hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.05.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 6 maja 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełna zawierzenia (Joanna Piątek), na drugim Blok rysunkowy A4 20 kartek, mix. Psi Patrol, cena za 1 szt (Starpak). Kolejny produkt to Kalkulator Axel (Starpak) oraz Kalkulator Axel AX-100B (Starpak).
1
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełna zawierzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełna zawierzenia
Dostępny108 szt.

Ta mała książeczka może być dobrym pomysłem na drobny podarunek i impulsem do wejścia w głęboką relację z Panem Bogiem. Dobrymi rzeczami warto się dzielić – jeśli ta modlitwa pomogła tobie, niech pomoże też innym! Zachęcamy, by skorzystać z pakietu i rozdać tę modlitwę bliskim, przyjaciołom i nie tylko. Niezwykła modlitwa zawierzenia, która podbija serca wiernych na całym świecie. Jezu, Ty się tym zajmij to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia. Jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia: „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami: Jezu, Ty się tym zajmij. (...) Czyń tak we wszystkich swoich potrzebach; czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, ciągłe, ciche cuda. Poprzysięgam wam na moją Miłość. Zajmę się tym, zapewniam was”. Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: Jezu, Ty się tym zajmij. Jeśli masz przed sobą trudny wybór – te słowa są dla ciebie. Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu problemów – te słowa są dla ciebie. Jeśli chcesz być niesiony na ramionach przez samego Boga... – te słowa są dla ciebie.

10,60 zł
6,99 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 3,61 zł

18 osób kupiło
2
Blok rysunkowy A4 20 kartek, mix. Psi Patrol, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4 20 kartek, mix. Psi Patrol, cena za 1 szt
Starpak
Dostępny663 szt.

Bloki rysunkowe w formacie A4 z 20 białymi kartkami. Okładka ozdobiona kolorową i inspirującą grafiką. Wzór grafiki wysyłany losowo.

2,99 zł
12 osób kupiło
3
Kalkulator Axel - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel
Starpak
Dostępny210 szt.

Kalkulator naukowy. Zaawansowane funkcje matematyczne, możliwość pracy w systemie dziesiętnym, dwójkowym, ósemkowym i szesnastkowym. Klawisze nawiasów, silni, potęg, funkcji logarytmicznych i trygonometrycznych. Funkcja zaokrąglania ułamków.

16,50 zł
15,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,51 zł

8 osób kupiło
4
Kalkulator Axel AX-100B - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-100B
Starpak
Dostępny40 szt.

Funkcjonalny kalkulator do użytku biurowego i domowego. Solidna konstrukcja i mocne materiały. Model wyposażony w funkcje cofania i klawisz dwóch zer.

11,99 zł
4 osoby kupiły
5
Kalkulator Axel AX-402 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-402
Starpak
Dostępny233 szt.

Kalkulator kieszonkowy, wyjątkowo łatwy w użytkowaniu. Duży wyświetlacz, czytelne klawisze. Funkcja automatycznego wyłączania. Bateria solarna.

10,99 zł
4 osoby kupiły
6
Długopisy zamykane, 6 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy zamykane, 6 kolorów
Starpak
Dostępny632 szt.

Zestaw 6 kolorowych długopisów w etui. Długopisy mienią się brokatem wtopionym w tworzywo.

4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

5 osób kupiło
7
Notes samoprzylepny 40x50mm. Eagle - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny 40x50mm. Eagle
Tung Yung International Ltd.
Dostępny5 szt.

Po odklejeniu nie pozostawiają śladów,wszechstronne zastosowanie w domu, biurze i w szkole, doskonałe rozwiązanie do oznaczania, zapisywania i przekazywania informacji, 100 karteczek w kolorze żółtym 653: 40x50 mm.

4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
8
Rywalki. Tom 5. Korona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rywalki. Tom 5. Korona
Dostępny6 szt.

Dwadzieścia lat minęło od wydarzeń z Jedynej Córka Americi i Maxona, księżniczka Eadlyn, nie sądzi, że uda jej się znaleźć prawdziwego partnera wśród konkursowych trzydziestu pięciu zalotników, nie mówiąc już o prawdziwej miłości. Ale czasami serce znajdzie sposób, aby nas zaskoczyć. Eadlyn musi dokonać wyboru, który okaże się trudniejszy niż ktokolwiek się mógł spodziewać... Kiera Cass – autorka bestsellerowej serii „Rywalki”. Ukończyła historię na Radford University. Dorastała w Południowej Karolinie, a obecnie mieszka w Christiansburg w stanie Wirginia z mężem inżynierem elektrykiem, synem z obsesją na punkcie samochodów i córką kochającą księżniczki. Jak sama twierdzi, jest także cenioną klientką w lokalnym sklepie z babeczkami.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

3 osoby kupiły
9
Krzywiki kreślarskie, 3 elementy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzywiki kreślarskie, 3 elementy
Starpak, 3 elementy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Krzywiki kreślarskie plastikowe, 3 elementy.

