hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 9 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Myśl jak oszust. Żeby nie dać się oszukać (Maria Konnikova), na drugim Wieża z autek (Clementoni). Kolejny produkt to Zrób hamburgera (SAMO-POL) oraz Rozmówki małżeńskie (Zbigniew Lew-Starowicz).
1
Myśl jak oszust. Żeby nie dać się oszukać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl jak oszust. Żeby nie dać się oszukać
Dostępny56 szt.

Oszustwo to najstarsza gra świata. Wszyscy bierzemy w niej udział i przeważnie przegrywamy. Ma bardzo wiele obliczy: małe szachrajstwa, genialne intrygi, triki iluzjonistyczne, manipulacje handlowe, zjawiska nadprzyrodzone, teorie spiskowe, wróżki, lipne środki na odchudzanie, piramidy finansowe, fałszywe cytaty, podrobione dzieła sztuki, wykręcanie się chorobą... Ta książka, niczym ekscytujący kryminał psychologiczny, obnaża techniki hochsztaplerów i przedstawia psychologiczne zasady będące podstawą każdego szwindlu. Niezależnie od dziedziny życia, czy przebrania, oszuści manipulują naszą wiarą i zaufaniem oraz wykorzystują nasze odwieczne pragnienie magii. Do niczego nas nie zmuszając, sprawiają, że stajemy się ich wspólnikami w działaniu na własną zgubę. Jak oni to robią? Co sprawia, że im wierzymy? Prędzej czy później każdy z nas da się oszukać. Pytanie tylko, dlaczego? I czy możliwe jest poznanie własnego umysłu na tyle, by nauczyć się wycofywać, gdy nie jest jeszcze za późno? „Świat przeciętnego konsumenta staje się coraz bardziej skomplikowany i przesycony nowoczesnymi technologiami, które pozwalają nas śledzić, prowadzić na wirtualnej smyczy, skłaniać do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Wiedza o tym jak urwać się z tej smyczy jest warta każdych pieniędzy” – Maciej Samcik.

44,99 zł
33,29 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

8 osób kupiło
2
Wieża z autek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieża z autek
Clementoni
Dostępny129 szt.

Przedstawiamy zestaw 4 pojazdów: autobus, ciężarówka, samochód i motocykl. Zabawka stymuluje postrzeganie związku między przyczyną a skutkiem, koordynację ręka-oko, percepcję wzrokową, rozwija zdolności manualne oraz wyobraźnię. Wartości edukacyjne: • percepcja wzrokowa, • percepcja ciała, • utożsamienie, • percepcja przestrzenna, • percepcja dotykowa, • koordynacja wzrokowo-manualna, • wyobraźnia.

34,00 zł
29,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,08 zł

4 osoby kupiły
3
Zrób hamburgera - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrób hamburgera
SAMO-POL, od 5 lat
Dostępny95 szt.

Gra wymaga uwagi, dobrej pamięci i sprytu w rywalizacji o to, kto pierwszy przygotuje sobie kanapkę! Wygrywa ten, kto pierwszy zbierze 9 składników do przygotowania kanapki na swoją tacę. Zawartość opakowania: • plansza, • pionki, • bułka, • sałata, • ketchup, • cebula, • majonez w tubie, • ser, • kotlet, • hamburger, • korniszon, • pomidor, • 36 obrazków do naklejenia na pionki, • kostka, • instrukcja.

38,10 zł
30,48 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,62 zł

4 osoby kupiły
4
Rozmówki małżeńskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki małżeńskie
Dostępny848 szt.

Tak jak uczymy się angielskiego czy hiszpańskiego, tak koniecznie powinniśmy się wreszcie nauczyć języka damsko-męskiego. Bo różnice są naprawdę spore, a z nieznajomości tego języka bierze się większość nieporozumień w związkach. Zbigniew Lew-Starowicz po serii bestsellerowych "O kobiecie i O mężczyźnie" tym razem w roli nauczyciela najważniejszego języka!

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

3 osoby kupiły
5
Społeczna historia wiedzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Społeczna historia wiedzy
Dostępny18 szt.

Brytyjski historyk Peter Burke (ur. 1937) od prawie półwiecza publikuje książki z zakresu historii kultury i historii społecznej. Specjalizuje się w epoce Europy „early modern”, dosłownie: wczesnonowożytnej (lub wczesnonowoczesnej), która obejmuje okres „od Gutenberga do Diderota” i w naszym rozumieniu jest rozszerzoną epoką nowożytną. Zdaniem autora świadomość europejska ukształtowała się dopiero w XVIII wieku. Niniejsza monumentalna, w oryginale dwutomowa (2000, 2012), a publikowana tu w jednym tomie społeczna historia wiedzy opisuje te właśnie czasy nowożytne i doprowadza narrację do ostatnich lat. Dzieje wiedzy, doświadczone już przez myśl Mannheima, Kuhna, Foucaulta i innych, dalekie są od prostego referowania społecznego procesu jej „gromadzenia”. Nie zbiera się jej jak muszli na plaży, nie zrywa w postaci owoców z drzewa wiadomości ani nie chwyta jak motyli, uważa Burke. Historia procesu wyposażania społeczeństwa w wiedzę jest o wiele bardziej złożona. Nie ulega jednak wątpliwości, że od przełomu XX i XXI wieku mamy do czynienia ze „społeczeństwem wiedzy” i że żyjemy dziś w „epoce informacji”. Niezależnie od filozoficznego aspektu tego problemu ogromna erudycja autora zapewniła dzieło niezwykle bogate pod względem historycznym. Z socjokulturowej perspektywy ukazuje ono rolę poszczególnych instytucji w pozyskiwaniu i organizowaniu informacji, a także śledzi proces opanowywania wiedz (ta liczba mnoga jest tu charakterystyczna) przez poszczególne dyscypliny, „dyscyplinowania” ich właśnie.

72,00 zł
50,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,60 zł

1 osoba kupiła
6
Królewicz i minstrel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królewicz i minstrel
Dostępny58 szt.

Najnowsza powieść Waldemara Łysiaka, której treścią jest dramatyczny i zarazem finezyjny pojedynek monarchy z mszczącym się księciem. Rzecz pisana bez szekspirowskiej inspiracji, lecz z quasi-szekspirowską weną.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
7
Dziennik zajęć specjalistycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik zajęć specjalistycznych
Dostępny18 szt.

Dziennik zajęć specjalistycznych (logopedycznych, terapii pedagogicznej i innych) został opracowany na podstawie najnowszej aktualizacji Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 19 lutego 2002 r. (aktualizacja z dnia 16 lipca 2009 r.)

22,00 zł
1 osoba kupiła
8
Niech zstąpi Duch Twój. Życie duchowe według Karola Wojtyły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niech zstąpi Duch Twój. Życie duchowe według Karola Wojtyły
Niedostępny
Brak

Być chrześcijaninem to coś więcej niż tylko wyznawać określony zbiór prawd wiary. „Wierzysz, że jest jeden Bóg? – pyta św. Jakub – Słusznie czynisz. Lecz także i złe duchy wierzą i drżą” (Jk 2, 19). Nie wystarczy wierzyć w Boga; trzeba Mu za-wierzyć, do końca, bezgranicznie. Także wtedy, gdy zdaje się ukrywać, zasłaniać swoją twarz. Być uczniem Chrystusa to podążać za Barankiem, dokądkolwiek idzie. To oddać życie i oddać wszystko, ryzykując same straty z ludzkiego punktu widzenia. To osobiście i bezgranicznie zaangażować się w przygodę, jaką proponuje Jezus, choćby inni mówili, że to zwykłe szaleństwo. Jak pustelnicy z Egiptu i Kapadocji, jak Franciszek i Dominik, jak Karol de Foucauld i Edyta Stein. I wielu innych przyjaciół Boga przed nami, którzy nie odmówili Mu niczego. Dziś przychodzi kolej na mnie i na ciebie. To nasze pięć minut w historii. Jezus staje przed tobą i mówi „Pójdź za Mną”. Znaczy: „Zostaw wszystko – ludzkie zabezpieczenia i kalkulacje. Nie bój się wejść na wąską ścieżkę, która prowadzi na szczyt, tam gdzie mieszkam z Ojcem w miłości Ducha Świętego. Tam, gdzie jest twój prawdziwy dom”. Jemu nie chodzi tu o zwykłe chrześcijaństwo, lecz o „chrześcijaństwo do kwadratu”! To, co głosi Papież Jan Paweł II, staje się sprawą nie tylko ludzi jednego wyznania, ale też kwestią wspólną dla nas wszystkich. Niesie w sobie ogromny potencjał ekumeniczny, a także potencjał tolerancji. Jest to niezwykle posłannictwo, zrozumiałe dla wszystkich niezależnie od tego, czy są chrześcijanami, czy też wyznawcami innej religii. (Václav Havel)

26,30 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 7,31 zł

9
Tupcio Chrupcio. Nie umiem przegrywać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Nie umiem przegrywać
Niedostępny
Brak

Kolejne tomy bestsellerowej serii o Tupciu Chrupciu Tupcio chciałby zawsze wygrywać i być najlepszy we wszystkim. Czy jego przyjaciele lubią go za to?

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

10
Tupcio Chrupcio. Nie chcę się myć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Nie chcę się myć
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy kolejny tomik bestsellerowej serii o Tupciu Chrupciu. Tupcio nie lubił kąpieli. Sprawdź, co zrobili jego rodzice, żeby polubił przygody w wannie!

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

11
Jedenastka Kłapząba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedenastka Kłapząba
Dostępny1 szt.

Piłka nożna. Niezmiennie ekscytuje. Chcesz wygrać z Barceloną i zostać mistrzem świata w piłce nożnej? Musisz być biednym rolnikiem i mieć jedenastu synów. Załóż drużynę piłkarską, a potem będzie już z górki. Rozgrywki ligowe, mistrzostwo kraju... Idzie za łatwo? Nie martw się! Zaczną się problemy, które do dziś trapią sport: czy pieniądze są nagrodą, czy celem? Jak zmotywować do walki, gdy przegrywa się w meczu o wszystko? Jak pokonać przeciwnika grającego nie fair? Powieść z 1922 roku. 30 wydań, film oraz serial telewizyjny, liczne inscenizacje teatralne. To nie przypadek! Książka mądra, z uśmiechem. Podróże, relacje z meczów, niekłamane emocje. Świetna dla dzieci. Wciągająca dla dorosłych. Jeśli miałbym podać dziesięć ulubionych czeskich książek, bez wątpienia znalazłaby się wśród nich Jedenastka Kłapząba. Choćby dlatego, jak chłopcy z czeskiej wsi rozgromili F.C. Barcelonę. Według mnie jest to jedna z najpiękniejszych czeskich bajek, również dla dorosłych – Evžen Boček, autor Ostatniej arystokratki. Książka z oryginalnymi ilustracjami czeskiego mistrza Josefa Čapka!

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

12
Rodzina bez granic w Ameryce Środkowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina bez granic w Ameryce Środkowej
Niedostępny
Brak

Anna i Thomas Albothowie zabrali swoje córki, Hanię i Milę w niezwykłą podróż. Przez kilka miesięcy podróżowali samochodem przez Meksyk, Belize, Gwatemalę i Honduras. Opowieść o ludziach, których spotkali, miejscach, które zobaczyli i przygodach, które w tym czasie przeżyli, znalazła się najpierw po angielsku na blogu RodzinaBezGranic, a teraz po raz pierwszy po polsku pojawia się w książce. To nie tylko reportersko-fotograficzny zapis ich rodzinnej podróży, ale też zbiór porad, przydatnych rodzicom, którzy chcą pokazywać świat swoim dzieciom, nawet tym bardzo małym. Anna jest dziennikarką prasową. W ciągu ostatnich 12 lat pracowała w różnych mediach w Polsce (najdłużej dla „Gazety Wyborczej”). Od 2000 roku była związana ze Stowarzyszeniem Młodych Dziennikarzy „Polis”, a potem przez wiele lat – na poziomie międzynarodowym – z organizacją European Youth Press. Thomas jest współwłaścicielem berlińskiej agencji internetowej undkonsorten. Poza tym jest fotografem oraz prowadzi warsztaty fotograficzne i blogowe. W European Youth Press działał jako fotograf. Razem prowadzą blog o podróżach: RodzinaBezGranic.pl – Blog roku „National Geographic Traveler”, 5. Najlepszy Blog Podróżniczy Magazynu „Press”, Złota Dziesiątka w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów Bez awanturników, jak wiadomo, marzenia pozostają marzeniami. Ale jak połączyć marzenie o podróżowaniu z pragnieniem posiadania dzieci? Zadanie, wydawałoby się, karkołomne, niemożliwe. A jednak kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie. Niemożliwe historie, niemożliwy wdzięk, uroda i cała ta brygada. Nie do uwierzenia. Jacek Hugo-Bader, reporter Można powiedzieć, że mnie i Anię Alboth wszystko różni: ja mam już swoje lata, ona jest młodą mamą. Ja podróżuję w samotności, ona zabiera ze sobą całą rodzinę. Ja walczę z falami oceanu, a ona z potrzebami małych dzieci. Ale jedno nas łączy – spełniamy nasze szalone marzenia. Mam nadzieję, że książka Ani zainspiruje was do przesuwania waszych granic. Aleksander Doba, podróżnik

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

13
Niemiec. Wszystkie ucieczki Zygfryda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiec. Wszystkie ucieczki Zygfryda
Niedostępny
Brak

Niemiec to książka-reportaż, o człowieku, który całe życie uciekał. Historia prawdziwa, choć dzieje się w dwóch państwach, których nie ma i wydaje się, że nigdy nie było. W NRD i PRL. Im bardziej Zygfryd – rocznik 1947 – chciał uciec, tym mocniej Polska go trzymała i tym głębiej chowała sobie do kieszeni. Czyniąc mu różne krzywdy. Według autora jest to książka o tym, że nie przerobiliśmy lekcji PRL. PRL nam się czka. Stąd też dzisiejsze kłopoty z Polską. Mówi także, że wszyscy jesteśmy z PRL, nawet ci, którzy urodzili się potem.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

14
Jezus obdarzy cię radością - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus obdarzy cię radością
Joseph Vadakkel MCBS, Polwen
Niedostępny
Brak

Płyta, którą oddajemy do rąk Słuchaczy otwiera serię wydawniczą zatytułowaną „Przynieś problem do Jezusa". Jest to zapis niezwykle ubogacających i ożywiających wiarę konferencji głoszonych przez O. Josepha Vadakkela. O. Joseph Vadakkel ujmuje swoją miłością i oddaniem Jezusowi w Eucharystii. Prostota jego wiary otwiera serca na spotkanie z Miłością Bożą. Jego posługa jest wyraźnie namaszczona charyzmatami Ducha Świętego. Swoim głoszeniem słowa Bożego prowadzi do doświadczenia Boga pełnego mocy i miłości! - ks. dr Sławomir Plusa (koordynator Odnowy w Duchu Świętym i Nowej Ewangelizacji w Diecezji Radomskiej; przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym w Polsce) „Kiedy przyniesiesz problem do Jezusa, stanie się dla ciebie błogosławieństwem. kiedy zostawisz go w sercu, będzie cię przygniatał" - o. dr Joseph Vadakkel MCBS

29,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 33,1%
oszczędzasz 9,91 zł

15
Zabawy w podróży. Jedziemy w góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy w podróży. Jedziemy w góry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Seria książeczek, dzięki którym żadna podróż nie będzie nudna. Mnóstwo ciekawych zadań wykorzystujących różne formy aktywności: pisanie, liczenie, rysowanie, naklejanie, wyszukiwanie. Propozycje zabaw, którymi można zająć dziecko w czasie długiej podróży. Ponadto propozycje aktywności związanych z miejscem spędzania wakacji, np. obrazki z piasku. Do tego elementy edukacyjne, jak pierwsza pomoc w górach czy poznawanie gatunków roślin i zwierząt.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

16
Zabawy w podróży. Jedziemy nad morze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy w podróży. Jedziemy nad morze
Dostępny12 szt.

Seria książeczek, dzięki którym żadna podróż nie będzie nudna. Mnóstwo ciekawych zadań wykorzystujących różne formy aktywności: pisanie, liczenie, rysowanie, naklejanie, wyszukiwanie. Propozycje zabaw, którymi można zająć dziecko w czasie długiej podróży. Ponadto propozycje aktywności związanych z miejscem spędzania wakacji, np. obrazki z piasku. Do tego elementy edukacyjne, jak pierwsza pomoc w górach czy poznawanie gatunków roślin i zwierząt.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

17
Zabawy w podróży. Jedziemy nad wodę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy w podróży. Jedziemy nad wodę
Niedostępny
Brak

Seria książeczek, dzięki którym żadna podróż nie będzie nudna. Mnóstwo ciekawych zadań wykorzystujących różne formy aktywności: pisanie, liczenie, rysowanie, naklejanie, wyszukiwanie. Propozycje zabaw, którymi można zająć dziecko w czasie długiej podróży. Ponadto propozycje aktywności związanych z miejscem spędzania wakacji, np. obrazki z piasku. Do tego elementy edukacyjne, jak pierwsza pomoc w górach czy poznawanie gatunków roślin i zwierząt.

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

18
Zabawy w podróży. Jedziemy na wieś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy w podróży. Jedziemy na wieś
Niedostępny
Brak

Seria książeczek, dzięki którym żadna podróż nie będzie nudna. Mnóstwo ciekawych zadań wykorzystujących różne formy aktywności: pisanie, liczenie, rysowanie, naklejanie, wyszukiwanie. Propozycje zabaw, którymi można zająć dziecko w czasie długiej podróży. Ponadto propozycje aktywności związanych z miejscem spędzania wakacji, np. obrazki z piasku. Do tego elementy edukacyjne, jak pierwsza pomoc w górach czy poznawanie gatunków roślin i zwierząt.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

19
Terror ekożelków. Szczerze o urokach (i udrękach) macierzyństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terror ekożelków. Szczerze o urokach (i udrękach) macierzyństwa
Niedostępny
Brak

Dla każdej mamy, która szuka własnego sposobu na wychowywanie dzieci. Terror ekożelków to bardzo zabawny zbiór anegdot z życia Stefanie Wilder-Taylor i jej dzieci. Poszczególne rozdziały książki są zbiorem obserwacji na temat różnych aspektów rodzicielstwa i sytuacji, z którymi rodzice muszą sobie radzić w domu, szkole, parku itd. Mówią o zjawisku nadopiekuńczości, naturalnym porodzie, obsesji na punkcie zdrowego żywienia. Książka napisana jest bardzo przystępnym, lekkim językiem. Cięte riposty i zabawne odniesienia do popkultury sprawiają, że to bardzo przyjemna lektura, która trzyma poziom od początku do końca i niezmiernie bawi.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

20
Romans z gotowaniem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romans z gotowaniem
Niedostępny
Brak

Przepisy na mało kalorii i dużo radości. Książka Romans z gotowaniem powstała dzięki miłości od pierwszego wejrzenia. Spod ręki autorki wychodzą kusząco chrupiące racuchy, pyszne owsianki z jagodami i cieszące zmysły potrawy warzywne. Dania, które kradną serce. Nieposkromiona miłość do jedzenia zaowocowała przepisami na potrawy uwodzące smakiem, zapachem i barwami. Lekkie i zdrowe pomysły na śniadania, obiady i kolacje są przygotowane przez znaną blogerkę kulinarną, www.loveaffaironaplate.pl. Łatwe przepisy, które można przygotować we dwoje, dają frajdę z gotowania, są też inspiracją do zrobienia czegoś niepowtarzalnego.

50,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

21
Pięć kilometrów do świtu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć kilometrów do świtu
Niedostępny
Brak

Pełna humoru opowieść o odnajdywaniu siebie. Pokochają ją czytelniczki Katarzyny Grocholi czy Dzienników Bridget Jones Helen Fielding. Zawsze jest dobry moment na zmiany i warto walczyć o swoje szczęście! Drogie kosmetyki, stroje od Chanel, imponująco urządzone mieszkanie i gosposia. Do tego wieczory w drogich restauracjach, wieńczone kremem truflowym, lampką Château Branaire i kilkoma wymuszonymi uśmiechami. Życie Natalii to mieszanina luksusu i nudy u boku mężczyzny, który uważa, że najważniejszą rolą kobiety jest bycie ozdobą swojego męża. Ceną za wygodę, bezpieczeństwo i stabilność finansową jest wyrzeczenie się własnych pragnień i niezależności. To jednak zbyt dużo nawet dla kogoś, kto sztukę tłumienia emocji i robienia dobrej miny do złej gry opanował do perfekcji już w dzieciństwie (wszak bycie córką wpływowego człowieka zobowiązuje). Przypadkowe spotkanie stanie się dla Natalii impulsem, by odmienić swoje życie i poczuć smak wolności. Czas zacząć czerpać z życia pełnymi garściami! Pokrzepiająca historia o tym, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa i spełnić swoje marzenia. Wciągająca opowieść o odnajdowaniu własnych pragnień i przede wszystkim o miłości, która zmienia człowieka na lepsze. Aldona Bognar - 42 lata, mężatka, matka piętnastolatki, właścicielka trzech kotów. Zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom. W wolnych chwilach układa limeryki.

35,00 zł
30,45 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

22
Kontury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontury
Niedostępny
Brak

Czy przyjaźń kobiety z mężczyzną jest w ogóle możliwa? Zdania są tu podzielone... Mężczyzna i kobieta siedzą obok siebie w samolocie. Zaczynają rozmawiać – o celu swojej podróży, pracy, rodzinach. Żalą się, dzielą się rodzinnymi problemami, analizują swoje małżeństwa i rozwody. Im bardziej brną w nieco podkolorowane historie swojego życia, tym bardziej stają się sobie bliscy. Kontury Rachel Cusk to powieść w dziesięciu rozmowach. Oszczędna i wnikliwa, koncentruje się wokół pisarki prowadzącej kurs kreatywnego pisania podczas pewnego nieznośnie gorącego lata w Atenach. Faye uczy swoich studentów sztuki tworzenia opowiadań, spotyka się z innymi pisarzami na obiadach i dyskusjach, pływa w Morzu Jońskim ze swoim sąsiadem z samolotu. Spotykani przez nią ludzie mówią przede wszystkim o sobie: dzielą się swoimi fantazjami, lękami, teoriami na temat związków, żalami i tęsknotami. W kontrze do ich wyznań Cusk tworzy portret Faye, kobiety w obliczu wielkiej straty. Cusk surowo opowiada o sprawach, o których wolimy nie mówić. Doskonale oddaje język swoich bohaterów, bada motywacje ludzi do opowiadania historii i kwestionuje ich zdolność do robienia tego uczciwie i bezinteresownie. Postępując w ten sposób, obnaża najbardziej ukryte powody, dla których ludzie sięgają po fikcję. To najlepsza praca Rachel Cusk i jedna z najbardziej zaskakujących, wspaniałych, oryginalnych powieści ostatnich lat. Dodatkowym smaczkiem jest analiza wizerunku polskich kobiet – jedna z rozmówczyń Faye to pisarka feministyczna, która wróciła właśnie do Aten z trasy promocyjnej książki, obejmującej także Polskę – „kraj potrzebujący książek jak żaden inny”. Najlepszą częścią „Konturów” są historie: zabawne, ostre, dobrze zbudowane. – „New Republic” Ta powieść ma skumulowaną empatyczną energię, która porusza to, co głęboko ukryte. – „The Guardian” Rachel Cusk (ur. 1967) – Kanadyjka, która mieszka i tworzy w Wielkiej Brytanii. Ukończyła studia na uniwersytecie w Oxfordzie. Jest laureatką Nagrody im. Somerseta Maughama i Nagrody Whitbread, w 2007 roku znalazła się w finale Nagrody Orange przyznawanej najlepszym pisarkom. W 2003 roku magazyn literacki „Granta” umieścił ją na liście dwudziestu najlepszych młodych pisarzy brytyjskich. Obecnie Rachel Cusk mieszka ze swoim mężem i dwiema córkami w Londynie.

35,00 zł
30,45 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

23
Welon Weroniki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welon Weroniki
Niedostępny
Brak

Odważ się na miłość! Justyna mieszka w małym śląskim miasteczku. Po zakończeniu związku z nieodpowiedzialnym (i żonatym) Lucjanem ucieka w gry internetowe. W ten sposób poznaje Joan, która w Nowym Jorku zmaga się z kryzysem małżeńskim. Los dwóch kobiet splata się w nieoczekiwany sposób… Mickey Okrent w olśniewającym stylu kreśli obraz związku ludzi po przejściach, skomplikowanych relacji rodzinnych i świata, w którym każdy wie lepiej, jak powinno wyglądać cudze życie.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

24
Nie zgadzam się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie zgadzam się
Niedostępny
Brak

Jedna decyzja może zmienić wszystko… Tom i Jimmy spotykają się przypadkiem po przeszło 30 latach. Niegdyś byli najlepszymi przyjaciółmi, ale wydarzenia pewnej zimowej nocy na zawsze zmieniły ich bliskie relacje. Co się zdarzyło wtedy na jeziorze? Nie zgadzam się to historia ich burzliwej przyjaźni – od młodzieńczych wybryków w norweskim miasteczku Mork aż po trudy i zakręty dorosłości. Jedno z największych osiągnięć pisarskich Norwega.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

25
Notatnik wakacyjny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik wakacyjny
Niedostępny
Brak

„Już czas wakacji! Zabierz ze sobą ten notatnik na wyjazdy. Będzie Ci towarzyszył przez całe lato! Są w nim pomysły zabaw, zadania i niespodzianki na pogodę i niepogodę. Udanych wakacji! Uzupełnij notatnik. Zapisz swoje przygody. Po wakacjach zostanie cenna pamiątka. Przypomnisz sobie miłe chwile!”

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

26
Egzekucja w dobrej wierze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzekucja w dobrej wierze
Dostępny153 szt.

Seria tajemniczych zabójstw, psychologiczna rozgrywka i major Kamieńska w zupełnie nowej odsłonie. Czy jej wieloletnie doświadczenie pozwoli wyprzedzić ruchy przeciwnika i powstrzymać egzekucje niewinnych osób? Rok 2015. Nastia Kamieńska po przejściu na emeryturę pracuje w agencji detektywistycznej swojego dawnego przyjaciela – Władisława Stasowa. Kolejne zlecenie, które ma wykonać w syberyjskim Wierbicku, z początku wydaje się nieskomplikowane. Na miejscu okazuje się jednak, że rosyjska prowincja postawi przed nią zupełnie inne zadanie. Kamieńska trafia w sam środek lokalnych zatargów. W Wierbicku zbliżają się wybory na mera miasta. W szczytowym momencie przedwyborczych zmagań eskalację napięcia wywołuje fala zagadkowych zabójstw ekologów. Cień podejrzenia pada na władze miasta, tym bardziej że mer i jego przyjaciele zawzięcie bronią fermy zwierząt ukrytej w głuchej tajdze. Kamieńska rozpoczyna własne śledztwo, a to, co odkrywa, przechodzi jej najśmielsze wyobrażenia. Aleksandra Marinina w swojej najnowszej powieści mistrzowsko kreśli ponury obraz rosyjskiej prowincji i po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu nazywana jest „carycą rosyjskiego kryminału”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

27
Człowiek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek
Niedostępny
Brak

Człowiek” to drugi tom trylogii Tomasza Rożka, w której autor przeprowadza czytelnika przez wszystkie skale wszechświata, od rzeczy największych do najmniejszych. Pierwsza część, „Kosmos”, dotyczyła skal dużych, wszystkiego, co jest większe od człowieka. A więc od całego wszechświata rozpoczynając, na życiu na Ziemi kończąc. W drugim tomie autor pisze o człowieku. Ale Człowiek to nie jest atlas anatomiczny, czy typowe kompendium wiedzy. To raczej próba odpowiedzenia na pytanie, skąd jesteśmy, kim jesteśmy i gdzie zmierzamy? Wywiady o ewolucji człowieka, o tym, kim jesteśmy teraz, oraz o biocybernetyce, a więc o naszej przyszłości. Oprócz wywiadów, jak zawsze w pozycjach Tomasza Rożka, dużo ilustracji, infografik tłumaczących najbardziej skomplikowane zagadnienia oraz przykładów, analogii i ciekawostek.

44,99 zł
33,74 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

28
Kosmos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos
Niedostępny
Brak

Tomasz Rożek – numer 1 wśród polskich popularyzatorów wiedzy autor bestsellerowej „Nauka to lubię” przedstawia kolejną książkę familijną przybliżającą młodym czytelnikom najciekawsze zagadnienia ze świata nauki. Tym razem autor skupia się na obiektach, których wielkość jest z perspektywy człowieka często nie do wyobrażenia. Jakie tajemnice kryje przed nami kosmos? Jaki obiekt porusza się najszybciej we wszechświecie? Czy czarna dziura ma dno? Liczne przykłady z życia codziennego, obrazowe porównania, intrygujące ciekawostki, propozycje doświadczeń, które każdy może przeprowadzić w domowych warunkach – Tomasz Rożek po raz kolejny udowadnia, że nauka da się lubić!

44,99 zł
33,74 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

29
Zwariowane rodzinki. Mój wujek Mundek krasnal ogrodowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwariowane rodzinki. Mój wujek Mundek krasnal ogrodowy
Niedostępny
Brak

Kolejne tomy przygód zwariowanych rodzinek! Nie ma w przyrodzie takiego zjawiska jak normalna rodzina, ale niektóre rodziny są bardziej zwariowane niż inne… A być członkiem takich rodzinek, oznacza, że na każdym kroku czeka nas przygoda! Jeśli twój tata ma dziwny zawód, twoja mama nietypowe zdolności a babcia lub wujek wyglądają inaczej niż wszyscy – nie należy się przejmować. W końcu najweselej jest kiedy twoja rodzina jest naprawdę zwariowana! Oto książeczki dla dzieci, które nie lubią grzecznych historyjek.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

30
Dwóch panów z branży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwóch panów z branży
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Magia kina od zawsze przyciągała miliony… Pożar, kobiety, porwania i inspektorzy podatkowi. To nie fabuła powieści gangsterskiej, to historia dwóch niedoszłych prawników ­­– Polaka i Żyda, którzy po wyrzuceniu ze studiów uznali, że założenie kina będzie dobrym pomysłem. Czy da się jednak prowadzić spokojny i rentowny biznes w międzywojennej Warszawie, kiedy w tle rozgrywa się wielka historia? Mimo przeciwności losu dwójka bohaterów ma tylko jeden wspólny cel – nie zbankrutować. Książka Katarzyny Czajki to fascynująca, utrzymana w klimacie retro, okraszona sporą dawką bezpretensjonalnego humoru opowieść o przyjaźni, historii i magii wielkiego ekranu.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

31
Anatomia obcości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia obcości
Niedostępny
Brak

Lawirowanie w świecie szkolnych układów i miłosne dylematy. Anika Dragomir jest trzecią najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Ale w środku nie czuje się już tak pewnie... Na dodatek ulega miłosnemu zauroczeniu. Kandydatów na chłopaka jest dwóch: Logan, niekonwencjonalny romantyk i wyśmiewany outsider, oraz Jared, lider zespołu rockowego, pożądany przez każdą dziewczynę w miasteczku. Anika nie do końca wie, kogo wybrać, a każdy z adoratorów ma ciemną stronę…

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

32
Star Wars. Przebudzenie mocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Przebudzenie mocy
Niedostępny
Brak

Luke Skywalker przepadł bez wieści. Pod jego nieobecność na zgliszczach Imperium wyrósł złowrogi nowy porządek, który nie spocznie, póki nie zgładzi Skywalkera, ostatniego rycerza Jedi. Wspieranym przez Republikę ruchem oporu dowodzi generał Leia Organa. Robi co może, by odnaleźć swego brata Luke'a i z jego pomocą przywrócić pokój i sprawiedliwość w galaktyce. Leia wysyła swojego najlepszego pilota z tajną misja na Jakku, gdzie jej dawny sprzymierzeniec znalazł wskazówkę co do miejsca pobytu Luke'a...

18,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

33
Furia mać! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furia mać!
Niedostępny
Brak

Nowa powieść autorki bestsellerowej „Kobiety dość doskonałej”! Wojny światowe w małżeństwie mogą się toczyć o wideoodtwarzacz upieczony w piekarniku i męskie skarpetki wyniesione do rangi ostatniego bastionu męskości. „Furia mać!” to książka niezwykła. Pełna pasji, mocna, bezkompromisowa, trafiająca w sedno. Sylwia Kubryńska to już marka, której znakiem firmowym jest pasja i styl. Nazywa rzeczy po imieniu, nie lukrując i mając w nosie, że naraża się (a bardzo naraża!) wszystkim ważniakom dookoła. Kobieta narrator – jej znak firmowy plus skrzący się humor i złośliwy zmysł obserwacyjny tworzą fabułę, od której nie sposób się oderwać. No i jeszcze jeden ogromny atut tej książki: oprócz tradycyjnych wątków damsko-męskich i świetnie ujętych – politycznych – pojawia się w niej postać matki, która… zresztą, przeczytajcie same (i sami)! Od „Furii mać!” po prostu nie można się oderwać. Eliza Michalik Sylwia Kubryńska to kobieta sejsmograf. Rejestruje aktywność kobiecej duszy. Zapisem są jej kolejne powieści, pisane z pasją, energią, talentem i wspaniałym poczuciem humoru. Czytając, łapiemy kontakt z tym, co w nas buzuje, co nas roznosi, co nam nie daje spać. Z tym, czego nam niby nie wolno czuć, bo przecież dziewczynki powinny być grzeczne. Nie bądźcie grzeczne, czytajcie Kubryńską. Paulina Młynarska Kubryńska w swojej prozie mówi głośno to, co same sobie mówimy pod nosem w atakach furii na źle urządzony świat. Jej książki to pocisk, petarda, która wali głośno i skutecznie. Plus talent literacki i poczucie humoru, które nie opuszcza jej w najczarniejszych momentach. Lubię to! Anna Dziewit-Meller

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

34
Misja: kosmos. Międzygwiezdna podróż Voyagera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misja: kosmos. Międzygwiezdna podróż Voyagera
Niedostępny
Brak

Niezwykła kosmiczna podróż z sondą Voyager. Kosmos w pigułce z punktu widzenia bohatera - sondy kosmicznej Voyager, która od 1977 roku przebyła już 12 miliardów mil i stale się oddala od Ziemi. Każda rozkładówka tworzy zamkniętą całość, w środku dzieci znajdą mnóstwo drobnych elementów graficznych, humorystyczne rysunki, komiksowe dymki, a w nich prawdziwe informacje, ciekawostki i nowinki naukowe, a także żartobliwe dialogi obiektów kosmicznych, planet i gwiazd.

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

35
Drapieżca. Wspomnienia pilota zdalnego zabójcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drapieżca. Wspomnienia pilota zdalnego zabójcy
Dostępny31 szt.

Sensacyjna historia amerykańskiego pilota, który jako operator predatorów znalazł się na pierwszej linii wojny z terroryzmem. Od bohaterów książek Snajper czy Niełatwy dzień różni go tylko jedno: od pola walki oddalony był o tysiące kilometrów. Co jednak nie przeszkadzało mu odgrywać kluczowej roli w tajnych misjach na terytorium wroga. T. Mark McCurley, weteran Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, przedstawia ekscytującą opowieść o tropieniu przywódców organizacji terrorystycznych z użyciem bezzałogowych maszyn, które są przyszłością lotnictwa wojskowego. To również opowieść o dylematach żołnierza, którego zadaniem jest zabijanie na odległość. Drapieżca to wciągająca opowieść o tym, jak bezzałogowe samoloty, kiedyś narzędzia inwigilacji, zmieniły się w jedną z najgroźniejszych i najbardziej kontrowersyjnych broni współczesnej wojny. Autor był świadkiem tej przemiany, opisuje ją ze znawstwem i zaangażowaniem. Dzięki niemu – skuteczniej niż dzięki najlepszym sensacyjnym filmom – stajemy się uczestnikami polowań prowadzonych z pomocą współczesnych drapieżców. Piotr Głuchowski współautor książki Karbala

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

36
Zwariowane rodzinki. Mój tata smok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwariowane rodzinki. Mój tata smok
Niedostępny
Brak

Kolejne tomy przygód zwariowanych rodzinek! Nie ma w przyrodzie takiego zjawiska jak normalna rodzina, ale niektóre rodziny są bardziej zwariowane niż inne A być członkiem takich rodzinek, oznacza, że na każdym kroku czeka nas przygoda! Jeśli twój tata ma dziwny zawód, twoja mama nietypowe zdolności, a babcia lub wujek wyglądają inaczej niż wszyscy, nie należy się przejmować. W końcu najweselej jest, kiedy twoja rodzina jest naprawdę zwariowana! Oto książeczki dla dzieci, które nie lubią grzecznych historyjek.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

37
Baby. Piłka muzykalny zwierzak - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby. Piłka muzykalny zwierzak
Clementoni
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy miękką piłkę, której wykonanie zapewnia bezpieczną zabawę. Zróżnicowane materiały stymulują zmysł dotyku, a zabawne efekty dźwiękowe i liczne odgłosy zwierząt pomagają w rozwoju słuchu i percepcji zależności przyczynowo-skutkowych. Jasne kolory są atrakcyjne dla zaczynającego raczkować lub chodzić dziecka, które próbuje gonić zabawkę. Wymiary opakowania: 16.0 x 16.0 x 16.0 cm

35,90 zł
31,59 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,31 zł

38
Spokojna głowa! Czyli jak nie dać się stresowi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spokojna głowa! Czyli jak nie dać się stresowi
Dostępny66 szt.

Oparty o mindfulness poradnik dla młodego człowieka (wiek 15-25 lat). Czy chcesz czuć więcej szczęścia w życiu? Czy nachodzą cię czasem różne wątpliwości? Czy nerwy nie pozwalają ci często zrobić czegoś, co by ci sprawiło przyjemność? A może chciałabyś/chciałbyś umieć lepiej się koncentrować? Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie! Nawet trzy minuty dziennie wystarczą, aby nauczyć się czuć więcej spokoju i szczęścia, być bardziej skupionym na celach i… osiągać je: zdać egzamin, wygrać mecz, poprawić wyniki w sporcie albo choćby zaprosić na randkę tę sąsiadkę, która od dawna ci się podoba! Dobra wiadomość: nie ma w tym nic trudnego. No to na co czekasz? Czas na spokój w twojej głowie! Nauczyciel kładzie przed tobą kartkę z testem, a ty zaczynasz się stresować. Masz tylko kilka minut, żeby wziąć się w garść… Jak zachować spokój? Jesteś na imprezie. Ktoś, kto bardzo ci się podoba, idzie w twoim kierunku. Taki rodzaj kontaktów zawsze powoduje u ciebie przyśpieszone bicie serca. Co zatem powinnaś/powinieneś zrobić, żeby zachować spokój i się nie skompromitować? Zawody. Twoi rywale urządzają pojedynek na spojrzenia i próbują cię wystraszyć pewnym siebie wzrokiem. Jak w tej sytuacji zachować koncentrację i być ponad tym? Masz dosyć ciągłego denerwowania się i swojej nieśmiałości? Zastanawiasz się, czy kiedykolwiek zaczniesz być pewna/pewny siebie i poczujesz się dobrze sama/sam ze sobą? Rozpiera cię energia, by robić nowe rzeczy… ale paraliżują cię twoje własne nerwy i wątpliwości? Jeśli którekolwiek z powyższych brzmi znajomo, to znaczy, że ta niewielka książeczka jest właśnie dla ciebie. Mówi o sztuce relaksu, stawania się świadomie „wyluzowanym” tu i teraz – po to, by opanować stres. Mam dla ciebie dobrą wiadomość: to nic trudnego!

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

39
Speedway Gala - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speedway Gala
SAMO-POL
Dostępny5 szt.

Towarzyska gra planszowa to wyścigi żużlowe, szybkość, dynamiczność i świetna zabawa! Daj ponieść się na torze, zbierz drużynę i ruszajcie przed siebie!

50,40 zł
40,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,08 zł

40
Kicia robi dym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kicia robi dym
Dostępny37 szt.

Niniejszy tom jest zbiorem jednoplanszowych komiksów Kicia robi dym publikowanych od roku 2010 w miesięczniku „Twój Weekend". Autor podchodzi do tematu stosunków damsko-męskich (i nie tylko) z właściwą sobie brawurą i poczuciem humoru serwując nam świetną, miejscami mocno pikantną zabawę. Komiks jest zdecydowanie przeznaczony dla dorosłego czytelnika!

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

41
Flaga Papieska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,60 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 3,61 zł

42
Zwierzaki. Zabawy z obrazem i dźwiękiem CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzaki. Zabawy z obrazem i dźwiękiem CD
Niedostępny
Brak

Edukacyjny program komputerowy, opracowany jest jako multimedialna, interaktywna prezentacja: zawiera zagadki, ćwiczenia, piosenki do wspólnego śpiewania i kolorowanki "Zwierzaki" - w rękach twórczego rodzica, logopedy czy nauczyciela uczą, rozwijają, bawią W programie starannie zaplanowano i zastosowano zasadę stopniowania trudności, co pozwala na właściwe dobranie zabaw i ćwiczeń do poziomu rozwojowego dziecka Układ zabaw i ćwiczeń pozwala na ich wielokrotne powtarzanie. Umożliwia to opanowanie różnych umiejętności w tempie dostosowanym do możliwości dziecka.

49,00 zł
Powiadomienie
43
Notatnik duży Lazurowe Sny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik duży Lazurowe Sny
Peter Pauper Press
Dostępny12 szt.

Duży, oryginalny notatnik w sztywnej okładce, zszywany. Posiada wstążkę jako zakładkę. Produkt w linię.

67,10 zł
44
Zakładka magnetyczna Panda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka magnetyczna Panda
Dostępny7 szt.

Zakładka magnetyczna, którą można także zastosować jako magnes, klips.Każdy produkt zawiera 8 samodzielnych zakładek.

19,99 zł
45
Zabawa z bajką. Morskie przygody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa z bajką. Morskie przygody
Dostępny10 szt.

„Morska przygoda” z serii „Zabawa z bajką” to kreatywna pozycja dla dzieci lubiących czytać i rozwiązywać zadania. Książeczka posiada bajkę, łamigłówki oraz kolorowankę.Okładka książki jest złocona, całość jest wykonana starannie z dbałością o każdy szczegół.

11,30 zł
9,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,31 zł

46
Wyspa Skye - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa Skye
Lacerta, od 8 lat
Dostępny6 szt.

Miękki piasek na plażach, łagodne wzgórza i potężne łańcuchy górskie. Tak, ten wspaniały krajobraz może oczarować każdego. Niech ten sielankowy obraz jednak cię nie zmyli. Setki lat temu był to teren, na którym aż pięć klanów walczyło o dominację. Każdy z nich zawzięcie walczył o przejęcie każdego, nawet najmniejszego skrawka ziemi, jednocześnie próbując sprzedać tereny o małej użyteczności. Walcz o dominację nad Wyspą Skye. Król może być tylko jeden! Zostanie nim ten spośród Lairdów, którego klan podbije najwięcej terytoriów i wykaże się sprytem w handlu. Każda kolejna rozgrywka będzie zupełnie inna, niż poprzednie. Zawartość pudełka: • plansza, • 16 żetonow punktacji, • 78 żetonow terenu, • worek, • 5 znaczników punktacji, • 6 żetonów odrzucenia, • 6 parawanów, • znacznik rund, • żeton gracza rozpoczynającego, • 73 monety, • instrukcja. Wymiary: 19,0 x 27,3 x 6,7 cm

119,90 zł
110,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,59 zł

47
Zabawa z bajką. Marzenie Różyczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa z bajką. Marzenie Różyczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

„Marzenie Różyczki” z serii „Zabawa z bajką” to kreatywna pozycja dla dzieci lubiących czytać i rozwiązywać zadania. Książeczka posiada bajkę, łamigłówki oraz kolorowankę.Okładka książki jest złocona, całość jest wykonana starannie z dbałością o każdy szczegół.

11,20 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,8%
oszczędzasz 1,21 zł

48
Yo-Yo. Zabawka do ćwiczeń manualnych - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yo-Yo. Zabawka do ćwiczeń manualnych
Goki
Dostępny12 szt.

Idealna i ulubiona zabawka dla dzieci w każdym wieku. Ćwiczy zdolności manualne, spostrzegawczość i cierpliwość. Średnica ok. 5 cm

10,40 zł
9,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,41 zł

49
Wysokie Aspiracje. Akademia Canterwood. Tom 10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysokie Aspiracje. Akademia Canterwood. Tom 10
Niedostępny
Brak

Dziesiąty tom cyklu Akademia Canterwood Po feriach spędzonych w Nowym Jorku Heather i Sasha Silver wracają do Cantewood. Sashę czekają wkrótce pierwsze zawody w barwach reprezentacji młodzików. Będzie musiała również zmierzyć się z tym, co zepsuła pozornie niewinnymi kłamstwami...

22,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

50
Intruz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intruz
Niedostępny
Brak

Przyszłość. Nasz świat opanował niewidzialny wróg. Najeźdźcy przejęli ludzkie ciała oraz umysły i wiodą w nich na pozór niezmienione życie. W ciele Melanie – jednej z ostatnich dzikich istot ludzkich – zostaje umieszczona dusza o imieniu Wagabunda. Wertuje ona myśli Melanie w poszukiwaniu śladów prowadzących do reszty rebeliantów. Tymczasem Melanie podsuwa jej coraz to nowe wspomnienia ukochanego mężczyzny, Jareda, który ukrywa się na pustyni. Wagabunda nie potrafi oddzielić swoich uczuć od pragnień ciała i zaczyna tęsknić za mężczyzną, którego miała pomóc schwytać. Wkrótce Wagabunda i Melanie stają się mimowolnymi sojuszniczkami i wyruszają na poszukiwanie człowieka, bez którego nie mogą żyć.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

Wróć do góry