hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.05.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 3 maja 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szachinszach. Postscriptum. Audiobook (Ryszard Kapuściński), na drugim Pamiątka zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego (ks. Zbigniew Sobolewski). Kolejny produkt to Littlest Pet Shop. Przytulanki (Magdalena Kwiatkowska) oraz Bigamista (Piotr Jędrosz).
1
Szachinszach. Postscriptum. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachinszach. Postscriptum. Audiobook
Ryszard Kapuściński, Agora - multimedia
Dostępny
10 szt.

Jerzy Radziwiłowicz czyta Szachinszacha Ryszarda Kapuścińskiego. Ryszard Kapuściński opowiada, jak powstał Szachinszach. Esej teherańskiego korespondenta „The Economist” Christophera de Bellaigue. Kronika rewolucji irańskiej Artura Orzecha. Fotograficzna opowieść o współczesnym i rewolucyjnym Iranie w obiektywie fotografów Agencji Magnum/EK Pictures. Dziewczyny i chłopcy z Bulwaru Afryki - reportaż Mariusza Zawadzkiego z „Gazety Wyborczej”.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2
Pamiątka zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątka zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.05

Drodzy Nowożeńcy. Dzień zaślubin należy z pewnością do najpiękniejszych dni Waszego życia. Jakikolwiek by nie był: pełen słońca czy też zachmurzony i dżdżysty, upalny czy też zimny - zawsze pozostanie dla Was dniem dostojnym, uroczystym i pięknym. To dzień pamiętny: dlatego będziecie obchodzili jego rocznicę nawet po roku, pięciu, dwudziestu i więcej latach. Co znajdziecie w tym albumie - pamiątce Waszych zaślubin przed Bogiem? Chciałbym, abyśmy zastanowili się nad znaczeniem ludzkiej miłości i małżeństwa. Czym jest związek małżeński? Do czego zobowiązujecie się przed Bogiem, decydując się na jego zawarcie w Kościele? Ze wstępu ks. Zbigniewa Sobolewskiego

26,20 zł
23,32 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,88 zł

3
Littlest Pet Shop. Przytulanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Littlest Pet Shop. Przytulanki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Seria sześciu książeczek, które ukazują najmłodszym podstawową wiedzę o świecie. Zaletą książek jest ich kolorystyka, oraz materiał, z którego zostały wykonane - niezwykle przyjazny małym dzieciom. Książeczki wpisują się w całą serię Littlest Pet Shop - podejmując tematy odpowiednie dla najmłodszych dziewczynek. W książeczkach znajdą się informację o ulubionych zwierzęcych przyjaciołach, ulubionych przytulankach i inne.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

4
Bigamista - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bigamista
Dostępny
44 szt.

Bigamista to błyskotliwie napisana powieść, przedstawiająca męski punkt widzenia na podstawowe aspekty współżycia kobiety i mężczyzny. Perypetiom tytułowego bohatera poślubionego czterem żonom towarzyszy pełna dowcipu narracja, przeplatana finezyjnymi dialogami, w których autor do maksimum wykorzystuje dwuznaczność słów i tworzone przez nie podteksty. Bigamista to męska odpowiedź na powieści Katarzyny Grocholi!

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

5
Plan miasta Praga 1:15 000 laminowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan miasta Praga 1:15 000 laminowany
Dostępny
9 szt.

Doskonały laminowany plan miasta Praga. Publikacja zawiera schemat linii komunikacyjnych, spis ulic, informacje turystyczne. Plany miast Marco Polo skierowane są do wymagającego odbiorcy, który oprócz szczegółowego planu oczekuje dodatkowych informacji i wskazówek turystycznych &ndash wiadomości dotyczących komunikacji miejskiej, przebiegu linii metra, obszarów podmiejskich. Proponowane przez Marco Polo plany są wzbogacone opisami zabytków i miejsc wartych zwiedzenia.

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

Wróć do góry