hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.08.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 10 sierpnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Aforyzm w nauczaniu języka polskiego jako obcego (Anna Trębska-Kerntopf), na drugim 5 języków doceniania w miejscu pracy (Gary D. Chapman, Paul E. White). Kolejny produkt to Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie (Monika Mrozowska) oraz Koktajle dla zdrowia i urody. Część 2. Pysznie, świeżo, kolorowo (Katarzyna Błażejewska-Stuhr).
1
Aforyzm w nauczaniu języka polskiego jako obcego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aforyzm w nauczaniu języka polskiego jako obcego
Dostępny
2 szt.

Celem niniejszej publikacji jest pokazanie możliwości zastosowania aforyzmu jako dobrego tekstu autentycznego w nauczaniu obcokrajowców. Książka ma charakter dwudzielny. Celem części I, noszącej tytuł „Aforyzm jako miniatura literacka”, jest usytuowanie aforyzmu wśród innych małych form literackich. Część II publikacji, zatytułowana „Aforyzm w nauczaniu języka polskiego jako obcego”, jest pierwszą na gruncie glottodydaktyki polonistycznej próbą opisu szerokiego spektrum możliwości zastosowania aforyzmu w nauczaniu języków.

42,00 zł
33,18 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,82 zł

3 osoby kupiły
2
5 języków doceniania w miejscu pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
5 języków doceniania w miejscu pracy
Dostępny
1 szt.

Doceniasz swoich współpracowników. Ale czy oni czują się docenieni? Obecnie kluczową sprawą w miejscu pracy jest sprawienie, aby pracowni-cy czuli się cenieni. Jest to jednak wyzwanie, jeśli ty i twoi pracownicy komunikujecie docenianie w różny sposób. Dr Gary Chapman i dr Paul White pomogą ci: - zwiększyć lojalność i zmniejszyć rotację wśród twoich pracowników i wolontariuszy, -1; zniwelować cynizm i stworzyć bardziej pozytywne środowisko pracy, -; podnieść zaangażowanie pracowników poprzez sprawienie, aby twój personel czuł się prawdziwie doceniany, - zastąpić nieefektywne uznanie dla pracowników autentycznym docenianiem. Wyrazy uznania dla 5 języków doceniania w miejscu pracy Kiedy przeczytaliśmy z kolegami tę książkę, idea autentycznego doceniania trafiła według nas w samo sedno. Zbyt dużo czasu poświęcamy na skupianie się jedynie na nagrodach i uznaniu. Mogą one być silnymi motywatorami, ale zwykle dotyczą tylko czołowych pracowników firmy. Zaczęliśmy bardziej zwracać uwagę na okazywanie autentycznego doceniania w realny sposób w całej naszej organizacji. -; Andy Erlandson, dyrektor generalny, Microsoft Relacje pełne zaufania są zaprawą scalającą handel. Są ważniejsze niż umie-jętności czy wiedza. Ta książka pokazuje, jak zbudować zaufanie w miejscu pracy na poziomie personalnym, a jej zasady mają zastosowanie w bardzo różnych organizacjach. - Tom Nicholson, dyrektor wykonawczy, HR People & Strategy Książka dotyczy nie tylko zwykłego pragnienia ożywiającego doceniania, które wszyscy posiadamy, ale też procesu odkrywania, czym ono jest dla nas i dla tych, z którymi pracujemy. Każdy, kto przeczyta tę książkę, będzie bez wątpienia lepiej przygotowany do stworzenia atmosfery doceniania w swojej sferze wpływów, gdziekolwiek ona się znajduje. - Lynn Smith, dyrektor rozwoju kierownictwa, NextLEVEL Leadership Canada

55,00 zł
27,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 27,50 zł

3 osoby kupiły
3
Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie
Dostępny
12 szt.

Uwielbiasz słodycze? Twoje marzenie to smakołyki, które można jeść bez wyrzutów sumienia? Zapewniające rozkosz dla podniebienia przekąski to nie mit. I dowodem na to jest cała zawartość tej książki – 60 przepisów na desery, które uszczęśliwią twoje kubki smakowe. Jeśli nie możesz żyć bez słodkości, często sięgasz po słodkie co nieco i potem dręczą cię wyrzuty sumienia, jeśli wydaje ci się, iż coś takiego jak zdrowe słodycze po prostu nie istnieje, a to co zdrowe nie może być przecież równocześnie smaczne – jesteś w błędzie! Nie musisz odmawiać sobie słodkiego smaku. Łakocie nie tylko mogą, a wręcz powinny znaleźć się w codziennym menu. Jedz je bez poczucia winy – to może wyjść ci na zdrowie!

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
4
Koktajle dla zdrowia i urody. Część 2. Pysznie, świeżo, kolorowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koktajle dla zdrowia i urody. Część 2. Pysznie, świeżo, kolorowo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Moda na koktajle z owoców, warzyw, ziół i zbóż trwa i coraz więcej osób przygotowuje je w domu. Koktajle mają wiele zalet – dodają energii, można je tworzyć z ulubionych składników na wiele sposobów. Druga część książki Koktajle dla zdrowia i urody to kolejna porcja zupełnie nowych, sprawdzonych przepisów. Stworzone przez eksperta receptury zapewnią przygotowanie smacznych, niewymagających dużych nakładów energii ani finansów napojów, które dostarczają odpowiednio dobrane składniki do naszej diety. Nowe kompozycje koktajli ułożone są w świetnie zaprojektowane i łatwe do przeprowadzenia tygodniowe plany żywieniowe. Każda kuracja zawiera siedem przepisów na dobrane pod kątem oczekiwanych efektów zdrowotnych koktajle. Dla zabieganych – każdy tydzień podsumowany jest kompletną listą niezbędnych zakupów do zrobienia. Wśród zaprezentowanych są całkiem nowe kuracje – m.in. nawilżająca, odkwaszająca, relaksująca oraz wspomagająca pracę serca. Dla koneserów autorka przygotowała rozdział „Wyższy stopień wtajemniczenia – Koktajle z superfoods” z przepisami na koktajle z produktów, które są szczególnie korzystne dla zdrowia. Dla zakochanych – wyjątkowy plan – „Potęga miłości” na bazie koktajli zawierających naturalne afrodyzjaki. Katarzyna Błażejewska-Stuhr – absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychodietetyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. W proponowanych dietach, jak również w edukacji pacjentów, kładzie nacisk na produkty sezonowe, regionalne i – co niesłychanie ważne – naturalne.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
5
Wyspy Pieprzowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspy Pieprzowe
Dostępny
6 szt.

Książka przeznaczona dla dorosłych czytelników, którzy pogubili się w przytłaczającej codzienności i chcieliby przypomnieć sobie jak smakuje, i czym jest prawdziwa radość. Akcja powieści pozwoli nam przenieść się do Wrocławia. Mamy początek lat dziewięćdziesiątych, a popierestrojkową rzeczywistość znają wszyscy. Właśnie w tym wyjątkowym momencie historii przyszło żyć studentce Anecie, głównej bohaterce książki. Aneta z pewnością jest wyjątkowa o czym świadczy jej awanturniczy charakter, nietuzinkowa osobowość, lekka nadpobudliwość psychoruchowa oraz nietypowa zdolność do pakowania się we wszelkiego rodzaju tarapaty. Pierwszy raz spotkamy Anetę w bardzo ważnym momencie jej życia. Bohaterka właśnie mierzy się z egzaminami wstępnymi do wrocławskiej Akademii Muzycznej, tyle tylko, że dziwnym zbiegiem okoliczności wyląduje w zakonie. Anecie nie jest pisana duchowa droga ale ten zabawny epizod to swego rodzaju wstęp do dalszych burzliwych przygód. Wraz z Anetą, przyszłą artystką scen operowych poznamy blaski i cienie samodzielności. Życie z dala od dziadków i rodziców jest bardzo ekscytujące ale niesie ze sobą wiele niespodzianek. Ostatecznie Aneta pozna artystę malarza, który wprowadzi jej życie na nowy tor.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

6
W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił
Dostępny
37 szt.

W zbiorze felietonów W krzywym zwierciadle Maciej Stuhr dał się poznać tym, którzy do tej pory nie czytali jego comiesięcznych felietonów w magazynie „Zwierciadło”. Tym samym objawił swój kolejny talent – literacki. Wydanie poszerzone zawiera i te fenomenalne felietony znane z poprzedniego wydania, i te, które z inteligencją, niesamowitym poczuciem humoru i ironią na wysokim poziomie stworzył znakomity aktor w ostatnich latach. Maciej Stuhr – wybitny aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy. Współpracował ze znamienitymi reżyserami filmowymi i teatralnymi. Laureat wielu nagród – m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie „Pokłosie”. W roku 2006 uhonorowany tytułem Mistrza Mowy Polskiej, w 2008 został Honorowym Ambasadorem Polszczyzny. W 2014 roku odznaczony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

36,90 zł
26,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

7
Zuzia i zaginiony pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zuzia i zaginiony pies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.29

Zuzia marzy o psie, od kiedy jej przyjaciółka stała się właścicielką słodkiego szczeniaka. Wpada na pomysł, by zaoferować swoja pomoc przy wyprowadzaniu na spacer psów innych właścicieli. Wszystko idzie jak z płatka, ale pewnego dnia sprawy zaczynają się komplikować. W domu państwa Malinowskich pojawia się nowy lokator. Co na to kot Mruczek?

19,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

8
Kochanka śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochanka śmierci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.16

Kto ukrywa się w gronie czcicieli Śmierci? Czy Erastowi Fandorinowi uda się zapobiec następnym samobójstwom i uratować egzaltowaną Kolombinę? Rok 1900. Prawdziwą plagą końca wieku stała się moda na samobójstwa. Również w Moskwie działa podziemny klub „kochanków Śmierci”, któremu przewodniczy demoniczny doża. Okoliczności kolejnych tragicznych wypadków wydają się jednak podejrzane. Wkrótce na jednym z tajnych zebrań klubu pojawia się niezwykły mężczyzna, bardzo przypominający Erasta Fandorina. Książki Borisa Akunina przetłumaczono na 35 języków i wydano w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy. Boris Akunin (Grigorij Szałwowicz Czchartiszwili), ur. w 1956 r. w Gruzji, od 1958 r. mieszka w Moskwie. To eseista, tłumacz, autor znanych serii powieści Przygody Erasta Fandorina, Prikluczenija siestry Pielagii (Przygody siostry Pelagii), Prikluczenija magistra (Przygody magistra). Na Międzynarodowych Targach Książki w 2000 roku ogłoszono go rosyjskim pisarzem roku.

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

9
Jesień z jeżykiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesień z jeżykiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Witamy w jesiennej krainie. Zapraszamy na spacer do pachnącego lasu lub parku! Jesień już się tam zadomowiła na dobre! Wszędzie pełno bajecznie kolorowych liści, kasztanów, żołędzi, grzybów i? zabawy. Dzięki zadaniom wyczarujesz z papieru wspaniałe jesienne dekoracje. Dodatkowo zadania na spostrzegawczość, labirynty, naklejki i wspaniałe papiery do składania. Seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4?6 lat: ?rozwija umiejętność myślenia i kojarzenia ?ćwiczy spostrzegawczość i kreatywność ?pomaga w nauce liczenia i pisania Baw się z Jeżykiem! Ciesz się jesiennym bogactwem przyrody!

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

10
Skarby cara Aleksandra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby cara Aleksandra
Dostępny
31 szt.

Historyczno- przygodowa powieśćSkarby cara Aleksandra” pozwala przenieść się w realia dziewiętnastowiecznej Warmii. Rzeczpospolita zniknęła z map Europy, ale Polacy nie tracą nadziei. Szansa na odrodzenie się ojczyzny pojawia się na nowo wraz z przybyciem na warmińskie ziemie Wielkiej Armii Napoleona. Pokój zawarty w Tylży nie spełnił oczekiwań, które Polacy pokładali w cesarzu Francji. Na powrót do domu w Lidzbarku Warmińskim decyduje się Albert Giersz, który przysłużył się wojskom francuskim. Stopniowo życie Giersza i jego rodziny zdaje się stabilizować, ale za moment wszystko się zmieni, gdyż pojawi się informacja o skarbach, które pozostawiła po sobie uchodząca armia cara Aleksandra. „Skarby cara Aleksandra” to pasjonująca powieść, której fabuła oparta została na prawdziwych wydarzeniach historycznych. Wojciech Motylewski pragnie przybliżyć czytelnikom bogatą, pełną tajemnic historię Warmii.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

11
Furia rodzi się w sławie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Furia rodzi się w sławie
Dostępny
1 szt.

Sierpień 1944 roku, III Rzesza wyraźnie chyli się ku upadkowi. W Sławie, uzdrowisku położonym nad Śląskim Morzem, w ciszy i spokoju, z daleka od zmagań wojennych, kurują się niemieccy żołnierze ranni na różnych frontach. Nagle miasteczkiem wstrząsa seria makabrycznych zbrodni. Śledztwo w tej sprawie prowadzi asystent kryminalny Anton Habicht, człowiek, który karierę w policji zawdzięcza członkostwu w NSDAP, i którego największym dotychczasowym sukcesem jest zlikwidowanie nielegalnej gorzelni. Początkowo wszystko wskazuje na to, że ofiary wybrano przypadkowo, wkrótce jednak pojawia się pewien łączący je trop. Sytuacja komplikuje się, kiedy śledztwem zaczyna interesować się Sturmbannführer SS Carl Düchter, szef naukowców, którzy w sławskim pałacu, na rozkaz samego Heinricha Himmlera, prowadzą tajne badania nad procesami czarownic. Efekty tych prac mają odwrócić losy wojny.

39,00 zł
21,06 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 17,94 zł

12
Harcerstwo wpisane w życiorys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harcerstwo wpisane w życiorys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.30

Pasjonująca autobiografia jednego z najznakomitszych wychowawców harcerskich okresu powojennego. Andrzej Janowski "Soda" jeden z twórców słynnej warszawskiej 1 WDH "Czarna Jedynka", ojciec duchowy jedynackiej Gromady Włóczęgów, w której w 1976 zrodziła się idea Komitetu Obrony Robotników; na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych jeden z autorów i komendant Akcji Warnia i Mazury jedynej sensownej wielkiej akcji powojennego harcerstwa; wybitny pedagog, autor wielu prac naukowych; w stanie wojennym działacz i szef Zespołu Oświaty Niezależnej, autor wielu podziemnych publikacji, w tym kilku poświęconych harcerstwu i Aleksandrowi Kamińskiemu, autor najlepszej książki o A. Kamińskim Być dzielnym i umieć się różnić; wiceminister edukacji narodowej w pierwszym rządzie III RP. Książka A. Janowskiego opowiada o ciekawych ludziach, niezwykłych czynach i uczy, jak w czasach bardzo różnych, a zawsze trudnych, można i trzeba w harcerstwie robić rzeczy potrzebne.

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

13
Cierpkie owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cierpkie owoce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

UJMUJCA I WCIGAJCA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI, ZDRADZIE I NADZIEI NA ZNALEZIENIE PRAWDZIWEGO SZCZĘŚCIA. KSIŻKA PEŁNA ZASKAKUJCYCH ZDARZEŃ I TAJEMNICZYCH SYTUACJI.. Urocza blondynka z małego miasteczka, o imieniu Magda, dziewczyna o nietuzinkowej urodzie, już w wieku szkolnym cieszy się dużym zainteresowaniem rówieśników. Mimo to nie może zdecydować się na żaden bliski związek. W konsekwencji ciągle pozostaje sama. Przychodzi w końcu taki moment, że nie ma z kim pójść na bal maturalny? Książka ukazuje kilka epizodów z życia trzydziestoczteroletniej Magdy, które dowodzą, że nie jest ono usłane różami. Wszystko, czym obdarowała ją natura, pozwala sądzić, że świat stoi przed nią otworem, a szczęście czeka za każdym rogiem. Nic nie wskazuje na to, aby kiedykolwiek musiała zmagać się z takimi problemami jak nieuczciwość, nielojalność czy zdrada. A jednak. Ta niezwykle miła i atrakcyjna kobieta spotyka na swojej drodze mężczyzn nieodpowiedzialnych, infantylnych i niedojrzałych. Przeżywa kolejne wzloty i upadki. Zaczyna wątpić w swoje prawo do szczęścia. Dzięki tajemniczej postaci mistrza Maurycego, sędziwego zegarmistrza, podnosi się, pokonuje trudności i uparcie dąży do celu, jaki jej wyznaczył los. Czytelnik ma szansę otrzeć się o wiele fascynujących zdarzeń i zjawisk metafizycznych. Okazuje się, że świat, który nas otacza, nie jest wyłącznie materialistyczny, że jest w nim wiele miejsca na sfery duchowe, niewytłumaczalne, nierzeczywiste.

34,00 zł
24,82 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

14
Słowne igraszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowne igraszki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.22

Urodziłam się w Krakowie w XX w. Jako dziecko przyjechałam do Wrocławia. W szkole byłam zdeklarowaną humanistką. Marzyłam o dziennikarstwie, ale wybrałam praktyczne studia na Wydziale Chemicznym w Politechniki Wrocławskiej. Głównym przedmiotem moich badań jest chemia i technologia asfaltów. Jestem autorką bądź współautorką około 180 prac, w tym książki "Asfalty drogowe"(dwa wydania), oraz kilku rozdziałów w książkach zagranicznych.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

15
Ilustrowany słownik rosyjsko-polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik rosyjsko-polski
Dostępny
15 szt.

Nieodzowna pomoc dla uczniów. 6000 niezbędnych rosyjskich słów. • Doskonały sposób na zapamiętanie rosyjskich słówek. • Pełna gama scenek z życia codziennego. • Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem. • Idealny dla uczniów, studentów, turystów

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

16
Ilustrowany słownik francusko-polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik francusko-polski
Dostępny
644 szt.

Nieodzowna pomoc dla uczniów. 6000 niezbędnych francuskich słów. Doskonały sposób na zapamiętanie francuskich słówek. Pełna gama scenek z życia codziennego. Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem. Idealny dla uczniów, studentów, turystów

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

17
Ilustrowany słownik rosyjsko-polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik rosyjsko-polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Nieodzowna pomoc dla uczniów. 6000 niezbędnych rosyjskich słów. Doskonały sposób na zapamiętanie rosyjskich słówek. Pełna gama scenek z życia codziennego. Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem. Idealny dla uczniów, studentów, turystów

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

18
Ilustrowany słownik włosko-polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik włosko-polski
Dostępny
162 szt.

Nieodzowna pomoc dla uczniów. 6000 niezbędnych włoskich słów. Doskonały sposób na zapamiętanie włoskich słówek. Pełna gama scenek z życia codziennego. Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem. Idealny dla uczniów, studentów, turystów.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

19
Nowenna i litania do św. Franciszka z Asyżu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowenna i litania do św. Franciszka z Asyżu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.07

Zbiór modlitw zebranych w książeczce przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie za wstawiennictwem świętego Franciszka zanosić do Boga swe prośby. Święty Franciszek był synem bogatego kupca, beztroskim młodzieńcem, który przeżywszy głęboki przełom duchowy, porzucił swe wcześniejsze życie i poświęcił się Bogu. Wezwany przez Pana do duchowej odnowy Kościoła, głosił słowo Boże, pomagał cierpiącym i chorym. Znalazłszy licznych naśladowców, założył trzy zakony. Święty Kościoła katolickiego, stygmatyk.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

20
Szpilki Czaszki 12 cm 20 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
21
Rurki z wiatraczkiem 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
Powiadomienie
22
Baby Senses. Pierwsze zabawki. Telefon z aparatem fotograficznym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Senses. Pierwsze zabawki. Telefon z aparatem fotograficznym
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Telefon z aparatem fotograficznym to pierwszy telefon komórkowy dziecka, na początek w formie zabawki oraz przyjazna edukacyjna zabawka fascynująca dziecko. Swoimi gabarytami oraz ergonomicznym kształtem doskonale dopasowuje się do malutkiej dłoni dziecka. Zabawka jest pełna stymulujących bodźców dla zmysłu słuchu i wzroku. 10 różnym dzwonkom zaprogramowanym w zabawce towarzyszą efekty świetlne i wibracje. Maluch może udawać, że robi zdjęcia małym zwierzakom, które przesuwają się na wyświetlaczu po wciśnięciu przycisku. Przyjazne dźwięki wydawane przez telefon przykuwają uwagę dziecka, a przesuwające się na wyświetlaczu obrazki sprawiają, że zabawa nie ma końca. Zabawka doskonale rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Cechy produktu: • pierwszy telefon dziecka z wibracjami, dźwiękami i światełkami, • ekran obraca się i wyświetla wesołe obrazy zwierząt, • 10 dzwonków do wyboru, • efekt wibracji. Wymagane baterie: 2 x AAA (baterie testowe w zestawie)

63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

23
Baby Senses. Karuzelka 3w1. Tańczące zwięrzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Senses. Karuzelka 3w1. Tańczące zwięrzęta
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

To urocza karuzela dla najmłodszych, którą łatwo zamontować do każdej budki w wózku za pomocą uniwersalnego systemu mocowania. Zabawka może być mocowana zarówno do wózków głębokich, jak i spacerówek czy fotelików samochodowych, aby zabawiać dziecko w podróży. Zabawkę tworzy pozytywka, lusterko oraz 3 miękkie zabawki, które krążą w rytm muzyki.

65,95 zł
59,36 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

24
Business English Meetings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business English Meetings
Dostępny
1 szt.

Chcecie poczuć się pewnie w kontaktach z zagranicznymi partnerami biznesowymi? Ćwiczcie wyrażenia i zwroty niezbędne podczas spotkań odbywających się w języku angielskim; uczcie się angielskiego bez stresu - siedząc wygodnie przed telewizorem lub podróżując z laptopem; często wracajcie do Meetings - filmu o autentycznej fabule zaczerpniętej ze świata biznesu. Interaktywny kurs językowy Meetings zawiera: film składający się z 5 części, ćwiczenia interaktywne, książeczkę z zestawem ćwiczeń uzupełniających, zarysem gramatyki, wykazem podstawowych zwrotów i słowniczkiem angielsko-polskim.

49,90 zł
24,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,95 zł

25
Puzzle 1500 el HQ Le Mont Saint-Michel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,30 zł
Powiadomienie
26
Nowenna i litania do św. Michała Archanioła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowenna i litania do św. Michała Archanioła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.12

Zbiór modlitw zebranych w książeczce przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie za wstawiennictwem św. Michała Archanioła zanosić do Boga swe prośby. Święty Michał Archanioł uważany jest za księcia aniołów, któremu Bóg powierza najtrudniejsze zadania. Towarzyszy duszom w drodze do wieczności. Przez artystów przedstawiany jest z wagą do ważenia uczynków lub ognistym mieczem.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

Wróć do góry