hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.04.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 17 kwietnia 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Podstawy finansów publicznych. Podręcznik (Małgorzata Wojtczak), na drugim Grammar and Vocabulary for Advanced Book with Answers and Audio (Amrtin Hewings, Simon Haines). Kolejny produkt to Grammar and Vocabulary for First and First for Schools Book with Answers and Audio (Thomas Barbara, Hashemi Louise, Matthews Laura) oraz Opowieść kata (Joel F. Harrington).
1
Podstawy finansów publicznych. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy finansów publicznych. Podręcznik
Dostępny
48 szt.

Podręcznik może być wykorzystywany przez: – słuchaczy oraz nauczycieli szkół policealnych kształcących w zawodzie technik administracji, – osoby zatrudnione w administracji publicznej, – wszystkich zainteresowanych problematyką finansów publicznych. Dużą zaletą podręcznika jest wzbogacenie treści teoretycznych licznymi przykładami, które przybliżają czytelnikom omawiane zagadnienia. Podręcznik składa się z czterech rozdziałów: 1. Podstawowe zagadnienia z zakresu finansów publicznych. 2. Budżet państwa i budżety jednostek samorządu terytorialnego. 3. Jednostki sektora finansów publicznych. 4. Sprawozdawczość jednostek sektora finansów publicznych. Dodatkowo zawiera słownik najważniejszych pojęć z zakresu finansów publicznych. Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej iwpisany do wykazu MEN pod numerem 5/2015.

33,60 zł
28,56 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,04 zł

4 osoby kupiły
2
Grammar and Vocabulary for Advanced Book with Answers and Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grammar and Vocabulary for Advanced Book with Answers and Audio
Dostępny
36 szt.

Cambridge Grammar and Vocabulary for Advanced provides complete coverage of the grammar and vocabulary needed for the Cambridge English: Advanced exam, and develops listening skills at the same time. It provides students with practice of exam tasks from the Reading and Use of English, Writing and Listening papers and contains helpful grammar explanations and a grammar glossary. It also includes useful tips on how to approach exam tasks and learn vocabulary. It is informed by the Cambridge International Corpus and the Cambridge Learner Corpus to ensure that the vocabulary is presented in genuine contexts and covers real learner errors.

132,00 zł
118,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,20 zł

2 osoby kupiły
3
Grammar and Vocabulary for First and First for Schools Book with Answers and Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grammar and Vocabulary for First and First for Schools Book with Answe...
Dostępny
18 szt.

Cambridge Grammar and Vocabulary for First and First for Schools provides complete coverage of the grammar and vocabulary needed for the Cambridge English: First and Cambridge English: First for Schools exams, and develops listening skills at the same time. It provides students with practice of exam tasks from the Reading and Use of English, Writing and Listening papers and contains helpful grammar explanations. It also includes useful tips on how to approach exam tasks and learn vocabulary. It is informed by the Cambridge International Corpus and the Cambridge Learner Corpus to ensure that the vocabulary is presented in genuine contexts and covers real learner errors.

132,00 zł
118,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,20 zł

1 osoba kupiła
4
Opowieść kata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść kata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.09

Frantz Schmidt był katem. W swoim fachu był mistrzem, miał na to nawet potwierdzenie cechu. Podczas czterdziestu pięciu lat służby (1573–1618) wykonywał swoje obowiązki głównie w cesarskim mieście Norymberdze. Uśmiercił 394 osoby: mężczyzn, kobiety, bywało, że dzieci również – często je wcześniej torturując. Profesję kata traktował jednak jako rzemiosło, nie epatował okrucieństwem, ale też nie okazywał żalu ofiarom. W czasach gdy wykrywalność przestępstw była bardzo niska, tylko groźba kary mogła odstraszać od naruszania ładu społecznego, a rola kata stawała się niezbędna. W tym obrazowo odmalowanym intymnym portrecie autor odkrywa szczegóły dotyczące życia i pracy mistrza Frantza, który całym swoim postępowaniem próbował udowodnić, że zasługuje na szacunek i uznanie. Chciał uwolnić swoje dzieci od piętna wyrzutków, jakie wiązało się z wykonywanym przez niego zawodem. Był katem, ale był też cyrulikiem, leczył ludzi, dobrze znał się na anatomii i na ziołach. Opowieść kata to niezwykła historia o człowieku prostym i nietuzinkowym zarazem. To barwny portret renesansowego kata i jego świata, oparty na autentycznym XVII-wiecznym pamiętniku.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

5
Kraina jutra Początek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina jutra Początek
Dostępny
11 szt.

Jest rok 1939. Tajne stowarzyszenie geniuszy ma zamiar ujawnić ludzkości dowody niezwykłego odkrycia. Na ich drodze pojawia się tajemniczy pół-człowiek, pół-maszyna, który nie zatrzyma się przed niczym, by uniemożliwić im realizację tej misji. Niesamowita opowieść na podstawie porywającego filmu science-fiction wytwórni Walt Disney Studios Kraina jutra, gdzie świat nauki, miesza się z fantazją. Ten oryginalny prequel powieści zawiera dodatkowo 20 stronicowy komiks.

37,90 zł
26,53 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,37 zł

6
Goci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.27

Goci nawet na tle innych germańskich plemion byli ludem niezwykłym. Na przełomie starożytności i średniowiecza przemierzyli całą Europę: od swych pierwotnych siedzib w Skandynawii poprzez ziemie polskie i stepy Ukrainy, Bałkany, zahaczając o Azję Mniejszą dotarli do Galii i ostatecznie osiedli w Italii i Hiszpanii. Po latach wędrówek i ciągłych wojen stworzyli silne państwa, które razem z Frankami Chlodwiga decydowały o hegemonii w Europie. Upadli i wyginęli pod naciskiem Bizancjum oraz nowopowstałej siły islamu. Jeszcze w XVI wieku ich obecność odnotowywano na Krymie. Jerzy Strzelczyk, wybitny mediewista, stworzył niepowtarzalną wizję historii Gotów, przedstawiając w sposób barwny i plastyczny jak z plemienia barbarzyńców stali się wspólnotą ratującą pozostałości cywilizacji rzymskiej. W legendzie termin "gocki" kojarzy się z mroczną i chaotyczną wizją świata - w rzeczywistości to dzięki Gotom, ich wysokiej kulturze artystycznej i intelektualnej oraz wybitnym postaciom z ich kręgu, takim jak Boecjusz, Kasjodor czy Izydor z Sewilli, ówczesny świat nie pogrążył się w stanie całkowitej zapaści.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

7
1945. Wojna i pokój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1945. Wojna i pokój
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Już nie wojna i jeszcze nie pokój. Fascynująca podróż po dwunastu miesiącach strachu, nadziei, euforii i rozczarowania. Najnowsza książka Magdaleny Grzebałkowskiej - autorki bestsellerowych "Beksińskich. Portretu podwójnego" - to reporterska opowieść o najbardziej dramatycznym roku XX stulecia. Autorka wkracza na ziemie przez chwilę niczyje, albo właśnie zagarnięte przez nową władzę, by przyjrzeć się z bliska losom ostatnich żyjących świadków tamtego czasu. Ludzi, którzy gonieni strachem, próbowali się przedrzeć przez skuty lodem Zalew Wiślany (było ich pół miliona), przesiedleńców, którzy w swoich nowych domach zastawali jeszcze ich poprzednich właścicieli, wychowanków otwockiego domu dziecka dla ocalonych z Holocaustu, szabrowników, dla których wyzwolone tereny stały się gigantycznym sklepem Ikei, ludziom, którzy o włos wyprzedzili własną śmierć. Oddaje głos ofiarom, chociaż i katom poświęca sporo miejsca - zwłaszcza kiedy może dzięki temu pokazać powojenne pomieszanie ról i losów. "1945. Wojna i pokój" to książka, dzięki której historia sprzed 70 lat znów jest na wyciągnięcie ręki.

45,00 zł
33,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

8
Kryteria oceny ofert po nowelizacji ustawy PZP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryteria oceny ofert po nowelizacji ustawy PZP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.17

Książka zawiera: ? Obszerne omówienie tematyki kryteriów oceny ofert po zmianach, ? Konkretne przykłady kryteriów oceny oferty możliwych do zastosowania w przetargu, ? Orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej oraz odpowiedzi ekspertów na najczęściej się pojawiające problemy. Publikacja skupia się na praktycznych przykładach, które ilustrują, w jaki sposób wyznaczać kryteria oceny ofert po nowelizacji i nie naruszyć nowych przepisów ustawy PZP.

49,90 zł
41,92 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,98 zł

9
Wiedźmy z Savannah. Tom 1. Ród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedźmy z Savannah. Tom 1. Ród
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Czary, zagubione dusze, hoodoo – to codzienność Savannah, pięknego miasteczka kryjącego upiorne sekrety. Cienkiej granicy pomiędzy rzeczywistością ludzi a światem demonów strzeże ród Taylorów, najpotężniejszych czarownic na południu USA. Gdy głowa rodziny umiera w tajemniczych okolicznościach, ktoś musi zająć miejsce lidera i powstrzymać zło, które zaczyna przenikać do miasta… Mercy Taylor jako jedyna z rodu nigdy nie dysponowała magicznymi mocami. To ona jednak wyciąga czerwony los, który naznacza ją jako wybrankę. Co się za tym kryje? Jak zareaguje jej siostra, Maisie, która dotychczas wydawała się faworytką? I dlaczego narzeczony Maisie nagle nie może oderwać wzroku od Mercy? Fascynująca, pełna grozy opowieść w stylu southern gothic o miłości, zdradzie, magii i mroku.

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

10
Świadek w czerwieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świadek w czerwieni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.20

Autobiograficzna opowieść kobiety wychowanej w poligamicznej sekcie fundamentalistycznego odłamu Kościoła mormońskiego. Historia jej ucieczki do świata świeckiego i walki o oswobodzenie kobiet niewolonych przez opresyjny system religijny. Lata dzieciństwa upłynęły Rebecce Musser w strachu. Mieszkała z matką i rodzeństwem w suterenie, podczas gdy reszta domu była zajęta przez drugą, ?oficjalną? rodzinę jej ojca. Przez cały czas musiała ukrywać przed osobami postronnymi fakt, że żyje w rodzinie poligamicznej. Ubrana zawsze w najskromniejsze stroje, uczęszczała do Alta Academy, szkoły gromadzącej dzieci należące do Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, nad którą pieczę sprawował Warren Jeffs. Jako nastoletnia dziewczynka została wydana za mąż za mężczyznę uznawanego przez wspólnotę za Proroka, stając się jego 19. małżonką. Mężczyzną tym był Rulon Jeffs, 85-letni ojciec Warrena Jeffsa. Niedługo potem Rulon poślubił kolejne 48 kobiet. Po jego śmierci, gdy Warren próbował zmusić ją do ponownego zamążpójścia, Rebecca zdecydowała się na ryzykowną ucieczkę ze wspólnoty. Podjęła próbę założenia rodziny i rozpoczęcia nowego życia z dala od zakusów sekty. Rebecca Musser pokazuje przebytą przez siebie drogę ? od młodej skrzywdzonej dziewczyny, która przede wszystkim pragnie dla siebie lepszego życia, do dojrzałej kobiety, świadomej manipulacji, jakim zostają poddane jej krewne i koleżanki w sekcie, i stawiającej sobie za cel uświadomienie ich i wyrwanie ze szponów organizacji. Walka polepszenie losu tych kobiet prowadzi ją przez kolejne sale rozpraw i procesy przywódców sekty.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

11
Zakochany parasol i inne baśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochany parasol i inne baśnie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Polecamy Państwu baśnie autorstwa Weroniki Madryas, znanej i lubianej autorki książek dla dzieci. Niewątpliwą i rzadką zaletą tej książki są ilustracje, wykonane przez dzieci z koła plastycznego przy Centrum Edukacji Kulturalnej we Wrocławiu, przy ul. Kołłątaja 20. "Dzieci - dzieciom".

7,30 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,9%
oszczędzasz 1,31 zł

12
Deportowani do ZSRS. Relacje ofiar gułagu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deportowani do ZSRS. Relacje ofiar gułagu
Dostępny
174 szt.

Od 1939 roku do połowy lat 50. XX w. około miliona Europejczyków zostało wywiezionych w głąb ZSRS ? część do obozów pracy, inni do rozrzuconych po pustkowiach specjalnych wiosek ? tysiące kilometrów od ojczyzny i domu. To właśnie o tej części historii ? przez wiele lat skrywanej, a i teraz nie do końca znanej ? opowiada ta książka, złożona z opowieści ofiar sowieckich zsyłek. W poszukiwaniu relacji ostatnich żyjących świadków historycy współtworzący tę książkę przemierzyli niezliczone szlaki Europy, Rosji i Kazachstanu. Zebrane przez nich historie pozwalają dostrzec, jak złożonym przeżyciem była deportacja: gwałtowne załamanie dotychczasowego życia, cierpienie, skrajne emocje, ból rozpaczy i przebłyski nadziei, w końcu życie na nowym miejscu - próby przystosowania się i oporu. Utkany ze świadectw ofiar wyjątkowy materiał historyczny jest nieodzownym wkładem w studia nad stalinowskimi deportacjami. Wraz z multimedialną stroną www.gulagmemories.eu przybliża historię czystek i wywózek, wspólną wszystkim Europejczykom zostawionym na pastwę Związku Sowieckiego. Deportowani do ZSRS. Relacje ofiar gułagu jest pracą zbiorową pod redakcją Alaina Bluma, Marty Craveri i Valérie Nivelon, przy współpracy Mirela Banicy, Juliette Denis, Marca Elie, Catherine Gousseff, Malte Griesse, Emilii Koustovej, Anne-Marie Losonczy, Jurgity Mačiulyté, Françoise Mayer, Agnieszki Niewiedział i Isabelle Ohayon.

55,00 zł
47,30 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,70 zł

13
"Czucie i Wiara" czyli warszawskie duchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Czucie i Wiara" czyli warszawskie duchy
Dostępny
7 szt.

„Czucie i Wiara” to nazwa mieszczącego się na Saskiej Kępie biura detektywistycznego, prowadzonego przez Józefa i Bronisława Krosnowskich. Panowie zajmują się wyjaśnianiem zjawisk paranormalnych, których przyczynami są wydarzenia z przeszłości. Każdy rozdział to jedno takie śledztwo i jednocześnie jedna warszawska dzielnica. To także jedna, różnie pojmowana przez autorkę, epoka lub jedno wydarzenie historyczne. Są tu więc powstania narodowe, wojny ze Szwedami, rewolucja 1905 r., a także pewne postaci, np. słynna Lurierka, w której domu publicznym król Stanisław August Poniatowski obradował z ministrami, i szach perski, który w końcu XIX w. odwiedził Polskę. Tu miesza się prawda z fikcją i współczesność z historią. A duchy... One co krok zdradzają swą obecność! A przecież gdy dają znaki, to zawsze w jakimś celu. Czego więc chcą od nas warszawskie duchy?

34,70 zł
24,98 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,72 zł

14
Czucie i Wiara czyli warszawskie duchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czucie i Wiara czyli warszawskie duchy
Dostępny
15 szt.

„Czucie i Wiara” to nazwa mieszczącego się na Saskiej Kępie biura detektywistycznego, prowadzonego przez Józefa i Bronisława Krosnowskich. Panowie zajmują się wyjaśnianiem zjawisk paranormalnych, których przyczynami są wydarzenia z przeszłości. Każdy rozdział to jedno takie śledztwo i jednocześnie… jedna warszawska dzielnica. To także jedna, różnie pojmowana przez autorkę, epoka lub jedno wydarzenie historyczne. Są tu więc powstania narodowe, wojny ze Szwedami, rewolucja 1905 r., a także pewne postaci, np. słynna Lurierka, w której domu publicznym król Stanisław August Poniatowski obradował z ministrami, i szach perski, który w końcu XIX w. odwiedził Polskę. Tu miesza się prawda z fikcją i współczesność z historią. A duchy? One co krok zdradzają swą obecność! A przecież gdy dają znaki, to zawsze w jakimś celu. Czego więc chcą od nas warszawskie duchy?

29,10 zł
20,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,15 zł

15
Poza horyzontem zdarzeń. Auschwitz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poza horyzontem zdarzeń. Auschwitz
Dostępny
9 szt.

Na album Poza horyzontem zdarzeń. Auschwitz, oprócz wstępu Autora zdjęć i koncepcji całości, składają się dwie równorzędne części. W pierwszej znajdują się teksty poświęcone próbie odpowiedzi na pytanie o ponadczasowy sens zdarzeń sprzed 70 lat autorstwa Piotra Setkiewicza, kierownika Centrum Badań Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Manfreda Desealersa, niemieckiego katolickiego księdza, Wiceprezesa Krakowskiej Fundacji Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu oraz Jochena Böhlera, niemieckiego historyka, specjalizującego się w historii III Rzeszy, a także kalendarium KL Auschwitz obejmujące okres od zajęcia Oświęcimia przez oddziały 5 Dywizji Pancernej Wehrmachtu w dniu 3 września 1939 po wyzwolenie obozu 27 stycznia 1945 roku. Druga część albumu, którą otwierają – zebrane po raz pierwszy w jednym miejscu – biogramy sprawców skazanych w procesach oświęcimskich, prezentuje współczesne zdjęcia dokumentujące obecny stan obozu w zestawieniu z fotografiami archiwalnymi, z których część nie była jeszcze do tej pory publikowana. Album ma na celu upamiętnienie 70. rocznicy wyzwolenia obozu – zebrane w nim słowa i obrazy, prócz wartości dokumentalnej i historycznej, pozwolą nam być może na chwilę refleksji i odpowiedzenie sobie na pytanie: jak mogło do tego dojść?

290,00 zł
211,70 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 78,30 zł

16
Muzeum. Fenomeny i problemy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzeum. Fenomeny i problemy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.21

Żyjemy w czasach bezprecedensowej muzealizacji świata. Jest to jedno z najbardziej globalnych, a zarazem indywidualnych zjawisk początku XXI w. Muzea powstają na wszystkich kontynentach, obejmują swoimi działaniami wszystko, co powstało we wszechświecie, co stworzyła ziemska natura i wymyślił człowiek. Pojęcie „muzeum”, do końca XX w. mające konotacje historyczne, w ciągu ostatniej dekady ulega przekształceniu, coraz częściej oznacza miejsce całożyciowego kształcenia i społeczno-światopoglądowej refleksji. Można niekiedy odnieść wrażenie, że ta trzecia już z kolei fala muzealizacji jest reakcją na zmiany form komunikacji między ludźmi obserwowane w ciągu dwóch ostatnich dekad. Tak powszechne i szybkie procesy nigdy nie przebiegają bez strat i szkód. Stąd tytuł tej książki – Muzeum: fenomeny i problemy.

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

17
Upalne lato Gabrieli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upalne lato Gabrieli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

Rok 2015. Gabriela Kern, uznana pisarka i spełniona matka, opuściwszy Warszawę, wiedzie leniwą egzystencję w urzekającym zakątku Mazur. W jej hermetycznym, pozornie poukładanym świecie nie ma miejsca na rozpamiętywanie przeszłości i rozdrapywanie ran. Gaba do perfekcji opanowała sztukę życia hic et nunc, toteż nie tęskni za nikim i za niczym. Incydentalnie wikła się w niezobowiązujące związki, lecz od kochanków nie oczekuje deklaracji uczuć – sama także nikomu ich nie składa. Zamiast tego afirmuje wolność, ceni niezależność i uważa, że samotność to stan niezwykle wygodny, mimo że współcześnie niedoceniany… Tymczasem nadchodzi kolejne upalne lato. Gaba wydaje kontrowersyjną powieść o swoim ojcu, znanym opozycjoniście okresu przemian. Rozliczenie się z fragmentem najnowszej historii z osobistych przyczyn nie jest dla niej proste. Ponadto w wyniku nieoczekiwanego telefonu na nowo powracają do niej sprawy, które jakiś czas temu z rozmysłem zamiotła pod dywan niepamięci. Wiadomości z Francji – gdzie przed laty spędziła brzemienne w skutkach wakacje – sprawią, że Gaba będzie musiała opuścić swoją strefę bezpieczeństwa, rozwikłać rodzinne tajemnice i zajrzeć w głąb siebie. Tylko czy na wybaczenie zadawnionych krzywd nie jest już za późno? Saga „Upalne lato…” której trzecią część stanowi Upalne lato Gabrieli to opowieści, której rytm nadają zawirowania historii. Dwudziestolecie międzywojenne, okupacja, PRL i gorączka lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku stanowią barwne tło dla psychologicznego portretu trzech pokoleń kobiet.

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

18
Complete PET SB w/o ans +CDR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
122,00 zł
Powiadomienie
19
Unlock 3 Listening and Speaking Skills Student's Book with online workbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unlock 3 Listening and Speaking Skills Student's Book with online work...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

Unlock is a four-level academic skills course that combines thought-provoking video from Discovery Education? with carefully scaffolded exercises and a fresh approach to critical thinking skills. Unlock Listening and Speaking Skills Level 3 provides 60-90 hours of classroom material. Access to the Online Workbook is provided via a code packaged with the Student's Book. Critical Thinking sections give students frameworks to formulate their own opinions and express themselves effectively in the end-of-unit academic tasks. Unique research into common learner errors (using the Cambridge English Corpus) focuses the language used in Unlock on those areas learners find most challenging. Videos from Discovery Education? (accessible via the Cambridge Learning Management System and supplied on the Teacher's Book DVD) provide new angles on a range of academic subjects.

104,00 zł
93,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,40 zł

20
More! Część 2. Student's Book with Cyber Homework and Online Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
More! Część 2. Student's Book with Cyber Homework and Online Resources
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

More! Second edition is a four-level English course from recognised authors for lower secondary students. This new edition is bursting with added features and an even more user-friendly design to capture young teenagers' imagination and help improve their learning. The course encourages reading for pleasure with new adventure photostories and engaging texts. Both CLIL sections, now an integral part of each lesson, and mini-projects inspire teenagers' natural curiosity. In addition to dedicated grammar, vocabulary and skills sections, More! also helps improve your students' exam results with new exam skills sections and learning tips in the Workbook. Each level of More! offers 80–90 hours of teaching material and a rich choice of digital components for you and your students. Cyber Homework and web resources make homework and language practice enjoyable for students.

68,00 zł
61,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,80 zł

21
Complete PET WB w/o ans +CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
Powiadomienie
22
Real Listening and Speaking 3 with ans +CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
114,00 zł
Powiadomienie
23
More! 4. Second edition. Student's Book + Cyber Homework + Online Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
More! 4. Second edition. Student's Book + Cyber Homework + Online Reso...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

It is a four-level English course from highly respected authors that inspires young teenagers to learn. A code in the Student's Book gives students access to both Cyber Homework and other web resources. With Cyber Homework students can practise reading and listening comprehension as well as grammar and vocabulary. They can receive immediate feedback from their teacher and upload their culture projects for other students to vote. Thanks to automated marking, Cyber Homework makes it easy for teachers to monitor their students' homework. It is also a safe communication environment. Visit cambridge.org/elt/more for more information. Additional web resources deliver fun interactive quizzes and module tests for students to check their progress.

68,00 zł
61,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,80 zł

24
More! Level 1. Student's Book + 3 CD + Cyber Homework + Online Res - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
More! Level 1. Student's Book + 3 CD + Cyber Homework + Online Res
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.23

MORE! Second edition is a four-level English course from highly respected authors that inspires young teenagers to learn. With dedicated reading, culture, grammar, vocabulary, skills and cross-curricular learning sections, plus a wide range of digital components, you really inspire your students to learn English. The Audio CDs in Level 1 contain all the audio from the Student's Book and Workbook

75,00 zł
67,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

25
Język angielski. Compact First for Schools. Edition 2. Ćwiczenia bez klucza + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Compact First for Schools. Edition 2. Ćwiczenia bez k...
Dostępny
150 szt.

A focused, 50-60 hour course for the revised Cambridge English: First (FCE) for Schools exam from 2015. This Workbook provides further practice of language and vocabulary introduced in the Compact First for Schools Second edition Student's Book. Topics and exam tasks follow the progression of language in the Student's Book units. It also features an eight-page section focusing on the consolidation and extension of skills for the Writing paper. Downloadable Audio contains the listening material for the Workbook listening activities and includes exam-style listening tasks.

80,00 zł
72,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

26
Communicating Across Cultures - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Communicating Across Cultures
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.28

Drawing on inspirational advice from leading figures in the world of cross-cultural communication, Communicating Across Cultures covers all types of oral and written communication, from meetings to negotiations, telephone calls to emails, and deals with situations ranging from working in international teams to managing conflict. Students are invited to analyse their own intercultural competence and helped to develop a personal action plan for further use beyond the classroom.

75,00 zł
67,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

27
Camb English Advanced 1 for upd exam: Student? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
92,00 zł
Powiadomienie
28
Koń na biegunach, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koń na biegunach, niebieski
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.15

Niebieski koń na biegunach dla dzieci od firmy Little Tikes. Bujak został wyposażony w: • wysokie oparcie, • wygodne uchwyty, • nisko osadzone siodełko, • opływowy kształt.

121,80 zł
109,62 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,18 zł

29
Komentarz teologiczno-pastoralny do Biblii Tysiąclecia. Tom 4. Nowy Testament. 1-2 List do Tymoteusza. List do Tytusa. List do Filemona. List do Hebrajczyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komentarz teologiczno-pastoralny do Biblii Tysiąclecia. Tom 4. Nowy Te...
Dostępny
6 szt.

Autorami komentarzy do kolejnych ksiąg są: Ks. Józef J. Kobyłka, O. Hugolin H. Langkammer OFM, Ks. Mieczysław Mikołajczak. Komentarz ukazuje się z okazji Złotego Jubileuszu Biblii Tysiąclecia. Podstawową jego zaletą jest to, iż posiadając ściśle naukowy charakter, jest jednocześnie napisany językiem zrozumiałym dla wszystkich czytających Biblię Tysiąclecia. Składa się on z pięciu tomów i odnosi do treści całego Nowego Testamentu. Na następujących po sobie stronach, czytelnik znajdzie kolejne fragmenty wybranych ksiąg i odpowiadające im komentarze. W języku polskim wydano już wiele komentarzy do Starego i do Nowego Testamentu. Ten jednak jest pierwszym komentarzem do konkretnego tłumaczenia Pisma Świętego a mianowicie do V wydania Biblii Tysiąclecia. Potrzeba takiego komentarza wiąże się z faktem, iż to właśnie teksty tylko z Biblii Tysiąclecia zostały użyte w czytaniach liturgicznych, śpiewach międzylekcyjnych, zarówno w celebracji Mszy świętej, sakramentów Kościoła jak i Liturgii Godzin. Komentarz ten, dzięki swojemu teologicznemu a jednocześnie pastoralnemu charakterowi będzie pomocny w wyjaśnianiu, pogłębianiu i przeżywaniu treści biblijnych w liturgii, w lekturze prywatnej oraz wspólnotowej.

45,00 zł
39,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

30
Piłeczka kuleczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłeczka kuleczka
Smily Play
Niedostępny
Brak

Piłeczka Kuleczka Smily Play to wspaniała zabawka muzyczna skierowana do najmłodszych dzieci. Jest w kształcie kuli dzięki czemu zabawa nią jest w pełni bezpieczna - nie posiada ostrych krawędzi! Podczas zabawy wygrywa melodie i wydaje śmieszne dźwięki, a każdej nutce towarzyszy rytmiczne miganie światełka. Dzięki jaskrawym kolorom przyciąga uwagę i zachęca do zabawy. Zabawka dla dzieci w wieku od 6 miesięcy

83,20 zł
74,88 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,32 zł

31
Cambridge Academic English B2 Upper Intermediate Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Academic English B2 Upper Intermediate Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

A three-level (B1+ to C1) integrated skills course for higher education students at university or on foundation courses. The B2 Upper Intermediate Student's Book gives students further practice in academic study skills. Students analyse characteristics of written and spoken academic texts, develop awareness of academic culture and learn to avoid plagiarism. From essay organisation, taking notes, group discussion to writing references and paraphrasing texts, the students are presented with a wealth of practice opportunities to enhance all academic skills. The course develops independent learning skills and critical thinking through 'Study Tips' sections and allows for personalisation of learning in the 'Focus on your subject' sections. Five lecture skills units provide authentic practice in listening to lectures and note-taking.

81,00 zł
72,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,10 zł

32
Biblia ilustrowana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia ilustrowana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości ? dla dzieci i dorosłych. Ponad 50 historii ze Starego Testamentu Ponad 60 historii z Nowego Testamentu Losy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

33
Cambridge Academic English C1 Advanced Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Academic English C1 Advanced Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.13

A three-level (B1+ to C1) integrated skills course for higher education students at university or on foundation courses. The C1 Advanced Student's Book consolidates academic study skills. Students' analytical skills are challenged with an increased range of authentic written and spoken academic texts. From essay organisation, taking notes, group discussion to writing references and paraphrasing texts, the students are presented with a wealth of practice opportunities to enhance all academic skills at this level. The course further develops independent learning skills and critical thinking through 'Study tips' sections and allows for personalisation of learning in the 'Focus on your subject' sections. Lecture and seminar skills units provide authentic practice in listening to lectures and participating in seminars.

81,00 zł
72,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,10 zł

34
Dyskalkulia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyskalkulia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Niniejsza książka jest w całości poświęcona zagadnieniu dyskalkulii, czyli specyficznego zaburzenia rozwoju zdolności matematycznych. Autorzy opisują przyczyny i objawy dyskalkulii, prezentują przegląd badań dotyczących nabywania zdolności matematycznych, charakteryzują metody diagnostyczne, przybliżają sposoby wsparcia i interwencji. Rozprawiają się także z mitem dzieci z dyskalkulią jako uczniów leniwych i niechętnie uczących się matematyki.

33,00 zł
26,07 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

35
Professional English in Use. Engineering - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Professional English in Use. Engineering
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Professional English in Use Engineering offers specialist vocabulary reference and practice for engineering students and engineers who need to use English at work. It covers a wide range of engineering fields, including civil, mechanical and electrical engineering. Based on the bestselling English Vocabulary in Use format, left-hand pages explain new words and expressions and right-hand pages provide activities to help learners develop their understanding of new language. Suitable for Intermediate to Upper Intermediate level students, this book is ideal for self-study, classroom work and one-to-one lessons, and includes 45 units.

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

36
Empower Pre-Intermediate Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Pre-Intermediate Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.12

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Pre-intermediate Student's Book gives learners an immediate sense of purpose and clear learning objectives. It provides core grammar and vocabulary input alongside a mix of skills. Speaking lessons offer a unique combination of functional language, pronunciation and conversation skills, alongside video filmed in the real world. Each unit ends with a consolidation of core language from the unit and focuses on writing within the context of a highly communicative mixed-skills lesson. This version of the Student's Book does not provide access to the video, assessment package and online workbook. A version with full access is available separately.

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

37
Super Minds 3. Workbook + materiały online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 3. Workbook + materiały online
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.02

„Super Minds” is a seven-level course for young learners. „Super Minds” enhances your students' thinking skills, improving their memory along with their language skills. This level 3 Workbook includes exercises to develop language creatively, cross-curricular thinking with fascinating „English for school” sections and lively stories that explore social values. For each Student's Book page, this Workbook features a page of activities. Students also have access to an online platform with games and supplementary grammar, vocabulary and reading activities. All the students' online work can be tracked and reviewed by the teacher.

