AT!

36,99 zł
28,11 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

43
Poczytaj ze mną. Po co komu mamut? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczytaj ze mną. Po co komu mamut?
Niedostępny
Brak

Po co komu mamut? to opowieść o małym i niewymiarowym, ale sympatycznym mamucie, namalowanym na ścianie jaskini. Pewnego dnia postanawia on zmienić miejsce zamieszkania, schodzi ze ściany i wyrusza w świat w poszukiwaniu przygód. Na swojej drodze spotyka m.in. kota, kozę, groźnego wróbla i zabawnego tresera, a także wiele innych niespodzianek. Ta klasyczna w formie bajka Agnieszki Frączek, pięknie zilustrowana przez Joannę Rusinek, skierowana jest do odbiorców w wieku 3–7 lat. Jest to również książka z serii „Poczytaj ze mną”, która ma na celu przybliżenie dzieciom, czym charakteryzują się poszczególne formy i gatunki literackie. Poprzez kontakt z literaturą najwyższej próby, od najmłodszych lat kształtują one i rozwijają swoje estetyczne i literackie gusta. Wspólne czytanie to także doskonały sposób na wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem, poszerzenie lub ćwiczenie zakresu jego słownictwa oraz pobudzanie wyobraźni. W najnowszych propozycjach znalazły się następujące gatunki literackie: bajka, fantasy, kryminał, reportaż.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

44
Flintstonowie. Przygody Pebbles i Bamm-Bamma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flintstonowie. Przygody Pebbles i Bamm-Bamma
Dostępny8 szt.

Seria kolorowanek z ulubionymi postaciami z bajki Flintstonowie. Do każdej dołączono 20 naklejek.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

45
Flintstonowie. Wesołe zabawy Pebbles i Bamm-Bamma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flintstonowie. Wesołe zabawy Pebbles i Bamm-Bamma
Niedostępny
Brak

Seria kolorowanek z ulubionymi postaciami z bajki Flintstonowie. Do każdej dołączono 20 naklejek.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

46
Flintstonowie Witajcie w Bedrock - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flintstonowie Witajcie w Bedrock
Dostępny4 szt.

Seria kolorowanek z ulubionymi postaciami z bajki Flintstonowie. Do każdej dołączono 20 naklejek.

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

47
Cienkopisy G-TEC Maica niebieskie (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopisy G-TEC Maica niebieskie (12 sztuk)
PILOT Corporation, 12 sztuk
Niedostępny
Brak

Cienkopis żelowy z wymiennym wkładem, polimerowy tusz zapobiega rozlewaniu się podczas pisania. Unikalna konstrukcja głowicy piszącej, dzięki której kulka pomimo bardzo małej średnicy obraca się lekko i płynnie. Budowa, która zapewnia wysoką precyzję pisania, jednocześnie eliminując efekt skrobania. Możliwość kreślenia przy linijce oraz pisania pod każdym kątem – chętnie używany przez geodetów i kartografów. Średnica kulki piszącej 0.4 mm, linia pisania 0.2 mm, długość linii pisania 1200 m, wymienny wkład żelowy G-TEC. 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

108,90 zł
104,54 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,36 zł

48
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Lwia Straż - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Lwia Straż
Clementoni, 24
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Puzzle maxi dla najmłodszych. Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po złożeniu: 62.0 x 42.0 cm

17,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

49
Kredki ołówkowe metalizowane 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe metalizowane 24 kolory
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Kredki sześciokątne. Ołów o średnicy 3,3 mm, miękki. System ochrony rysika LPS zwiększający odporność na złamanie. Wysokiej jakości pigmenty w żywych, intensywnych kolorach, odporne na działanie światła. Kreska wykonana kredką MILAN jest miękka, jednolita o wyraźnym odcieniu. Nie tworzy rowków ani nie niszczy papieru.

38,10 zł
Powiadomienie
50
Wiatrak hologramowy, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatrak hologramowy, mix kolorów
Alexander
Niedostępny
Brak

Ulubiona zabawka najmłodszych dzieci na lato. Wiatraczki stymulują koordynację wzrokową. Średnica wiatraczka to 25 cm. Na brzegach wiatraczek posiada wycięte kółeczka, które są doskonała ozdobą. Wiatraczki sprzedawane pojedynczo, jedno- lub dwukolorowe. Kolory wybierane losowo. Wymiary: 44.0x12.0 cm.

3,40 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,1%
oszczędzasz 0,41 zł

Wróć do góry