hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.06.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 7 czerwca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kraków. Historia Żydów wersja niemiecka (Rafał Jabłoński), na drugim Sakramenty Święte - Namaszczenie chorych WDS (BP Wacław J. Świerzawski). Kolejny produkt to Sakramenty Święte - Bierzmowanie WDS (bp Wacław J. Świerzawski) oraz Półwysep Chalcydycki. Saloniki. Przewodnik z atlasem drogowym (Klaus Botig).
1
Kraków. Historia Żydów wersja niemiecka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraków. Historia Żydów wersja niemiecka
Dostępny8 szt.

Żydzi w Krakowie pojawili się już najprawdopodobniej już pod koniec XI wieku, byli uciekinierami z pogromu, którego dopuścili się krzyżowcy w Pradze. Jak donosi ówczesny kronikarz czeski Kosmas, Żydzi byli zmuszani do przyjęcia chrześcijaństwa, czemu część się poddała, część natomiast zbiegła na Węgry i do Polski. Pierwsze wzmianki o Żydach w Polsce odnotował w kronikach Wincenty Kadłubek, który donosił o pobiciu pewnego Żyda za panowania Mieszka III Starego, za co sprawcy zostali osądzeni i ukarani jako świętokradcy. Z połowy XIII wieku pochodzą wzmianki o uczonym rabinie Jakubie Swarze, który posiadał znakomitą wiedzę o Talmudzie.

28,35 zł
19,99 zł

Rabat 29,5%
oszczędzasz 8,36 zł

2
Sakramenty Święte - Namaszczenie chorych WDS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sakramenty Święte - Namaszczenie chorych WDS
Niedostępny
Brak

Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła i niech się modlą nad nim, namaszczając go olejem w imię Boga (Jk 5,14).

29,90 zł
22,72 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

3
Sakramenty Święte - Bierzmowanie WDS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sakramenty Święte - Bierzmowanie WDS
Niedostępny
Brak

Katechezy mystagogiczne. Sakrament bierzmowania i obrzęd wtajemniczenia dorosłych.

29,90 zł
22,72 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

4
Półwysep Chalcydycki. Saloniki. Przewodnik z atlasem drogowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Półwysep Chalcydycki. Saloniki. Przewodnik z atlasem drogowym
Niedostępny
Brak

Podróż z poradami ekspertów MARCO POLO Przewodnik, całkowicie zmienione i przebudowane wydanie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz `best of` zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Festiwale i imprezy, informacje praktyczne, linki, blogi, aplikacje i więcej. Rozmówki. Wykorzystuje nowoczesne formy przekazu stosowane w Internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy. Zawiera również atlas drogowy. Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Jesteś przecież na wakacjach!

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

5
Czarnogóra. Przewodnik z atlasem drogowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarnogóra. Przewodnik z atlasem drogowym
Niedostępny
Brak

Rafting w najgłębszym kanionie Europy Pontonem po lodowatych wodach Tary Kolorowy świat smaków i zapachów Targ owocowo-warzywny w Barze Podróż z poradami ekspertów To całkowicie zmienione i przebudowane wydanie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz „the best of” zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Festiwale i imprezy, informacje praktyczne, linki, blogi, aplikacje i więcej. Rozmówki. Wykorzystuje nowoczesne formy przekazu stosowane w Internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy. Zawiera również atlas drogowy. Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Jesteś przecież na wakacjach!

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

6
Gołębica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gołębica
Niedostępny
Brak

Fantastyczna metafora, w której po mistrzowsku wykorzystane są techniki NLP. Książka ta może zmieniać ludzi i pomagać im uwolnić się od własnych jastrzębi.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

7
"Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej. Streszczenie, analiza, interpretacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej. Streszczenie, analiza, ...
Niedostępny
Brak

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza. Charakterystyka postaci. Przynależność gatunkowa &ndash tragifarsa, dramat naturalistyczny, dramat obyczajowo-psychologiczny. Problematyka utworu &ndash kwestia hipokryzji, podwójnej etyki krytyka mieszczaństwa. Charakterystyczne motywy, analogie do innych utworów &ndash obraz rodziny bohater dwulicowy, obłudny pieniądze. Wybrane zagadnienia: naturalizm w Moralności..., komizm w Moralności... Istotne cytaty. Zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego o wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

5,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry