hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.11.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 12 listopada 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zespół Aspergera a seksualność (Henault Isabelle), na drugim Odświętna butelka (Stefan Wiech Wiechecki). Kolejny produkt to TED. Jak wygłosić mowę życia (Jeremey Donovan) oraz PZPN. Piłka nożna. Turniej piłkarski (kolorowanka) (praca zbiorowa).
1
Zespół Aspergera a seksualność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zespół Aspergera a seksualność
Dostępny
16 szt.

Celem autorki niniejszej ksiazki jest zbudowanie pozytywnego punktu widzenia na seksualnosc oraz rozwiazanie trudnosci, które zbyt czesto postrzegane sa jako zachowania problematyczne lub perwersja. Chociaz powyzsze zdarzaja sie w populacji dotknietej zespolem Aspergera, w tej publikacji zagadnienie seksualnosci potraktowane zostanie w szerszym ujeciu: rozpatrzone zostana czynniki takie jak intymnosc, przyjazn, pozadanie, komunikacja, plec, preferencje, tozsamosc, potrzeby, emocje i rozwój, a omawiane tematy beda odpowiednie dla okresu dojrzewania i wieku dojrzalego.

39,00 zł
30,81 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,19 zł

3 osoby kupiły
2
Odświętna butelka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odświętna butelka
Dostępny
18 szt.

Zgodnie z naszym stałym hasłem serii – a w zasadzie niezwykłej pracy edytorskiej – Opowiadań przedwojennych Stefana Wiecheckiego Wiecha, jednego z najwybitniejszych, najciekawszych językowo polskich pisarzy przypominamy: Wiech jednakowo zachwyca już czwarte pokolenie Polaków. Przedtem dziadków i rodziców. Teraz znów dzieci i wnuków. Przedwojenne opowiadania. Przedwojenna jakość. Tom XV opowiadań przedwojennych obejmuje krótkie utwory określone przez Wiecha jako reportaże, i to widać są one bowiem bardziej osobiste a mniej fabularne. Zamieszczane były w niedzielnych numerach dziennika Dobry Wieczór! Kurier czerwony po 1934 roku. Nie ujmowaliśmy ich w dotychczasowych tomach, ponieważ – jako reportaże właśnie i tak przez Wiecha sygnowane – zasługiwały na osobne ujęcie. Wydawało nam się, że tom niniejszy wyczerpie już całość twórczości przedwojennej Stefana Wiecheckiego, prawdopodobnie jednak potrzebny będzie jeszcze aneks pełen uzupełnień czyli tom XVI który zamknie całą edycję

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
3
TED. Jak wygłosić mowę życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TED. Jak wygłosić mowę życia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.02

Zostań współczesnym Demostenesem! Treść, czyli głęboko zastanów się nad tym, co chcesz przekazać innym. Wystąpienie i jego oprawa, czyli postaraj się ułatwić ludziom dotarcie do sedna Twojej mowy. Droga na scenę... i dalej, czyli szlifuj swoje umiejętności i korzystaj z nich na co dzień! Umiejętność przemawiania do dużej grupy ludzi – bez względu na to, czy będą to uczniowie liceum, tłum na wiecu czy przedsiębiorcy na konferencji – jest trudną sztuką. Niełatwo opanować nerwy, kontrolować słowa, gesty, mimikę i zachowanie, tak by słuchacze mogli skupić się na tym, co chcesz im przekazać, a nie na Twoich negatywnych emocjach. Jednak każdy, kto poważnie myśli o przekonywaniu innych do swoich idei, a także o swojej karierze, powinien doskonalić tę sztukę i korzystać z niej najczęściej, jak się da. Jeśli chcesz szybko i trwale poprawić swoje umiejętności w tej dziedzinie, sięgnij po książkę Jeremey'a Donovana, który pisze o przygotowaniach do wystąpienia na konferencji TED. TED to organizacja non-profit zajmująca się popularyzacją szczytnych idei. Przed zaproszonymi mówcami stawia wyzwanie wygłoszenia prelekcji życia. Donovan wielokrotnie występował na tej konferencji, a wcześniej latami się do tego przygotowywał, więc dogłębnie przepracował ten temat. W jego książce znajdziesz ponad sto cennych wskazówek dotyczących wszystkich ważnych aspektów wystąpienia, począwszy od otwarcia wskazującego korzyści z wysłuchania prelekcji, a skończywszy na ujęciu idei w formę inspirującej odpowiedzi na początkowe pytanie. Czytaj i ćwicz, by stawać się coraz lepszym mówcą!

39,00 zł
28,86 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

4
PZPN. Piłka nożna. Turniej piłkarski (kolorowanka) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PZPN. Piłka nożna. Turniej piłkarski (kolorowanka)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.07

Łączy nas piłka! Kolorowanka "Turniej piłkarski" to propozycja dla najmłodszych czytelników, którzy kibicują BIAŁO-CZERWONYM, a także same zaczynają przygodę z piłką nożną.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

5
PZPN. Piłka nożna. Mecz na podwórku. (kolorowanka) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PZPN. Piłka nożna. Mecz na podwórku. (kolorowanka)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Łączy nas piłka! Kolorowanka "Mecz na podwórku" to propozycja dla najmłodszych czytelników, którzy kibicują BIAŁO-CZERWONYM, a także same zaczynają przygodę z piłką nożną.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

6
Heartland. Tom 3. Własna droga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartland. Tom 3. Własna droga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Trzecia część cyklu „Heartland” Pegaz jest wszystkim, co pozostało Amy z przeszłości. Niestety, z dnia na dzień koń czuje się coraz gorzej. Amy opiekuje się nim i równocześnie dogląda całego Heartlandu. Stara się postępować tak, jak nauczyła ją mama. Podążanie jej śladem wymaga od dziewczyny wiele odwagi, ale to jedyny sposób, by znaleźć własną drogę.

16,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

7
Heartland. Tom 2. Po burzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartland. Tom 2. Po burzy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.12

Druga część cyklu HEARTALND. Amy nie widziała Spartana od czasu wypadku - burzowego popołudnia, które na zawsze zmieniło jej życie. Teraz pojawił się w Heartlandzie. To już nie jest ten sam koń, przepełnia go wściekłość i gniew skierowany ku Amy. Tymczasem dziewczyna nie wyleczyła się jeszcze z własnych ran i jest chyba ostatnią osobą, która mogłaby pomóc Spartanowi. Ale kto wie, czy nie jedyną...

16,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

8
Dream Works. W kręgu przyjaciół. Plakaty do kolorowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dream Works. W kręgu przyjaciół. Plakaty do kolorowania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.24

Zapraszamy do magicznego świata Dream Works! W towarzystwie ulubionych bohaterów - Shreka, Fiony, Osła, Kung-Fu Pandy, Króla Juliana, Czkawki, Szczerbatka, Ricca, Kowalskiego, Melmaxa, Glorii, Jacka Mroza i wielu, wielu innych zwariowanych postaci przeżyjecie mnóstwo niesamowitych przygód. W książce znajdziecie 16 dużych plakatów do pokolorowania, którymi potem możecie ozdobić swój pokój. Wspaniałe ćwiczenie dla dziecięcych rączek!

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

9
Wampir - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wampir
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

Mateusz nie miał powodu pragnąć śmierci. Był zwykłym dwudziestolatkiem. Studiował socjologię, ale planował przenieść się na informatykę. Chciał podróżować, zwiedzić świat. Pewnej majowej nocy wszedł na dach wieżowca i skoczył. Nie zostawił listu. Nikt niczego nie widział. Prokuratura uznała, że to samobójstwo. Wynajęty przez matkę krnąbrny prywatny detektyw Dawid Wolski rozpoczyna śledztwo i wchodzi w zaskakująco bezwzględny świat nastolatków. Sprawa komplikuje się coraz bardziej, kiedy tajemnice gliwickich zaułków zaczynają splatać się z wirtualną rzeczywistością. Jakie sekrety skrywał Mateusz? Dlaczego niektórzy członkowie jego rodziny najwyraźniej woleliby ukręcić łeb śledztwu? I czy zawsze warto znać prawdę? Ta wciągająca i pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść otwiera gliwicki cykl kryminałów Chmielarza.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

10
Africa Korps - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Africa Korps
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Publikacja poświęcona jest historii Africa Korps - elitarnej formacji zbrojnej utworzonej przez Hitlera do ofensywy mającej na celu wyparcie Brytyjczyków z Afryki Północnej. Dowodził nią Erwin Rommel, jeden z najlepszych dowódców Hitlera, zwany przez własnych żołnierzy i przeciwników Lisem pustyni.

44,90 zł
35,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

11
Soda. Lecznicze właściwości. Kompendium wiedzy o tanim, bezpiecznym i skutecznym środku uzdrawiającym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soda. Lecznicze właściwości. Kompendium wiedzy o tanim, bezpiecznym i ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.29

Ta książka dotyczy najtańszego, najbezpieczniejszego i prawdopodobnie najskuteczniejszego leku na świecie. Zmieni ona Twój sposób myślenia o sodzie i podejście do medycyny. Dzięki setkom możliwych jej zastosowań Twoje życie stanie się łatwiejsze. Możesz ją znać też pod nazwami wodorowęglan sodu, soda oczyszczona, soda do pieczenia czy bikarbonat. Jest dziś lekarstwem o światowej renomie, stosowanym codziennie na szpitalnych oddziałach ratunkowych. Autor, lekarz, opisuje lecznicze działanie tego środka, które do tej pory owiane było tajemnicą. Teraz nadszedł czas na zmianę! Soda jest środkiem, który reguluje podstawowe mechanizmy fizjologiczne naszego organizmu. Rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa płynność i przepływ krwi. Działa przeciwzapalnie, pomaga w oczyszczaniu ciała i neutralizacji toksycznych substancji. Odkwasza organizm co ma ogromne znaczenie w odzyskaniu równowagi pH. Hamuje rozwój nowotworów tworząc alkaliczne środowisko, w którym przechodzą one w stan uśpienia, a przy pH powyżej 8 są eliminowane z organizmu. Pełni również funkcję silnego środka przeciwgrzybicznego oraz blokuje rozwój bakterii i wirusów. Jej skuteczność potwierdzono również w leczeniu łuszczycy, astmy i nadciśnienia. Wodorowęglan sodu jest substancją bezpieczną, ponieważ ciało nie tylko go potrzebuje, ale też wytwarza w żołądku, trzustce i nerkach. Może być aplikowany doustnie, przez skórę, dożylnie, w lewatywach, inhalacjach i kąpielach. Uniwersalny środek na wiele dolegliwości, który zawsze masz pod ręką.

39,30 zł
28,69 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,61 zł

12
Kryzys ozdrowieńczy. Jak przetrwać przełomowy moment w procesie leczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryzys ozdrowieńczy. Jak przetrwać przełomowy moment w procesie leczen...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

Kryzys ozdrowieńczy jest integralną częścią każdej terapii naturalnej. Zazwyczaj występuje na początku kuracji i trwa kilka dni. Polega na zaostrzeniu objawów choroby w czasie, gdy organizm zwalczając jej przyczynę pozbywa się zbędnych substancji. Dzięki tej książce poznasz jego przyczyny, rozpoznasz go i nauczysz się działać, gdy do niego dojdzie. Autor pomoże Ci w zrozumieniu tego fenomenu, a także udzieli informacji jak czerpać korzyści ze stosowania dowolnej metody leczenia. Wsłuchując się w swoje ciało i dostosowując się do przekazywanych przez nie wskazówek sprawisz, że proces leczenia organizmu przebiegnie szybciej i łagodniej. Potrzebuje on czasu, żeby samodzielnie się naprawić i zacząć funkcjonować poprawnie.

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

13
Język - kultura - technologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język - kultura - technologia
Dostępny
3 szt.

Książka wpisuje się w nurt prac poświęconych terminologiom różnych dziedzin. Przedmiotem badań są wybrane działy polskiej i francuskiej terminologii inżynierii biomedycznej. Przyjmując szeroką perspektywę badań, autorka analizuje terminologię biomedyczną z różnych punktów widzenia: słowotwórczego, terminologicznego i ontologicznego, semantycznego, kognitywnego, analizy tekstu oraz socjoterminologicznego. Ukazuje, jakie mechanizmy terminotwórcze są wykorzystywane – w sposób świadomy lub nie – przez użytkowników danego języka specjalistycznego, i porównuje tendencje panujące w językach należących do dwóch odmiennych obszarów kulturowych i cywilizacyjnych. Analiza zgromadzonych terminów pozwoliła również autorce na ukazanie pewnych nowych i ciekawych zjawisk językowych zachodzących we współczesnej nauce, związanych m.in. z interdyscyplinarnością inżynierii biomedycznej. Kaja Gostkowska – absolwentka Instytutu Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, doktor nauk humanistycznych, pracuje w Zakładzie Translatologii na wrocławskiej Romanistyce. Jej zainteresowania naukowe obejmują terminologię pojmowaną jako odrębna dyscyplina naukowa oraz terminologie różnych dziedzin nauki.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

14
Encyklopedia 10 000 faktów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia 10 000 faktów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Wspaniała kolekcja zaskakujących faktów z całego świata. Informacje o różnych krajach, kulturach, religiach. Gry, układanki, quizy z różnych dziedzin życia. Oraz wiele innych...

41,90 zł
30,17 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,73 zł

15
Syberia. Historia i ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Syberia. Historia i ludzie
Dostępny
68 szt.

Syberia to kraina skrajności. Ekstremalne są tu warunki klimatyczne i odległości do pokonania. Zupełnie różni pod względem etnicznym są ludzie, którzy zamieszkują Syberię od czterystu lat. Autorka odkrywa historię tego ogromnego rosyjskiego pustkowia i opowiada o życiu jego mieszkańców – zarówno dobrowolnych osadników, jak i ludzi, którzy jako więźniowie zostali skazani na przymusową pracę w kopalniach Gułagu. Hartley snuje barwną opowieść o losach Syberii począwszy od pierwszych wypraw kozackich awanturników na „Sybir” pod koniec XVI wieku, poprzez zsyłki przestępców i więźniów politycznych w czasach sowieckich, aż po losy dzisiejszych ubogich Rosjan i przedsiębiorców, szukających lepszego życia na bogatej w ropę północy. W przywoływanych przez autorkę ludzkich historiach i fascynujących studiach przypadków jeden z najbardziej niedostępnych rejonów świata staje się bardziej ludzki, a życie codzienne w „krainie pustki” okazuje się niezwykle bogate. „Hartley potrafi sprawić, by historyczny opis nabrał życia i stał się przystępny dla wszystkich”. – Will Nicoll, The Spectator „Autorka prezentuje ten fragment historii Rosji, który zazwyczaj najsilniej oddziałuje na wyobraźnię cudzoziemców”. – Tom Payne, The Telegraph

61,00 zł
43,31 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 17,69 zł

16
System nadzoru w firmie rodzinnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System nadzoru w firmie rodzinnej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.11.22

Mimo istotnego znaczenia systemu nadzoru dla sprawnego działania zarówno firmy rodzinnej, jak i rodziny właścicieli, nasza wiedza na jego temat w Polsce jest wciąż niewielka. Aktualnie głównym źródłem wiedzy o tworzonych w ramach firm strukturach systemu nadzoru, a szczególnie podsystemu zarządzania rodziną, są głównie konsultanci pracujący z firmami rodzinnymi. Potrzeba zbadania, i tym samym poznania procesów i zjawisk zachodzących w obszarze nadzoru w polskich firmach rodzinnych, coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Decyduje o tym nie tylko ekonomiczny rozwój tych podmiotów, ale też konieczność przejścia przez nie z sukcesem przez pierwszą międzypokoleniową zmianę. Będzie ona pierwszym krokiem do zapewnienia ciągłości ich istnienia i pozostawania w rękach rodziny przez następne pokolenia. Próbę uzupełnienia powyższej luki podejmuje m.in. niniejsza monografia, prezentująca wyniki badań przeprowadzonych w omawianym obszarze. ze Wstępu Publikacja jest ważną, potrzebną i bardzo aktualną pozycją. Autorka prezentuje – w sposób kompetentny, spójny, syntetyczny i jednocześnie komunikatywny – mało rozpoznaną problematykę funkcjonowania firm rodzinnych, determinant ich rozwoju oraz kwestie nadzoru właścicielskiego i zarządzania rodziną. Firmy rodzinne zaczynają odgrywać coraz bardziej znaczącą rolę w naszym systemie gospodarczym. Tym samym stają się ważnym i interesującym przedmiotem badań dla ekonomistów, w tym zwłaszcza specjalistów od zarządzania. Publikacja dotyczy aktualnych problemów zarządzania firmą rodzinną, a szczególnie problemu nadzoru właścicielskiego, który w naszym kraju nie jest prowadzony skutecznie, co potwierdzają przeprowadzone przez Autorkę badania. Zaprezentowany system zarządzania może być wykorzystywany dla celów nie tylko naukowych, lecz także edukacyjnych – przez studentów studiów ekonomicznych na kierunku Zarządzanie oraz uczestników studiów podyplomowych czy szkoleń fachowych. Może też zapoczątkować dyskusję nad problematyką nadzoru właścicielskiego nad firmami rodzinnymi w naszym kraju przy uwzględnieniu całej specyfiki i determinant rozwoju tej grupy przedsiębiorstw. prof. dr hab. Irena K. Hejduk

44,90 zł
38,17 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

17
Drugi wiek maszyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugi wiek maszyny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.11.25

Cyfrowy świat poszerza swoje granice. Czy jesteś na to gotowy? Technologie cyfrowe – bazujące oczywiście na sprzęcie, oprogramowaniu i dostępie do sieci – będą w nieodległej przyszłości diagnozować choroby z większą dokładnością, niż mogą to zrobić lekarze. Dzięki dostępowi do ogromnych ilości danych będą w stanie przeistoczyć oblicze handlu detalicznego i wykonać bardzo wiele działań, które dziś wydają się wymagać zaangażowania człowieka. W książceDrugi wiek maszyny” dwaj wybitni przedstawiciele swojej dziedziny, Erik Brynjolfsson i Andrew McAfee z MIT, omawiają czynniki, pod wpływem których zmieniać się będzie nie tylko nasza gospodarka, ale również nasze życie. Firmy, aby przetrwać na rynku, będą musiały zmienić podejście do prowadzonej działalności. Zmiana ta znajduje odzwierciedlenie w bieżących wartościach wskaźników gospodarczych: coraz mniej ludzi pracuje, płace spadają, natomiast produktywność i zyski rosną. Na podstawie wieloletnich badań i analiz bieżących trendów Brynjolfsson i McAfee wskazali najlepsze strategie przetrwania i nakreślili nowe ścieżki wiodące do dostatku. Wśród nich znajduje się reforma edukacji, która ma na celu przygotowanie ludzi do funkcjonowania w realiach nowej, a nie starej gospodarki, tworzenie nowych form współpracy, w ramach których dochodziłoby do połączenia czystej siły obliczeniowej z potęgą ludzkiego umysłu, oraz wdrażanie rozwiązań politycznych adekwatnych do tej radykalnie odmiennej rzeczywistości. Niesamowicie optymistyczna w swej wymowie książkaDrugi wiek maszyny” zmieni nasze spojrzenie na zagadnienia technologiczne, społeczne i gospodarcze. Erik Brynjolfsson jest dyrektorem Center for Digital Business przy MIT. Należy do najczęściej cytowanych ekspertów naukowych w dziedzinie systemów informatycznych i gospodarki. Andrew McAfee zajmuje stanowisko głównego badacza w Center for Digital Business przy MIT. Jest autorem książki Firma 2.0. Obaj autorzy napisali również wspólnie książkę Race Against the Machine.

64,90 zł
55,17 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,73 zł

18
Podziemie niepodległościowe na Suwalszczyźnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podziemie niepodległościowe na Suwalszczyźnie
Dostępny
19 szt.

Autor dokonał usystematyzowania wiedzy na temet powiatu suwalskiego w okresie międzywojennym, a także w czasie II wojny światowej. Opisał i ocenił działalność podziemia niepodległościowego po zajęciu obszardu powiatu przez Armię Czerwoną w październiku 1944 r. Wyszczególnił działalność konspiracyjną od 15 lutego 1945 r. do 2 września 1945 r.

35,70 zł
24,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,71 zł

19
W świętą noc Bożego Narodzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

20
Oczami Jezusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczami Jezusa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.07

Jest ponadto wiele innych rzeczy, których Jezus dokonał, a które gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, jakie trzeba by napisać (J 21, 25). Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość. Gdy czytałem tę książkę, czułem, że zdobywam wiedzę o uczuciach i myślach Jezusa, który żył niegdyś jako człowiek podobny do nas. Jego radości, smutki, Jego jedność z Ojcem oświecała Jego Boska mądrość i Jego ludzka wiedza. „Polecam tę książkę każdemu, kto chce poznać Jezusa bardziej osobiście, kochać Go goręcej i lepiej naśladować”. – z przedmowy o. Richarda McSorleya SJ „Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa”. – o. Robert De Grandis SSJ Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień autora, przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe, bowiem ich narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

21
Padaczka u dzieci i dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,00 zł
96,72 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,28 zł

Wróć do góry