hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.06.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 25 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Michał Bułhakow), na drugim Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Michał Bułhakow). Kolejny produkt to Laudato Si' (Papież Franciszek) oraz Brulion A5/96K linia 412C/Boys (5szt).
1
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny
141 szt.

Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Przedstawiamy jedną z najpoczytniejszych i najbardziej znanych powieści XX wieku. Intrygująca, kontrowersyjna, wciągająca czytelnika niezwykłą akcją i niespodziewanym biegiem wydarzeń; bawi, wzrusza, zaskakuje i prowokuje do rozmyślań. Historia pary zakochanych – tytułowych Mistrza i Małgorzaty – łączy się z relacją z Jerozolimy pod władzą Poncjusza Piłata i jego spotkania z naprawdę niezwykłym więźniem, ale przede wszystkim z opowieścią o wizycie w komunistycznej Moskwie prawdziwego Szatana i dobranej grupy jego oddanych sług. Tam, gdzie pojawia się Szatan, pozory znikają, nic już nie jest takie, jak przedtem, i dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy - ale czy rzeczywiście zawsze wynika z nich tylko zło? Powieść w całkowicie nowym, pełnym tłumaczeniu, zgodnym z oryginałem i pozbawionym cięć dokonanych na nim przez rosyjską cenzurę! Opracowanie książki zawarte w tym wydaniu sprawi, że lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

27,95 zł
19,99 zł

Rabat 28,5%
oszczędzasz 7,96 zł

6 osób kupiło
2
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz i Małgorzata (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny
97 szt.

Wydanie Mistrza i Małgorzaty kompletne, bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Przedstawiamy jedną z najpoczytniejszych i najbardziej znanych powieści XX wieku. Intrygująca, kontrowersyjna, wciągająca czytelnika niezwykłą akcją i niespodziewanym biegiem wydarzeń; bawi, wzrusza, zaskakuje i prowokuje do rozmyślań. Historia pary zakochanych – tytułowych Mistrza i Małgorzaty – łączy się z relacją z Jerozolimy pod władzą Poncjusza Piłata i jego spotkania z naprawdę niezwykłym więźniem, ale przede wszystkim z opowieścią o wizycie w komunistycznej Moskwie prawdziwego Szatana i dobranej grupy jego oddanych sług. Tam, gdzie pojawia się Szatan, pozory znikają, nic już nie jest takie, jak przedtem, i dzieją się niewytłumaczalne racjonalnie rzeczy – ale czy rzeczywiście zawsze wynika z nich tylko zło? Powieść w całkowicie nowym, pełnym tłumaczeniu, zgodnym z oryginałem i pozbawionym cięć dokonanych na nim przez rosyjską cenzurę! Opracowanie książki zawarte w tym wydaniu sprawi, że lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe. Twarda oprawa gwarantuje trwałość książki i znakomity wygląd na półce!

32,95 zł
23,07 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,88 zł

3 osoby kupiły
3
Laudato Si' - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laudato Si'
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Pochwalony bądź – tytuł najnowszej encykliki papieża Franciszka został zaczerpnięty z kantyku św. Franciszka z Asyżu, głoszącego chwałę cudu stworzenia. Encyklika jest apelem papieża, aby ludzie zaczęli szanować naturę stworzoną przez Boga, jednocząc się w dążeniu do zrównoważonego i zintegrowanego rozwoju.

19,52 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,53 zł

2 osoby kupiły
4
Brulion A5/96K linia 412C/Boys (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia 412C/Boys (5szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

Brulion A5 linia, 96 kartek, kolekcja 412C- Boys, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

20,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
5
Rachunek sumienia dla pragnących uzdrowienia wewnętrznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunek sumienia dla pragnących uzdrowienia wewnętrznego
Dostępny
32 szt.

Grzech jest chorobą ludzkiego ducha, która niszczy człowieka i prowadzi go do duchowej śmierci. Sakrament pojednania to wielki Boży dar, za pomocą którego jesteśmy uzdrawiani z ran, które zadaje nam grzech. Abyśmy w pełni mogli doświadczyć jego uzdrawiającej mocy, powinniśmy się do przystąpienia do niego odpowiednio przygotować. Pomocą w takim przygotowaniu służyć ma ta książeczka, która w szczególny sposób skierowana jest do osób, które odczuwają potrzebę głębokiego uzdrowienia wewnętrznego. Może być ona wykorzystywana również w przygotowaniu się do spowiedzi generalnej.

8,42 zł
6,99 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 1,43 zł

1 osoba kupiła
6
Anarchizm i inne eseje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anarchizm i inne eseje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

„Opublikowana przed stu laty książka Emmy Goldman Anarchizm i inne eseje ukazuje się po polsku po raz pierwszy. [...] Nie brakuje [...] poświęconych „czerwonej Emmie” książek biograficznych, ale rzadko pojawia się ona pośród wielkich teoretyków anarchizmu: Proudhona, Bakunina, Kropotkina. Jeśli wspomina się o jej pracy intelektualnej, to tylko w jednym, niezaprzeczalnie istotnym kontekście – Goldman wprowadziła do anarchizmu perspektywę feministyczną i uczyniła seksualność kobiecą, lecz także nieheteronormatywną, problemem istotnym dla refleksji anarchistycznej. Goldman jest zatem doceniana jako prekursorka anarchofeminizmu i teorii queer (czy raczej queerowego anarchizmu), tym niemniej jej wkład teoretyczny miałby sprowadzać się po prostu do przeniesienia już gotowej teorii anarchistycznej na nowe, dotychczas niedostrzegane, pole płci i seksualności. Tymczasem przekraczając zakreślone wcześniej granice refleksji anarchistycznej, Goldman dokonała całkowitego jej przeobrażenia - podobnie jak radykalny feminizm i teoria queer, także zapowiadająca je myśl Goldman jest złożonym narzędziem krytycznym pozwalającym zakwestionować zarówno fundamenty porządku politycznego i społecznego, jak też istniejące formy oporu – także, a może przede wszystkim, formy wytwarzane przez najbliższych towarzyszy rewolucyjnej drogi.” Fragment ze wstępu Piotra Laskowskiego

35,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

1 osoba kupiła
7
Świat wobec Powstania Warszawskiego 1944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat wobec Powstania Warszawskiego 1944
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Publikacja ukazuje, jaki był stosunek do Powstania Warszawskiego III Rzeszy i jej satelitów, ZSRR, mocarstw zachodnich i państw neutralnych. Przybliża, jak zareagowały na wybuch Powstania Warszawskiego Stolica Apostolska, organizacje międzynarodowe, światowa Polonia. Opisuje, jaka była interpretacja Powstania Warszawskiego w propagandzie niemieckiej (także niemieckiego ruchu oporu) i światowego komunizmu, w tym Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego. Przedstawia, jak organizacje krajowe i międzynarodowe pomagały warszawiakom podczas ich exodusu po upadku Powstania Warszawskiego. Określa specyfikę Powstania Warszawskiego na tle innych europejskich powstań, a także odpowiada na pytanie, jaki był wpływ tych dramatycznych wydarzeń na polską myśl polityczną. Praca w sposób niekonwencjonalny wzbogaca naszą wiedzę o międzynarodowych aspektach Powstania, w tym o stosunku Stalina i PKWN do Insurekcji Sierpniowej.

34,70 zł
24,29 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,41 zł

8
Dom złudzeń. Zosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom złudzeń. Zosia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Dwie kobiety, dwa różne światy: jedna - pragmatyczna i pełna sprzeczności, druga - delikatna, wrażliwa na los innych. A jednak... jest coś, co je połączyło. Jaką rolę odegra w tym Dom Złudzeń? Jedno jest pewne - to miejsce, wobec którego żadna z nich nie może przejść obojętnie. Dla Igi to powrót do ukochanych korzeni, dla Zosi - odkrywanie siebie na nowo. Obie czeka największe w życiu wyzwanie: rzucenie rękawicy losowi i znalezienie swojego przeznaczenia. Której uda się to zrobić lepiej? Czy w tej pogoni za marzeniami dotrą do tego samego celu? Tak właśnie wygląda nasza rzeczywistość, niekiedy jesteśmy radośni, innym razem ocieramy łzę, chce nam się krzyczeć i tupać, zachowywać mało elegancko i dostojnie. Napotykamy na swojej drodze problemy, ale i odnosimy niebywałe sukcesy. I o tym jest ta niezwykła historia. Anna Grzyb Piękna powieść. Prawdziwa aż do bólu. O niespełnionych marzeniach, tęsknotach za czymś realnym; marzeniach, które przybierają formę obrotowego krzesła. A sam Dom Złudzeń po lekturze wyda się Czytelnikom Domem Nadziei i Kobiet. W czym tkwi jego sekret? Przekonajcie się sami. Agnieszka Krizel

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

9
Wieniawski Droga do gwiazd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieniawski Droga do gwiazd
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.19

Powieść Katarzyny Marii Bodziachowskiej pt. "Wieniawski - droga do gwiazd" stanowi osobliwy, literacki zapis ostatnich dziesięciu dni życia wielkiego mistrza skrzypiec. Ukazuje jego typowo ludzkie cierpienia, ale i, paradoksalnie, szczęście - możliwość snucia refleksji. Artysta wyrywkowo wspomina całe swoje życie - od dzieciństwa, przez największe, spektakularne sukcesy po porażki i błędy. Obraz Henryka Wieniawskiego, jaki maluje Katarzyna Bodziachowska, staje się tym pełniejszy, że o polskim wirtuozie mówią także świadkowie jego oryginalnej "podróży do gwiazd" - rodzina i przyjaciele. Na tle choroby skrzypka zawiązuje się odrębna i jakby dodatkowa płaszczyzna fabularna. Bohaterowie zapoznają się ze sobą, zaprzyjaźniają i dokonują autooceny. W powieści wiele jest więc przemyśleń odnośnie sztuki, geniuszu, miłości, samotności i innych pojęć ściśle związanych z człowiekiem i człowieczeństwem.

27,30 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,8%
oszczędzasz 7,31 zł

10
Przygody w Legii Cudzoziemskiej. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody w Legii Cudzoziemskiej. Tom 2
Dostępny
7 szt.

Przygody w Legii Cudzoziemskiej to cykl utworów anonimowego autora opublikowanych w roku 1935 przez Wydawnictwo "Lektura" w formie zeszytów, z których każdy zawierał jedno opowiadanie. Prezentujemy Państwu trzynaście z nich. Bohaterami tych utworów są polscy legioniści z oddziałów stacjonujących w marokańskim Sidi-bel-Abbes i w algierskim Guerzif. Są to odważni poszukiwacze przygód, ludzie pokroju Indiany Jonesa walczący - najczęściej podczas samotnych misji - z krwiożerczymi Arabami, piratami rzecznymi w dzisiejszym Wietnamie czy z okrutnymi kobietami-wojowniczkami w Dahomeju. Choć proponowana Państwu lektura przeznaczona jest głównie dla młodych miłośników literatury przygodowej, to polecamy ją także tym, których interesują dzieje Legii Cudzoziemskiej. Autor opowiadań bowiem, opisując perypetie naszych rodaków, przedstawia także wiele szczegółów dotyczących niełatwego życia codziennego legionistów w latach trzydziestych minionego stulecia, a także sylwetki ich francuskich dowódców, ludzi przeważnie okrutnych, podłych i skorumpowanych.

29,40 zł
20,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

11
Krasiczyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krasiczyn
Dostępny
4 szt.

Około 1600 roku ziemie polskie rozkwitły pięknem pałaców. Wśród wzniesionych w tych latach budowli Krasiczyn – zamek Marcina Krasickiego ufundowany w jego dziedzicznych włościach pod Przemyślem – zajmuje miejsce szczególne. Manierystyczno-barokowa rezydencja, z jej nietypowym układem przestrzennym i wyjątkową dekoracją sgraffitową, była nie tylko siedzibą magnata, ale i manifestacją jego postawy, w której prym wiodła służba ojczyźnie, królowi i religii. Przez stulecia zamek w Krasiczynie wpisał się w pejzaż polskiej kultury i historii. Przechodząc kolejno w ręce Modrzewskich, Tarłów, Mniszchów, Pinińskich, stał się ostatecznie rezydencją Sapiehów, którzy przenieśli tutaj swoją siedzibę w 1835 roku. Rozpoczął się wielki renesans zamku, z którym wiąże się i fundacja słynnej biblioteki sapieżyńskiej, i gromadzenie wyposażenia, w dużej mierze zdobiącego dzisiaj wnętrza Wawelu i Pieskowej Skały, i założenie rozległego parku w stylu angielskim, z zabytkowym już dziś bogatym drzewostanem. W cieniu tych drzew i zamkowych baszt powstawały dzieła dla kultury polskiej wiekopomne, jak choćby szkice Jana Matejki do „Bitwy pod Grunwaldem”. Piękno zamku i jego otoczenia pokazujemy w najnowszym albumie, zarówno na fotografiach współczesnych, jak i archiwalnych

79,00 zł
57,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,33 zł

12
Amico, socio et viro docto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amico, socio et viro docto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Księga pamiątkowa ku czci profesora Andrzeja Kazimierza Banacha zawiera 28 artykułów, których tematyka w większości pokrywa się z zainteresowaniami badawczymi Jubilata - historia XIX i XX wieku, a w szczególności historia wychowania, oświaty oraz nauki.

60,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

13
Sierpień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sierpień
Dostępny
20 szt.

Sierpień Aldony Kopkiewicz to – nieproporcjonalnie szczupły do złożoności pojawiających się tam znaczeń – zapis asysty przy umieraniu ojca. Kopkiewicz ani zbytnio nie metaforyzuje języka swojej historii, ani nie ucieka się do naturalizmów; wydaje się całkowicie odporna na przyciąganie konwencji melancholijno-żałobnej. Pozwala raczej w pełni wybrzmieć dyskretnie zarysowanym obrazom, prostym konstrukcjom, elementarnym frazom. Autorka zawiązuje z nami pakt autobiograficzny, ale idzie też zupełnie sama meandrami halucynacji, mirażu i baśni. Warto podkreślić, że swoją prostą, a zarazem sugestywną frazą Kopkiewicz ustala w jakimś sensie (ponownie) brzegowe warunki języka. Jej Sierpień to reset skonwencjonalizowanego pisania o śmierci w polskiej poezji, wyrwanie się z kręgu paru podstawowych obrazów „ja” opłakującego stratę, ale też, co istotne, pokaz ambiwalentnego układu sił psychicznych w rodzinie. Bardzo inteligentnie wszystko to zrobione.

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

14
Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat
Dostępny
5 szt.

Książka Bartłomieja Sali Jeziorka i stawy Gór Świętokrzyskich, Sudetów i polskich Karpat jest pierwszą publikacją na temat jeziorek górskich w Polsce. Oprócz przedstawienia danych geograficznych autor opisał również znajdujące się w pobliżu budynki, pomniki, przypomniał wybitne osoby oraz legendy związane z tymi miejscami. Podał również znaczenie jezior w malarstwie i poezji. To czyni niniejszą książkę przystępnie podanym kompendium wiedzy o polskich stawach górskich. W książce znalazły się również informacji o zanikających lub już nieistniejących jeziorkach, jak także o tych, które kiedyś znajdowały się na terenie Rzeczpospolitej, a obecnie są poza granicami kraju.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

15
3,5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,5
Dostępny
15 szt.

