hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.06.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 27 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Atlantyda. Opowieść o Wielkim Księstwie Bałaku (Andrzej Chciuk), na drugim Superman walczący (Schleich). Kolejny produkt to Nikt nie da nam zbawienia TW w.2015 (Sergiusz Piasecki) oraz Spojrzę ja w okno... (Sergiusz Piasecki).
1
Atlantyda. Opowieść o Wielkim Księstwie Bałaku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlantyda. Opowieść o Wielkim Księstwie Bałaku
Dostępny31 szt.

Tak jak legendarnej Atlantydy, która zapadła się bezpowrotnie w głębie oceanu dawnego Drohobycza, miasta Schulza i Wierzyńskiego, próżno teraz szukać na mapie czy w terenie. Przechowali go troskliwie w pamięci rozproszeni po świecie drohobyczanie. Andrzej Chciuk w swej Atlantydzie ukazał tamtych ludzi, tamte domy i ulice, żydowskie zaułki i powstające zagłębie naftowe, ale co najważniejsze udało mu się uchwycić niepowtarzalną atmosferę przedwojennego wielokulturowego miasteczka na Kresach. Na ten portret Drohobycza składa się moc szczegółów, kolorów, a nawet zapachów. Tu słychać głosy dawnych jego mieszkańców. Tu tamten Drohobycz nadal tętni życiem.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

2 osoby kupiły
2
Superman walczący - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superman walczący
Schleich
Niedostępny
Brak

Seria figurek Schleich, Liga sprawiedliwych. To nowe figurki z serialu animowanego, nakręconego na podstawie serii komiksowych Justice League, nadawany przez kanał telewizyjny Cartoon Network w bloku Toonami. Serial opowiada o losach grupy 7 superbohaterów, którzy postanowili działać razem jako Liga Sprawiedliwych Figurka Schleich została starannie odlana z tworzywa i ręcznie pomalowana, Dla dzieci w wieku od 3 lat

47,60 zł
44,27 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,33 zł

3
Nikt nie da nam zbawienia TW w.2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt nie da nam zbawienia TW w.2015
Dostępny3 szt.

Nikt nie da nam zbawienia to trzeci tom trylogii, której akcja rozgrywa się w Mińsku Litewskim od wiosny 1918 do lata 1919 roku. Z nastaniem bolszewików nadchodzą czasy terroru, strachu, głodu. Szaleje Czerezwyczajka, pojawiają się komisarze i tajni agenci. Złodzieje próbują więc nowych metod działania napadów z bronią w ręku. W siłę rosną partyzanckie bandy ukrywające się po lasach. Oszuści przenikają do sfer rządzących. W tym bezwzględnym świecie bohaterowie przekonują się, ile warte jest życie i jak silne są więzy ludzkich uczuć pod warunkiem że są one szczere i prawdziwe. Pytanie tylko, czy w tych okolicznościach Olkowi i jego kompanom uda się ujść z życiem, czy ocalą jedynie swój złodziejski honor.

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

4
Spojrzę ja w okno... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spojrzę ja w okno...
Niedostępny
Brak

Spojrzę ja w okno... to drugi tom trylogii, której akcja rozgrywa się w Mińsku Litewskim od wiosny 1918 do lata 1919 roku. Jaś, młody adept sztuki złodziejskiej, wzorem swego mistrza Olka Barana i pod jego okiem, porywa się na coraz śmielsze i wymyślniejsze wyprawy. Nigdy jednak nie działa sam. Przed oczami czytelnika przesuwa się więc barwny korowód postaci włamywaczy, oszustów, koniokradów kobiet i mężczyzn, grubych ryb i płotek, a także rozwija się cały wachlarz sposobów ich działania. Ale nad złodziejskim klanem Mińska zaczynają gromadzić się czarne chmury gra toczy się o wolność i życie.

27,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

5
Temperówka 513C z pojemnikiem 2-otw. (12szt) EISEN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka 513C z pojemnikiem 2-otw. (12szt) EISEN
Dostępny4 szt.

Dwuotworowa, plastikowa temperówka EISEN 513C z cylindrycznym pojemnikiem , niemieckie wysokogatunkowe ostrza firmy EISEN, różne kolory korpusów.

36,70 zł
31,20 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,50 zł

6
Długopis Chiara 0,7mm 5 kolorów etui SPARK LINE - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Chiara 0,7mm 5 kolorów etui SPARK LINE
SPARK LINE
Dostępny9 szt.

Komplet długopisów z niklowo-srebrną końcówką 0,7 mm zakończoną kulką wolframową, tusz o niskiej zawartości wiskozy czyni pisanie wyjątkowo lekkim,etui zawiera 5 kolorów.

7,99 zł
7
Długopis Roxy 0,6mm niebieski (30szt) SPARK LINE - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Roxy 0,6mm niebieski (30szt) SPARK LINE
SPARK LINE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

Uniwersalny, precyzyjny długopis z cienką, niklowo-srebrną końcówką 0,6 mm. Pozwala na czytelne pisanie nawet bardzo małych cyfr i liter. Wytrzymała kulka wolframowa zapewnia bardzo dobrą jakość pisania, tusz płynnie i miękko piszący., wkład w kolorze niebieskim. 30 sztuk o różnokolorowych korpusach pakowane w tubie.

19,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry