hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.02.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 22 lutego 2015 roku.
1
Sylaby w świecie zwierząt. Ćwiczenia utrwalające - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylaby w świecie zwierząt. Ćwiczenia utrwalające
Dostępny
5 szt.

Agnieszka Bala - SYLABY w świecie zwierząt"Ćwiczenia utrwalające naukę czytania sylabami"Dorosły opowiada historię tajemniczego zwierzątka.Stwarza tajemniczą atmosferę. Wzbudza ciekawość dziecka.Zastanawia się, kto ukrył się na obrazku.Prosi dziecko, by przeczytało sylabę wypowiadaną przez tajemniczezwierzę.Na każdej stronie dziecko czyta sylabę wypowiadaną przez ukryte zwierzątko.Następnie szuka sylabę w podanym niżej paradygmacie sylab otwartych.1. Dziecko czyta sylaby wypowiadane przez zwierzątko2. Dziecko szuka i wskazuje sylabę przeczytaną przez dorosłego.3. Dziecko lub dorosły wycina sylaby, które należy wykorzystać ponownie czytając książeczkę.* wyszukiwanie wśród wyciętego zestawu sylab, sylaby, które wypowiada zwierzątko,* dokładanie sylab pod paradygmatem sylab otwartych,* układanie sylab według polecenia dorosłego, np. PA ,PU,* nakładanie wyciętych sylab na sylaby napisane.

23,00 zł
21,85 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

1 osoba kupiła
2
Teraz matura. Tuż przed egzaminem. Geografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Tuż przed egzaminem. Geografia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.13

Publikacja idealna przy powtórkach krótko przed maturą. • Utrwala najważniejsze i najczęściej sprawdzane na maturze wiadomości i umiejętności. • Pomaga zapamiętać sposoby rozwiązywania najczęściej występujących na maturze zadań. • Pokazuje, jak wykorzystywać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań maturalnych. • Zapoznaje z najważniejszymi informacjami o egzaminie maturalnym. Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z geografii od roku szkolnego 2014/2015.

29,50 zł
26,55 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,95 zł

3
Teraz matura. Biologia. Tuż przed egzaminem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz matura. Biologia. Tuż przed egzaminem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.15

Publikacja idealna przy powtórkach krótko przed maturą: • utrwala najważniejsze wiadomości i umiejętności z biologii, • pomaga zapamiętać sposoby rozwiązywania najczęściej spotykanych na maturze zadań, • pokazuje, jak wykorzystywać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnych typów zadań maturalnych, • zapoznaje z najważniejszymi informacjami o egzaminie maturalnym. Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z biologii od roku szkolnego 2014/2015.

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

Wróć do góry