hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.07.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 20 lipca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szalony szpital. Puzzle + plakat, 2000 elementów (Heye), na drugim Historia rodziny (Jean-Louis Flandrin). Kolejny produkt to Puzzle 1500 elementów. Świat bajek. Dawno, dawno temu... (puzzle + plakat) (Heye) oraz Hawaikum (praca zbiorowa).
1
Szalony szpital. Puzzle + plakat, 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalony szpital. Puzzle + plakat, 2000 elementów
Heye
Dostępny
2 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Szalony szpital" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 96,0 x 68,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych autorstwa Loupa. Ten szpital ma izbę przyjęć, gabinety lekarskie, salę operacyjną i kawiarnię oraz lądowisko dla helikoptera na dachu. Wokół budynku panuje niesamowity ruch i gwar, ale to zobaczymy dopiero po ułożeniu całego obrazka.

143,92 zł
115,14 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,78 zł

3 osoby kupiły
2
Historia rodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia rodziny
Dostępny
18 szt.

Jean-Louis Flandrin (1931-2001) należał do tych francuskich historyków, którzy wykonywali ogromną pracę przybliżenia nam obrazu życia codziennego w przeszłości. Dzięki nim historia przestała być tylko relacją o abstrakcyjnie doniosłych zdarzeniach i trudno wyobrażalnych ogólnych stosunkach. Od wielkich narracji przeszła do małych, bodaj jeszcze bardziej fascynujących. Flandrin w swoim badaniu skupił się na tym, co we współczesnym społeczeństwie zachodnim najważniejsze: na rodzinie, jej historii, strukturze, moralności, uczuciach rodzinnych prokreacji. Omówił te kwestie głównie na przykładzie rodziny francuskiej i angielskiej XVI-XIX wieku.

54,00 zł
37,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,20 zł

3 osoby kupiły
3
Puzzle 1500 elementów. Świat bajek. Dawno, dawno temu... (puzzle + plakat) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Świat bajek. Dawno, dawno temu... (puzzle + pla...
Heye, 1500
Dostępny
3 szt.

Puzzle Heye przedstawiające grafikę „Świat bajek. Dawno, dawno temu...” składają się z 1500 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 60.0 x 80.0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

93,99 zł
75,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,80 zł

2 osoby kupiły
4
Hawaikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawaikum
Dostępny
14 szt.

Książka wydana wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie i Muzeum Historii Fotografii w Krakowie Autorzy tekstów: Dariusz Czaja, Hubert Francuz, Monika Kozień, Marta Miskowiec, Marcin Smerda, Jan Sowa, Filip Springer, Ziemowit Szczerek, Józef Tischner, Marta Urbańska Autorzy fotografii: Agata Pankiewicz, Marcin Przybyłko Kraj egzotyczny jest z definicji ciekawy, niezwykły i osobliwy. Cechuje się odmiennym klimatem i kulturą. Możemy go podziwiać, śmiać się z niego, ale nigdy nie zrozumiemy go w pełni, choćbyśmy nawet bardzo chcieli. Jest nam obcy i taki już pozostanie. Autorzy tekstów i fotografii składających się na niniejszą publikację nie szukali egzotyki daleko, dla nich jest nią Polska. Obserwują i pokazują krzykliwe i kłujące w oczy otoczenie. Dla jednych będzie to kicz, dla innych tandeta. Autorzy książki nazywają to „hawaikum”. „Hawaikum to słowo, którego nam brakowało. Opisuje nieopisane. Chwyta za nogi i powala na ziemię. A potem rozprawia się z tym, co być może przeczuwaliśmy, ale nigdy tego nie werbalizowaliśmy. Hawaikum to ten zgrzyt gdy w przestrzeni - wizualnej, muzycznej, kulinarnej - odkrywamy fałsz. Bo przecież te wszystkie importy są brnięciem w obce nam konteksty i stwarzaniem ich na nowo. Nieważne, że odwołujemy się do czegoś, co tak naprawdę nie istnieje. Ważne, że to nie jest stąd. Do lokalnego kontekstu odwołać się nam najtrudniej. A jeśli już to robimy to kończy się na dziewiętnastowiecznym wymyśle z ciupagą”. – Filip Springer

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
5
Puzzle 1000 elementów. Kocie życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kocie życie
Heye, 1000
Dostępny
4 szt.

Marino Degano znów nas zaskoczył swoją genialną wyobraźnią. Na grzbiecie kota wyrasta Manhattan a pchły na spadochronach lądują na grzbiecie psa. Ależ wesołe życie mogą mieć nasi milusińscy. Puzzle Heye przedstawiają grafikę „Kocie życie” składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50.0 x 70.0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

71,30 zł
57,04 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,26 zł

1 osoba kupiła
6
Norwegia. Fiord. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norwegia. Fiord. Puzzle 1000 elementów
Heye
Dostępny
1 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Norwegia-Fiord" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 95,0 x 33,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli panoramicznych. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

89,15 zł
71,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,83 zł

1 osoba kupiła
7
Zamek z horroru. Puzzle + plakat, 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamek z horroru. Puzzle + plakat, 2000 elementów
Heye
Dostępny
1 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Straszny zamek" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 96,0 x 68,0 cm. Takie straszne zamki pełne czarnych kruków można znaleźć tylko w Transylwanii. W każdym pokoju na zamku oraz na starym cmentarzu straszą duchy, zakonnicy modlą się w trwodze spoglądając na sceny z horroru... To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych autorstwa Loupa.

143,92 zł
115,14 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,78 zł

1 osoba kupiła
8
Dekalog szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekalog szczęścia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.31

Zbiór krótkich, inspirujących rozmów ze znanymi psychologami, coachami, uzupełnionych zabawnymi anegdotami i prostymi, życiowymi poradami. Każdy z nich wniesie do dekalogu swoje doświadczenia i wskazówki. Katarzyna Miller opowie o radości życia, która jest możliwa, nawet wtedy, gdy dokucza samotność. Wojciech Eichelberger pokaże, jak cieszyć się z upływającego czasu. Maria Rotkiel udzieli wskazówek do stworzenia własnego przepisu na szczęście. Miłosz Brzeziński pomoże upolować szczęście w godzinach pracy, a Jagna Ambroziak – znaleźć je w przyjaźni. Krzysztof Korona opowie o odkrywaniu uroków intymności we dwoje. Rozmówcy autorki to nie tylko wybitni specjaliści, ale wyjątkowi ludzie. Rozmowy z nimi pomogą ci odnaleźć radość życia. W każdej z nich znajdziesz właściwe dla siebie słowa lub odkryjesz, coś o czym zapomniałeś, a przecież było takie ważne... Rozmowy toczą się wokół różnych dziedzin i okresów naszego życia: 1. Jak być szczęśliwym na różnych etapach życia: w okresie młodości, kryzysu 30-latka, kryzysu wieku średniego i starości. Także – w różnych porach roku: wiosną i jesienią itp. 2. Jak osiągnąć szczęście w miłości (inna jest miłość młodzieńcza, inna dojrzała). 3. Czy możliwe jest szczęście w pracy. 4. Czy zawsze odnajdujemy szczęście w rodzicielstwie. 5. Co daje nam szczęście w przyjaźni. 6. Czy można odnaleźć szczęście w samotności. 7. Czy jesteśmy szczęśliwi w wolnym czasie (i w święta). 8. Jak wypracować szczęście, kiedy trzeba wciąż zaczynać od początku, kiedy wszystko się wali. 9. Od czego zależy szczęście w rodzinie (i kiedy jej nie ma). 10. Czy można być szczęśliwym w chorobie (swojej i kogoś bliskiego).

36,90 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

9
Po  szczęście do pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po szczęście do pracy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.05.22

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować” – Konfucjusz. Dziesięciu specjalistów: psychoterapeuci, coachowie, prawnik (m.in. Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Iwona Firmanty, Tomasz Srebnicki) dzieli się z czytelnikami wiedzą, jak osiągnąć szczęście w pracy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu uzyskasz recepty na szczęście w swoim życiu zawodowym. W rozmowach, które odbyli z autorką wskazują ci: techniki radzenia sobie z emocjami i stresem, techniki przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu oraz techniki związane z asertywnością. Wskazówki specjalistów pozwolą ci zbudować świadomość własnych celów i sprawnie zarządzać swoim czasem. Książka wskaże ci właściwą drogę do osiągnięcia szczęścia w życiu zawodowym – niezależnie od tego gdzie pracujesz i jak bogaty jest twój życiorys zawodowy. Jeśli praca kojarzy ci się jedynie z rutyną, wysiłkiem i wynikającym z niego zmęczeniem i często zadajesz sobie pytania: • Czy lubię swoją pracę? • Czy praca jest dla mnie złem koniecznym? • Czy robię to, co robię, bo muszę? • Czy dzięki tej pracy mogę się rozwijać? • Czemu brak mi wiary we własne siły? przeczytaj tę książkę.

36,90 zł
26,94 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,96 zł

10
Peru Muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peru Muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.22

Krzysztof Wiernicki mieszka w Rzymie i Kolonii. Do niedawna był wykładowcą rzymskiego uniwersytetu ?Tor Vergata?, a przez wiele lat autorem i prezenterem audycji muzycznych w rozgłośniach radiowych ? włoskiej RAI oraz niemieckiej WDR-Westdeutscher Rundfunk Köln. Początkowo zafascynowany był jazzem europejskim, muzyką Ukrainy i Mołdawii, z czasem jego zainteresowania przeniosły się na kontynent południowo ? amerykański, który autor odwiedza corocznie. Z uwagą zbiera materiały, realizując reportaże z niemalże wszystkich krajów Ameryki Łacińskiej. Rezultatem jego poszukiwań w kręgu muzyki brazylijskiej była audio - książka ?Brazylia: muzyczna podróż Krzysztofa Wiernickiego?. Poświęcona jest ona tej części muzyki brazylijskiej, która jakby ?chowa? się w cieniu samby i bossannovy, mało znanym na naszym kontynencie. Trzymając się ciągle tej samej zasady ?dotrzeć jak najgłębiej, ale jednocześnie nie poddawać się szablonom? autor proponuje Państwu kolejny owoc swych poszukiwań, które tym razem zaprowadziły go do Peru. K.Wiernicki stara się zaskoczyć słuchacza, który do dziś przekonany był, że muzyka peruwiańska to właśnie ta, ?andyjska? i tylko ta, a więc fletnie pana, harfy charango i inne instrumenty używane wprawdzie w Peru, ale i w wielu innych krajach południowo - amerykańskich, a co za tym idzie - nie stricte peruwiańskie. Stawia sobie za zadanie przedstawić coś więcej, niesłychaną ilość rytmów, tańców i harmonii, tak mało znanych przeciętnemu Europejczykowi, harmonii wyrażających najprzeróżniejsze uczucia i niuanse. I nie chodzi tu tylko o Indian, do głosu dochodzą i czarni mieszkańcy tego kraju, mieszkańcy puszczy tropikalnej, mieszkańcy miast i wsi, muzyka autochtoniczna i po-hiszpańska spuścizna kolonialna. Wszystko to znajduje swe miejsce w audio - książce, którą trzymacie Państwo w ręku. Naturalnie jest i muzyka poważna, jest też rock i pop, eksperymenty bowiem nie mogły ujść uwadze autora. Tak, jak i w przypadku Brazylii tak i tu, autor prowadzi słuchacza przez muzyczny labirynt, od czasów najdawniejszych, poprzez okres kolonialny, aż do współczesności. Jest to, jak mówi tytuł, po prostu muzyczna podróż przez kraj, czasem w jedną, czasem w drugą stronę, bez dopasowywania do jakiejkolwiek szuflady. Czyta Stanisław Biczysko MP3 7,5 godziny

48,80 zł
35,14 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,66 zł

11
Język polski. Sprawdzian szóstoklasisty. Korepetycje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Sprawdzian szóstoklasisty. Korepetycje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

