hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2015.03.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 1 marca 2015 roku.
1
Święta z Avilla, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta z Avilla, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Święta Teresa z Avila żyła w latach 1515-1582 w Hiszpanii. Wywarła ona ogromny wpływ na duchowość chrześcijańską, a swą niezwykłą osobowością, którą odkrywamy w Jej dziełach, stanowiących do dziś perły literatury, pozostawiła w kulturze światowej swój trwały ślad, przez co zaliczona została do grona najwybitniejszych autorytetów duchowych wszech czasów. Niniejsza książka nie jest biografią, lecz w swej fabularnej treści nawiązuje do życia wielkiej Mistyczki i Jej pism. Jest próbą przybliżenia, choć w niewielkim stopniu, postaci tej pogodnej, wrażliwej i inteligentnej kobiety, dążącej z tak wielką determinacją przez modlitwę do zbawienia siebie i innych.

30,00 zł
26,70 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,30 zł

2
Szkaplerz Karmelitański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkaplerz Karmelitański
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.13

Sukienny Szkaplerz okrywający piersi, plecy i górną część ramion przypominał w pewnym stopniu zbroję rycerską, którą jest do dziś w sensie duchowym. Chroni bowiem człowieka podczas całego jego życia w różnych niebezpieczeństwach. Nadto pomaga nam rozwiązywać wszystkie nasze problemy dnia codziennego, które nas spotykają nieustannie. Czemu by nie przyjąć tego klucza do nieba i zawiesić go na swojej szyi. Tak jak dziecku matka zawiesza klucz od domu, żeby go nie zgubił, tak Szkaplerz zawiesza nam Maryja, abyśmy nie zbłądzili, ale trafili do domu w Niebie, do domu naszego Boga.

30,00 zł
26,70 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,30 zł

3
Reward Intermediate WB with key MACMILLAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reward Intermediate WB with key MACMILLAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Znany na całym świecie kurs języka angielskiego dla dorosłych. Reward to znany i ceniony przez nauczycieli z całego świata pięciopoziomowy kurs dla dorosłych, przeznaczony na 80-90 godzin lekcyjnych. Jest to jedyny kurs na rynku posiadający tak wiele różnorodnych komponentów, dzięki którym można go łatwo adaptować do potrzeb grupy uczniów. Reward łączy solidną podstawę gramatyczną i systematyczne poszerzanie słownictwa z interesującymi informacjami kulturowymi. Kurs znakomicie sprawdza się na kursach General English dla dorosłych. KOMPONENTY KURSU: Książka nauczyciela Dostępna również jako notatki dla nauczyciela ze stronami z książki ucznia. Zeszyt ćwiczeń Z oddzielnym materiałem audio do wykorzystania zarówno w klasie, jak i w domu. Zeszyt ćwiczeń Grammar and Vocabulary Dodatkowe ćwiczenia gramatyczne i leksykalne do każdej jednostki - znakomity materiał na powtórki lub prace domowe. Business Resource Pack i general Resource Pack Dwa oddzielne zbiory materiałów do kopiowania (General Resource Pack na wszystkich poziomach, Business Resource Pack bez poziomu Starter). Ćwiczenia uzupełniają treść podręcznika lub rozszerzają słownictwo biznesowe. Dyskietka dla nauczyciela Zbiór testów dla nauczyciela zawierający test plasujący i testy sprawdzające, które można samodzielnie edytować i dopasowywać do potrzeb klasy. Istnieje również możliwość samodzielnego tworzenia nowych testów. Wideowraz z ćwiczeniami do kopiowania Pięćdziesiąt minut materiału filmowego oraz specjalnie dobrane ćwiczenia do przeprowadzenia zarówno w trakcie, jak i po obejrzeniu filmów. CD-ROM (dostępny tylko w ofercie Young Digital Poland - www.ydp.com.pl) Dwie płyty CD-ROM dla poziomów od Elementary do Upper-intermediate zawierają materiał nawet na 150 godzin lekcyjnych. Różnorodne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne z możliwością natychmiastowego sprawdzenia wyniku ułatwią samodzielne powtórki. WARTO WIEDZIEĆ: Pełna gama materiałów dodatkowych, jak kasety wideo, interaktywny CD-ROM (do nabycia oddzielnie), dyskietka z testami dla nauczyciela i zeszyt z ćwiczeniami gramatyki i słownictwa ożywia każde zajęcia. Testy do kopiowania z opracowaną punktacją w książce nauczyciela ułatwiają szybką ocenę postępów w nauce. www.macmillanenglish.com/reward to jeszcze więcej bezpłatnych lekcji i wiele materiałów dodatkowych gotowych do użycia w klasie EXTRA DLA NAUCZYCIELA: Zestaw testów do każdego poziomu Rozkład materiału i plan wynikowy

78,80 zł
68,56 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,24 zł

Wróć do góry