hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.12.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 5 grudnia 2015 roku.
1
Nauczycielka przedszkola - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczycielka przedszkola
Niedostępny
Brak

Czy nauczycielka przedszkola może mądrze i skutecznie przemienić otaczający nas świat w zrozumiały i przyjazny dla małego człowieka? Czy może sprawić, że pod wpływem jej ciepłego uśmiechu i pełnych serdeczności słów dzień stanie się lepszy, a otaczająca rzeczywistość łatwiejsza do zniesienia? Oczywiście, że tak ta książka w przystępny i zbeletryzowany sposób pokazuje, jak może zrobić. Jak w tej przemianie mogą dopomóc rodzice i jakich błędów podczas wzajemnej współpracy powinny unikać obie strony.

43,00 zł
31,39 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,61 zł

2
Repetytorium gimnazjalisty. Język polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium gimnazjalisty. Język polski
Niedostępny
Brak

„Repetytorium gimnazjalisty” to zupełnie nowa seria wydawnicza, dostosowana do potrzeb uczniów gimnazjum i opracowana zgodnie z nową podstawą programową. Repetytorium gimnazjalisty. Język polski zawiera omówienia najważniejszych i najczęściej omawianych lektur, ułożone zgodnie z tematami najczęściej spotykanymi na egzaminie. Druga część książki to zagadnienia językowe i gramatyczne, omówione przystępnym i łatwym dla ucznia językiem. Atutem książki jest duża ilość tabel, schematów i wykresów, które ułatwiają szybkie opanowanie materiału. Ważne definicje wyróżniono widocznymi na stronie ramkami. Dodano też szczegółowy indeks pojęć, ułatwiający poruszanie się po „Repetytorium”. Książka zawiera materiał ze wszystkich trzech klas gimnazjum. To wydanie posiada dodatek – tablice przedmiotowe!

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

Wróć do góry