hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.02.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 7 lutego 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Angielski przez skojarzenia (Walas Magdalena), na drugim Kochane zwierzaki. Minihity, CD (różni). Kolejny produkt to Czas dla siebie (Aneta Skorupińska) oraz Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety (Ksawery Knotz).
1
Angielski przez skojarzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski przez skojarzenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.17

Czy zdarzało Ci się uczyć tych samych słówek kilka razy? A po kilku dniach i tak zapomniałeś, czego się nauczyłeś? ?Wkuwanie? na pamięć jest czasochłonne, męczące i nieskuteczne. Najlepszym sposobem na naukę są skojarzenia. Dzięki nim możesz przenieść nowe informacje do pamięci długotrwałej i już na zawsze je zapamiętać. ANGIELSKI PRZEZ SKOJARZENIA pozwoli Ci skutecznie przyswoić angielskie słówka poprzez zabawne i absurdalne skojarzenia. Odpowiednio dobrane zdania efektywnie łączą znaczenie z wymową fonetyczną. Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

28,00 zł
24,92 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,08 zł

2
Kochane zwierzaki. Minihity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochane zwierzaki. Minihity, CD
różni, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
7 szt.

Wszystkie dzieci uwielbiają zwierzęta. Przedstawiamy całą serię piosenek o milusińskich, których możemy spotkać w naszych domach i o tych, którzy mieszkają w Zoo. Jeśli myślisz, że wszystko już o nich wiesz, posłuchaj... Wykonawcy: Aleksander Nowacki, Andrzej Ozga, Orkiestra Dni Naszych, Mrówka Bogo Jogo, Słoneczni, Fasolinki, Kilersi, Michał Bajor, Zespół Dziecięcy Zgraja, Marysia Sadowska, A. Kalinowska. Tracklista: 1. Czy ja gęś 2. Miś wygląda z okienka 3. Yeti 4. Mrówka Bogo Jogo 5. Biedroneczki 6. Zakochany bocian 7. Ptasie plotki 8. Stonoga 9. Robaczki 10. Żal mi lwa 11. Świnka skarbonka 12. Kangurki 13. Różowe żabki 14. Kotek

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

3
Czas dla siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Czas dla siebie
Dostępny
1 szt.

Czas dla siebie to zbiór wierszy skłaniających do przemyśleń i refleksji nad życiem. Autorka porusza w nich takie tematy, jak przemijanie, śmierć, miłość, samotność, radość, postrzeganie siebie i swojego życia. W życiu nie ma powtórek i drugich szans. A jeśli się zdarzają, nie są takie same. Z pewnością warto zwolnić na chwilę, przyjrzeć się sobie i swojemu życiu.

15,00 zł
10,35 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 4,65 zł

4
Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

Kiedy ludzie się zakochują, upojeni miłością chcieliby, aby ich wzajemna fascynacja nigdy się nie skończyła. Zakochanie się jest jednak zaledwie obietnicą Bożej miłości, czyli przyszłego szczęścia, jakie ostatecznie będziemy przeżywać dopiero w niebie, na weselu po zaślubinach z Bogiem. Na ziemi należy się spodziewać trudu pracy nad wzajemną relacją, który będzie nagradzany chwilami szczęścia, jakie Bóg przygotował dla tych, którzy Go kochają. Ojciec Ksawery Knotz, od lat pomagający małżeństwom w pracy nad podtrzymywaniem ich więzi z Bogiem i odnawianiem błogosławieństwa sakramentu małżeństwa, w niezwykle ciekawy sposób połączył teologię ciała m.in. wg św. Jana Pawła II z niezwykle praktycznym podejściem do małżeństwa, jakie przedstawił w bestsellerowej książce "Seks, jakiego nie znacie". Warto razem z ojcem Knotzem wejść o jeden stopień wyżej w małżeńskim samodoskonaleniu się.

22,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

5
Perełka 254. Dla szefowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 254. Dla szefowej
Niedostępny
Brak

Już czas najwyższy, aby powiedzieć jak wspaniałą osobą jest twoja szefowa. Pamiętaj jednak, że jak każda kobieta, ona również uwielbia dostawać prezenty! Czasem wystarczy coś małego, aby sprawić wielką radość.

4,99 zł
Powiadomienie
6
Zaplątani. Diamond Puzzle. Puzzle 200 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaplątani. Diamond Puzzle. Puzzle 200 elementów
Dino Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.21

Puzzle dla dzieci licencja Disney Zaplątani. Diamentowe puzzle, 200 elementów.

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

7
Perełka 255. Dla szefa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 255. Dla szefa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego. No właśnie. Tym wszystkim, którzy są niebywałymi szczęściarzami i mają najlepszego szefa na świecie przypominamy, aby od czasu do czasu wyrazić swą wdzięczność w dobrym słowie i drobnym geście. A jako załącznik polecamy ten mały prezent.

4,99 zł
Powiadomienie
8
Śpiąca Królewna. Diamond Puzzle. Puzzle 200 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiąca Królewna. Diamond Puzzle. Puzzle 200 elementów
Dino Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Puzzle dla dzieci licencja Disney Śpiąca Królewna. Diamentowe puzzle, 200 elementów.

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

9
Edukacja i wychowanie w dyskursie nauki i codz... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja i wychowanie w dyskursie nauki i codz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.17

Książka pt. Edukacja i wychowanie w dyskursie nauki i codzienności jest wynikiem dwóch dopełniających się aktywności, dwóch sposobów mojego bycia w świecie, dwóch rodzajów mojego zaangażowania. Pierwszy z nich to moja profesjonalna rola rola badacza rzeczywistości społecznej. Edukacja i wychowanie stanowią dwa procesy, które angażują moje myślenie, moje teoretyczne poszukiwania, moje empiryczne działania na wielu bardzo różnych poziomach ogólności. Społeczno-kulturowe, ideologiczne źródła i ograniczenia procesów wychowania i edukacji, przypisywane i realizowane w nich cele, bariery na drodze do ich osiągania, możliwości i przykłady przezwyciężania tych barier to tylko niektóre z rodzajów zaangażowania. Drugi wiąże się z krytycznym spojrzeniem na codzienność, jest odpowiedzią na wpisane w nią problemy, niebezpieczeństwa, a nawet absurdy. Codzienność może być okazją do uczenia się lub kontekstem twórczych, satysfakcjonujących działań, sposobem realizacji zamierzeń. Może także ograniczać, zawodzić, spychać na margines czy wykluczać. Edukacja i wychowanie, jako dwa podstawowe procesy wpisane w ludzką egzystencję, kształtujące, determinujące jej przebieg, są opisywane, badane, porządkowane i interpretowane przez dyskurs nauki. Są jednak także obecne w każdym przejawie, w każdym momencie naszej codzienności w mediach, w debacie publicznej, w naszych rodzinnych domach, na ulicy, w instytucjach, ujawniają się w naszych wyborach, zachowaniach, w każdym naszym działaniu. Tak je właśnie w zaprezentowanych w tej książce tekstach odczytuję.Dlatego książka Edukacja i wychowanie w dyskursie nauki i codzienności składa się z dwóch części.

40,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

Wróć do góry