hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2016.01.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 1 stycznia 2016 roku.
1
Jak zawierać i rozwiązywać umowy o pracę Zmiany na 2016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zawierać i rozwiązywać umowy o pracę Zmiany na 2016
Niedostępny
Brak

Na łamach tej publikacji autorka ? mecenas Anna Telec, osoba świetnie znana w środowisku ekspertów z zakresu prawa pracy ? wyjaśnia zawiłości prawne zarówno w przypadku zatrudniania, jak i zwalniana osób zatrudnionych, z uwzględnieniem zmiany w zawieraniu umów w 2016 roku. Książkę wzbogacają liczne, przytoczone przez autorkę, orzeczenia sądów ? w tym w głównej mierze Sądu Najwyższego. Niezwykle cenny, praktyczny dla specjalistów ds. kadr w firmach, jest komentarz autorki do każdego prezentowanego zagadnienia. Za równie ważne należy uznać odpowiedzi naszego eksperta na pytania specjalistów, które zamieszczamy na końcu każdego rozdziału. Mecenas Anna Telec ma bowiem praktykę nie tylko jako prelegent, autor licznych publikacji z zakresu prawa pracy, ale również w przeszłości jako sędzia. Ma zatem, jako teoretyk i zarazem praktyk prawa pracy, szerokie spojrzenie na trudne, zawiłe i często niejednoznaczne kwestie dotyczące tej dziedziny prawa.

68,30 zł
57,37 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,93 zł

2
Rachunkowość jednostek oświatowych 2016 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość jednostek oświatowych 2016
Niedostępny
Brak

"Rachunkowość w jednostkach oświatowych" to kompendium wiedzy każdego księgowego rozliczającego jednostki oświatowe. Publikacja zawiera gotowe wzory dokumentów oraz przykłady księgowań, dzięki którym przedstawiciele służb finansowych gmin, ZEAS-ów oraz szkół i przedszkoli bez problemu wypełnią wszelkie ciążące na nich obowiązki.

147,00 zł
123,48 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 23,52 zł

Wróć do góry