hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.12.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 6 grudnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 2000 elementów. High Quality. Nowy Jork (Clementoni), na drugim Bajeczki naszego dzieciństwa (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Postrzeganie siebie i własnego zachowania w kontekście zaburzeń adaptacyjnych młodzieży (Barbara Ostafińska-Molik) oraz Wojownik Trzech Światów cz. II - Pościg CD (Robert Kościuszko).
1
Puzzle 2000 elementów. High Quality. Nowy Jork - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. High Quality. Nowy Jork
Clementoni, 2000 elementów
Dostępny
168 szt.

Puzzle 2000 elementów przedstawiające panoramę Nowego Jorku. Cechuje je doskonała jakość wydruku oraz precyzyjne wycięcia. Puzzle wykonane są z trwałych i cennych materiałów. Puzzle z linii High Quality Collection Clementoni – eleganckiej linii puzzli zrealizowanej z dbałością o szczegóły. Rozmiar obrazka po ułożeniu:: 97.5 x 66.8 cm Rozmiar opakowania: 6.0 x 41.8 x 27.8 cm

32,90 zł
28,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,95 zł

6 osób kupiło
2
Bajeczki naszego dzieciństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki naszego dzieciństwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Pięknie ilustrowany tom bajek i baśni naszych dziadków na pewno stanie się ulubioną lekturą naszych dzieci. W książce między innymi: • Czerwony Kapturek • Kot w butach • Kopciuszek • Śpiąca Królewna • Złotowłosa i trzy misie • Brzydkie kaczątko • Lampa Alladyna • Krzesiwo

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

3
Postrzeganie siebie i własnego zachowania w kontekście zaburzeń adaptacyjnych młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postrzeganie siebie i własnego zachowania w kontekście zaburzeń adapta...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.23

Książka Barbary Ostafińskiej-Molik stanowi próbę egzemplifikacji teoretycznej, empirycznej i aplikacyjnej słabo eksplorowanego na gruncie polskiej pedagogiki mechanizmu autopercepcji (rozumianej wieloaspektowo) jako korelatu funkcjonowania psychospołecznego młodzieży w wieku gimnazjalnym (średniej adolescencji). Jest to mechanizm niezwykle istotny z punktu widzenia przebiegu rozwoju młodego pokolenia, traktowany przez Autorkę jako mechanizm adaptacji vs. dezadaptacji społecznej pomyślnego rozwoju i zaburzeń rozwojowych, przejawiających się w trzech ogólnie i specyficznie ujętych sferach funkcjonowania aspektach tożsamości jaja (cechy osobowe), ja-inni (zachowanie wobec świata społecznego) oraz ja-zadanie (działania w podstawowych dla młodego pokolenia, ale wybiórczo ujętych dziedzinach). Autorka w sposób nowatorski w ramach pedagogiki młodzieży i pedagogiki resocjalizacyjnej ujmuje przedmiot badań własnych, konsekwentnie realizując projekt badawczy, który oprócz zakładanych przez nią celów eksploracyjno-diagnostycznych daje podstawę do realizowania niezmiernie ważnych dla pedagogiki celów aplikacyjnych. Publikację uważam za ważny wkład w rozwój wiedzy pedagogicznej, ponieważ w warstwie empirycznej dotyka ona zjawisk istotnych z perspektywy zarówno pedagogiki resocjalizacyjnej, jak i pedagogiki młodzieży. W założeniach teoretycznych Autorka odnosi się do analizy subiektywnego świata młodzieży, podejmując przedmiotowe zagadnienia z perspektywy autopercepcji młodego pokolenia, ale łączy je z perspektywą postrzegania zaburzeń w funkcjonowaniu młodego pokolenia przez reprezentantów dorosłego pokolenia (nauczycieli). Proponowane ujęcie problematyki badawczej jest nowatorskie i zasadne, a zawarte w pracy treści stanowią przyczynek do dalszej i szerszej debaty w obszarze przedmiotowych problemów.

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

4
Wojownik Trzech Światów cz. II - Pościg CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wojownik Trzech Światów cz. II - Pościg CD
Dostępny
1 szt.

"On zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz Mu piętę". To prastare proroctwo spędza sen z powiek Lucyfera, który za wszelką cenę chce utrzymać władzę nad ludzkością. W jaki sposób zaatakuje Elohim? Czym będzie ostateczne uderzenie i jaka jest tu rola Dawida? Tego tajemnego planu strzeże drużyna Elezara, dlatego szatan będzie ich ścigał z zaciętą wściekłością. Zaprzęgnie do tego celu nawet króla Saula wraz z jego armią. Czy nasi bohaterowie zdołają ocalić los ludzkości? Twoje życie znajduje się w samym centrum tej wojny.

24,96 zł
12,48 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,48 zł

5
Długopis automatyczny, 2 sztuki. My Little Pony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny, 2 sztuki. My Little Pony
Starpak, 2 sztuki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.07

Długopis automatyczny. Zaprojektowany z myślą o dzieciach, użytkuje się wygodnie, nie męczy dłoni.Ozdobiony wizerunkami ulubionych bohaterów. Pakowany w praktyczny blister.

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

Wróć do góry