hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.06.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 16 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Morze Potworów (Rick Riordan), na drugim Uroczysko (Magdalena Kordel). Kolejny produkt to Koncentracja. Skuteczny trening skupiania uwagi + CD (Agnieszka Forzpańczyk) oraz Kapitan Żbik. Tom IV. Dziękuję, kapitanie (Władysław Krupka, Z. Safian).
1
Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Morze Potworów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Morze Potworów
Dostępny
78 szt.

Siódma klasa była dla Percy'ego Jacksona zaskakująco spokojna. W jego nowojorskiej szkole nie pojawił się żaden potwór. Ale kiedy niewinna gra w piłkę zamienia się w śmiertelną rozgrywkę z gangiem wstrętnych olbrzymów kanibali, sytuacja robi się… nieprzyjemna. A niespodziewane pojawienie się przyjaciółki Percy’ego, Annabeth, oznacza kolejne złe wieści: magiczne granice Obozu Herosów zostały zatrute przez tajemniczego wroga i jeśli nie znajdzie się lekarstwo, zniszczeniu ulegnie jedyna bezpieczna przystań herosów. W kontynuacji niezwykle popularnego komiksu Złodziej pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się na Morze Potworów, aby ocalić obóz. Ale najpierw odkryje zadziwiający sekret dotyczący jego rodziny – taki, który każe mu zadać sobie pytanie, czy bycie synem Posejdona to zaszczyt, czy tylko okrutny żart. W adaptacji Roberta Vendittiego – ze wspaniałymi rysunkami Attili Futakiego i oszałamiającymi kolorami nowego w tym zespole Tamása Gáspára – bestsellerowa książka Ricka Riordana powraca jako komiks Morze Potworów.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

6 osób kupiło
2
Uroczysko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uroczysko
Dostępny
75 szt.

Gdzieś u podnóża Sudetów, w Malowniczem, jest pensjonat Uroczysko – miejsce, które zmienia życie ludzi. Majka od dłuższego czasu ma wrażenie, że przyciąga wszystkie możliwe nieszczęścia. Zdradzona i porzucona przez męża, sama musi wychowywać nastoletnią córkę. Nie radzi sobie ze spłatą kredytu, przez co komornik chce odebrać im dom. Dosłownie cały świat wali jej się na głowę. Postanawia wyjechać w Sudety do uroczego Malowniczego. Z dala od wszystkiego chce zastanowić się nad przyszłością. Czy Majka odzyska w Malowniczem upragniony spokój? Czy jej córka Marysia zaaklimatyzuje się w zupełnie obcym jej miejscu? Czy obie odnajdą upragnione szczęście i miłość? Uroczysko to powieść pełna humoru i ciepła. Pokazuje, że niezależnie od trudnych życiowych doświadczeń, każdy może odnaleźć szczęście. Nikt nie oprze się jej urokowi.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

3 osoby kupiły
3
Koncentracja. Skuteczny trening skupiania uwagi + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koncentracja. Skuteczny trening skupiania uwagi + CD
Dostępny
79 szt.

Masz wrażenie, że przytłacza cię nadmiar informacji, często zapominasz o ważnych sprawach i nie wywiązujesz się w terminie ze swoich obowiązków? Chcesz wykonać kilka zadań jednocześnie, ale w rezultacie żadne z nich nie jest skończone? Twoje dziecko ma trudności z uczeniem się i zapamiętywaniem, a nauczyciele skarżą się, że jest nadpobudliwe i nerwowe? Poznaj czynniki, które wpływają na problemy z koncentracją uwagi, oraz metody radzenia sobie z rozkojarzeniem. Książka jest skierowana do młodzieży i dorosłych, którzy mają problemy z utrzymywaniem skupienia, oraz rodziców dzieci, które nie potrafią skoncentrować się na wykonywanych zadaniach. Z poradnika mogą korzystać również nauczyciele i pedagodzy szukający skutecznych narzędzi terapeutycznych. Ponad 170 ćwiczeń zawartych w książce oraz na płycie CD to solidny trening koncentracji, który kształtuje refleks i spostrzegawczość, rozwija pamięć, doskonali umiejętność selekcjonowania informacji, poszerza pole widzenia oraz wspiera relaksację. Dzięki poradnikowi: • dowiesz się, z czego wynikają twoje problemy z koncentracją, • wyeliminujesz rozpraszające bodźce zewnętrzne, takie jak bałagan, niefunkcjonalne urządzenie pokoju do nauki i pracy, oraz wewnętrzne: złe nastawienie, zmęczenie lub brak motywacji, • nauczysz się angażować w koncentrację zmysły – wykorzystywać w codziennej pracy odpowiednio dobraną muzykę, zapachy, a nawet smaki, • poznasz rozmaite ćwiczenia, gry i zabawy wspomagające koncentrację, m.in. labirynty, dyktanda graficzne i symetryczne, gry zręcznościowe i logiczne, • dobierzesz odpowiedni dla siebie zestaw ćwiczeń fizycznych, który pozwoli ci wypocząć, rozładować negatywne emocje i uspokoić umysł.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
4
Kapitan Żbik. Tom IV. Dziękuję, kapitanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom IV. Dziękuję, kapitanie
Dostępny
115 szt.

Jaką tajemnicę kryją stare bunkry? Kto wyrzucił mężczyznę z pędzącego samochodu? Kapitan Żbik tropi zabójcę!

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
5
Piatnik, karty, zestaw dwutaliowy, Eleganckie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty, zestaw dwutaliowy, Eleganckie
Piatnik
Dostępny
25 szt.

Najwyższej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. W komplecie 2 talie w eleganckim, złoconym pudełku z charakterystyczną Piatnikowską poduszeczką. Rewersy (koszulki) są nie tylko szlachetne, ale także symetryczne i wyraźnie różniące się od siebie. Te cechy sprawiają, że to doskonałe karty dla wszystkich, od początkujących po wytrawnych graczy. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

56,60 zł
49,81 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,79 zł

2 osoby kupiły
6
Piatnik, karty standard, Noble House - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty standard, Noble House
Piatnik
Dostępny
4 szt.

Klasyczne karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. Talia składa się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

12,60 zł
11,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

2 osoby kupiły
7
Informatyka dla potrzeb logistyka(i) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka dla potrzeb logistyka(i)
Dostępny
9 szt.

We współczesnych, skomplikowanych dla biznesu czasach, w okresie tworzenia podstaw gospodarki opartej na wiedzy, trudno sobie wyobrazić prawidłowo funkcjonującą logistykę bez dobrej informatyki. Informatyka bowiem zapewnia wymianę danych w trybie online, pozwala ograniczać koszty komunikacji, udostępnia menedżerom logistyki bazy danych pomocne przy podejmowaniu decyzji oraz ułatwia zarządzanie e-logistyką o rozproszonym charakterze. Treść rozdziałów i podrozdziałów monografii została tak dobrana, by student lub menedżer logistyki mógł: - zrozumieć istotę informatyzacji w logistyce, - identyfikować systemy informatyczne używane w logistyce, - identyfikować rodzaje i źródła informacji wykorzystywane w logistyce, - zrozumieć istotę telematyki, automatycznej identyfikacji, traceability oraz bezpieczeństwa informacji. Publikacja stanowi doskonały materiał dla studentów kierunku logistyka o profilu praktycznym i akademickim, jako że zawiera treści kształcenia, które wymagane są na uczelniach wyższych.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

2 osoby kupiły
8
Zabawy z ryżem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z ryżem
Dostępny
30 szt.

W książce Zabawy z ryżem pokazano, jak wykorzystać ryż do tworzenia zabaw edukacyjnych, których głównym celem jest rozwój zmysłów dziecka. Właściwości ryżu, jego sypkość, ciężar, kształt i łatwa dostępność sprawiają, że jest to materiał, którego wykorzystanie podczas zabaw przynosi dziecku wiele korzyści, a proponowane aktywności są możliwe do przeprowadzenia przy niewielkim nakładzie sił i funduszy.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
9
Piatnik, karty, zestaw dwutaliowy, President - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty, zestaw dwutaliowy, President
Piatnik
Dostępny
18 szt.

Najwyższej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. W komplecie 2 talie w eleganckim, złoconym pudełku z charakterystyczną Piatnikowską poduszeczką. Rewersy (koszulki) nie tylko szlachetne, ale także symetryczne i wyraźnie różniące się od siebie. Te cechy sprawiają, że to doskonałe karty dla wszystkich, od początkujących po wytrawnych graczy. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

56,60 zł
49,81 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,79 zł

1 osoba kupiła
10
Puzzle 1000 elementów. Dubaj nocą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Dubaj nocą
Castorland, 1000
Dostępny
8 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Wymiary opakowania: 35.0 x 25.0 x 5.0 cm

32,99 zł
25,73 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,26 zł

1 osoba kupiła
11
Hiszpański. Na wakacje. Audio kurs dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański. Na wakacje. Audio kurs dla początkujących
Dostępny
12 szt.

Hiszpański. Na wakacje to kurs przygotowany z myślą o osobach, które wyjeżdżają za granicę w celach turystycznych. Zapewnia skuteczną naukę mówienia i rozumienia ze słuchu. Książka doskonali znajomość słownictwa związanego z podróżowaniem, aktywnym wypoczynkiem i zwiedzaniem. 16 lekcji dotyczy typowych sytuacji, takich jak: pytanie o drogę, zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu, rezerwacja noclegu, odprawa bagażowa. Kurs dla początkujących (poziom A1–A2) ma formę praktycznych rozmówek. W każdym z rozdziałów tematycznych znajdują się przydatne słówka i dialogi wraz z tłumaczeniami. Do książki dołączona jest płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów, które pozwolą zapamiętać gotowe zwroty i wyrażenia. Dzięki Hiszpański. Na wakacje. Audio Kurs dla początkujących: • poznasz słownictwo związane z podróżami i zwiedzaniem • utrwalisz umiejętność rozumienia ze słuchu • przećwiczysz prawidłową wymowę • bez problemów porozumiesz się z obcokrajowcami!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
12
Dziecko z zespołem Aspergera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecko z zespołem Aspergera
Dostępny
18 szt.

Poradnik dla osób pracujących z dzieckiem z zespołem Aspergera, zawierający kluczowe informacje związane z procesem diagnozy, terapii oraz wsparcia w środowisku przedszkolnym i szkolnym. Od Autorki: Książka, która powstała jest wypadkową wiedzy zawartej w coraz większej ilości literatury dostępnej na rynku oraz codziennych doświadczeń osobistych i zawodowych. Starłam się przytoczyć w niej przykłady sytuacji, osób i doświadczeń, z którymi zmierzamy się każdego dnia jako specjaliści, terapeuci czy rodzice. Na swojej drodze spotkałam wiele wspaniałych osób, których wkład w tę książkę jest ogromny, chociaż nawet o tym nie wiedzą. Historie społeczne i materiały do pracy są wynikiem doświadczeń nas wszystkich i powstały z potrzeb dzieci i młodzieży, z którymi przyszło nam pracować. Patron medialny: Fundacja Jaś i Małgosia

38,00 zł
31,16 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,84 zł

1 osoba kupiła
13
Karteczki samoprzylepne 50x75/100K MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne 50x75/100K MILAN
Dostępny
7 szt.

Karteczki samoprzylepne, żółte. Wymiary: 50 x 76 mm, 100 szt.

5,99 zł
1 osoba kupiła
14
Broń Piechoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Broń Piechoty
Dostępny
1058 szt.

?Broń piechoty. Ilustrowana encyklopedia? to bogato ilustrowane i szczegółowe kompendium wiedzy o uzbrojeniu piechoty od 1895 roku do dnia dzisiejszego. Książka zawiera historię rozwoju, opisy techniczne, zdjęcia i rysunki pistoletów, rewolwerów, karabinów, strzelb gładkolufowych, karabinów snajperskich, broni maszynowej, moździerzy, broni przeciwpancernej, miotaczy ognia itd. Szczegółowo opisano najbardziej znane typy broni strzeleckiej, takiej jak pistolety P.08 Parabellum, Colt wz. 1911, Glock, Browning HP, karabiny Mauser 98K, karabinki M16 i AK 47, pistolety maszynowe MP40 i Uzi oraz wiele innych.

90,00 zł
72,90 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 17,10 zł

1 osoba kupiła
15
Ćwiczenia w terapii dysleksji i dysortografii dla uczniów klas 4-6. Zmiękczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia w terapii dysleksji i dysortografii dla uczniów klas 4-6. Zm...
Dostępny
59 szt.

Publikacja zawiera zestaw wierszy oraz ćwiczeń do wykorzystania podczas terapii dysleksji i dysortografii dla uczniów klas 4-6. Przedstawiony materiał ortograficzny nie tylko pomaga doskonalić praktyczne umiejętności i znajomość zasad pisowni zmiękczeń, ale także usprawnia procesy analizy i syntezy wzrokowej. W publikacji znajdują się różnorodne ćwiczenia, takie jak: logogryfy, krzyżówki, przeskakiwanki, szyfrowanki, które wzbogacają słownictwo i stymulują rozwój intelektualny. Zaproponowane przez autorkę wierszyki mogą być również wykorzystywane podczas zajęć polonistycznych i artystycznych (teatr, drama, plastyka).

19,50 zł
15,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,51 zł

1 osoba kupiła
16
Klasyka Wierszyka - Lokomotywa w.2015 LIWONA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka Wierszyka - Lokomotywa w.2015 LIWONA
Dostępny
50 szt.

Stoi na stacji lokomotywa, Ciężka, ogromna i pot z niej spływa: Tłusta oliwa. Stoi i sapie, dyszy i dmucha, Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha... Fragment wiersza Juliana Tuwima, który powinni znać wszyscy w wieku od 3 do 100 lat.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
17
Piatnik, karty poker, Opti poker - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty poker, Opti poker
Piatnik
Dostępny
20 szt.

Najwyższej jakości karty do pokera renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. Na awersach powiększone indeksy. Do rozgrywek, w których potrzebna jest lepsza widoczność oraz dla osób słabiej widzących. Talia składa się z 55 plastikowanych kart o pokerowym wymiarze 63 x 88 mm i gramaturze 310. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

20,00 zł
17,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
18
Śląscy potentaci - dziedzictwo Schaffgotschów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śląscy potentaci - dziedzictwo Schaffgotschów
Dostępny
8 szt.

Jest to trzeci tom cyklu albumów fotograficzno-historycznych prezentujących dziedzictwo śląskich potentatów gospodarczych, największych twórców potęgi przemysłowej Śląska. Poprzednie dwa zostały poświęcone spuściźnie Ballestremów i Henckel von Donnersmarcków. Historia rodu Schaffgotschów sięga średniowiecza. Choć głównie związani z Cieplicami, posiadali także rozległe dobra w kotlinie jeleniogórskiej, wokół Gryfowa Śląskiego, w północnych Czechach, a od połowy XIX wieku również na Górnym Śląsku, zwłaszcza w dzielnicach dzisiejszych miast Ruda Śląska i Bytom. Miłośników miejsc zabytkowych zainteresuje z pewnością to, że główną siedzibą górnośląskiej gałęzi rodu był pałac w Kopicach ? dzisiaj świadectwo zmiennych kolei losu. Materiał zgromadzony w książce został podzielony na następujące części: Historia rodziny, Działalność gospodarcza, Działalność społeczna oraz Pałace. Autorzy Beata Pomykalska, Paweł Pomykalski, Joanna Oczko nadali dwujęzycznemu (polsko-niemieckiemu) albumowi Śląscy potentaci ? dziedzictwo Schaffgotschów/Die schlesischen Großindustriellen ? das Erbe der Schaffgotsch atrakcyjną formę. Duża ilość fotografii i niezbędne informacje merytoryczne rozwijają wiedzę mieszkańców regionu, zaś pozostałym mieszkańcom Polski pokazują inne, mniej znane i ciekawsze oblicze Górnego Śląska. Dziedzictwo przemysłowe, choć coraz częściej doceniane, wciąż jest narażone na zniszczenie. Album ten będzie zatem dokumentacją stanu tu i teraz, a po latach nabierze wartości jako pamiątka epoki, w której powstał.

79,90 zł
57,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,37 zł

1 osoba kupiła
19
Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

„Można powiedzieć o nim przeciwstawne rzeczy i wszystkie okażą się prawdą”. Wszyscy znamy księdza Jana Twardowskiego, ale niewiele o nim wiemy. Jaki był naprawdę? Autorka dotarła do nieznanych zapisków księdza Jana. Dzięki nim poznajemy człowieka pełnego sprzeczności. Dlaczego czuł się samotny? Skąd brała się u niego wielka potrzeba przyjaźni z kobietami? Czy wieloletnie kontakty z oficerem SB są rzeczywiście rysą na jego wizerunku? Ksiądz Paradoks to niezwykła historia człowieka, który wymyka się wszelkim schematom. Poznaj jego młodość, początki niezwykłej popularności oraz ostatnie, najbardziej tajemnicze lata jego życia.

44,90 zł
34,57 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

20
Oby wszyscy tak milczeli o Bogu! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oby wszyscy tak milczeli o Bogu!
Dostępny
218 szt.

ANNA KAROŃ-OSTROWSKA: Mam poczucie, że mówi Ksiądz o Kościele jako filozof, nie jako duszpasterz. Mówi Ksiądz o myśleniu, nadziei, prawdzie... KS. JÓZEF TISCHNER: Cóż jeszcze? Nawet w filozofii nie zajmuje się Ksiądz problemem Boga. Czy jest to programowe Tischnera milczenie o Bogu? Oby wszyscy tak milczeli o Bogu jak ja! Mówię o tym, co widzę, a nie o tym, co sobie wymyślę, że zobaczę. Kiedy robię filozofię człowieka i staram się, żeby tego człowieka pokazać w maksymalnym otwarciu na Boga, to ja milczę o Bogu?!(fragment książki) Rozmowy ks. Józefa Tischnera z jego uczennicą Anna Karoń-Ostrowską ukazały się już po śmierci wybitnego filozofa. Opublikowane pierwotnie w tomie Spotkanie (2003), obecnie trafiają do czytelników w poszerzonej wersji. Stąd nowy tytuł: akcent w książce pada bowiem na to, jak Tischner w swojej działalności potrafił połączyć erudycję filozoficzną z doświadczeniem drugiego człowieka i horyzontem wiary. Anna Karoń-Ostrowska – filozofka, redaktorka kwartalnika „Więź” i jedna z inicjatorek powstania Instytutu Myśli Józefa Tischnera – bardzo wnikliwie przepytuje swego nauczyciela, prosząc go zarówno o rozjaśnienie różnych kwestii filozoficznych, jak i wydobywając zeń ważne informacje biograficzne. Dowiadujemy się m.in.: dlaczego Tischner nie chciał robić kariery na zachodzie Europy, lecz wolał pozostać „filozofem Sarmatów”, które języki obce sprawiały mu największy kłopot oraz jak wyglądały jego relacje z kard. Karolem Wojtyłą i czemu nie cieszył się z jego wyboru na Stolicę Piotrową.

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

21
Herbie Hancock. Autobiografia legendy jazzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Herbie Hancock. Autobiografia legendy jazzu
Niedostępny
Brak

Pasjonująca opowieść legendarnego jazzmana i kompozytora. Historia Herbiego Hancocka, złotego dziecka jazzu, wiedzie od trudnych początków w purytańskiej Ameryce, przez pracę w Kwintecie Milesa Davisa, po innowacje, które wprowadzał jako lider własnego przełomowego Sekstetu. Hancock współpracował z niemal wszystkimi wielkimi współczesnymi muzykami: Joni Mitchell, Christiną Aguilerą, Steviem Wonderem, Stingiem czy Carlosem Santaną. Miał olbrzymi wpływ na kształtowanie się zarówno akustycznego, jak i elektrycznego jazzu, R&B i hip-hopu. Pasja, geniusz i pragnienie odkrywania kolejnych gatunków muzycznych przyniosły mu czternaście nagród Grammy i Oscara. Herbie Hancock po raz pierwszy tak szczegółowo opowiada o swoim życiu i niezwykłej karierze. Zdradza swoje muzyczne fascynacje, przytacza nieznane wcześniej, często szokujące historie zza kulis showbiznesu, mówi o swoim wieloletnim małżeństwie, problemach z narkotykami i rasizmem, a także inspiracjach buddyzmem. Jego autobiografia to nie tylko bezcenny wkład w literaturę jazzową, ale także pozycja, którą powinni przeczytać wszyscy fani artysty i miłośnicy muzyki.

44,90 zł
34,57 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

22
Świat jako labirynt. Tom II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat jako labirynt. Tom II
Dostępny
27 szt.

Książka ta stanowi kontynuację studiów o manieryzmie w sztuce. Oba tomy dzieli materiał badawczy, łączy zaś problematyka człowieka nowoczesnego. Hocke, posługując się ważnymi dla kultury dziełami literackimi, stara się ukazać istotne cechy pewnego typu ludzkiego ? homo europeus. W tym celu zapuszcza się w mało dostępne obszary historii ducha, skupia się na tym, co w tożsamości europejskiej problematyczne, nieregularne i niejasne, penetruje dziedzictwo obrazów i myśli, żywiąc przekonanie, że źródeł formacji homo europeus należy szukać w dysharmonii, po ? jak pisze ? ?nocnej, zaludnionej przez demony? stronie Europy. W swoich rozważaniach Hocke nie skupia się jednak wyłącznie na artystycznych manifestacjach, ale traktuje manieryzm jako światopogląd. Omawiając filozofię, psychologię, erotyzm, estetykę, ulubione symbole i konkretne dzieła manierystów, ukazuje, w jaki sposób ich aktywność uzupełniała się i współgrała z aktywnością klasyków.

65,00 zł
54,60 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,40 zł

23
Wychowanie przez zabawę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wychowanie przez zabawę
Dostępny
8 szt.

Książka zawiera scenariusze zabaw, propozycje gier i projektów, które z założenia mają zabezpieczać potrzeby rozwojowe dzieci i młodzieży, także tych z deficytami. Zaproponowane aktywności dla dzieci i młodzieży w każdym wieku mają za zadanie wzmocnić wszechstronny rozwój dziecka od poczęcia do dojrzałości, a także przyczynić się do kompensacji deficytów rozwojowych. Dzieci i młodzież, uczestnicząc w proponowanych zabawach, grach i projektach, wzmocnią obszary związane z rozwojem kluczowych kompetencji.

46,00 zł
37,72 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,28 zł

24
Psychologiczne uwarunkowania i ocena wartości dowodowej zeznań świadków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologiczne uwarunkowania i ocena wartości dowodowej zeznań świadkó...
Dostępny
13 szt.

Problematyka związana z uzyskiwaniem i oceną zeznań świadków stanowi jeden z ważniejszych obszarów badań w psychologii sądowej. Ustalenie w toku postępowania sądowego przyczyn, przebiegu i okoliczności zdarzenia przestępczego odbywa się przy zastosowaniu różnych metod, ale wyjaśnienie sprawy najczęściej nie jest możliwe bez zebrania i przeanalizowania zeznań świadków. Dowód z zeznań świadków jest jednym z podstawowych środków dowodowych i najczęściej występujących w postępowaniu karnym, a relacja świadka, mimo dużego obciążenia jej subiektywizmem, jest niejednokrotnie jedyną metodą uzyskiwania informacji i ustalania prawdy sądowej. W ostatnich latach dostrzegalny jest stały, dynamiczny i globalny rozwój badań empirycznych, koncentrujące się na zagadnieniach pozostających w bezpośrednim związku ze stosowaniem prawa i zastosowaniem psychologii w naukach prawnych. Psychologia sądowa może przyczynić się do usprawnienia praktyki ścigania i orzecznictwa. Obok dążenia do rozwoju i doskonalenia metod przesłuchania, wsparcie psychologiczne może być ukierunkowane na poszukiwanie nowatorskich metod oceny uwarunkowań wiarygodności zeznań i tworzenie warunków do ich aplikacji w toku postępowań sądowych. Badacze i praktycy stale poszukują nowych, skutecznych sposobów pozyskiwania i różnicowania pełnych, nieobciążonych błędami lub zniekształceniami, od zeznań skażonych na skutek czy to indolencji przesłuchujących, czy też celowo lub nieświadomie zafałszowanych.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

25
Organizacja współczesnej recepcji hotelowej. Cześć 1. T.11.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizacja współczesnej recepcji hotelowej. Cześć 1. T.11.1
Dostępny
5 szt.

Organizacja współczesnej recepcji hotelowej. Część 1 to niezwykła pozycja wydawnicza na rynku podręczników szkolnych. Autorka jest wieloletnim praktykiem w zawodzie hotelarza, a od kilku lat także wykładowcą przedmiotów zawodowych. Doświadczenie zawodowe, pasja i chęć podzielenia się swoją bogatą wiedzą zaowocowały przekrojowym opracowaniem o szczegółach pracy współczesnej hotelowej recepcji XXI wieku, która opiera się na starannie wykształconych pracownikach i systemach informatycznych. Podręcznik został napisany z myślą o uczniach techników i szkół policealnych, przygotowujących się do pracy w zawodzie hotelarza. Nowa podstawa programowa zwraca uwagę na działalność recepcji jako wiodącej komórki w hotelu. W podręczniku znaleźć można teoretyczną i praktyczną wiedzę, która pomoże przygotować się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji zawodowej T.11. Planowanie i realizacja usług w recepcji. Przedstawione w podręczniku treści zgodne z wymogami nowej podstawy programowej są poparte licznymi przykładami i urozmaiconymi ćwiczeniami. Podręcznik nie ogranicza się tylko do wymogów kształcenia w zawodzie, ale zawiera także wiele treści przydatnych dla pracowników branży hotelarskiej. Można tu znaleźć informacje o różnych procedurach i zasadach związanych z pracą w recepcji, niepublikowanych dotychczas w podręcznikach. Hotelarstwo XXI wieku wymaga znajomości języków obcych, dlatego też każdy rozdział podręcznika został wzbogacony branżowym słownictwem i zwrotami w języku angielskim.

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

26
Piękno bez granic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękno bez granic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.21

Francuskie kosmetyki z ?polskim sercem? Jak powstawało imperium kosmetyczne Sisley zrodzone z miłości między Francją a Polską Książka Od Marii Walewskiej do Sisleya to biografia starego szlacheckiego rodu d?Ornano pochodzącego z Korsyki, którego losy od ponad 200 lat są związane z Polską. To również historia powstania firmy kosmetycznej Sisley. Jej autor Hubert d?Ornano urodził się w Polsce w 1926 roku. Hubert d?Ornano,potomek Marii Walewskiej i jego żona Izabela d?Ornano, z domu Potocka, stworzyli jedną z najbardziej ekskluzywnych marek kosmetycznych ? Sisley. Izabela i Hubert d'Ornano są bardzo zaangażowani w promowanie. Polski. Przed 10 laty utworzyli stowarzyszenie "Pomoc dla Polski", które wysyłało sprzęt medycznyi leki (między innymi do Gdańska i Lublina) i szkoliło polski personel medyczny w ośrodkach francuskich. Dzięki stypendium, ufundowanemu dla uczczenia pamięci ich tragicznie zmarłego syna Marka, szkoleni są we Francji polscy biznesmeni. Izabela d'Ornano zawsze stara się promować swój kraj rodzinny - Polskę, tak wychowali ją rodzice i dlatego nazywana jest często ambasadorem spraw polskich na świecie. W 1994 r. za swą działalność została odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Pragnę opowiedzieć historię rodu d?Ornano, która jest zarazem historią firmy Sisley. To dzieje nazwiska d?Ornano, szlacheckiej rodziny pochodzącej z Korsyki, która dała Francji trzech marszałków i jednego ministra. To również zdumiewająca historia polskiego pochodzenia trzech postaci kobiecych w naszej rodzinie: Marii Walewskiej, Elżbiety d?Ornano z domu Michalskiej i Izabeli d?Ornano z domu Potockiej; i ja także urodziłem się w Polsce, w 1926 roku. To również historia związków naszej rodziny ze światem kosmetyków od chwili, kiedy mój ojciec, Guillaume d?Ornano, postanowił wraz ze swym wspólnikiem stworzyć, na początku lat trzydziestych ubiegłego wieku, pierwszą markę kosmetyków do pielęgnacji. To także historia mojego brata Michela i moja ? a dołączyli do nas niebawem nasi rodzice ? kiedy stworzyliśmy, tuż po drugiej wojnie światowej, nową markę perfum i kosmetyków. To w końcu historia firmy Sisley, która począwszy od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku wykorzystała, czerpiąc z rodzinnego doświadczenia i nowoczesności wszystko, co najlepsze, ożywiana zawsze duchem przedsiębiorczości, wiarą w sens wysiłku i wolą, by tworzyć coraz lepiej, kierując się umiłowaniem natury.

120,00 zł
86,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

27
Ogień i woda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogień i woda
Dostępny
1219 szt.

W życiu 16-letniej Telli Holloway wszystko jest nie tak. Jej brat jest umierający, a gdy kilkunastu lekarzy nie może ustalić, co mu dolega, rodzice decydują się zamieszkać w Zapadłej Dziurze w Montanie, by Cody miał świeże powietrze. Tella traci ukochane życie w Bostonie i przyjaciół, rodzice doprowadzają ją do szału, jej brat jest bliski śmierci, a ona kompletnie bezradna dopóki nie odbiera tajemniczych instrukcji, jak wystartować w Piekielnym Wyścigu prowadzącym przez dżunglę, pustynię, ocean i góry, by wygrać nagrodę, której Tella rozpaczliwie pragnie: lekarstwo na chorobę brata. Ale wszyscy uczestnicy pragną leku dla kogoś, kogo kochają, i walczą zaciekle nie ma gwarancji, że Tella (lub ktokolwiek inny) przetrwa wyścig. Może liczyć tylko na swoją pandorę zwierzątko, które powinno mieć niezwykłe zdolności, ale Tella nie ma pojęcia jakie, a nawet czy w ogóle je ma. Wyprawa jest mordercza, zegar tyka, a Tella wie, że nie może ufać nikomu, nawet członkom swojej grupy. Czy może zaufać przynajmniej Guyowi? Czy rodzące się uczucie pomoże jej wygrać wyścig, czy będzie przyczyną jej klęski?

34,90 zł
27,22 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,68 zł

28
Organizacja współczesnej recepcji hotelowej. Kwalifikacja T.11.2. Cześć 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizacja współczesnej recepcji hotelowej. Kwalifikacja T.11.2. Cześ...
Dostępny
4 szt.

Organizacja współczesnej recepcji hotelowej. Część 2 jest podręcznikiem dla uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa i przygotowujących się do egzaminu z kwalifikacji zawodowej T.11. W publikacji znajdują się standardy związane z obsługą gości, którzy przyjeżdżają i wyjeżdżają z hotelu. Przedstawiona jest organizacja pracy w recepcji, procedury wspomagające system obsługi gości, a także zaprezentowane są druki i formularze obowiązujące w hotelu. Dodatkowo opisane są urządzenia i narzędzia używane we współczesnej recepcji. Publikacja zawiera ciekawe ćwiczenia, dzięki którym uczeń nauczy się praktycznych sposobów przyjmowania, obsługiwania i wymeldowywania gości hotelowych. Każdy rozdział podręcznika został wzbogacony branżowym słownictwem i zwrotami w języku angielskim, które pomogą poznać terminologię i zwroty stosowane hotelarstwie na całym świecie.

35,00 zł
28,70 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,30 zł

29
Już się uczę! Zabawy edukacyjne 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę! Zabawy edukacyjne 5-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

Zabawy edukacyjne 4-latka i Zabawy edukacyjne 5-latka to kontynuacja serii edukacyjnej „Już się uczę!” przygotowanej z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Kolejne książki zawierają różnorodne zadania, które przybliżają dzieciom otaczający je świat, a jednocześnie mają na celu rozwijanie sprawności manualnych i spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia, ćwiczenie pamięci i koncentracji uwagi, a także dbanie o rozwój mowy. Książki zawierają proste, a jednocześnie urocze ilustracje i naklejki, które uatrakcyjnią zadania. A para sympatycznych bohaterów zachęci dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz doświadczenia autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

30
Już się uczę! Zabawy edukacyjne 4-Latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę! Zabawy edukacyjne 4-Latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.24

Zabawy edukacyjne 4-latka i Zabawy edukacyjne 5-latka to kontynuacja serii edukacyjnej „Już się uczę!”, przygotowanej z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Kolejne książki zawierają różnorodne zadania, które przybliżają dzieciom otaczający je świat, a jednocześnie mają na celu rozwijanie sprawności manualnych i spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia, ćwiczenie pamięci i koncentracji uwagi, a także dbanie o rozwój mowy. Książki zawierają proste, a jednocześnie urocze ilustracje i naklejki, które uatrakcyjnią zadania. A para sympatycznych bohaterów zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz doświadczenia autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

31
Czarna piosenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna piosenka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Czarna piosenka to tomik, który miał być debiutem Wisławy Szymborskiej, ale nigdy nie został wydany. Prawdopodobnie wstrzymała go cenzura, bo w takim kształcie nie mógł się wówczas ukazać. Niektóre z wierszy publikowane były w czasopismach literackich, zaledwie kilka z nich poetka włączyła później do wydań książkowych. W roku 1970 Adam Włodek podarował jej na urodziny niezwykły prezent – zebrał wszystkie jej wiersze z lat 1944–1948, przepisał na maszynie i opatrzył komentarzami, a następnie wręczył wraz z listem: „Kochana Wisełko…”. Prezent ten przechowywany był przez całe lata i dopiero w roku 2014, opatrzony wstępem Joanny Szczęsnej, trafia do rąk czytelników poezji Wisławy Szymborskiej.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

32
Odnaleziony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odnaleziony
Dostępny
1728 szt.

Księga III trylogii z Mickeyem Bolitarem Bratankiem Myrona Bolitara Są rzeczy, o których lepiej nie wiedzieć MORDERSTWO TAJEMNICA INTRYGI Minęło osiem miesięcy od tragicznej śmierci ojca Mickeya. Osiem miesięcy kłamstw, przemilczeń i pytań bez odpowiedzi. Chłopak wciąż wierzy, że wypadek samochodowy, w którym ojciec podobno zginął, był jedną wielką mistyfikacją. Ekshumacja zwłok tylko utwierdza go w tym przekonaniu. Mickey próbuje dociec prawdy o ojcu, ale prowadzi jeszcze dwa niezależne śledztwa. Jedno dotyczy afery dopingowej w szkolnej drużynie koszykówki. Drugie - zaginięcia chłopaka jego przyjaciółki Emy. Chłopaka, który być może w ogóle nie istnieje.

34,00 zł
27,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,80 zł

33
Mój pierwszy atlas świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy atlas świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.22

Zapraszamy w podróż dookoła świata Całokartonowy atlas przygotowany specjalnie dla dzieci. Zawiera zabawnie ilustrowane mapy świata i poszczególnych kontynentów oraz informacje i ciekawostki dotyczące geografii, przyrody różnych regionów i krajów na świecie. W serii również Mój pierwszy atlas Polski

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

34
Taktyczne ratownictwo medyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taktyczne ratownictwo medyczne
Dostępny
18 szt.

W publikacji opisano takie zagadnienia jak: TCCC – Taktyczna Pomoc Rannym Na Polu Walki, badanie poszkodowanego, udrażnianie dróg oddechowych, postępowanie w krwotokach, wstrząs, balistyka ran postrzałowych i obrażeń detonacyjnych, urazy klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy, głowy, kończyn, kręgosłupa, oparzenia, sposoby ewakuacji poszkodowanego w warunkach taktycznych, farmakoterapia, dokumentacja medyczna, TECC – Tactical Emergency Casualty Care – Postępowanie Medyczne w Sytuacjach Zagrożenia, segregacja poszkodowanych.

89,00 zł
82,77 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,23 zł

35
Puzzle 1000 elementów. Ruyer, Piłka nożna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Ruyer, Piłka nożna
Piatnik, 1000
Dostępny
14 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

70,80 zł
62,30 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,50 zł

36
Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, od ponad dwudziestu lat modli się we wspólnocie Kościoła. Doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary, jednak niedawno w jego życiu nastąpił przełom. Przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu. Autor opisał swoje doświadczenia oraz historie ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze odczuli potężną siłę Miłości. Zero wymądrzania się. Zero teoretycznych rozważań. Zero nachalnej propagandy. 100% żywego doświadczenia wiary. Ta książka to 44 dobre wiadomości. O Wszechmogącym, który uzdrawia, i ludziach, którzy mu zaufali. Przekonaj się, kim jest Bóg i pozwól mu działać w twoim życiu. Uwielbiaj i rób, co chcesz!

29,90 zł
23,02 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,88 zł

37
Puzzle 1000 elementów. Ruyer, Narty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Ruyer, Narty
Piatnik, 1000
Dostępny
5 szt.

Wielkość obrazu po ułożeniu: 67,5 x 44,1 cm. Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie.

64,99 zł
57,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,80 zł

38
Puzzle 1000 elementów. Picasso, Kobieta z książką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Picasso, Kobieta z książką
Piatnik, 1000
Dostępny
9 szt.

Ekskluzywne puzzle renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. 1000 elementów. Wielkość obrazu po ułożeniu: 44,1 x 67,5 cm. Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

80,95 zł
71,24 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,71 zł

39
Rio Grande - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rio Grande
Piatnik, od 10 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Doskonała gra typu „Tile Placement”. Gracze wspólnie budują rzekę i otaczające ją tereny. Otrzymują punkty za elementy, które ją wzbogacają – jeziora, mielizny, meandry, delty, z budową mostów na czele. Wymiary opakowania: 17,0 x 24,0 x 4,5 cm

41,00 zł
36,08 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,92 zł

40
Piatnik, karty, zestaw dwutaliowy, Wiedeńskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piatnik, karty, zestaw dwutaliowy, Wiedeńskie
Piatnik
Dostępny
14 szt.

Wysokiej jakości karty do gry renomowanej firmy Ferd. Piatnik & Sohne. W komplecie 2 talie (nieco większe) w standardowym Piatnikowskim pudełku. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 62 x 91 mm i gramaturze 310. Idealne zarówno do brydża, pokera, remika jak i innych gier. Wyroby wiedeńskiej fabryki Ferd. Piatnik & Sohne od 1824 roku urzekają bogactwem wzorów i perfekcją wykonania. Jakość i tradycja!

39,99 zł
35,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,80 zł

41
Fiszki PLUS. Angielski. Zwroty konwersacyjne dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki PLUS. Angielski. Zwroty konwersacyjne dla początkujących
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.07

Fiszki PLUS. Zwroty konwersacyjne dla początkujących (A1–B1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się ważnych zwrotów konwersacyjnych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po angielsku. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! • Ucz się łącznie 1600 zwrotów konwersacyjnych, wyrażeń i zdań – poznaj użycie gotowych wzorców komunikacyjnych, utrwal reguły gramatyczne. • Poznaj prawidłową wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich zwrotów i zdań oraz ich tłumaczeń. • Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania). • Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz! • Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie – w drodze do pracy lub szkoły!

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

42
Hiszpański. Gramatyka w pigułce. Dla początkujących i średnio zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański. Gramatyka w pigułce. Dla początkujących i średnio zaawanso...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Hiszpański. Gramatyka w pigułce to doskonała pomoc w nauce i szybkiej powtórce najważniejszych zagadnień gramatycznych języka hiszpańskiego. Książka adresowana jest do osób początkujących i średnio zaawansowanych (poziom A1-B1), które chcą usystematyzować i szybko sprawdzić swoją wiedzę. Podręcznik podzielony jest na 19 rozdziałów, które opisują najważniejsze tematy gramatyczne, między innymi rodzajniki, przyimki, czasy i tryby czasownika oraz zasady tworzenia mowy zależnej. 70 ćwiczeń o różnym stopniu trudności daje możliwości zweryfikowania zdobytej wiedzy, a klucz do ćwiczeń pozwala na samodzielne sprawdzenie poprawności udzielonych odpowiedzi. Hiszpański. Gramatyka w pigułce to: – skondensowana wiedza – teoria i przykłady, – 70 ćwiczeń utrwalających wraz z kluczem odpowiedzi, – najważniejsze zagadnienia, m.in.: rodzajniki, przyimki, czasy i tryby czasownika oraz zasady tworzenia mowy zależnej, – powtórka przed sprawdzianem i egzaminem.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

43
Świnka Peppa, 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa, 25 cm
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Pluszak z uwielbianej przez dzieci bajki uprzyjemni najmłodszym każdą zabawę! Świnkę wykonano z miękkiego pluszu, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. W pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci. Wielkość: 25.0 cm

42,80 zł
38,52 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,28 zł

44
Włoski na wakacje. Audio kurs dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski na wakacje. Audio kurs dla początkujących
Dostępny
15 szt.

Włoski na wakacje to kurs przygotowany z myślą o osobach, które wyjeżdżają za granicę w celach turystycznych. Zapewnia skuteczną naukę mówienia i rozumienia ze słuchu. Książka doskonali znajomość słownictwa związanego z podróżowaniem, aktywnym wypoczynkiem i zwiedzaniem. 16 lekcji dotyczy typowych sytuacji, takich jak: pytanie o drogę, zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu, rezerwacja noclegu, odprawa bagażowa. Kurs dla początkujących (poziom A1–A2) ma formę praktycznych rozmówek. W każdym z rozdziałów tematycznych znajdują się przydatne słówka i dialogi wraz z tłumaczeniami. Do książki dołączona jest płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów, które pozwolą zapamiętać gotowe zwroty i wyrażenia. Dzięki Włoski na wakacje! Audio Kurs dla początkujących: • poznasz słownictwo związane z podróżami i zwiedzaniem • utrwalisz umiejętność rozumienia ze słuchu • przećwiczysz prawidłową wymowę • bez problemów porozumiesz się z obcokrajowcami!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

45
Francuski. Na wakacje + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski. Na wakacje + CD
Dostępny
21 szt.

Francuski. Na wakacje to kurs przygotowany z myślą o osobach, które wyjeżdżają za granicę w celach turystycznych. Zapewnia skuteczną naukę mówienia i rozumienia ze słuchu. Książka doskonali znajomość słownictwa związanego z podróżowaniem, aktywnym wypoczynkiem i zwiedzaniem. 16 lekcji dotyczy typowych sytuacji, takich jak: pytanie o drogę, zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu, rezerwacja noclegu, odprawa bagażowa. Kurs dla początkujących (poziom A1-A2) ma formę praktycznych rozmówek. W każdym z rozdziałów tematycznych znajdują się przydatne słówka i dialogi wraz z tłumaczeniami. Do książki dołączona jest płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów, które pozwolą zapamiętać gotowe zwroty i wyrażenia. Dzięki kursowi Francuski. Na wakacje: – poznasz słownictwo związane z podróżami i zwiedzaniem, – utrwalisz umiejętność rozumienia ze słuchu, – przećwiczysz prawidłową wymowę, – bez problemów porozumiesz się z obcokrajowcami.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

46
Zabawy logiczne dla ucznia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy logiczne dla ucznia
Dostępny
24 szt.

Pakiet pomaga rozwijać zdolności umysłowe uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej i przygotowuje ich do zdobywania wielu nowych kompetencji w formie najbardziej naturalnej dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy! Pakiet zawiera: • poradnik dla opiekunów z konkretnymi wskazówkami doświadczonego psychologa, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a także 28 różnorodnych ćwiczeń wspierających rozwój umysłowy uczniów, • 104 zagadki, które doskonalą umiejętność myślenia logicznego i koncentracji, a ponadto pozwalają szybko sprawdzić rozwiązanie na odwrocie karty. Atrakcyjne ilustracje uzupełniają treść edukacyjną i rozwijają wyobraźnię, • 15 zmywalnych kart z inspirującymi zadaniami, które ćwiczą grafomotorykę ręki (rysowanie po śladzie), kreatywność (przez twórcze uzupełnianie ilustracji) oraz w atrakcyjny sposób uzupełniają naukę pisania w szkole, • gratis suchościeralny flamaster – pisz, rysuj, zmazuj, poprawiaj! Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować uczniom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich możliwości i zainteresowań.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

47
Lotnisko bez tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotnisko bez tajemnic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Przyjrzyj się z bliska tętniącemu życiem portowi lotniczemu! Po terminalu kręci się mnóstwo pasażerów, o których dba obsługa lotniska, a z pasów startują samoloty pasażerskie i wielkie transportowce. Ta książka z okienkami została stworzona dla dzieci o małych rączkach i ogromnej potrzebie poznawania świata.

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

48
Elegijna świadomość romantyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elegijna świadomość romantyków
Dostępny
16 szt.

Jak poradzić sobie z niemożliwą do przepracowania stratą? Jak zamieszkać w teraźniejszości? Jak poczuć się u siebie wśród ruin i grobów? Te trzy pytania (o podmiot, doświadczenie czasu oraz przestrzeń) okazały się kluczowe w romantycznym myśleniu o elegii. W pierwszej połowie XIX wieku w całej Europie elegia przestała być postrzegana jako gatunek posiadający jasne wyznaczniki formalne. Romantycy chętniej mówili o elegijności, definiując ją jako szczególny sposób postrzegania i odczuwania świata. Co więcej, byli przekonani, że elegijność jest rewersem sielskości. Tą ostatnią nie można się zaś zachwycać, wyzbywszy się obawy przed jej utratą. Poeci usiłowali uchwycić to zjawisko, sięgając po topikę wyrastającą z tradycji pastoralnej. Świadomość elegijna jest zatem wyrazem przeświadczenia, że literatura to zapis zmagań z życiem, które – pomimo sekretnych pragnień i projektów – zawsze zawodzi nasze oczekiwania oraz odziera rzeczywistość ze złudzeń, w których istnienie chcielibyśmy wierzyć.

42,00 zł
35,28 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

49
Oczami Mistrza i przyjaciół Kuchnia Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczami Mistrza i przyjaciół Kuchnia Polska
Dostępny
4 szt.

Był to kucharz nad kucharze, wszyscy uczestnicy tego spontanicznego zrywu, którego efektem jest ta książka, dają na to parol, czyli ręczą zawodowym honorem. Był znany i ceniony w całej gastronomicznej branży, przez wszystkich kolegów po fachu. I to właśnie oni, pod przewodnictwem Jego syna, Łukasza Kołodzieja, który na potrzeby tej książki przygotował dania według receptur Ojca, składają tutaj hołd wybitnemu szefowi kuchni ? Lesławowi Kołodziejowi, tytułowemu Mistrzowi ? prezentując współczesną kuchnię polską tak, jak On ją widział.

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

50
Karty pojedyncze, poker brydż. Duke - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pojedyncze, poker brydż. Duke
Piatnik
Dostępny
4 szt.

Klasyczne, bardzo popularne karty do gry. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Wymiary opakowania: 6,0 x 9,1 x 1,8 cm

18,35 zł
16,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,36 zł

51
Brulion A4 w kratkę 96 kartek 5 sztuk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4 w kratkę 96 kartek 5 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny
7 szt.

Bruliony w półtwardej oprawie Unipap charakteryzuje wysoka jakość i ciekawy design okładek. Brulion ma wzmocniony grzbiet i laminowaną okładkę a kartki, o gramaturze 70g/m2. Ilość kartek ? 96 Format ? A4 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? kratka

88,48 zł
84,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,42 zł

52
Zeszyt A5 w linie 60 kartek 10 sztuk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w linie 60 kartek 10 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny
17 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Licencja ? UNIPAP Ilość kartek ? 80 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? linia Cechy szczególne ? czerwony margines i zaokrąglone rogi.

31,00 zł
29,45 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

53
Zeszyt A5 w trzy linie 16 kartek 15 sztuk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w trzy linie 16 kartek 15 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny
17 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze . Ilość kartek ? 16 Format ? A5 Papier ? kredowy Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? trzy linie Cechy szczególne ? linia dwukolorowa

24,35 zł
23,13 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,22 zł

54
Zeszyt A5 w linie 60 kartek 10 sztuk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w linie 60 kartek 10 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny
17 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Ilość kartek ?60 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? linia Cechy szczególne ? czerwony margines i zaokrąglone rogi.

31,00 zł
29,45 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,55 zł

55
Świeczka cyfra "4" z brokatem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka cyfra "4" z brokatem
Godan, 1
Dostępny
352 szt.

Świeczka w kolorze białym z kolorowym brokatowym obramowaniem. Dodatkowo ma podstawkę, która umożliwia swobodne przymocowanie do tortu. Wysokość świeczki: 6.5 cm Wysokość z podstawką: 7.5 cm

3,99 zł
56
Idiomy polsko-hiszpańskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idiomy polsko-hiszpańskie
Dostępny
14 szt.

Polskie i hiszpańskie idiomy i wyrażenia podobne Prawie 1800 haseł głównych Około 2500 wyrażeń Wskazówki objaśniające i definicje w języku polskim i hiszpańskim Przykłady użycia haseł w kontekście w języku polskim i hiszpańskim Pełny indeks w języku polskim i hiszpańskim.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

57
Świeczka urodzinowa. Cyferka 4, czerwony kontur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa. Cyferka 4, czerwony kontur
Godan
Dostępny
178 szt.

Świeczka urodzinowa – cyferka 4 z czerwonym konturem.

2,99 zł
58
Świeczka cyferka 2, czerwony kontur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka cyferka 2, czerwony kontur
Godan
Dostępny
162 szt.

Świeczka cyferka 2 z czerwonym konturem.

2,99 zł
59
Świeczka cyfra "1", czerwony kontur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka cyfra "1", czerwony kontur
Godan, 1
Dostępny
240 szt.

Ładna świeczka w kolorze białym z czerwonym obramowaniem w kształcie cyfry jeden. Podstawka umożliwia przymocowanie do tortu, zapewniając jej stabilność. Piękna dekoracja urodzinowego ciasta dla młodszych i starszych jubilatów. Sprawdzi się także idealnie na wszelkiego rodzaju rocznicach, bankietach firmowych i wszędzie tam, gdzie z cyfr można ułożyć liczbę lub rok. Wysokość świeczki: 5.5 cm Wysokość świeczki z podstawką: 7.0 cm

2,99 zł
60
Świeczka cyfra 9 z czerwonym konturem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka cyfra 9 z czerwonym konturem
Godan, 1
Dostępny
98 szt.

Świeczka urodzinowa w kształcie cyfry 9 otoczona czerwonym konturem świetnie sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Podstawka pozwala stabilnie umieścić świeczkę w cieście.

2,99 zł
61
Klucz do głębszego życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz do głębszego życia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Aiden Wilson Tozer (1897-1963) był szeroko znany w kręgach biblijnego chrześcijaństwa zarówno ze swej długoletniej i owocnej pracy dziennikarskiej w czasopiśmie "Alliance Wittness", jak i duszpasterstwa w jednym z największych kościołów w Chicago. Jednakże najlepiej dał się poznać jako autor wnikliwych książek o głębszym życiu duchowym. Często przemawiał na konferencjach biblijnych, a jego ciekawe wystąpienia były chętnie słuchane. Swoją pracą i działalnością zasłużył na miano "proroka dzisiejszych czasów". Takim pozostał w pamięci wielu. Jakże wielu ludzi poszukuje dziś głębszych wartości w życiu. Czy ożywienie duchowe, o którym mówi się w wielu kościelnych kręgach, jest odpowiedzią na te poszukiwania czy też swoistą modą? Czy jest to jakaś nowa doktryna, czy dawny, odkurzony tylko program działania? A.W. Tozer, szeroko znany i uznany autorytet biblijnego nauczania, wskazuje drogę prowadzącą do żywego chrześcijaństwa, które jest czymś więcej niż tylko cotygodniowym odwiedzaniem kościoła, jest czymś wewnętrznym, bardzo osobistym. Jest sposobem życia.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

62
Yamamoto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yamamoto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

YAMAMOTO, legendarny dowódca floty japońskiej, człowiek uważany za chodzącego Boga - tak mniej więcej opisywali go jego podwładni, tak kształtowany był jego obraz wśród społeczeństwa japońskiego. Czytelnik, który spodziewa się w tej książce przede wszystkim opisu walk na Pacyfiku, przeżyje rozczarowanie. To jest książka przede wszystkim o człowieku, o jego wzlotach i upadkach, o wszelkich aspektach jego życia, nawet tych najbardziej intymnych.

79,00 zł
64,78 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 14,22 zł

63
Społeczeństwo otwarte na wartości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Społeczeństwo otwarte na wartości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

(?) jest to bardzo ciekawy i ważny filozoficznie projekt. Za jego wiodącą cechę uznaję śmiałość intelektualną autora. Podjął się on niebagatelnego zadania, jakim jest korekta i uzupełnienie ważkiego projektu w obszarze filozofii politycznej. Albowiem znalezienie wspólnej platformy dla dwóch wersji liberalizmu, tj. "zimnowojennego" liberalizmu Poppera oraz antagonistycznego liberalizmu Berlina, które zdawałoby się proste, w rzeczywistości nie jest sprawą oczywistą. Prof. Adam Chmielewski

32,00 zł
27,20 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,80 zł

64
Morskie diabły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morskie diabły
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.04

?Morskie diabły? poświęcone są przede wszystkim włoskim morskim siłom specjalnym, które skupione zostały w 10 Flotylli MAS. Autor początkowo dowodził okrętem podwodnym ?Scire?, który był nośnikiem ?żywych torped?, a następnie został dowódcą tych elitarnych sił, które nie miały sobie równych w okresie drugiej wojny światowej. Na podstawie bezpośrednich relacji uczestników akcji i osobistych wspomnień autora powstała książka, która do dzisiaj jest podstawowym źródłem wiedzy o włoskich morskich siłach specjalnych.

58,00 zł
47,56 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,44 zł

65
Patrole Orła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patrole Orła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Był wschodzącą, przedwcześnie zmarłą gwiazdą polskiej marynarki. Jerzy Pertek Opis tropienia i bombardowania Orła przez kontrtorpedowce niemieckie należy do najbardziej autentycznych, trwałych świadectw, jakie o tej wojnie w mowie polskiej zostawiono. Wahanie światła, zszarzałe twarze ludzi, dygot serca, zużywanie się powietrza, wybuch bomb głębinowych, puchnięcie czasu, nabrzmiewanie minut w godziny - wszystko to jest bezwzględnie i ostatecznie prawdziwe. Tymon Terlecki, redaktor naczelny Polski Walczącej

50,00 zł
41,00 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,00 zł

66
Agi Bagi. Psotny wiatr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agi Bagi. Psotny wiatr
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch stronach mieszkają plemiona Agingów i Bagingów. Wszystko, co się wydarza na Agi, ma wpływ na to, co się dzieje na Bagi i na odwrót. Jeśli psotny wiatr narozrabia na Agi, to i na Bagi wydarzy się coś niedobrego. Seria „Agi Bagi” w unikatowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość ekologiczna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom„Agi Bagi”. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu krajach świata.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

67
Agi Bagi. Nowy lasek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agi Bagi. Nowy lasek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch stronach mieszkają plemiona Agingów i Bagingów. Wszystko, co się wydarza na Agi, ma wpływ na to, co się dzieje na Bagi i na odwrót. Jeśli na Agi wydarzy się jakaś katastrofa, także na Bagi będą problemy. Seria „Agi Bagi” w unikatowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość ekologiczna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom „Agi Bagi”. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu krajach świata.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

68
Dzienik (Pakiet: książka + audiobook) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dzienik (Pakiet: książka + audiobook)
Dostępny
2 szt.

Jeden z najwybitniejszych i najpoczytniejszych współczesnych pisarzy polskich ujawnia wreszcie pełny zapis swojego dziennika, który prowadził przez ostatnie lata (w dużych fragmentach publikował go w "Przekroju"). Znany z brawurowo poprowadzonych powieści, zachwycający jako autor dramatów i scenariuszy, powszechnie czytany jako felietonista, tym razem pokazuje się nam jako memuarysta w sensie ścisłym.To nie zapiski z błahej codzienności, nie spis chorób i dolegliwości (choć znajdziemy zapis z poczekalni do neurologa), nie zestawienia wyróżnień i odznaczeń. Nie ma tu męczących i wydumanych autoanaliz i nieustającego narzekania na świat i bliźnich, co często można spotkać w ostatnio publikowanych dziennikach znanych pisarzy. "Dziennik" czyta się jak jedną z powieści Pilcha - znajdziemy tu Marcina Lutra i Avatara, Pana Boga i Joycea, Kraków, Warszawę, Wisłę, a nawet piłkę nożną. To odważne spojrzenie na świat, ironia i zniewalająca przyjemność czytania.

59,90 zł
32,35 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 27,55 zł

69
Agi Bagi. Stos odpadków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agi Bagi. Stos odpadków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch stronach mieszkają plemiona Agingów i Bagingów. Wszystko, co się wydarza na Agi, ma wpływ na to, co się dzieje na Bagi i na odwrót. Jeśli odpadki z Agi zostaną wrzucone do wielkiej dziury, przelecą na drugą stronę planetki, zaśmiecą Bagi i na odwrót. Seria „Agi Bagi” w unikatowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość ekologiczna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom „Agi Bagi”. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu krajach świata.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

70
Blok techniczny A4/10K Czarny (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4/10K Czarny (10szt)
Interdruk
Dostępny
8 szt.

Blok techniczny z czarnymi kartkami. 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

55,47 zł
52,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,77 zł

71
Agi Bagi. Owocek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agi Bagi. Owocek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Oto planetka Agi Bagi. Po jej dwóch stronach mieszkają plemiona Agingów i Bagingów. Wszystko, co się wydarza na Agi, ma wpływ na to, co się dzieje na Bagi i na odwrót. Jeśli na Agi z pestki wyrośnie roślinka, to jej korzeń pojawi się na Bagi. Jeśli Bagingi zadbają o korzeń, to jagigoda na Agi będzie szybko i wspaniale owocować. Seria „Agi Bagi” w unikatowy sposób przekazuje dzieciom wiedzę o przyrodzie. Wrażliwość ekologiczna i rozbudzanie dziecięcej ciekawości to najważniejsze zadania edukacyjne, przyświecające twórcom „Agi Bagi”. Powstała na podstawie polskiego serialu telewizyjnego dla dzieci, wyświetlanego w ponad czterdziestu krajach świata.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

72
Karteczki samoprzylepne 76x76 mm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne 76x76 mm
MILAN
Dostępny
28 szt.

Karteczki samoprzylepne, żółte. Wymiary: 76 x 76 mm, 100 szt.

5,99 zł
73
Kalkulator 8 pozycji duże klawisze MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator 8 pozycji duże klawisze MILAN
Dostępny
12 szt.

Kalkulator 8 pozycyjny z bardzo dużymi klawiszami, plastikowe klawisze, podwójne zasilanie: bateria 1,5V oraz bateria słoneczna. Idealny dla osób starszych i słabowidzących

55,47 zł
74
Kalkulator 8 pozycji duże klawisze szary MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalkulator 8 pozycji duże klawisze szary MILAN
Dostępny
7 szt.

Kalkulator 8 pozycyjny z bardzo dużymi klawiszami, plastikowe klawisze, podwójne zasilanie: bateria 1,5V oraz bateria słoneczna. Idealny dla osób starszych i słabowidzących.

55,47 zł
75
Kredki Plastipastel 12 kolorów MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Plastipastel 12 kolorów MILAN
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.21

Kredki woskowe PLASTIPASTEL to mieszanka wosku, pigmentu i tworzywa termoplastycznego. Wytrzymała i miękka. Ergonomiczny, trójkątny kształt dostosowuje się idealnie do ręki dziecka i pomaga w wykonywaniu rysunków. Można nią rysować zarówno cienkie, jak i grube linie oraz zamalowywać większe przestrzenie całą powierzchnią kredki. Kredka jest bezwonna i nie brudzi rąk dzięki specjalnej konsystencji. Można ją zatemperować za pomocą każdej temperówki. Wymiary: długość 12 cm, średnica 7 mm. Kredki MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.

15,99 zł
Powiadomienie
76
Flamastry ze stożkową końcówką 12 kolorów MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry ze stożkową końcówką 12 kolorów MILAN
Dostępny
46 szt.

Flamastry z wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką o średnicy 5 mm, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Pozwala na rysowanie cienkich i grubych linii (od 3 mm do 0,75 cm). Tusz na bazie wody. Żywe, intensywne kolory. Wentylowana skuwka. Flamastry MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.

23,90 zł
77
Korektor w piórze 7ml (12szt) MILAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w piórze 7ml (12szt) MILAN
MILAN
Dostępny
6 szt.

Korektor w piórze 7 ml z metalową końcówką. Ergonomiczny kształt. Poprzez naciśnięcie obudowy zwiększamy przepływ płynu

105,53 zł
78
Gumka do mazania z nadrukiem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka do mazania z nadrukiem, mix wzorów
MILAN
Dostępny
4 szt.

Prostokątna gumka wykonana z miękkiego kauczuku syntetycznego, nadaje się do ścierania większości rodzajów grafitów z każdego rodzaju papieru. Gumka w kolorze białym, opatrzona dziecięcą grafiką. Wymiary gumki: 2.4 x 3.9 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne nadruki – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

34,44 zł
Wróć do góry