hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.08.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 28 sierpnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ptaki Polski (Dominik Marchowski), na drugim Puzzle ramkowe 15 elementów. Zwierzęta z lasu (Ravensburger). Kolejny produkt to Magnesy do tablic, Buźki (8 sztuk) (Titanum) oraz Espanol Repetytorium tematyczno-leksykalne 1+ mp3 (Ewa Bartkowiak).
1
Ptaki Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki Polski
Dostępny109 szt.

Atlas ptaków prezentuje kompletną listę wszystkich gatunków, jakie stwierdzono na terenie Polski. Wykaz opisanych gatunków został opracowany przez Komisję Faunistyczną Polskiego Towarzystwa Zoologicznego i obejmuje 451 przedstawicieli polskiej awifauny. Opisy zawierają szczegółowe wskazówki pozwalające odróżnić dany gatunek od podobnych reprezentantów danej rodziny, a także informacje na temat zwyczajów, miejsca występowania i częstości pojawiania się danego ptaka w Polsce. Teksty zostały zilustrowane pięknymi fotografiami, które uzupełniają charakterystykę ptaków i umożliwiają bezbłędne rozpoznanie konkretnego gatunku.

129,00 zł
94,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 34,83 zł

7 osób kupiło
2
Puzzle ramkowe 15 elementów. Zwierzęta z lasu - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Zwierzęta z lasu
Ravensburger, 15
Dostępny88 szt.

Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger – charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • obrazek przedstawiający zwierzątka z lasu, • ilość elementów: 15, • tekturowa podkładka do układania. Wymiary obrazka po ułożeniu: ok. 25.0 x 15.0 cm

21,91 zł
19,99 zł

Rabat 8,8%
oszczędzasz 1,92 zł

4 osoby kupiły
3
Magnesy do tablic, Buźki (8 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy do tablic, Buźki (8 sztuk)
Titanum
Dostępny36 szt.

Magnesy do tablic Buźki, 20 mm, 8 sztuk.

5,99 zł
3 osoby kupiły
4
Espanol Repetytorium tematyczno-leksykalne 1+ mp3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espanol Repetytorium tematyczno-leksykalne 1+ mp3
Dostępny30 szt.

Repetytorium dla osób chcących samodzielnie powtórzyć i utrwalić słownictwo tematyczne. Podręcznik dla zdających maturę lub egzaminy z języka hiszpańskiego. Zbiór pytań i reakcji językowych . Teksty do nauki oraz powtarzania bloków tematycznych . Pomoc dla nauczycieli i lektorów w przygotowaniu zajęć . Nagrania w wykonaniu native speakerów w formacie Mp3 do ściągnięcia gratis z Internetu.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

2 osoby kupiły
5
Zabójcze lekarstwa i zorganizowana przestępczość, czyli jak koncerny farmaceutyczne niszczą opiekę zdrowotną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcze lekarstwa i zorganizowana przestępczość, czyli jak koncerny f...
Dostępny26 szt.

W swojej najnowszej przełomowej książce Peter C Gøtzsche odkrywa przed Czytelnikiem oszustwa branży farmaceutycznej, której przedstawiciele – nie licząc się z życiem i zdrowiem pacjentów – fałszują wyniki badań i stosują kłamliwe chwyty marketingowe. Autor w przekonujący sposób porównuje świat farmaceutycznych gigantów ze światem tytoniowych potentatów, wyciągając na światło dzienne szokujące fakty na temat społecznych oszustw i politycznych intryg Zabójcze lekarstwa… to naszpikowana dowodami diagnoza systemu opartego na wszechobecnych przestępstwach, kłamstwie, korupcji i bezsilności agencji regulacyjnych, które wymagają natychmiastowej reformy. Zabójcze lekarstwa... zdobyła liczne nagrody – w tym główną, nagrodę w corocznym konkursie książkowym, przyznawaną przez poczytne British Medical Association (BMA) w kategorii „Basic of Medicine” w 2014 roku. Została przetłumaczona na 15 języków świata.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

2 osoby kupiły
6
Magnesy do tablic 30 mm (6 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy do tablic 30 mm (6 sztuk)
Titanum, 6 sztuk
Dostępny16 szt.

4,99 zł
2 osoby kupiły
7
Magnesy do tablic 40 mm. Wzorki (4 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
8
Meine Welttour 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkół ponadgimnazjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meine Welttour 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkół ponadgimnazjalnych
Dostępny46 szt.

Kurs do nauki języka niemieckiego w szkołach ponadgimnazjalnych, stworzony dla uczniów i nauczycieli z pasją poznawania świata, nowych kultur i ciekawych ludzi. Materiały oparte na autentycznych tekstach zachęcają uczniów do uczestniczenia w wyjątkowej podróży z językiem niemieckim. Wydanie aktualne na rok szkolny 2017/2018.

35,50 zł
31,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,55 zł

1 osoba kupiła
9
Jak skrzaty dla Andrzejka hulajnogę robiły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak skrzaty dla Andrzejka hulajnogę robiły
Dostępny22 szt.

"Jak skrzaty dla Andrzejka hulajnogę robiły?" to reprint książeczki dla dzieci, którą w roku 1943 napisał i pięknie zilustrował Gwidon Miklaszewski, znany rysownik, karykaturzysta i twórca filmów animowanych. Przed skrzatami zadanie nie lada - budowa hulajnogi dla Andrzejka. W ruch idą narzędzia stolarskie, prężą się skrzacie muskuły i leje się pot. Ale co to? Piąty skrzacik nie pomaga - ciągle śpi, w rączce ściskając bacik! Czy uda się przygotować, i to w tajemnicy, taki prezent, gdy pracuje tylko czterech braci? Oj, zdziwi się piąty skrzacik - ten, co ciągle śpi. Jego też czeka niespodzianka...

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
10
Espanol Repetytorium tematyczno-leksykalne 2+ mp3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espanol Repetytorium tematyczno-leksykalne 2+ mp3
Dostępny15 szt.

Repetytorium dla osób chcących samodzielnie powtórzyć i utrwalić słownictwo tematyczne. Podręcznik dla zdających maturę oraz egzaminy z języka hiszpańskiego (do pracy samodzielnej jak i pod kierunkiem nauczyciela). Pomoc dla nauczycieli i lektorów w przygotowywaniu zajęć. Bloki tematyczne (teksty + słownictwo): El espanol y los hispanos; La familia; La trabajo; La comida; Las compras y los negocios; Viajes, turismo y cultura; La música y el cine; La medicina y el deporte; La educación y la tecnología; Problemas en la sociedad; Curiosidades y ciudades; Zbiór pytań i reakcji językowych. Ćwiczenia na rozumienie tekstu czytanego i słuchanego. Zestaw zwrotów do wyrażania własnej opinii. Zestaw materiałów stymulujących. Nagrania w wykonaniu native speakerów w formacie Mp3 do ściągnięcia gratis z Internetu.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
11
Słońce w Chwale - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słońce w Chwale
Dostępny21 szt.

Czym Ryszard III zasłużył sobie na to, by przejść do historii jako najbardziej znienawidzony władca Anglii? Sharon Penman podejmuje swoją narracyjną wyprawę w wiek XV i dramatyczne czasy Wojny Dwóch Róż wiedziona nie tylko historyczną ciekawością, lecz także pasją starcia się z mitem. Chce bowiem przywrócić dobre imię człowiekowi, który stał się uosobieniem nikczemności, przewrotności i bezwzględności w dążeniu do celu. Poznajemy zatem Ryszarda Plantageneta, księcia Gloucester i króla Anglii jako dziarskiego, odważnego, lojalnego i wrażliwego rycerza, który po śmierci przegrał z wrogo spreparowaną pamięcią historyczną.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

1 osoba kupiła
12
Seminaria nauczycielskie w Królestwie Polskim (1866-1915) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seminaria nauczycielskie w Królestwie Polskim (1866-1915)
Dostępny5 szt.

Ta praca, opierająca się na szerokiej podstawie źródłowej (źródłach archiwalnych i drukowanych) oraz bogatej literaturze przedmiotu, stanowi istotne osiągnięcie badawcze. Ukazuje bowiem pełną panoramę kwestii kształcenia kandydatów na nauczycieli szkół elementarnych w Królestwie Polskim w latach 1866-1915. Publikacja zawiera syntetyczną analizę form i treści zdobywania kwalifikacji zawodowych przez kandydatów na nauczycieli w okresie autonomicznym i międzypowstaniowym, umożliwia poznanie podmiotowej problematyki w całym stuletnim okresie istnienia Królestwa Polskiego. Z recenzji autorstwa dra hab. prof. Wszechnicy Świętokrzyskiej Adama Winiarza

31,50 zł
24,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,61 zł

1 osoba kupiła
13
Magiczny świat. Opowieści dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny świat. Opowieści dla dzieci
Niedostępny
Brak

Opowiadanie o przyjaźni niezwykłego smoka z myszką, przygody chłopca, który zbyt szybko dorósł, perypetie małego koziołka, który poszukiwał talentu – te i inne piękne i pouczające historie znalazły się w książce Magiczny świat. Opowieści dla dzieci. Bajki dostarczą każdemu dziecku wiele radości, dużą dawkę wzruszeń, ale też sporo życiowej nauki.

29,95 zł
21,86 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

14
Dzika Mrówka na kurierskim szlaku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzika Mrówka na kurierskim szlaku
Niedostępny
Brak

Dzika Mrówka ? zapalony podróżnik i doświadczony poszukiwacz skarbów ? nie jest zachwycony wakacjami w polskich górach. W końcu Tatry to nie Himalaje, a Polska to nie Ameryka Południowa. Jednak szybko okazuje się, że pozory mylą ? czerwony szlak na Orlą Perć jest bardziej niebezpieczny, niż by się zdawało, a cudem odnaleziona teczka kuriera tatrzańskiego kryje mnóstwo tajemnic. Dzika Mrówka wraz z przyjaciółmi i wujkiem Staszkiem wyrusza kurierskim szlakiem w kolejną podróż życia.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

15
Lulek Dziobaś i spółka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lulek Dziobaś i spółka
Dostępny20 szt.

Każdy z nas jest inny. Ale co wtedy, kiedy jest się prawdziwym indywidualistą? Dziobaś, choć jest bociankiem, ku zgrozie mamy postanawia przezimować w Polsce. Czy to aby dobry pomysł? Delfin Lulek, jest zuchem, ale nie znosi dyscypliny i ma bardzo dużo własnych pomysłów. Druh i reszta harcerzy nie jest nimi zachwycona. Duduś zaś uwielbia mieć swoje zdanie, co doprowadza mamę do białej gorączki. Każdy dzień z takimi samodzielnie myślącymi dziećmi to prawdziwa przygoda. Chętnie wam o niej opowiemy?

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

16
Droga 816 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga 816
Dostępny11 szt.

Michał Książek, autor znakomicie przyjętego debiutanckiego reportażu "Jakuck. Słownik miejsca", tym razem „bohaterem” swojej opowieści uczynił nie miasto, lecz... drogę. Tytułowa droga nr 816, zwana również „Nadbużanką”, biegnie z północy na południe, wzdłuż granicy polsko-białoruskiej i polsko-ukraińskiej. Droga to niezwykła, bowiem za nią jest już tylko Bug, a za Bugiem – mityczny Wschód, Azja, step, który ciągnie się aż do wybrzeży Japonii... Asfaltowa, miejscami dziurawa, wąska droga 816 jest więc nie tylko drogą – jest Granicą, Przedmurzem, Płotem oddzielającym Unię Europejską od nie-Unii, katolicyzm od prawosławia, „nasze” od „ich”, „tam” od „tu”, barbarzyństwo od cywilizacji... Efektem wędrówki tą drogą jest ta znakomita opowieść o Pograniczu, o splątaniu i nakładaniu się na siebie kultur, kierunków, wyznań oraz znaczeń... O książce „Wśród pasterzy Syberii i stepowej Azji panuje zwyczaj śpiewania w czasie pracy, która często jest podróżą. Koczownicy wyśpiewują to, co ich otacza i co napotykają w czasie wędrówki. Kiedy zapytać, o czym jest ich pieśń, nie będą w stanie powiedzieć. Jeśli poprosić o tytuł, uśmiechną się z zakłopotaniem. Pytanie, czy tekst został gdzieś zapisany też nie ma sensu, bo tekstem jest sam widok i świat wokół. Taka jest ta książka; polska, ale też syberyjska i stepowa. Z tą jednak różnicą, że tekst został spisany.” Michał Książek

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

17
Zuzanka z pistacjowego domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zuzanka z pistacjowego domu
Niedostępny
Brak

Pewnie uważacie, że mam głowę jak balon, bo całe dnie spędzam z opiekunką, a mama albo w pracy, albo spóźnia się na randkę. Bo tata ma nową rodzinę, a ja – nowego braciszka. No a babcia... nie, babcia jest całkiem babciowa, lubi lepić pierogi i porządnie mnie wyściskać. Mam na imię Zuzanka, mam 8 lat i z moją głową wszystko w porządku. Lubię ten familijny bałagan, nawet jeśli daje mi w kość. I jeszcze tylko marzę o psie, żeby mu czasem tę kość rzucić.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

18
Zawodowiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawodowiec
Dostępny1 szt.

Chciał być dziennikarzem. Został nim. A potem? Pił wino z Marszałkiem Broz Tito. W „Życiu Warszawy” opisywał wielkie budowy socjalizmu. Był z wizytą u geniusza Karpat Nikolae Caucescu i widział jak Edward Gierek pieli grządki. Balangował z „warszawką” w latach 60. Demaskował gigantomanię następnej dekady w programie „Listy o gospodarce”. W stanie wojennym handlował sztuczną biżuterią. Na maszynie produkującej nalepki na tanie wino, wydrukował 200 tys. egzemplarzy „Archipelagu Gułag”. Pomagał Wałęsie w jego debacie z Miodowiczem. Dziś mówi, że chciałby wyjechać z Polski. Kto? Bober. Andrzej Bober.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

19
Zamach na Margaret Thatcher - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamach na Margaret Thatcher
Dostępny18 szt.

Hilary Mantel należy do najznamienitszych pisarzy brytyjskich. W opowiadaniach składających się na niniejszy tom z wielką przenikliwością opisuje bohaterów, docierając do najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy, aby wyciągnąć na światło dzienne czyhające tam potworności. Ukazując swoich bohaterów w jakże różnych sceneriach, od klaustrofobicznego mieszkania w mieście na zachodnim wybrzeżu Arabii Saudyjskiej, po góry i rozległe łąki na jednej z greckich wysp, Hilary Mantel zmusza nas do refleksji nad istotą ludzkiej natury, każdą opowieść snując z charakterystycznym dla siebie cierpkim humorem oraz stylem znamionującym wielkiego pisarza u szczytu twórczych możliwości. „Zbiór jej opowiadań przypomina bombonierkę. Niektóre historie są bardzo krótkie, pełne specyficznego poczucia humoru. W innych dopatrzymy się okrucieństwa na miarę opowiadań Roalda Dahla. Narrator Mantel nigdy nie mówi wszystkiego, co wie, i właśnie dlatego warto go słuchać uważnie” – „USA Today”.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

20
Pamiętnik dziecka. Co twoje dziecko widzi, czuje i czego doświadcza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik dziecka. Co twoje dziecko widzi, czuje i czego doświadcza
Dostępny133 szt.

Niniejsza książka jest osobistym pamiętnikiem dziecka o imieniu Joey. Jest pamiętnikiem, który wymyślił autor, by odpowiedzieć na pytania dotyczące wewnętrznego życia niemowlęcia. Co dzieje się w umyśle twojego dziecka, gdy patrzy na twoją twarz lub przygląda się czemuś tak prostemu, jak plamka światła na ścianie lub pręt łóżeczka? Co czuje twoje dziecko, gdy jest głodne? Gdy jest smutne? Podczas karmienia? Kiedy bawicie się twarzą w twarz? Co czuje, gdy zostaje od ciebie oddzielone? Autor rozmyślał nad tymi pytaniami i poszukiwał odpowiedzi na nie przez ponad dwadzieścia lat. Większość tego czasu spędził z dziećmi. Z pięciorgiem własnych, jako ojciec. Z innymi jako psychiatra dziecięcy, lecząc ich relację z rodzicami. Jako badacz rozwoju obserwował je i uczył się ich. A teraz przekazuje nam swoje wnioski. Daniel N. Stern – (16.08.1934 - 12.11.2012) – amerykański psychiatra i psychoanalityk, specjalizujący się w psychologii rozwojowej dziecka. Autor wielu publikacji na temat rozwoju dziecka i relacji matka-dziecko.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

21
Mała WIELKA zmiana. Jak skuteczniej wywierać wpływ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała WIELKA zmiana. Jak skuteczniej wywierać wpływ
Niedostępny
Brak

Najnowsza książka mistrza perswazji, Roberta Cialdini'ego. Dzięki praktycznym wskazówkom nauczysz się jeszcze skuteczniej wywierać wpływ na innych i dowiesz się w jaki sposób niewielkie zmiany mogą prowadzić do wielkich efektów.

39,90 zł
32,72 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,18 zł

22
Na skraju nocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na skraju nocy
Niedostępny
Brak

Najnowsza książka Pawła Jaszczuka to mroczny thriller rozgrywający się w starym domu na peryferiach miasta, którego mieszkańcy od lat skrywają tajemnicę pewnego morderstwa. Joanna, młoda dziewczyna po dramatycznych przejściach, trafia tam, uciekając od własnej przeszłości; jej przerażający sekret jest jednak niczym przy tajemnicy, którą odkrywa w tym nowym dla siebie miejscu.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

23
Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości
Dostępny10 szt.

O tym, że Pepa była niezwykła, wiedzieli w miasteczku wszyscy. Nie tylko Michał, zakochany w niej po uszy. Kiedy zabrakło tej dziwnej, wolnej jak ptak dziewczyny w martensach w kwiaty, świat zamarł. Poszarzał, skurczył się i zziąbł. Michał postanowił, że nie pozwoli Pepie tak po prostu odejść do raju. W tej książce opowiada swoją krótką love story.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

24
Powiedz to dobrym słowem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz to dobrym słowem
Niedostępny
Brak

Najnowsza książka Iwony Majewskiej-Opiełki. Mówi o znaczeniu odpowiedniego doboru słów, aby komunikacja z innymi poprawiała się, rozmówcy lepiej nas słuchali i rozumieli. Autorka zwraca również uwagę na to, że mówienie dobrym słowem jest pomocą w osobistym rozwoju, zmianie sposobu myślenia, zwiększa poczucie własnej wartości, pozytywne postrzeganie świata i poczucie obfitości, jak również poprawia skuteczność naszych działań (także tych biznesowych).

49,90 zł
40,92 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,98 zł

25
Encyklopedia młodego artysty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia młodego artysty
Niedostępny
Brak

Jak rzeźbić, malować i rysować? Co kryje się za słowami ambalaż, fowizm i dripping? Każdy młody pasjonat sztuki czy początkujący artysta odnajdzie w tej książce odpowiedzi na te i inne pytania. Z kolei opisane tutaj kierunki w sztuce mogą się stać dla młodych twórców cenną inspiracją.

29,95 zł
21,86 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

26
Polska. Skarby architektury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Skarby architektury
Niedostępny
Brak

Historia Polski liczy ponad 1000 lat. Świadkami tych długich i burzliwych dziejów są budowle powstałe na przestrzeni wieków, które do dziś świadczą o często gwałtownych decyzjach władców, fanaberiach architektów czy po prostu o potrzebach społeczeństwa. Ponad sto obiektów przedstawionych w książce "Polska. Skarby architektury" przybliży Czytelnikowi klimat dawnych czasów. Warto posłuchać zaskakującej opowieści o dziejach każdego z tych obiektów i odbyć niezwykłą podróż do miejsc i ludzi.

50,00 zł
36,50 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

27
Koniec demokracji. The End of Democracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec demokracji. The End of Democracy
Dostępny1 szt.

Demokracja umiera – twierdzi politolog Marek Migalski. W ćwierć wieku po ultraoptymistycznym „Końcu historii” Fukuyamy, Migalski stawia przeciwną, pesymistyczną tezę – liberalna demokracja nie tylko nie opanowuje świata, ale jest w odwrocie. Przegrywa nawet w swych matecznikach – Stanach Zjednoczonych i Europie, gdzie staje się pustym, pozbawionym treści rytuałem. Głos obywatela znaczy coraz mniej, liczą się wielkie pieniądze oraz odhumanizowana machina biurokratyczna. „Koniec demokracji” zawiera także angielskojęzyczną wersję tego ważnego eseju.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

28
Zabij mnie, tato - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabij mnie, tato
Niedostępny
Brak

Rok 2015, centralna Polska. Trzynastoletnia Wiktoria wraz z dwiema młodszymi siostrami wraca ze szkoły. Dwieście metrów od domu spotyka znajomych, dziewczynki idą dalej same, lecz nie docierają do celu. Niedługo potem przyjaciel zrozpaczonej rodziny, emerytowany policjant, korzystając z nieformalnych informacji, dowiaduje się, że zwolniony z więzienia psychopatyczny zabójca zniknął i nie wiadomo, gdzie przebywa. Ani „ustawa o bestiach”, ani dyskretna obserwacja policji nie okazały się skuteczne. Kolejne zdarzenia świadczą o tym, że te dwie sprawy mogą się ze sobą łączyć. Tymczasem nękana wyrzutami sumienia nastolatka jest bliska obłędu. Jej rodzice obawiają się, że może targnąć się na własne życie, a działania organów państwowych okazują się całkowicie nieskuteczne.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

29
Filipek i wakacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filipek i wakacje
Dostępny27 szt.

Filipek to istny wulkan energii, a jego głowa to prawdziwa skarbnica niepoprawnych (zdaniem dorosłych) pomysłów. Nic dziwnego, że nadchodzące wakacje spędzają jego rodzicom sen z powiek. Ale ani obóz piłkarsko-taneczny, ani składanie mebli z Ikei, ani wyjazd z dziadkiem do sanatorium nie są w stanie sprawić, że Filipek będzie się źle bawił! W końcu każdy pomysł dorosłych na zajęcie mu czasu wolnego można ulepszyć, prawda? Kipiąca humorem, trochę niepoprawna książka dla wszystkich, którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

30
Filipek i dziewczyny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filipek i dziewczyny
Dostępny1 szt.

Filipek Zaskroniec, niepoprawny optymista i łobuziak, dowiaduje się, że będzie miał rodzeństwo. Brata powitałby z szeroko otwartymi ramionami, ale co, jeśli to będzie... siostra? Przecież każdy szanujący się chłopak wie, że z dziewczynami nie da się normalnie wytrzymać! Zacałują na śmierć, wygadają rodzicom każdą tajemnicę, zamęczą swoim babskimi sprawami. A jak się człowiek ? nie daj Boże! ? zakocha w takiej jednej ? to już amen w pacierzu! Kipiąca humorem, trochę niepoprawna książka dla wszystkich, którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

31
House of Cards. Ograć króla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
House of Cards. Ograć króla
Niedostępny
Brak

House of Cards. Ograć króla to kolejna odsłona mrocznej opowieści o chciwości, korupcji i nienasyconej ambicji na najwyższych szczeblach władzy. Francis osiągnął swój cel – w wyniku politycznej gry stanął na czele rządu. Teraz jednak musi umocnić pozycję i utrzymać władzę, stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Tymczasem stawka robi się coraz wyższa: w grze o władzę będzie się musiał zmierzyć z samym królem Anglii, który okaże się jego zaciekłym wrogiem. Czy uda mu się ograć króla? Seria powieści Sir Michaela Dobbsa, byłego doradcy Margaret Thatcher, stała się podstawą słynnego serialu i światowym bestsellerem. Znajdziesz w niej to, czego nie zobaczysz w serialu!

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

32
Życie z drugiej ręki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie z drugiej ręki
Niedostępny
Brak

Do tej pory Anita nie zastanawiała się, czy jest naprawdę szczęśliwa. Żyje z dnia na dzień, wychowując dwie córki i borykając się z coraz bardziej odległym jej mężem. Ma jednak dosyć rutyny i monotonii. Marzy o znalezieniu pracy i uwolnieniu się od toksycznej przeszłości. I właśnie wtedy poznaje Joannę, która wpada na pomysł wspólnego biznesu. Czy życie Anity jest aż tak beznadziejne, jak jej się wydaje? Jak długą drogę musi przejść i jak wiele rodzinnych tajemnic poznać, by wreszcie zrozumieć, co tak naprawdę ma w jej życiu największe znaczenie? Życie z drugiej ręki to poruszający debiut przedstawiający rodzinną historię rozgrywającą się w scenerii prowincjonalnego miasteczka, opowieść o kobiecie zagubionej, która usilnie szuka swego miejsca w życiu.

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

33
Zapiski oficera z niewoli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski oficera z niewoli
Niedostępny
Brak

Wspomnienia majora Piotra Nikołajewicza Palija mają w sobie ten specyficzny klimat, który porywa nas w Sołżenicynie czy Herlingu-Grudzińskim. Czytelnik zagłębia się wraz z Palijem w meandry życia obozowego i obserwuje walkę o przetrwanie niemal trzymając autora za rękę. Tak sugestywny bowiem jest język Palija. Palij był więźniem obozów jenieckich w Podnieśnie i Zamościu, potem trafił w morderczym marszu do klasztoru na Łysej Górze, aby wreszcie wylądować w słynnym Peenemunde, gdzie został skierowany do pracy jako inżynier. To także opowieść o okresie przedwojennym i samej wojnie, w której Palij, pojmany przez Niemców, zostaje jednym z setek tysięcy czerwonoarmistów skazanych na gehennę życia za drutami.

39,00 zł
31,98 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

34
Próby ognia. Więzień labiryntu . Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Próby ognia. Więzień labiryntu . Tom 2
Niedostępny
Brak

Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Dopóki Teresa nie zapoczątkowała końca. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu. Spalona przez Pożogę i wysuszona z powodu nowego surowego klimatu, Ziemia stała się krainą zniszczenia, penetrowaną przez Poparzeńców, ludzi zarażonych Pożogą. Dlatego Streferzy wciąż nie mogą przestać uciekać. Zamiast upragnionej wolności, muszą stawić czoła jeszcze jednej próbie. Muszą przejść przez najbardziej spaloną część świata i dotrzeć do celu w ciągu dwóch tygodni.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

35
Szukając Inki. Życie i śmierć Danki Siedzikówny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szukając Inki. Życie i śmierć Danki Siedzikówny
Niedostępny
Brak

Przez blisko pół wieku o Ince pamiętali tylko jej najbliżsi: siostry, koledzy z oddziałów, którzy nawet nie znali jej prawdziwego nazwiska i pewien stary ksiądz, który nigdy nikomu o niej nie opowiadał. Na początku lat 90. pani Stasia z Narewki pociągnęła za łokieć miejscowego nauczyciela: w tym domu, powiedziała, mieszkała dziewczyna zamordowana przez UB, musi pan o tym dzieciom opowiadać. Jednocześnie w Gdańsku, historycy z IPN, zaczęli szukać śladów tajemniczej sanitariuszki od Łupaszki. Ksiądz Marian Prusak, z gdańskiej parafii, odetchnął - w końcu mógł komuś opowiedzieć, co zdarzyło się w sierpniową noc 1946 roku. Oto historia Inki.

34,90 zł
24,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

36
Skarby świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby świata
Niedostępny
Brak

Album Skarby świata przedstawia najbardziej widowiskowe budowle z całego globu – od budynków sakralnych po konstrukcje wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne. W książce można również obejrzeć zdjęcia najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych obiektów ukształtowane przez naturę na przestrzeni milionów lat.

79,95 zł
58,36 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,59 zł

37
Szlaczki Alfika i Zetki poziom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki Alfika i Zetki poziom 1
Dostępny43 szt.

Teraz jesteście gotowi do zabawy z trudniejszymi szlaczkami. Zapraszamy na poziom 1!

4,60 zł
3,99 zł

Rabat 13,3%
oszczędzasz 0,61 zł

38
Pan Samochodzik i niesamowity dwór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i niesamowity dwór
Niedostępny
Brak

Choć Pan Samochodzik dał się już poznać z najlepszej, detektywistycznej strony, jego zwierzchnik zleca mu niezwykle monotonne zajęcie - stanowisko kustosza muzeum w prowincjonalnym Janówku. Jednak już pierwszej nocy okazuje się że, poza pracownikami, muzeum zamieszkują także? czy to możliwe? Istoty nadprzyrodzone! Pan Samochodzik natychmiast przestaje się nudzić! Pan Tomasz, przedstawiający się czasem jako Tomasz Włóczęga, przez przyjaciół nazywany Panem Samochodzikiem, przezwisko swoje zawdzięczał niezwykłemu wehikułowi, odziedziczonemu po wuju-wynalazcy. Samochód ten, choć szpetny, "skrzyżowanie czółna z taczką", jak wyrażali się o nim złośliwi - miał niesłychane możliwości: posiadając silnik Ferrari 410 mógł pędzić z szybkością 280 km na godzinę. Dzięki zastosowanej śrubie spełniał rolę łodzi motorowej. Tym pojazdem pan Tomasz wyruszył w Polskę, aby rozszyfrować kolejną historyczną zagadkę, schwytać złodziei i przemytników usiłujących wykraść cenne zabytkowe przedmioty.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

39
Szlaczki Alfika i Zetki. Poziom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki Alfika i Zetki. Poziom 2
Dostępny9 szt.

Teraz jesteś gotowy do zabawy z literkami.

4,60 zł
3,99 zł

Rabat 13,3%
oszczędzasz 0,61 zł

40
Miejsce, przestrzeń, krajobraz - edukacyjne znaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miejsce, przestrzeń, krajobraz - edukacyjne znaki
Niedostępny
Brak

Autorzy książki to pedagodzy, dydaktycy i geografowie, zajmujący się problematyką społeczną. Interesujące, a zarazem paradoksalne w tym kontekście, jest przedstawienie miejsc znanych, oswojonych (na przykład klasy szkolnej, czy pokoju nauczycielskiego) z innej perspektywy, ukazującej ukryte znaczenia, relacje władzy czy bezsens racjonalnie - wydawałoby się - urządzonych pomieszczeń. Na przeciwległym krańcu sytuuje się oswajanie miejsc, których z racji pełnionych przez nie funkcji, dla człowieka z zewnątrz oswoić się nie da. Przykładem takiego oswojonego miejsca może być więzienie.

37,80 zł
34,78 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,02 zł

41
Nie był malarzem koni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie był malarzem koni
Niedostępny
Brak

?(...) jakim był Profesor Ludwik Maciąg prywatnie? - o tym właśnie opowiada książka Piotra Dzięciołowskiego. Zbierając do niej materiał, autor rozmawiał z kilkudziesięcioma osobami: członkami rodziny, przyjaciółmi, znajomymi, uczniami. Wiele przytaczanych w książce zdarzeń, faktów, anegdot, pokrywa się ze sobą, różnią się jednak interpretacją naznaczoną subiektywnym widzeniem, subiektywnym językiem rozmówców. W treści znajdziemy wiele interesujących historii, tych bardzo poważnych, ale także tych podszytych znakomitym humorem; trafnych opisów i konkluzji. W tym zresztą tkwi ogromne bogactwo i autora, i opowiadających, z których każdy miał swojego Ludwika Maciąga. ze wstępu prof. Stanisława Baja

39,00 zł
27,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

42
Ciiichooo... Miłość się rodzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciiichooo... Miłość się rodzi
Dostępny34 szt.

"Ciiichooo... tu miłość się rodzi" jest książką o współtworzeniu, przez kobietę, nowego wszechświata. Kobieta jest tym całym zamieszaniem trochę zdziwiona, trochę przestraszona, czasami czuje się smutna i opuszczona ale jest przy tym piękna i ponad wszystko radosna. Głowa u góry, nogi bardzo bardzo nisko, poniżej pępka. Znów to wałkowanie od środka. A może to mysz buduje gniazdo. Co się dzieje w moim brzuchu?! Krasnale, księżniczki i książęta. Gwiazdy spadają, słońce wschodzi. Bajki się układają, bajki się rodzą. Rety, ratunku, pomocy! Zamki ktoś buduje. W moim małym brzuchu świat zwariował. Pomocy! Jest to opowiadanie kobiety zaciekawionej odkrywaniem nowego oblicza miłości. Zachwyconej twórczymi możliwościami jakie sama posiada. Próbuje wtopić się w te niepowtarzalne chwile, zapisać je, aby nie minęły niezauważone. Opowiadanie, gdzie rzeczywistość przeplata się z marzeniem, kobieca chęć trwania w nowym świecie z pragnieniem ucieczki.

134,00 zł
113,90 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 20,10 zł

43
Oblicza dobrobytu Wybrane zagadnienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza dobrobytu Wybrane zagadnienia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

W książce omówiono pozytywne i negatywne strony społeczeństwa dobrobytu XXI wieku z punktu widzenia konsekwencji w zakresie zdrowia publicznego oraz zwiększonych potrzeb pielęgniarskich związanych m.in. z problemem starzejącego się społeczeństwa. Poruszono także kwestie związane z konsekwencjami wzrostu zamożności społeczeństwa w aspekcie postrzegania marek luksusowych oraz nasilających się procesów fałszowania dóbr, cieszących się popularnością wśród konsumentów.

27,30 zł
25,12 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,18 zł

44
Malarz obłędu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malarz obłędu
Dostępny9 szt.

Wnikliwe studium manipulacji, która doprowadza do obłędu… Znakomity nowy polski kryminał. Intrygująca i trzymająca w napięciu fabuła oraz charyzmatyczne postacie z krwi i kości Młody dziennikarz, marzący o sławie i bogactwie, otrzymuje od losu życiową szansę. Właściciel dużego wydawnictwa, zainteresowany wydaniem biografii seryjnego mordercy i gwałciciela osadzonego w zakładzie karnym w Raciborzu, kładzie na stole zaliczkę, obok której nie można przejść obojętnie. Dziennikarz, Jan Kowalski, nawiązuje kontakt z przestępcą, licząc, że wydanie książki przyniesie mu uznanie środowiska oraz duże pieniądze. Wciągany w świat psychopaty, zatraca kontakt z rzeczywistością, a kiedy zaczyna mieć wątpliwości, na odwrót jest już za późno. Czy miłość okaże się silniejsza od fascynacji złem i traumatycznej przeszłości?

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

45
Pokój światów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokój światów
Niedostępny
Brak

I wojna światowa była tragedią, ale nie skończyła się tak, jak mówią podręczniki historii. Na Ziemi wylądowali Marsjanie. Inwazja została odparta, a uwięziony na powierzchni planety najeźdźca zasymilowany, jednak odtąd nic już nie było takie jak dawniej. Sprowadzone przez Obcych mitbomby uwolniły energię wiary, która ożywiła postaci z mitologii, baśni i legend. Domy otoczono ochronnymi barierami, boscy patroni strzegą poszczególnych miast, po ulicach przechadzają się upiory i magowie. Miejsce dawnych państw zajęły spółki handlowe, Republika Narodów i na pół świadome państwa-organizmy: Wieczna Rewolucja, Wiekuista Puszcza czy Matka Tajga. Czego poszukuje zorganizowana przez Nowakowskiego – bogatego krakowskiego Marsjanina – ekspedycja na wschód? Trwają lata Pokoju, ale wyprawa sterowcem nad Kresami Rzeczypospolitej nigdy nie należała do bezpiecznych… Czy barwna zbieranina indywidualności – opętany przez nienawiść Mirosław Kutrzeba, stworzony w laboratorium ślepy bóg Szuler Losu, uzależniony od czarciego mleka były inspektor kolejowy Grabiński, cyganka Sara, olbrzym Burzymur i naiwny Jasiek – wie, na co się porwała? Zamieszkująca ciało Kutrzeby zmora dopilnuje, żeby nie zapomniano o zemście. Brawurowa powieść Pawła Majki to fantastyka przygodowa na najwyższym poziomie, która zachwyca dynamiką wydarzeń, spójnością opisywanego świata i rozmiarem kreacji. Od czasów H.G. Wellsa wojna światów nie została nakreślona z takim rozmachem!

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

46
Przewodnik po bieganiu ultra. Trening do ultramaratonu od 50 kilometrów do 100 mil, a nawet dalej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po bieganiu ultra. Trening do ultramaratonu od 50 kilometró...
Niedostępny
Brak

Hal Koerner przywołuje własne doświadczenia, dzięki którym przygotujesz się do swojego wyścigu. Poznasz najważniejsze dla każdego ultrasa zagadnienia: · wybór zawodów ultramaratońskich, · sprzęt do biegów ultra, · nawadnianie i dostarczanie paliwa w trakcie biegu, · technika biegów w terenie, · pierwsza pomoc w starciu z otarciami, pęcherzami i wymiotami, · taktyka rozgrywania zawodów, · ekipa wsparcia i przepaki, · plany treningowe, przygotowujące do startu na dystansie od 50 kilometrów do 100 mil. Na dystansach ultra nie ma miejsca na błędy. Przygotuj się na największe wyzwanie biegowe w życiu, ucząc się na cudzych doświadczeniach. Stań pewny siebie na starcie i dobiegnij do mety z poradnikiem Hala Koernera.

24,90 zł
20,17 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,73 zł

47
Szlaczki uczą dzieciaczki pisania, rysowania i kaligrafii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki uczą dzieciaczki pisania, rysowania i kaligrafii
Niedostępny
Brak

zadaniem tej publikacji jest wsparcie procesu nauki pisania u dzieci, które mają z tym kłopot, a także poprawa pisma u tych, pisać lubią i umieją.

4,99 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

48
Literki i szlaczki XS Ćwiczenia manualne Nauka alfabetu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literki i szlaczki XS Ćwiczenia manualne Nauka alfabetu
Niedostępny
Brak

Książeczka przeznaczona dla młodszych dzieci, które dopiero uczą się kreślić podstawowe znaki liter.

5,60 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

49
Cotkotu. Ahoj! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cotkotu. Ahoj!
Dostępny98 szt.

`Dzieci, to niestrudzeni odkrywcy. Ich wrażliwość zobowiązuje nas, dorosłych, do tworzenia światów, które będą inspiracją do dalszych poszukiwań.` - Zofia Zakrzewska - Klosa Uwielbiani przez starsze dzieci bohaterowie serii książek `Spadające gwiazdki Helenki` zawitali wreszcie do świata maluchów. Myszka Cotu, Fifi, Violetta i Pryszczatek zapraszają do wspólnej zabaway i nauki Fantastyczny świat edukacyjnej serii książeczek Mini Cotkotu, to nie tylko oryginalne ilustracje pełne malarskiego rozmachu, ale również wesołe wierszyki, które poprzez zabawę wprowadzają najmłodszych czytelników w świat nowych pojęć. Miękka, przyjemna w dotyku okładka, żywe kolory i melodia słowa działają na zmysły maluchów zachęcając do kreatywnego myślenia i kształtując ich wrażliwość estetyczną. Z książeczki `Ahoj!` dzieci dowiedzą się, co Pryszczatek musi mieć, żeby w podróż wybrać się. Końcowa zgadywanka stworzy nie tylko wiele okazji do śmiechu, ale przede wszystkim pomoże maluchom utrwalić zdobytą wiedzę. Książeczka jest dodatkowo wyłożona pianką, dzięki temu jest mięciutka w dotyku.

8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

50
Terroryści znad Tybru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terroryści znad Tybru
Dostępny5 szt.

Książka Terroryści znad Tybru jest próbą zilustrowania zjawiska, które należy określić jako „terroryzm rzymski", z wszelkimi implikacjami tego terminu. Wszystkie opowieści czy może raczej eseje, które złożyły się na tę książkę, odnoszą się do wczesnych dziejów Rzymu - od Rornulusa do Juliusza Cezara, i opierają się wyłącznie na źródłach starożytnych, zarówno greckich, jak i rzymskich. Należą tu dzieła takich znakomitych, historyków, jak Salustiusz, Cyceron, Liwiusz, Dionizjusz z Halikarnasu, Appian z Aleksandrii, Plutarch. Poglądy czy opinie badaczy nowożytnych, odnoszące się do opisywanych wydarzeń, zostały tu uwzględnione jedynie w takim stopniu, w jakim wydawały się wiarygodne czy choćby tylko prawdopodobne - i to tylko tam, gdzie relacje autorów greckich czy rzymskich znacznie się między sobą różnią lub wykazują braki faktograficzne.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

Wróć do góry