hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.08.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 7 sierpnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowenna i litania do św. Charbela, na drugim Wiedźma w biznesie (Barbara Bąk). Kolejny produkt to Madonna w futrze (Sabahattin Ali) oraz Kocioł duchów (David Weber).
1
Nowenna i litania do św. Charbela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowenna i litania do św. Charbela
Dostępny
23 szt.

Zbiór modlitw zebranych w książeczce przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie za wstawiennictwem świętego Charbela zanosić do Boga swe prośby. Święty Charbel od najmłodszych lat odznaczał się pobożnością, zamiłowaniem do modlitwy i samotności. Mając 23 lata wstąpił do klasztoru św. Marona, przyjął święcenia kapłańskie. Ostatnie lata spędził w pustelni, prowadząc bardzo ascetyczny tryb życia. Przy grobie świętego miały miejsce liczne uzdrowienia.

4,21 zł
3,99 zł

Rabat 5,2%
oszczędzasz 0,22 zł

2 osoby kupiły
2
Wiedźma w biznesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedźma w biznesie
Dostępny
5 szt.

Wiedźma w biznesie to książka wyjątkowa, przełamująca utarte stereotypy. Barbara Bąk, doktor nauk technicznych, przez ostatnie lata poszukuje nowej drogi, przechodząc głęboką transformację wewnętrzną – od widzenia świata w postaci trójwymiarowej, klasycznej przestrzeni zdarzeń, do niczym nieograniczonego Uniwersum, wypełnionego kosmiczną inteligencją. Stopniowo, wraz z odkrywaniem starych tajemnic i porzuconych praktyk, a dla Barbary to nowe umiejętności, otwierające nową przestrzeń rozwiązań. Z odzyskaną energią powraca wiara w siebie i innych, a świat staje się przyjazny. Wiedźma w biznesie to opowiadanie o kobiecie, która miała odwagę wyjść i zatrzasnąć drzwi za swoją przeszłością, wyjść poza stereotyp przesycony lękiem. Przestać pracować, by na nowo zbudować sobie prawdziwy warsztat pracy, warsztat wewnętrznego rozwoju. Wiedźmę w biznesie powinien przeczytać każdy i zaczerpnąć z niej to, co jest najcenniejsze – wiarę w człowieka dążącego do rozwoju, niezależnie czy jest ON prostym robotnikiem czy prezesem globalnej korporacji, ponieważ wszyscy jesteśmy częścią pewnej całości, dla której nikt nie jest ani gorszy, ani lepszy.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
3
Madonna w futrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madonna w futrze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.19

Fascynująca historia miłosna, ale i tragiczna historia człowieka nieprzystosowanego do życia w społeczeństwie. Lata dwudzieste XX wieku. Młody Turek przyjeżdża na naukę zawodu do Berlina. Na wystawie malarstwa wielkie wrażenie wywiera na nim autoportret młodej niemieckiej artystki, zadziwiająco podobny do Madonny z obrazu renesansowego mistrza. Pewnego dnia poznaje jego autorkę. Tak zaczyna się jedna z najpiękniejszych, najbardziej autentycznych historii miłosnych w nowoczesnej literaturze tureckiej. Wywodzący się z innej kultury, bezstronny obserwator w mistrzowski sposób odmalowuje burzliwą atmosferę Niemiec, które liżą powojenne rany. Udaje mu się uchwycić nastroje i rozmowy berlińskiej ulicy, a także stworzyć wyrazistych bohaterów. To proza, która oddaje nastrój tamtej epoki równie znakomicie jak utwory Ericha Marii Remarque'a.

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

4
Kocioł duchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocioł duchów
Dostępny
5 szt.

Trzeci tom serii powieści powiązanej z serią o Honor Harrington, którą David Weber napisał we współpracy z Erikiem Flintem. Po zawiązaniu przez Imperium Manticore i Republikę Haven nowego sojuszu skierowanego przeciwko Równaniu agenci obu stron, Anton Zilwicki oraz Victor Cachat, zaczęli poszukiwania dowodów fatalnej roli, jaką odegrał ten przeciwnik w wydarzeniach ostatnich lat. Teraz muszą raz jeszcze polecieć na Mesę, gdzie trwają niepokoje wywołane przez wojnę Manticore z Ligą Solarną, i udowodnić winę Równania, które przygotowuje się do zadania ludzkości decydującego ciosu. Kocioł duchów to trzeci tom podserii "Królowej niewolników", ponownie łączący ją z głównym cyklem Webera, "Honor Harrington".

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5
Wybrana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Naomi Novik, wychowywana na polskich bajkach i baśniach, wplata poznanych w nich bohaterów do swojej najnowszej powieści. Agnieszka kocha swój dom w dolinie, swoją cichą wioskę położoną na peryferiach królestwa Polnii, niedaleko granicy z sąsiednią Rusją. Uwielbia okoliczne lasy i lśniącą błękitną rzekę. Niestety, w pobliżu rozpościera się także złowrogi i tajemniczy Bór, pełen złych mocy i drapieżnych stworów. Mieszkańcy doliny mogą liczyć tylko na to, że żyjący w odosobnieniu czarodziej zwany Smokiem nie dopuści do rozprzestrzeniania się zła. Jego pomoc oparta jest jednak na okropnym warunku, co dziesięć lat zabiera on z doliny jedną siedemnastolatkę, która będzie mu usługiwać w jego wieży. Zbliża się dzień kolejnego wyboru. Agnieszka jest w grupie kandydatek i martwi się tym, że zgodnie z przypuszczeniami mieszkańców, Smok zabierze jej przyjaciółkę Kasię, najpiękniejszą i najzdolniejszą z dziewczyn. Czarodziej jednak podejmuje inną decyzję? „Magia w Wybranej jest tak obrazowa i wiarygodna, że czujesz, że sam możesz rzucać zaklęcia. Ale książka cię w tym wyręcza” – Ursula K. Le Guin, autorka cyklu „Ziemiomorze”. „Szalona, pasjonująca, mroczna i głęboko magiczna” – Lev Grossman, autor trylogii „Czarodzieje”.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

6
Kości do gry oczkowe, 22 mm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kości do gry oczkowe, 22 mm
Piatnik, od 14 lat
Dostępny
13 szt.

Zestaw 5 dużych kości (22 mm) w przezroczystym etui. Dołączona instrukcja do gry w kości oczkowe w języku polskim. Wymiary opakowania: 11,5 x 3,5 x 3,5 cm

49,99 zł
43,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,00 zł

7
Karty do gry 2 talie Minipasjans - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry 2 talie Minipasjans
Dostępny
37 szt.

Najwyższej jakości mini karty do gry (dwukrotnie mniejsze od tradycyjnych kart pasjansowych) renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. W malutkim etui znajdują się 2 talie po 55 kart o wyjątkowych wymiarach 29 x 43 mm. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

74,94 zł
65,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

8
Ledwie mrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ledwie mrok
Dostępny
14 szt.

Eksperymentalna powieść Andrzeja Falkiewicza, jednego z najoryginalniejszych krytyków literackich i myślicieli, wydana została po raz pierwszy w 1998 roku. Proza ambiwalentna, trudna do przyporządkowania gatunkowego, nazywana zbeletryzowanym, „ufikcyjnionym” esejem, traktatem metafizycznym, powieścią w listach, czy też wpisującym się w tradycję (neo)awangardy utworem autotematycznym. Ledwie mrok to opowieść młodej, początkującej aktorki, która ulega wypadkowi i dla której pobyt w szpitalu i rehabilitacja stają się przede wszystkim doświadczeniem wywłaszczenia z własnego ciała. Po powrocie do domu, niejako buntując się wobec poczucia utraty, powołuje się na rzekome zalecenie lekarskie i nakazuje obłożyć gipsem nogi, by przez następne miesiące odgrywać komedię przed bliskimi osobami, które jej doglądają. Skupia się na ciele i ogranicza zewnętrzne kontakty, zagłębia się w opis kalectw, namiętne poetyzowanie cielesnych doznań (poetyckie „mantry”), rozwiązłość i śmiałość doświadczeń erotycznych, prowadzi także korespondencję z filozofem i krytykiem.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

9
Piatnik karty do gry 2 talie, Karty lux w pudełku drewnianym z asami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik karty do gry 2 talie, Karty lux w pudełku drewnianym z asami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.24

Ekskluzywny zestaw kart "Luxury" renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. Drewniana, ciemnobrązowa, pionowa kasetka zawiera 2 talie kart. "Luxury" to prawdziwa esencja kart, sztandarowy wzór Piatnika, znany w Polsce od lat przedwojennych. Na awersach jedyne w swoim rodzaju Piatnikowskie figury. Rewersy są nie tylko szlachetne, ale także symetryczne i wyraźnie różniące się od siebie. Cechy te sprawiają, że to doskonałe karty dla wszystkich, od początkujących po wytrawnych graczy. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o gramaturze 310 i nieco większych niż standardowe wymiarach 62 x 91 mm. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

169,90 zł
149,51 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,39 zł

10
Rozmówki polsko-chińskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki polsko-chińskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Książka adresowana jest nie tylko do polskich turystów i przedsiębiorców, ale do wszystkich, którzy zajmują się językiem chińskim, szczególnie do studentów sinologii i słuchaczy kursów językowych, ponieważ opracowano w niej słownictwo potrzebne w różnych fazach nauki języka obcego. Książka obejmuje zwroty potoczne, pytania i odpowiedzi ułatwiające porozumiewanie się w zakresie podstawowym w różnych sytuacjach, np. w podróży, w hotelu, u lekarza, w aptece, w sklepie, w banku, na poczcie, na przejściu granicznym, a także w pracy i na uczelni. Wypowiedziom w języku chińskim towarzyszy zapis fonetyczny. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może spotkać się turysta za granicą, jest poprzedzony wstępem poświęconym historii chińskiego języka oraz zasadom jego wymowy i transkrypcji. Przyswojenie wszelkich potrzebnych zwrotów i wyrażeń ułatwi przejrzysty układ, jak również wesoła i żywa kolorystyka książki.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

11
Strategia korporacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strategia korporacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Książka ta to pierwsza na polskim rynku publikacja prezentująca problematykę budowy i wdrożenia strategii korporacji. Znakomicie łączy aktualną teorię z praktyką biznesu. Kompleksowo omawia najważniejsze wyzwania towarzyszące tworzeniu strategii na szczeblu centrali korporacji oraz wdrożeniu na poziomie jednostek biznesowych. Rozważania teoretyczne zostały zilustrowane przykładami firm działających niemal we wszystkich regionach świata. Czytelnik znajdzie w niej odpowiedzi na ważne pytania: • Jaka jest logika dywersyfikacji horyzontalnej, czyli poszerzenia zakresu produktowego i rynkowego? • Jaka jest logika integracji pionowej, czyli długości łańcucha wartości korporacji? • Jakie są główne ścieżki wzrostu? • Jak zarządzać portfelem jednostek biznesowych? • Jak zbudować ogólną architekturę modelu biznesowego skomplikowanej i wielowymiarowej korporacji?

49,00 zł
43,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

12
Ukryta czarodziejka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryta czarodziejka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Czarodziejski Czat znowu w akcji! Czy na pewno działa?Elorie Shaw została wychowana w rodzinie czarodziejów w Nowej Szkocji — sama jednak nie jest czarodziejką. Tak przynajmniej twierdzi jej babcia Moira oraz inni członkowie małej społeczności Fisher’s Cove. Elorie — artystka zajmująca się wyrobem biżuterii i współwłaścicielka zajazdu — nie potrafi pogodzić się z brakiem nadprzyrodzonych zdolności. Szkoli młodych adeptów magii, zna na pamięć całą jej historię i ciągle marzy, by pewnego dnia odkryć w sobie moc. Jednak gdy trafia na Czarodziejski Czat, wszyscy uznają to za pomyłkę i zaczynają szukać błędów w kodzie zaklęcia przyzywającego. W końcu powszechnie wiadomo, że Elorie nie ma mocy, a przynajmniej nie jest czarodziejką któregokolwiek ze znanych rodzajów...Poznaj historię ukrytej czarodziejki i dowiedz się, jaką fantastyczną mocą dysponuje. A jest to moc całkiem dotąd nieznana... Wejdź na Czarodziejski Czat i daj się porwać prawdziwej magii... Może i Ty masz czarodziejską moc? W końcu czarodzieje są wśród nas...Ukryta czarodziejka to druga część znakomitej serii „Nowoczesna czarodziejka” — na wskroś współczesna powieść fantasy z dużą dozą humoru, wątkiem miłosnym oraz postaciami, do których naprawdę się przywiążesz. Debora Geary — amerykańska pisarka, autorka kilkunastu książek o czarodziejkach i nie tylko. Pracuje nad kolejnymi, które ujrzą światło dzienne, gdy tylko dzieci przestaną zalewać wodą jej laptop...

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

13
Runy armaniczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Runy armaniczne
Dostępny
8 szt.

Runy armaniczne są znacznie mniej znane od pozostałych futharków, szczególnie u nas w Polsce. Po części jest to wywołane ich niechlubnym wykorzystaniem przez hitlerowców, a szczególnie przez Himmlera, który był fanatykiem pangermanizmu i wykorzystywał nagminnie symbolikę runiczną w utworzonych przez siebie oddziałach SS. Jest to jednak jedna z przyczyn, wszak Rosjanie niemniej ucierpieli do hitlerowców, a armanikę bardzo dobrze znają i skutecznie stosują. Drugą z przyczyn jest fakt, iż polscy runolodzy i ezoterycy słabo znają futhark armaniczny. Aby to zmienić, powstała ta książka – po to, by przybliżyć słabo znany w Polsce futhark armaniczny oraz wzbudzić nieco większe zainteresowanie opisanymi tu runami i zachęcić do praktycznej pracy z nimi.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

14
Anioły. Ezoteryka od podstaw. Tom IV - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioły. Ezoteryka od podstaw. Tom IV
Dostępny
9 szt.

Książka "Anioły" to czwarty tom z serii "Ezoteryka od podstaw" - książek w poręcznym formacie, zawierających podstawową esencję z danej dziedziny ezoterycznej. Ta książka w sposób jasny i wyczerpujący omawia system anielskich energii, które obecne są wokół nas na wyciągnięcie ręki, po to, byś mógł z nich skorzystać i pomóc sobie w różnych zadaniach i problemach życiowych. Każdy z opisanych aniołów jest przedstawiony jako pozytywnie działająca energia, której główne właściwości pozwalają nam ocenić, w czym, jak i kiedy może pomóc. Dowiesz się z niej, czym są aniołowie, gdzie żyją, jak przygotować się do pracy z nimi i w jaki sposób możemy korzystać z ich pomocy. Rozdział "Pomocne anioły" zawiera opis i charakterystyki 80 aniołów oraz wyszczególnienie, w czym ten anioł konkretnie może pomóc.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

15
Teczka Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do "Naszego elementarza". Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Uczeń na szóstkę. Ćwiczenia do "Naszego elementarza". Część 3
Dostępny
398 szt.

Zeszyty "Uczeń na szóstkę" to typowe ćwiczenia elementarzowe, które uzupełniają "Nasz elementarz" MEN. Proponują uczniom zadania kształcące i rozwijające umiejętności zasygnalizowane w podręczniku. Na czym polega ta korelacja? Otóż, zeszyty ćwiczeń: 1. Realizują tematy w tej samej kolejności co elementarz, 2. Rozwijają umiejętności manualne, wprowadzają wiedzę, utrwalają ją i sprawdzają opanowanie nabytych wiadomości i umiejętności, 3. Realizują podstawę programową MEN dla klasy 1, 4. Gwarantują pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe ćwiczenia dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań. Pamiętajmy - im częściej dzieci piszą, liczą, bawią się, obserwując świat i opowiadając, tym łatwiej i lepiej będą się uczyć w szkole!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

16
Targuj się. Zen negocjacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Targuj się. Zen negocjacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.29

Negocjacje towarzyszą nam każdego dnia: w domu, szkole, w pracy, w biznesie, na zakupach, w podróży… Poznaj najbardziej skuteczne zasady, techniki oraz porady, popraw swoją inteligencję negocjacyjną i otrzymuj więcej od życia! Dowiedz się: • …dlaczego większość ludzi nie lubi (a nawet boi się) negocjować? • co paraliżuje Cię, gdy chcesz zapytać o lepszą ofertę? • jakie cele możesz osiągnąć, znając podstawowe zasady gry? • jak przebiega klasyczny proces negocjowania? • dlaczego nie każde negocjacje… warto wygrać? • które z technik są najskuteczniejsze? • jakie zasady, triki i strategie uczynią Cię skutecznym negocjatorem? • jak bronić się przed nieetycznymi zagrywkami drugiej strony? • co zrobić, kiedy negocjacje kończą się niepowodzeniem? • kiedy warto odpuścić targi i przyjąć ofertę bez dyskusji? • jak wygrywać mądrze, odpowiedzialnie, etycznie i z klasą? • w jaki sposób poznać motywacje drugiej strony, przewidzieć jej zachowania, uprzedzić atak i uniknąć pułapek? • dlaczego warto negocjować fair i według zasady win-win? • jakie wpadki negocjacyjne popełnił Autor, ile go one kosztowały oraz jaką naukę z nich wyciągnął?

47,00 zł
32,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

17
Rurki z niespodzianką 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,00 zł
59,85 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

18
Pomiędzy afirmacją a negacją. Ruch młododemokratyczny w PRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomiędzy afirmacją a negacją. Ruch młododemokratyczny w PRL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Praca Adriana Tyszkiewicza jest monografią poświęconą młodzieżówkom Stronnictwa Demokratycznego, działającym w Polsce po drugiej wojnie światowej. Celem badawczym było określenie miejsca tych organizacji w totalitarnym systemie politycznym Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej oraz zbadanie ich stosunku do komunizmu. Hipoteza postawiona przez Autora zakłada, że organizacje młodzieżowe Stronnictwa Demokratycznego działały w ramach systemu politycznego PRL i w tym sensie firmowały jego totalitarny charakter, z drugiej jednak strony przejawiały tendencję do formułowania programów, pozwalających zaliczyć je do wewnątrzsystemowej opozycji.

30,00 zł
25,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

19
Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego 1920-1949 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego 1920-1949
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Sfera związków prawa i nauk politycznych oraz wzajemnego oddziaływania na siebie tych dyscyplin jako differentia specifica tradycji nauk politycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim zostaje w monografii rozpoznana, usystematyzowana i skomentowana z dużą swobodą i kompetencją. Dzieje się tak za sprawą predyspozycji i kwalifikacji naukowych autora. Jako absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na kierunku politologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, legitymujący się równocześnie pokaźnym stażem w dziedzinie studiów prawniczych potrafi dr Bartosz Włodarski wniknąć w naturę prawniczo-politologicznego środowiska akademickiego Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W konsekwencji rozumie jego etos, wydobywa w autorskiej narracji oryginalne i specyficzne właściwości uprawiania nauk politycznych w tym ośrodku i ukazuje kontynuowanie dorobku Szkoły Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

35,00 zł
29,75 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

20
Angielski dla Bystrzaków Ja i moja rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla Bystrzaków Ja i moja rodzina
Dostępny
6 szt.

Seria Angielski Dla Bystrzaków to zestaw trzech programów komputerowych uczących podstaw języka angielskiego. To programy oparte na nowoczesnej i wyjątkowo skutecznej metodzie nauki języka angielskiego. Polecane szczególnie dzieciom w wieku przedszkolnym i uczniom młodszych klas szkół podstawowych. Każdy z trzech programów zawiera szereg gier i zabaw językowych za pomocą których dzieci łatwo i szybko poznają nowe słówka, zwroty i ich prawidłową wymowę. Słownictwo zawarte w programach zostało dobrane tak, by obejmować podstawowe słówka i zwroty od których należy rozpoczynać naukę języka angielskiego. Zakres obejmuje, liczby, kolory, członków rodziny, kształty, pożywienie, zwierzęta, rzeczy, otoczenie, ubiory, części ciała, urządzenia itp. Dodatkowo poszczególne programy zawierają multimedialny słowniczek, dzięki któremu dziecko może poznać znaczenie wielu wyrazów i nauczyć się prawidłowej wymowy. Tytuły poszczególnych części serii to: Ja i moja rodzina Mój dom i okolica Świat wokół nas Angielski dla Bystrzaków, to najlepszy sposób rozpoczęcia przygody z językiem angielskim! - Zawiera gry i zabawy językowe! - Uczy słownictwa i prawidłowej wymowy! - Łączy naukę z przyjemnością zabawy z komputerem! Wymagania sprzętowe: PC z procesorem 1 GHz, Windows XP/Vista/7/8

29,99 zł
25,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

21
Mój pierwszy słownik ilustrowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy słownik ilustrowany
Dostępny
65 szt.

Mój pierwszy słownik ilustrowany to: Ponad 1000 haseł ilustrowanych barwnymi obrazkami. Doskonała pomoc dla dzieci w procesie poznawania nowych pojęć. Najczęściej używane wyrażenia i zwroty.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

22
Ergonomiczne warunki pracy. Kwalifikacja Z.13.2. Podręcznik do nauki zawodu. Technik BHP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ergonomiczne warunki pracy. Kwalifikacja Z.13.2. Podręcznik do nauki z...
Dostępny
20 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizuje treści z zakresu drugiej części kwalifikacji Z.13 (Doskonalenie ergonomicznych warunków pracy). Autorka rzetelnie omówiła treści dotyczące skutków zdrowotnych ograniczonej aktywności fizycznej pracownika, roli narządów zmysłów w odbiorze informacji, relacji zachodzących w układzie człowiek – maszyna – środowisko, a także zasad, które obowiązują podczas doboru do pracy pracowników odpowiednich pod względem wydolności psychofizycznej. Przekazała informacje związane z odróżnianiem działalności ergonomicznej koncepcyjnej od działalności ergonomicznej korekcyjnej, a także z oceną obciążenia psychicznego pracownika. Dodatkowo zamieściła przykłady dokumentacji wykorzystywanej w zawodzie. Numer dopuszczenia MEN: 25/2015

57,60 zł
51,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,34 zł

23
First Dreams. Projektor gwiazdek, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First Dreams. Projektor gwiazdek, niebieski
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Projektor gwiazdek to projektor z lampką nocną. Odtwarza muzykę klasyczną (m.in. Bach i Rossini), New age oraz dźwięki natury, wyświetlając przy tym w pokoju dziecka gwiaździste niebo. Działa również jak lampka nocna. Projektor kreuje magiczną atmosferę towarzyszącą usypianiu. Do projektora dołączona jest maskotka, którą można odczepić i która może towarzyszyć dziecku podczas snu. Dostępny w kolorze różowym i niebieskim, sprzedawany oddzielnie. projektor zapakowany jest w efektowne pudełko z kokardką – idealne na prezent! Cechy produktu: • projektor gwiazdek w kolorze niebieskim, • 2 efekty świetlne: nastrojowa lampka i wyświetlanie gwiazdek, • do 10 minut melodii klasycznych, melodii New age i odgłosów natury, • automatyczna zmiana koloru, • wielokolorowa projekcja światła, • laleczka z miękkiej tkaniny może być oddzielona i prana w pralce, • zabawka zapakowana jest w efektowne pudło z kokardką, dzięki czemu jest idealna na prezent, • dostępny w kolorze różowym i niebieskim, sprzedawany oddzielnie. Wymiary opakowania: 21.0 x 28.0 x 19.0 cm

146,90 zł
132,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

24
Szkolenia i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kwalifikacja Z.13.5. Podręcznik do nauki zawodu. Technik BHP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolenia i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kwalifik...
Dostępny
508 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy. Realizuje treści z zakresu piątej części kwalifikacji Z.13 (Organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz świadczenie usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy). Autorka wyczerpująco omówiła treści dotyczące warunków sprzyjających uczeniu się dorosłych, metod aktywizujących podczas prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem nowoczesnych środków przekazu. Przekazała informacje związane z analizowaniem i różnicowaniem celów kształcenia w kategoriach wiedzy, opracowywaniem materiałów popularyzujących problematykę bhp, a także związanych z wyborem treści, metod nauczania i środków dydaktycznych do celów szkolenia oraz do specyfiki grupy szkoleniowej. Publikację wzbogacają przykłady dokumentacji typowej dla zawodu. Numer dopuszczenia MEN: 10/2015

49,80 zł
44,32 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,48 zł

25
Pielęgniarstwo hematologiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pielęgniarstwo hematologiczne
Dostępny
6 szt.

W publikacji znajdują się informacje dotyczące npodstaw chemio- i radioterapii, przeszczepiania hematopoetycznych komórek macierzystych czy opieki paliatywnej w hematologii. Wyrazem holistycznego spojrzenia na pacjenta jest zamieszczenie rozdziału dotyczącego problematyki psychologicznej spotykanej u osób z chorobami krwi.

114,00 zł
106,02 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,98 zł

26
Podróż do domu. Przypowieść Kryona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż do domu. Przypowieść Kryona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.05

Wspaniała książka o możliwościach duchowych człowieka. Książka, która daje szansę znalezienia odpowiedzi na szereg nurtujących pytań, jakie wciąż zadajemy sobie we własnym wnętrzu. Książka, dzięki której wielu ma możliwość odzyskać wewnętrzny spokój, znaleźć własny cel w życiu, przywrócić harmonię w relacjach partnerskich oraz zrozumieć, co to jest Prawdziwa Miłość!

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

27
Energia dla zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Energia dla zdrowia
Dostępny
11 szt.

Zmęczony? Nieskoncentrowany? Bezsilny?Ten niewielki poradnik to prawdziwy skarb. Pokaże on wam jak dzięki łatwym technikom skutecznie podnieść poziom własnej energii.Wszystkie zalecenia są wypróbowane i pochodzą z długoletniej praktyki nauczycielskiej i doświadczenia w sztukach walki, qi gong, medytacji oraz jogi, a także ćwiczeń w psychologii autorki.Służą one jako nieocenione wsparcie dla uzyskania dobrego samopoczucia fizycznego i duchowego.Praca z energią może być prosta. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

28
Radosne dzieci Boże. Katechizm dla dziecka 3-letniego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radosne dzieci Boże. Katechizm dla dziecka 3-letniego
Dostępny
58 szt.

Podręcznik do nauczania religii dla dzieci trzyletnich nr AZ-01-01/10-KI-1/15 zgodny z programem nauczania nr AZ-0-01/10. Podręcznik obejmuje 40 jednostek. Omawiane zagadnienia („Moja rodzina”, „Świat wokół mnie”, „Mój dzień”, „To, co dla mnie ważne”, „Kto mi pomaga?”, „Chwalę Boga zawsze i wszędzie”), pokazują, że cała rzeczywistość, w której funkcjonujemy, przeniknięta jest Bożą obecnością. Również jednostki mówiące o przyrodzie, otoczeniu dziecka, zabawie, ważnych słowach oraz o osobach najbliższych dziecku przybliżają prawdę o Bogu, który pierwszy nas ukochał i hojnie obdarował. Obcowanie z przyrodą i ludźmi przynosi radość i pobudza do dziękowania dobremu Bogu za Jego dary. Podręcznik zawiera wiele propozycji aktywizujących naukę dziecka, zabawy, proste łamigłówki i obrazki do pokolorowania. Książeczka pełni rolę zeszytu ćwiczeń. Dołączono wkładkę z naklejkami oraz dodatek: „Baw się i ćwicz”.

14,00 zł
10,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 3,01 zł

29
Dowiedz się, co należy do ciebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowiedz się, co należy do ciebie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.24

Ojciec w swojej wielkiej łasce i mądrości już obdarował Kościół wszystkim, co przewidział, że będziemy potrzebowali, obficie nas wyposażył, dał siłę do każdej potyczki, którą przyjdzie nam stoczyć i ofiarował nam zwycięstwo nad wszelkimi okolicznościami. Wiemy o tym, ponieważ Pan pobłogosławił Kościół wszelkim duchowym błogosławieństwem.Książka porusza następujące kwestie:duchowe dziedzictwo w Chrystusie korzystanie z Bożych błogosławieństw wyzwolenie od mocy ciemności

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

30
Zabawny pełzak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zabawny pełzak
BAM BAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.02

Zabawny pełzak Bam Bam zabawka adresowana dla dziecka od 6 m-ca życia, przeznaczona do nauki pełzania i raczkowania. Samodzielnie poruszająca się, barwna kula, wydająca przy tym zabawne dźwięki i mieniąca się światełkami zmotywuje każdego malca do samodzielnej nauki poruszania. Atrybuty pełzaka: - emituje wesołe melodie i dźwięki, - dodatkowe 4 kolorowe kule; - migoczące światełka, - wysoka jakość plastiku i wykonania; - dwa poziomy głośności. Zabawa z pełzakiem rozwija umiejętności motoryczno-ruchowe dziecka.

58,95 zł
49,52 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,43 zł

31
Okładki na zeszyt A5 (50 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładki na zeszyt A5 (50 sztuk)
Narnia
Dostępny
2 szt.

Okładki w formacie A5, wykonane z folii wysokoprzezroczystej. Cena za 1 opakowanie zawierające 50 okładek.

53,28 zł
Wróć do góry