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
10
Zrób to sam. Akademia Modeliny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrób to sam. Akademia Modeliny
Dostępny139 szt.

Każde dziecko uwielbia lepić i jest szczęśliwe, kiedy może pochwalić się wykonaną przez siebie pracą W naszej książce proponujemy dzieciom zabawę z modeliną, która, podobnie jak plastelina, jest niebywale plastyczna, a wykonane z niej ozdoby można dodatkowo utrwalić termicznie i dzięki temu będą dużo trwalsze niż te z plasteliny. Lepienie z modeliny jest bardzo proste! Wystarczy otworzyć Akademię modeliny, w której znajduje się wiele wspaniałych projektów. Dzięki nim każde dziecko będzie mogło wyczarować z modeliny sympatyczne zwierzątka i inne oryginalne ozdoby. Wszystkie zawarte w książce propozycje opatrzone są barwnymi fotografiami, na których przedstawiono, krok po kroku, jak wykonać modelinową ozdobę.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

2 osoby kupiły
11
Taśma biurowa (6 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma biurowa (6 sztuk)
Grand
Dostępny7 szt.

Taśma biurowa: – idealnie przezroczysta, – bezwonna, – wykonana z polipropylenu, – grubość 40 mikronów, – wymiary: 24.0 mm x 20.0 m, – pokryta emulsyjnym klejem akrylowym na bazie wody, – nie zawiera rozpuszczalników organicznych, – stabilna substancja klejąca odporna na działanie światła, – wzmocniona powłoka taśmy odporna na starzenie, – zastosowanie w szerokim zakresie temperatur. Cena za 1 opakowanie zawierające 6 taśm.

7,99 zł
2 osoby kupiły
12
Pinezki flagi (25 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinezki flagi (25 sztuk)
Grand, 25 sztuk
Dostępny3 szt.

Przeznaczone do tablic korkowych lub materiałowych.

7,99 zł
2 osoby kupiły
13
Klipy 19 mm (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klipy 19 mm (12 sztuk)
Grand
Dostępny351 szt.

sprężyste, o wysokiej trwałościlakierowana na czarno powłoka odporna na zadrapaniaopak. 12 szt.

3,99 zł
2 osoby kupiły
14
Dekalog, 4 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekalog, 4 DVD
Krzysztof Kieślowski, 2015
Dostępny10 szt.

„Dekalog” Krzysztofa Kieślowskiego to cykl dziesięciu osobnych historii, z których każda luźno nawiązuje do dziesięciu Boskich Przykazań, ukazując ich uniwersalność poprzez opowieści o ludziach, którym zostają postawione fundamentalne pytania o życiu. Miejscem akcji jest ogromne bezosobowe osiedle. Niemal identyczne bloki, ciasne mieszkania, w których rozgrywają się ludzkie dramaty. Nie występuje tu ani ciągłość zdarzeń, ani ciągłość akcji. Bohaterowie są jakby przypadkowi. Jedyną postacią łączącą całość jest tajemniczy nieznajomy (Artur Barciś). To on jest świadkiem wszystkich tragicznych wydarzeń całego cyklu. „Dekalog” Krzysztofa Kieślowskiego jest swego rodzaju przewodnikiem po wartościach, skłaniający widza do refleksji nad własnym życiem niezależnie od światopoglądu i przekonań religijnych.Materiał filmowy po rekonstrukcji cyfrowej obrazu oraz remasteringu dźwięku. Reżyseria: Krzysztof KieślowskiScenariusz: Krzysztof Piesiewicz, Krzysztof KieślowskiMuzyka: Zbigniew PreisnerZdjęcia: Wiesław Zdrort, Edward Kłosiński, Piotr Sobociński, Krzysztof Pakulski, Sławomir Idziak, Witold Adamek, Dariusz Kuc, Andrzej J. Jaroszewicz, Jacek BławutObsada: Henryk Baranowski, Wojciech Klata, Maja Komorowska, Artur Barciś, Agnieszka Brustman, Maciej Borniński, Maria Gładkowska, Krystyna Janda, Aleksander Bardini, Olgierd Łukaszewicz, Artur Barciś, Stanisław Gawlik, Krzysztof Kumor, Maciej Szary, Krystyna Bigelmajer, Karol Dillenius, Daniel Olbrychski, Maria Pakulnis, Joanna Szczepkowska, Artur Barciś, Krystyna Drochocka, Krzysztof Kumor, Dorota Stalińska, Adrianna Biedrzyńska, Janusz Gajos, Artur Barciś, Aleksandere Bardini, Adam Hanuszkiewicz, Jan Tesarz, Igor Śmiałowski, Mirosław Baka, Krzysztof Globisz, Jan Tesarz, Artur Barciś, Krystyna Janda, Olgierd Łukaszewicz, Maciej Szary, Zbigniew Zapasiewicz, Grażyna Szapołowska, Olaf Lubaszenko, Stefania Iwińska, Artur Barciś, Stanisław Gawlik, Piotr Machalica, Rafał Imbro, Jan Piechociński, Małgorzata Rożniatowska, Anna Polony, Maja Barełkowska, Władysław Kowalski, Bogusław Linda, Artur Barciś, Bożena Dykiel, Katarzyna Piwowarczyk, Maria Kościałkowska, Teresa Marczewska, Artur Barciś, Tadeusz Łomnicki, Marian Opania, Bronisław Pawlik, Wojciech Asiński, Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica, Artur Barciś, Jan Jankowski, Jolanta Piętek-Górecka, Katarzyna Piwowarczyk, Jerzy Trela, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Henryk Bista, Olaf Lubaszenko, Maciej Stuhr, Jerzy Turek, Anna Gornostaj, Henryk Majcherek i inniDANE TECHNICZNE:Czas trwania: 563 min; Nośnik: DVD; Liczba nośników: 4; Format obrazu: 16:9; Dźwięk: Stereo 2.0; Wersje językowe: napisy: polskie (dla niesłyszących), angielskie, hiszpańskie, francuskie, dubbing: niemiecki; Materiały dodatkowe: Still Alive. Film o krzysztofie Kieślowskim. reż Maria Zmarz-Koczanowicz - 82 min.; Rok wydania: 2015

100,00 zł
83,00 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 17,00 zł

2 osoby kupiły
15
Farby plakatowe Psi Patrol, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe Psi Patrol, 12 kolorów
Starpak
Dostępny1 szt.

Farby w 12 intensywnych kolorach, rozwijające kreatywność małych twórców. Dzięki optymalnej konsystencji farby dokładnie pokrywają malowaną powierzchnię i mają długi okres trwałości. Piękna szata graficzna inspiruje małych malarzy. Każdy kolor farby jest zamknięty w oddzielnym zakręcanym pojemniczku o pojemności 20 ml. Farby pakowane w kartonowym pudełku zdobionym inspirującą grafiką z ulubionymi bohaterami, co ułatwia przechowywanie. Farby plakatowe są produkowane w Polsce.

17,20 zł
16,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
16
Zrób to sam. Akademia Gier i Zabaw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrób to sam. Akademia Gier i Zabaw
Dostępny37 szt.

Wszystkie dzieci uwielbiają gry i zabawy z rówieśnikami, a dzięki publikacji każde dziecko będzie mogło samodzielnie przygotować własną grę lub rekwizyt do zabawy. I wcale nie potrzeba do tego drogich materiałów. Większość z nich z pewnością znajdzie się w każdy domu. Wszystkie projekty zamieszczone w naszej książeczce są bardzo proste do wykonania i opatrzone barwnymi fotografii ami, na których przedstawiono, krok po kroku, jak wykonać grę lub rekwizyt do zabawy.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
17
Notes samoprzylepny, żółty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny, żółty
Tung Yung International Ltd.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Samoprzylepne karteczki po odklejeniu nie pozostawiają śladów. Mają wszechstronne zastosowanie w domu, biurze i w szkole. To doskonałe rozwiązanie do oznaczania, zapisywania i przekazywania informacji. 100 karteczek w kolorze żółtym. Wymiary: 7.5 x 7.5 cm

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
18
Confetti. Oczka GR-KE150-7 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Confetti. Oczka GR-KE150-7
Fiorello
Dostępny40 szt.

Oczka z ruchomymi czarnymi źrenicami 7 mm, 150 szt.

5,99 zł
1 osoba kupiła
19
Klipy 51 mm (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klipy 51 mm (12 sztuk)
Grand
Dostępny139 szt.

sprężyste, o wysokiej trwałościlakierowana na czarno powłoka odporna na zadrapaniaopak. 12 szt.

12,99 zł
1 osoba kupiła
20
Charyzmatyk z Nazaretu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charyzmatyk z Nazaretu
Dostępny7 szt.

Napisana prostym, bezpośrednim językiem, zanurzona w osobistym doświadczeniu autora opowieść o szalonym żydowskim charyzmatyku, który przewrócił świat do góry nogami.Czy gdy słyszysz słowo Jezus, widzisz ulizanego młodzieńca z długimi włosami, opasanego białym prześcieradłem, dobrotliwie spoglądającego na swoich wyznawców? Mdłego i niewadzącego nikomu pięknoducha, uśmiechającego się grzecznie do wszystkich? Masz wrażenie, że to wszystko na maksa plastikowe, nudne i nieciekawe? Jeśli tak, to po prostu nie wiesz, kim jest Jezus! Bóg w Jezusie stał się prawdziwym, pełnokrwistym człowiekiem. Przyjął ludzkie ciało i duszę oraz wszystkie ograniczenia, które się z tym wiążą. Odczuł, co to głód i zimno, gniew, zmęczenie i porażka. Ludzie mówili o Nim: pijak i żarłok, bluźnierca opętany przez Belzebuba albo po prostu świr. Kompletny wariat, który sprowadzi na ludzi katastrofę. Nawet Jego rodzina martwiła się, czy aby za mocno nie odleciał. Nie był grzecznym, układnym mydłkiem, wygłaszającym zgrabne, poprawne politycznie slogany, ale autentycznym, pełnym pasji i emocji człowiekiem, którego słowa i zachowania wkurzały i gorszyły wielu mu współczesnych.Możliwe że i ty, czytając tę książkę, poczujesz się zgorszony. Bo w głowie nosisz obraz Jezusa pluszowego misia. Ten obraz może i pasował do dziecinnego pokoju, ale prawda jest taka, że nie ma on nic wspólnego z realnym Jezusem, o którym mówią ewangelie. Jeśli już szukać obrazów wśród fauny, Jezus jest raczej lwem i to zdecydowanie nieoswojonym. Masz odwagę wymienić misia na dzikiego lwa?Jeśli pozwolisz poprowadzić się tej książce, poznasz Człowieka, który pomimo strachu pozwolił się ukrzyżować, by Cię ocalić. Dowiesz się, kim jest Ten, kto Cię szuka. Żywy. Z krwi i kości. Zaryzykujesz?

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
21
Nożyczki Soft 7 GR-5700/S1017- 17,5 cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki Soft 7 GR-5700/S1017- 17,5 cm
Grand
Dostępny4 szt.

ostrze wykonane z hartowanej nierdzewnej stalirączki nożyczek wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z miękkim gumowanym uchwytemostre końcówki nożyczek umożliwiają precyzyjne wycinanie

9,99 zł
1 osoba kupiła
22
Kalkulator Axel AX-3181 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-3181
Starpak
Dostępny102 szt.

Funkcjonalny kalkulator do użytku biurowego i domowego. Solidna konstrukcja i mocne materiały gwarantują dużą żywotność kalkulatorów. Model wyposażony w funkcje cofania i klawisz dwóch zer.

17,99 zł
1 osoba kupiła
23
Magnes 30 mm, kolorowy. 6 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes 30 mm, kolorowy. 6 sztuk
Grand
Dostępny2 szt.

Kolorowe magnesy w plastikowej obudowie. Średnica 30 mm, opakowanie zawiera 6 sztuk na blistrze.

7,99 zł
1 osoba kupiła
24
Kostuszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostuszka
Niedostępny
Brak

Brzostowscy wraz z ośmioletnią córką wiodą spokojne i szczęśliwe życie na południu Anglii. Z dala od rodziny, z którą nie zawsze się dogadywali, snują plany i marzenia na długie, wspólne lata. Jednak któregoś dnia w ich domu pojawia się włamywacz, z zimną krwią mordując Annę. Jej mąż staje się głównym podejrzanym i wspólnie z opieką społeczną decyduje o przekazaniu tymczasowej pieczy nad dzieckiem babce i ciotce, zamieszkującym w Polsce. Dotknięta głęboką traumą dziewczynka, z dnia na dzień pozbawiona obojga rodziców, ląduje w obcym kraju, wśród obcych dla siebie ludzi. Jeśli wydaje Ci się, że najgorszym dziecięcym koszmarem jest utrata rodziców, spróbuj sobie wyobrazić, co czuje, kiedy najbliżsi mu ludzie okazują się również najbardziej okrutni. Czasami jedynym schronieniem przed bólem bywa miejsce mroczne i niepokojące. Miejsce, w którym można dowiedzieć się zaskakującej prawdy o sobie…

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

25
Miłość niczyja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość niczyja
Niedostępny
Brak

Opowieść o spotkaniu dwojga artystycznych dusz, które los zetknął ze sobą w pewien weekend. Ona to zorganizowana żona, matka dwójki dzieci, on ? samotny, zamknięty w sobie dziennikarz radiowy. Anna jest na granicy załamania nerwowego ? pomimo pozornej harmonii rodzinnej odczuwa niepokój i poczucie niespełnienia zawodowego. Tkwią w niej artystyczne tęsknoty, ale utajone czekają na bardziej sprzyjające warunki dla swojego rozwoju. Morten nie ma rodziny, jest niezależny, ale tylko pozornie, bo już dawno został zniewolony przez swoje powracające i nasilające się stany lękowe. Poczucie samotności próbuje zgłuszyć różnymi używkami. Skuteczną terapią i ucieczką jest miłość do muzyki, ale jak się okazuje, nawet ona nie potrafi zrekompensować mu braku uczucia i ciepła drugiego człowieka. Przypadkowe spotkanie tych dwojga wywiera na nich ogromny wpływ. Dostrzegają w sobie wiele podobieństw. Rozumieją nawzajem swoje lęki i tęsknoty. Rozmowa otwiera ich na siebie i pozwala spojrzeć z dystansem na swoje dotychczasowe życie.

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

26
Sezon na śmierć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sezon na śmierć
Niedostępny
Brak

Kiedy w upalne lato w małym miasteczku na południu Polski w tajemniczych okolicznościach zaczynają znikać dzieci, mieszkańców ogarnia groza. Mimo rozpaczliwych poszukiwań żadnego z nich nie udaje się odnaleźć, za to ku przerażeniu wszystkich od czasu do czasu ludzie trafiają na szczątki małych ciał... Tropem psychopaty rusza emerytowany policjant i lokalna dziennikarka, zdjęci strachem o los zaginionego dziecka swoich przyjaciół. W śledztwie przeszkadza im żądny sławy reporter miejscowego dziennika, a także władze, które za wszelką cenę próbują nie dopuścić do rozgłosu w sprawie. Kim naprawdę jest porywacz? Czy psychopatycznym mordercą, czy może czymś jeszcze bardziej przerażającym? I co takiego stało się wiele lat wcześniej w lesie otaczającym miasteczko, że jego rdzenni mieszkańcy do teraz boją się o tym mówić?

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

27
International Business English in Everyday Use + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
International Business English in Everyday Use + CD
Niedostępny
Brak

Bestsellerowa książka teraz uzupełniona o płytę CD. Doskonała publikacja dla wszystkich, którzy pragną rozwijać i doskonalić swoje kompetencje językowe, aby sprostać coraz trudniejszym wymaganiom na międzynarodowym rynku pracy. Książka może stanowić dużą pomoc w kontaktach zawodowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prawdziwą biegłość w posługiwaniu się językiem obcym uzyskujemy wtedy, kiedy przekroczymy jego "szkolną", wyuczoną barierę i wejdziemy w sferę codzienności. Ta rozległa strefa obejmuje wiele idiomów, wyrazów potocznych oraz żargon różnych grup zawodowych. Książka ułatwi czytelnikowi nauczenia się takiego języka angielskiego, jakim posługują się na co dzień ludzie należący do świata biznesu. Każdy rozdział zawiera krótkie opowiadania i tematycznie związane z nimi konwersacje, dające przykład zastosowania terminologii biznesowej i idiomatycznej w różnych środowiskach zawodowych i kontekstach. Zamieszczone na końcu poszczególnych części ćwiczenia (z kluczem) pozwalają lepiej utrwalić przedstawione słownictwo. Marzena Beata Hoszowska jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz iberystyki i psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

39,90 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

28
Portret artysty w wieku młodzieńczym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portret artysty w wieku młodzieńczym
Niedostępny
Brak

Portret artysty w wieku młodzieńczym Jamesa Joyce'a to historia dojrzewania młodego wrażliwego człowieka, który zmagać się musi z zaściankową rodziną, represyjną religią i anachronicznym nacjonalizmem. To również wydarzenie w języku, nowe spojrzenie na literaturę. Jedna z najważniejszych powieści XX wieku. Tę książkę trzeba po prostu znać.

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

29
jQuery w akcji, wydanie III - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
jQuery w akcji, wydanie III
Dostępny2 szt.

Lekka biblioteka jQuery znacząco ułatwia kodowanie w JavaScripcie. Dzięki niej programiści nie muszą już ręcznie zarządzać obsługą selektorów CSS czy nawigacją w modelu DOM, a praca nad animacjami stała się o wiele łatwiejsza. Co ważne, projekt ten wciąż się rozwija: w bibliotece jQuery 3 dodano kolejne funkcje, które sprawiły, że praca projektanta aplikacji internetowych stała się bezproblemowa i efektywna. Okazuje się, że wobec rosnącego znaczenia JavaScriptu w tworzeniu aplikacji internetowych umiejętność posługiwania się jQuery staje się bardzo ważnym atutem na rynku pracy. Jeśli znasz choćby podstawy JavaScriptu i chciałbyś możliwie szybko nabrać biegłości w posługiwaniu się jQuery, trzymasz w dłoni książkę dla siebie. Dzięki temu zwięzłemu przewodnikowi nauczysz się płynnie realizować zadania, które pojawiają się niemal zawsze podczas tworzenia aplikacji internetowych. Dowiesz się, jak nawigować w obrębie modelu DOM, obsługiwać zdarzenia, tworzyć dodatki do jQuery i żądania Ajax, a nawet przeprowadzać testy jednostkowe kodu. Oczywiście, nie zabrakło tu rzeczywistych przykładów kodu, ilustrujących każde omawiane zagadnienie. Ponadto niniejsze wydanie rozbudowano o rozdziały, w których omówiono współdziałanie jQuery z innymi narzędziami i środowiskami, a także budowę nowoczesnych aplikacji z jedną stroną w środowisku Backbone.js. Dzięki tej książce poznasz: budowę, przeznaczenie i zasady funkcjonowania biblioteki jQuery nowe praktyczne możliwości biblioteki jQuery 3 model DOM i obsługę zdarzeń sposoby tworzenia animacji i inne efekty związane z szatą graficzną aplikacji technologię Ajax i podstawy jej obsługi sposoby na testy jednostkowe i poprawę wydajności kodu Poznaj jQuery, korzystaj z tej biblioteki i ciesz się nią!

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

30
OpenGL. Księga eksperta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
OpenGL. Księga eksperta
Niedostępny
Brak

Biblioteka OpenGL jest potężnym systemem graficznym, doskonałym API do generowania grafiki trójwymiarowej w czasie rzeczywistym. System ten nadaje się znakomicie do wizualizacji wszelkiego rodzaju odwzorowań zjawisk fizycznych czy obiektów technicznych, a także do przedstawiania symulacji ze zmieniającymi się parametrami. Często jest wykorzystywany do pisania gier komputerowych. Daje możliwość tworzenia świetnej grafiki na wiele różnych platform z wykorzystaniem tych samych zestawów instrukcji. Co ważne, OpenGL jest całkowicie darmową biblioteką, a dostępność licznych rozszerzeń znakomicie zwiększa wachlarz jej zastosowań. Niniejsza książka stanowi doskonałe wprowadzenie w tematykę OpenGL dla każdego programisty, nawet dla osób niezbyt biegłych w zagadnieniach grafiki komputerowej. Zawiera opis całego głównego API, kluczowych rozszerzeń i wszystkich typów shaderów z uwzględnieniem najnowszych elementów biblioteki. Wyjaśniono tu zasady działania OpenGL i opisano zagadnienia potoków graficznych. Stopniowo czytelnik jest zaznajamiany z coraz bardziej złożonymi technikami. W książce znalazły się liczne przykłady kodu działającego na kilku popularnych platformach. Warto podkreślić, że autorzy poza API przedstawili również najlepsze praktyki programistyczne. W tej książce opisano między innymi: podstawy (w tym matematyczne) grafiki 3D czasu rzeczywistego najważniejsze techniki renderowania, przekształcania i teksturowania obiektów shadery i język GLSL (OpenGL Shading Language) kwestie zarządzania danymi i kontroli dostępu do tych danych techniki budowania większych aplikacji i wdrażania ich na wielu platformach rendering zaawansowany: symulację oświetlenia i efekty artystyczne sposoby poprawiania wydajności, redukcji narzutu CPU i analizy zachowania GPU nowości w OpenGL, takie jak kompresja tekstur, rysowanie tekstu, rendering czcionek za pomocą pól odległości, wysokiej jakości filtrowanie tekstur i użycie OpenMP OpenGL. Kreatywnych ogranicza tylko wyobraźnia!

119,00 zł
83,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 35,70 zł

31
Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus Audiobook
John Gray, Rebis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Książka, która zapoczątkowała wielką popularność J. Graya. J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację. Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

32
Kolekcjoner - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcjoner
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Lena, Joker, Poeta i Wojownik - prywatni detektywi - zajmują się wykrywaniem sprawców przestępstw. Często zwracają się do nich ludzie rozczarowani pracą policji. Tak było i tym razem. Zamordowano znanego malarza i kolekcjonera, Natana Lotmana oraz członków jego najbliższej rodziny. Przy życiu została tylko wnuczka Nadia. Kto i za co pozbawił ich życia w tak okrutny sposób? Po rozmowach z przyjaciółmi i znajomymi ofiar stało się jasne - Lotmanowi nie był raczej aniołem i bez wątpienia narobił sobie wielu wrogów. W dodatku dwie noce z rzędu ktoś wiesza na oknach Maksymiliana Bergmana, pseudo Joker, martwe ptaki. To jawne ostrzeżenie! Ale przed czym? Lenę ogarnia paniczny lęk. Usiłując przeniknąć przeszłość Jokera, wpada w pułapkę. Jej życie zawisło na włosku? O Tatianie Polakowej można powiedzieć krótko, maksymalnie spełnione życie! Skromna wychowawczyni przedszkolna marzyła o pisaniu kryminałów. Spróbowała i odniosła sukces. Przygodę ma we krwi, dlatego jej kryminały czyta się jak powieści awanturnicze. Bohaterki Polakowej są inteligentne, piękne i przewrotne. Uporczywie dążą do celu. Ich życie to niemal kolejka górska - niebezpieczna gra, podjęta z własnej inicjatywy. Pisarka umiejętnie buduje skomplikowaną intrygę, obfitującą w zaskakujące zwroty akcji i niewiarygodne wręcz przygody bohaterek. Okrasza swoje historie subtelnym humorem, wzbogaca w głębokie przeżycia duchowe oraz, naturalnie, pasjonujące wątki miłosne.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

33
Koszty uzyskania przychodów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszty uzyskania przychodów
Niedostępny
Brak

Podatnik może zaliczyć dany wydatek do kosztów uzyskania przychodów, tylko po spełnieniu określonych warunków. Co ważne, to na podatniku spoczywa odpowiedzialność, aby wykazać, że dany wydatek ma związek z prowadzoną działalnością gospodarczą. Jak prawidłowo kwalifikować wydatki do kosztów podatkowych, aby nie narazić się na spory z fiskusem, jak je właściwie dokumentować, których wydatków nie można zaliczyć do kosztów? Sięgając po tę publikację nie będziesz mieć już z tym kłopotów.

69,00 zł
57,96 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

34
Złodziej z mgły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziej z mgły
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Wspaniała i magiczna podróż w poszukiwaniu utraconych wspomnień, która zachwyci wielbicieli Jonathana Carrolla, Carlosa Ruiza Zafona i Michaela Ende. Pisarz Antonio M. Fonte odniósł międzynarodowy sukces, ale sława i bogactwo nie mają dla niego żadnego znaczenia. Roztargniony samotnik, niemal obsesyjnie unika ludzi. Pewnego dnia w stosie korespondencji od wielbicieli swej twórczości, znajduje list sprzed pię tnastu lat adresowany do nieznanej mu kobiety. Ku jego zdumieniu – i nie ma co do tego wątpliwości – jego nadawcą jest… on sam. W liście opowiada o utraconych wspomnieniach i… o zamordowanym, być może przez niego samego, człowieku. Antonio niczego jednak nie pamięta. Czeka go długa podróż w głąb enigmy, do krainy ciągłych zmian i metamorfoz, w poszukiwaniu własnej tożsamości… Porównywana do Cienia wiatru i Niekończącej się historii cudownie nostalgiczna i pełna ukrytego piękna współczesna baśń dla dorosłego czytelnika która zachwyciła krytyków we Włoszech, Francji, Niemczech i Hiszpanii.

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

35
Zarządzanie portfelem inwestycyjnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie portfelem inwestycyjnym
Dostępny4 szt.

Książka poświęcona została zasadom inwestowania w instrumenty finansowe, ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie w tym celu teorii portfelowej. Książka powstała pod redakcją pracowników Instytutu Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, we współpracy z nauczycielami akademickimi, doktorantami oraz praktykami zarządzającymi aktywami na polskim rynku finansowym. Autorzy, w oparciu o współczesną teorię rynków finansowych, przygotowali publikację dedykowaną naukowcom specjalizującym się w problematyce inwestowania na rynkach finansowych, zarządzającym aktywami w Polsce, doktorantom oraz studentom uczelni ekonomicznych, zarówno na poziomie magisterskim, jak i podyplomowym. Intencją autorów było przedstawienie w sposób przejrzysty i kompleksowy zagadnień związanych z inwestowaniem wolnych środków pieniężnych w instrumenty finansowe, akcentując jednocześnie uwarunkowania skuteczności zaprezentowanych metod analizy i strategii inwestycyjnych. Rozważania teoretyczne zilustrowano licznymi przykładami, prezentującymi możliwości wykorzystania teorii w praktyce podejmowania decyzji inwestycyjnych.

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

36
Teczka A4 z rączką. Barbie, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z rączką. Barbie, mix wzorów
Starpak
Niedostępny
Brak

Teczka z grubego, lakierowanego kartonu, zamykana na plastikowy klips, wyposażona w solidną rączkę, wzmocniona metalowymi nitami. Idealna na zajęcia pozaszkolne. Ozdobiona pięknymi rysunkami, kochanymi przez dzieci – dostępne różne wzory. Towar wysyłany losowo.

12,99 zł
Powiadomienie
37
Nożyczki metalowe z gumową rączką 25,4 cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki metalowe z gumową rączką 25,4 cm
Starpak
Dostępny67 szt.

Nożyczki z doskonałym ostrzem z nierdzewnej stali najwyższej jakości. Ergonomiczna, bardzo wygodna gumowana rączka zapewnia precyzję i optymalizuje siłę używaną do cięcia. Chętnie kupowane zarówno do biura, jak i domu. Pakowane w atrakcyjne blistry.

13,99 zł
38
Teczka z rączką A4, Jej Wysokość Zosia, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z rączką A4, Jej Wysokość Zosia, mix wzorów
Starpak
Niedostępny
Brak

Teczka z grubego, lakierowanego kartonu, zamykana na metalowe klipsy, wyposażona w solidną rączkę, wzmocniona metalowymi nitami. Idealna na zajęcia pozaszkolne. Uwaga! Wzór wysyłany losowo.

19,50 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,51 zł

39
Kalkulator Axel AX-8102 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-8102
Dostępny117 szt.

Elegancki kalkulator w obudowie z groszkowanego plastiku, z wyświetlaczem zamontowanym skośnie. Duże klawisze ułatwiają obsługę.

14,00 zł
13,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

40
Kalkulator Axel AX-323 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-323
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Kalkulator kieszonkowy zamykany klapką. Gumowa klawiatura i miniaturowe wymiary sprawiają, że kalkulator nadaje się świetnie do szkoły.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

41
Blok rysunkowy A3 20 kolorowych kartek, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A3 20 kolorowych kartek, mix wzorów
Starpak
Niedostępny
Brak

Blok rysunkowy z 20 różnokolorowymi kartkami w formacie A3. Okładka zdobiona piękną grafiką. Uwaga! Wzór wysyłany losowo.

5,99 zł
Powiadomienie
42
Kalkulator Axel AX-2201 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-2201
Starpak
Dostępny154 szt.

Kalkulator kieszonkowy, wyjątkowo łatwy w użytkowaniu. Duży wyświetlacz, czytelne klawisze. Wyposażony w sznurek do zawieszenia na szyi.

11,99 zł
43
Kalkulator Axel AX-800 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator Axel AX-800
Starpak
Niedostępny
Brak

Funkcjonalny kalkulator do użytku biurowego i domowego. Solidna konstrukcja i mocne materiały gwarantują dużą żywotność kalkulatorów. Model AX-500 wyposażony w funkcje cofania i klawisz dwóch zer.

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

44
Taśma samoprzylepna niewidoczna 19 x33 mm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taśma samoprzylepna niewidoczna 19 x33 mm
MILAN
Dostępny37 szt.

Taśma samoprzylepna niewidoczna, przezroczysta. Bardzo dobrze trzyma. Można ją odkleić nie uszkadzając powierzchni. Nie żółknie z czasem.

12,99 zł
45
Farby plakatowe, Minnie, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe, Minnie, 12 kolorów
Starpak, 12
Niedostępny
Brak

Farby plakatowe Minnie – 12 kolorów po 20 ml.

9,99 zł
Powiadomienie
46
Etykietki do cen białe faliste. 5 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etykietki do cen białe faliste. 5 sztuk
Grand
Niedostępny
Brak

Etykiety faliste w kolorze białym. Zastosowanie: metkownice jedno- i dwurzędowe. Faliste, 26 x16 mm, rolka 700 szt.

12,99 zł
Powiadomienie
47
Etykietki do cen pomarańczowe faliste 5 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etykietki do cen pomarańczowe faliste 5 sztuk
Grand
Niedostępny
Brak

Etykiety faliste w kolorze białym. Zastosowanie: metkownice jedno- i dwurzędowe. Faliste, 26 x16 mm, rolka 700 sztuk

14,99 zł
Powiadomienie
48
Blok rysunkowy A4, Minnie, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4, Minnie, mix wzorów
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Blok rysunkowy, format A4. 20 białych kartek. Przydatny w domu i w szkole. Okładka zdobiona kolorową i inspirującą grafiką. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

2,99 zł
Powiadomienie
49
Kredki usuwalne Noris z gumką 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki usuwalne Noris z gumką 12 kolorów
Staedtler
Dostępny1 szt.

Sześciokątne kredki ołówkowe z gumką.Idealne do szkoły; popełniane błędy można łatwo wymazać gumką.Biała ochronna otulina zabezpiecza grafit przed złamaniem (system ABS). Gumka nie zawiera PVC oraz substancji szkodliwych dla zdrowia. Miękki, odporny na złamania grafit. 24 intensywne kolory. Łatwe w temperowaniu. Zgodne z normą EN 71

23,10 zł
50
Farby plakatowe 12 kolorów. Hot Wheels - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe 12 kolorów. Hot Wheels
Starpak
Dostępny191 szt.

Farby plakatowe o optymalnej konsystencji i długim okresie trwałości. Piękna szata graficzna inspiruje małych malarzy. Każdy kolor farby jest zamknięty w oddzielnym 20 ml zakręcanym pojemniczku, a całość w kartonowym pudełku zdobionym inspirującą grafiką ze zwierzątkami, co ułatwia przechowywanie farb. Farby plakatowe są produkowane w Polsce.

17,20 zł
16,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,21 zł

Wróć do góry