hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.03.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 12 marca 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kumin, kakao i karawana. Odyseja aromatyczna (Gary Paul Nabhan), na drugim Miłość - Tomasz Budzyński (Tomasz Budzyński, Tomasz Ponikło). Kolejny produkt to Rosyjska ruletka (Mirosław Szwonder) oraz Recykling (Jacek Włosiński).
1
Kumin, kakao i karawana. Odyseja aromatyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kumin, kakao i karawana. Odyseja aromatyczna
Dostępny27 szt.

Gary Paul Nabhan zabiera czytelnika w podróż w czasie i przestrzeni, pachnącą przyprawami, którymi handlowano już 3 tysiące lat p.n.e. Podąża śladami kupieckich karawan, które wędrowały wzdłuż najważniejszych szlaków handlowych. Fascynująca historia handlu korzennego pomaga zrozumieć procesy globalizacji i życie codzienne ludzi, żyjących z obrotu przyprawami i rozmaitymi wonnościami. Ogromnym walorem książki są także przepisy, zachęcające do przyrządzenia potraw, których tradycja sięga kilku tysięcy lat. Kumin, kakao i karawana pokazuje historię ukrytą w szczypcie curry.

48,90 zł
40,59 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,31 zł

2 osoby kupiły
2
Miłość - Tomasz Budzyński - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość - Tomasz Budzyński
Dostępny6 szt.

Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem Zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia - doświadczyłem tego, widziałem to wszystko, widziałem, jak uwolnił moją żonę. Czy musiałem się jakoś natrudzić? Nie, to wszystko dostałem za darmo! Nikt mi tego nie zabierze, nie wydrze, bo widziałem to na własne oczy i dlatego mogę teraz o tym mówić. Dlatego opowiadam dzisiaj o miłości.Tomasz Budzyński

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3
Rosyjska ruletka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosyjska ruletka
Niedostępny
Brak

Autentyczna historia pobytu autora w Astrachaniu w latach 1992-94, zakończonego próbą przemycenia trzech ton kawioru do Polski. Sensacyjna opowieść o tym, jak skomplikowana i ryzykowna operacja doprowadziła do bezpośredniej konfrontacji z potężną machiną służb specjalnych i rosyjsko-czeczeńską mafią. A w tle ówczesna Rosja, ale ukazana nie jako upadające wówczas mocarstwo, a jako naród. Prawdziwi ludzie z krwi i kości, ze specyficzną dla tej części świata mentalnością, o której tak naprawdę niewiele wiemy, z odmienną, niebanalną filozofią życia oraz całą gamą niekonwencjonalnych sposobów na przetrwanie w trudnej, wręcz brutalnej rzeczywistości.

39,00 zł
27,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

4
Recykling - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Recykling
Dostępny7 szt.

Spokojne życie mieszkańców Zakrętów zakłóca pojawienie się na niebie tajemniczego obiektu. Wkrótce z pobliskiego wysypiska zaczynają znikać śmieci. Jacek rozpoczyna prywatne dochodzenie. Odkryte fakty są przerażające. Nieznana siła zaczyna siać spustoszenie i obracać w pył ludzkie siedliska. Czy ludziom uda się przetrwać i znaleźć skuteczną broń do walki z zagrożeniem?

27,00 zł
18,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 8,01 zł

5
Ciało - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało
Dostępny2 szt.

Ciało to pełen ekspresji rozrachunek z otaczającą rzeczywistością. Liryczna opowieść, w której wspomnienia z dzieciństwa przeplatają się z wydarzeniami ze szkoły i sytuacjami zaobserwowanymi w mieście. Dawne zdarzenia są reinterpretowane i nabierają zupełnie nowych znaczeń.Kuba Ptaszyński dokonuje gorzkiej oceny współczesności. Jednocześnie szuka odpowiedzi na pytanie: kim jesteśmy w świecie skażonym atrofią prawdziwych relacji i brakiem autorytetów? A raczej: jacy jesteśmy?

18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

6
Piórnik z wyposażeniem, Littlest Pet Shop - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z wyposażeniem, Littlest Pet Shop
Starpak
Niedostępny
Brak

W pełni wyposażony piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. W zestawie kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, plan lekcji i tabliczka mnożenia – łącznie ponad 20 elementów. Cały niezbędny komplet w jednym, dzięki czemu oszczędzimy czas i odpowiednio wyposażymy dziecko.

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry