hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2014.11.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 18 listopada 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gdy Pan mówi do serca (Courtois Gaston), na drugim Zeszyt nutowy (EUTERPE). Kolejny produkt to Tantrix Discovery puzzle oraz Diary of a Wimpy Kid Last Straw (Jeff Kinney).
1
Gdy Pan mówi do serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdy Pan mówi do serca
Dostępny
27 szt.

21 rozdziałów, z których każdy zawiera po kilka lub kilkanaście wyodrębnionych paragrafów utrzymanych w stylu jakby bezpośrednich słów Pana Jezusa, które można czytać rozdziałami albo na wyrywki, wykorzystując poszczególne teksty jako podstawę do osobistych rozważań. Książeczka może być też pomocna podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tak napisana, że nie ma określonej grupy odbiorców. Mogą z niej korzystać księża, osoby konsekrowane i świeckie w każdym wieku.

25,90 zł
16,99 zł

Rabat 34,4%
oszczędzasz 8,91 zł

8 osób kupiło
2
Zeszyt nutowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt nutowy
EUTERPE
Dostępny
246 szt.

Klasyczny zeszyt nutowy; format: A5, układ poziomy; pięciolinie 8 mm; na każdej stronie 6 pięciolinii. Na wewnętrznych stronach okładki wiadomości z teorii muzyki.

6,99 zł
3 osoby kupiły
3
Tantrix Discovery puzzle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tantrix Discovery puzzle
Dostępny
13 szt.

Odkrywanka Tantrix TDB Gra logiczna Wiek >6 lat 10 płytek Czas gry 30 minut Tantrix ? Układanki - Odkrywanki od lat 6 do 106 ?Zestaw 10 płytek, którymi wykonujemy 10 niezależnych zadań ? układanek. ?Celem jest ułożenie pętli; w każdym zadaniu coraz większej i bardziej skomplikowanej. ?W najprostszej układance używa się tylko 3 płytek, następnie każda kolejno dodana płytka zwiększa stopień trudności zadania. Atrakcyjność Odkrywanki polega na tym, że o ile pierwsze z zadań potrafi ułożyć każdy to później, w zależności od wieku, dochodzi się do takiego poziomu, na którym rozwiązanie zadania oznacza prawdziwe wyzwanie i wymaga pełnej koncentracji. Nieograniczona Odkrywanka Łącząc 2 lub więcej kompletów Odkrywanki możesz układać jeszcze większe pętle. Płytka nr 1 z drugiego kompletu będzie miała nr 11, płytka nr 2 stanie się nr 12 itd. W ten sposób masz nieograniczone możliwości kontynuowania zabawy, która będzie coraz trudniejsza. W tym przypadku kolor pętli jest również określony przez kolor ostatnio dodanej płytki. Po Odkrywance sięgnij po Zestaw do Gry Tantrix!

24,11 zł
19,99 zł

Rabat 17,1%
oszczędzasz 4,12 zł

2 osoby kupiły
4
Diary of a Wimpy Kid Last Straw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diary of a Wimpy Kid Last Straw
Dostępny
71 szt.

Greg's dad Frank is determined to make his son less wimpy, and comes up with all manner of manly activities. Greg manages to avoid them all, until military academy is mentioned, and Greg realises he'll need to do something extra special to get out of it. The series is to be made into a film in 2010, with over 11 million books sold. Ages: 8+

39,00 zł
35,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,12 zł

1 osoba kupiła
5
Tantrix Gra 56 płytek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tantrix Gra 56 płytek
GRAPET
Dostępny
2 szt.

TANTRIX ZESTAW GIER Nr.kat TGP Gra logiczno-strategiczna Liczba graczy 6 Wiek 6-106 Czas gry 20 min Zestaw 56 plastikowych płytek Intrygująca mieszanka możliwości i szans czyni Tantrix grą, która sprawia radość całej rodzinie, do tej pory spowodowała całkowite uzależnienie milionów osób na całym Świecie. Tantrix ? Zestaw do Gry ? od lat 6 do 106 Zestaw do gry zawiera 56 czarnych płytek, każda z niepowtarzalnym wzorem, oraz kolorowym numerem na odwrocie. Płytki znajdują się w wygodnym, kolorowym etui z tworzywa sztucznego. Do zestawu dołączona jest ilustrowana, 48 stronicowa instrukcja. Zestaw gwarantuje klientowi satysfakcję, oferując aktywność umysłową na całe życie poprzez ciekawe zadania m. in.: ?Gra strategiczna Gobble 2-6 graczy (15 min) ?Gra logiczno-strategiczna Tantrix dla 2-4 graczy (30 min) ?Układanka Pasjans ?30 Układanek Discovery ? najprostsza z 3 płytek, można dojść do 30 płytek! ?5 Układanek Tęczowych ?5 Zadań Logicznych od Juniora do Geniusza ?2 nierozwiązane Zadania-Układy Logiczne Tantrix nagrody. ??Zabawka Eduukacyja? Polska 2010 Games&Toys Łódz ??Najlepsza Gra Edukacyjna? Polska 2006 Komitet Ochrony Praw Dziecka ??Najlepsza Zabawka Edukacyjna? Węgry 2004, ??Najlepsza Gra? W.Brytania 2003, ??Najlepsza Gra Rodzinna? w USA 2002, ??Najlepsza Nowa Gra? na Paryskich Targach Gier 2001, ??Najlepsza Gra Roku 2000? w Australii. ZASADY GRY: W grze strategicznej każdy z graczy wybiera kolor i wykonując kolejne ruchy w grze, ma na celu ułożenie jak najdłuższej linii krzywej lub pętli. Czas jednej rozgrywki wynosi ok. 1 godz.: Tantrix jest grą strategiczną, intrygującą wyjątkowym połączeniem elementu sprawdzenia własnych umiejętności i czynnika losowego, świetnym zarówno jako gra rodzinna, między max 4 graczami, jak i poważne współzawodnictwo strategiczne pomiędzy 2 graczami.

95,58 zł
76,46 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,12 zł

1 osoba kupiła
6
Percy Jackson and the Lightning Thief - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Percy Jackson and the Lightning Thief
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Readers can see Percy Jackson in action for the first time in this explosive graphic novel retelling of "The Lightning Thief".

34,44 zł
31,68 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,76 zł

1 osoba kupiła
7
Maryja z Nazaretu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maryja z Nazaretu
Dostępny
6 szt.

Zbiór kazań na wspomnienia, święta i uroczystości maryjne, przygotowany przez doświadczonego duszpasterza i znanego publicystę katolickiego ks. Zygmunta Podlejskiego. Mogą one służyć pomocą zarówno w duszpasterskiej pracy, jak i w chwilach osobistej refleksji nad tajemnicami życia Świętej Rodziny. Uwypuklają one najważniejsze momenty z życia Chrystusa, ukazując nam Bożą Matkę jako wzór do naśladowania.

14,90 zł
12,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
8
Przygody Hucka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Hucka. Audiobook
Mark Twain, Biblioteka Akustyczna
Dostępny
2 szt.

Huck i jego towarzysz niedoli, Murzyn Jim, uciekają przed łowcami niewolników. Żeglując tratwą po wodach Illinois i Missisipi, przeżywają dziesiątki przygód, pełnych napięć, wstrząsów i niebezpieczeństw. Mimo dotychczasowej przychylności losu, Murzyn Jim zostaje schwytany przez nieustępliwych łowców. Na szczęście, w odpowiednim momencie, pojawia się niezawodny Tomek Sawyer, który pomaga przyjacielowi w ucieczce. Po wielu trudach bohaterowie książki osiągają – dosłownie i w przenośni – upragniony cel: wolność i swobodę.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
9
Diary of a Wimpy Kid Rodrick Rules - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diary of a Wimpy Kid Rodrick Rules
Dostępny
65 szt.

It's a brand new school year and Greg is determined to maintain his cool image, despite the best efforts of his big brother. A "New York Times" bestseller, with funny comic-style illustrations and episodic writing. Ages: 8+.

35,00 zł
32,20 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,80 zł

1 osoba kupiła
10
The Very Hungry Caterpillar: a Pull-out Pop-up - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Very Hungry Caterpillar: a Pull-out Pop-up
Dostępny
81 szt.

A bright and beautiful fold-out pop-up that follows the Very Hungry Caterpillar's journey from tiny caterpillar to beautiful butterfly. Based on the classic picture book. This stylish concertina book is contained within a neat slipcase.

30,45 zł
28,01 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,44 zł

1 osoba kupiła
11
Przyjaciel Maigreta z dzieciństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciel Maigreta z dzieciństwa
Dostępny
22 szt.

Maigret prowadzi śledztwa wśród przeciętnych ludzi, których okoliczności zmuszają do ?przekroczenia samych siebie?... Jacek Szczerba, ?Gazeta Wyborcza? Kolejne śledztwo Maigreta nie zaczęło się, gdy odkryto czyjeś zwłoki, ale od zjawienia się w jego policyjnym biurze kogoś dawno niewidzianego... Florentin był swego czasu szkolnym kolegą Maigreta. Potem stracili ze sobą kontakt, ale tamten wiedział, czym się Jules Maigret zajmuje... I teraz przychodzi, licząc na pomoc... Bo kochanka Florentina została właśnie zastrzelona - i to prawie w jego obecności! Prawie, bo on sam był ukryty w garderobie, gdy... przyjmowała innego mężczyznę. Tam usłyszał strzał... Georges Simenon (1903-1989) to pisarz wielbiony za swój styl od pokoleń. Jako autor ponad 200 powieści zasłużył sobie na miano mistrza fabuły, a jako twórca postaci komisarza Maigreta na miejsce w każdej encyklopedii literatury kryminalnej. ?Przyjaciel Maigreta z dzieciństwa? to kolejny z kilkudziesięciu nowych tomów z cyklu o Maigrecie, jakie w ciągu najbliższych lat ukażą się nakładem naszego wydawnictwa.

19,01 zł
15,99 zł

Rabat 15,9%
oszczędzasz 3,02 zł

12
Fiszki PLUS. Angielski dla średnio zaawansowanych 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki PLUS. Angielski dla średnio zaawansowanych 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.07

Fiszki PLUS. Angielski dla średnio zaawansowanych 3 (B2) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! • Ucz się 1300 słów, wyrażeń i przykładowych zdań – poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne. • Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń • Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania) • Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

13
Fiszki Plus. Włoski dla początkujących 3. Poziom A2-B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Plus. Włoski dla początkujących 3. Poziom A2-B1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.07

Przedstawiony kurs (A2-B1) – pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. • Ucz się 1400 słów, wyrażeń i przykładowych zdań – poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne. • Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń. • Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania). • Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz! • Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie ? w drodze do pracy lub szkoły! W zestawie znajdują się: • 600 fiszek, • program i nagrania do pobrania, • kolorowe przegródki, • etui.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

14
Fiszki PLUS. Włoski dla średnio zaawansowanych. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki PLUS. Włoski dla średnio zaawansowanych. Część 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

Fiszki PLUS. Włoski dla średnio zaawansowanych 1 (B1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! • Ucz się 1300 słów, wyrażeń i przykładowych zdań – poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne. • Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń • Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania) • Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

15
Katastrofizm okresu międzywojennego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katastrofizm okresu międzywojennego
Dostępny
13 szt.

Zniknie współzawodnictwo, chęć dorobku, użycia, nastąpi upaństwowienie powszechne. Ani miłość, ani własność, ani zawiść, ani aktywność, ani pragnienie zabezpieczenia siebie i potomstwa nie będzie miało pola do walki, do wielkich przegranych i wielkich zwycięstw. Nastąpi spokój. Zamiast różnicy poziomów, zamiast olbrzymiego wodospadu energii, który zwalał się ze szczytów bogactwa w otchłanie nędzy, który burzył, łamał, topił, pracował dla jednych, a niszczył drugich, który był potężny i bezlitosny, dobroczynny lub przeklęty, nastąpi cicha, nieuchronna, spokojna powierzchnia jednolitego stanu. Najmniejsze jej drgnięcie nie zamąci bezwładu, nikogo ona nie skrzywdzi, ale i nie da żadnej radości. Nie będzie ani szczęścia, ani nieszczęścia. Żaden impuls nie zamąci ogólnej martwoty. Sczeźnie opiekuńczy diabeł naszego ciała: dobrobyt, a pozostanie coś nieokreślonego, co można by wyrazić pojęciem ogólnobyt Ryszard Świętochowski?

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

16
Fiszki Plus. Angielski dla średnio zawansowanych 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Plus. Angielski dla średnio zawansowanych 2
Dostępny
46 szt.

Fiszki Plus. Angielski dla średnio zaawansowanych 2 (B1-B2) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek Plus to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami Plus nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! W zestawie 600 fiszek, program i nagrania do pobrania, kolorowe przegródki oraz etui: – ucz się 1300 słów, wyrażeń i przykładowych zdań, – poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, – utrwal reguły gramatyczne, – poznaj prawidłowa wymowę, – słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń, – utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania), – ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek – sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

17
Kontekst - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontekst
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Cokolwiek teraz robisz, odłóż to i otwórz tę książkę. Rozdział o tym, jak Cory Doctorow, bywały w internecie i znający wszystkie sztuczki, dał sobie wykraść hasło do Twittera, to lektura obowiązkowa dla każdego. Nie wmawiaj sobie, że ty jesteś ostrożna i ty się na tym znasz, bo on też jest ostrożny i też się na tym zna. A co gorsza, tobie w ten sposób mogą wykraść coś poważniejszego od hasła do Twittera. Dostęp do rachunku bankowego? Sieci korporacyjnej? Archiwum w chmurze, na którym trzymasz osobiste zdjęcia? Przeczytaj, jak łatwo to stracić. A jak już przeczytasz, to polecam resztę książki. Wojciech Orliński

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

18
Metody zarządzania kulturą organizacyjną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody zarządzania kulturą organizacyjną
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.23

Książka stanowi innowacyjną na naszym rynku wydawniczym publikację na temat metod kształtowania kultury organizacyjnej. W poszczególnych rozdziałach skoncentrowano się na badaniu oraz zmianie wartości organizacyjnych, tożsamości organizacyjnej, komunikacji w organizacji, kulturze sieci, roli kultury organizacyjnej w procesie budowania wysokiej jakości środowiska pracy oraz kulturze organizacyjnej opartej na zaufaniu. Opracowanie jest zbiorem materiałów badawczych i dydaktycznych.

47,00 zł
38,54 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,46 zł

19
Perfekcyjne przyjęcie. Sztuka podejmowania gości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfekcyjne przyjęcie. Sztuka podejmowania gości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.09

Bez dobrego jedzenia, dobrego wina i dobrych przyjaciół nie można świętować. Vicco von Bülow (Loriot) W dużym bądź małym kręgu, z okazji ślubu, chrzcin, spotkania biznesowego lub bez okazji – powodów do wspólnego biesiadowania jest wiele.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

20
Radar na jachcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radar na jachcie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.19

Radar morski jest urządzeniem elektronicznym, które mierzy namiar i odległość od obiektu i wyświetla tę informację w formie prostego obrazu, wskazując lokalizację takich obiektów jak ląd, znaki nawigacyjne i inne statki. Działa poprzez emisję krótkich impulsów elektromagnetycznych o bardzo wysokiej częstotliwości i odbiór fal powracających po odbiciu od obiektu. Poradnik RYA wprowadzenie do radaru jest zgodny z programem kursu radarowego RYA i przydatny wszystkim użytkownikom radarów morskich. RYA Royal Yachting Association RYA, czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym. Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach organizowanych przez RYA bierze udział 140 000 żeglarzy zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

21
Ziemia wojny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia wojny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.12

Wyjątkowa, kontrowersyjna, głośno komentowana w Rosji powieść o Kaukazie autorstwa Julii Łatyniny, niezależnej dziennikarki rosyjskiej, porównywanej do Anny Politkowskiej. Julia Łatynina pisze o ludziach, dla których wojna jest jedynym znanym im sposobem na życie i zarabianie pieniędzy. Daje nowy, złożony obraz Kaukazu i mentalności jego mieszkańców na tle negatywnego wizerunku Rosjan. W jej książce wszyscy są terrorystami, a różni ich jedynie to, że są po przeciwnych stronach barykady. Karty książki wypełniają brutalne akty przemocy, walka, zdrady, krótkotrwałe sojusze, cyniczne bohaterstwo. Ostra, mocna proza, która zapiera dech.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

22
Zdrowie ze smakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowie ze smakiem
Niedostępny
Brak

?Zdrowie ze smakiem? to wyjątkowa książka kucharska. Znajdziesz w niej solidną porcję ciekawych i smacznych dań doprawionych odrobiną wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania oraz wzbogaconych o porady doświadczonych szefów kuchni i dietetyków.

29,90 zł
25,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

23
Drużyna. Tom 5. Góra Skorpiona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drużyna. Tom 5. Góra Skorpiona
Dostępny
7 szt.

Piąty tom cyklu „Drużyna”. Hal, jego towarzysze z Drużyny i Gilian uwolnili dwudziestu Aralueńczyków sprzedanych jako niewolnicy. Po powrocie do Araluen Gilian otrzymuje nową misję od króla Duncana: chronić życie jego córki. Księżniczka Cassandra ocalała już z jednego zamachu, a teraz w królestwie krążą pogłoski o rychłej kolejnej próbie skrytobójstwa, za którą stoi sekta wymarłego kultu Skorpiona. Nie czekając na pierwsze uderzenie przeciwnika, Drużyna ponownie łączy siły, by uchronić Giliana i księżniczkę. W piątej części cyklu starzy przyjaciele zmierzą się z nowymi wrogami i wypróbują swoje umiejętności idąc ramię w ramię do bitwy!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
24
Bajki dla chłopców. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki dla chłopców. Audiobook
MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
6 szt.

Bajki dla chłopców na 3 płytach. Wykonawcy: Dąbrowska Magdalena, Bocian Andrzej, Mysłowska Bogna, Stankiewicz Danuta, Borowski Filip, Jeżyna Paweł, Masłowski Jerzy Andrzej, Aleksandrowicz Miriam, Wizmut Joanna, Kinder-Kiss Hanna, Bończyk Olga, Marcinowicz Jan, Czyż Jacek, Muller Mikołaj, Plewako Jan, Kiss Jacek, Fronczewski Piotr, Kwiatkowska Irena, Łuczycka Wanda, Szyszko Barbara, Borowski Henryk, Matyjaszkiewicz Jan, Aktorzy Teatru „Baj” w Warszawie. Traklista: CD 1: 1. Muchy króla Apsika 2. O straszliwym smoku CD 2: 1. Herkules 2. Kot w butach CD 3: 1. Cudowna lampa Aladyna 2. Bajka o rybaku i rybce

38,80 zł
36,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,94 zł

25
Śpiąca królewna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiąca królewna
Dostępny
7 szt.

Bajkowe abecadło "Śpiąca królewna". Bajka słowno-muzyczna. Czyta: Ewa Sobczak, Malwina Mielcarek, Grzegorz Młudziak, Tomasz Skuza, Marcin Szeremeta, Rafał Grzesiuk, Marek Kuśmierczak

17,40 zł
16,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,41 zł

26
Bajkowe Abecadło. Mała Syrenka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe Abecadło. Mała Syrenka. Audiobook
praca zbiorowa, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
7 szt.

Mała Syrenka to bajka słowno-muzyczna dla dzieci. W słuchowisku biorą udział aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu: Grażyna Korin, Maria Rybarczyk, Zbigniew Grochal, Michał Grudziński, Andrzej Lajborek oraz gościnnie Andrzej Sobczak.

17,40 zł
16,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,41 zł

27
Bajkowe abecadło. Cudowna lampa Aladyna. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe abecadło. Cudowna lampa Aladyna. Audiobook
praca zbiorowa, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
4 szt.

Adaptacja bajki o cudownej lampie Aladyna w kolekcji „Bajkowe abecadło”. Teraz w wersji audiobooka.

17,40 zł
16,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,41 zł

28
Legenda o złotej kaczce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda o złotej kaczce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Legenda o złotej kaczce. Bajka słowno-muzyczna. Wykonawcy: Aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

29
Bajkowe Abecadło. Legenda o Smoku Wawelskim. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe Abecadło. Legenda o Smoku Wawelskim. Audiobook
praca zbiorowa, MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Nad ludem Kraka zapanował postrach - pojawił się smok. Czy książę Krak zdoła wygrać walkę z potężnym smokiem? Pojawia się Spytko i postanawia zmierzyć się z bestią.

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

30
O rybaku i złotej rybce. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O rybaku i złotej rybce. Audiobook
praca zbiorowa, MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

O rybaku i złotej rybce – bajka słowno-muzyczna. Wykonawcy: Aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

31
Wewnętrzne dziecko w związku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wewnętrzne dziecko w związku
Dostępny
31 szt.

To już trzecia książka, w której autorka zajmuje się wewnętrznym dzieckiem, czyli sferą emocjonalną Gdy mówimy o partnerze, myślimy o relacji, której podstawą (najczęściej) są uczucia. Tam, gdzie decyduje tylko rozum, nie ma problemu, cele są jasne i jedynie wybór drogi może być nieco kłopotliwy. Aneta Łastik w swojej najnowszej książce ukazuje, jak można myśleć i radzić sobie z trudnościami życia, także tymi, które dotyczą znalezienia partnera/partnerki. Autorka wierzy w twórcze podejście czytelnika do tematu, który, opierając się na podanych tu przykładach, pokazujących, jak można wyjść z sytuacji, które wydawały się bez wyjścia, znajdzie swoją własną drogę.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

32
Peppa Pig Practise with Peppa Wipe-Clean Numbers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig Practise with Peppa Wipe-Clean Numbers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Suitable for young readers who are starting school and developing their counting skills and pencil control, this book helps you practise your numbers with Peppa.

23,00 zł
Powiadomienie
33
Little Learning Library - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Little Learning Library
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

A little library slipcase with board books featuring Eric Carle's much loved collage artworks and introducing first concepts: Numbers, Words, Colours and Animal Noises.

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

34
Diary of a Wimpy Kid Dog Days - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diary of a Wimpy Kid Dog Days
Dostępny
61 szt.

Greg's mom has a vision of 'family togetherness' that really doesn't sound a whole lot of fun. But there's a brand-new addition to the Heffley family to contend with and it looks like Greg might be outnumbered. It could be a real dog of a summer ...The most exciting publishing phenomenon continues! Now in paperback - the next mega-selling instalment in the hilarious Diary of a Wimpy Kid series.

35,00 zł
32,20 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,80 zł

35
Tantrix Extreme puzzle siatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tantrix Extreme puzzle siatka
GRAPET
Dostępny
6 szt.

Tantrix Extreme Odkrywanka TSX Gra logiczna Wiek >6 lat 10 płytek Czas gry 30 minut Tantrix ? Układanki - Odkrywanki od lat 6 do 106 ?Zestaw 10 płytek, którymi wykonujemy 10 niezależnych zadań ? układanek. ?Celem jest ułożenie pętli; w każdym zadaniu coraz większej i bardziej skomplikowanej. ?W najprostszej układance używa się tylko 3 płytek, następnie każda kolejno dodana płytka zwiększa stopień trudności zadania. Układanka Extreme to trudniejsza wersja Odkrywanki (Discovery). Została zaprojektowana dla graczy, którzy chcieliby czegoś ?czego nie można rozwiązać?. Chcieliśmy pozostawić tę samą sekwencję zadań jak w Odkrywancę ( na początku łatwe, ze wzrastającym stopniem trudności). I tak nie ma już wskazówek co do kolorów na odwrocie płytek, dodaliśmy czwarty kolor, aby utrudnić zapamiętywanie wzrokowe, oraz dodaliśmy dwie skomplikowane układanki?piramidy do zestawu. Extreme jest grą zarówno dla miłośników układanek jak i dla doświadczonych graczy Tantrixa. Zasady gry znajdziesz w zakładce ?Zasady Gry?

24,11 zł
19,99 zł

Rabat 17,1%
oszczędzasz 4,12 zł

36
Percy Jackson and the Sea of Monsters - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Percy Jackson and the Sea of Monsters
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Percy Jackson and the Sea of Monsters is the second exciting adventure in Rick Riordan's bestselling Percy Jackson series.

27,10 zł
24,93 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,17 zł

37
Kościół i jego wierni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół i jego wierni
Dostępny
15 szt.

Prezentowany tom zawiera studium szeroko rozumianych postaw religijnych mieszkańców Nysy - jednego z ważniejszych ośrodków miejskich na późnośredniowiecznym Śląsku. Geneza i funkcjonowanie wszystkich instytucji kościelnych w mieście stanowi tu tło dla rozważań na temat relacji pomiędzy władzami samorządowymi i cechami a Kościołem, jak również indywidualnej aktywności fundacyjnej miejscowego mieszczaństwa i kleru.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

38
Plansza Znaki drogowe / Przepisy ruchu drogowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Znaki drogowe / Przepisy ruchu drogowego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Prezentujemy plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1?3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stają się uczestnikami ruchu drogowego, dlatego powinny poznać rządzące nim zasady. Na planszy znajduje się piętnaście praw, które najbardziej dotyczą dzieci jako pieszych i pasażerów. Druga strona planszy przedstawia trzydzieści dwa najczęściej spotykane znaki drogowe i ich znaczenie. Większość z nich dziecko spotka jako pieszy i dlatego ważne jest, by wiedziało, jak kierują one ruchem drogowym.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

39
Selected and Last Poems 1931-2004 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Selected and Last Poems 1931-2004
Dostępny
1 szt.

The most beautiful and powerful of Milosz's poems from across his writing life This selection brings together the most beautiful and powerful of Czeslaw Milosz's poems, spanning his writing life. In verses such as 'Café' he considers the upheaval, revolutions and two world wars that he had witnessed, while 'My Faithful Mother Tongue' reflects the loyalty he felt to his native Polish language. He also remembers his schooldays in 'The World', and in 'Bypassing Rue Descartes' recalls the Paris streets of his student years, displaying both tenderness and tough-minded fury towards those who shaped his experiences. Writing not about abstract emotions, but about the horrors and beauty that he directly observed, Milosz opens our eyes to the joy-bringing potential of the poetry to which he gave his life. Winner of the Nobel Prize for Literature Czeslaw Milosz (1911-2004) won the Nobel Prize for Literature in 1980. Born in Lithuania while it was still part of the Russian Empire, he lived much of his life in Poland or exiled in California. He was the author of one of the definitive books on totalitarianism, The Captive Mind, but also wrote with extraordinary vividness and moral authority on his childhood, his experiences under Nazism and on the tragedy of Central Europe.

61,22 zł
56,93 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,29 zł

40
Medycyna niekonwencjonalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna niekonwencjonalna
Dostępny
1 szt.

Medycyna niekonwencjonalna, zwana też medycyną naturalną, ma wiele znaczeń. Część metod leczenia zaliczanych do medycyny niekonwencjonalnej ma swoje źródło w wielowiekowej tradycji ( akupunktura, medycyna ludowa), a inne powstały stosunkowo niedawno ( homeopatia i bioenergoterapia). Daniel Nowotczyński w swojej książce skupia się na metodach uznanych i szanowanych nawet przez sceptycznie podchodzących do tematu leczenia metodami niekonwencjonalnymi lekarzy. Ze swadą wprowadza nas w świat dietoterapii, ziołolecznictwa, akupunktury, akupresury. Wiele miejsca poświęca apitoterapii i zdrowemu, ekologicznemu odżywianiu. Autor przekonuje, że możliwe jest postawienie sobie właściwej diagnozy oraz wyleczenie metodami tradycyjnymi zdiagnozowanego schorzenia, w tym bólów stawów, mięśni, przeziębień. Jednak w żadnym wypadku nie namawia nikogo, by rezygnował z wizyty u lekarza. Wierzy w leczenie holistyczne - połączenie medycyny tradycyjnej z fachową wiedzą i leczeniem medycznym. Autor uważa, że w organizmie ludzkim występują określone energie i o schorzeniu możemy dowiedzieć się poprzez dysfunkcje energetyczne chorych organów. Objawia się to bólem chorego organu lub niewłaściwą jego pracą. Medycyna konwencjonalna nie bierze tego pod uwagę, eliminuje tylko skutki zapominając o przyczynach dolegliwości. Natomiast niekonwencjonalne metody leczenia w sposób bardzo efektywny eliminują zarówno przyczyny, jak i objawy istniejącej choroby. Zatem jeśli chcemy być zdrowi, spróbujmy zmierzyć się z medycyną naturalną. Na pewno nie zaszkodzi, a jeśli pomoże nam się wyleczyć, cieszmy się i polećmy ją innym.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

41
Trax gra logiczna 64 płytki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trax gra logiczna 64 płytki
Dostępny
6 szt.

WITAJCIE W ŚWIECIE TRAXA? Trax jest grą strategiczną przeznaczoną dla dwóch osób. Gra składa się z identycznych płytek, na których widnieją czerwone i białe linie, została wynaleziona przez Nowozelandczyka Davida Smitha w 1980 roku i wygrała wiele nagród międzynarodowych. W skróconej wersji Traxa do gry potrzebne jest maksimum 64 płytek, w pełnej wersji liczba płytek może być nieograniczona. Trax to bardzo prosta gra: ?Gracze wybierają kolor i układają płytki na przemian ?Płytki muszą się ze sobą łączyć. ?Na stykających się brzegach połączonych płytek kolory muszą się zgadzać. ?Płytki mogą być układane dowolną stroną ?W czasie jednego ruchu gracz ma możliwość wyłożenia dwóch lub więcej płytek. ?Celem gry jest ułożenie pętli lub linii wygrywającej w swoim kolorze. ZASADY Trax to gra składająca się z kwadratowych płytek, które układa się na płaskiej powierzchni. Wszystkie płytki są identyczne. Na jednej stronie namalowane są łuki, na drugiej linie proste w dwóch kolorach. Podczas gry płytki już wyłożone nazywa się TRAXEM.

56,42 zł
45,14 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,28 zł

42
Modlitwy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwy
Dostępny
8 szt.

Modlitwy to trzeci tomik wierszy poety Rafała Baczyńskiego. Ten tytuł zobowiązuje poetę. Wiersz, jako wyraz swoistej projekcji duszy, jest rozmową poety z Bogiem. Z wierszami-modlitwami Rafała Baczyńskiego jest podobnie. Rozmawia z Bogiem, spiera się z nim, ale i dziękuje, prosząc jednocześnie, by Bóg w swoim umiłowaniu człowieka kierował się wyłącznie dobrem. Jego wiersze są ?wzniesieniem serca, prostym spojrzeniem ku Niebu, okrzykiem wdzięczności i miłości zarówno w cierpieniu, jak i radości?. To piękna poezja, smutna, gdy modli się za ludzi samotnych, odrzuconych i radosna, gdy cieszy się życiem, marzeniami, kocha i chce być kochanym. Zapraszam do lektury tych pięknych wierszy. Rafał Baczyński (urodzony 29.01.1979 r. w Sosnowcu) ? debiutował w marcu 2011 roku tomikiem pt. "Otworzyć za sobą drzwi". Drugi jego tomik nosił tytuł ?Ostatecznie stanę się Tobą?. Studiował Zarządzanie na AWF w Katowicach i Historię Sztuki na Uniwersytecie Śląskim. Jego debiut jako poety spotkał się z ciepłym odbiorem czytelników, a on sam mając wiele do powiedzenia o bólu samotności, ludzkich nadziejach i ciągłym poszukiwaniu doskonałej miłości, zebrał swoje przemyślenia, by kolejny raz pomóc odpowiedzieć wielu i samemu sobie na ciągłe wątpliwości towarzyszące życiu każdego z nas, a przede wszystkim o rozterkach i wątpliwościach jakie targają ludzkim sercem. Obserwuję świat, by opisać swoje spostrzeżenia. Obserwuję siebie, by zrozumieć świat. Poezją opowiadam historie ludzi, nasze zagubienia uczuciowe, poczucie samotności, ale też i poszukiwania zrozumienia własnego ja w codzienności. Dla mnie pisanie wierszy to nie tylko sposób przekazu własnych doświadczeń, ale to przede wszystkim forma komunikacji z otoczeniem. Poezja to czytanie o mnie samym i mnie samego.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

43
Zeszyt nutowy. Vivo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt nutowy. Vivo
EUTERPE
Dostępny
62 szt.

Klasyczny zeszyt nutowy;format: A4 pionowy;pięciolinie 7 mm;na każdej stronie 14 pięciolinii.Na wewnętrznych stronach okładki wiadomości z teorii muzyki.

8,99 zł
44
Zeszyt do nut Moderato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt do nut Moderato
EUTERPE
Dostępny
308 szt.

Cechy produktu: • zeszyt nutowy dla drugiej i trzeciej klasy, • format: A5 leżący, • pięciolinie 10 mm, • na lewych stronach 5 pięciolinii i klawiatura fortepianowa, na prawych 5 pięciolinii, • na wewnętrznych stronach okładki wiadomości z teorii muzyk.

5,03 zł
4,60 zł

Rabat 8,5%
oszczędzasz 0,43 zł

45
Zeszyt do nut, Andantino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt do nut, Andantino
EUTERPE
Dostępny
58 szt.

Zeszyt do nut w 1.2 cm pięciolinie. Na lewych stronach znajdują się cztery pięciolinie i klawiatura fortepianowa, z kolei na prawych stronach jest 5 pięciolinii.

5,99 zł
46
Ozdoba dekoracyjna. Kolorowe spinacze (25 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Kolorowe spinacze (25 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.19

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje świąteczne. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. W zestawie znajduje się 25 elementów.

6,70 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,5%
oszczędzasz 1,71 zł

47
Drewniane motyle (60 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane motyle (60 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Kolorowe motyle, idealne nie tylko do wiosennych ozdób i dekoracji. Cena za 1 opakowanie zawierające 60 motyli.

9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

48
Ozdoba dekoracyjna serca (60 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna serca (60 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

Zestaw różnokolorowych serduszek dekoracyjnych. W opakowaniu 60 sztuk.

3,30 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

49
Ozdoba dekoracyjna. Guziki truskawki (25 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna. Guziki truskawki (25 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.04

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Idealne do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Zestaw zawiera 25 elementów.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry