hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.09.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 15 września 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Piankolina świecąca w ciemności (6 kolorów) (Art. and Play), na drugim Piankolina (6 neonowych kolorów) (Art. and Play). Kolejny produkt to Himilsbach. Maklakiewicz. Kolekcja 7 filmów. 2 DVD (różni reżyserzy) oraz Piankolina (4 kostki) (Art. and Play).
1
Piankolina świecąca w ciemności (6 kolorów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankolina świecąca w ciemności (6 kolorów)
Art. and Play
Dostępny
75 szt.

Zanim zaczniesz modelować ugniataj ją i ściskaj. To kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko, kierując się wyobraźnią, może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Piankolina nie brudzi, nigdy nie wysycha, nie przykleja się ani do rąk ani do ubrania, a jej kolorowe kostki łatwo się ze sobą łączą. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, zdolności twórcze, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Bardzo żywe barwy Piankoliny zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy, w trakcie której dzieci poznają kolory, uczą się liczyć oraz tworzą najróżniejsze kształty. Jest to zabawka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dla wszystkich dzieci powyżej 3 lat.

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

7 osób kupiło
2
Piankolina (6 neonowych kolorów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankolina (6 neonowych kolorów)
Art. and Play
Dostępny
158 szt.

Zanim zaczniesz modelować ugniataj ją i ściskaj. To kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko kierując się wyobrażnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Piankolina nie brudzi, nigdy nie wysycha, nie przykleja się ani do rąk ani do ubrania, a jej kolorowe kostki łatwo się ze sobą łączą. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, zdolności twórcze, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Bardzo żywe barwy Piankoliny zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy, w trakcie której dzieci poznają kolory, uczą się liczyć oraz tworzą najróżniejsze kształty. Jest to zabawka zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

28,80 zł
25,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,74 zł

4 osoby kupiły
3
Himilsbach. Maklakiewicz. Kolekcja 7 filmów. 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Himilsbach. Maklakiewicz. Kolekcja 7 filmów. 2 DVD
różni reżyserzy, 2007
Dostępny
10 szt.

Opakowanie zawiera wszystkie wydane przez TVP filmy z cyklu „Himilsbach. Maklakiewicz – kolekcja”: „Dwa żebra Adama”, „Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych”, „Chleba naszego powszedniego”, „Monidło”, „Zabawa w chowanego”, „Party przy świecach” oraz „Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy”. Reżyseria: DWA Janusz Morgenstern / SIEDEM Jerzy Sztwiertnia / CHLEBA Janusz Zaorski / MONIDŁO Antoni Krauze / ZABAWA Janusz Zaorski / PARTY Antoni Krauze / PRZYJĘCIE Jerzy Gruza Muzyka: DWA Jerzy Matuszkiewicz / SIEDEM Adam Sławiński / CHLEBA Jan Kanty Pawluśkiewicz / ZABAWA Jerzy Satanowski / PARTY Piotr Marczewski / PRZYJĘCIE Jerzy Matuszkiewicz Zdjęcia: DWA Bogusław Lambach / SIEDEM Witold Adamek / CHLEBA Jan Hesse / MONIDŁO Mieczysław Lewandowski / ZABAWA Witold Adamek / PARY Tomasz Tarasin / PRZYJĘCIE Antoni Nurzyński Scenariusz: DWA Józef Hen / SIEDEM Marek Nowakowski / CHLEBA Jan Himilsbach, Janusz Zaorski / MONIDŁO Antoni Krauze / ZABAWA Jan Himilsbach / PARTY Jan Himilsbach /PRZYJĘCIE Jan Himilsbach Obsada: „Dwa żebra Adama”: Renata Kossobudzka, Zygmunt Kęstowicz, Ewa Wawrzoń, Joanna Kostusiewicz, Zdzisław Maklakiewicz „Siedem czerwonych róż…”: Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Bogdan Baer, Piotr Garlicki, Wacław Kowalski „Chleba naszego powszedniego”: Bolesław Płotnicki, Kazimierz Krzaczkowski, Małgorzata Pritulak, Jan Himilsbach „Monidło”: Henryk Hunko, Tadeusz Kwinta, Kazimiera Utrata „Zabawa w chowanego” Jerzy Bińczycki, Władysław Kowalski, Krystyna Tkacz, Andrzej Szalewski „Party przy świecach”: Halina Wyrodek, Wiesław Wójcik, Barbara Rachwalska, Tomasz Zalewski „Przyjęcie na 10 osób…”: Zdzisław Maklakiewicz, Leon Niemczyk, Olgierd Łukaszewicz, Wiesław Dymny

30,99 zł
25,72 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,27 zł

2 osoby kupiły
4
Piankolina (4 kostki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankolina (4 kostki)
Art. and Play
Dostępny
87 szt.

Zanim zaczniesz modelować ugniataj ją i ściskaj. To kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka, bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko, kierując się wyobraźnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Piankolina nie brudzi, nigdy nie wysycha, nie przykleja się ani do rąk, ani do ubrania, a jej kolorowe kostki łatwo się ze sobą łączą. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, zdolności twórcze, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Bardzo żywe barwy Piankoliny zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy, w trakcie której dzieci poznają kolory, uczą się liczyć oraz tworzą najróżniejsze kształty. Jest to zabawka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dla wszystkich dzieci powyżej 3 lat.

21,82 zł
18,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,83 zł

1 osoba kupiła
5
Cappuccino z cynamonem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cappuccino z cynamonem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Patrycja i Sebastian są zupełnie przeciętnym małżeństwem: wspólnie wychowują dwunastoletnią córkę, borykają się z problemami dnia codziennego. Pati pracuje w biurze, gdzie musi znosić dziwactwa swojego zwariowanego kolegi, Teodora. Pewnego dnia ten na pozór uporządkowany świat rozsypuje się jak domek z kart – Sebastian postanawia odejść. Co się stało, że mąż podjął decyzję o rozstaniu? Czy sprawił to słynny kryzys wieku średniego, będący tematem regularnych dyskusji koleżanek Patrycji? A może przyczyna tkwi gdzie indziej... Czy w „zatrważającym” wieku 36 lat można szczerze się zakochać i ułożyć życie na nowo? – te i inne pytania będą dręczyć Patrycję po rozwodzie. Wsparcia w trudnych chwilach udziela jej najlepsza przyjaciółka Elwira, która wraz z przyjaciółkami knuje małą intrygę. Patronat: Fundacja Miasto Słów, Klub z Kawą nad Książką, Książki w eterze, na Pięknej, Przegląd Czytelniczy.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

6
Egzamin na doradcę podatkowego. Pytania otwarte. Tom  I i II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin na doradcę podatkowego. Pytania otwarte. Tom I i II
Dostępny
1 szt.

Egzamin na doradcę podatkowego Najnowsze opracowanie odpowiedzi na pytania otwarte do ustnego egzaminu na doradcę podatkowego, ilustrowane orzecznictwem i interpretacjami MF. Opracowanie dotyczy wykazu pytań ogłoszonych Uchwał Nr 1/VI/2015 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z dnia 23 lutego 2015 r. Książka składa się z 2 tomów Oddajemy do rąk Czytelników zaktualizowany zbiór odpowiedzi na pytania otwarte, których wykaz został ogłoszony w najnowszej uchwale z dnia13 maja 2014r. nr14/V/2014. Pytania te będą obwiązywały na egzaminie ustnym aż do momentu ogłoszenia kolejnej aktualizacji przez Państwową Komisję Egzaminacyjną ds. Doradztwa Podatkowego. Założeniem autorów publikacji było dostarczenie Czytelnikom zainteresowanym uzyskaniem uprawnień doradcy podatkowego - w możliwie najkrótszym czasie od dokonania aktualizacji pytań przez Państwową Komisję Egzaminacyjną ds. Doradztwa Podatkowego - opracowania, które będzie pomocne w przygotowaniu się do części ustnej egzaminu. Ponieważ lista pytań otwartych została znacznie poszerzona i uszczegółowiona w porównaniu do lat ubiegłych, udzielone odpowiedzi zostały skonstruowane w sposób możliwie najbardziej syntetyczny, przy zachowaniu ich kompleksowości. Przywołane w tekście przepisy mają za zadanie ułatwić posługiwanie się poszczególnymi aktami prawnymi regulującymi problematykę będącą przedmiotem danego pytania. Mamy nadzieję, że również zastosowane w wielu miejscach formy graficzne w postaci tabel oraz wykresów dzięki swojej przejrzystości przyczynią się do sprawniejszego opanowania materiału przez kandydatów na doradców podatkowych. Przy korzystaniu z zaprezentowanych rozwiązań należy mieć na uwadze stan prawny, według którego formułowane były pytania. Może się bowiem zdarzyć, że z racji wprowadzenia zmian w przepisach dane pytania czy też odpowiedzi na nie staną się częściowo lub całkowicie nieaktualne, chociaż będą obowiązywać na egzaminie do momentu ogłoszenia nowego wykazu. Mamy nadzieję, że niniejszy zbiór, stanowiąc praktyczną pomoc w przygotowaniu się do części ustnej egzaminu, przyczyni się do uzyskania przez Państwa pozytywnego wyniku,czego wszystkim użytkownikom Życzą Wydawca i Autorzy

367,50 zł
305,03 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 62,47 zł

7
Powiedz kiedy. Encyklopedia szkolna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz kiedy. Encyklopedia szkolna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Zwięzłe odpowiedzi na setki interesujących pytań z wielu dziedzin nauki to coś, czego poszukują zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Encyklopedia szkolna: Powiedz, kiedy... to książka, która powinna znaleźć się na półce biblioteczki każdego dziecka i nastolatka ciekawego otaczającego go świata, jego reguł i historii. Znajdują się w niej krótkie, treściwe i ciekawie napisane, a przy tym zawsze łatwe do zrozumienia odpowiedzi na wiele pytań z różnych dziedzin nauki, od biologii po historię i od astronomii po sztukę. Polecamy tę książkę każdemu uczniowi!

29,00 zł
21,46 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

8
Księga dobrego humoru, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga dobrego humoru, mix wzorów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

„Śmiej się, bo śmiech jest świetnym lekiem dostępnym zawsze oraz wszędzie i nawet po przedawkowaniu skutków ubocznych mieć nie będzie!” Uwaga. Mix 2 wersji, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

9
Projekt. Estera. Czym jest piękno kobiety? Broszura z płytą CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt. Estera. Czym jest piękno kobiety? Broszura z płytą CD
praca zbiorowa, RTCK
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.29

Najnowszy audiobook z serii "Tylko dla kobiet". Poznaj, czym jest piękno kobiety! Czas nagrania: 2:33:01

33,00 zł
32,01 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,99 zł

10
Lampa nastrojowa Orbeez - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampa nastrojowa Orbeez
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14
60,30 zł
55,48 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,82 zł

11
Znak 724 9/2015 Bliskość rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znak 724 9/2015 Bliskość rzeczy
Dostępny
32 szt.

Czy umiemy sobie wyobrazić życie bez przedmiotów? Człowiek od zawsze był istotą złączoną z rzeczami. Jak oddziałują na nas przedmioty? Czy rzeczy mają prawa, pamięć, zdolność sprawczą? I czy człowiek ma prawo absolutnie podporządkowywać sobie świat rzeczy? Temat miesiąca: Wszyscy jesteśmy archeologami Bjornar Olsen w rozmowie z Zuzanną Dziuban Dżepetto wystrugał Pinokia, a ten uczynił go człowiekiem Marek Krajewski Rzeczywista wartość rzeczy Katarzyna Prot-Klinger w rozmowie z Karoliną Głowacką Życie pod palcem Jacek Dehnel

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

12
Balony Premium Straszne Halloween, 12 / 5 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
Powiadomienie
13
Podpórka do książek zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podpórka do książek zielona
Herlitz
Niedostępny
Brak

Plastikowo-metalowa podstawka do książek.

24,50 zł
23,28 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,22 zł

14
Podpórka do książek niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podpórka do książek niebieska
Herlitz
Niedostępny
Brak

Plastikowo-metalowa podstawka do książek.

24,50 zł
23,28 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,22 zł

15
Gejowskie (nie)męskości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gejowskie (nie)męskości
Dostępny
65 szt.

Gejowskie (nie)męskości. Normy płciowe a strategie tożsamościowe gejów Książka ta jest próbą dekonstrukcji imitacji, jaką jest monolityczna męskość. Autor z socjologicznego punktu widzenia zajął się społeczną konstrukcją męskości, jednak inaczej niż robiono to dotychczas ?prześwietlił męskość z perspektywy gejów, czyli tych mężczyzn, którzy wskutek różnych zabiegów zostali wykluczeni z głównego nurtu kultury, którzy w wyniku procesów kulturowych: wtórnej socjalizacji, enkulturacji, wychowania ? zostali unieważnieni jako mężczyźni. Przedstawił również, jak jego zdaniem doszło do tego wymazania gejów z treści wypełniającej pojęcie męskości. ?Przede wszystkim chciałbym podkreślić nowatorskość pracy Bartłomieja Lisa: badania nad męskością nie są szczególnie rozpowszechnione w Polsce [?]. Z pewnością nikt jeszcze nie wziął pod naukowe szkiełko męskości nieheteroseksualnej, podczas gdy światowe badania wskazują jednoznacznie, że studiowanie ?marginesów męskości?, czyli tych przestrzeni, gdzie męskość jest kwestionowana czy ? używając pojęcia Autora ? ?przeginana?, ma ogromne znaczenie dla zrozumienia mechanizmów społecznego konstruowania męskości (i płci kulturowej w ogóle) oraz ujawnienia różnorodnych technologii dyscyplinarnych związanych z kontrolowaniem płciowej (w tym męskiej) poprawności?. prof. Jacek Kochanowski

50,00 zł
35,50 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,50 zł

16
Piankolina (12 kolorów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankolina (12 kolorów)
Art. and Play
Dostępny
84 szt.

Piankolina to kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko kierując się wyobraźnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Piankolina nie brudzi, nigdy nie wysycha, nie przykleja się ani do rąk ani do ubrania, a jej kolorowe kostki łatwo się ze sobą łączą. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, zdolności twórcze, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Bardzo żywe barwy Piankoliny zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy, w trakcie której dzieci poznają kolory, uczą się liczyć oraz tworzą najróżniejsze kształty.

62,06 zł
53,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,07 zł

17
Piankolina (8 kolorów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankolina (8 kolorów)
Art. and Play
Dostępny
98 szt.

Piankolina to kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko kierując się wyobrażnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Piankolina nie brudzi, nigdy nie wysycha, nie przykleja się ani do rąk ani do ubrania, a jej kolorowe kostki łatwo się ze sobą łączą. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, zdolności twórcze, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Bardzo żywe barwy Piankoliny zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy, w trakcie której dzieci poznają kolory, uczą się liczyć oraz tworzą najróżniejsze kształty. Jest to zabawka zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Dla wszystkich dzieci powyżej 3 lat.

40,13 zł
34,91 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,22 zł

18
Terra Tinkles - Zmontuj i udekoruj dzwonki wie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terra Tinkles - Zmontuj i udekoruj dzwonki wie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

36,60 zł
Powiadomienie
19
Okładka na dokumenty ucznia pionowa srebrna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
20
Pudełko po butach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełko po butach
Dostępny
14 szt.

Przedstawiamy wzruszającą historię chłopca, któremu życie skomplikowało się zbyt wcześnie. Całość opowiedziała znana autorka – Francine Rivers. Dodatkowo książka wzbogacona jest o rysunki malowane piaskiem na szkle, przygotowane przez Tetianę Galistynę, zwyciężczynię 6 edycji „Mam talent”.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

21
Królik brązowy, 23 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik brązowy, 23 cm
Molli Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Mollis to po łacine miękki, delikatny. Takie też są wszystkie pluszowe zabawki produkowane przez Szwedzką firmę Molli Toys. Wykonane są ze specjalnych, wyjątkowo miękkich materiałów. Wymiar: 23.0 cm

55,70 zł
50,13 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,57 zł

22
CANDID COLOURS   -  KOLORY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
23
Muszelkowa oprawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muszelkowa oprawa
Toy Kraft
Niedostępny
Brak

Ten zestaw kreatywny oferuje gotowe tablice, które po zdobieniach muszlami stają się pięknymi pracami artystycznymi. Sześć kompletów muszli zostały specjalnie wybranych do tego zestawu. Rozmiary i kształty tych muszelek idealnie nadają się do tworzenia wzorów na powierzchniach płaskich. Oprócz muszli w zestawie znajduje się 7 tablic. 3 najmniejsze mogą być wykorzystywane do tworzenia wzorów mozaiki przy użyciu mniejszych muszelek. Kolejna z tablic może być wykorzystana do zrobienia lusterka przy użyciu dołączonego lustrzanego papieru. Największa z tablic może być wykorzystana jako ramka do zdjęć. Może ona pomieścić 3 zdjęcia. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

51,00 zł
44,37 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,63 zł

Wróć do góry