„Szymon Bira to poeta, który rzuca wyzwanie językowi. Nagina gramatykę, podważa instytucję zdania, spycha słowa na obce tory. W efekcie powstaje wiersz – rozedrgana konstrukcja znaczeniowa, pełna nieprzeniknionych korytarzy i zaułków. To zadziwiające, że tak krótkie utwory mieszczą w sobie tyle możliwych światów”. — Marcin Orliński

23,10 zł
16,99 zł

Rabat 26,5%
oszczędzasz 6,11 zł

16
Krzyżowy ogień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżowy ogień
Dostępny
381 szt.

Ateizm bywa elementem fabuły w wielu powieściach, jednak ta jest być może pierwszą, w której ścierają się konkretne argumenty wysuwane w obronie chrześcijaństwa będące dzisiaj przedmiotem żarliwej dyskusji prowadzonej zarówno przez czołowych chrześcijańskich apologetów, jak i przez popularnych Nowych Ateistów. Autor kieruje swoją powieść do dwóch grup odbiorców: myślących, rozważnych chrześcijan, którym sprawiła przyjemność intelektualna zaprawa wyniesiona z książek takich jak np. O wierze i moralności chrześcijańskiej C. S. Lewisa, oraz do ateistów, dzięki którym Bóg urojony Richarda Dawkinsa przekroczył kilka milionów sprzedanych egzemplarzy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

17
Kram z marzeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kram z marzeniami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Poznajcie historię Zajączka, który zapragnął spełnić marzenia swoich sąsiadów, bo chciał, aby wszystkie zwierzęta w lesie były szczęśliwe. Poznajcie też jeża Antoniego, liska Oskarka i roztargnionego dzięcioła Zenona, który zgubił swoją czapeczkę. Dowiecie się, czy marzenie sowy Eleonory da się spełnić i jaka kara spotkała żmiję Renatę za to, że chciała zjeść myszkę Klarę.

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

18
Jade do Magadanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jade do Magadanu
Dostępny
7 szt.

Książka traktuje o pobycie w areszcie białoruskiego KGB ? szykanach, nieustannej kontroli, zastraszaniu, brutalności funkcjonariuszy i codziennym życiu w izolacji. Wspomnienia anarchisty pt. ?Jadę do Magadanu?, zostały napisane przez Igora Oliniewicza, aktywistę osadzonego w koloni karnej. Zawierają one jego rysunki ilustrujące poszczególne wydarzenia. Dzięki temu, wszyscy będziemy mogli się przekonać, przez co skazani aktywiści musieli przejść za to, że odważyli się wystąpić przeciwko białoruskim władzom, bezlitośnie tłumiącym wszelkie przejawy społecznego niezadowolenia.

28,00 zł
20,72 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,28 zł

19
Bóg, który jest tam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg, który jest tam
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

Czy rzeczywiście wiesz czym jest Biblia? Większość ludzi – nawet większość chrześcijan – nie ma podstawowej praktycznej wiedzy o Biblii. W jaki sposób możemy zrozumieć opowieść Boga – oraz nasz w niej udział – kiedy jej nie znamy? W książce Bóg, który jest tam D.A. Carson prowadzi czytelników poprzez wielką opowieść Pisma Świętego, aby pomóc chrześcijanom ustalić w co wierzą i dlaczego w to wierzą. „Jest to niezwykle potrzebna książka. D.A. Carson jest jednym z nielicznych autorów, którzy potrafią o Biblii pisać prosto i w interesujący sposób. Żyjemy w czasach, kiedy ludzie przyjmują lub odrzucają Biblię nawet bez znajomości tego, co ona zawiera. Carson dokonuje mistrzowskiego zadania wyjaśnienia Pisma Świętego, tak że osoba, która nigdy nie otworzyła Biblii, jest zdolna ją zrozumieć. Jednocześnie ci, którzy wzrastali na nauce Biblii, znajdą wartościowe i oczywiste prawdy, które poprowadzą ich do głębszego wielbienia i poczucia wielkości Boga, któremu służymy” – Francis Chan, autor książki Crazy Love. „Co za wspaniałe źródło informacji! Zachwyca mnie to, jak Carson łączy, w tak zapraszający sposób, elementy opowieści Boga i jego Słowa! Ta książka jest skarbem dla tych, którzy pragną wiedzieć, co Biblia mówi, jak również dla tych z nas, którzy ją czytali, według niej nauczali i żyli przez lata” – dr Crawford W. Loritts Jr., mówca, autor, prezenter radiowy, naczelny pastor w Fellowship Bible Church, Roswell, Georgia, USA. D.A. Carson (PhD, Uniwersytet w Cambridge) jest profesorem badań Nowego Testamentu w Trinity Evangelical Divinity School w Deerfield, Illinois, USA. Jest on autorem lub redaktorem ponad czterdziestu książek oraz jest jednym z przywódców chrześcijańskiej organizacji The Gospel Coalition (Koalicja dla Ewangelii).

29,00 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

20
Moc tożsamości w Chrystusie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc tożsamości w Chrystusie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

(...) to moim zdaniem lektura obowiązkowa z kilku powodów. Mark Hankins omawia w niej jeden z ważniejszych tematów Nowego Testamentu – tożsamość. Dzieci Boże są wolnymi obywatelami Jego Królestwa. Mimo to zdarza się, że myśląc jak niewolnicy, nie potrafimy żyć pełnią życia, jakie mamy w Chrystusie. Tożsamość, jaką przyjmujemy, determinuje nasze życie. Autor od wielu lat naucza na ten temat, co przyniosło trwałe zmiany i uwolnienie w życiu wielu ludzi. Znam Marka Hankinsa osobiście, nasza rodzina wiele mu zawdzięcza. Ta książka także Tobie pomoże zmienić myślenie, w nowy sposób spojrzeć na modlitwę i rozpocząć życie, jakie Jezus nazwał „obfitym”. Krzysztof Rompa, pastor Kościoła Chrześcijańskiego ZOE Trójmiasto, prezes Telewizji TBN Polska

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

21
Słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki z rozmówkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki z rozmówkami
Dostępny
12 szt.

Słownik opracowany został z myślą o osobach, które nie mają czasu na długotrwałą naukę języka niemieckiego, a chcą utrzymywać kontakty z obcokrajowcami, posługującymi się językiem niemieckim. Polecany jest on także turystom, udającym się do Republiki Federalnej Niemiec lub innych krajów niemieckojęzycznych. – około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo – wyrażenia idiomatyczne i potoczne – zasady wymowy języka niemieckiego – rozmówki polsko-niemieckie

7,96 zł
6,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 0,97 zł

22
Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich podróżujących po krajach anglojęzycznych, a także dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego. Może być również przydatny obcojęzycznemu turyście odwiedzającemu Polskę. • około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo, • wyrażenia idiomatyczne i potoczne, • zasady wymowy angielskich haseł, • rozmówki polsko-angielskie ( z wymową brytyjską i amerykańską).

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

23
Złota Kolekcja. Jan Paweł II. Album 1. Pożegnanie, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Jan Paweł II. Album 1. Pożegnanie, 2 DVD
Mieczysław Kazubski, 2005
Dostępny
9 szt.

Album składa się z 2 płyt DVD: Papież Polak oraz Z życia do życia. Papież Polak: Film zawiera najważniejsze fragmenty papieskich pielgrzymek do Polski: homilie Ojca Świętego, spotkania z wiernymi, rozmowy z młodzieżą. Prezentowany materiał rozpoczyna dzień 16 października 1978 roku, kiedy Karol Wojtyła został wybrany na papieża. Filmowy zapis słów papieża Polaka, niestrudzonego głosiciela Dobrej Nowiny, daje nam możliwość obcowania z Janem Pawłem II, z osobistym tonem Jego wypowiedzi, a przede wszystkim z tymi wzniosłymi chwilami, które mogliśmy dzięki Niemu przeżyć. Wykorzystano tu fragmenty filmów: Pielgrzym reż. Andrzej Trzos-Rastawiecki; Odwagi, ja jestem reż. Andrzej Jurga; Znaki czasu reż. Katarzyna Kętrzyńska. Z życia do życia: Płyta zawiera materiały filmowe przedstawiające pierwsze reakcje świata na wiadomość o śmierci Ojca Świętego i relacje z uroczystości pogrzebowych, które odbyły się 8 kwietnia 2005 roku w Watykanie. Te siedem dni, od momentu śmierci do dnia pogrzebu Największego z Polaków, zostało nazwane wielkimi rekolekcjami. Płyta jest zapisem tych światowych rekolekcji. Godzina 21.37, 2 kwietnia 2005 roku nie jest końcem pewnej epoki w dziejach Kościoła, ale kontynuacją drogi człowieka, który podąża śladami Jezusa do domu Ojca.

11,88 zł
9,99 zł

Rabat 15,9%
oszczędzasz 1,89 zł

24
Złota Kolekcja. Jan Paweł II. Album 4. Jestem z wami, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Jan Paweł II. Album 4. Jestem z wami, DVD
Grzegorz Sadurski, 2005
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Materiał filmowy zawiera fragmenty pielgrzymek Ojca Świętego do Polski w 1979 i 1991 roku, krajów Ameryki Południowej i Afryki, wspomnienia osób duchownych i świeckich, które towarzyszyły Janowi Pawłowi II i spotykały się z papieżem w czasie Jego pontyfikatu, także fragmenty uroczystości pogrzebowych, które odbyły się 8 kwietnia 2005 r. w Watykanie. Jan Paweł II zwraca się do Polaków słowami, które powracają do nas: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi... tej ziemi”. Mówi o głębokim przywiązaniu do Ojczyzny, więzi z Polakami, korzeniach, z których wyrasta, tak jak Jego rodacy. Jakie znaczenie dla Polski i Polaków miał wybór Karola Wojtyły na papieża i czym były dla Polaków i innych narodów spotkania z Nim? Jaką wagę dla świata i Kościoła miał jego 26-letni pontyfikat? Próbą odpowiedzi na te pytania jest materiał filmowy na płycie DVD, o człowieku wielkim, wszechstronnym myślicielu, który poruszał, umacniał i wzruszał świat, każdego z nas przygarniał i zbliżył się do każdego z nas.

11,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,1%
oszczędzasz 1,91 zł

25
Największy cud świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największy cud świata
Dostępny
152 szt.

"Największy cud świata" to druga - po "Największym kupcu świata", międzynarodowym bestsellerze - książka Oga Mandino. Jest to historia niezwykłego spotkania i przyjaźni autora z tajemniczym Szymonem Potterem- opowieść o wspaniałym darze, jaki autor od niego otrzymuje.Og Mandino w subtelny sposób przekazuje nam swoiste przesłanie, w którym zawarte są ciepłe, przekonujące prawdy o wartościach człowieka, o godności, o sensie naszej egzystencji i naszych pięknych, ludzkich cechach. Książka w magiczny sposób zmieni twoje dotychczasowe spojrzenie na świat i otaczających cię ludzi. Kiedy ją przeczytasz, twoje życie już nigdy nie będzie takie samo jak przedtem, a jeśli zastosujesz kilka prostych zasad, które autor ofiaruje ci w darze, odkryjesz niebawem, jak fascynującą, niepowtarzalną i cudowną jesteś istotą.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

26
Puzzle 3x49 elementów. Kraina Lodu. Elsa, Anna i Olaf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x49 elementów. Kraina Lodu. Elsa, Anna i Olaf
Ravensburger, 3x49
Dostępny
8 szt.

Jeśli chcecie przedłużyć cudowne i niezapomniane chwile spędzone z Waszymi ulubionymi postaciami z bajek Disneya i nie tylko – zapraszamy do zabawy przy układaniu bajkowych puzzli. Wymiary obrazka po ułożeniu: 21.0 x 21.0 cm

37,83 zł
34,05 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,78 zł

27
Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych. Część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych. Część 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.01

Czy znasz już detektywa Łodygę? Jest on specjalistą w swojej dziedzinie i umie rozwiązać każdą, nawet najtrudniejszą, zagadkę! I Ty obudź w sobie detektywistyczną pasję! Naprawdę warto! W środku znajdziesz kolorowe naklejki, zagadki oraz karty memo. Z pomocą dorosłego opiekuna wytnij karty, które znajdują się na tylnym skrzydełku. Kolejnych szukaj w następnych książkach serii. Zbierz kolekcję 16 kart i ćwicz swoją pamięć z detektywem Łodygą!trzeba sprzątać świat, skąd się bierze woda w kranie i jakie korzyści płyną z korzystania z energii słonecznej!

12,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,4%
oszczędzasz 2,41 zł

28
Strachopolis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strachopolis
Dostępny
13 szt.

Strachopolis to powieść fantastyczna dla dzieci. Głównym bohaterem jest dziesięcioletni Kostek. Tragiczne wydarzenia sprawiają, że razem z młodszą siostrą trafia do podziemi miasta. Rodzeństwem opiekują się tam ukrywające się przed ludźmi potwory. Szereg zdarzeń sprawi, że chłopiec będzie musiał wybierać między światem, z którego pochodzi, a tym, w którym przyszło mu żyć. Pełna humoru i wartkiej akcji powieść porusza problematykę braku tolerancji oraz zła tkwiącego w człowieku. Czy tylko ludzki świat jest tym właściwym? Kto okaże się w tym świecie prawdziwym potworem? Może właśnie człowiek?

21,89 zł
16,99 zł

Rabat 22,4%
oszczędzasz 4,90 zł

29
Pieczątki walizka Pingwiny z Madagaskaru 7 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki walizka Pingwiny z Madagaskaru 7 sztuk
Dostępny
3 szt.

Zestaw pieczątek w walizce z akcesoriami Pingwiny z Madagaskaru: 7 pieczątek, wykonanych z drewna i kauczukowej gumy, pudełko z tuszem oraz pisaki do kolorowania. Wiek: 3+

31,44 zł
30
Saga o jarlu Broniszu. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga o jarlu Broniszu. Tom 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Saga o jarlu Broniszu to jedna z najlepszych polskich powieści historycznych! Niesamowity świat skandynawskich wojowników, królestwo mężnych rycerzy, okręty pełne zbrojnych drużyn, potężni władcy, wielka polityka i wielka miłość! Około roku 970 duński król Harald Sinozęby opanował bogate słowiańskie grody u ujścia Odry. Założył tam pod Wołyniem (Wolinem) potężną warownię Jomsborg i osadził w niej drużynę wikingów. W swych zwrotnych łodziach zapuszczali się oni w głąb zatok i w górę rzek, rabując, gwałcąc i mordując. Rozboje północnych najeźdźców ukrócił w końcu potężny władca Słowian Mieszko, który podporządkował sobie Jomsborg. Kilka lat później, w roku 995, ówczesny władca Polski, Bolesław Chrobry, namiestnikiem nad warownią mianuje krewniaka Piastów, dobrze znanego również władcom Północy młodego rycerza imieniem Bronisz...

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

31
Pieczątki Shaped Pingwiny z Madagaskaru 3 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Shaped Pingwiny z Madagaskaru 3 sztuki
Niedostępny
Brak

Zestaw pieczątek Shaped na blistrze Spiderman: 3 pieczątki wykonane z drewna i kauczukowej gumy, pudełko z tuszem oraz kredki do kolorowania. Wiek: 3+

7,99 zł
Powiadomienie
32
Byłem posłem Palikota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byłem posłem Palikota
Dostępny
52 szt.

Kto musi przeczytać tę książkę? Osoby, które tak jak ja, tworzyły Ruch i brały czynny udział w kampanii wyborczej 2011. Osoby o prawicowym światopoglądzie, aby dowiedzieć się, jak łatwo, używając kilku frazesów i jednego badania sondażowego, można zawrócić kijem Wisłę. Ostatnią grupą, która musi przeczytać tę książkę to osoby popierające ruchy antysystemowe. I potraktować ją jako podręcznik: jak zbudować skutecznie listę i nie dać się nabić w butelkę. Kto powinien przeczytać tę książkę? Wszyscy wyborcy, którzy oddali swój głos na Ruch Palikota w 2011 roku. Nie wszyscy popełniliście błąd. Część z Was wybrała ludzi uczciwych, inteligentnych i ciężko pracujących w Sejmie. Pozostali wybrali takich, których wolelibyście nie poznać osobiście. Książka pomoże Ci ocenić Twój wybór. Książkę powinni też przeczytać wszyscy studenci nauk politycznych. Bo politykę trzeba nauczyć się robić. Powinni ją przeczytać również wszyscy Ci, którzy nie interesują się bieżącą polityką, ale lubią lekką i precyzyjną narrację z pogranicza rasowego ?kryminału?, z dodatkiem cynicznej uszczypliwości.

26,00 zł
22,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,90 zł

33
Pieczątki Pingwiny z Madagaskaru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieczątki Pingwiny z Madagaskaru
Dostępny
44 szt.

Zawartość: 5 pieczątek 1 plastikowe pudełko z gąbką nasączoną nietoksycznym tuszem 10 kolory szkła Wiek: 3+

41,92 zł
34
Ernesto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ernesto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.15

Tych, którzy znają twórczość Joanny Rajch, Jej nowa książka Ernesto nie rozczaruje. To kolejne fascynujące spotkanie z literaturą wyjątkową – ciepłą, mądrą, docierającą do odległych zakątków duszy. Mającą uniwersalne przesłanie, bo mówiącą o elementarnych, ludzkich, uczuciach – miłości, nadziei, strachu. Tym razem autorka zaprasza nas do wspólnej podróży na magiczną wyspę – Kubę, by poznać tajemnice jej i jej mieszkańców. A przede wszystkim, by poznać (i pokochać!) małego chłopca Ernesto – podrzutka, któremu serce okazała Rosa Sanchez. Przygarnęła i ofiarowała całą miłość świata. Śledzimy losy tej niezwykłej pary, starej, doświadczonej życiem kobiety i Ernesto, chłopca wybranego przez Los. Tak jak wybrany przez Los był jego imiennik Che Guevara, którego kult wciąż żywy jest na Kubie. Dla wielu tubylców to wciąż niedościgły wzór rewolucjonisty (cokolwiek by nie mówili o nim historycy!). A całą opowieść spowija aura magii i pradawnej kultury Kuby – obrządek kapłanów Santerii, rytualne zaklinanie babalao i wpływ potężnej natury – oceanu rządzonego przez boską Yemayę oraz tropikalnej przyrody z dominującym, wiekowym drzewem ceiby, która niczym brama światów przekazuje żywym całą energię i wiedzę przodków. To magiczne miejsce na Ziemi, dające swoim mieszkańcom siłę do zmagań, gdzie niczym przy źródle życia powraca witalność. Historię bohaterów śledzimy na tle rozgrzanej słońcem Hawany, a dzięki świetnej narracji i umiejętności budowania atmosfery mamy wrażenie, że słyszymy szum oceanu z dobiegającą z oddali muzyką Buena Vista Socjal Club (kubańskiego zespołu fenomenalnie utrwalonego w filmowym dokumencie Wima Wendersa). Czy trzeba więcej, by siedząc w wygodnym fotelu doświadczyć na własnej skórze egzotyki zamorskiej podróży? By wraz z Ernesto i jego bliskimi doświadczyć błogosławieństwa magicznej wyspy? By dojrzeć, że oprócz rzeczy realnych są te spoza ziemskiego wymiaru? Ta książka sprawiła, że poczułam dotknięcie katharsis.

36,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

35
Tysiąc wiatrów w biegu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tysiąc wiatrów w biegu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Zacząłem czytać z poczucia obowiązku, no i przepadłem z kretesem. Zaniedbałem domowe obowiązki, zrezygnowałem z innych przyjemności, czytając z rosnącym zadowoleniem. Dawno już recenzencka powinność nie sprawiła mi aż takiej satysfakcji. Wypada więc podziękować Autorce za intrygującą i poruszającą opowieść o życiowym biegu Zosi, potem Zofii Ł., biegu targanym tysiącami wiatrów, biegu przez skomplikowaną i niełatwą polską historię. Opowieść, chociaż osobistą i emocjonalną, to pisaną dla nas, dla czytelników. Bez tak częstych dziś skłonności do szukania winnych naszych niepowodzeń, bez ?hurrapatriotyzmu? i ?ryczypolactwa?. Co więcej, napisaną polszczyzną, jaką dziś rzadko się spotyka. Byłbym wielce rad, gdyby po tę, starannie wydaną książkę, sięgnęło wielu, szczególnie młodych czytelników. Jest w niej bowiem mądrze o tym, co ważne: ojczyźnie, rodzinie, patriotyzmie, o życiu. I, jak mawiał Melchior Wańkowicz, bez ?dydaktycznego smrodku? Tadeusz Górny

30,00 zł
22,20 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,80 zł

36
Puzzle XXL 100 elementów. Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle XXL 100 elementów. Kraina Lodu
Ravensburger, 100
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Puzzle z bohaterami filmu animowanego „Kraina Lodu” zachwycą wszystkie dzieci. Cechuje je wysoka jakość nadruku, starannie dobrane wzornictwo, doskonałe dopasowanie elementów. Puzzle są odporne na zginanie/ Wymiary obrazka po ułożeniu: 36.0 x 49.0 cm

43,37 zł
39,03 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,34 zł

37
Rodzina Leśniewskich, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Leśniewskich, 2 DVD
Janusz Łęski, 1983
Dostępny
7 szt.

Klasyka polskiego kina familijnego – humor, zabawne perypetie, ciepły i serdeczny klimat. W życiu sześcioosobowej rodziny następuje niespodziewany zwrot. Pochłonięta domowymi sprawami mama postanawia wrócić do przerwanych przed laty studiów. Domownicy popierają jej zamiar i solidarnie przejmują codzienne obowiązki. Nastają trudne dni dla Leśniewskich, ale chcąc uszczęśliwić mamę, wszyscy muszą sobie jakoś poradzić. 1. Przeprowadzka; 2. Imieniny; 3. Demostenes; 4. Agata; 5. Ucieczka; 6. Skok; 7. Wywiadówka.

19,99 zł
16,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,00 zł

38
Zestaw do baniek mydlanych Dip & Squeeze Hello Kitty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do baniek mydlanych Dip & Squeeze Hello Kitty
Dostępny
34 szt.

Urządzenie do puszczania baniek mydlanych Hello Kitty. W zestawie 85 ml płynu. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat.

15,99 zł
39
Kostka papierowa biała 85x85x35 mm klejona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka papierowa biała 85x85x35 mm klejona
Interdruk
Dostępny
237 szt.

Kostka papierowa kolorowa klejona. Producent Interdruk.

5,99 zł
40
Papier kancelaryjny A3,500 kartek w kratka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier kancelaryjny A3,500 kartek w kratka
Interdruk
Dostępny
16 szt.

Papier kancelaryjny w formacie A3, 500 kartek w kratkę.

78,46 zł
74,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,92 zł

41
Papier kancelaryjny A3/500K linia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier kancelaryjny A3/500K linia
Dostępny
8 szt.

Papier kancelaryjny A5 linia, 500 arkuszy.

78,46 zł
74,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,92 zł

42
Pakiet. Zeszyty A5 16 kartek w kratkę, Puppy sign, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Zeszyty A5 16 kartek w kratkę, Puppy sign, mix wzorów
Interdruk, 20
Dostępny
16 szt.

Zeszyty 16-kartkowe w kratkę zachwycą wszystkie dzieci. Wysokiej jakości okładka zabezpieczona jest błyszczącym lakierem, a oryginalna grafika ze zwierzętami i pastelowe kolory przykują wzrok każdego.

24,08 zł
22,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

43
Zeszyt A5 32 kartek w kratkę. Religia, mix wzorów (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 32 kartek w kratkę. Religia, mix wzorów (10 sztuk)
Interdruk, 10 sztuk
Dostępny
6 szt.

Zeszyt z cytatami z Biblii na okładce i piękną grafiką. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Towar wysyłany losowo.

21,52 zł
20,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,08 zł

44
Brulion A5/96K linia 412B/Girls (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia 412B/Girls (5szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.28

Brulion A5 kratka, 96 kartek, kolekcja 412B- Girls, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

21,20 zł
20,14 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

45
Brulion A5/64K kratka Religia (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/64K kratka Religia (5szt)
Dostępny
9 szt.

Brulion A5 kratka, 64 kartki, Religia, mix wzorów. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

37,14 zł
35,28 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,86 zł

46
Baw się z nami sylabami. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baw się z nami sylabami. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne dla dzieci w ...
Dostępny
10 szt.

Baw się z nami sylabami. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym - stanowią pomoc dla nauczycieli i logopedów, jak również rodziców, opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych wspomaganiem rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym. Książka w przystępny sposób przedstawia ćwiczenia z zakresu szeroko pojętej profilaktyki logopedycznej. Materiał w niej zawarty pozwala wpływać na rozwój kompetencji językowej dzieci w wieku przedszkolnym - zasób słownika czynnego i biernego, logiczną i spójną formę wypowiadania się zgodnie z podstawowymi normami składniowymi i fleksyjnymi oraz wyraźną, czystą artykulację. W skład publikacji, oprócz książki, wchodzi także 38 kartonowych plansz z fotografiami i rysunkami - do wykorzystania w zaproponowanych przez autorkę ćwiczeniach.

29,90 zł
26,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,89 zł

Wróć do góry