hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.10.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 17 października 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zaginięcie (Remigiusz Mróz), na drugim Długopis Visio Pen dla leworęcznych niebiesk MAPED (Maped). Kolejny produkt to Nożyczki symetryczne 17 cm (Cx Dystrybucja) oraz Flamastry Colorpeps Brush, 10 kolorów (Cx Dystrybucja).
1
Zaginięcie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zaginięcie
Dostępny2 szt.

Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że dziecko nie żyje. Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący podopieczny, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa, któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa. Proces ma charakter poszlakowy, mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców – wszak gdy wyeliminuje się wszystko, co niemożliwe, to, co pozostanie, musi być prawdą…

34,90 zł
20,59 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 14,31 zł

10 osób kupiło
2
Długopis Visio Pen dla leworęcznych niebiesk MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Visio Pen dla leworęcznych niebiesk MAPED
Maped
Dostępny34 szt.

Długopis dla leworęcznych VISIO PEN: ergonomiczny kształt, przekrzywiona końcówka sugerująca właściwy uchwyt, większa część długopisu pokryta miękkim materiałem antypoślizgowym, grubość linii M, kolor niebieski

14,99 zł
6 osób kupiło
3
Nożyczki symetryczne 17 cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki symetryczne 17 cm
Cx Dystrybucja
Dostępny30 szt.

Uniwersalne nożyczki Essentials Soft o szerokim zastosowaniu: – trwałe ostrza i nit wykonane ze stali nierdzewnej, – miękkie wewnątrz uchwyty dają poczucie komfortu w czasie pracy, redukują uczucie ucisku i minimalizują zmęczenie dłoni, – długość 17 cm.

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

5 osób kupiło
4
Flamastry Colorpeps Brush, 10 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Colorpeps Brush, 10 kolorów
Cx Dystrybucja, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Wysokiej jakości flamastry Color'Peps Brush. Całkowicie zmywalny i spieralny tusz. Sprężysta końcówka pędzelkowa przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Umożliwia uzyskanie różnych linii od cienkich po grube. 10 intensywnych kolorów w kartonowym etui.

25,80 zł
21,93 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,87 zł

4 osoby kupiły
5
Nowy Czas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nowy Czas
Dostępny13 szt.

W swojej drugiej książce „Nowy Czas” pisarka kreuje własny, intymny świat, który jest wyraźnie pokazany w wierszach. Patrzy na życie w różnoraki sposób: jako kobieta, żona, matka, przyjaciółka, czy też filozof lub wręcz empiryk, pragnący zbadać i zrozumieć życie niemalże namacalnie. Gorąco zachęcam do lektury wierszy zawartych w tym tomiku. Stanowią one niewątpliwie ciekawą propozycję literacką. Krystyna Jarończyk

25,00 zł
7,50 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 17,50 zł

1 osoba kupiła
6
Poczwórne źródło twierdzenia o podstawie dostatecznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczwórne źródło twierdzenia o podstawie dostatecznej
Dostępny44 szt.

Arthur Schopenhauer (1788-1860) jeden z najwybitniejszych niemieckich filozofów, choć w zasadzie nigdy nie stworzył żadnej filozoficznej szkoły, a jednak wywarł wielki wpływ na takich myślicieli jak Bergson (ze swoim intuicjonizmem), Nietzsche (ze swoją filozofią życia), a czerpali z niego także neokantyści i pragmatycy. Zwykło się nazywać Schopenhauera twórcą pesymizmu filozoficznego. Jak pisze Jan Garewicz jego pesymizm nie miał nic wspólnego z katastrofizmem, a negacja postępu z zaprzeczeniem rozwoju nauki i techniki Uczył rezygnacji bez pokory, współczucia bez miłości bliźniego, buntu bez działania. Schopenhauer z jednej strony neguje świat, ale z drugiej strony uznaje ten świat za jedyny z możliwy. I czyni tak z powodu przyjęcia pewnych zasad aksjologicznych, ale też ontologicznych. Trzeba pamiętać, że tak punktem zasadniczym w myśleniu Schopenhauera była filozofia Immanuela Kanta. w zasadzie cała ontologia Schopenhauerowska oparta jest na Kancie, ale jednak nie byłby Schopenhauer filozofem na wskroś oryginalnym, gdyby był tylko kantowskim epigonem. Jak pisze Jan Garewicz Ze ślepego zaułka w jakim znalazła się filozofia niemiecka Schopenhauer widział tylko jedno wyjście: należało uznać doświadczenie za jedyne źródło wiedzy i pokusić się o stworzenie metafizyki uzasadnionej empirycznie."Poczwórne źródło wiedzy..." jest taka pierwszą przymiarką do stworzenia nowej Schopenhauerowskiej metafizyki.

12,00 zł
8,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

7
A potem przyszła wiosna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A potem przyszła wiosna
Niedostępny
Brak

Pola Gajda jest znaną aktorką. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, żyje w zawrotnym tempie: praca na planie, wywiady, imprezy u producentów i związek z celebrytą. Jej życie nie jest jednak wyłącznie pasmem sukcesów i radości, bowiem prześladuje ją wścibski paparazzo. Pewnego dnia Pola znajduje w internecie zdjęcie swojego ukochanego z inną kobietą. W jednej chwili cały jej świat rozsypuje się niczym zamek z piasku. Zdrada ukochanego tylko uwidacznia pustkę, w którą zamieniło się jej życie w blasku fleszy. Agnieszka Olejnik w sposób niezwykle przekonujący ukazuje zarówno najczarniejszy smutek, jak i budzącą się na nowo nadzieję i radość życia. „A potem przyszła wiosna” to przepiękna opowieść o tym, co w życiu naprawdę ważne.

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

8
Keller - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Keller
Niedostępny
Brak

Kilka tysięcy lat od Rozproszenia. W innych układach gwiezdnych ludzie znaleźli nowe światy do zamieszkania, ale nie odnaleźli spokoju... Od zarania dziejów bowiem towarzyszy ludzkości walka o wpływy i pieniądze, o coraz większe pieniądze i coraz większe wpływy... Awanturnik i przemytnik Ian Keller zostaje zwerbowany przez służby specjalne Układu Polonusa i wysokich przedstawicieli Nowego Watykanu. Jego zadaniem jest odzyskanie relikwii skradzionych przez uzurpatorski Kościół Pontifexański, który powstał w wyniku Wielkiej Schizmy. Zbliżające się obchody Czwartego Tysiąclecia Męki Pańskiej na Pontifexie to znakomita okazja, aby przeniknąć na planetę. Idealny czas na poznanie papieskiej córki. Perfekcyjny moment na zemstę na generale Caratu. Co jest ważniejsze - misja czy zemsta? Kim tak naprawdę jest Ian Keller? Czy misja zakończy się sukcesem?

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

9
12 miesięcy z Mają Popielarską oprawa miękka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
Powiadomienie
10
Projekt: Eliasz. Czym jest męska tożsamość? MP3 - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt: Eliasz. Czym jest męska tożsamość? MP3
Adam Szustak OP, RTCK
Niedostępny
Brak

Wstań! Tu i teraz. Bądź mężczyzną, który zmienia świat. Czy to, co robisz przekształca rzeczywistość? Na początku, w idealnie stworzonym świecie Stwórca dał mężczyźnie zadanie kopania rowu. Co to oznacza? Misją najmocniej wpisaną w męską tożsamość jest udoskonalanie świata. To nie kara, a błogosławieństwo! Prawdziwy wojownik walczy nocą. Celem najmocniejszych ataków zła są największe pragnienia męskiego serca. To w czasie najgłębszego kryzysu i ciemności mężczyzna odkrywa, kim naprawdę jest. Poznaj historię Eliasza, proroka znikąd, który miał odwagę stawać naprzeciw swoim wrogom, czerpał siłę od Tego, który przychodził w ogniu i ciszy, a przezwyciężając swoją niemoc odkrył własną tożsamość. Z nagrania dowiesz się: od czego zaczyna się budowanie męskiej tożsamości, o trzech światach, w których potrzebujesz podjąć zdecydowane działanie, dlaczego, gdy Ty ratujesz kobietę, ona jest ratunkiem dla Ciebie, jak wykorzystać doświadczenie własnych grzechów i słabości w budowaniu swojej tożsamości, dlaczego najczęstszą odpowiedzią Boga na Twoje wołanie jest cisza. I tego dnia powstał prorok jak ogień.

33,00 zł
32,01 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,99 zł

11
Jak dbać o siebie perfekcyjnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak dbać o siebie perfekcyjnie
Niedostępny
Brak

Zadbaj o siebie od teraz! Zatroszczyłaś się o dom, ogród, rodzinę, ale gdzie w tym wszystkim przestrzeń dla Ciebie? Myślenie o sobie to nie luksus, a prawo, z którego często zapominasz korzystać. Włącz do planu dnia dawkę ruchu, dodającą energii. Rozpieszczaj się rytuałami pielęgnacyjnymi. Stosuj zdrową dietę zgodną z potrzebami Twojego organizmu. Znajdź styl ubierania podkreślający Twoją kobiecość. Ćwicz umysł i zadbaj o równowagę między pracą a życiem prywatnym. Małgorzata Rozenek radzi, jak nie bać się zmian, zaufać sobie, a w natłoku codziennych zajęć znaleźć chwile na rozwój i odpoczynek. Podpowiada jak stać się pewną siebie, zadbaną i atrakcyjną. Spójrz w lustro i zastanów się, co mogłabyś zrobić dla siebie. Perfekcyjnie!

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

12
Jeż Electra RUSS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,30 zł
29,07 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,23 zł

13
Długopis Ice Fun, 4 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Ice Fun, 4 kolory
Cx Dystrybucja, 4 sztuki
Niedostępny
Brak

Długopis Ice Fun - ekologiczny i ekonomiczny. Ergonomiczny, trójkątny uchwyt. Korpus i skuwka w kolorze tuszu z matowymi i błyszczącymi wzorami. Wentylowana skuwka. Tusz o niskiej lepkości gwarantujący płynne pisanie. Długość pisania 1500 m. W 80% wykonany z surowców wtórnych. Kod kreskowy na każdym produkcie. Grubość linii M, średnica końcówki 1 mm. 4 kolory: błękitny, różowy, fioletowy, zielony jasny.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

14
Nożyczki asymetryczne 21 cm Essentials Soft - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki asymetryczne 21 cm Essentials Soft
Cx Dystrybucja, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Uniwersalne nożyczki o szerokim zastosowaniu. Trwałe ostrza i nit wykonane ze stali nierdzewnej. Miękkie wewnątrz uchwyty dają poczucie komfortu w czasie pracy, redukują uczucie ucisku i minimalizują zmęczenie dłoni. Długość 21 cm. Gwarancja 2 lata.

12,30 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,31 zł

15
Linijka Geocustom 30cm MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka Geocustom 30cm MAPED
Niedostępny
Brak

Linijki GEOCUSTOM - innowacyjne linijki z wygrawerowanymi wzoramii geometrycznymi wykonanymi metodą laserową. Można je kolorować nadając tym samym niepowtarzalny charakter. Atrakcyjne kolory: pomarańczowy fluo, żółty fluo i przezroczysty. Pakowane w torebki zawieszkowe. Długość 30 cm

6,99 zł
Powiadomienie
16
Zestaw Start Mini lin/2 ekier/kątom MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Start Mini lin/2 ekier/kątom MAPED
Dostępny39 szt.

Geometryczny zestaw linijek START w skład którego wchodzą: linijka 15 cm, ekierka 45-15cm, ekierka 60 -15cm, kątomierz 180-10 cm . Linijki są bardzo wysokiej jakości, wykonane z krystalicznie przezroczystego tworzywa sztucznego. Nadruk na skali wykonany jest tuszem odpornym na promienie ultrafioletowe co zabezpiecza przed płowieniem.

6,99 zł
17
Długopis automatyczny Ice Clic 4 kolory MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Ice Clic 4 kolory MAPED
Niedostępny
Brak

Długopis automatyczny Ice Clic ekologiczny i ekonomiczny. Ergonomiczny, trójkątny uchwyt. Korpus w kolorze tuszu z matowymi i błyszczącymi wzorami. Tusz o niskiej lepkości gwarantujący płynne pisanie. Długość pisania 1500 m. W 80% wykonany z surowców wtórnych. Kod kreskowy na każdym produkcie. Grubość linii M, średnica końcówki 1mm. Flowpack: 1 szt. czarny, 1 szt. zielony, 1 szt czerwony, 1 szt. niebieski

7,99 zł
Powiadomienie
18
Zszywacz Essentials metalowy do 15k. MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz Essentials metalowy do 15k. MAPED
Maped
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Zszywacz ESSENTIALS METAL MINI do 15 kartek solidna metalowa konstrukcja metalowy mechanizm wbudowany rozszywacz ładowany od góry otwiera się o 180 stopni wskaźnik ilości zszywek głębokość zszywania 24 mm pojemność magazynka 41 zszywek 24/6 lub 58 zszywek 26/6

13,99 zł
Powiadomienie
19
Notes samoprzylepny Magic Pad neon, mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny Magic Pad neon, mix
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Dostępny13 szt.

Notesy samoprzylepne Magic Pads to rewolucyjne rozwiązanie. Krawędź bloczka sklejona jest w sposób umożliwiający wyjmowanie karteczek w dowolnym kolorze bez konieczności rozrywania go. Bloczek o wymiarach 7,6 x 10,1 cm w 4 neonowych kolorach.

8,80 zł
7,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

20
Cienkopis FriXion Point czerwony (12szt) PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis FriXion Point czerwony (12szt) PILOT
Niedostępny
Brak

Wysoka precyzja! Napisz, usuń, popraw! Pisz płynnie z precyzyjną końcówką Hi-tecpoint w cienkopisie FrixionPoint. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! . Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 7 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów. Szerokość linii pisania: Fine. 12 sztuk w opakowaniu.

127,90 zł
122,78 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,12 zł

21
Kredki Colorpeps trójkatne 12 kolorów MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Colorpeps trójkatne 12 kolorów MAPED
Niedostępny
Brak

Kredki COLOR'PEPS 12 szt wykonane z drewna lipowego, trójkątny przekrój, intensywne kolory, grafit o przekroju 2,9 mm. Pakowane w plastikowy pojemnik, którego wysokość można regulować w zależności od zmieniającej się długości temperowanych kredek.

28,20 zł
Powiadomienie
22
Notes samoprzylepny 400 kartek, mix różowo-żółty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny 400 kartek, mix różowo-żółty
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Dostępny10 szt.

Klasyczny notes samoprzylepny "kostka" o wymiarach 7,6 cm x 7,6 cm. Zawiera 400 kartek w 4 kolorach: neonowy różowy, neonowy ciemnoróżowy, neonowy żółty, żółty pastelowy. Bardzo przydatny na każdym biurku - do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

23
Nożyczki Essentials Green 17cm MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki Essentials Green 17cm MAPED
Maped
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Nożyczki ekologiczne Essentials Green. Uchwyty w 70% wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Ostrza i nit ze stali nierdzewnej gwarantują długotrwałe użytkowanie. Dostępne w długości 17cm z symetrycznym uchwytem i 21 cm z asymetrycznym uchwytem.

7,99 zł
Powiadomienie
24
Notes samoprzylepny 400 kartek, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny 400 kartek, mix kolorów
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Dostępny15 szt.

Klasyczny notes samoprzylepny "kostka" o wymiarach 7,6 cm x 7,6 cm. Zawiera 400 kartek w 5 kolorach: neonowy niebieski, neonowy pomarańczowy, neonowy żółty, neonowy zielony, biały. Bardzo przydatny na każdym biurku - do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

25
Kredki Colorpeps pastele olejne 24 kolory MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Colorpeps pastele olejne 24 kolory MAPED
Dostępny12 szt.

Pastele olejne w postaci klasycznych sztyftów o trójkątnym przekroju. Nadają się do rysowania na papierze, kartonie, tekturze, płótnie i innych powierzchniach. Zaostrzony koniec kredki dedykowany do rysowania a boczna część pastela do malowania. Możliwe malowanie różnymi technikami w zależności od pożądanych efektów: wydrapywanie jednej lub wielu warstw przy użyciu odpowiedniego narzędzia, nakładanie dwóch lub więcej kolorów na siebie dla uzyskania efektu wymieszanych kolorów, różnicowanie siły nakładanego koloru dla uzyskania różnych odcieni koloru, rozcieranie pasteli i tworzenie smug na rysunku aby poszczególne partie wydawały się równo pokolorowane. Długość kredki 7,6 cm , przekrój 1,1 cm. Wysuwanie pudełko 24 szt.

41,50 zł
26
Cyrkiel Stop System, zestaw 3-elementowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel Stop System, zestaw 3-elementowy
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Dostępny3 szt.

Metalowy cyrkiel Stop System z grafitową końcówką w plastikowym etui w zestawie z 2 elementami: uniwersalnym uchwytem na ołówek i zapasowym grafitem. Opatentowany system blokady ramion w określonej pozycji. Specjalna nakładka na igłę zabezpiecza przed skaleczeniem.

35,20 zł
29,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,28 zł

27
Notes samoprzylepny 360 st. zielony 100 kartek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny 360 st. zielony 100 kartek
Stick'n
Dostępny9 szt.

Notes samoprzylepny o wymiarach 76x76mm z klejem umieszczonym wokół wszystkich krawędzi karteczki. Dzięki temu karteczkę można przyklejać w dowolnej pozycji na wielu różnych powierzchniach. Przyklejona karteczka leży płasko, dzięki czemu jest dobrze widoczna, a jednocześnie trzyma się mocniej i dłużej. Można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać bez pozostawiania śladów. Każdy bloczek jest osobno foliowany. ~~Zawiera 100 karteczek. UWAGA: produkt chroniony patentem.

5,30 zł
4,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,31 zł

28
Cyrkiel Study 160 5 elementów MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel Study 160 5 elementów MAPED
Maped
Niedostępny
Brak

Metalowy cyrkiel STUDY w plastikowym etui z grafitową końcówką, opakowanie zawiera cyrkiel STUDY, wkład grafitowy, temperówkę do grafitów, śrubokręt oraz gumkę.

25,70 zł
Powiadomienie
29
Notes jabłuszko 400 kartek, mix 5 neonowych kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes jabłuszko 400 kartek, mix 5 neonowych kolorów
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Dostępny4 szt.

Notes samoprzylepny jabłuszko o wymiarach 7,6 x 7,6 cm - mix 5 neonowych kolorów - w sumie 400 karteczek, po 80 w każdym kolorze. Ponadto bloczek ma specjalny okrągły otwór pozwalający umieścić w nim ołówek czy długopis.

18,30 zł
15,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 2,31 zł

30
Pióro kulk. FriXion 0,7 brązowy PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulk. FriXion 0,7 brązowy PILOT
Niedostępny
Brak

Pisz płynnie piórem kulkowym Frixion, usuwaj błędy, ogrzewając je za pomocą silikonowej końcówki i poprawiaj je szybko i sprawnie! Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! . Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 10 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów. Szerokość linii pisania: Medium.

127,90 zł
122,78 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,12 zł

31
Kredki Colorpeps pastele olejne 12 kolorów MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Colorpeps pastele olejne 12 kolorów MAPED
Dostępny18 szt.

Pastele olejne w postaci klasycznych sztyftów o trójkątnym przekroju. Nadają się do rysowania na papierze, kartonie, tekturze, płótnie i innych powierzchniach. Zaostrzony koniec kredki dedykowany do rysowania a boczna część pastela do malowania. Możliwe malowanie różnymi technikami w zależności od pożądanych efektów: wydrapywanie jednej lub wielu warstw przy użyciu odpowiedniego narzędzia, nakładanie dwóch lub więcej kolorów na siebie dla uzyskania efektu wymieszanych kolorów, różnicowanie siły nakładanego koloru dla uzyskania różnych odcieni koloru, rozcieranie pasteli i tworzenie smug na rysunku aby poszczególne partie wydawały się równo pokolorowane. Długość kredki 7,6 cm , przekrój 1,1 cm. Wysuwanie pudełko 12 szt.

20,70 zł
32
Notes kostka mix 5 kolorów Neonowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes kostka mix 5 kolorów Neonowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Klasyczny notes samoprzylepny "kostka" o wymiarach 50mm x 50mm. Zawiera 250 kartek - mix 5 kolorów neonowych: zielony, jasny różowy, ciemny różowy, pomarańczowy i żółty. Bardzo przydatny na każdym biurku - do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

33
Kredki Colorpeps pastele olejne 18 kolorów MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Colorpeps pastele olejne 18 kolorów MAPED
Dostępny8 szt.

Pastele olejne w postaci klasycznych sztyftów o trójkątnym przekroju. Nadają się do rysowania na papierze, kartonie, tekturze, płótnie i innych powierzchniach. Zaostrzony koniec kredki dedykowany do rysowania a boczna część pastela do malowania. Możliwe malowanie różnymi technikami w zależności od pożądanych efektów: wydrapywanie jednej lub wielu warstw przy użyciu odpowiedniego narzędzia, nakładanie dwóch lub więcej kolorów na siebie dla uzyskania efektu wymieszanych kolorów, różnicowanie siły nakładanego koloru dla uzyskania różnych odcieni koloru, rozcieranie pasteli i tworzenie smug na rysunku aby poszczególne partie wydawały się równo pokolorowane. Długość kredki 7,6 cm , przekrój 1,1 cm. Wysuwanie pudełko 18 szt.

31,00 zł
34
Flet plastikowy MAPED - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flet plastikowy MAPED
Dostępny11 szt.

Nowoczesny szkolny flet plastikowy.

40,50 zł
35
Notes samoprzylepny Różowa Strzałka 50 kartek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny Różowa Strzałka 50 kartek
Niedostępny
Brak

Notes samoprzylepny o wymiarach 70mm x 70mm w kształcie strzałki. Zawiera 50 kartek w kolorze różowym neonowym. Idealny do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

5,70 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 0,71 zł

36
Cienkopisy FriXion Point różowe (12 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopisy FriXion Point różowe (12 sztuk)
PILOT Corporation
Niedostępny
Brak

Wysoka precyzja! Napisz, usuń, popraw! Pisz płynnie z precyzyjną końcówką Hi-tecpoint w cienkopisie Frixion Point. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilota. Dzięki niemu Pilot zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion ma swój młodzieńczy styl. Występuje w 7 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów. Szerokość linii pisania: Fine. 12 sztuk w opakowaniu.

127,90 zł
122,78 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,12 zł

37
Kobieta o dwóch nazwiskach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta o dwóch nazwiskach
Dostępny9 szt.

Marshall Allerdyke w środku nocy dostaje telegram od swego kuzyna Jamesa, który prosi go o pilne spotkanie w hotelu w Hull. Biznesmen wyrusza niezwłocznie. Po drodze spotyka tajemniczą kobietę, która za wszelką cenę usiłuje dogonić ekspres do Londynu. Po przybyciu na miejsce Marshall znajduje zwłoki Jamesa. Dowiaduje się też, że kuzyn przewoził cenną biżuterię, po której nie ma teraz śladu. Postanawia wykryć mordercę. Jedyną poszlaką jest klamerka od damskiego pantofla, znaleziona w hotelowym pokoju Jamesa. Właścicielką okazuje się spotkana tej samej nocy dama, która przedstawia się jako panna Lennard, ale wkrótce wychodzi na jaw, że nie jest to jej prawdziwe nazwisko – co zresztą zdaje się zapowiadać sam tytuł kryminału: „Kobieta o dwóch nazwiskach”. Kim więc jest owa pani? Jeśli to nie ona zabiła i okradła Jamesa, to co robiła nocą w jego pokoju? Zagadka jest trudniejsza, niż się na początku wydawało…

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

Wróć do góry