hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.06.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 11 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wkłady do segregatora A4 50 kartek w kratkę (5 sztuk) (Interdruk), na drugim Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort (Dorota Mazur). Kolejny produkt to Frida (Bárbara Mujica) oraz Mazaki ścieralne, 4 kolory (HI-TEXT).
1
Wkłady do segregatora A4 50 kartek w kratkę (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkłady do segregatora A4 50 kartek w kratkę (5 sztuk)
Interdruk, 5 sztuk
Dostępny302 szt.

Wkłady do segregatora A4 w kratkę, 50 kartek z kolorowymi marginesami. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

27,99 zł
26,59 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

16 osób kupiło
2
Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według...
Dostępny215 szt.

Święty Ludwik Maria Grignion de Montfort był kapłanem i pisarzem żyjącym na przełomie siedemnastego i osiemnastego wieku, autorem słynnego Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Maryi. Propagował gorąco ideę powierzenia się Panu Jezusowi przez Maryję i stworzył specjalny, obejmujący 33 dni program duchowego przygotowania się do tego aktu. Pierwsze 12 dni tego okresu to czas oderwania się od ducha tego świata, by móc bardziej zrozumieć ducha Chrystusa i przez to zbliżyć się do Jezusa. Kolejne 21 dni to czas poznawania tajemnic Chrystusa i Maryi. Dzień zawierzenia się przypada 34 dnia. Może ono się dokonać zarówno prywatnie, jak i uroczyście, w obecności kapłana. Idea oddania się Panu Jezusowi przez Maryję inspirowała wielu świętych i przyjaciół Boga, m.in. św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego i św. Maksymiliana Kolbego. Jeśli chcesz do nich dołączyć i doświadczyć niezwykłej opieki Matki Przenajświętszej, skorzystaj z duchowego skarbu, przekazanego nam przez św. Ludwika.

19,90 zł
12,99 zł

Rabat 34,7%
oszczędzasz 6,91 zł

10 osób kupiło
3
Frida - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frida
Dostępny188 szt.

Barwna jak malarstwo Fridy, fascynująca jak jej niezwykłe, naznaczone bólem i pełne pasji życie – biografia artystki, której legenda rośnie z roku na rok. Frida – niezwykle kreatywna, pewna siebie i swoich niekonwencjonalnych wyborów, trudna, kochająca i oddana sztuce bez reszty. Ciężko uwierzyć, że tę piękną i dramatyczną historię napisało... życie.

39,90 zł
25,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,96 zł

8 osób kupiło
4
Mazaki ścieralne, 4 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazaki ścieralne, 4 kolory
HI-TEXT
Dostępny19 szt.

4 kolorowy zestaw suchościeralnych mazaków do białych tablic, typ 580 seria HI-TEXT, końcówka okrągła 6 mm, tusz szybkoschnący, nietoksyczny, bezzapachowy, łatwościeralny, produkcja : Fibracolor Włochy.

12,90 zł
10,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

6 osób kupiło
5
Przygody Tintina. Tom 19. Koks w ładowni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Tintina. Tom 19. Koks w ładowni
Dostępny13 szt.

Tintin i kapitan Baryłka natykają się na ulicy na generała Alcazara, który gubi później swój portfel. Chcą mu go zwrócić, ale w hotelu, w którym generał miał się zatrzymać, nikt o nim nie słyszał. Gdy Tintin i kapitan wracają do domu, dowiadują się, że syn Emira, nieprawdopodobnie rozpuszczony Abdallah, został wysłany do Księżymłyna, aby chronić go przed zamachami, które mają miejsce w Khemedzie. Wraz z nim przyjeżdżają służący i dostojnicy państwowi, którzy rozkładają swój biwak w wielkim salonie pałacowym. Abdallah wprowadza do zamku chaos swoimi żartami. Detektywi Tajniak i Jawniak informują Tintina, iż wiedzą o jego spotkaniu z Alcazarem. Opowiadają mu też o sprzedawcy starej broni, Dawsonie oraz wymieniają nazwę hotelu, w którym rzeczywiście zatrzymał się generał. W hotelu Tintin i Baryłka są świadkami rozmowy Alcazara z Dawsonem. Kapitan zwraca portfel Alcazarowi, a Tintin śledzi Dawsona i podsłuchuje jego rozmowę na temat sukcesywnej sprzedaży samolotów De Havilland Mosquito, które zostały użyte do zamachu stanu w Khemedzie. Tintin postanawia tam pojechać i uratować emira, który został obalony przez szejka Gadullaha. Kapitan Baryłka ochoczo zgadza się towarzyszyć Tintinowi w wyprawie, bo wie, że jest to jedyna szansa, aby uwolnić się od żartów Abdallaha. Tymczasem Dawson, poirytowany faktem, że młody reporter znów miesza się w jego sprawy, postanawia go wyeliminować...

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

4 osoby kupiły
6
Przygody Tintina. Tom 20. Tintin w Tybecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Tintina. Tom 20. Tintin w Tybecie
Dostępny6 szt.

W trakcie wakacji w Alpach, które Tintin spędza z kapitanem Baryłką i profesorem Lakmusem, reporter znajduje artykuł o katastrofie samolotu w Himalajach. Tego samego wieczoru w hotelu Tintin zasypia nad partyjką szachów, kiedy Baryłka zbyt długo zastanawia się nad kolejnym ruchem. Tintin śni o tym, iż jego młody przyjaciel, Chińczyk Czang Czong-Czen przeżył katastrofę, a następnie budzi się z krzykiem, co doprowadza do chaosu wśród zdezorientowanych wczasowiczów. Następnego ranka Tintin czyta w artykule, że Czang był na pokładzie rozbitego samolotu. Wierząc w prawdziwość swojego snu, Tintin udaje się do Kathmandu z Milusiem i, sceptycznie nastawionym do wyprawy, Baryłką. Spotykają się z szerpą Tharkeyemi wyruszają z Nepalu do Tybetu w poszukiwaniu rozbitej maszyny i z nadzieją na odnalezienie Changa żywego?

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

4 osoby kupiły
7
Geografia turystyczna. Technik organizacji turystyki. Podręcznik. Część 2, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geografia turystyczna. Technik organizacji turystyki. Podręcznik. Częś...
Dostępny337 szt.

Ta publikacja to pasjonująca podróż dookoła świata. Uczeń pozna dzięki niej walory turystyczne ponad dwudziestu krajów europejskich. Dowie się o uwarunkowaniach przyrodniczych i gospodarczych rozwoju turystyki w Azji i Afryce. Przeczyta o zaletach turystycznych wybranych krajów kontynentów Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, a także o czynnikach sprzyjających rozwojowi turystyki w Australii, Oceanii i na Antarktyce. Prezentowane treści uzupełniono barwnymi ilustracjami. Liczne pytania kontrolne pozwolą sprawdzić uczniowi poziom jego wiedzy. Numer dopuszczenia MEN: 20/2015

61,10 zł
54,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,72 zł

3 osoby kupiły
8
Wkład do segregatora A4, 50 kartek w linie, kolorowe, mix kolorów (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do segregatora A4, 50 kartek w linie, kolorowe, mix kolorów (5 s...
Interdruk, 5
Dostępny17 szt.

Wkład do segregatora A4 linia, 50 kartek z kolorowymi marginesami. 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Towar wysyłany losowo.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

3 osoby kupiły
9
Anarchia i chrzescijaństwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anarchia i chrzescijaństwo
Dostępny8 szt.

Niewielka "Anarchia i chrześcijaństwo" nie wskazuje bezwzględnej tożsamości wiary w Jezusa Chrystusa i anarchizmu, ale ich zasadniczą zgodność - na podstawie tekstów biblijnych i historii chrześcijaństwa. Ze wstępu autora: "Rozumie się samo przez się, że anarchiści są wrogo nastawieni do wszystkich religii (...) i że pobożni chrześcijanie mają wstręt do anarchizmu, źródła nieładu i negacji ustanowionej władzy. Te właśnie podstawowe i bezsporne przekonania chciałbym tutaj podważyć."

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
10
Od uprzemysłowienia w PRL do deindustrializacji kraju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od uprzemysłowienia w PRL do deindustrializacji kraju
Dostępny20 szt.

Jak powstawały i jak upadały zakłady przemysłowe w Polsce? Celem książki jest przedstawienie procesu uprzemysłowienia kraju w okresie PRL oraz pokazanie losu zakładów przemysłowych w transformacji ustrojowej po 1989 r. Wprowadzenie Polski w erę cywilizacji przemysłowej było jednym z głównych kierunków rozwoju w polityce gospodarczej PRL. Transformacja ustrojowa po 1989 r. świadomie odrzuciła tę politykę. Autorzy uważają, że deindustrializacja kraju była wynikiem błędów popełnionych w procesie transformacji, a zwłaszcza w stosunku państwa do przemysłu krajowego. W książce szeroko udowadnia się tezę, że błędów tych można było uniknąć. W licznych tabelach autorzy obszernie i szczegółowo prezentują dane dotyczące ponad czterech tysięcy zakładów przemysłowych. Trudno będzie ominąć te fakty przy omawianiu dziejów przemysłu polskiego.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
11
Fokus. Klasa 2. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń do szkół ponadgimnazjalnych, wydanie 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fokus. Klasa 2. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń do szkół ponadgimnazja...
Dostępny70 szt.

W Zeszycie ćwiczeń znajdziesz różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do drugiej części podręcznika Fokus. Każdej stronie w podręczniku odpowiada strona w Zeszycie ćwiczeń. Różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia pomogą ci rozwijać sprawności językowe, gwarantują systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja Wiederholung zawierająca ćwiczenia powtórzeniowe do danego rozdziału.

