hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.10.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 25 października 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Paleta malarska (Koh-I-Noor), na drugim Szablon kółka (Koh-I-Noor). Kolejny produkt to Lakier-klej do decupage'u, 150 ml (Koh-I-Noor) oraz Węgiel w drewnie (Koh-I-Noor).
1
Paleta malarska - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paleta malarska
Koh-I-Noor
Dostępny25 szt.

Paletka malarska plastikowa o wymiarach 17.0 x 23.0 cm

6,99 zł
14 osób kupiło
2
Szablon kółka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon kółka
Koh-I-Noor
Dostępny23 szt.

Szablon kołowy umożliwiający precyzyjne kreślenie łuków o promieniach od 1 do 40 mm oraz kół o promieniach od 0,8 do 2,5 mm. Wykonany z dymionego tworzywa sztucznego, ma wypustki zabezpieczające przed rozmazywaniem rysunku.

11,40 zł
10,99 zł

Rabat 3,6%
oszczędzasz 0,41 zł

9 osób kupiło
3
Lakier-klej do decupage'u, 150 ml - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lakier-klej do decupage'u, 150 ml
Koh-I-Noor
Dostępny27 szt.

Lakier przeznaczony do techniki serwetkowej (decoupage). Można go stosować do różnych powierzchni m.in. karton, drewno, ceramika, kamień, metal, styropian, glina i wiele innych. Wytwarzany jest na bazie wody. Po wyschnięciu pozostawia przezroczystą i trwałą powłokę. Użycie: 1. Pokryć warstwą lakieru do decoupage dekorowany przedmiot. 2. Wycięty motyw należy umieścić na wilgotnym lakierze. 3. Po naklejeniu dekoracji nałożyć kolejną warstwę lakieru.

19,90 zł
18,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

8 osób kupiło
4
Węgiel w drewnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węgiel w drewnie
Koh-I-Noor
Dostępny133 szt.

Węgiel w drewnie, głęboka czerń, do rysowania i szkicowania. Cena za 1 opakowanie zawierające węgiel w 3 stopniach twardości (2,3,4).

12,20 zł
11,99 zł

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

4 osoby kupiły
5
Zestaw krzywików kreślarskich - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw krzywików kreślarskich
Koh-I-Noor
Dostępny13 szt.

Zestawy krzywików zawierający krzywiki do krzywizn: • parabolicznych, • hiperbolicznych, • eliptycznych. Wszystkie posiadają podcięcia do rysunku tuszem i wypustki zabezpieczające przed rozmazywaniem rysunku. Dostępne komplety w rozmiarze średnim i dużym.

10,99 zł
3 osoby kupiły
6
Kątomierz kołowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kątomierz kołowy
Koh-I-Noor
Dostępny10 szt.

Precyzyjny kątomierz kołowy z tłoczona skalą. Wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego. Umożliwia dokładny pomiar oraz rysowanie dowolnych kątów.

5,99 zł
2 osoby kupiły
7
Co nas naprawdę żywi. W trosce o duchowość zakorzenioną w ziemi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co nas naprawdę żywi. W trosce o duchowość zakorzenioną w ziemi
Dostępny2 szt.

Czemu wydajecie pieniądze na to, co was nie nasyci? – pyta prorok Izajasz i kontynuuje: Nakłońcie wasze ucho i przyjdźcie do Mnie, posłuchajcie Mnie, a wasza dusza żyć będzie (Iz 55, 2–3). O to właśnie chodzi w tej książce: zdrowa duchowość musi traktować poważnie sytuację człowieka, musi budować na naszych potrzebach, tęsknotach i życzeniach. Opierając się na swoim doświadczeniu teologa i terapeuty oraz na swoich osobistych przeżyciach, Wunibald Müller dodaje odwagi wszystkim poszukującym zakotwiczenia religijności i wiary w swoim codziennym życiu, zabiegającym o duchowość, która naprawdę żywi. Wunibald Müller – ur. 1950, jest psychologiem dyplomowanym, doktorem teologii, kierownikiem domu rekolekcyjnego opactwa Münsterschwarzach, autorem licznych publikacji.

19,00 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
8
Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charyzmaty a walka duchowa dzisiaj
Dostępny12 szt.

Znakomita pomoc rekolekcyjna, a jednocześnie synteza wiedzy o tajemniczej rzeczywistości charyzmatów jako darów zwyczajnych i nadzwyczajnych, udzielanych przez Ducha ludowi Bożemu dla rozwoju życia chrześcijańskiego i budowania królestwa Bożego. Książka, powstała dzięki współpracy doświadczonych rekolekcjonistów i wspólnoty ewangelizacyjnej, omawia dokładnie i przejrzyście, czym są poszczególne charyzmaty, jak je rozpoznawać i wykorzystywać w służbie innym. Porusza także temat świadectwa i walki duchowej jako niezmiernie istotnych czynników zarówno codziennego życia chrześcijanina, jak i jego misji ewangelizacji, zwłaszcza w dzisiejszym zlaicyzowanym świecie. Zawiera ponadto propozycje medytacji słowa Bożego, refleksji i osobistej modlitwy oraz liczne świadectwa osób, które doświadczyły szczególnego wylania łaski i chcą pomóc przyjąć ją innym.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
9
Blok Inspiracje - Akwarele A4/20 arkuszy 320g - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Inspiracje - Akwarele A4/20 arkuszy 320g
Dostępny13 szt.

Blok zawiera szkice rysunków do samodzielnego wykończenia. 20 arkuszy 320g/m

47,90 zł
45,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,39 zł

1 osoba kupiła
10
Blok Inspiracje - Szkice A4/20 arkuszy 110g - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Inspiracje - Szkice A4/20 arkuszy 110g
Dostępny13 szt.

Blok zawiera szkice rysunków do samodzielnego wykończenia. 20 arkuszy 110g/m

26,00 zł
24,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

1 osoba kupiła
11
Blok malarski A4, Pop Acrylic - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok malarski A4, Pop Acrylic
Koh-I-Noor
Dostępny10 szt.

Blok malarski jednostronnie klejony, w formacie A4. Podwyższona gramatura zabezpiecza papier przed marszczeniem. Blok zawiera 10 arkuszy.

22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

1 osoba kupiła
12
Eschatologia współczesna dla duszpasterzy i katechetów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eschatologia współczesna dla duszpasterzy i katechetów
Dostępny5 szt.

Czyż nie jest potrzebą obecnego czasu przypomnienie człowiekowi przyniesionej przez Jezusa Chrystusa rewolucyjnej prawdy, że „życie zmienia się, ale się nie kończy”? Jest to ważne tym bardziej, że – jak zauważył Dariusz Karłowicz – „dzisiaj człowiek łatwiej usłyszy o śmierci od agenta ubezpieczeniowego niż od księdza”. Książka Eschatologia współczesna dla duszpasterzy i katechetów pojawia się jako odpowiedź na tę potrzebę. Opracowanie ks. prof. Lucjana Baltera SAC sytuuje się pomiędzy rozprawą naukową a dziełem popularnym. Posługując się barwnym językiem Autor wprowadza Czytelnika w meandry współczesnego nauczania o „sprawach ostatecznych” (m.in. o życiu, śmierci, sądzie jednostkowym i ostatecznym, zbawieniu i potępieniu, niebie, piekle i czyśćcu itd.). Na szczególną uwagę zasługuje obszerna opowieść ks. Baltera o czasach przełomu w teologii, które nazywa „burzą eschatologiczną”. Książka pozwala rozpoznać możliwe uproszczenia w myśleniu o sprawach ostatecznych, ale przede wszystkim przybliża myśl najwybitniejszych współczesnych teologów, dążących do ujęcia „spraw ostatecznych” w sposób bardziej dostosowany do języka naszych czasów. To ujęcie winno być przekazywane dalej zarówno na ambonie, jak i na katechezie. Stąd Eschatologia współczesna dla duszpasterzy i katechetów.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

13
Eros i agape. Miłość, która daje szczęście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eros i agape. Miłość, która daje szczęście
Dostępny9 szt.

Dlaczego miłość kobiety i mężczyzny jest tak pociągająca i zwodnicza, trudna i warta trudu, bolesna i ekstatyczna, okropna i piękna? Dlaczego nasz świat jest przesycony seksem, a wciąż głodny miłości? Czy w miłości erosa należy tłumić? Autor szuka odpowiedzi w encyklice Benedykta XVI Deus caritas est. W naszych czasach „erotyczny” i „pornograficzny” znaczy niemal to samo. W rezultacie wielu jest przekonanych, że erosa zawsze należy tłumić, a szukać jedynie miłości bardziej „duchowej”. Benedykt XVI zdecydowanie sprzeciwia się tej opinii. Proponuje oczyścić erosa z wypaczeń i przywrócić mu ścisły związek z agape. Dwa tysiące lat temu chrześcijaństwo wywołało „rewolucję miłosną” – nie przez odrzucenie erosa, ale przez oczyszczenie erosa i przepojenie go agape. Książka w dostępny dla każdego sposób przybliża encyklikę Benedykta XVI Deus caritas est, która czerpie wiele z teologii ciała Jana Pawła II. Autor podkreśla także, że od uporządkowania miłości kobiety i mężczyzny zaczyna się sprawiedliwy porządek społeczny. Miłość kobiety i mężczyzny jest bowiem fundamentem ludzkiego życia i kamieniem węgielnym cywilizacji. Nie można oddzielać nauczania dotyczącego etyki seksualnej oraz sprawiedliwości społecznej.

27,00 zł
20,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,75 zł

14
Człowiek i bioetyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Człowiek i bioetyka
Dostępny2 szt.

Książka obejmuje refleksję antropologiczną, filozoficzną i teologiczną. Refleksja ta ogniskuje wokół trzech etapów życia ludzkiego, uwzględniając ważne współcześnie zagadnienia etyczne związane z jego początkami (np. diagnostyka i leczenie niepłodności człowieka, naprotechnologia, NPR, antykoncepcja czy aborcja), trwaniem (np. homoseksualizm, transseksualizm, pedofilia, medycyna plastyczna czy doping w sporcie) oraz zakończeniem (np. prawo do umierania z godnością a eutanazja, fenomen samobójstwa, strategie zapobiegania i reagowania w przypadku próby samobójczej ucznia). Kwestie te omawiane są zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i z uwzględnieniem rysu historycznego. Opracowanie wzbogacają cytaty z tekstów Magisterium Kościoła i międzynarodowych dokumentów prawno-etycznych, podstawowa literatura przedmiotu oraz słownik wybranych terminów biologiczno-medycznych, czyniąc zeń znakomitą syntezę wiedzy z dziedziny bioetyki oraz źródło informacji przydatnych w każdej dyskusji i pracy związanej z zagadnieniami bioetycznymi.

35,00 zł
17,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,50 zł

15
Autobiografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobiografia
Dostępny5 szt.

Niezwykły zapis duchowych doświadczeń włoskiej mistyczki i założycielki kontemplacyjnego zakonu Sióstr Redemptorystek. Poruszająca serce i umysł lektura o kobiecie, która całe swoje życie pozostała zjednoczona z Jezusem – Najświętszym Odkupicielem. Modlitwa o beatyfikację Sługi Bożej Marii Celeste Crostarosa Trójco Przenajświętsza, uwielbiam Cię z głębi mojej nicości i dziękuje za dary i przywileje udzielone Twojej służebnicy, siostrze Marii Celeste; proszę Cię, abyś zechciała wywyższyć ją również tu na ziemi. Dlatego za jej wstawiennictwem błagam Cię o łaskę, której z pokorą oczekuję od Twojego miłosierdzia. Chwała Ojcu (3 razy), Zdrowaś Maryjo

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

16
Adoracje Najświętszego Sakramentu na  XXI wiek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adoracje Najświętszego Sakramentu na XXI wiek
Niedostępny
Brak

Praktyka nawiedzania Najświętszego Sakramentu istnieje w Kościele od setek lat. Dla niezliczonych dusz była okazją przyjścia do Boga i doświadczenia głębokiej jedności z Nim. Książka zawiera głębokie medytacje eucharystyczne i piękne modlitwy, mocno osadzone we współczesności. Mamy nadzieję, że pomoże czytelnikom zanurzyć się w adoracji Tego, który nas zaprasza: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.

19,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

17
1000 pomysłów na homilie. Okres zwykły i kazania okolicznościowe A, B, C - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 pomysłów na homilie. Okres zwykły i kazania okolicznościowe A, B,...
Dostępny6 szt.

Gdzie znaleźć inspirację do kolejnej homilii? Jak w niekonwencjonalny sposób rozważyć niedzielne czytania? Skąd wziąć nowe i zaskakujące przykłady czy ciekawe opowieści z całego świata? Jakie sytuacje z codziennego życia, wydarzenia historyczne, zjawiska naturalne, osiągnięcia kultury i zdobycze ludzkiego umysłu mogą dopomóc w głoszeniu słowa Bożego współczesnym słuchaczom? Pierwszy tom znanego i cenionego kaznodziei zawiera zbiór myśli i kopalnię przykładów do homilii na każdą niedzielę roku A, B i C w okresie zwykłym oraz do kazań pierwszopiątkowych i okolicznościowych. Ks. Andrzej Zwoliński (ur. 1957), profesor zwyczajny Wydziału Nauk Społecznych UPJPII, autor ponad stu książek z dziedziny teologii, katolickiej nauki społecznej i socjologii oraz wielu innych.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

18
Kayah & Royal Quartet, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kayah & Royal Quartet, LP
Kayah & Royal Quartet, Agora - multimedia
Dostępny3 szt.

Lista utworów: 1. Kwartesencja 2. Za blisko 3. Prośba do Twoich ust 4. Testosteron 5. Tabakiera 6. Libertango 7. Jestem kamieniem 8. Bursztynowa wieża 9. Wiosna przyjdzie i tak 10. Do diabła z przysłowiami 11. Jak liść 12. 100 lat młodej parze 13. Lume Poza utworami z płyty „Kayah & Royal Quartet” na krążkach winylowych znajdują się 3 dodatkowe nigdy wcześniej niepublikowane utwory: 1. Fever 2. Twoja dłoń 3. Trudno kochać

152,90 zł
114,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 38,22 zł

19
Munchkin 2 Wielosieczny Topór  2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Munchkin 2 Wielosieczny Topór 2015
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.23

69,90 zł
Powiadomienie
20
Kredki w koszyku, 72 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki w koszyku, 72 kolory
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Zestaw kredek w koszyku 72 sztuki.

57,20 zł
54,34 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,86 zł

21
Zestaw krzywików - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw krzywików
Koh-I-Noor
Dostępny31 szt.

Zestawy krzywików zawierający krzywiki do krzywizn: • parabolicznych, • hiperbolicznych, • eliptycznych. Wszystkie posiadają podcięcia do rysunku tuszem i wypustki zabezpieczające przed rozmazywaniem rysunku. Dostępne komplety w rozmiarze średnim i dużym.

15,20 zł
14,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,21 zł

22
Zakładki indeksujące neonowe (45 x 50 fiszek) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące neonowe (45 x 50 fiszek)
Koh-I-Noor, 50 sztuk
Niedostępny
Brak

Neonowe zakładki indeksujące. 50 sztuk w opakowaniu

5,99 zł
Powiadomienie
23
Blok Inspiracje - Pastele A4/20 arkuszy 220g - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Inspiracje - Pastele A4/20 arkuszy 220g
Dostępny16 szt.

Blok szkicowy Koh-i-noor do pasteli, węgla, ołówka i sepii. Blok zawiera 20 arkuszy z nadrukiem o różnym stopniu trudności ( po 2 arkusze z wzoru). Do zestawu dołączona jest intrukcja wykonania..

44,90 zł
42,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

24
Łodzie TOY KRAFT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łodzie TOY KRAFT
Dostępny2 szt.

SUPER ZESTAW SZEŚCIU ŁODZI . Zestaw składa się z 6 obrazków ( puzzli) przedstawiających łodzie. Każdy z tych obrazków (puzzli ) składa się z - od 4 do 6 elementów. Każdy obrazek posiada odpowiadającą mu kształtem i wymiarami ramkę, w której powinien być ułożony przez dziecko.

17,30 zł
15,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 1,31 zł

25
Zagraj ze mną. Zwierzaki na tratwie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagraj ze mną. Zwierzaki na tratwie
Egmont - gry
Niedostępny
Brak

Gracze odgadują ile zwierząt zmieści się na tratwie. Gdy nadejdzie czas podróży muszą je odpowiednio poukładać, co będzie nie lada wyzwaniem. Gra rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne. Liczba graczy: 2 - 4 osoby Wiek: od 5 lat Czas gry: ok. 20 - 30 minut

99,90 zł
74,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,97 zł

26
Pastele w drewnie 12 kolorów Świąteczne opakowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele w drewnie 12 kolorów Świąteczne opakowanie
Niedostępny
Brak

Świateczny zestaw pasteli w drewnie powlekanym złotą farbą z brokatem. Doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent. Edycja limitowana.

41,00 zł
38,95 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

27
Pinezki tablicowe - kołki kolorowe (50szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinezki tablicowe - kołki kolorowe (50szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.02

5,99 zł
Powiadomienie
28
Lotos i Miasto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotos i Miasto
Dostępny13 szt.

Wymogi współczesnego społeczeństwa konsumpcyjnego stwarzają przerażający konflikt nacisków materialnych oraz obowiązków społecznych, rodzinnych i zawodowych. Jak pośród takiego zamętu możemy doświadczyć wzbogaconej rzeczywistości duchowej i psychicznej? W jaki sposób odnaleźć kwiat lotosu" w kurzu Miasta?W swym przełomowym dziele David Fontana zgłębia dylemat, przed którym stoimy wszyscy, próbujący iść przez życie bez wycofywania się ze świata. Łącząc inspirujące wskazówki z praktyczną poradą, zgłębia związek pomiędzy naszym życiem wewnętrznym (którego symbolem jest kwiat lotosu) oraz rozpraszającym nas wpływem codzienności (kurz Miasta). Przekonujemy się, że te dwie sfery nie są w rzeczywistości sobie obce. Ponieważ lotos można traktować także jako alegorię duszy, a Miasto jako alegorię umysłu i ciała, wspólnie stanowią one zasadniczą jedność ducha i materii. Ta optymistyczna książka daje nową nadzieję.

