hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.10.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 11 października 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Glitter Gel Pen 4 kolory (PATIO), na drugim Żywienie zwierząt i paszoznawstwo. Tom 2 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Diagnozowanie elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych. Kwalifikacja M.12.1 (Przemysław Kubiak, Rafał Burdzik, Paweł Fabiś) oraz English Play Box 3. Playbook + CD (Rebecca Adlard).
1
Glitter Gel Pen 4 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Glitter Gel Pen 4 kolory
PATIO
Dostępny
22 szt.

Brokatowe długopisy żelowe, 4 kolory. Końcówka 1 mm.

8,99 zł
2
Żywienie zwierząt i paszoznawstwo. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywienie zwierząt i paszoznawstwo. Tom 2
Dostępny
24 szt.

Druga część podręcznika akademickiego dotyczącego żywienia zwierząt i paszoznawstwa. W tomie tym autorzy omówili podstawy szczegółowego żywienia zwierząt - bydła, owiec, kóz, świń, koni, kur, indyków, gęsi, kaczek, strusi, bażantów, przepiórek, perlic, gołębi, królików, nutrii, ryb, psów, kotów, zwierząt amatorskich (np. ryb akwariowych, gadów, chomików), owadów użytkowych (pszczół i jedwabnika morwowego) oraz ślimaków. Obecne, drugie wydanie tomu 2 uwzględnia aktualny stan wiedzy.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

3
Diagnozowanie elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych. Kwalifikacja M.12.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnozowanie elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samocho...
Dostępny
64 szt.

Przedstawiamy podręcznik do kształcenia w zawodach technik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych. • Został przygotowany zgodnie z podstawą programową nauczania w zawodach motoryzacyjnych. • Zawiera zakres treści określony w podstawie programowej jako M.12.1. Obejmuje następujące zagadnienia: wprowadzenie do diagnostyki elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, diagnostykę układów elektrycznych i elektronicznych w silnikach, podwoziach i nadwoziach pojazdów samochodowych, diagnostykę sieci transmisyjnych i dodatkowego wyposażenia pojazdów samochodowych. • Jest przyjazny dla czytelnika – dzięki prostemu i przejrzystemu sposobowi prezentowania zagadnień, często trudnych, i bardzo dobremu graficznemu uzupełnieniu treści (zdjęcia, rysunki, schematy i wyróżnienia w tekście). Każdy dział rozpoczyna się stroną działową i ma własny spis treści. • Skutecznie pomaga w praktycznej nauce zawodu dzięki przedstawieniu układów samochodowych na rysunkach i zdjęciach. Pozwala to zarówno rozpoznać rzeczywisty układ, jak i zrozumieć jego budowę oraz zasadę działania. • Pomaga opanować zagadnienia oraz wstępnie po­znać środowisko pracy w warszta­cie samochodowym dzięki licznym fotografiom elementów układów pojazdów samochodo­wych, narzędzi oraz przyrządów pomiarowych. • Przedstawia procedury przebiegu procesów diagnozowania i naprawy. • Umożliwia powtarzanie wiadomości dzięki podsumowaniom rozdziałów w postaci streszczeń. Pytania i polecenia sprawdzające oraz zadania praktyczne sprzyjają utrwalaniu umiejętności. • Zapewnia przygotowanie do egzaminu z zakresu kwalifikacji. Cele każdego rozdziału wymie­nione w punktach odpowiadają wymaganiom podstawy progra­mowej kształcenia w zawodach, które są jednocześnie wymaga­niami egzaminacyjnymi z zakresu kwalifikacji M.12.

58,50 zł
52,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,85 zł

4
English Play Box 3. Playbook + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Play Box 3. Playbook + CD
Dostępny
34 szt.

English Play Box to kurs języka angielskiego dla dzieci od 3 do 6 roku życia. „Playbook” to książeczka do zabawy z angielskim dla twojego dziecka. Zamieszczone w niej ćwiczenia rozwijają kompetencje językowe oraz umiejętności, które są kształcone także na innych zajęciach w przedszkolu. Zaproponowane zadania, zagadki i łamigłówki t woje dziecko może rozwiązywać z nauczycielem na zajęciach lub razem z Tobą w domu. W „Playbooku” znajdują się także wycinanki, wypychanki i naklejki. Dzięki wspólnej zabawie uczenie się języka angielskiego będzie naprawdę wspaniałą przygodą!

39,50 zł
37,53 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,97 zł

5
Zasilanie silnika wysokoprężnego mieszaninami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasilanie silnika wysokoprężnego mieszaninami
Dostępny
5 szt.

Zmniejszające się zasoby energetycznych surowców naturalnych i konflikty polityczne w rejonach ich największego występowania uświadomiły producentom pojazdów zagrożenie globalnym kryzysem paliwowym i konieczność opracowania nowych technologii napędowych. Wprowadzanie innowacji rozpoczęto od modernizacji silników spalinowych zmierzających do ograniczenia zużycia paliwa oraz emisji szkodliwych składników spalin i hałasu. Następnie rozpoczęto badania nad zastosowaniem paliw alternatywnych pochodzących ze źródeł odnawialnych. W książce przedstawiono porównanie wyników badań silnika wysokoprężnego z wtryskiem bezpośrednim zasilanego mieszaniną oleju napędowego z eterem etylo-tert-butylowym i zasilanego samym olejem napędowym. Analizie poddano: procesy wtrysku i spalania, parametry robocze i głośność pracy silnika, emisję limitowanych składników paliwa oraz zjawisko stukania w silniku. Opisano również podstawowe własności fizykochemiczne badanych paliw oraz dokonano wstępnej oceny wpływu mieszanin ON z EETB na trwałość uszczelnień systemu zasilania paliwem i procesy korozji. Wydawnictwo WNT poleca książkę wykładowcom wyższych uczelni i pracownikom naukowym ośrodków badawczych zajmujących się paliwami oraz eksploatacją silników wysokoprężnych, a także studentom kierunków związanych z energetyką i paliwami, budową i eksploatacją maszyn oraz silników wysokoprężnych.

45,00 zł
41,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

6
Cienkopis różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis różowy
Stabilo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania: – mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu, – grubość linii – 0.4 mm, – wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia, – kolor różowy.

3,99 zł
Powiadomienie
7
Imiona. Dla Ewy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Ewy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Zwykło się mawiać, że Miłość niejedno ma imię. Jednym z nich jest przyjaźń. Jeśli znasz jakąś Ewę, i jest to osoba dla Ciebie ważna, jeśli chcesz Jej za coś podziękować, wyrazić Jej wdzięczność przez podarowanie czegoś malutkiego, ta książeczka jest właśnie dla Ciebie. Seria Imiona powstała z myślą o osobach szukających niewielkiego upominku dla najbliższych, przyjaciół i znajomych. Kolorowe zdjęcia i mądre myśli pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy tylko wybrać imię i zrobić miły prezent tym, których kochamy i lubimy.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

8
Imiona - Dla Dominiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona - Dla Dominiki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.15

Zwykło się mawiać, że Miłość niejedno ma imię. Jednym z nich jest przyjaźń. Jeśli znasz jakąś Dominikę, i jest to osoba dla Ciebie ważna, jeśli chcesz Jej za coś podziękować, wyrazić Jej wdzięczność przez podarowanie czegoś malutkiego, ta książeczka jest właśnie dla Ciebie. Seria Imiona powstała z myślą o osobach szukających niewielkiego upominku dla najbliższych, przyjaciół i znajomych. Kolorowe zdjęcia i mądre myśli pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy tylko wybrać imię i zrobić miły prezent tym, których kochamy i lubimy.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

9
Imiona - Dla Andrzeja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona - Dla Andrzeja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Zwykło się mawiać, że Miłość niejedno ma imię. Jednym z nich jest przyjaźń. Jeśli znasz jakiegoś Andrzeja, i jest to osoba dla Ciebie ważna, jeśli chcesz Mu za coś podziękować, wyrazić Mu wdzięczność przez podarowanie czegoś malutkiego, ta książeczka jest właśnie dla Ciebie. Seria Imiona powstała z myślą o osobach szukających niewielkiego upominku dla najbliższych, przyjaciół i znajomych. Kolorowe zdjęcia i mądre myśli pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. Wystarczy tylko wybrać imię i zrobić miły prezent tym, których kochamy i lubimy.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

Wróć do góry