40,60 zł
36,13 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,47 zł

1 osoba kupiła
12
Wymazywacz z korektorem (25szt) FIBRACOLOR - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymazywacz z korektorem (25szt) FIBRACOLOR
FIBRACOLOR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Wymazywacz do atramentu z korektorem, mocne końcówki : stożkowa do precyzyjnego i szerokiego wymazywania oraz cienkopisząca do dokładnej korekcji w miejscu wymazanego tekstu, długotrwałe działanie, zatyczki wentylacyjne, indywidualny kod kreskowy na korpusie, jednostka sprzedaży = pudełko 25 sztuk, produkcja : Fibracolor Włochy, certyfikat CE

36,50 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
13
Długopis Pearl 0,6mm niebieski (30szt) SPARK LINE - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Pearl 0,6mm niebieski (30szt) SPARK LINE
SPARK LINE
Dostępny2 szt.

Uniwersalny, precyzyjny długopis w kolorach perłowych z cienką, niklowo-srebrną końcówką 0,6 mm. Pozwala na czytelne pisanie nawet bardzo małych cyfr i liter. Wytrzymała kulka wolframowa zapewnia bardzo dobrą jakość pisania. Tusz płynnie i miękko piszący. Wkład w kolorze niebieskim. 30 sztuk w tubie.

19,99 zł
1 osoba kupiła
14
Evi. Lalka w kabriolecie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evi. Lalka w kabriolecie
Simba Toys
Dostępny88 szt.

Sympatyczna Evi tym razem występuje w roli opiekunki swojego pupila i właścicielki luksusowego kabrioletu. Zestaw akcesoriów pozwoli Evi zorganizować przerwę na posiłek w trakcie przejażdżki swoim wspaniałym autem. Laleczka może cały czas podróżować ze swoim malutkim pieskiem. Evi wywoła radość, rozbawi i będzie towarzyszyła dziecku w każdej sytuacji, dzięki czemu stanie się jego ukochaną przyjaciółką. Zawartość zestawu: • lalka EVI, • pupil - słodki piesek, • samochód kabriolet.

50,90 zł
45,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,09 zł

1 osoba kupiła
15
Decibel 1 Ćwiczenia + CD MP3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decibel 1 Ćwiczenia + CD MP3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Kolorowy zeszyt ćwiczeń dla gimnazjalistów uzupełniający materiał zawarty w każdym z podrozdziałów podręcznika Décibel. Ukierunkowany na intensywną pracę nad rozwijaniem umiejętności pisania. Specjalne strony umożliwiają samoocenę, a jednocześnie przygotowanie do egzaminu DELF. Mapy myśli pomagają łatwo zapamiętać słownictwo z każdego rozdziału.

40,40 zł
37,98 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,42 zł

1 osoba kupiła
16
Cyrkiel 101/MC w pudełku z linijką LORENZ - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel 101/MC w pudełku z linijką LORENZ
Lorenz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Cyrkiel metalowy z wymienną końcówką, lakierowany w plastikowym pudełku z linijką, produkcja LORENZ Włochy.

8,10 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
17
Fokus. Klasa 2. Język niemiecki. Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych + CD, wydanie 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fokus. Klasa 2. Język niemiecki. Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnyc...
Dostępny80 szt.

Cykl „Fokus” prowadzi do poziomu B1 i przygotowuje do matury na poziomie podstawowym (zgodnie z Informatorem o egzaminie maturalnym z język niemieckiego od roku szkolnego 2014/2015). Zalety podręcznika Fokus 2 to przede wszystkim: • doskonale wyważone proporcje ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i komunikacyjnych, • wprowadzenie już w pierwszej klasie sekcji Training prezentującej zadania maturalne, • duży wybór zadań przeznaczonych do samodzielnej pracy, • dodatkowe materiały i zadania dla ambitnych uczniów. Każdy rozdział zawiera m.in.: • sekcje Grammatik i Aktiver Wortschatz z listą środków leksykalnych, które uczeń powinien aktywnie opanować, • Agatas Blog – pamiętnik prowadzony przez polską nastolatkę mieszkającą w Niemczech, • test rozdziałowy. Książka zawiera również: • lekcje okolicznościowe o świętach, • zestawienie przydatnych zwrotów, • ćwiczenia fonetyczne, • zadania projektowe, • zestaw zadań przygotowujących do egzaminu ustnego, • przykładowy arkusz maturalny, • podręczny słowniczek niemiecko-polski obejmujący słownictwo prezentowane w podręczniku. Podręcznik Fokus. Klasa 2 spełnia wymagania MEN obowiązujące w szkołach ponadgimnazjalnych od września 2015 r. Numer dopuszczenia MEN: 695/2/2015

53,20 zł
47,35 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,85 zł

1 osoba kupiła
18
Kolorowe bajki Wodne malowanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe bajki Wodne malowanki
Niedostępny
Brak

Wodne malowanki to seria dla dzieci w wieku 4-5 lat, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie, własne działanie. Zapewniamy im to, prezentując różne tematy w formie prostych rysunków do wodnego pokolorowania. W każdej z czterech książek rysunkom towarzyszą rymowanki dopełniające ilustracje. Dzięki temu dziecko wzbogaca swoje wiadomości o świecie, uczy się słownictwa, rozwija wyobraźnię i kreatywność Malując wodą, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, zdolności manualne. Doskonali też umiejętność rozróżniania barw. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu. Ta książka prezentuje różne bajki, między innymi: Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę, Calineczkę, Brzydkie Kaczątko, Jasia i Małgosię, Księżniczkę na ziarnku grochu, Królową Śniegu.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

19
Star Wars. Tatuaże. Zabawy z wyobraźnią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars. Tatuaże. Zabawy z wyobraźnią
Niedostępny
Brak

Doskonała zabawa z postaciami z „Gwiezdnych wojen”. Książka zawiera kartę ze zmywalnymi tatuażami dla dzieci z postaciami oraz motywami z filmu. Mnóstwo wspaniałej, różnorodnej zabawy. Dziecko czyta, rysuje, projektuje, pisze, rozwijając swoje umiejętności w wielu dziedzinach.

