hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.05.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 7 maja 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dawniej czyli drzewiej (Małgorzata Strzałkowska), na drugim Samochodzik Franek. Ogrodnik (Elżbieta Wójcik). Kolejny produkt to Koczkodan Diana M oraz Filipek i szkoła (Małgorzata Strękowska-Zaremba).
1
Dawniej czyli drzewiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawniej czyli drzewiej
Dostępny
96 szt.

Czy wiecie, że dawno temu… …w upalne dni odpoczywano w cieniu chłodnicy, pelikan wzbudzał lęk wśród ludzi, których bolały zęby, serniki robiono z drewna, guzy bywały obiektem marzeń, konował cieszył się wielkim szacunkiem, królewski stolec bywał misternie rzeźbiony, cukier w głowach był rzeczą powszednią, zaś wnęka darzyła miłością dziadka i babcię… Spytacie, jak to możliwe? W języku...

34,90 zł
21,64 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,26 zł

10 osób kupiło
2
Samochodzik Franek. Ogrodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodzik Franek. Ogrodnik
Dostępny
138 szt.

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

7 osób kupiło
3
Koczkodan Diana M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koczkodan Diana M
Dostępny
156 szt.

KOCZKODAN DIANA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
4
Filipek i szkoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filipek i szkoła
Dostępny
66 szt.

Filipek Zaskroniec, do tej pory pilnie strzeżony na Zielonym Osiedlu Twoich Marzeń, opuszcza jego bezpieczne mury, by poddać się przymusowi edukacyjnemu, który czeka na każdego sześciolatka. Zmuszany do ciągłego zakrzykiwania przez Czydziestkę, wiecznie karcony przez dyrektorkę i zabierany na wycieczki śladami Wielkich Polaków, chłopiec przez kolejne lata nauki walczy o przetrwanie niczym bohaterowie Parku Jurajskiego. Kipiąca humorem, trochę niepoprawna książka dla wszystkich, którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
5
Myśleć animacją. Podręcznik dla filmowców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśleć animacją. Podręcznik dla filmowców
Dostępny
103 szt.

W ostatnich latach napisano wiele książek poświęconych animacji. Większość skupia się na technicznych aspektach powstawania filmu animowanego. Na tym tle Myśleć animacją Mike'a Wellinsa ukazuje się jako książka wyjątkowa, bowiem nie tracąc z oczu złożoności procesu produkcji filmowej i jej technicznych uwarunkowań, kładzie nacisk na zjawisko opowiadania. To rzadkość w literaturze fachowej. Strukturami narracji zajmują się zazwyczaj podręczniki dla scenarzystów, a nie podręcznik animacji. Na tym właśnie polega niezwykła wręcz użyteczność tej książki, że nie stara się przekonać czytelnika, że opanowując jedynie technikę animacji nauczy się jednocześnie budowania atrakcyjnych historii. Książka napisana jest dla filmowców, animatorów, producentów, montażystów, reżyserów, twórców gier i każdego, kto ma za zadanie wizualnie opowiadać historie. Autor wyjaśnienia zasady i techniki na różnych przykładach filmowych, prowadząc animatorów na każdym etapie procesu produkcyjnego i uczy ich, jak tchnąć swoją historię i rozwijać emocjonalne połączenia w każdej części produkcji. Po przeczytaniu tej książki, animatorzy będą mieli wiedzę i umiejętności potrzebne do opowiadania własnych wizualnych opowieści.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
6
Pomóż sobie, daj światu odetchnąć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomóż sobie, daj światu odetchnąć
Dostępny
596 szt.

Ten zbiór tekstów jest próbą odbrązowienia i oddemonizowania psychoterapeutów i psychoterapii. Próbą nadania psychoterapii wymiaru ludzkiego, zwyczajnego, dostępnego i pokazania, jak wielką pomocą może być ona w powszechnym ludzkim dążeniu do szczęścia i rozwoju. Myślę, że sprostaliśmy tytułowi książki i pokazaliśmy rzecz arcyważną: że wszelkie ulepszanie świata musi być zakorzenione w naszym wcześniejszym, psychicznym i duchowym dojrzewaniu. W przeciwnym razie ulepszanie świata jest pozorne, bo w istocie służy jedynie konserwowaniu naszych deficytów i kompleksów, a potem szybko staje się kolejną, rozczarowującą utopią. Zachęcam do lektury. Wojciech Eichelberger

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
7
Żółw skórzasty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółw skórzasty
Collecta
Dostępny
154 szt.

ŻÓŁW SKÓRZASTY to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

20,20 zł
17,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
8
Mężczyzna też człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyzna też człowiek
Dostępny
317 szt.

„Jak w płynnej rzeczywistości obronić zdewaluowaną męskość? Jak uchronić swoją płciową tożsamość? Jakiej autotransformacji dokonać, by sprostać kulturowym i obyczajowym przemianom? Od wielu lat zadaję sobie te pytania – i nie znalazłem jeszcze w pełni satysfakcjonującej odpowiedzi. Może dlatego, że proces zmian ciągle przyśpiesza? Może dlatego, że takiej odpowiedzi nie ma? Może odpowiedzią jest brak odpowiedzi, brak przepisu na męskość, a męskość to wieczna uważność i bycie w zgodzie ze zmiennymi okolicznościami? Jedno jest pewne – nie wolno nam przestać szukać. Moim poszukiwaniem oraz tymczasowymi zapewne receptami dzielę się w tej książce z czytelnikami”. – Wojciech Eichelberger

33,00 zł
26,07 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

1 osoba kupiła
9
Jaszczurka Agama kołnierzasta L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaszczurka Agama kołnierzasta L
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Jaszczurka Agama kołnierzasta to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

27,90 zł
24,55 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

1 osoba kupiła
10
Warszawa. Moje wspaniałe miasto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa. Moje wspaniałe miasto
Dostępny
14 szt.

„Warszawa” powstała według koncepcji i projektu wybitnej polskiej graficzki Grażki Lange. Książkę ilustrują fotografie wykonane przez artystkę. Wizja stolicy jaką snuje Lange przypomina misterną układankę wspomnień, snów, marzeń i okruchów codzienności. Efekt ten osiągnęła zapraszając do wspólnego projektu dwudziestu sześciu autorów, którzy napisali o życiu stolicy, współtworząc w ten sposób poetycką mozaikę ludzkich spraw. Wśród autorów tekstów znaleźli się pisarze, twórcy książek dla dzieci, a także reżyserzy, scenarzyści, dziennikarze i malarze: Agnieszka Drotkiewicz, Michał Rusinek, Maryla Weiss, Tina Oziewicz, Jacek Dehnel, Grzegorz Kasdepke, Weronika Naszarkowska-Multanowska, Wojciech Orliński, Michał Bielawski, Łukasz Klesyk, Sylwia Chutnik, Ola Cieślak, Michał Bielawski, Maciej Wojtyszko, Andrzej Bieńkowski, Mikołaj Łoziński, Michał Komar, Weronika Majchrzak, Agata Czarnacka, Katarzyna Sowula, Janusz Noniewicz, Tomasz Kwaśniewski, Anna Czajkowska, Andrzej Marek Grabowski, Dorota Dobrew, Tomasz Ulanowski, Joanna Olech. Publikację uzupełnia zestaw lekkich not biograficznych, w których zawarto informacje o związkach autorów z Warszawą. Forma „Warszawy” przywodzi na myśl szkatułę o wielu dnach, książkę-zabawkę, książkę-zagadkę – dosłownie i w przenośni. Każda prawa strona albumu ma zamykane do wewnątrz skrzydełko, na którym widnieje fotografia zamkniętego pudła lub szkatułki. Obok znajduje się jedna z 28 literackich opowieści. Po rozłożeniu skrzydełka („otworzeniu pudełka”), oczom czytelnika ukazuje się ukryta pod wiekiem „zawartość”, czyli fotograficzna niespodzianka w postaci: kolekcji kamyków, biletów, znaczków, kluczy, guzików... „Warszawa” jest niecodzienną książką ilustrowaną, w której młody czytelnik odnajdzie odzwierciedlenie swoich dziecięcych pasji kolekcjonerskich, a dojrzały – zachwyci się konceptem labiryntu ludzkich spraw odnalezionych w gąszczu huczącej stolicy. Grażka Lange pokazuje – alternatywny do wielkich problemów ekonomii, polityki i mediów – świat drobnych rzeczy, należących do warszawian lub ludzi odwiedzających Warszawę, którzy odeszli, lub do tych, którzy na zawsze zostaną w cieniu. Tym samym artystka prowokuje czytelnika do refleksji i odpowiedzi na pytanie: a czym dla mnie jest Warszawa? Książka powstawała na zamówienie hiszpańskiej oficyny Media Vaca i ukazuje się w serii „Mi hermosa ciudad” / „Moje wspaniałe miasto” (przekład na język hiszpański: Abel Murcia). Wydania polskie i hiszpańskie będą miały premierę w 2015 roku. Wydanie polskie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

56,00 zł
40,88 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,12 zł

1 osoba kupiła
11
Tapir cielę bairda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tapir cielę bairda
Collecta
Dostępny
153 szt.

TAPIR CIELĘ BAIRDA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

14,70 zł
12,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
12
Dinozaur Saurophaganax L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Saurophaganax L
Dostępny
175 szt.

DINOZAUR SAUROPHAGANAX to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

1 osoba kupiła
13
Kucyk Shetland Chestnut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyk Shetland Chestnut
Dostępny
168 szt.

KUCYK SHETLAND CHESTNUT to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
14
Laboratorium w szufladzie Modelarstwo i robotyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laboratorium w szufladzie Modelarstwo i robotyka
Niedostępny
Brak

Laboratorium w szufladzie. Modelarstwo i robotyka to książka, w której autorzy pokazują, jak budować i jak programować modele maszyn. W pierwszej części, poświęconej budowie modeli, poznasz proste i umiarkowanie złożone konstrukcje techniczne. Druga część pomoże Ci odkryć, jak można je wyposażyć w autonomię działania, namiastkę inteligencji i elastyczność reagowania na zmienne środowisko użytkowania. Przekonasz się, że programowanie wymaga mniej wysiłku fizycznego niż klasyczne modelarstwo, ale niezwykle silnie pobudza intelektualnie. Zachęcamy więc do twórczej zabawy! Kolejny tytuł z serii ?Laboratorium w Szufladzie?. Jest to cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów? a przede wszystkim praktyków i eksperymentatorów. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do doświadczeń i eksperymentów. Każda z książek cyklu jest bogato ilustrowana materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Autorzy nie stronią od wejścia na poziom wyższy, niż tylko popularne ujęcie tematu. To zamierzona prowokacja intelektualna. Pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz stojącej wobec niego ? twórczej wyobraźni.

49,00 zł
43,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

15
Ida wśród magnolii. Tom 10. W pułapce wątpliwości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ida wśród magnolii. Tom 10. W pułapce wątpliwości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Liliana wzięła głęboki oddech, aż z jej piersi wyrwało się westchnienie. – Idko, tak się wstydzę… Nie panowałam nad tym, co mówię. Ida czekała, a kiedy zapadło milczenie, delikatnie spytała: – Co mu powiedziałaś, Lileczko? – Że jeśli mój były mąż nie siedzi jeszcze w samolocie, to zrobimy sobie numerek, a Łukasz może być pewny, że będzie się działo, bo w przeciwieństwie do niego Robert jest rewelacyjny w łóżku. Ida wstrzymała oddech. – Lil, na Boga, naprawdę mu tak powiedziałaś? Nie zdajesz sobie sprawy, jak to może zranić? – Do diaska, wcale tak nie myślałam. (...) – Przeprosiłaś go przynajmniej? Teraz znowu się rozpłakała. – Już nie było okazji. Łukasz lodowatym głosem zakomunikował mi, że między nami wszystko skończone.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

16
Czas zbliżeń. Szkice i wspomnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas zbliżeń. Szkice i wspomnienia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Książka Bogdana Rogatki, redaktora, krytyka i publicysty związanego z Krakowem. Zbliżenia to wybór ponad 30 tekstów eseistycznych i krytycznoliterackich o literaturze XX i XXI wieku, jej twórcach i książkach między innymi Julii Hartwig, Olgi Tokarczuk i Anny Janko. Na ostatnią z trzech części książki składają się pełne ciepła i szczególnego uroku portrety - wspomnienia poświęcone Wisławie Szymborskiej, prof. Henrykowi Markiewiczowi i innym. Sztuka w ogóle, a literatura w szczególności, jest czasem zbliżeń, w metaforycznym i wieloznacznym tego słowa sensie. Tak rozumiem rolę literatury, tak też rozumiem, za Karolem Irzykowskim i Kazimierzem Wyką, któremu jako autorowi wiele zawdzięczam, uważając go za jednego z najwybitniejszych humanistów w powojennej kulturze, rolę krytyki literackiej jako krytyki towarzyszącej - twórczości, dziełu, autorowi. Bogdan Rogatko

