hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.09.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 12 września 2015 roku.
1
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik hotelarstwa. Kwalifikacja T.12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik hotelarstwa. Kwa...
Dostępny
10 szt.

Testy egzaminacyjne skierowane do uczniów klas 1-4 szkół ponadgimnazjalnych, którzy kształcą się w zawodzie technik hotelarstwa. Realizują treści z zakresu kwalifikacji T.12 (Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie). Podręcznik składa się z 5 zestawów testów. Każdy zestaw zawiera 40 zadań jednokrotnego wyboru i zadanie praktyczne, dzięki którym uczeń sprawdzi poziom swojej wiedzy oraz umiejętności z zakresu zdawanej kwalifikacji. Na końcu publikacji autor zamieścił klucz odpowiedzi, a do każdego zadania praktycznego dołączył wzory dokumentów, których wypełnienie jest podstawą oceny przez egzaminatorów w trakcie praktycznej części egzaminu zawodowego oraz propozycję jego rozwiązania. Polecenia są zgodne ze standardami wymagań egzaminacyjnych.

41,81 zł
37,21 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,60 zł

1 osoba kupiła
2
Nalepki na zeszyty Kraina Lodu (25szt) DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nalepki na zeszyty Kraina Lodu (25szt) DERFORM
Dostępny
100 szt.

Nalepki na zeszyt z serii Kraina Lodu, mix wzorów. 25 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

2,99 zł
3
Król Maciuś Pierwszy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Maciuś Pierwszy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Wydanie Króla Maciusia Pierwszego kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Pewnego dnia mały Maciuś zostaje królem wielkiego kraju. Jest tylko małym chłopcem, ale bardzo się stara rządzić jak najlepiej. Jednak nie wszyscy są mu życzliwi, a on sam też nie zawsze właściwie rozumie to, co się wokół niego dzieje. Bierze udział w wojnie, zaprzyjaźnia się z królem egzotycznego kraju w dalekiej Afryce, reformuje kraj, by był przyjazny dla dzieci, ma wiele ciekawych i niebezpiecznych przygód... Jak skończy się historia króla Maciusia I Reformatora?

13,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,1%
oszczędzasz 3,91 zł

Wróć do góry