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

20
Piórnik szkolny BL-9203 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny BL-9203
Niedostępny
Brak

Piórnik szkolny BL-9203. Blister. Typ: tuba.Dostępny w czterech kolorach.

21,20 zł
Powiadomienie
21
Piórnik szkolny BJ-2241 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny BJ-2241
Dostępny3 szt.

Piórnik szkolny BJ-2241. Blister. Typ: tuba. Dostępny w trzech kolorach.

26,90 zł
22
Piórnik szkolny BL-9211 różowa kokarda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny BL-9211 różowa kokarda
Niedostępny
Brak

Piórnik szkolny BL-9211. Blister. Typ: tuba.

24,70 zł
Powiadomienie
23
Piórnik szkolny BJ-2216 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny BJ-2216
Dostępny6 szt.

Piórnik szkolny BJ-2216. Blister. Typ: tuba. Dostępny w trzech kolorach.

19,99 zł
24
Przygody Tintina. Tom 18. Afera Lakmusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Tintina. Tom 18. Afera Lakmusa
Dostępny11 szt.

Akcja tej opowieści toczy się w latach 50. XX wieku. Młody reporter Tintin i kapitan Baryłka wybierają się na spacer wokół Księżymłyna. Po drodze rozpętuje się burza, w trakcie której z nieznanych powodów w zamku pękają szklane przedmioty, a w okolicznych samochodach szyby. Zaintrygowani bohaterowie opowiadają o wszystkim profesorowi Lakmusowi, który właśnie przyjechał do Księżymłyna. Ten wydaje się być obojętny na to niezwykłe zjawisko, po czym oświadcza, iż nazajutrz wyjeżdża na kongres do Genewy. Tintin podejrzewa, że Lakmus ma coś wspólnego z tymi dziwnymi wydarzeniami. Wraz z Baryłką przeszukują laboratorium, gdzie znajdują dziwne urządzenie ultradźwiękowe i natykają się na uciekającego w popłochu intruza. Miluś rozrywa mu kieszeń, z której wypadają klucz i pudełko bałkańskich papierosów z napisaną na nim nazwą Hotelu „Cornavin”, gdzie Lakmus zatrzymuje się podczas pobytu w Genewie. Podejrzewając, iż profesor jest w niebezpieczeństwie, Tintin i kapitan jadą za nim do Szwajcari.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

25
Stalowe Serce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stalowe Serce
Niedostępny
Brak

W zdewastowanym świecie przyszłości superbohaterowie są dla ludzkości przekleństwem. Dziesięć lat temu pojawiła się na niebie Calamity. Był to impuls, który sprawił, że niektórzy ze zwykłych dotąd ludzi zaczęli się zmieniać i przejawiać niezwykłe umiejętności. Zdumione społeczeństwo nazwało ich Epikami. Epicy nie są przyjaciółmi gatunku ludzkiego. Niezwykłe zdolności sprawiły, że odczuwają wielkie pragnienie sprawowania władzy. Ale żeby rządzić ludźmi, trzeba skruszyć ich wolę. Teraz, w mieście znanym niegdyś jako Chicago, niewiarygodnie potężny Epik zwany Stalowym Sercem sprawuje rządy Imperatora. Posiada siłę kilku ludzi i potrafi kontrolować żywioły. Oznacza to, że nie można go pokonać. Nikt nie podejmuje więc z nim walki… Nikt prócz Mścicieli.

34,90 zł
27,57 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

26
Nemo. Berlińskie róże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nemo. Berlińskie róże
Dostępny5 szt.

Nowy album znakomitego duetu autorskiego - Alana Moore'a i Kevina O'Neilla. Opowieść o przygodach córki legendarnego kapitana Nemo, członka Ligi Niezwykłych Dżentelmenów. Janni Dakkar znana jest przede wszystkim jako dziedziczka spuścizny swojego ojca. Indyjski książę pozostawił jej bowiem w spadku legendarną machinę, która swego czasu budziła grozę wśród ludzi morza - statek "Nautilus". Jest rok 1941. Janni Nemo wciąż rządzi na morzach. Jednak kiedy okręt powietrzny wiozący jej córkę i zięcia zostaje zestrzelony, a młodzi trafiają do niemieckiej niewoli, Jenni wraz z mężem Jackiem Strzałą nie waha się i natychmiast kieruje "Nautilusa" w samo serce Rzeszy, rządzonej przez groteskowego dyktatora Adenoida Hynkela. W upiornej berlińskiej metropolii czekają na nich jednak nie tylko wojska wroga, ale też pozostałości niesławnych Bohaterów Zmierzchu, niemieckiej odpowiedzi na Ligę Niezwykłych Dżentelmenów - i pewna złakniona zemsty nieprzyjaciółka.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

27
My Little Pony. Koloruj, czytaj, naklejaj. Kucyki i psy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Koloruj, czytaj, naklejaj. Kucyki i psy
Niedostępny
Brak

Przeczytaj o przygodach wesołych kucyków i pokoloruj ulubionych bohaterów lub poszukaj ich wśród naklejek. Teraz to ty możesz dodać barw opowiedzianej historii – wystarczy twoja wyobraźnia i ta książeczka. Udanej zabawy!

8,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

28
Wbrew ich woli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wbrew ich woli
Dostępny100 szt.

Niniejsze opracowanie jest studium historyczno-geograficznym o migracjach przymusowych w ZSRR, dokony­wanych z upoważnienia władz państwowych zarówno w obrębie Związku Radzieckiego, jak i poza jego granicami. Wewnętrzne migracje przymusowe, począwszy od deportacji Kozaków w 1919 r., po deportację ?pasożytów? w połowie lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku stanowią wielkie zjawisko historyczne, które dotknęło około 6 mln ludzi. Były one częścią totalitarnego państwowego systemu migracji w ZSRR, uwarunkowaną skomplikowanym połączeniem czynników politycznych i ekonomicznych. fragment Wstępu

79,00 zł
63,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,80 zł

29
Wakacyjna szkoła. Klasa 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wakacyjna szkoła. Klasa 1
Dostępny1 szt.

Edycja książek Wakacyjna Szkoła ma na celu pomóc uczniom w opanowaniu materiału, obowiązującego w danej klasie, podczas wakacji. Napisana jest zgodnie z wymogami programów nauczania. Pozwala utrwalić wiadomości nabyte w szkole. Rozwija twórcze zdolności.

23,30 zł
8,62 zł

Rabat 63,0%
oszczędzasz 14,68 zł

30
Cyrk jest tutaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrk jest tutaj
Dostępny87 szt.

Przyjechał do nas cyrk! W centrum wsi jest pełno wozów i ciężarówek, właśnie zaczęli stawiać wielki namiot cyrkowy... czytanka obrazkowa

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

31
Tajemnica starego zamku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica starego zamku
Dostępny57 szt.

Labirynty, krzyżówki, malowanki "połącz punkty" i kolorowanki rozwijają dziecięcą wyobraźnię.

8,30 zł
5,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 2,31 zł

32
Wakacyjna szkoła. Klasa 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacyjna szkoła. Klasa 3
Dostępny80 szt.

Edycja książek Wakacyjna Szkoła ma na celu pomóc uczniom w opanowaniu materiału, obowiązującego w danej klasie, podczas wakacji. Napisana jest zgodnie z wymogami programów nauczania. Pozwala utrwalić wiadomości nabyte w szkole. Rozwija twórcze zdolności.

23,30 zł
16,99 zł

Rabat 27,1%
oszczędzasz 6,31 zł

33
Tejmnica morskich głębin - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tejmnica morskich głębin
Dostępny75 szt.

Labirynty, krzyżówki, malowanki "połącz punkty" i kolorowanki rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

8,30 zł
5,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 2,31 zł

34
Wakacyjna szkoła. Klasa 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacyjna szkoła. Klasa 2
Dostępny73 szt.

Edycja książek Wakacyjna Szkoła ma na celu pomóc uczniom w opanowaniu materiału, obowiązującego w danej klasie, podczas wakacji. Napisana jest zgodnie z wymogami programów nauczania. Pozwala utrwalić wiadomości nabyte w szkole. Rozwija twórcze zdolności.

23,30 zł
16,99 zł

Rabat 27,1%
oszczędzasz 6,31 zł

35
Pamiętnik Debory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik Debory
Niedostępny
Brak

SATANIŚCI I SCJENTOLODZY, BIOENERGOTERAPIA I HIPNOZA. Debora Wais kończy studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i rozpoczyna pracę w Centrum Medycznym YASH, gdzie zostaje wybrana spośród wielu kandydatów. Jej początkowe obowiązki konsultantki psychologicznej stopniowo ulegają rozszerzeniu, gdyż na prośbę właściciela firmy bierze udział w szkoleniu dla przyszłych bioenergoterapeutów. Nayan Darayam-Potocki, jej główny przełożony, zauważa na ciele Debory trzy charakterystyczne i niezwykle rzadkie znamiona, świadczące o zdolnościach parapsychicznych. Niestety, nie jest jedynym, który je dostrzega. Nieświadomą niczego dziewczyną zaczyna się bowiem interesować Raul Berg ? demoniczny kuzyn jednego z lekarzy YASH. Od tego momentu bieg wypadków przyspiesza tak bardzo, że Debora ma trudności z systematycznym notowaniem ich w swoim pamiętniku.

34,00 zł
24,82 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

36
Zeszyt A5 gładki 32 kartki 15 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 gładki 32 kartki 15 sztuk mix
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze. Ilość kartek ? 32 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? gładki

33,20 zł
31,54 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,66 zł

37
Zeszyt A5 w linie 32 kartki mix 15 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w linie 32 kartki mix 15 sztuk
St. Majewski
Dostępny19 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze. Ilość kartek ? 32 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? linia Cechy szczególne ? czerwony margines

33,20 zł
31,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,66 zł

38
Zeszyt A5 w kratkę 16 kartek 15 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w kratkę 16 kartek 15 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny22 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze. Ilość kartek ? 16 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? kratka

23,40 zł
22,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

39
Zeszyt A5 w kratkę 16 kartek 15 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w kratkę 16 kartek 15 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny22 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze. Ilość kartek ? 16 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? kratka

23,40 zł
22,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

40
Zeszyt A5 gładki 16 kartek 15 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 gładki 16 kartek 15 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny18 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze. Ilość kartek ? 16 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? gładki

23,40 zł
22,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

41
Zeszyt A5 w linie 32 kartki 15 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w linie 32 kartki 15 sztuk mix
St. Majewski
Dostępny18 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze. Ilość kartek ? 32 Format ? A5 Gramatura papieru ? 70 g/m2 Liniatura ? linia Cechy szczególne ? czerwony margines

33,20 zł
31,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,66 zł

42
Pegaz. Początki Olimpu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pegaz. Początki Olimpu
Dostępny3 szt.

Seria rekomendowana przez Ricka Riordana, autora Percy'ego Jacksona. Idealna dla fanów fantastyki i treści budowanych wokół mitów, dla czytelników w wieku 9–13 lat Historia Emily i Pegaza to jedna z tych powieści, po przeczytaniu których od razu szuka się kolejnego tomu. Autor łączy mitologię ze współczesnością. Powieść czyta się bardzo dobrze, co wynika z równego, szybkiego tempa akcji wysokiego poziomu literackiego, wyrazistego nakreślenia postaci bohaterów oraz magicznej atmosfery. Płomień olimpijski słabnie i dlatego słabną moce bogów. Skrzydlaty Pegaz wyrusza do świata ludzi, żeby znaleźć dziewczynkę, która nosi w sobie przekazywany z pokolenia na pokolenie zapasowy płomień olimpijski. Niestety, szalejąca burza krzyżuje jego plany. Trafiony piorunem, ląduje na dachu wieżowca, tuż nad mieszkaniem Emily... Czytając serię Pegaz: • przeniesiesz się w świat magii i fantazji, • poczujesz się bohaterem niezwykłych przygód, • z zapartym tchem będziesz dopingować Pegaza i Emily w walce o odbudowę Olimpu, • poznasz, czym jest przyjaźń i odpowiedzialność. Książka podzielona na rozdziały, dlatego młody czytelnik nie poczuje się zmęczony i przytłoczony ilością tekstu. Specjalnie dobrany papier oraz miękka oprawa sprawiają, że łatwiej się ją czyta. Książkę rekomenduje Rick Riordan, autor przygód Percy Jacksona. Pisze o niej: Udana mieszanka nowoczesnej przygody i klasycznej fantazji. W serii: Pegaz. Ogień życia, Pegaz. Walka o Olimp, Pegaz. Nowi olimpijczycy, Pegaz. Początki Olimpu, Pegaz. Olimp w stanie wojny.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

43
Krwawe safari - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawe safari
Dostępny11 szt.

Lemmer jest białym ochroniarzem wolnym strzelcem, byłym skazańcem, który nie panuje nad swoją agresją. Emma le Roux to drobna i piękna konsultantka do spraw marki z Kapsztadu. Chce odszukać zaginionego brata. Rzekomo nie żyje on od dwudziestu lat, ale Emma jest przekonana, że widziała go kilka dni temu w wiadomościach jako podejrzanego o niedawne zabójstwo szamana i czterech kłusowników. Wynajmuje Lemmera, by ją ochraniał, kiedy ona wyruszy na poszukiwanie prawdy. Kiedy le Roux i Lemmer zaczynają węszyć, odkrywają tlące się napięcia na tle rasowym i politycznym, chciwość, korupcję i siatkę ekoterrorystów - staje się jasne, że ktoś nie chce, by cokolwiek wytropili. Ktoś, kto nie cofnie się przed niczym, by powstrzymać ich dochodzenie. Od czasu do czasu wpada mi w ręce książka, którą pochłaniam od pierwszej do ostatniej strony... Porcja mistrzowskiej fabuły, wspaniałe miejsca akcji, a do tego złożone i oryginalne postacie. Globe and Mail Ekscytująca lektura i jednocześnie pouczający portret narodu, którego złożone i bolesne problemy są chyba bardziej dotkliwe niż nasze własne The Washington Post Deon Meyer jest jednym z gigantów kryminału. El Mundo Książki Deona Meyera są bowiem barwnymi i fascynującymi opowieściami o współczesnym społeczeństwie RPA. (...) Dobra robota. Dobry kryminał i ciekawa lekcja. Do Rzeczy

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

44
Regionalne zróżnicowanie rozwoju ekonomicznego Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Regionalne zróżnicowanie rozwoju ekonomicznego Polski
Niedostępny
Brak

Niniejsze opracowanie stanowi zwieńczenie trzyletnich prac na temat determinantów ekonomiczno-społecznego zróżnicowania regionalnego i lokalnego w Polsce w ramach projektu badawczego Narodowego Centrum Nauki Analiza przestrzennego zróżnicowania rozwoju społeczno-ekonomicznego Polski oparta na łańcuchach Markowa. Prace badawcze prowadził interdyscyplinarny zespół ekonomistów, matematyków i psychologów. Autorzy podjęli próbę określenia głównych czynników opisujących rozwój społeczny i ekonomiczny województw, powiatów i gmin w Polsce w latach 2002-2011. Ich celem było również zweryfikowanie hipotezy o konwergencji wewnątrzregionalnej i międzyregionalnej, a także – dzięki zastosowaniu koncepcji łańcuchów przejścia Markowa – określenie prawdopodobieństwa przesuwania się poszczególnych województw i powiatów pomiędzy różnymi grupami opisującymi stany rozwoju gospodarczego i społecznego.

46,20 zł
38,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,85 zł

45
U2. Zdemaskowani - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
U2. Zdemaskowani
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Niniejsza książka to pierwsza nieautoryzowana biografia „U2”, w której znajdziemy obiektywny i wnikliwy opis ponad czterdziestoletniej historii grupy Wyjdziemy tu poza otaczające zespół mity, by ukazać fascynujący i nieupiększony wizerunek irlandzkich rockmanów. W książce zamieszczono niepublikowane wcześniej zdjęcia oraz przeprowadzone specjalnie na użytek tej publikacji wywiady z przyjaciółmi muzyków i ich współpracownikami. Można tu również znaleźć nowe informacje na temat wczesnego etapu działalności „U2” w Dublinie, gdy członkowie zespołu, klepiąc biedę, robili wszystko, by ich ktokolwiek zauważył. Odrzuceni przez duże wytwórnie płytowe, grywali w na pół pustych pubach i ścierali się z konkurencyjnymi „gangami” w ówczesnej stolicy nietolerancji religijnej. Poznajemy głębiej ich życie prywatne, kontrowersyjne interesy oraz światopogląd. Przyglądamy się uczestnictwu muzyków we wspólnocie ewangelicznej w okresie, gdy Bono chciał wypełnić pustkę powstałą po śmierci jego matki, a także nieustannemu napięciu między chrześcijańską duchowością a pokusami, jakich nie szczędzi ten świat. Obserwujemy też ewolucję muzyczną zespołu: od surowego post-punku przez polityczne krucjaty, okres awangardowy, czas triumfalnych występów na stadionach, okres postmodernistycznego cyberpunku aż do uzyskania statusu powszechnie szanowanych weteranów rocka, którym udaje się przekonać do siebie kolejne pokolenia słuchaczy. Książka zawiera też omówienie działalności humanitarnej członków „U2”, szczególnie aktywności Bono jako lobbysty na rzecz biednych mieszkańców Afryki, dotkniętej plagą AIDS.

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

46
Teczka 5-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka 5-latka
Niedostępny
Brak

Teczka 5-latka” jest wesoła, kolorowa, z nią przedszkole to przygoda, a nauka jest w niej taka, że nie znudzi przedszkolaka. Teczka pięciolatka to: • cztery zeszyty: wiosenny, letni, jesienny i zimowy, • zabawy plastyczne pobudzające dzieci do samodzielnego myślenia, • różnorodne ćwiczenia wyrabiające spostrzegawczość, • pierwsze próby poznawania liter, • liczenie i porównywanie, • rozwijanie dziecięcej wyobraźni, • kształtowanie wrażliwości, • galeria małych dzieł sztuki każdego pięciolatka. „Teczka 5-latka” została dobrze przyjęta przez pedagogów i rodziców, którzy docenili jej liczne zalety. Małe dziecko pochłonięte świetną zabawą nie zdaje sobie sprawy, jak wiele w tym czasie poznaje, a dorosły ma możliwość obserwowania jego rozwoju i procesu uczenia się. Jednocześnie teczka stanowi doskonałą pomoc dla pań przedszkolanek, które na co dzień pracują z naszymi dziećmi. Nasza teczka sprawia, że pobyt w przedszkolu jest dla pięciolatka jeszcze większą przyjemnością.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

47
Samochód od A do Z. Poradnik kierowcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód od A do Z. Poradnik kierowcy
Dostępny2 szt.