"Język polski. Sprawdzian szóstoklasisty. Korepetycje" to skuteczna nauka tego, czego każdy szóstoklasista potrzebuje. Seria "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" została przygotowana przez doświadczonych korepetytorów i metodyków we współpracy z nauczycielami i samymi uczniami. Główne zalety książki: - zgodność z podstawą programową - literatura, ortografia i gramatyka - klarowne objaśnienia i ćwiczenia z rozwiązaniami - przejrzysty układ oraz staranna szata graficzna - tabele, przykłady, wzory wypowiedzi pisemnych, quiz. Domowe korepetycje tylko z Oldschool!

35,00 zł
24,85 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

12
Drzewo Divi Divi. Puzzle 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drzewo Divi Divi. Puzzle 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Curacao, Drzewo Divi Divi" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 95,0 x 33,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli panoramicznych. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

13
Die Marienbasilika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Die Marienbasilika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.18

Kiedy Polak mówi po prostu: kościół Mariacki, wiadomo, że ma na myśli właśnie tę narodową świątynię położoną w sercu Krakowa. Tu, przez wieki, nagromadziły się bezcenne skarby sztuki, a królowie, artyści, znamienici mieszczanie, szlachta i prosty lud świętowali swoje radości i opłakiwali smutki. Odrestaurowana ostatnimi laty bazylika wygląda obecnie tak pięknie, jak jeszcze nigdy dotąd w swej wielowiekowej historii, a słynny gotycki ołtarz Wita Stwosza nabrał takiego blasku i świetności, jakimi szczycił się za czasów mistrza z Norymbergi. Album zawiera wiele unikatowych fotografii kościoła, jego wnętrza, licznych zabytków, pamiątek narodowych, wiele zbliżeń, których bez pomocy obiektywu mistrza nigdy byśmy nie zobaczyli. Całości dopełnia i znakomicie przybliża dzieje kościoła Mariackiego tekst wybitnego historyka sztuki i znawcy Krakowa, autora wielu książek o królewskim mieście, profesora Michała Rożka.

92,40 zł
67,45 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,95 zł

14
Afryka. Zambia. Wodospady Victorii. Puzzle + plakat, 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afryka. Zambia. Wodospady Victorii. Puzzle + plakat, 1000 elementów
Heye
Dostępny
2 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Afryka, Zambia, Wodospad Victorii" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 95,0 x 33,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli panoramicznych. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie.

77,50 zł
62,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

15
Francja. Latarnia Le Creac'h. Puzzle + plakat, 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francja. Latarnia Le Creac'h. Puzzle + plakat, 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Puzzle HEYE przedstawiające zdjęcie "Francja, Bretania- Latarnia morska " składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 95,0 x 33,0 cm. To prawdziwa gratka dla miłośników fotografii artystycznej. W tym roku oferta puzzli powiększyła się o wiele wzorów fotografii artystycznej z edycji Alexander Von Humboldt oferującej zdjęcia z najpiękniejszych miejsc na świecie. Fotograf Jean Guichardo specjalizuje się w robieniu zdjęć latarni morskich, najbardziej spektakularne są zdjęcia latarni morskich na tle wysokich fal.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

16
Noc w Paryżu. Puzzle + plakat, 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc w Paryżu. Puzzle + plakat, 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.07

Fotografie słynnych symboli najpopularniejszych miast obejmuje nowa kolekcja puzzli w specjalnym panoramicznym formacie 32,6 x 94,5 cm. Niemiecka firma HEYE od ponad 30-stu lat jest producentem puzzli z grafikami i fotografią artystyczną. HEYE potrafi odnaleźć w świecie grafików prawdziwe perełki jak: Mordillo,Michael Ryba ,Marino Degano , Rosina Wachtmeister czy Roger Blachon. Grafikę współczesną prezentują Victoria Frances,Kravik ,Rex Ray, Burgerman oraz Cris Ortega.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

17
Historia Comica, Opus 1. Puzzle + plakat, 4000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Comica, Opus 1. Puzzle + plakat, 4000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

SERIA LIMITOWANA ! Marino Degano zaprasza Państwa do humorystycznej wizji historii świata od Wielkiego Początku do czasów współczesnych. Spróbujmy pouczyć historii także nasze dzieci , które układając 400 obrazków z najsłynniejszymi wydarzeniami będą śmiać się i zachwycać historią Świata. Opus 1- puzzle składają się z 200 obrazków, najważniejsze i najśmieszniejsze wydarzenia od Narodzin Chrystusa do początku XXI wieku. W kolekcji dostępne są dwa puzzle , jak zwykle w trójkątnych pudłach z pomocnym w układaniu plakatem w środku, w każdym pudle 4000 elementów.

241,32 zł
193,06 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 48,26 zł

18
Puzzle 4000 elementów + plakat. Zjednoczone smoki Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4000 elementów + plakat. Zjednoczone smoki Europy
Heye, 4000
Dostępny
13 szt.

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę „Zjednoczone smoki Europy” składają się z 4000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 136.0 x 96.0 cm.

210,00 zł
168,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 42,00 zł

19
Zamek. Puzzle + plakat, 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamek. Puzzle + plakat, 2000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Zamek" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 96,0 x 68,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych .

124,00 zł
99,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 24,80 zł

20
Apokalipsa. Puzzle + plakat, 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apokalipsa. Puzzle + plakat, 2000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Apokalipsa" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 96,0 x 68,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych autorstwa Loupa. Pęka ziemia, spadają meteory, dziwne stwory zieją ogniem, a przerażeni ludzie wpadają w dziurę w ziemi. Nadlatują anioły...

143,91 zł
115,13 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,78 zł

21
Szalona Arka Noego. Puzzle + plakat, 2000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalona Arka Noego. Puzzle + plakat, 2000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Szalona Arka Noego" składają się z 2000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 96,0 x 68,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych autorstwa Loupa. Na każdym pokładzie Arki znalazły swoje miejsce zwierzęta z całego świata. Noe rozkłada ręce, patrząc na uratowane zwierzęta. Jest im ciasno, nie mają miejsca do zabawy, ale humory im dopisują!

143,92 zł
115,14 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 28,78 zł

22
Statek. Puzzle + plakat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statek. Puzzle + plakat
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Statek" składają się z 1500 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 60,0 x 80,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

110,04 zł
88,03 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 22,01 zł

23
Smacznego! Puzzle + plakat. 1500 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smacznego! Puzzle + plakat. 1500 elementów
Heye
Dostępny
8 szt.

Rozmiar obrazka po ułożeniu 60,0 x 80,0 cm W pudełku znajduje się plakat ze wzorem puzzli.

116,65 zł
93,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 23,33 zł

24
Piekło i niebo. Puzzle + plakat, 1500 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piekło i niebo. Puzzle + plakat, 1500 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Szalona farma" składają się z 1500 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 60,0 x 80,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników grafik Michaela Ryby.

110,04 zł
88,03 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 22,01 zł

25
Szalona wyprawa w góry. Puzzle + plakat, 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalona wyprawa w góry. Puzzle + plakat, 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Szalona wyprawa w góry" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50,0 x 70,0 cm. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

85,24 zł
68,19 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,05 zł

26
Piraci. Puzzle + plakat, 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piraci. Puzzle + plakat, 1000 elementów
Heye
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

Puzzle HEYE przedstawiające grafikę "Piraci" składają się z 1000 elementów. Po ich ułożeniu otrzymamy obraz o wymiarach 50,0 x 70,0 cm. Co może się wydarzyć kiedy do plaży pełnej turystów podpłyną trzy statki pirackie ? A może to nie są prawdziwi piraci tylko galeony z turystami spragnionymi nowych wrażeń...? To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników puzzli humorystycznych.

77,50 zł
62,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,50 zł

27
Oblicza geografii. Podręcznik z atlasem dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza geografii. Podręcznik z atlasem dla szkół ponadgimnazjalnych. ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.25

Podręcznik Oblicza geografii. Zakres podstawowy zawiera szereg elementów, które uatrakcyjniają naukę geografii oraz pozwalają w prosty sposób przygotować się do sprawdzianów. • Rozbudza zainteresowanie geografią dzięki czytelnym infografikom, licznym ciekawostkom oraz wyjątkowym fotografiom. • Pomaga w prosty i szybki sposób przygotować się do sprawdzianów za pomocą „Podsumowań” oraz testów „Sprawdź, czy potrafisz!” • Umożliwia powtórzenie najważniejszych treści z geografii fizycznej ogólnej omawianych w gimnazjum dzięki elementowi „Przypomnij sobie”. • Ułatwia zrozumienie wybranych zagadnień społeczno-ekonomicznych ukazanych przez pryzmat naszego kraju za pomocą elementu „Spojrzenie na Polskę”. • Kształci umiejętność wykonywania obliczeń, np. wielkości plonów czy współczynnika przyrostu naturalnego, dzięki elementowi „Krok po kroku”. Numer dopuszczenia: 433/2012/2014

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

28
Kodeks honorowy i reguły pojedynku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks honorowy i reguły pojedynku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.01

W dzisiejszych czasach wszelkie spory rozstrzygają sądy. Dawniej bywało, że wyjątkowo dotkliwe i osobiste sprawy, których nie chcialo wywlekać przed oblicze sadu, załatwiano w pojedynku. Choć był on surowo zakazany często dochodziło do walki na śmierć i życie. Zginęło tak wielu młodych i zapalczywych szlachciców, oficerów i artystów. Od ran odniesionych w pojedynku zmarli między innymi Aleksander Puszkin, Michaił Lermontow i Walery Łoziński. Stąd też powstała praktyczna potrzeba zebrania i ustalenia jasnych zasad pojedynku. Jednym z kilku nieoficjalnych kodeksów honorowych był ten napisany przez Pomiana. Choć sam autor potępia ideę siłowego rozwiązywania waśni, uważając ją za nieetyczną i nielogiczną. Ileż to każdy inteligentny człowiek potrafi przytoczyć przykładów, że w pojedynku ? człowiek najniesłuszniej obrażony lub pokrzywdzony zginął, a potwarca i krzywdziciel tryumfuje! Celem powstania owego dzieła było uświadomienie obrażanym, obrażającym, a przede wszystkim sekundantom ich rol i obowiązków, sprowadzających się głównie do załatwienia sprawy bez sięgania po szable. Postanowiliśmy przybliżyć Państwu te zasady wydając reprint Kodeksu honorowego i reguł pojedynku. Nasz reprint oprawiony jest w czarną tekturę. Wydrukowany został na objętościowym spulchnianym papierze, który doskonale imituje stosowane ówcześnie papiery drukarskie. Książka posiada ponadto kapitałki i wstążeczkę czytelniczą, które dodają jej szlachetnego wyglądu.

37,00 zł
29,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,40 zł

29
Neue Expedition Deutsch. Starter. Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych. Podręcznik + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neue Expedition Deutsch. Starter. Język niemiecki dla szkół ponadgimna...
Dostępny
47 szt.

Wieloletni podręcznik Neue Expedition Deutsch. Starter w szczególny sposób wspiera umiejętność samodzielnego uczenia się rozwijając autonomię ucznia, przez: stosowanie różnorodnych form socjalnych, uświadamianie uczniom własnych osiągnięć, możliwość kontroli własnych umiejętności, samodzielne formułowanie zasad gramatycznych, opracowywanie projektów językowych. Neue Expedition Deutsch. Starter składa się z 6 rozdziałów po 6 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera przejrzyste zestawienia gramatyki odnoszącej się do zagadnień przedstawionych w każdym rozdziale, a utrwalenie struktur gramatycznych opiera się na samodzielnym formułowaniu zasad gramatycznych przez uczniów. W podręczniku główny nacisk kładziony jest na komunikacyjne wykorzystanie poznanych struktur językowych. Istotną rolę pełnią autentyczne teksty i materiały, których zadaniem jest przygotowanie uczniów do odbioru języka w oryginalnej formie. Różnorodne zadania umożliwiają zautomatyzowanie poznanego słownictwa i struktur gramatycznych. Dodatkowe jednostki: – Grammatik: część, w której uczniowie sami tworzą reguły gramatyczne, odpowiadając na zamieszczone pytania i porównując przedstawione struktury, – Nimm mich mit: część, w której uczniowie znajdą przydatne wskazówki i strategie uczenia się (Sei schlau), słownictwo do aktywnego opanowania (Aktiver Wortschatz) oraz ćwiczenia w formie zadań komunikacyjnych i pisemnych prac, utrwalające poznane struktury leksykalne i gramatyczne (Fitness-Studio). Elementy kulturo- i realioznawcze w każdej części kursu (Kaleidoskop DACH) mają na celu rozwój kompetencji interkulturowej uczniów poprzez prezentację elementów kultury i obyczajów krajów niemieckojęzycznych i zestawieniu ich z kulturą oraz zwyczajami w Polsce. Kurs zawiera również zadania fonetyczne, gry i projekty do pracy indywidualnej i grupowej. Dołączona do podręcznika płyta audio prezentuje wzorce fonetyczne tekstów oraz nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających sprawność rozumienia ze słuchu. Nr MEN: 754/1/2015

58,30 zł
52,47 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,83 zł

30
Ołówek z gumką. Barbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką. Barbie
Starpak
Niedostępny
Brak

Ołówek uniwersalnej twardości HB, z miękką, dobrze wymazującą gumką. Ozdobiony motywami dobrze znanymi dzieciom i młodzieży.

2,99 zł
Powiadomienie
31
Tabliczka do malowania sowa E5111 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tabliczka do malowania sowa E5111
Toy Planet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Pomaluj sówkę używając sześciu kolorów i wyszyj ramkę dokoła kolorowymi nitkami! Ten ciekawy zestaw rozwinie kreatywność dziecka, pomoże mu ćwiczyć zdolności manualne i da dużo satysfakcji z samodzielnie wykonanego dzieła! Dzieła, które doskonale nadaje się na prezent dla mamy, babci, czy najlepszego przyjaciela. Dzięki mocnej, drewnianej ramce gotowej do powieszenia może też stanowić wesołą ozdobę dziecięcego pokoju. Pobudza u dzieci chęć odkrywania własnych pasji i talentów. Pomaga w rozwijaniu umiejętności artystycznych! Baw się wszystkimi elementami i stwórz własne dzieło sztuki. Zestaw zawiera elementy drewniane, kolorowe nitki oraz farbki. Tabliczka wycięta na kształt roślin z dżungli, farbki w dwunastu kolorach i koraliki pozwolą Ci stworzyć własną scenę z dżungli. Wiek: +4 lata Ilość elementów: 17 Wymiary produktu: 24 x 24 x 0,4 cm Wymiary opakowania: 26 x 6 x 26 cm

42,90 zł
36,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,43 zł

32
Liczydło E0412 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło E0412
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Drewniane liczydło to nauka liczenia dla najmłodszych. Tradycyjne liczydło wyposażone jest w 10 rzędów z kulkami w pięciu kolorach.

90,00 zł
76,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,50 zł

33
Moje pierwsze literki E1501 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze literki E1501
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

Kolorowe, wykonane z drewna puzzle pomagają poznawać litery i ich kształty poprzez dopasowywanie.

31,90 zł
27,12 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,78 zł

34
Sznurowana owca E1049 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sznurowana owca E1049
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Zabawka promuje oryginalność i pobudza kreatywną stronę dziecka. Urocza owieczka do przewiązywania różnokolorowymi sznurówkami i koralikami.

43,90 zł
37,32 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,58 zł

35
Przyjazne zwierzątka, puzzle E6318 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjazne zwierzątka, puzzle E6318
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.14

Dziesięć puzzli z uchwytami w kształcie zwierzątek.

51,90 zł
44,12 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,78 zł

Wróć do góry