76,00 zł
68,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

38
Cambridge Academic English B1+ Intermediate Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Academic English B1+ Intermediate Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.24

A three-level (B1+ to C1) integrated skills course for higher education students at university or on foundation courses. The B1+ Intermediate Student's Book introduces students to the characteristics of written and spoken academic texts. Students are guided towards developing relevant strategies for setting study goals and approaching these texts. From asking for help, understanding essay questions to planning essay paragraphs and listening for gist and detail, students have a wealth of opportunities to practice all core academic skills. The course develops independent learning skills and critical thinking through 'Study Tips' sections and allows for personalisation of learning in the 'Focus on your subject' sections. Five lecture skills units provide authentic practice in listening to lectures and note-taking.

74,00 zł
66,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,40 zł

39
Eyes Open 1 Student's Book with Online Workbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eyes Open 1 Student's Book with Online Workbook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Captivating Discovery Education? video and stimulating global topics spark curiosity and engage teenage learners. Developed in partnership with Discovery Education ?, Eyes Open features captivating Discovery Education? video and stimulating global topics to motivate students and spark their curiosity.The course offers four videos in every unit making learning relevant and engaging. Guided activities and personalised learning tasks develop greater speaking and writing fluency. This version of the Student's Book includes access to the online learning management platform with full Workbook content online as well as extra resources, games and interactive video activities. Teachers can use the platform to track students' progress and ensure more effective learning.Student's eBooks and eWorkbooks are also available.

123,00 zł
110,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,30 zł

40
Eyes Open 1. Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eyes Open 1. Student's Book
Dostępny
29 szt.

Learn English and explore the world with „Eyes Open”. Developed in partnership with Discovery Education, „Eyes Open” features captivating Discovery Education video and stimulating global topics to motivate students and spark their curiosity. Four videos in every unit make learning relevant and create opportunities for deeper understanding. Carefully progressed activities and personalised learning tasks lead to greater speaking and writing fluency. Progress monitoring tools and flexible teaching support, including graded tests and extra practice activities, ensure that every learner can achieve success. Digital support includes Interactive Student's eBook with full video and audio, and Online Workbook with extra practice activities. Presentation Plus, a complete planning and presentation tool for teachers, includes Interactive Whiteboard software, interactive Student's Book and Workbook, full video and audio content, digital Teacher's Book and Teacher's Resource Book, online teacher training and a link to the online learning management platform to track student's progress.

87,00 zł
78,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,70 zł

41
Po drugiej stronie lustra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po drugiej stronie lustra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.06

Agata Dominik zna rzeczywistość polskich kobiet ? pełne szafy, pusty portfel i wieczny dylemat ? w co się ubrać? Jej książka jest przewodnikiem po świecie sylwetek, fasonów, kolorów i zakupów. Autorka krok po kroku pokazuje, jak wyglądać świetnie, nie wydając przy tym fortuny. Robi porządek najpierw w głowie, a dopiero potem w szafie. Cała wiedza przekazana jest lekkim językiem, często z humorem i przekonaniem: Nie musisz mieć tony ubrań, które nie powiedzą o tobie nic, wystarczy kilka klasycznych, gustownych rzeczy, które wyślą komunikat: jestem piękna i czuję się dobrze we własnej skórze! Autorka zachęca do poszukiwania własnego, niepowtarzalnego stylu, który nie ma nic wspólnego z modą, a już na pewno nie wiąże się z zasobnością portfela. Podkreśla też, że na wygląd składa się nie tylko ubiór, ale też sposób, w jaki dbamy o siebie i myślimy o sobie. W książce znajdziemy także wypowiedzi ekspertów, którzy pomogą czytelniczkom odnaleźć się w świecie kosmetologii, optyki, braffitingu, dietetyki czy sportu. Eksperci-praktycy inspirują do jeszcze bardziej świadomego wejrzenia w głąb siebie. To, co odróżnia tę książkę od innych, to świadomość, że kobieta może poczuć się dobrze we własnej skórze bez poddawania się spektakularnym metamorfozom, często niezgodnym z ich charakterem czy temperamentem. Autorka przekonuje: Pamiętaj, piękno nie jest do kupienia. Piękno jest w tobie. Wydobądź je, a następnie podkreśl ubiorem, fryzurą, starannym makijażem. Ale przede wszystkim bądź sobą. Bądź ubrana, a nie przebrana! Agata Dominik ? osobista stylistka (personal shopper). Od lat prowadzi indywidualne konsultacje modowe, szkolenia dla firm dotyczące dress codu oraz warsztaty z zakresu stylizacji i wizerunku. Autorka stylizacji do modowych sesji zdjęciowych. Współpracowała z Dorotą Williams, Mają Sablewską, Zosią Ślotałą. Stale współpracuje z projektantką Natashą Pavluchenko. Jej motto brzmi: Moda jest dla nas, a nie my dla mody. W myśl tej maksymy, to ubiór ma pasować do naszego charakteru, zawodu, nastroju czy figury, a nie odwrotnie. Agata Dominik w swojej pracy często obserwuje przemiany kobiet, które po przewietrzeniu szafy zaczynają wreszcie wierzyć w siebie i swoje możliwości. Zachęca do poszukiwania własnego stylu i zabawy z modą, radzi, jak robić to z głową. Agata Dominik (?) otwiera nie tylko szafy, ale przede wszystkim otwiera innych na ich własne piękno i uczy je wydobywać. Ta książka to doskonały przewodnik dla kobiet, które chcą świadomie używać uniwersalnego kodu, jakim jest ubiór, chcą poczuć się pięknie we własnej skórze. Polecam! Natasha Pavluchenko, Projektantka mody Agata potrafi nie tylko dobrać strój do kobiety, ale też sprawić, że będzie on uzupełnieniem i podkreśleniem jej osobowości i temperamentu. Nie zmienia niczego na siłę, niczego nie wmawia, ale potrafi subtelnie i z pełnym profesjonalizmem przekonać, w jaki sposób ubranie może stać się mocną stroną kobiety. (?) Ogromnie się cieszę, że w końcu zrealizowała swoje marzenie o napisaniu książki, to idealna lektura dla każdej kobiety. Elżbieta Jeznach, Redaktor naczelna Magazynu Businesswoman&life

44,90 zł
30,53 zł
Powiadomienie

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

42
Gold Advanced Coursebook with 2015 exam specifications - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gold Advanced Coursebook with 2015 exam specifications
Dostępny
2898 szt.

The trusted Gold series builds students' confidence by combining carefully graded exam preparation for the Cambridge ESOL exams with thorough language and skills development. Providing enjoyable, communicative classes with a strong emphasis on personalization, Gold is the popular choice for teachers around the world.

136,90 zł
121,84 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 15,06 zł

43
Empower Intermediate Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Intermediate Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Intermediate Student's Book gives learners an immediate sense of purpose and clear learning objectives. It provides core grammar and vocabulary input alongside a mix of skills. Speaking lessons offer a unique combination of functional language, pronunciation and conversation skills, alongside video filmed in the real world. Each unit ends with a consolidation of core language from the unit and focuses on writing within the context of a highly communicative mixed-skills lesson. This version of the Student's Book does not provide access to the video, assessment package and online workbook. A version with full access is available separately.

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

44
Naklejki papierowe Planes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

45
Super Minds 4 Workbook +Online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 4 Workbook +Online
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Super Minds is a seven-level course for young learners. Super Minds enhances your students' thinking skills, improving their memory along with their language skills. This Level 4 Workbook includes activities to develop language creatively, cross-curricular thinking with fascinating 'English for school' sections and lively stories that explore social values. For each Student's Book page, this Workbook features a page of activities. Students also have access to an online platform with games and supplementary grammar, vocabulary and reading activities. All the students' online work can be tracked and reviewed by the teacher.

76,00 zł
68,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

46
Super Minds. Workbook 2 with Online Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds. Workbook 2 with Online Resources
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Super Minds 2. Ćwiczenia to dodatkowe zadania do drugiej części 7-częściowego kursu dla dzieci. Książka skupia się na umiejętnościach myślowych uczniów, poprawie pamięci w związku z umiejętnościami językowymi. Zeszyt ćwiczeń do podręcznika zawiera dodatkowe ćwiczenia rozwijające treści z podręcznika. Każda strona zawiera „stronę aktywności”. Dodatkowym atutem jest kolorowy słowniczek obrazkowy wprowadzający słownictwo z tej części kursu. Ćwiczenia do wykorzystania na lekcji bądź w domu np. jako praca domowa.

76,00 zł
68,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

47
Super Minds. Workbook 1 with Online Resources - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds. Workbook 1 with Online Resources
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Super Minds is a seven-level course for young learners. Super Minds, from a highly experienced author team, enhances your students' thinking skills, improving their memory along with their language skills. This Level 1 Workbook includes exercises to develop creativity, cross-curricular thinking with fascinating 'English for school' sections and lively stories that explore social values. For each Student's Book page, this Workbook features a page of activities. Students also have access to an online platform with games and supplementary grammar, vocabulary and reading activities. All the students' online work can be tracked and reviewed by the teacher. Includes full-colour picture dictionary!

76,00 zł
68,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

48
Empower Pre-Intermediate Workbook  without answers B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Pre-Intermediate Workbook without answers B1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.04

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Pre-intermediate Workbook with downloadable audio (no answers) can be used alongside the Student's Book and offers additional consolidation activities.

63,00 zł
56,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

49
Empower Pre-Intermediate Workbook with answers + Online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Pre-Intermediate Workbook with answers + Online
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Pre-intermediate Workbook with answers and downloadable audio can be used alongside the Student's Book and offers additional consolidation activities.

63,00 zł
56,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

50
Empower Elementary Workbook without answers + Online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Elementary Workbook without answers + Online
Dostępny
9 szt.

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Elementary Workbook with downloadable audio (no answers) can be used alongside the Student's Book and offers additional consolidation activities.

68,00 zł
61,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,80 zł

51
Empower Elementary Workbook with answers A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Elementary Workbook with answers A2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Elementary Workbook with answers and downloadable audio can be used alongside the Student's Book and offers additional consolidation activities.

63,00 zł
56,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

52
Empower Elementary Student's Book + Online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Elementary Student's Book + Online
Dostępny
21 szt.

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Elementary Student's Book gives learners an immediate sense of purpose and clear learning objectives. It provides core grammar and vocabulary input alongside a mix of skills. Speaking lessons offer a unique combination of functional language, pronunciation and conversation skills, alongside video filmed in the real world. Each unit ends with a consolidation of core language from the unit and focuses on writing within the context of a highly communicative mixed-skills lesson. Students also have access to the Cambridge Learning Management System, which includes a complete assessment package with extra personalised practice and online workbook.

143,00 zł
128,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,30 zł

53
Empower Elementary Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Elementary Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Elementary Student's Book gives learners an immediate sense of purpose and clear learning objectives. It provides core grammar and vocabulary input alongside a mix of skills. Speaking lessons offer a unique combination of functional language, pronunciation and conversation skills, alongside video filmed in the real world. Each unit ends with a consolidation of core language from the unit and focuses on writing within the context of a highly communicative mixed-skills lesson. This version of the Student's Book does not provide access to the video, assessment package and online workbook. A version with full access is available separately.

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

54
Business Benchmark Advanced Student's Book BEC Higher - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Benchmark Advanced Student's Book BEC Higher
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Business Benchmark helps students get ahead with their Business English vocabulary and skills and gives them grammar practice in business contexts. This course book provides advanced-level students with essential business language and vocabulary, and provides training and practice for the BEC Higher exam, using real BEC exam tasks provided by Cambridge ESOL.

125,00 zł
112,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,50 zł

55
Business Benchmark Advanced Personal Study Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Benchmark Advanced Personal Study Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Business Benchmark helps students get ahead with their Business English vocabulary and skills and gives them grammar practice in business contexts. This Personal Study book contains essential grammar and vocabulary practice for students at an advanced level. This includes answer keys, tapescripts and model compositions, so students can check their own progress. Student's Books, Teacher's Resource Books and Audio CDs (2) are also available.

50,00 zł
45,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

56
Skarby natury UNESCO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby natury UNESCO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.12.18

Niedługo po powołaniu do życia Organizacji Narodów Zjednoczonych narodził się pomysł stworzenia jednostki odpowiedzialnej za wspieranie współpracy międzynarodowej w dziedzinie kultury, sztuki i nauki, a także wzbudzanie szacunku dla praw człowieka bez względu na kolor skóry, status społeczny i wyznawaną religię. Inicjatywa podjęta przez Juliana Huxleya doprowadziła w konsekwencji do utworzenia w 1945 roku United Nations Educational, Scientifific, and Cultural Organization (Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Oświaty, Nauki i Kultury) ? UNESCO. Jednym z głównych zadań nowego stowarzyszenia stała się ochrona światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego. W tym celu ustanowiono specjalną listę, na którą wpisywane są obiekty o unikatowym charakterze kulturowym bądź przyrodniczym ? te szczególnie cenne i o wyjątkowych walorach, a także reprezentujące różnorodność kulturalną i bogactwo natury wszystkich regionów świata. Otoczenie ich opieką ma za zadanie ochronę przed zniszczeniem oraz zachowanie w możliwie niezmienionej postaci dla przyszłych pokoleń. Obecnie na Liście światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego znajduje się 936 obiektów, w tym 725 kulturalnych, 183 przyrodniczych i 28 mieszanych, czyli kulturalno-przyrodniczych, w 153 krajach.

39,95 zł
28,76 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,19 zł

57
Empower Pre-Intermediate Student's Book + Online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Pre-Intermediate Student's Book + Online
Dostępny
32 szt.

Cambridge English Empower is a general adult course that combines course content from Cambridge University Press with validated assessment from Cambridge English Language Assessment. The Pre-intermediate Student's Book gives learners an immediate sense of purpose and clear learning objectives. It provides core grammar and vocabulary input alongside a mix of skills. Speaking lessons offer a unique combination of functional language, pronunciation and conversation skills, alongside video filmed in the real world. Each unit ends with a consolidation of core language from the unit and focuses on writing within the context of a highly communicative mixed-skills lesson. Students also have access to the Cambridge Learning Management System, which includes a complete assessment package with extra personalised practice and online workbook.

143,00 zł
128,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,30 zł

58
Longman Business English Dictionary for upper intermediate advanced learners + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Longman Business English Dictionary for upper intermediate advanced le...
Dostępny
44 szt.

All the latest business terms from marketing, computing, banking and finance Thousands of new words, such as derisking, wiki, eyeballs, and Sarbanes-Oxley Even difficult business concepts are clearly explained using the 2000-word Longman Defining Vocabulary, words every student knows

174,90 zł
155,66 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 19,24 zł

59
Big English 3 Activity Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big English 3 Activity Book
Dostępny
1224 szt.

Big English to nowy, siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uczą się angielskiego w intensywny sposób. Kurs ma niezwykle kolorową szatę graficzną, pełną rysunków i fotografii i stawia na naukę przez zabawę. Zawiera mnóstwo gier, piosenek i motywujących tematów. Wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe. Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) ? nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności 21 wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie. Przeznaczony jest dla grup z większą liczbą godzin angielskiego.

63,90 zł
56,87 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,03 zł

60
Księżna Łowicka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżna Łowicka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Zbeletryzowane losy Joanny Grudzińskiej, polskiej żony wielkiego księcia Konstantego. Gąsiorowski wykorzystał historię młodej Polki, by pokazać relacje panujące w domu Konstantego, przez wiele lat rzeczywistego, choć niekoronowanego władcy Królestwa Polskiego, a w szczególności jego stosunki z bratem, Aleksandrem I, a potem z synem tegoż, Mikołajem, oraz z tymi, którzy realizowali bieżącą politykę w stosunku do Polaków: Nowosilcowem, Kołzakowem, Kurutą. Niezrównoważona osobowość rosyjskiego księcia miała ogromny wpływ na stosunki panujące na skrawku dawnej Polski, który miał być kolebką odrodzenia naszej ojczyzny. Fiksacja na punkcie wojska, skupiona wyłącznie na wyglądzie żołnierzy, a nie ich wartości bojowej w połączeniu z niezwykle podejrzliwym charakterem, zrozumiałym poniekąd u człowieka wychowanego na dworze, gdzie każdy kolejny car był mordowany przez swego następcę, zmieniły życie warszawiaków w piekło.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

61
Laweta czerwono-czarna z autkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laweta czerwono-czarna z autkami
Little Tikes
Dostępny
16 szt.

Laweta z dwoma samochodami jest idealna dla najmłodszych kierowców! Piękna laweta zachwyci chłopców. Szeroka kanapa wewnątrz, super duże koła, opływowy kształt sprawiają, że każdy maluch pokocha od „pierwszego wejrzenia”. W zestawie są dwa samochody osobowe. Wymiary zabawki: 18.0 x 72.0 x 25.0 cm

207,00 zł
186,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,70 zł

62
Laweta z samochodami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laweta z samochodami
Little Tikes
Dostępny
38 szt.

Duża, nowoczesna plastikowa ciężarówka z odłączoną naczepą - lawetą i dwoma samochodzikami. Wymiary opakowania: 72 x 18 x 25 cm

207,00 zł
186,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,70 zł

63
Cozy Coupe. Samochód policyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cozy Coupe. Samochód policyjny
Little Tikes
Dostępny
60 szt.

Pojazd amerykańskiej firmy Little Tikes to doskonały prezent na każdą okazję, dla małego zdobywcy Dzieciaki z wypiekami na twarzy obserwują świat tym bardziej jeśli chodzi o podobne pojazdy, dlatego niewątpliwie przyniesie on wiele radości każdemu maluchowi. • wygodny fotelik z wysokim oparciem, półka do przewożenia napoju i zabawek w tylnej części, • samochodzik posiada zabawną buźkę, • może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka (wówczas należy zdemontować podstawkę na nogi), • pojazd może być też popychany jak wózek, przez osobę dorosłą, • jeździk porusza się na wytrzymałych kółkach – obracają się o 360°, • autko ma kierownicę z klaksonem, ruchomy, klikający kluczyk zapłonu, otwieraną klapkę od wlewu paliwa, • drzwi kierowcy można zablokować, • za siedziskiem wkomponowano miejsca na napoje.

418,10 zł
376,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,81 zł

64
Cozy Coupe. Jeździk księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cozy Coupe. Jeździk księżniczki
Little Tikes
Dostępny
56 szt.

Ta urocza wersja klasycznego pojazdu została stworzona specjalnie dla dziewczynek. Kolorystyka oraz stylizacja pojazdu na pewno spodoba się każdej małej księżniczce. Cozy Coupe to wyjątkowy pojazd, który może stać się przyjacielem każdego dziecka. Samochodzik posiada zabawną buźkę, co pobudza do twórczej zabawy, rozmowy i opowiadania historyjek. Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka (wówczas należy zdemontować podstawkę na nogi), bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki temu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci. Auto wyposażono w kierownicę z klaksonem, ruchomy, klikający zapłon, otwieraną klapkę od wlewu paliwa, drzwi kierowcy można zablokować, a za siedziskiem wkomponowano miejsca na napoje. Przednie koła obracają się o 360 stopni. Z takim autem każdy spacer może okazać się wspaniałym przeżyciem!

418,10 zł
376,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,81 zł

65
Cozy Coupe. Jeździk różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cozy Coupe. Jeździk różowy
Little Tikes
Dostępny
52 szt.

Cozy Coupe Little Tikes to niezwykły pojazd przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia. Zachęca dziecko do aktywnej zabawy, pobudza wyobraźnie oraz twórcze myślenie Malucha • Wyposażony w klakson i schowek na zabawkę • Wyjmowana podłoga • Uchwyt na plecach dla rodziców – do kontroli toru jazdy pojazdu • Ma specjalne funkcje: stacyjka oraz otwierany i zamykany wlew paliwa • Samochodzik jeździ na wytrzymałych oponach • Przednie koła obracają się o 360º

418,10 zł
376,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,81 zł

66
Cozy Coupe. Jeździk czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cozy Coupe. Jeździk czerwony
Little Tikes
Dostępny
49 szt.

Cozy Coupe Little Tikes to niezwykły pojazd przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia. Zachęca dziecko do aktywnej zabawy, pobudza wyobraźnie oraz twórcze myślenie Malucha • Wyposażony w klakson i schowek na zabawkę • Wyjmowana podłoga • Uchwyt na plecach dla rodziców – do kontroli toru jazdy pojazdu • Ma specjalne funkcje: stacyjka oraz otwierany i zamykany wlew paliwa • Samochodzik jeździ na wytrzymałych oponach • Przednie koła obracają się o 360º

418,10 zł
376,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,81 zł

67
Jeździk Cozy Coupe, zielony Dino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk Cozy Coupe, zielony Dino
Little Tikes
Dostępny
32 szt.

Wspaniały pierwszy pojazd dziecka! Jeździk Cozy Coupe to uroczy pojazd, który zachwyci każde dziecko. Samochodzik wygląda jak mały dinozaur – ma zabawną buźkę, żółty grzebień na dachu oraz jasnozielone łuski na drzwiach. W środku znajduje się wygodne, szerokie siedzisko oraz panel z interaktywnymi przyciskami. Pojazd porusza się na skrętnych kółkach, co ułatwia sterowanie nim. Materiały najwyższej jakości, piękna kolorystyka oraz przyjemność z jazdy sprawią, że Cozy Coupe Dino będzie ulubionym pierwszym pojazdem Twojego dziecka. Jeździk przeznaczony jest dla dzieci już od 18 miesiąca życia. W początkowym okresie rodzic za pomocą wyprofilowanej rączki umieszczonej w dachu może pchać pojazd, kontrolując tym samym tor jazdy. W ten sposób małymi kroczkami przygotowuje swoją pociechę do samodzielnej jazdy zapewniając mu jednocześnie ochronę i bezpieczeństwo. Z takim autem każdy spacer może okazać się wspaniałym przeżyciem! Kiedy maluch nieco podrośnie będzie mógł sam prowadzić swój pojazd. Wystarczy zdemontować podstawkę na nogi i pozwolić dziecku na samodzielne sterowanie samochodzikiem. Zabawka wspomaga rozwój motoryki dziecka i zapewnia mu fantastyczną zabawę na długie godziny. Oprócz uroczego wyglądu i starannego wykonania autko posiada także wiele elementów ułatwiających i urozmaicających zabawę. Cozy Coupe Dino ma otwierane drzwiczki przez które dziecko swobodnie wsiądzie do pojazdu. Maluch może również otwierać wlew paliwa oraz używać przycisków. Dodatkowo z tyłu znajduje się miejsce na butelkę z napojem, która na pewno przyda się podczas długich spacerów.

418,10 zł
376,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,81 zł

68
Jeździk straży pożarnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk straży pożarnej
Little Tikes
Dostępny
33 szt.

Wóz strażacki pomoże Twojemu dziecku ugasić każdy pożar! 9-litrowy zbiornik z wężem zapewni fantastyczną zabawę! Samochodzik ma zabawną buźkę oraz elementy prawdziwego wozu strażackiego! Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci. Zawartość opakowania: • jeździk, • kierownica z klaksonem, • elementy wozu strażackiego: 9-litrowy zbiornik z pompką i wężem pryskającym wodą. Wymiary pojazdu: 85.0 x 44.0 x 56.0 cm

418,10 zł
376,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,81 zł

69
Wywrotka Dump Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka Dump Truck
Little Tikes, 50743172526
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

Małe dzieci uwielbiają bawić się wywrotką Little Tikes. Ten wytrzymały samochód ma duże, grube koła do jazdy w trudnym terenie, a jego wytrzymała konstrukcja pozwala na zabawę w ogrodzie. Wywrotka może przewozić piasek, żwir oraz inne przedmioty.

66,90 zł
60,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,69 zł

70
Bujaczek wieloryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bujaczek wieloryb
Little Tikes
Dostępny
99 szt.

Przedstawiamy bujak w kształcie wieloryba Na zabawce może równocześnie huśtać się 1, 2 lub 3 dzieci. Bujak jest idealny do zabawy w domu i na dworze. Ma wygodne uchwyty i szerokie podnóżki. Maksymalna waga dziecka: 23 kg Maksymalna liczba dzieci: 3 Uwaga. Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.

269,30 zł
242,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,93 zł

71
Big English 1 Activity Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big English 1 Activity Book
Dostępny
320 szt.

Big English to nowy, siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uczą się angielskiego w intensywny sposób. Kurs ma niezwykle kolorową szatę graficzną, pełną rysunków i fotografii i stawia na naukę przez zabawę. Zawiera mnóstwo gier, piosenek i motywujących tematów. Wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe. Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) ? nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności 21 wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie. Przeznaczony jest dla grup z większą liczbą godzin angielskiego.

63,90 zł
56,87 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,03 zł

72
Auto 4x4 Sports Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
77,90 zł
Powiadomienie
73
Przypadki Tomasza Płachty. Życie i śmierć socjopaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadki Tomasza Płachty. Życie i śmierć socjopaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.29

Reemigracyjna historia chronicznego nieudacznika z niewyparzonym językiem, który po kilku latach pobytu w Londynie wraca do Trójmiasta Nikt jednak nie czeka na niego tutaj z otwartymi rękoma (może poza tymi, którzy widzą w nim donora), pracodawcy jakoś się o niego nie zabijają, a na miejscu dowiaduje się kolejno o tajemniczej śmierci swojego przyjaciela, alkoholizmie brata i ciążącej na nim klątwie. Towarzyszy temu nieustanne popadanie przez Tomasza w konflikty z prawem. Czy romans z popularną malarką, która przekroczyła już balzakowski wiek, bycie twarzą kampanii dla niepełnosprawnych, spotkanie z wpływową producentką telewizyjną i etat w prywatnym liceum zmienią jego życie czy wręcz przeciwnie – tylko pogłębią jego chaos? Książka Koziarskiego zadaje niewygodne, ale bardzo aktualne pytanie o wiarygodność emigracyjnych bankrutów. Reemigracyjny komediodramat miesza się w niej z bezkompromisowym szyderstwem, groteską, parodią, elementami gorzkiej społecznej publicystyki, wartką akcją i bogactwem różnobarwnych postaci.

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

74
Big English 2 Pupil's Book with MyEnglishLab - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big English 2 Pupil's Book with MyEnglishLab
Dostępny
485 szt.

Big English to nowy, siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uczą się angielskiego w intensywny sposób. Kurs ma niezwykle kolorową szatę graficzną, pełną rysunków i fotografii i stawia na naukę przez zabawę. Zawiera mnóstwo gier, piosenek i motywujących tematów. Wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe. Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) ? nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności 21 wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie. Przeznaczony jest dla grup z większą liczbą godzin angielskiego. Dzięki MyEnglishLab uczniowie mogą kontynuować naukę angielskiego w domu przy komputerze w interaktywny i angażujący sposób. Wykonując ćwiczenia uczeń natychmiast dostaje informacje o poprawności wykonanego zadania. Nauczyciel natomiast ma możliwość monitorować pracę i postępy uczniów oraz dostosowywać rodzaj ćwiczeń czy testów do ich indywidualnych potrzeb. Rodzic może bezpośrednio uczestniczyć w procesie nauki swojego dziecka, towarzysząc mu podczas wykonywania ćwiczeń lub śledząc jego wyniki wygenerowane przez system.

126,90 zł
112,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,96 zł

75
Big English 2 Activity Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Big English 2 Activity Book
Dostępny
1072 szt.

Big English to nowy, siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uczą się angielskiego w intensywny sposób. Kurs ma niezwykle kolorową szatę graficzną, pełną rysunków i fotografii i stawia na naukę przez zabawę. Zawiera mnóstwo gier, piosenek i motywujących tematów. Wykorzystuje naturalną ciekawość świata dzieci, wprowadzając w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy międzyprzedmiotowe. Mocnym atutem Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) ? nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój umiejętności 21 wieku, takich jak bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie. Przeznaczony jest dla grup z większą liczbą godzin angielskiego.

63,90 zł
56,87 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,03 zł

76
Broń pancerna III Rzeszy. Tom 2. Wydanie II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Broń pancerna III Rzeszy. Tom 2. Wydanie II
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.15

Książka zawiera opisy 23 typów i kilkunastu wersji najważniejszych samobieżnych dział przeciwpancernych i samobieżnych dział przeciwlotniczych III Rzeszy używanych podczas II wojny światowej. Przedstawiono historię rozwoju pojazdów, wszystkie wersje i odmiany, a także zastosowanie bojowe. Obszernie opisano budowę wozów, akcentując nowatorskie rozwiązania techniczne. Opis każdego pojazdu ilustrowany jest barwną sylwetką boczną, jednym lub kilkoma rysunkami w czterech rzutach oraz zdjęciami. We wstępie Autor wyjaśnia, czym różniły się niszczyciele czołgów i samobieżne działa przeciwpancerne. Książka jest drugim tomem cyklu leksykonów, w których zaprezentowane zostanie uzbrojenie Panzerwaffe.

29,99 zł
24,29 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 5,70 zł

77
Kolorowanie według cyfr. Czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanie według cyfr. Czerwona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Zabawa pełna niespodzianek! 128 kolorowanek dla dzieci od lat 5 lubiących kolorowanki. Cyferki informują, na jaki kolor należy pomalować dane pole, by w efekcie powstał wspaniały obrazek: słodki kociak, dziewczynka na koniu, kwiecista łąka i wiele innych motywów. 

10,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,2%
oszczędzasz 1,61 zł

78
Imiona. Dla Patrycji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

79
Imiona. Dla Klaudii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Klaudii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.20

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

80
Imiona. Dla Adama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Adama
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.06

Podarujmy naszym najbliższym, przyjaciołom i znajomym Aleksandrom uroczy upominek. Książeczka z kolorowymi zdjęciami oraz mądrymi, pokrzepiającymi myślami będzie na pewno miłym prezentem dla tych, których kochamy i lubimy.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

81
Lękliwe dusze pytają - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lękliwe dusze pytają
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.21

Książka jest rekonstrukcją głównych idei zawartych w listach teologicznych i zapiskach więziennych wybitnego teologa protestanckiego i działacza antynazistowskiego ruchu oporu [...]. Jest to jedna z najważniejszych, najbardziej oryginalnych i przejmujących wypowiedzi teologicznych dwudziestego wieku. Zgodnie z sugestią zawartą w tytule Matthews przedstawia tu i diagnozuje rejestr obaw człowieka współczesnego, skonfrontowanego z niepewnością losu [...] Przede wszystkim jednak ta książka o Bonhoefferze jest próbą odczytania jego odpowiedzi na pytanie o sens autentycznej i refleksyjnej wiary chrześcijańskiej. Istotą chrześcijaństwa nie są dzisiaj elementy instytucjonalne, lecz rozumienie Kościoła jako wspólnoty praktykującej życie poświęcone modlitwie i czynieniu sprawiedliwości. Dzięki zaangażowaniu na rzecz drugiego człowieka chrześcijanin jest w stanie doświadczyć obecności Boga nie w symbolicznych niebiosach, lecz jako objawiającego się w centrum świata - a Jego śladem staje się potrzebujący pomocy bliźni. ks. prof. dr hab. Bogusław Milerski

23,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

Wróć do góry