hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.01.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 17 stycznia 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sprawdziany Matematyka Klasa 5 (Agnieszka Figat-Jeziorska), na drugim Łamigłówki. Przyroda kl. 4-6. Krzyżówki, szyfry, rebusy (Grzegorz Wrocławski). Kolejny produkt to Magiczna szkoła rysowania (Mateusz Jagielski) oraz „Chłopcy z Placu Broni” Ferenca Molnara. Streszczenie, analiza, interpretacja (praca zbiorowa).
1
Sprawdziany Matematyka Klasa 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdziany Matematyka Klasa 5
Dostępny
12 szt.

Tematycznie ułożone sprawdziany z matematyki dla klasy piątej opracowane przez doświadczoną nauczycielkę. Zadania zawarte w tej książce są zgodne z nową podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej nadają się do samodzielnej pracy dziecka ułatwiają powtórzenie wiadomości przed pracą klasową mogą być wykorzystywane podczas przygotowań do konkursu przedmiotowego umożliwiają powtórzenie wiadomości przed sprawdzianem szóstoklasisty są materiałami pomocniczymi dla nauczycieli pomagają w praktycznym sprawdzeniu wiedzy matematycznej zawierają karty odpowiedzi.

12,90 zł
9,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

21 osób kupiło
2
Łamigłówki. Przyroda kl. 4-6. Krzyżówki, szyfry, rebusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki. Przyroda kl. 4-6. Krzyżówki, szyfry, rebusy
Dostępny
8 szt.

Zadania zawarte w tej książce, opracowane przez doświadczonego nauczyciela, nadają się do samodzielnej pracy uczniów klas IV-VI, ułatwiają powtórzenie wiadomości przed pracą klasową, mogą być wykorzystywane podczas przygotowań do konkursu przedmiotowego z przyrody, nadają się do kserowania i są materiałami pomocniczymi dla nauczycieli, pomagają w praktycznym sprawdzeniu wiedzy przyrodniczej, ćwiczą umiejętność rozwiązywania krzyżówek, rebusów oraz innych łamigłówek, a także pomagają w wychowaniu młodego pokolenia w poszanowaniu przyrody. Książka zawiera następujące rozdziały: Przyroda wokół nas, Orientacja w terenie, Pogoda, Substancje i procesy, Organizmy, Życie na lądzie i w wodzie, Czynności życiowe organizmów, Budowa i funkcjonowanie organizmu człowieka, Rozmnażanie się i rozwój człowieka, Zdrowie i choroba, Polska – moja ojczyzna, Sąsiedzi Polski, Nasza Europa, Ziemia we wszechświecie, Lądy i oceany, Krajobrazy świata, Zjawiska elektryczne i magnetyczne, Ruch, siły, praca i energia, Ochrona przyrody.

9,99 zł
2 osoby kupiły
3
Magiczna szkoła rysowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna szkoła rysowania
Dostępny
164 szt.

Bajecznie kolorowy samouczek przedstawiający, jak narysować kilkanaście dziewcząt przemieniających się w niezwykłe wróżki. Autor pokazuje, jak krok po kroku tworzyć rysunki postaci. Dzięki jasnym i przydatnym wskazówkom, na co zwracać uwagę, szybko wymyślisz swoje, niepowtarzalne wróżki. W prezencie 48 naklejek.

9,99 zł
4
„Chłopcy z Placu Broni” Ferenca Molnara. Streszczenie, analiza, interpretacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
„Chłopcy z Placu Broni” Ferenca Molnara. Streszczenie, analiza, interp...
Niedostępny
Brak

• Szczegółowe i obszerne streszczenie, • Dokładna analiza, • Charakterystyka bohaterów, • Ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, • Testy sprawdzające z kluczem.

4,99 zł
Powiadomienie
5
Angielski 6-8 lat. Ćwiczenia. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski 6-8 lat. Ćwiczenia. Wiosna
Niedostępny
Brak

Dwudziesta pierwsza część popularnej serii „Angielski dla dzieci” zawiera różnorodne ćwiczenia ułatwiające naukę języka w nauczaniu wczesnoszkolnym, a także słowniczek z bardzo prosto zapisaną wymową. Dziecko pozna różnorodne słówka dotyczące wiosny. Zestaw ćwiczeń opiera się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej, wspomaga rozwój intelektualny oraz rozwija umiejętności manualne dziecka. Został opracowany przez doświadczonego anglistę specjalizującego się w nauczaniu początkowym. Naukę z serią "Angielski dla dzieci" można rozpocząć od dowolnego zeszytu.

6,99 zł
Powiadomienie
6
Angielski dla dzieci 6-8 LAT. Ćwiczenia. Jesień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci 6-8 LAT. Ćwiczenia. Jesień
Dostępny
151 szt.

Różnorodne ćwiczenia ułatwiające naukę języka angielskiego w nauczaniu początkowym. Opierają się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej. Zostały opracowane przez doświadczonego anglistę specjalizującego się w nauczaniu najmłodszych. Za pomocą tej książki dziecko pozna pierwsze słówka dotyczące jesieni.

6,99 zł
Wróć do góry