18,00 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

29
Święty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty
Dostępny17 szt.

Buddyzm i bezenność nasuneły Susan Trott pomysł alternatywny wobec liczenia owiec; liczyła ludzi czekających w kolejce na spotkanie ze świętym. Ta umysłowa zabawa, którą co noc przerywał nadchodzący sen, stanowiła inspirację Świetego.

18,00 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

30
Sekrety kreatywnego myślenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety kreatywnego myślenia
Dostępny3 szt.

  Jak rozbudzić swoją kreatywnośći tworzyć genialne pomysły?Nie używając tak nieskończenie wspaniałego skarbu jak kreatywność czy to z powodu nieświadomości istnienia, czy też ze względu na jej celowe unicestwienie człowiek nie tylko ponosi stratę. Dokonuje także zdrady samego siebie."Masatoshi YoshimuraCzy już uświadomiłeś sobie, że przyszłość należy do ludzi kreatywnie myślących i działających?Zapewne nieraz podziwiałeś wielkich odkrywców i wynalazców, zastanawiając się, co takiego mają w sobie, że w ich głowach rodzą się tak niezwykłe pomysły. Ciekawy jestem, jak wielu znasz ludzi w swoim otoczeniu, którzy z łatwością rozwiązują życiowe problemy, a w pracy i towarzystwie błyszczą oryginalnymi pomysłami, na które Ty nigdy byś nie wpadł.Wyobraź sobie, jak by to było wspaniale, gdybyś miał pod ręką konkretne narzędzia do rozwiązywania problemów i jak byś się czuł, wiedząc, że Twój umysł jest zawsze gotowy do generowania najlepszych pomysłów, które wzbudzają zachwyt wśród innych

26,70 zł
21,89 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,81 zł

31
Exam Challenges New 2 SB + CD PEARSON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exam Challenges New 2 SB + CD PEARSON
Niedostępny
Brak

New Exam Challenges to bestsellerowy kurs, które rozwija umiejętności uczniów niezbędne w codziennej komunikacji oraz przygotowuje gimnazjalistów do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Praca z New Exam Challenges jest dużo łatwiejsza dzięki bogatej palecie komponentów.Książka ucznia zawiera wyraźnie oznaczone lekcje, co ułatwia planowanie kolejnych zajęć.Materiał ćwiczeniowy Exam Trainer zapewnia zadania egzaminacyjne rozwijające umiejętności językowe na poziomie zgodnym z poziomem podręcznika.Zeszyt ćwiczeń wspomaga indywidualizację dzięki ćwiczeniom gramatycznym o różnych poziomach trudności. Częścią zeszytu ćwiczeń jest również sekcja Grammar Reference z wyjaśnieniami w języku polskim.Teacher's Handbook zapewnia scenariusz, klucz odpowiedzi oraz dodatkowe wskazówki i informacje kulturowe do każdej lekcji.Teacher's Resource CD-ROM zawiera poradnik metodyczny, filmy kulturowe do odtworzenia na komputerze (The Challenge do poziomu 1 i 2 oraz The Real Shakespeare do poziomu 3 i 4) oraz materiały do kopiowania.Test Master Multi-ROM to pakiet testów z możliwością edycji i dostosowania do potrzeb klasy. Na płycie znajdują się testy uplasowania, diagnostyczne i egzaminacyjne, każdy w wersji A i B.

41,60 zł
37,02 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,58 zł

32
10 Pułk Artylerii Ciężkiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 Pułk Artylerii Ciężkiej
Dostępny36 szt.

Monografia 10 Pułku Artylerii Ciężkiej w czasie Kampanii Wrześniowej 1939 roku.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

33
Berlin. Plan miasta, 1:15 000, laminowany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlin. Plan miasta, 1:15 000, laminowany
Dostępny2 szt.

Doskonały laminowany plan miasta Berlin. Publikacja zawiera schemat linii komunikacyjnych, spis ulic, informacje turystyczne. Plany miast Marco Polo skierowane są do wymagającego odbiorcy, który oprócz szczegółowego planu oczekuje dodatkowych informacji i wskazówek turystycznych &ndash wiadomości dotyczących komunikacji miejskiej, przebiegu linii metra, obszarów podmiejskich. Proponowane przez Marco Polo plany są wzbogacone opisami zabytków i miejsc wartych zwiedzenia.

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

Wróć do góry