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

17
Siedem boskich pomyłek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem boskich pomyłek
Dostępny
166 szt.

Wychowałem się na ciężkostrawnej katolicko-socjalistyczno-ateistycznej mieszance. Po trzydziestce zrozumiałem, że sam odpowiadam za wybór mojej duchowej drogi. Wybrałem buddyzm zen. Nie żałuję. Tym bardziej że dzięki zen zacząłem z wolna rozumieć przekaz Chrystusa, a nie jak wcześniej jedynie w Niego wierzyć. Te rozmowy, a potem książka, zrodziły się z dzielonej ze Współautorką potrzeby przekraczania konfliktogennych religijnych barier, szukania tego, co wspólne – i z przekonania, że Budda i Chrystus, gdyby się spotkali, z pewnością wpadliby sobie w ramiona. Zapraszam do lektury. - Wojciech Eichelberger

33,00 zł
26,07 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

18
Klub szczęśliwych żon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub szczęśliwych żon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.02

Jeśli pragniesz, aby Twoje małżeństwo było wspaniałe nie tylko dziś, ale także za kilkadziesiąt lat, a każdy dzień cementował je coraz bardziej, przyłącz się do Klubu szczęśliwych żon. Natychmiast przeczytaj tę książkę, bo jest to lektura obowiązkowa zarówno dla pary, która zamierza się pobrać, jak i dla tej, która jest ze sobą od dawna. W jasny sposób odbudowuje wiarę w najwspanialszą instytucję na świecie, jaką jest małżeństwo. Klub szczęśliwych żon to doskonały obraz życia kobiet w udanych związkach na całym świecie! Fawn odwiedza każdy jego zakątek, by przeprowadzić wywiady ze szczęśliwymi parami, a potem podzielić się z czytelnikiem sekretami na szczęśliwy związek trwający całe życie. W świecie, w którym małżeństwo tak często jest źródłem cierpienia, jej szalona wyprawa i odkrycia na pewno zainspirują wiele kobiet, by przyłączyły się do klubu!

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

19
Czytnik linii papilarnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytnik linii papilarnych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.27

Po pięciu latach od wydania Pogłosu, poprzedniego tomiku Ewy Lipskiej, wybitna poetka proponuje Nowy - Czytnik linii papilarnych. Trzydzieści nowych, przejmujących i skłaniających do myślenia wierszy. Ewa Lipska znajduje w konkretnych sytuacjach, często z pozoru błahych, punkt zaczepienia - wyrwę uniwersalizującą jej spostrzeżenie. Dzięki nieoczywistemu detalowi ujawnia w codzienności dodatkowy, zaskakujący wymiar.

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

20
Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu. Audiobook
Nick Vujicic, Aetos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.18

Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa jako „obłędnie szczęśliwe”. Jest jednym z najsłynniejszych współczesnych mówców motywacyjnych. Angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje firmą szkoleniową, nagrywa programy radiowe, pisze bestsellerowe książki i występuje w filmach – by wymienić tylko niektóre z jego licznych aktywności. Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”. W książce Niezwyciężony! Nick podpowiada, jak konsekwentnie stosować wiarę w działaniu w różnych dziedzinach życia – jak przekuć wiarę w czyn w konfrontacji z problemami i wyzwaniami takimi jak: • kryzysy osobiste • trudności w relacjach z innymi ludźmi • wyzwania związane z pracą i karierą • problemy zdrowotne i utrudnienia wynikające z niepełnosprawności • autodestrukcyjne myśli, emocje i uzależnienia • nietolerancja, dyskryminacja, znęcanie się i przemoc • zaburzona równowaga ciała, umysłu, serca i ducha NICK VUJICIC jest mówcą motywacyjnym, ewangelizatorem, autorem książek i dyrektorem fundacji Life Without Limbs. Podróżuje po świecie, głosząc przesłanie nadziei i inspiracji, które usłyszało do tej pory już ponad 5 milionów ludzi w 44 krajach. Nick jest częstym gościem programów telewizyjnych, prowadzi również własną audycję radiową. Urodził się w Australii w rodzinie o serbskich korzeniach, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i synkiem Kiyoshi. Więcej informacji o autorze można znaleźć na stronie: www.nickvujicic.com.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

21
Rekin Piła M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekin Piła M
Collecta
Dostępny
158 szt.

REKIN PIŁA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

20,20 zł
17,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 2,21 zł

22
Dinozaur Rajasaurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Rajasaurus
Collecta
Dostępny
120 szt.

DINOZAUR RAJASAURUS to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

22,00 zł
19,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

23
Hipopotam karłowaty młode S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hipopotam karłowaty młode S
Collecta
Dostępny
105 szt.

HIPOPOTAM KARŁOWATY MŁODE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,30 zł
13,99 zł

Rabat 8,6%
oszczędzasz 1,31 zł

24
Delfin S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delfin S
Collecta
Dostępny
107 szt.

DELFIN BUTLONOSY MŁODE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

14,70 zł
12,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,71 zł

25
Cielę czerwony brahman S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cielę czerwony brahman S
Collecta
Dostępny
140 szt.

CIELĘ CZERWONE BRAHMAN to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

26
Motyl Królewski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motyl Królewski
Collecta
Dostępny
106 szt.

MOTYL KRÓLEWSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

27
Bawół indyjski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawół indyjski
Collecta
Dostępny
71 szt.

BAWÓŁ INDYJSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

28
Kaszalot młody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaszalot młody
Collecta
Dostępny
153 szt.

KASZALOT MŁODY to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

20,20 zł
17,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 2,21 zł

29
Narwal XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Narwal XL
Collecta
Dostępny
1 szt.

NARWAL to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

28,70 zł
20,66 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,04 zł

30
Lis fennec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lis fennec
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.08

LIS FENNEC to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,30 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,6%
oszczędzasz 1,31 zł

31
Dinozaur Mosazaur XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Mosazaur XL
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

DINOZAUR MOSAZAUR to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

36,30 zł
31,94 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,36 zł

32
Byk czerwony brahman L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Byk czerwony brahman L
Collecta
Dostępny
148 szt.

BYK CZERWONY BRAHMAN to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

33
Dinozaur Daspletosaurus L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Daspletosaurus L
Collecta
Dostępny
164 szt.

DINOZAUR DASPLETOSAURUS to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

34
Aligator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aligator
Dostępny
154 szt.

ALIGATOR to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

35
OgierClydesdale maści czarnej XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
OgierClydesdale maści czarnej XL
Dostępny
125 szt.

OGIER CLYDESDALE MAŚCI CZARNEJ to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

34,60 zł
30,45 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,15 zł

36
Dobry troll - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobry troll
Dostępny
13 szt.

Czuję się jakbym sam napisał tę książkę.Marek Raczkowski, rysownik Arcydzieło!Rafał Werczyński, były szef komunikacji Pudelek.pl Nie chcielibyście go spotkać na swojej drodze. On was zapewne też nie. Bezczelny, chamski, nielubiany. Zawzięty troll, którego największą pasją jest wkurzanie ludzi. Kłamie, manipuluje, krzywdzi i sieje chaos. A wszystko to wyłącznie dla zabawy. Ale czy na pewno? Choć trolling okazuje się być pokupnym towarem na rynku, a główny bohater odnosi zawrotny sukces medialny i staje się przedsiębiorcą oraz celebrytą, to nie wszystko idzie po jego myśli. Na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy nie rozumieją żartów, co z czasem może doprowadzić do tragedii. W swojej najnowszej powieści znany warszawski imprezowicz obnaża życie mieszczańskiej klasy średniej, udowadnia, że nasza planeta umiera oraz obnaża absurdy religii i prawdziwe oblicze Jana Pawła II, ale przede wszystkim bezczelnie wyszydza i piętnuje brak poczucia humoru naszego społeczeństwa. Czytając, trudno przestać się śmiać.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

37
Moc z wysoka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc z wysoka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.04

„Jestem nerwicowcem, oficjalnie neurastenikiem. Przedstawiam się: Neurastenik jestem, bardzo mi przyjemnie. A jednak przychodzą do mnie ludzie, aby odnaleźć spokój. Przed niedoszłym samobójstwem, rozwodem, w chorobie psychicznej. Czy ja ich uspokajam? Skądże. A jednak wychodzą uspokojeni. Tak samo wielu moich znajomych potrafi działać kojąco na ludzi. To jest działanie Ducha Świętego przez człowieka. Darmo dane. – fragment Moc z wysoka to zbiór niepublikowanych wcześniej tekstów o. Joachima Badeniego o Duchu Świętym. Ta książka to opowieść o Mocy Bożej, która żyje w człowieku, prowadzi go, wyzwala od smutku, zwątpienia i daje nowe życie. Joachim Badeni (1912-2010), dominikanin, duszpasterz akademicki, mistyk, jeden z pierwszych uczestników Odnowy w Duchu Świętym w Polsce, autor kilkunastu książek o modlitwie, które powstały na podstawie przeprowadzonych z nim wywiadów. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, podczas wojny żołnierz Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, pochodził z rodziny skoligaconej z dworami królewskimi Europy, wybrał życie ubogiego mnicha.

27,90 zł
20,37 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,53 zł

38
Hopopotam karłowaty L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hopopotam karłowaty L
Dostępny
187 szt.

HIPOPOTAM KARŁOWATY to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

22,00 zł
19,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

39
Dinozaur Juvenile M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Juvenile M
Dostępny
164 szt.

DINOZAUR JUVENILE TYRANNOZAUR REX to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

40
Dinozaur Pachycephalosaurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Pachycephalosaurus
Dostępny
159 szt.

DINOZAUR PACHYCEPHALOSAURUS to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

41
Wilk Maned L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilk Maned L
Dostępny
64 szt.

WILK MANED to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

42
Foka pstra młoda S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foka pstra młoda S
Dostępny
155 szt.

FOKA PSTRA MŁODA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

14,70 zł
12,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,71 zł

43
Dinozaur stegozaur zwłoki L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur stegozaur zwłoki L
Dostępny
105 szt.

DINOZAUR STEGOZAUR ZWŁOKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

44
Klacz rasy Missouri fox trotter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klacz rasy Missouri fox trotter
Dostępny
162 szt.

KLACZ RASY MISSOURI FOX TROTTER to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

29,90 zł
26,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

45
Koń rasy pinto mare palomino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koń rasy pinto mare palomino
Dostępny
161 szt.

Figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

34,60 zł
31,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,46 zł

46
Koń rasy Pinto maści gniadej XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koń rasy Pinto maści gniadej XL
Dostępny
157 szt.

KOŃ RASY PINTO MAŚCI GNIADEJ to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

34,60 zł
30,45 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,15 zł

47
Farmer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farmer
Dostępny
104 szt.

FARMER to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

48
Źrebię rasy Pinto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źrebię rasy Pinto
Dostępny
176 szt.

ŹREBIĘ RASY PINTO STOJCE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

49
Ogier przewalski XL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogier przewalski XL
Dostępny
155 szt.

OGIER PRZEWALSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

36,30 zł
31,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,36 zł

50
Dinozaur Gastonia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Gastonia
Dostępny
158 szt.

DINOZAUR GASTONIA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

51
Źrebię maści kasztan idące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źrebię maści kasztan idące
Dostępny
176 szt.

ŹREBIĘ PEŁNEJ KRWI ANGIELSKIEJ MAŚCI KASZTAN IDCE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

52
Krowa czerwona brahman L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krowa czerwona brahman L
Dostępny
176 szt.

KROWA CZERWONA BRAHMAN to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

53
Pies rasy cattle australijski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies rasy cattle australijski
Dostępny
165 szt.

PIES RASY CATTLE AUSTRALIJSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

54
Delfin z rzeki Ganges - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Delfin z rzeki Ganges
Dostępny
150 szt.

DELFIN Z RZEKI GANGES to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,10 zł
13,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,11 zł

55
Źrebię Clydesdale Black Sabino Roan M) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źrebię Clydesdale Black Sabino Roan M)
Dostępny
155 szt.

ŹREBIĘ CLYDESDALE BLACK SABINO ROAN to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

56
Kucyk Datmoor maści czarnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyk Datmoor maści czarnej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.28

KUCYK DATMOOR MAŚCI CZARNEJ to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

18,70 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,71 zł

57
Anakonda zielona L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anakonda zielona L
Dostępny
169 szt.

ANAKONDA ZIELONA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

58
Niedźwiedź czarny amerykański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedźwiedź czarny amerykański
Dostępny
164 szt.

NIEDŹWIEDŹ CZARNY AMERYKAŃSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

59
Dinozaur Medusaceratops L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Medusaceratops L
Dostępny
167 szt.

DINOZAUR MEDUSACERATOPS to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

60
Koza Niala górska L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koza Niala górska L
Dostępny
154 szt.

KOZA NIALA GÓRSKA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

61
Żoł z wyspy Pinta M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żoł z wyspy Pinta M
Dostępny
158 szt.

ŻÓŁW Z WYSPY PINTA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

62
Kucyk Shetland Silver Dapple - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyk Shetland Silver Dapple
Dostępny
163 szt.

KUCYK SHETLAND SILVER DAPPLE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

63
Kucyk Baydatmoor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyk Baydatmoor
Dostępny
178 szt.

KUCYK BAYDATMOOR to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

64
Daniel samiec L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daniel samiec L
Dostępny
103 szt.

DANIEL SAMIEC to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

65
Kozioł springbok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kozioł springbok
Dostępny
159 szt.

KOZIOŁ SPRINGBOK to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

66
Owca grzywiasta L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owca grzywiasta L
Dostępny
159 szt.

OWCA GRZYWIASTA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

67
Świnia węgierska M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnia węgierska M
Dostępny
156 szt.

ŚWINIA WĘGIERSKA MANGALICA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

68
Źrebię maści kasztan M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źrebię maści kasztan M
Dostępny
181 szt.

ŹREBIĘ PEŁNEJ KRWI ANGIELSKIEJ MAŚCI KASZTAN STOJCE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

69
Żrebię M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żrebię M
Dostępny
179 szt.

ŹREBIĘ RASY PINTO IDCE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

70
Farmerka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farmerka
Dostępny
166 szt.

FARMERKA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

71
Osioł afrykański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osioł afrykański
Dostępny
156 szt.

OSIOŁ AFRYKAŃSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie. Zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat

26,50 zł
23,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,18 zł

72
Szakal czaprakowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szakal czaprakowy
Dostępny
156 szt.

SZAKAL CZAPRAKOWY to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

73
Dinozaur  Xenoceratops - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Xenoceratops
Dostępny
161 szt.

DINOZAUR XENOCERATOPS to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

74
Rządy mniejszościowe w III Rzeczypospolitej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rządy mniejszościowe w III Rzeczypospolitej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.10

Fundamentem naukowym niniejszej publikacji jest analiza powstawania i działania rządów mniejszościowych we współczesnej Polsce. Dopełnienie praktyczne stanowi prześledzenie ich funkcjonowania i sformułowanie konkluzji w oparciu o dostępne materiały - monografie, artykuły prasowe etc., ale przede wszystkim zgromadzone przez autora wypowiedzi premierów stojących na czele kolejnych gabinetów mniejszościowych III Rzeczypospolitej.

49,00 zł
40,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

75
Zapiski bez cenzury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski bez cenzury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.16

Mira Modelska-Creech urodziła się w Warszawie, ukończyła Uniwersytet Warszawski, swoją edukację kontynuowała w Polskiej Akademii Nauk, studiowała również w Moskwie, Sztokholmie, Londynie i Waszyngtonie, była wykładowcą na Georgetown University na Wydziale Historii i Dyplomacji. Po powrocie do kraju wykładała na Uniwersytecie Warszawskim, była także wykładowcą gościnnym w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Jest prezesem Stowarzyszenia "Wars i Sawa" zajmującego się upamiętnianiem dziejów i ofiar Konzentrationslager Warschau. W latach 80. i 90. ub. pracowała jako tłumacz w Białym Domu i Departamencie Stanu (w okresie prezydentury Jimmy`ego Cartera, George`a Busha seniora i Billa Clintona), a także dla Biblioteki Kongresu, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, ONZ i NASA. Niniejsza książka jest próbą powrotu Autorki do lat dziecińska i młodości, nie ma charakteru naukowego, zawiera osobiste wspomnienia i refleksje.

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

76
Rekin zebra M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekin zebra M
Dostępny
153 szt.

REKIN ZEBRA to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

20,20 zł
17,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 2,21 zł

77
Klacz rasy Missouri fox maści kasztan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klacz rasy Missouri fox maści kasztan
Dostępny
26 szt.

KLACZ RASY MISSOURI FOX MAŚCI KASZTAN to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

36,30 zł
31,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,36 zł

78
Diabeł tasmański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł tasmański
Dostępny
80 szt.

DIABEŁ TASMAŃSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

79
Świerszczyk  Wielka księga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świerszczyk Wielka księga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.07.11

Od siedemdziesięciu lat bawi, uczy i przynosi dzieciom (i rodzicom) mnóstwo radości. Kto by pomyślał, że można być tak wiekowym, a tak bardzo na czasie? ?Świerszczyk? to coś więcej niż tylko pismo dla dzieci. To tradycja, to cała plejada najlepszych polskich autorów i ilustratorów. Ale przede wszystkim to magazyn, który towarzyszy już kilku pokoleniom. Z okazji siedemdziesiątej rocznicy istnienia ?Świerszczyka? powstała Wielka Księga wypełniona najpopularniejszymi tekstami i bohaterami: Kotkiem Mamrotkiem, Zającem Kicajem i oczywiście najbardziej rozpoznawalnym polskim świerszczem ? Bajetanem Hopsem. Do czytania przez dzieci i całe rodziny. Bo jak mawia Bajetan ? ?czytanie dobrze działa na rozum i chroni od kataru?!

30,00 zł
22,20 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,80 zł

80
Deflin pacyfic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deflin pacyfic
Dostępny
196 szt.

DEFLIN PACYFIC to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

81
Źrebię Clydesdale Bay M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źrebię Clydesdale Bay M
Dostępny
170 szt.

ŹREBIĘ CLYDESDALE BAY to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

15,90 zł
13,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

82
Wieloryb Beluga młode - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieloryb Beluga młode
Dostępny
154 szt.

WIELORYB BELUGA MŁODE to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci mitologicznych. Firma Collecta z pomocą paleontologów z Wielkiej Brytanii stworzyła jedną z nawiększych kolekcji dinozaurów na świecie.

19,40 zł
17,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 1,41 zł

83
Kim jest ślimak Sam? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim jest ślimak Sam?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

Jak się okazuje pierwszego dnia szkoły, ślimak Sam jest trochę inny niż reszta klasy. Nie może się zdecydować, czy jest chłopcem czy dziewczynką. Ze wstydu chowa się do skorupki, ale przecież nie może tak przeczekać wszystkich tych lat w szkole? Kiedy w końcu wychyla różki z ukrycia, w klasie czeka na niego kapibara Magda, szkolny pedagog, która wysyła go ze specjalnym zadaniem do lasu. Ślimak spotka tam inne niezwykłe zwierzęta i dowie się, że nie ma jednego „prawidłowego” sposobu życia i tworzenia rodziny.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

84
Powołani, by być - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powołani, by być
Dostępny
3 szt.

Doświadczenie osobowej więzi z Bogiem pozwala właściwie kształtować wzajemne relacje we wspólnocie i być zwiastunem nadziei dla człowieka żyjącego we współczesnym świecie. Życie konsekrowane jest nieustannie znakiem sprzeciwu wobec prądów konsumpcjonizmu i szeroko pojętego liberalizmu moralnego oraz tak zwanej kultury chwili. Nie sposób nieść dzisiejszemu człowiekowi "uścisk Boga", nie doświadczając go na co dzień. Formacja zakonna nie musi kojarzyć się z nużącymi spotkaniami pełnymi "mądrych słów", dalekich od realiów życia. Może stać się treścią codzienności, którą przeżywamy z pasją. Książka jest odpowiedzią na aktualne problemy i wyzwania osób konsekrowanych, a zagadnienia w niej poruszane znajdują odniesienie w praktyce życia codziennego.

22,50 zł
16,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 5,51 zł

85
Zwrot polityczny `48 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwrot polityczny `48
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

Seria wydawnicza ?Polska mniej znana 1944-1989? wydawana jest wspólnie z Archiwum Akt Nowych i Uniwersytetem Warszawskim. Są to dokumenty i opracowania władz centralnych oraz organów państwowych PRL odnalezione w zasobach Archiwum Akt Nowych i po raz pierwszy udostępnione czytelnikom. Każdy z tomów został opracowany i przygotowany do druku przez wybitnych historyków i politologów. W serii ukazały się: Tom 1 ? Narady i telekonferencje kierownictwa PZPR w latach 1980-1981 Tom 2 ? Protokoły z odpraw, zjazdów i narad kierownictwa Departamentu Więziennictwa Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego z naczelnikami więzień i obozów pracy (1944-1954) Tom 3 ? Protokoły VI i VII Plenum Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej z 1956 r. Tom 4 ? Polski rok 1989. Sukcesy, zaniechania, porażki (2 części) Tom 5 ? Dokumenty centralnym władz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej marzec-listopad `56 Tom 6 ? Proces Romana Romkowskiego, Józefa Różańskiego i Anatola Fejgina w 1957 roku (2 części) Tom 7 ? Komisja Tadeusza Grabskiego (1981 r.)

89,00 zł
73,87 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 15,13 zł

86
Matka i inne zapiski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka i inne zapiski
Dostępny
50 szt.

Książka Dedykowana jest przede wszystkim tym, którzy chcieliby się dowiedzieć, kim była Zofia Brzeska-Gaudier. Fantazje o tej postaci były tworzone już kilka lat po jej śmierci (choć umarła zupełnie zapomniana w szpitalu psychiatryczym w Glouster) m.in przez Jimie?go Eda w książce ?Dziki Mesjasz?. Ta bohaterka, przestawiona w książce a następnie powielona w filmie Kena Russella o tym samym tytule, stała się ucieleśnieniem, twarzą Brzeskiej na wiele dekad, a jaka była ona naprawdę? ?Dzięki publikacji tych rękopisów możemy po raz pierwszy wysłuchać opowiedzianą jej słowami historię jej życia? ? pisała Gillian Raffles we wstępie do angielskiego wydania książki. I tak też jest. ?Matka i inne zapiski? jest książką autobiograficzną, którą można podzielić na 3 części, wątki. Początek jest wprowadzeniem do życia Brzeskiej przed poznaniem Henrego Gaudiera, z którym się związała w Paryżu w 1909 roku. Jest skrótowym przedstawieniem jej życia w Galicyjskiej wiosce, a następnie w miastach europejskich i amerykańskich w których szukała pracy oraz niezależnego, na ile to było możliwe dla kobiety w początkach xx wieku, życia. Następne fragmenty odnoszą się do czasu wspólnie spędzonego z Gaudierem - młodszym o 20 lat francuskim artystą. Są to krótkie opowiadania, w których Brzeska daje wyraz swojemu talentowi literackiemu. Ostatnią część stanowią zapiski kobiety samotnej, umęczonej cierpieniem po stracie ukochanego. W tej części znajduje się również korespondencja, jedna z ostatnich przed nasilającą się u niej chorobą psychiczną. Brzeska nie kamufluje się za społecznymi konwenansami, nie upiększa się, nie mizdrzy do czytelnika, może dlatego, że nie była w stanie przewidzieć czy jej teksty kiedykolwiek zostaną wydane, ale dzięki temu są tak wyjątkowe, a przede wszystkim prawdziwe i mocne. Książka Brzeskiej nie należy do łatwych lektur, ale jest wspaniałym uzupełnieniem informacji o zupełnie zapomnianej pisarce.? Niekiedy czepiając się życia, odczuwałam pustkę, którą musiałam zostawić za sobą - wszystko niedokończone, żadnej kochającej duszy, która żałowałaby mojego odejścia. Cóż za pustka, cóż za przygnębiająca pustka. Szłam przez życie jak chamka, kretynka, nie zostawiając Ludzkości po sobie żadnych śladów, a jednocześnie płonąc zapałem twórczym.

37,80 zł
32,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,67 zł

87
Podróżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżniczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.02

Jest rok 1746. Szesnastego kwietnia armia króla Jerzego II rozgromiła wojska Karola Edwarda Stuarta w bitwie pod Culloden w Szkocji. Po walce Anglicy przeczesali pole bitwy, dobijając rannych. Większość tych, którzy przeżyli, stracono w Anglii, a tysiąc jeńców sprzedano jako niewolników do pracy na amerykańskich plantacjach bawełny.Rok 1968. Claire, zagłębiając się w dokumenty z epoki i drżąc o Jamiego, usiłuje odgadnąć koleje jego losu. Czy „Czerwony Jamie” przeżył masakrę pod Culloden? Tak właśnie przypuszcza i powraca w wiek XVIII. Razem z Jamiem okrętują się na statek płynący z ładunkiem na Karaiby. Po niezwykle niebezpiecznej podróży morskiej, licznych przygodach i ucieczkach, docierają do brzegu nieznanego lądu. Okazuje się, że przybyli do Nowego Świata… Diana Gabaldon – biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią Obca. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata i rozeszły się w łącznym nakładzie 18 milionów egzemplarzy. W przygotowaniu wszystkie części sagi o ponadczasowej wielkiej miłości Claire Randall i Jamiego Frasera.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

88
Tam gdzie wiatr krzyczy najgłośniej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tam gdzie wiatr krzyczy najgłośniej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.07.25

Kiedy Robert Peroni trzydzieści lat temu przybył na Grenlandię, by pobić kolejny rekord, był zagubiony: rodzina we Włoszech i zawód podróżnika, którego sensu już nie rozumie. Nowy kierunek jego życiu nadali Inuici. Mimo że biali ludzie od lat narzucali im zakazy uniemożliwiające godne życie, przyjęli go jak przyjaciela. Zafascynowany ich kulturą, Robert zamieszkał w największej wiosce na wschodnim wybrzeżu, liczącej dwa tysiące mieszkańców, przez dziewięć miesięcy w roku odciętej od świata. Poznał język, obyczaje i niepisane zasady Inuitów. To od nich nauczył się wsłuchiwać w historie niesione przez wiatr, piękna życia tu i teraz oraz poezji ukrytej w szamanizmie. Tam gdzie wiatr krzyczy najgłośniej opowiada o spotkaniu z nadzwyczajnym ludem, którego jedyną bronią jest łagodność, a także z wrogą i cudowną ziemią, gdzie przyroda jest matką i macochą, rozdającą zarówno życie, jak i śmierć. Robert zaprasza nas, byśmy spojrzeli na ten świat nowymi oczami. Bo w gruncie rzeczy, kto jest bardziej prymitywny: my, którzy w ciągu trzydziestu lat zniszczyliśmy tysiącletnią cywilizację, czy Inuici, którzy w ciągu czterech tysięcy lat nigdy nie wywołali żadnej wojny?

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

89
Fantomas. Zakochany książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fantomas. Zakochany książę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.08

Nieuchwytny Fantomas jest Mistrzem Grozy, Katem, Geniuszem Zła. Popełnia największe zbrodnie: w eleganckim sklepie pojawiają się flakony wypełnione zamiast perfumami kwasem siarkowym, na wycieczkowcu zaczynają grasować zarażone dżumą szczury, jedną ze swoich ofiar przymusza do popełnienia samobójstwa za pomocą gilotyny, następcę tronu pewnego państewka więzi w podziemiach Paryża, nielojalny wspólnik ginie roztrzaskany o ściany ogromnego dzwonu, sam zbrodniarz ginie w katastrofie „Titanica”, po czym … zmartwychwstaje, aby w dalszym ciągu siać terror nie tylko we Francji, także w Ameryce czy południowej Afryce, a nawet w… kosmosie! Jest bezwzględny, nie zna litości, obce mu są wszystkie niemal ludzkie uczucia. Jest mistrzem przebrania, wie wszystko, jest wszędzie – w swym przestępczym rzemiośle nie ma sobie równych, jest absolutnie doskonały.

29,50 zł
21,24 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,26 zł

90
Bezpieczeństwo. Straż pożarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo. Straż pożarna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.17

Seria „Bezpieczeństwo” to nie tylko informacje i ciekawostki na temat pracy Policji, Wojska, Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej. To także zbiór zasad i porad, dzięki którym dzieci będą umiały się odnaleźć w sytuacji zagrożenia. Te istotne dla bezpieczeństwa wskazówki uświadamiają naszym pociechom, że stosowanie zasad ułatwia życie, a odkrywanie tej prawdy odbywa się w każdej książeczce podczas zabawy naklejkami czy rozwiązywania rozmaitych ćwiczeń.

10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

91
Policja Bezpieczeństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Policja Bezpieczeństwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.11

Seria BEZPIECZEŃSTWO to nie tylko informacje i ciekawostki na temat pracy Policji, Wojska, Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej. To także zbiór zasad i porad, dzięki którym dzieci będą umiały się odnaleźć w sytuacji zagrożenia. Te istotne dla bezpieczeństwa wskazówki uświadamiają naszym pociechom, że stosowanie zasad ułatwia życie, a odkrywanie tej prawdy odbywa się w każdej książeczce podczas zabawy naklejkami czy rozwiązywania rozmaitych ćwiczeń. Seria BEZPIECZEŃSTWO to książeczki przygotowane z myślą o najmłodszych czytelnikach, znajdziemy w nich informacje o pracy Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej, Wojska oraz Policji. W przystępny sposób poprzez zabawę dzieci dostają wskazówki jak się zachować w sytuacjach stresowych czy zagrażających życiu. W każdej książeczce zawarto informację co należy podawać w czasie telefonicznego wezwania pomocy. W książeczce o Policji dowiemy się jakie są główne zadania Policji, jakie są wydziały i czym się zajmują.Poznamy kilka znaków drogowych, pojazdy policyjne, podstawowe zasady bezpiecznej zabawy. Dzieciaczki zapoznają się z kursem bezpieczeństwa czyli jak zachowywać się poszczególnych sytuacjach np. gdy spotkamy obcego psa, zgubimy się w lesie czy korzystamy z internetu. Źródło recenzji: http://ksiazeczkinaszejtrojeczki.blogspot.com/2015/05/seria-bezpieczenstwo.html?

10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

92
Pogotowie ratunkowe Bezpieczeństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pogotowie ratunkowe Bezpieczeństwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

Seria BEZPIECZEŃSTWO to nie tylko informacje i ciekawostki na temat pracy Policji, Wojska, Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej. To także zbiór zasad i porad, dzięki którym dzieci będą umiały się odnaleźć w sytuacji zagrożenia. Te istotne dla bezpieczeństwa wskazówki uświadamiają naszym pociechom, że stosowanie zasad ułatwia życie, a odkrywanie tej prawdy odbywa się w każdej książeczce podczas zabawy naklejkami czy rozwiązywania rozmaitych ćwiczeń. Seria BEZPIECZEŃSTWO to książeczki przygotowane z myślą o najmłodszych czytelnikach, znajdziemy w nich informacje o pracy Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej, Wojska oraz Policji. W przystępny sposób poprzez zabawę dzieci dostają wskazówki jak się zachować w sytuacjach stresowych czy zagrażających życiu. W każdej książeczce zawarto informację co należy podawać w czasie telefonicznego wezwania pomocy. W książeczce o Pogotowiu Ratunkowym dowiemy się jak wygląda zgłoszenie telefoniczne, co powinniśmy powiedzieć dyspozytorowi. Poznamy rodzaje Pogotowia, zapoznamy się z oznakowaniem karetek a także wyposażeniem ambulansu. Dowiemy również kto pracuje z ratownikami w trudnych warunkach. Przygotowano również krótki kurs pierwszej pomocy. Źródło recenzji: http://ksiazeczkinaszejtrojeczki.blogspot.com/2015/05/seria-bezpieczenstwo.html?

11,50 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 2,51 zł

93
Encyklopedia Fakty Nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Fakty Nauka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.03

FAKTY to wyczerpujące źródło informacji o otaczającym nas świecie. Seria 10 encyklopedii przedstawia informacje oraz fakty poruszające tematykę: Ziemia, Wszechświat, Ciało ludzkie, Transport, Zwierzęta morskie, Dzikie zwierzęta, Nauka, Ptaki, Rośliny oraz Cuda świata. Przejrzysty układ materiału, prosty język, kolorowe ilustracje oraz realistyczne obrazy z pewnością rozbudzą ciekawe, młode umysły.?

14,70 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,2%
oszczędzasz 3,71 zł

94
Encyklopedia Cuda Świata Fakty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Cuda Świata Fakty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.18

FAKTY to wyczerpujące źródło informacji o otaczającym nas świecie. Seria 10 encyklopedii przedstawia informacje oraz fakty poruszające tematykę: Ziemia, Wszechświat, Ciało ludzkie, Transport, Zwierzęta morskie, Dzikie zwierzęta, Nauka, Ptaki, Rośliny oraz Cuda świata. Przejrzysty układ materiału, prosty język, kolorowe ilustracje oraz realistyczne obrazy z pewnością rozbudzą ciekawe, młode umysły??.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

95
Sugar Koci żywot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sugar Koci żywot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

SUGAR to zbiór kocich historii widzianych oczami kota. Dla wielbicieli komiksów. I wielbicieli kotów oczywiście. Miłego czytania!

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

96
Encyklopedia Ptaki Fakty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Ptaki Fakty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

FAKTY to wyczerpujące źródło informacji o otaczającym nas świecie. Seria 10 encyklopedii przedstawia informacje oraz fakty poruszające tematykę: Ziemia, Wszechświat, Ciało ludzkie, Transport, Zwierzęta morskie, Dzikie zwierzęta, Nauka, Ptaki, Rośliny oraz Cuda świata. Przejrzysty układ materiału, prosty język, kolorowe ilustracje oraz realistyczne obrazy z pewnością rozbudzą ciekawe, młode umysły??.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

97
Encyklopedia Rośliny Fakty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Rośliny Fakty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

FAKTY to wyczerpujące źródło informacji o otaczającym nas świecie. Seria 10 encyklopedii przedstawia informacje oraz fakty poruszające tematykę: Ziemia, Wszechświat, Ciało ludzkie, Transport, Zwierzęta morskie, Dzikie zwierzęta, Nauka, Ptaki, Rośliny oraz Cuda świata. Przejrzysty układ materiału, prosty język, kolorowe ilustracje oraz realistyczne obrazy z pewnością rozbudzą ciekawe, młode umysły??.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

98
Encyklopedia Ciało Ludzkie Fakty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Ciało Ludzkie Fakty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.26

FAKTY to wyczerpujące źródło informacji o otaczającym nas świecie. Seria 10 encyklopedii przedstawia informacje oraz fakty poruszające tematykę: Ziemia, Wszechświat, Ciało ludzkie, Transport, Zwierzęta morskie, Dzikie zwierzęta, Nauka, Ptaki, Rośliny oraz Cuda świata. Przejrzysty układ materiału, prosty język, kolorowe ilustracje oraz realistyczne obrazy z pewnością rozbudzą ciekawe, młode umysły??.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

99
Matematyczne zabawy Zbiór ćwiczeń dla klasy II i III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyczne zabawy Zbiór ćwiczeń dla klasy II i III
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.08.02

"Zabawy z matematyką" - Zbiór ćwiczeń dla klas II-III?

4,60 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,3%
oszczędzasz 0,61 zł

100
Seteeria Strażnicy światła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seteeria Strażnicy światła
Dostępny
32 szt.

Szukając w lesie malin, dwie dziewczynki odkrywają niespodzianie wejście do innego świata - tak rozpoczyna się ich wielka przygoda. Na obcej, czarownej planecie natykają się na Kiou i tajemniczych Strażników Światła. Kim są te obce istoty? Dlaczego wykazują tak żywe zainteresowanie dziewczynkami? Co łączy Ziemię i Seteerię? Tajemnicza, trzymająca w napięciu książka opowiada z humorem o przyjaźni i wciąga czytelnika fantazyjnymi wątkami w niezwykły świat, z lekkością splatając fikcję z rzeczywistością. Danuta Morawska urodziła się w Bielsku-Białej, a żyje od ponad dwudziestu lat w Niemczech. Wraz z rodziną i psem mieszka w Norymberdze. Autorka ma wiele pasji i kilka zawodów. Na co dzień pracuje intensywnie, czas wolny poświęcając pisaniu tekstów na swoją stronę autorską www oraz opowiadań. Ukończyła w Niemczech szkołę dla autorów o kierunku beletrystyka. Pierwsza powieść jest spełnieniem jej młodzieńczych marzeń, na realizację których wcześniej nie znalazła czasu.?

27,30 zł
19,99 zł

Rabat 26,8%
oszczędzasz 7,31 zł

Wróć do góry