hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.07.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 21 lipca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Niech zstąpi Duch Twój. Pamiątka Sakramentu Bierzmowania (praca zbiorowa), na drugim Mała królewna. Śpiąca królewna (Belineau Nathalie). Kolejny produkt to Dieta według Pięciu Przemian (Katarzyna Maria Puchacz) oraz Czarny dom (Stephen King).
1
Niech zstąpi Duch Twój. Pamiątka Sakramentu Bierzmowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niech zstąpi Duch Twój. Pamiątka Sakramentu Bierzmowania
Dostępny
17 szt.

Upominek z okazji Sakramentu Bierzmowania. Zawiera wiersze, teksty piosenek oraz myśli tematycznie związane z tą uroczystością. Piękne ilustracje oraz wyjątkowa oprawa sprawiają, że książka jest miłym dodatkiem do serdecznych życzeń.

15,90 zł
12,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

8 osób kupiło
2
Mała królewna. Śpiąca królewna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała królewna. Śpiąca królewna
Dostępny
11 szt.

Dawno temu żyli sobie król i królowa, którzy nie mogli doczekać się dziecka. Królowa była zrozpaczona. Aż w końcu, pewnego dnia, urodziła śliczną dziewczynkę... Przeczytaj pięknie ilustrowaną opowieść o Małej królewnie, a potem odpowiedz na pytania śpiącej króleny. Na końcu książeczki znajdziesz również miejsce na wklejenie swojej fotografii - teraz i Ty możesz zamienić się w śpiącą królewnę!

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

4 osoby kupiły
3
Dieta według Pięciu Przemian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta według Pięciu Przemian
Dostępny
21 szt.

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy narażeni na stres, brak ruchu oraz toksyny z zanieczyszczonego środowiska, co powoduje coraz częstsze ujawnianie się schorzeń cywilizacyjnych. Sami możemy jednak zadbać o swoje zdrowie, stosując żywienie dostosowane do naszych potrzeb. Z pomocą przychodzi nam Tradycyjna Medycyna Chińska i dieta według Pięciu Przemian. Książka jest podzielona na działy, w których przedstawione są owoce i warzywa mające zastosowanie w naszej tradycyjnej kuchni. Autorka opisuje też rośliny zapomniane, dziko rosnące, także te uważane za chwasty, a mogące wzbogacić nasz jadłospis. Podstawową zasadą przygotowywania posiłku według Pięciu Przemian jest zachowanie właściwej kolejności dodawania składników do potrawy. O sile energetycznej i leczniczej decyduje ostatni składnik. W zależności od tego, jaki organ wewnętrzny Ci niedomaga, przygotujesz posiłek, który zregeneruje narząd i wyeliminuje ból. Na przykład pomidorówka, ugotowana zgodnie z zasadami Pięciu Przemian, ma działanie przeciwnowotworowe i bakteriobójcze, obniża poziom cholesterolu, a przy tym wzbogaca organizm w szereg związków mineralnych i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego ciała. Autorka prezentuje sposób odżywiania dostosowany do konkretnej osoby, zamiast typowej diety, która wymaga wyrzeczeń. Będziesz mógł nie tylko delektować się smakiem przygotowanych posiłków, lecz również zyskasz świadomość, że wspomagasz własne zdrowie. Poznaj smaki zdrowia.

34,30 zł
25,04 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,26 zł

3 osoby kupiły
4
Czarny dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny dom
Dostępny
36 szt.

Dwadzieścia lat temu Jack Sawyer zawędrował do Terytoriów, by ocalić swoją matkę i jej Dwójniczkę przed śmiercią. Obecnie jest byłym funkcjonariuszem wydziału zabójstw policji Los Angeles i wiedzie ciche życie w małym mieście w Wisconsin. Jego spokój nie trwa jednak długo, wkrótce w okolicy dochodzi do serii okrutnych morderstw, a Sawyer zostaje zaangażowany w śledztwo. Czy zabójstwa są dziełem psychopaty, czy też spokojnym miasteczkiem zawładnęła tajemnicza, złowroga siła? Jack wraz z Aniołami Piekieł rusza do walki z nieznanym, którego potęga przerasta wszelkie oczekiwania. Wynik tej próby sił do ostatniej chwili pozostanie niepewny.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

3 osoby kupiły
5
Japonia. Zielony przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japonia. Zielony przewodnik
Dostępny
13 szt.

Europejczycy postrzegają Japonię jako najbliższy im kraj Dalekiego Wschodu. Podziwiają ją za doskonałe produkty i usługi, twórczość artystyczną, działalność technologiczną i naukową. Daleka czy bliska, Japonia jest krajem niezwykle oryginalnym, co nierozerwalnie wiąże się z panującą tu religią. Turystów fascynują kontrasty: krajobrazów archipelagu oraz tempa i stylu życia wyspiarzy. Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży: • Organizacja podróży – informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu • O kraju – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe • Odkrywanie Japonii – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

2 osoby kupiły
6
Puzzle 1000 elementów. Czarny kot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Czarny kot
Heye, 1000
Dostępny
4 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę „Czarny kot” składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm.

63,10 zł
50,48 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,62 zł

2 osoby kupiły
7
Puzzle 1000 elementów. ZOO pod piramidami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. ZOO pod piramidami
Heye, 1000
Dostępny
4 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę „Funky Zoo – cześć IV – ZOO pod piramidami” składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm.

78,93 zł
63,14 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,79 zł

1 osoba kupiła
8
Puzzle 2000 elementów. Antyczny świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Antyczny świat
Heye, 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Przedstawiamy wysokiej jakości puzzle, które zachwycą każdego fana układanek. Elementy idealnie do siebie pasują, a piękna grafika przykuje wzrok. Wymiary obrazka po ułożeniu: 97.0 x 69.0 cm

120,90 zł
96,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 24,18 zł

1 osoba kupiła
9
Szczęśliwa rodzinka pod słońcem. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwa rodzinka pod słońcem. Puzzle 1000 elementów
Heye
Dostępny
2 szt.

Puzzle metalizowane złotą folią. Niemiecka firma HEYE jest wydawnictwem, które od ponad 30-tu lat wydaje kolekcje puzzli z grafikami i fotografią artystyczną. HEYE potrafi odnaleźć w świecie grafików prawdziwe perełki jak: Mordillo,Michael Ryba ,Marino Degano , Rosina Wachtmeister czy Roger Blachon. Od kilku lat firma " postawiła " na grafikę współczesną zapraszając do współpracy młodych grafików z grupy " Alchemy - Gothic ", Victorię Frances,Kravika ,Katerinę Sokołową ,Melani Delon ,Cris Ortegę. Wszystkich artystów cechuje wyobraźnia bez granic,zdolność i kreatywność !!!

78,93 zł
63,14 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,79 zł

1 osoba kupiła
10
Mali Mistrzowie jazdy konnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali Mistrzowie jazdy konnej
Dostępny
26 szt.

Dzięki tym książeczkom najmłodsi poznają różne dyscypliny sportu. Jak co tydzień w sobotnie popołudnie Marysia, Janka i ich przyjaciel Marcin spotykają się w klubie jeździeckim. Wita ich instruktorka Ewa - prowadzi na łąkę po kucyki. Zanim zacznie się lekcja dzieci muszą wyczyścić swoje kucyki. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie Pytania Małych Mistrzów oraz miejsce na wklejenie swojego zdjęcia - teraz i On może jeździć konno z Marcinem! W tej serii: Mali Mistrzowie koszykówki, Mali Mistrzowie futbolu, Mali Mistrzowie rugby, Mali Mistrzowie jazdy konnej.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
11
Michelin – Zielony Przewodnik. Tajlandia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Michelin – Zielony Przewodnik. Tajlandia
Dostępny
1 szt.

Z mariażu nowoczesności i wielowiekowych tradycji narodziło się państwo pełne sprzeczności. Choć w stolicy czas biegnie jak szalony, a na nizinach i w górach toczy się wolno, Tajlandczyków spajają system wartości oraz poczucie przynależności do rodziny, króla i narodu. Turystów urzeknie zadziwiające bogactwo krajobrazów: birmańskie i laotańskie góry oraz lasy, kambodżańskie równiny, malezyjskie piaszczyste plaże, indonezyjskie rafy koralowe oraz wietnamskie pola ryżowe i spektakularne formacje krasowe. Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży: Organizacja podróży – informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu O kraju – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe Odkrywanie Tajlandii – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi Pełny zestaw dokładnych map: – Mapa ogólna kraju – Proponowane trasy wycieczek – Plany miast i zabytków – Mapy wycieczek objazdowych Wybrane adresy na każdą kieszeń: – Hotele, pokoje gościnne, restauracje, bary i gospody – Propozycje zwiedzania z rodziną – Miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi

59,90 zł
34,74 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 25,16 zł

1 osoba kupiła
12
Wilk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Niezaprzeczalnie sensacją wydawniczą 2015 r. jest w Iskrach nigdy nieopublikowana powieść Marka Hłaski Wilk, która była jego debiutem literackim, choć na publikację musiała czekać sześćdziesiąt dwa lata. Wilk to historia chłopaka z Marymontu, dorastającego w dwudziestoleciu międzywojennym. Rysiek Lewandowski mieszka w biednej dzielnicy. Środowisko lumpenproletariatu to głównie złodzieje i bezrobotni, bezustannie szukający okazji do zarobienia kilku groszy. Młody człowiek, zapatrzony w westerny, szuka dla siebie szlachetnego wzorca do naśladowania, aby zmienić otaczające go realia. Śni o lepszym życiu, nie do końca wiedząc, czym to „lepsze życie” ma być. W 2015 r. ukażą się dwie wersje powieści: popularna i naukowa. Pierwsza opatrzona zostanie obszernymi przypisami. Wersja naukowa natomiast zawierać będzie, poza samą powieścią, wstęp historycznoliteracki wyjaśniający genezę Wilka, a także podejmujący próbę przybliżenia struktury dzieła.

17,50 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,51 zł

13
TVP ABC. Pomysłowo-cielaczkowo. Prace plastyczne dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TVP ABC. Pomysłowo-cielaczkowo. Prace plastyczne dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.29

Anakonda, Bociek i Cielaczek, czyli zwierzaczkowe ABC z „TVP abc”, zapraszają dzieci do krainy pomysłowych prac plastycznych. W książce znajdziecie: - 14 pomysłowych robótek ręcznych - instrukcje krok po kroku - kolorowe ilustracje i fotografie Książki z serii „TVP abc” wspomagają rozwój dziecka. Pozwalają mu skutecznie opanować kluczową wiedzę, potrzebną na kolejnych etapach nauki. Są uzupełnieniem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

14
Bezdroża Classic. Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne Indochiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezdroża Classic. Tajlandia, Kambodża, Laos, Wietnam. Słodko-pikantne ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.06

Tajlandia, Kambodża, Laos i Wietnam to według wielu podróżników najciekawsze kraje Azji Południowo-Wschodniej. Dostojne zabytki, oszałamiająca egzotyczna przyroda, różnorodna i intrygująca kultura mieszkańców oraz obfitująca w niecodzienne smaki kuchnia mogą przyprawić przybysza z Europy o prawdziwy zawrót głowy. Rajskie plaże, ukryte w dżungli tajemnicze miasta i świątynie, pływające targi, parki narodowe, w których można spotkać tygrysy i słonie, pamiątki po kolonialnych Indochinach Francuskich, zagubione w górach wsie plemiennych mniejszości etnicznych oraz słynące z nocnego życia metropolie Bangkoku i Hanoi – kalejdoskop atrakcji Półwyspu Indochińskiego zadowoli nawet najbardziej wybrednych obieżyświatów.

79,00 zł
56,88 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

15
Bezdroża Classic. Sri Lanka. Wyspa cynamonowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezdroża Classic. Sri Lanka. Wyspa cynamonowa
Dostępny
20 szt.

Sri Lanka dla swej urody zwana jest Perłą Oceanu Spokojnego. Są tu piaszczyste plaże, malownicze plantacje słynnej cejlońskiej herbaty i cynamonu, wysokie góry i wspaniałe wodospady. Na wyspie zabytki sprzed setek i tysięcy lat sąsiadują z parkami narodowymi pełnymi egzotycznych zwierząt, a na turystów czekają ajurwedyjskie masaże, fale idealne do surfowania, bezkrwawe safari i wiele innych atrakcji. Lubisz podróżować samodzielnie, chcesz poznać historię, kulturę i przyrodę odwiedzanych regionów i krajów? Seria „Bezdroża Classic” powstała z myślą o Tobie. Informacje praktyczne pomogą Ci zaplanować wyjazd i ułatwią zwiedzanie, a przejrzyste opisy i ciekawostki zapewnią ciekawą lekturę, nie tylko podczas podróży!

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

16
Samochody. Kompletna historia. 50 wyjątkowych modeli do złożenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody. Kompletna historia. 50 wyjątkowych modeli do złożenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.04.26

Obszerna wiedza i modele do złożenia w jednym Książka dla wielbicieli techniki, samochodów i modeli Wskakuj i gaz do dechy… Wyruszasz w podróż przez historię automobilu. Poznasz 50 kultowych samochodów, począwszy od Forda Model T z 1908 r. aż po Rolls-Royce’a Wraith z 2013 r. W książce znajdziesz historię oraz szczegółowy opis budowy samochodów... ...a komplet modeli pozwoli na złożenie każdego z nich. Po przeczytaniu książki „Samochody. Kompletna historia”: • poznasz fascynującą opowieść o powstaniu i historii każdego samochodu • złożysz każdy model krok po kroku według instrukcji • stworzysz niepowtarzalną kolekcję kultowych aut.

59,00 zł
43,66 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

17
Niewinne kłamstwa. Akademia Canterwood 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewinne kłamstwa. Akademia Canterwood 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.29

Sasha jest z Erikiem, a Callie z Jacobem. A do tego dziewczyny znów są najlepszymi przyjaciółkami! Wydawałoby się, że życie w Canterwood jest usłane różami... Kiedy więc Sasha dowiaduje się o czymś, co mogłoby zniszczyć te wspaniałe relacje, nie cofnie się przed powiedzeniem kilku, wydawałoby się, niewinnych kłamstw. W końcu małe minięcie się z prawdą nie powinno nikomu zaszkodzić...

22,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

18
Kuchnia antyrakowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia antyrakowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.18

Książka pomoże ci w odnalezieniu się w gąszczu faktów i mitów dotyczących tego, co powinno się jeść w trakcie terapii. W pierwszej części książki znajdziesz mnóstwo informacji na temat odżywiania się w tym trudnym okresie oraz wskazówki, które pozwolą ci wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie dietę. W drugiej – ponad 150 przepisów na pożywne potrawy i przekąski na czas leczenia (dania bardziej kaloryczne i łatwiejsze do zjedzenia) i po jego zakończeniu (propozycje zdrowych dań, które pomagają utrzymać zrównoważoną dietę). Przepisami podzielili się również cenieni szefowie kuchni i krytycy kulinarni, m.in. Mary Berry, Nigella Lawson, Ruth Rogers i Rick Stein.

54,00 zł
39,96 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,04 zł

19
Polski ruch oporu 1939-1947 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski ruch oporu 1939-1947
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.02

David G. Williamson, autor Zdradzonej Polski, dokonuje oceny działalności, roli i spuścizny polskiego ruchu oporu, prowadzącego walkę z nazistowskimi i radzieckimi siłami okupacyjnymi. Po klęsce we wrześniu 1939 r. na ziemiach polskich szybko powstała sieć organizacji bojowych, które nierzadko miały sprzeczne cele. Ich działalność obejmowała sabotaż, szpiegostwo, propagandę, egzekucje, akcje zbrojne i wojnę partyzancką. Także zwykli obywatele, którzy oficjalnie nie należeli do tajnych komórek, w życiu codziennym na najrozmaitsze sposoby stawiali opór wobec okupantów. Kulminacją działań było powstanie warszawskie, podczas którego polska armia podziemna z niezwykłą determinacją walczyła z przeważającymi siłami niemieckimi. W swojej książce Williamson wybiega poza zakończenie II wojny światowej i opisuje walkę byłych żołnierzy Armii Krajowej z proradzieckimi komunistami aż do ugruntowania się władzy ludowej w 1947 r. Obszerne studium polskiego ruchu oporu, a także powtórna ocena jego działań i dziedzictwa. Niesamowita historia oparta na nowych badaniach i zeznaniach naocznych świadków. Znakomita! - „Great War Magazine” Wiele osób wie, że Polacy opór stawiali Hitlerowi podczas powstania warszawskiego w 1944 roku, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że formacje polskiego podziemia niepodległościowego stanowiły największą tego typu grupę w okupowanej Europie. Dr Williamson opowiada fascynującą, choć często tragiczną historię, a jego szczegółowa książka jest wypełniona rzadkimi fotografiami i relacjami. - „Leicester Mercury”

47,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,97 zł

20
Angry Birds. Wyjątkowe torty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angry Birds. Wyjątkowe torty
Dostępny
28 szt.

W książce znajdują się między innymi przepisy na: • torty urodzinowe, • okrągłe, kwadratowe, prostokątne mufiny. Ta książka krok po kroku pokazuje, jak ozdobić tort kolorowymi twarzami wyciętymi z barwionego lukru plastycznego, jak tworzyć z masy cukrowej postacie i budowle oraz układać z nich dekoracyjne scenki. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba: kompletną listę niezbędnych narzędzi kuchennych i materiałów, zrozumiałe instrukcje, a także wzory i wykroje do lukru plastycznego.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

21
Czytanki z obrazkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki z obrazkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.26

Zbiór 8 pięknie ilustrowanych opowiadań, w których tekst połączono z małymi obrazkami zastępującymi niektóre słowa. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mogą "czytać" razem z dorosłymi. Starsze same poradzą sobie z lekturą. Wszystkim ta książka pomoże w nauce samodzielnego płynnego czytania. Akcja opowiadań skonstruowana jest w taki sposób, aby zaciekawiać. Duże ilustracje uzupełniają treść i przykuwają uwagę. Małe obrazki zastępujące słowa, zachęcają do śledzenia tekstu.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

22
Incydent na Hebrydach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Incydent na Hebrydach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.03.08

Druga część pełnej humoru serii kryminalnej z detektywem Bobem Burnsem w roli głównej. Andy Green, młody pomocnik Burnsa, który entuzjazmem nadrabia niedostatki inteligencji, przypadkowo wchodzi w posiadanie 100 000 funtów. Burns, Green i Julie Bryson, technik kryminalistyki, zostają wciągnięci w międzynarodową sieć intryg i morderstw. Śledztwo prowadzi na Sycylię, do Nowego Jorku oraz na odludne hebrydzkie wysepki. Po wielu dziwacznych przygodach, wśród których wyróżnia się wyczyn odzianego w szałowy kilt Andy’ego, zagadka kryminalna zostaje w końcu rozwiązana... ale czy na pewno?

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

23
Tajemnica Siedmiu Zegarów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Siedmiu Zegarów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.14

Rezolutna Bundle próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa. Zegary pozostawione na kominku w pokoju ofiary miały być żartem, a stają się mrocznym symbolem. Trop prowadzi do Siedmiu Zegarów – tajemniczej organizacji z londyńskiego nocnego klubu. Fabuła skonstruowana precyzyjnie jak w zegarku – Bundle ryzykuje, a tymczasem inspektor Battle trzyma się na dystans… Nostalgiczny, choć z przymrużeniem oka nakreślony świat dawnej arystokracji w konfrontacji z generacją młodych. Agata Christie po mistrzowsku zwodzi czytelnika, a na pocieszenie funduje równie romantyczne, co przewrotne zakończenie.

24,90 zł
20,92 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 3,98 zł

24
Historia Polski  dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Polski dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

Bogato ilustrowana historia Polski dla dzieci, która w zwięzły a zarazem wyczerpujący sposób przekazuje młodemu czytelnikowi wiedzę o przeszłości naszego kraju, narodu, społeczeństwa i kultury.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

25
Marketing w działalności gospodarczej A.26.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing w działalności gospodarczej A.26.1
Dostępny
28 szt.

Podręcznik zawiera podstawową wiedzę z zakresu marketingu, zgodną z najnowszą podstawą programową dla pierwszej części kwalifikacji A.26, rozszerzoną o treści nawiązujące do najnowszych osiągnięć z tej dziedziny. Zaprezentowane w nim zagadnienia pozwolą uczniowi wykształcić umiejętność widzenia przedsiębiorstwa prowadzącego działalność reklamową i jego działań w szerszej, strategicznej perspektywie. Ambicją autorów było przygotowanie podręcznika, który będzie przydatny w szkole i w życiu codziennym. Takiemu ujęciu podporządkowany został jego układ. Omawiane w nim treści osadzone są w realnym świecie przykładów i konkretnych sytuacji zaczerpniętych z rzeczywistości. Czytając podręcznik uczeń ma nie tylko rozumieć jego treść, ale także wyobrażać sobie dany proces czy zjawisko, analizować sytuacje rynkowe i, co najważniejsze, praktycznie korzystać z wiedzy jako konsument i jako pracownik firmy świadczącej usługi reklamowe.

39,90 zł
32,72 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,18 zł

26
Tajne życie Violet Grant - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajne życie Violet Grant
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.10

Jaką mroczną tajemnicę kryje odrapana walizka, która wędruje po świecie już 50 lat? Vivian Schuyler, wywodząca się ze starej, zamożnej nowojorskiej rodziny, manifestuje swoją niezależność, wyprowadzając się na obskurne poddasze w Greenwich Village. Kiedy odbierze z poczty paczkę, w której ktoś przysłał jej walizkę, znajdzie się na tropie zbrodni i pilnie skrywanego rodzinnego sekretu. Wiąże się on z jej cioteczną babką, kobietą-naukowcem, która zdecydowała się, wbrew wszystkiemu, iść za głosem serca.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

27
Rozbite Imperium. Tom 1. Książę Cierni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozbite Imperium. Tom 1. Książę Cierni
Dostępny
8 szt.

Książe Cierni to pierwsza część nowej, pasjonującej trylogii fantasy Rozbite Imperium, a zarazem ambitny i oryginalny debiut angielskiego pisarza Marka Lawrence'a. Niektórzy oceniają, że Książę Cierni to najlepsza fantasy od czasów cyklu Pieśni Lodu i Ognia George'a R.R. Martina. Peter V. Brett, autor Malowanego człowieka stwierdził, że Książę Cierni to najlepsza powieść, jaką przeczytał w całym roku. W krwawej opowieść o zdradzie, magii i braterstwie autor maluje przed nami fascynujący, brutalny, momentami piękny portret niezwykłego chłopca zmierzającego ku dorosłości i objęciu tronu. Zanim został Księciem Cierni, czarującym, zepsutym do cna przywódcą bandy bezwzględnych rzezimieszków, zajmujących się plądrowaniem i mordem, Jorg Ancrath był królewskim synem, wychowywanym przez kochającą matkę, cieszącym się najwyższymi przywilejami. Dziś światem rządzi chaos: szerzy się przemoc, ożywają koszmary. Doświadczenia z przeszłość sprawiły, że Jorg nie lęka się żadnego człowieka, żywego ni martwego. Istnieje jednak coś, co mrozi mu krew w żyłach. Po powrocie do zamku swojego ojca Jorg musi zmierzyć się z koszmarami z dzieciństwa i zbudować swą przyszłość na przekór otaczającym go wrogom. Znakomite. Na równi z Georgem R.R. Martinem – Conn Iggulden, autor bestsellerowego cyklu Zdobywca

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

28
Mały chłopiec. Rower Mateusza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały chłopiec. Rower Mateusza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i on może jeździć rowerem Mateusza! Na serię „Mały chłopiec” składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Rower Mateusza, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, śmieciarka Jacka, Traktor Tadka i Motor Marka.

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

29
Bad Piggies. Narysuj nas! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bad Piggies. Narysuj nas!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.01

Angry Birds – ptaszory i świnie znane z gier smartfonowo-komputerowych, gier planszowych i gadżetów teraz w książkach! Przygotuj ołówek, gumkę do mazania, temperówkę, kredki lub farby i wyczaruj ulubione postaci Bad Piggies. A więc do dzieła! Instrukcje krok po kroku ułatwią tę fantastyczną zabawę w rysowanie.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

30
Nekroskop 10. Odrodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nekroskop 10. Odrodzenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.03

Odrodzenie wypełnia lukę miedzy dwiema książkami cyklu, Wampirami i Źródłem. Z punktu widzenia Harry'ego Keogha, Nekroskopa, STRACONE LATA były puste, martwe. Spetany ograniczeniami mentalnymi nałożonymi przez Wydział E i omamiony urokiem Bonnie Jean Mirlu, świeżo upieczonej Lady Wampyrów, Harry stal się człowiekiem o dwu umysłach, o rozszczepionej osobowości. Ale co więcej, jest człowiekiem, którego przywrócono do życia w ciele innego człowieka. To klasyczny przykład schizofrenii. Z drugiej strony Radu Lykan to człowiek – czy raczej potwór – należący do dwu światów.

36,80 zł
26,50 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,30 zł

31
Elmer i dziadek Eldo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elmer i dziadek Eldo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.12

Elmer – słoń w kratkę – ulubieniec przedszkolaków na całym świecie Światowy bestseller, klasyka literatury dziecięcej już w Polsce! Razem z Elmerem dziecko odkrywa swoje indywidualne talenty, uczy się tolerancji i otwartości, buduje poczucie własnej wartości i przekonuje się, że warto poznawać świat i zdobywać przyjaciół. Seria książek z Elmerem prostymi środkami chwali subtelność, inteligencję i wyrozumiałość. I przede wszystkim bawi dzieci.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

32
12 ważnych praw. Polscy autorzy o prawach dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12 ważnych praw. Polscy autorzy o prawach dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.01

Czasami dzięki zabawnej opowieści trudne sprawy stają się proste i zrozumiałe Znakomici autorzy napisali niebanalną, bez nadęcia i patosu, niezwykle ciepłą książkę dla dzieci o ich prawach. Wszystkie prawa napisane są w formie urokliwych historyjek opatrzone pełnymi detali kolorowymi ilustracjami.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

33
Ostatni bastion Barta Dawesa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni bastion Barta Dawesa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.10

Bart Dawes nie ma w życiu szczęścia. Można nawet uznać, że ma wyjątkowego pecha. Nienawidzi swojej pracy, stracił syna, jego małżeństwo się rozpada. Na dodatek jego dom stoi na drodze międzystanowej autostradzie i lada dzień rozjadą go buldożery. Bart nie zamierza się jednak poddać, kupuje broń i rozpoczyna walkę o to, co jeszcze mu pozostało.

33,50 zł
26,80 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,70 zł

34
Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory wolności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.12

Polska ukazana przez autorkę to kraj, gdzie niemal systemowo jest zagwarantowane bezprawie i bezkarność osób na najwyższym szczeblu władzy, działających na szkodę państwa. Kraj, którego suwerenność w wielu dziedzinach jest tylko pozorna. Gdy słowa tracą sens, ludzie tracą wolność. Książka bezwzględnie obnaża słabości systemu III RP, pokazuje fasadowość i zakłamanie mediów, pozory demokracji i bezradność państwa polskiego.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

35
Drzewo marzeń. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drzewo marzeń. Puzzle 1000 elementów
Heye
Dostępny
9 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Drzewo marzeń" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm. Całość kolekcji Design znajduje się w kategorii Grafika współczesna.

85,24 zł
68,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,05 zł

36
Zorza polarna. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zorza polarna. Puzzle 1000 elementów
Heye
Dostępny
5 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Zorza polarna" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm. To prawdziwa gratka dla miłośników fotografii artystycznej. Nowa seria Power of nature-potęga natury przedstawia cztery fotografie spektakularnych zjawisk występujących w przyrodzie: ognia, wody, ziemi i powietrza.

63,10 zł
50,48 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,62 zł

37
Leśne ZOO. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leśne ZOO. Puzzle 1000 elementów
Heye
Dostępny
8 szt.

Niemiecka firma HEYE jest wydawnictwem, które od ponad 30-stu lat wydaje kolekcje puzzli z grafikami i fotografią artystyczną. HEYE potrafi odnaleźć w świecie grafików prawdziwe perełki jak: Mordillo,Michael Ryba ,Marino Degano , Rosina Wachtmeister czy Roger Blachon. Od kilku lat firma " postawiła " na grafikę współczesną zapraszając do współpracy młodych grafików z grupy " Alchemy - Gothic ", Victorię Frances,Kravika ,Katerinę Sokołową ,Melanii Delon ,Cris Ortegę. Wszystkich artystów cechuje wyobraźnia bez granic,zdolność i kreatywność.

78,93 zł
63,14 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,79 zł

38
Piękność na łodzi. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękność na łodzi. Puzzle 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

Puzzle 1000 elementów. Obrazek po ułożeniu ma rozmiar 50.0 x 70.0 cm.

56,80 zł
45,44 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,36 zł

39
Rower. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rower. Puzzle 1000 elementów
Heye
Dostępny
14 szt.

Puzzle 1000 elementów.Obrazek po ułożeniu ma rozmiar 50.0 x 70.0 cm

85,24 zł
68,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,05 zł

40
Kot Syjamski. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot Syjamski. Puzzle 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.16

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Cats, Kot Syjamski" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm. Jane Crowther jest słynną angielską ilustratorką związaną ze znaną firmą Bug Art produkującą pocztówki. Na przepięknym bogatym w szczegóły tle, przypomninającym arrasy, Jane rysuje zawsze pełne elegancji i swoistego uroku smukłe koty. Jeżeli dokładnie przyglądniemy się grafikom na każdej znajdziemy znak rozpoznawczy autorki - mały zielony owad. Grafiki są dodatkowo metalizowane srebrną lub złotą folią.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

41
Dziewczyny wyklęte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyny wyklęte
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

– Chciałabym mieć chłopca, a potem męża – szeptała księdzu ranna Perełka.– Wyprasujesz mi wszy ze spodni? – żartował Józek na randkach z Wandą. Na nagrobku Janiny wyryto napis „zginęła tragicznie”. Za komuny jakaś nieznana ręka dopisywała co rok: „zamordowana przez UB”. Pierwsza taka książka o dziewczynach z antykomunistycznego podziemia – o tych bardzo znanych i niemal zupełnie zapomnianych. O tych, które nie zawahały się, by oddać krajowi swą młodość, a niejednokrotnie i życie.Szesnaście porywających opowieści o walce, dramatycznych wyborach, ucieczkach, upokorzeniach i więziennej wegetacji.INKA, MARCYSIA, PEREŁKA, WANDA, JAGA, KRYSTYNA, JASIEK, CZESŁAWA, IRENA, BLONDYNKA, LALA, DANKA, SARENKA, DZIUŃKA, KRYSIA, SIOSTRA IZABELA.Te z nich, które nadal żyją, przeżywają swe wspomnienia inaczej niż mężczyźni. Wciąż pamiętają, kto i gdzie został ranny, jakiego użyły środka odkażającego i czy wystarczyło bandaży. Książka bogato ilustrowana, zawiera niepublikowane wcześniej zdjęcia.Patronat Honorowy objęła Fundacja Niepodległości.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

42
Puzzle 1000 elementów. Egipski kot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Egipski kot
Heye, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.23

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę „Cats, Egipski kot” składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm. Jane Crowther jest słynną angielską ilustratorką związaną ze znaną firmą Bug Art produkującą pocztówki. Na przepięknym bogatym w szczegóły tle, przypominającym arrasy, Jane rysuje zawsze pełne elegancji i swoistego uroku smukłe koty. Jeżeli dokładnie przyglądniemy się grafikom na każdej znajdziemy znak rozpoznawczy autorki – mały zielony owad. Grafiki są dodatkowo metalizowane srebrną lub złotą folią.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

43
Szczęśliwa rodzinka pośród kwiatów. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwa rodzinka pośród kwiatów. Puzzle 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Szczęśliwa rodzinka pośród kwiatów" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm. Grafiki Rosiny Wachtmeister po ułożeniu wyglądają imponująco, ponieważ przy produkcji dodatkowo ozdobiono je srebrną lub złotą folią metalizowaną.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

44
Puzzle 500 elementów. Sit! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Sit!
Heye, 500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.16

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę „Zozoville, Sit” składają się z 500 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 35.5 cm.

53,00 zł
42,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,60 zł

45
Puzzle 2000 elementów. Alexander Von Humboldt. Gepard - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Alexander Von Humboldt. Gepard
Heye, 2000
Dostępny
6 szt.

Puzzle Heye przedstawiające zdjęcie „Gepard” składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 136.0 x 48.0 cm. To prawdziwa gratka dla miłośników fotografii artystycznej. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji „Alexander Von Humboldt” oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

141,45 zł
113,16 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,29 zł

46
Afryka, Stado słoni. Puzzle 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afryka, Stado słoni. Puzzle 2000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Afryka, Stado słoni" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 136.0 x 48.0 cm. To prawdziwa gratka dla miłośników fotografii artystycznej. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

141,45 zł
113,16 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,29 zł

47
Dąb o zachodzie słońca. Puzzle 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dąb o zachodzie słońca. Puzzle 2000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Dąb o zachodzie słońca" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 136.0 x 48.0 cm. To prawdziwa gratka dla miłośników fotografii artystycznej. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

143,91 zł
115,13 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,78 zł

48
Cyprys Wodny. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyprys Wodny. Puzzle 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.25

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "USA, Luizjana - Cyprys błotny" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 95,0 x 33,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli panoramicznych. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

49
Super Truck z autkami, mix kolorów 36640 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Truck z autkami, mix kolorów 36640
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Ciężarówka-laweta o długości 77.0 cm z odpinaną naczepą może służyć do przewożenia samochodów. Zachwyci wszystkich małych fanów motoryzacji. Pojazd wyposażony jest w najazdy i boczne burty, dzięki czemu pojazdy mogą być bezpiecznie transportowane na lawecie. W zestawie znajdują się również 2 autka sportowe. Wycinanki na kartonie urozmaicą zabawę. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. w ogródku czy na balkonie. Wymiar: 78.0 x 19.5 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

118,80 zł
109,30 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,50 zł

50
Stres mniejszościowy u osób biseksualnych i homoseksualnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stres mniejszościowy u osób biseksualnych i homoseksualnych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.14

Teoretyczna część pracy daje czytelnikowi możliwość poznania aktualnego stanu wiedzy oraz sformułowanych dotychczas koncepcji przybliżających znaczenie stresu, na jaki narażeni są członkowie grup mniejszościowych, niezależnie od tego, jaki wymiar ich tożsamości decyduje o znalezieniu się poza główną częścią społeczeństwa. Charakterystyka problemu badawczego, opis metody i uzasadnienia poszczególnych decyzji badacza pozwalają czytelnikowi na zbudowanie jasnego obrazu pracy badawczej autora i śledzenie toku jego rozumowania. Wyniki prezentowane są zrozumiale, a towarzyszące im graficzne budowanie modelu badanego zjawiska ułatwia krytyczną analizę tekstu. Książka napisana jest bardzo starannie, językiem niezawierającym nadmiaru sformułowań hermetycznych, których stosowanie, co warto zauważyć, jest ograniczone do minimum, a tam, gdzie się pojawiają, są klarownie wyjaśnione. Z recenzji prof. dra hab. n. med. Jacka Bomby Być może przyjdzie czas, gdy w badaniach psychologicznych orientacja seksualna stanie się jedną ze zmiennych, o którą będziemy pytali w metryczce. I nie będzie potrzeby istnienia psychologii LGB, która powstała trochę jako niechciane dziecko naszych czasów, gdy badając osoby biseksualne i homoseksualne, musimy pamiętać o specyfice ich rozwoju, o trudnościach i zmaganiach, z jakimi muszą się mierzyć w swoim życiu. Mając taką nadzieję, wspominam paradę tolerancji i równości, w której uczestniczyłem w czerwcu 2013 roku w Lizbonie. W porównaniu z polskimi paradami widok całkowicie odmienny. Zamiast kordonu policji - kilku stróżów prawa z uśmiechem przyglądających się kolorowemu tłumowi. Zamiast osób wykrzykujących wyzwiska i rzucających kamieniami ? ludzie na chodnikach, na balkonach, w oknach, podrygujący i machający w takt grających bębenków. Przygotowując książkę do druku, pozostaję z nadzieją, że ku takim paradom zmierzamy, a może i one kiedyś nie będą już potrzebne? Ze wstępu

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

51
La Vigie et autres nouvelles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La Vigie et autres nouvelles
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

Voici neuf nouvelles qui melent baroque, anticipation et portrait cruel, mais toujours d'une jubilation féroce. Visite guidée : l'Administration dans ses pompes, les tour operators de demain, les futurs univers concentrationnaires, le Lucifer Paramount Fantastic Show, le nettoyage ethnique des Buttes-Chaumont... Si le parcours de ces fables noires fait froid dans le dos, c'est que la betise crée l'horreur des qu'elle a du pouvoir et qu'en font les frais ceux que la vie dépouille.

34,00 zł
29,92 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,08 zł

52
Europa atlas 1:700 000 Freytag & Berndt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa atlas 1:700 000 Freytag & Berndt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Nowe wydanie najpopularniejszego atlasu Europy w skali 1:700 000. Jest to edycja na rok 2016. Oprócz klasycznych map samochodowych Freytag & Berndt oferuje bogaty wybór precyzyjnych i obszernych atlasów samochodowych. Dzięki zastosowaniu grafiki wektorowej charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania. Sposób opracowania atlasów samochodowych Freytag & Berndt w pełni odzwierciedla przyświecającą wydawnictwu od wieków zasadę funkcjonalności i dbałości o stuprocentową satysfakcję klienta. Nie bez powodu wiedeńscy klasycy kartografii chlubią się jednym z najwyższych wskaźników lojalności nabywców. Szeroka oferta kierunków europejskich pozwoli Ci pewnie przemierzać wybrany kraj ? lub nawet cały kontynent ? a wszystko to bez omyłek, nerwów czy straty czasu. Bez względu na to, czy jesteś w trasie dla rozrywki czy z konieczności, decydując się na ten zakup, gwarantujesz sobie pełną informację, bezpieczeństwo i spokój ducha. Atlas idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz go również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS.Kto kupuje, nie błądzi! Część fioletowa - Przegląd - 16 stron 2 - 3 poglądowa mapa fizyczna Europy 5 spis treści 6 - 7 komunikacja w Europie 8 - 9 Unia Europejska 10 - 11 Strefa Schengen 12 - 13 strefy EURO 14 - 15 Czas Strefy UE 16 Ogólne informacje o państwach Część czerwona - Atlas Europa 1:700 000 - 478 stron 1 Strona tytułowa 2 - 3 Przegląd 4 - 5 Legenda 6 - 327 Mapa Europy 328 - 473 Europa Index Część zielona - Atlas Europa 1:2 000 000 - 36 stron Obejmuje - Białoruś, Ukraina, Rosja, Turcja, Gruzja, Azerbejdżan Armenia 1 Przegląd legendy 2 - 25 Mapa 24 - 35 Index 36 Reklama Część niebieska - Plany miast - 150 Stron 1 Spis treści 2 Mapa poglądowa Europy z zaznaczonymi miastami 3 Legenda 4 - 91 Plany Miast 92 -149 Skorowidz ulic Atlas zawiera plany miast: Amsterdam, Ateny, Belfast, Berno, Barcelona, Berlin, Belgrad, Bratysława, Brno, Bruksela, Bukareszt, Kiszyniów, Budapeszt, Dublin, Debreczyn, Edynburg, Frankfurt nad Menem, Genewa, Helsinki, Hamburg, Stambuł, Kopenhaga, Koszyce, Kolonia, Kraków, Kijów, Nikozja, Lizbona, Lublana, Londyn, Luksemburg, Lyon, Madryt, Marsylia, Monako, Mediolan, Mińsk, Neapol, Moskwa, Monachium, Oslo, Porto, Paryż, Praga, Podgorica, Prisztina, Rejkiawik, Ryga, Rzym, Salzburg, San Marino, Sarajewo, Skopie, Haga, Sztokholm, Sofia, Petersburg, Tallin, Tirana, Valletta, Wilno, Warszawa, Zagrzeb, Wiedeń

99,90 zł
87,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,99 zł

53
City Truck. Ciężarówka z drabiną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
City Truck. Ciężarówka z drabiną
Wader
Dostępny
4 szt.

Duża (ok. 48 cm) i bezpieczna zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia zachwyci wszystkich chłopców. Pojazd ma wysuwaną drabinę oraz wiele ruchomych elementów, które urozmaicą zabawę. Samochód wykonano z lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne – można więc bawić się nim zarówno w domu, jak i na podwórku czy w piaskownicy. Produkt wykonany w Polsce z certyfikowanych, bezpiecznych i trwałych elementów.

90,60 zł
83,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,25 zł

54
Bleus horizons - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bleus horizons
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.15

?Le 8 septembre 1914, Jean reçut sa feuille de route. Il la baisa, la caressa, la respira. Il pleura aussi, mais de joie en lisant et relisant sa convocation. Car il était attendu, deux jours plus tard, a la caserne de Libourne ou il partit avec cette ferveur que mettent les pelerins a rejoindre Saint-Jacques-de-Compostelle, cette naiveté des enfants qui rentrent chez eux apres des vacances en colonie. Le garçon que je rencontrai pour la premiere fois était heureux et si plein d'idéal qu'on l'eut dit inconscient du danger. Il ressemblait plus a un chevalier des croisades qu'a un soldat et attribuait a la protection de Dieu son invincibilité. Pourtant, il n'avait plus que deux mois a vivre. C'est quoi, deux mois? Huit semaines, soixante jours, une broutille, un coup de vent, le temps d'un soupir, une éternité.? Apres le révolutionnaire Hérault de Séchelles (C'était tous les jours tempete) et le capitaine Étienne Beudant (L'Écuyer mirobolant), Jérôme Garcin poursuit, avec le poete Jean de La Ville de Mirmont, tué au combat en 1914, a l'âge de vingt-huit ans, son roman historique des vies exemplaires et brisées.

34,00 zł
29,92 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,08 zł

55
Talerzyki PZPN Reprezentanci 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,10 zł
2,99 zł

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

56
Kubeczki papierowe Happy Birthday różowe 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

57
Kubeczki papierowe Willy 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
58
Talerzyki papierowe Męskie klejnoty 6 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
59
Notes esukacyjny. Na farmie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes esukacyjny. Na farmie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Łamigłówki z naklejkamiKoloruj, zgaduj, rozwiązuj zadania, wykonuj działania, znajduj różnice, przemierzaj labirynty i świetnie się baw!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

60
Notes edukacyjny. Transport - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes edukacyjny. Transport
Dostępny
8 szt.

Łamigłówki z naklejkamiKoloruj, zgaduj, rozwiązuj zadania, wykonuj działania, znajduj różnice, przemierzaj labirynty i świetnie się baw!

8,00 zł
5,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

61
Vademecum technika farmaceutycznego wraz z pytaniami testowymi przygotowującymi do państwowego egzaminu zawodowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum technika farmaceutycznego wraz z pytaniami testowymi przygot...
Dostępny
15 szt.

Niniejszy podręcznik kierowany jest do słuchaczy i absolwentów dwuletniego studium farmaceutycznego, którzy pragną przypomnieć sobie i uporządkować najważniejsze wiadomości przed egzaminem zawodowym. Z całą pewnością będzie również przydatny stażystom i osobom rozpoczynającym pracę w aptece lub przemyśle farmaceutycznym.Vademecum ujmuje materiał w formie notatek w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić samodzielne uczenie się i dokształcanie. Treści uporządkowano według logiki przedmiotu. Jest to swoista pomoc dydaktyczna bogata w zestawienia tabelaryczne, podsumowania oraz schematyczne rysunki.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

62
Hipercholesterolemie i dyslipidemie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hipercholesterolemie i dyslipidemie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.08

Oddawana w Państwa ręce monografia opisuje mechanizmy odpowiedzialne za prawidłowy metabolizm lipidów komórkowych oraz diagnostykę laboratoryjną zaburzeń prowadzących do poważnych dyslipidemii. Przedstawione zostały także najnowsze wytyczne dotyczące postępowania leczniczego. Wytyczne te, sformułowane przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne, tłumaczone na języki narodowe w Europie i innych krajach stowarzyszonych z tą organizacją, to w chwili obecnej najbardziej rozpowszechniony i najważniejszy zbiór zasad leczenia dyslipidemii. Opracowano je w 2011 roku, a chociaż później ukazały się wytyczne amerykańskie, pod wieloma względami te ostatnie nie odpowiadają europejskim pryncypiom uprawiania medycyny i nie do końca stanowią odpowiedź na aktualne potrzeby epidemiologiczne naszego kontynentu.Informacje zawarte w tym opracowaniu okażą się przydatne w codziennej praktyce klinicznej dla wielu osób ze środowiska medycznego: lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i farmaceutów. Mogą one być przydatne także dla szerokiej rzeszy osób, które są zainteresowane dokładniejszą kontrolą własnego stanu zdrowia.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

63
Plecak Hardbag  Jej Wysokość Zosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Hardbag Jej Wysokość Zosia
Starpak
Niedostępny
Brak

Usztywniony plecak z jedną komorą zamykaną na zamek błyskawiczny posiadający wewnętrzne przegródki, które ułatwiają utrzymania porządku w plecaku. Dodatkowo plecak został wyposażony w zamykaną na zamek kieszeń przednią i 2 mniejsze kieszenie boczne, z których jedna została wykonana z siatki i jest doskonała na bidon lub butelkę z napojem. Plecak został specjalnie usztywniony, aby zachowywał swój kształt. Dzięki temu jest nie tylko bardzo wygodny, ale również zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka i wymusza naturalną, zdrową postawę.

170,75 zł
162,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,54 zł

Wróć do góry