Niniejsza publikacja to źródło wiedzy przydatne każdemu kierowcy, w szczególności początkującemu. W książce znalazły się informacje dotyczące kupna samochodu, jego wyposażenia, użytkowania czy techniki jazdy.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

48
Nastawieni na wieczność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nastawieni na wieczność
Niedostępny
Brak

Wznowienie znakomitej książki Johna Bevere, wcześniej wydanej pod tytułem Wieczność Co takiego jest w słowie wieczność, że przyciąga uwagę i ma potencjał wpływać na cały naród? Żadne plemię, rasa, płeć nie może się temu oprzeć. Zostaliśmy stworzeni z wiecznością w sercach oraz poczuciem immanentnego nieznanego w ludzkiej egzystencji. Dlatego dobrze jest zagłębić się w to, co nasz Stwórca ma do powiedzenia na temat wieczności. W końcu to w jego słowie czytamy: „Ja jestem Bogiem, owszem od wieczności Nim jestem” (Iz 43,12-13) [BT]. John Bevere ze wstępu Autor bestsellerów, John Bevere, mówi do nas na temat ważnych zasad życia i pewności, które przeprowadzą nas do wieczności. Prawdę mówiąc, gdyby ludzie tak beztrosko podchodzili do planowania swojej przyszłości jak do wieczności, pozostaliby bez środków do życia. Nawet wierzący często zaniedbują ten istotny element życia chrześcijańskiego. Rzadko myślimy o tym, co się będzie działo później. Opierając się na zasadach z 2 Kor 5,9-11, John Bevere przypomina nam, że wszyscy wierzący staną kiedyś przed Jezusem Chrystusem i otrzymają to, na co sobie zapracowali w tym życiu. Niektórzy z nas będą zaskoczeni, że większość czasu poświęcaliśmy na rzeczy, które nie przynoszą w wieczności nagrody. Przygotowując się na ten wielki Dzień Sądu i pamiętając o wieczności, będziemy prowadzić dobre życie. Ciągłe spoglądanie na cel pomoże nam skupić się na tym, co trwałe – na wieczności. John Bevere pragnie, żeby ludzie pogłębiali swoją bliską więź z Bogiem i nabrali perspektywy wieczności. Autor międzynarodowych bestsellerów i nagradzanych materiałów szkoleniowych oraz mówca konferencyjny. Jest współgospodarzem programu telewizyjnego The Messenger oglądanego w 216 krajach. John uzyskał tytuł doktora teologii praktycznej. Wraz z żoną Lisą, również autorką bestsellerów, założyli w 1999 r. organizację Messenger International, która ma biura w Colorado, Australii i wielkiej Brytanii. Mieszkają w Colorado Springs i mają czterech synów. Przejmująca, przykuwająca uwagę, ucząca pokory. Nie mogłem się oderwać. Wszyscy powinni ją przeczytać. Zarezerwujcie sobie czas. Bill McCartney, Promise Keepers

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

49
Decoupage Dom i ogród - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decoupage Dom i ogród
Niedostępny
Brak

Ramkę na zdjęcia zdobi motyw aniołów, stół udekorowano różowymi tulipanami wyciętymi z serwetek, taboret ? rzędem papierowych biedronek, a ocynkowaną konewkę ? motywem czterolistnej koniczyny. Przedmioty ozdobione techniką decoupage?u stały się elementem wystroju różnych wnętrz: przedpokoju, kuchni, salonu, pokoju dziecięcego i ogrodu. Każdy z nich, bez względu na to, jaką ma powierzchnię (drewnianą, szklaną, metalową), można udekorować tym sposobem, nadając mu niepowtarzalny wygląd i charakter. Wystarczy wyciąć wybrany motyw z serwetki lub papieru, nakleić go na przygotowaną wcześniej powierzchnię i polakierować. Spróbuj ozdobić tą techniką okładkę na zeszyt, lampę stołową lub serwis do herbaty. Odkryj w sobie duszę artysty!

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

50
Gołębie. Poradnik dobrego hodowcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gołębie. Poradnik dobrego hodowcy
Niedostępny
Brak

Domowe gołębie to jedyne swobodnie latające ptaki domowe, które zawsze wracają do swojego gniazda – gołębnika. Są łatwe w utrzymaniu i nie mają zbyt wysokich wymagań bytowych. Szybko akceptują swojego opiekuna i okazują mu ufność i przywiązanie. Heinrich Mackrott, hodowca z kilkudziesięcioletnim stażem i doktor nauk o żywieniu zwierząt, dzieli się z czytelnikami swą imponującą wiedzą o gołębiach. Początkujący znajdą w książce podstawowe wiadomości, które ułatwią rozpoczęcie hodowli. Doświadczeni poznają problemy dotyczące chowu gołębi i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie. W książce opisano sposób budowy i wyposażenie różnych typów gołębników. Dowiesz się z niej, jak karmić gołębie, jak dbać o lęg i wychów. Poznasz prawa genetyki, których znajomość umożliwia sprawowanie kontroli nad cechami ptaków. Wyjaśniono proces pierzenia się i omówiono choroby najczęściej atakujące gołębie. Przedstawiono najważniejsze organizacje zrzeszające hodowców. Poruszono również temat akrobatyki, lotów wysokich i długodystansowych gołębi. Podkreślono także zalety kulinarne mięsa tych ptaków i podano liczne przepisy na wyśmienite potrawy z gołębiego mięsa.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

Wróć do góry