hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.10.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 28 października 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. Część 1 i 2 (Mieczysław Chęciek, Elżbieta Bijak, Dorota Kamińska), na drugim Modlitewnik za zmarłych (Kinga Helena Szczurek WDC). Kolejny produkt to Kolekcja indywidualnego rozwoju. Kolorowanka. Czterolatki (Maria Deskur, Marta Pietrzak) oraz Saga. Tom 1 (Brian K. Vaughan, Fiona Staples).
1
Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. Część 1 i 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. Część 1 i 2
Dostępny42 szt.

Jest to pierwsza w Polsce publikacja służąca do terapii zaburzeń płynności mówienia według Zmodyfikowanego Programu Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się autorstwa dr. Mieczysława Chęćka, która została przygotowana z myślą o wykorzystaniu jej przede wszystkim przez logopedów, neurologopedów oraz terapeutów mowy w kompleksowej terapii indywidualnej oraz grupowej osób jąkających się lub z mową bezładną. Zawarty w publikacji materiał teoretyczny oraz obszerny materiał praktyczny opiera się na Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się, który uwzględnia dwie ważne metody terapeutyczne i podejścia do terapii jąkania: Technikę Przedłużonego Mówienia (TPM) oraz Technikę Delikatnego Startu Mowy (TDSM). Publikacja ta jest obszernym zbiorem doskonale opracowanych metodycznie tekstów do terapeutycznego czytania oraz materiałów obrazkowo-wyrazowych, które zachęcą pacjentów jąkających się do ćwiczeń i ułatwią trening płynnego mówienia, a terapię uczynią skuteczniejszą. Poziom opracowanych materiałów (gotowych do kopiowania i wielokrotnego wykorzystania) został odpowiednio dostosowany do poszczególnych grup wiekowych pacjentów. Część 1 i 2 mają po 100 stron.

35,00 zł
24,85 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

9 osób kupiło
2
Modlitewnik za zmarłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik za zmarłych
Dostępny3 szt.

Modlitewnik powstał jako odpowiedź na wzrastające od wielu lat zapotrzebowanie na różne teksty modlitw za zmarłych. Jego myślą przewodnią jest, jak sam tytuł wskazuje, odwoływanie się do Boga „bogatego w miłosierdzie”, z prośbą za tymi, którzy uprzedzili nas w drodze do wieczności, ale jeszcze przez „ogień” czyśćca dopełniają swego oczyszczenia. Modlitewnik składa się z trzech części i dodatku. Część pierwsza zawiera brewiarzowe modlitwy za zmarłych, które jako publiczna modlitwa Kościoła powinny być coraz bardziej upowszechniane i odmawiane, zwłaszcza przy zmarłym, w dniu pogrzebu, w rocznicę śmierci, a także w innym czasie. W części drugiej zamieszczono nabożeństwa, a ściślej mówiąc teksty rozważań nowenny, septenny, różańca, drogi krzyżowej oraz litanie za zmarłych. Najobszerniejsza jest część trzecia, zawierająca bogaty wybór modlitw indywidualnych za zmarłych. Rozpoczyna się psalmami pokutnymi, które zgodnie z tradycją Kościoła odmawiane są również za zmarłych. Następnie zamieszczono modlitwy do Męki Pańskiej, Ran Pana Jezusa, Najdroższej Krwi Chrystusa oraz innych Tajemnic Pańskich, a także do Matki Bożej i Świętych. Są to najczęściej dziewiętnastowieczne teksty na nowo opracowane i językowo uwspółcześnione. W „Dodatku” znajdują się modlitwy przy konających, zalecane przez Kościół, do których na ogół wierni nie mają dostępu; mogą one dopomóc zarówno umierającemu jak i czuwającym przy nim przeżyć te ostatnie godziny w atmosferze chrześcijańskiej nadziei. Modlitewnik został zredagowany z nadzieją, że odpowie na różne zapotrzebowanie jego użytkowników i będzie służył wszystkim pragnącym nieść pomoc tym, którzy przeszedłszy bramę śmierci, oczekują jeszcze od Kościoła pielgrzymującego aktów miłosiernej miłości. Część I – Liturgia godzin za zmarłych Część II – Nabożeństwa Część III – Wybór modlitwy za zmarłych

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
3
Kolekcja indywidualnego rozwoju. Kolorowanka. Czterolatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja indywidualnego rozwoju. Kolorowanka. Czterolatki
Dostępny16 szt.

Dzieci bardzo szybko opanowują nowe umiejętności. Dlatego typy zadań (i wyzwań) rysunkowych, jakie przed nimi stawiamy, są dostosowane do ich wieku i możliwości. W Kolorowance dla czterolatka – oprócz rysunków do pokolorowania – są nowe typy ćwiczeń, takie jak ćwiczenia grafomotoryczne (rysowanie po śladzie) czy odwzorowania (dziecko musi odpowiednio pokolorować przedstawiony rysunek w większej skali). Zeszyt zawiera zabawy w kolorowanie i odwzorowywanie, dostosowane do możliwości dziecka. Dodatkowe polecenia zachęcają do dalszych działań i wypowiedzi. • Doskonali percepcję wzrokową i koordynację wzrokowo-ruchową. • Doskonali sprawność dłoni poprzez ćwiczenia w kolorowaniu, rysowaniu, zakreślaniu. • Doskonali prawidłowy chwyt narzędzia pisarskiego.

19,50 zł
17,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
4
Saga. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga. Tom 1
Dostępny7 szt.

Wielokrotnie nagradzany scenarzysta Brian K. Vaughan (Y: Ostatni z mężczyzn; Lwy z Bagdadu; Wolverine: Logan) oraz artystka Fiona Staples (Mystery Society, North 40) stworzyli razem niezwykłą opowieść o młodej parze starającej się znaleźć swoje miejsce we wszechświecie. Gdy dwóch żołnierzy ze zwaśnionych ze sobą ras, toczących niekończącą się wojnę obejmującą swoim zasięgiem całą galaktykę, zakocha się w sobie, zrobi wszystko, by ochronić córeczkę przed czyhającym na nią światem pełnym niebezpieczeństw. Seksowna i przewrotna mieszanina science fiction oraz fantasy. Seria otrzymała pozytywne recenzje i zdobyła liczne nagrody, m.in. trzy Nagrody Eisnera w 2013 roku (tyle samo w 2014), w tym za najlepszą serię komiksową, nagrodę Hugo za najlepszą opowieść rysunkową oraz sześć nagród Harveya.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

1 osoba kupiła
5
SMS-y od mojego Psa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SMS-y od mojego Psa
Niedostępny
Brak

Najśmieszniejszy prezent sezonu: dla tych, którzy kochają psy, a także dla tych, którzy ich nienawidzą. Dla psich panów i psich służących. Zrób sobie prezent, człowieku! Ze wstępu: WITAM! Mam na imię Pies i ta książka jest właściwie o mnie. Przez mnóstwiony (jest taka liczba?) lat, wy, ludzie, mieliście obsesję na punkcie psów. Kochacie nas, a my udajemy, że kochamy was, bo macie ciasteczka i głaszczecie nasze brzuszki jak zidiociali. Jesteśmy takie papużki nierozłączki ? ZIOMKI NA CAŁE ŻYCIE. No, to słuchajcie tego: Jestem scyfrowanym psem w epoce cyfryzacji i sprawię, że relacja CZŁOWIEK?PIES zabrnie dalej niż kiedykolwiek wcześniej. W jaki sposób? Nauczyłem się nowej sztuczki. Tak, hau! Mam telefon i nie zawaham się go użyć. Kolejne strony są świadectwem gatunkowo zaprogramowanej psiej inteligencji. To pierwszy etap. Kolejny krok to dominacja psowatych drapieżników nad światem. HAU! OCTOBER JONES urodził się i wychował w Birmingham, przez większość dzieciństwa bojąc się psów. Pracował przy projektowaniu animacji dla BBC, jak również robił wideoklipy dla brytyjskiego zespołu komediowego The Amateur Transplants. PIES był najmniejszym z pięciu szczeniąt urodzonych na farmie w Walii. Został sprzedany jako ostatni, po czym przybył do Birmingham zaniedbany i nadąsany. Większość czasu spędza, drzemiąc, podjadając, rozkminiając, kim jest drugi pies w lustrze, i oczywiście esemesując.

36,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,49 zł

6
Niemiecki bękart / Syrenka / Latarnik / Fabrykantka aniołków. Tomy 5-8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki bękart / Syrenka / Latarnik / Fabrykantka aniołków. Tomy 5-8
Niedostępny
Brak

Bestsellerowy cykl o Fjällbace, niewielkiej, malowniczo położonej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Bohaterami są pisarka Erika Falk i jej mąż Patrik Hedström. Saga osiągnęła wielki światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe. Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych. W skład pakietu wchodzą: Niemiecki bękart Jakie tajemnice z przeszłości mogą tłumaczyć dzisiejsze złe postępki? Dlaczego matka Eriki Falck wśród rupieci na strychu zachowała hitlerowski medal? To pytanie nie daje spokoju Erice, która postanawia odwiedzić emerytowanego nauczyciela historii, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym medalu. Jednak mężczyzna zachowuje się dziwnie, nie potrafi odpowiedzieć na jej pytania, a dwa dni później zostaje zamordowany... Syrenka We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zaniepokojony zwierza się Erice Falck, a ona pokazuje jeden z listów Patrikowi. Patrik jest przekonany, że Christianowi grozi niebezpieczeństwo. Ktoś szczerze go nienawidzi i nie zawaha się spełnić groźby. Kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego mężczyzny, policja doszukuje się wspólnego wątku, a trop prowadzi w przeszłość... Latarnik Jasna, letnia noc. Młoda kobieta wskakuje do samochodu. Chwyta kierownicę w zakrwawione dłonie. Wraz z synkiem znajdującym się na tylnym siedzeniu ucieka do jedynego znanego jej bezpiecznego miejsca − na wyspę Gråskär nieopodal Fjällbacki. Kilka dni później w swoim mieszkaniu zostaje zamordowany Mats Sverin, człowiek rzetelny i powszechnie lubiany, który po latach nieobecności powrócił do Fjällbacki, by zostać szefem gminnego wydziału finansów. Inspektor Patrik Hedström i policja w Tanumshede prześwietlają jego przeszłość i na jaw wychodzą rozmaite tajemnice. Okazuje się, że mężczyzna przed śmiercią odwiedził Gråskär, czyli Wyspę Duchów, jak ją nazywają okoliczni mieszkańcy... Fabrykantka aniołków Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu rodzina. Na pięknie nakrytym świątecznym stole zostaje obiad wielkanocny, ale w domu nie ma nikogo, znikają wszyscy z wyjątkiem rocznej córeczki Ebby. Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych stronach pragnie wraz z mężem otrząsnąć się po śmierci malutkiego synka. Postanawiają wyremontować i otworzyć dla gości stary ośrodek kolonijny, którym wiele lat temu zarządzał surowy ojciec Ebby. Wkrótce po rozpoczęciu prac remontowych oboje omal nie giną w tajemniczym pożarze. Równie tajemnicze są stare ślady zaschniętej krwi odnalezione pod zerwaną podłogą w jadalni. Do akcji wkracza Patrik Hedström. Czy zdoła wyjaśnić zagadkę z przeszłości?

80,00 zł
60,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,00 zł

7
Barbie Teczka stylistki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Teczka stylistki
Niedostępny
Brak

„Teczka stylistki” to niepowtarzalna okazja, aby stworzyć supermodne stylizacje! Dzięki 23 pięknym obrazkom i ponad 850 fantastycznym naklejkom będziecie świetnie się bawić, kreując nowe wizerunki Barbie! Fryzury, modne dodatki, niepowtarzalne stroje – przed Wami wyzwania godne prawdziwej stylistki.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

8
Disney Księżniczka. Teczka stylistki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Teczka stylistki
Niedostępny
Brak

Teczka stylistki to niepowtarzalna okazja, aby stworzyć supermodne stylizacje! Dzięki pięknym obrazkom i ponad 400 fantastycznym naklejkom będziecie świetnie się bawić, kreując nowe wizerunki Księżniczek! Fryzury, modne dodatki, niepowtarzalne stroje – przed Wami wyzwania godne prawdziwej stylistki.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

9
Album mojej córeczki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album mojej córeczki
Arystoteles
Dostępny3 szt.

Oto jest: Wasz mały cud Od tej pory będziecie obserwować, jak rośnie, uczy się , poznaje świat. Co chwilę zaskoczy Was nowymi umiejętnościami. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwsza zupka, pierwszy ząbek, pierwszy krok, pierwszy rysunek, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu, pierwsza jazda na rowerze... Dla malucha to kamienie milowe w jego życiu, a dla rodziców – wielkie święto. Nie pozwól, by te cudowne, a tak ulotne chwile z życia Twojego synka zaginęły w zakamarkach pamięci! Utrwal je w albumie. Będzie to wspaniała, niezwykła pamiątka dla całej rodziny.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

10
Album Mojego Synka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album Mojego Synka
Niedostępny
Brak

Oto jest :Wasz mały cud. Od tej pory będziecie obserwować, jak rośnie, uczy się , poznaje świat. Co chwilę zaskoczy Was nowymi umiejętnościami. pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwsza zupka, pierwszy ząbek, pierwszy krok, pierwszy rysunek, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu, pierwsza jazda na rowerze... Dla malucha to kamienie milowe w jego życiu, a dla rodziców- wielkie święto. Nie pozwól, by te cudowne , a tak ulotne chwile z życia Twojego synka zaginęły w zakamarkach pamięci ! Utrwal je w albumie. Będzie to wspaniała , niezwykła pamiątka dla całej rodziny.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

11
Kłamstwo i jego wykrywanie w biznesie, polityce i małżeństwie. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamstwo i jego wykrywanie w biznesie, polityce i małżeństwie. Audiobo...
Paul Ekman, Wydawnictwo Naukowe PWN
Niedostępny
Brak

Atrakcyjny podręcznik z psychologii kłamstwa napisany przez najwybitniejszego na świecie badacza tej problematyki! Dostarcza rzetelnej, zweryfikowanej w badaniach eksperymentalnych wiedzy o tym, kiedy i dlaczego słowa, głos, ciało i twarz mogą zdradzać kłamstwo, uczy, jak wykrywać kłamstwa i jak w tym celu umiejętnie obserwować zachowanie się mówiącego, m.in. jego mimikę i ruchy ciała, dokonuje analizy motywów, z powodu których ludzie kłamią, próbuje odpowiedzieć na pytanie: dlaczego większość ludzi nie potrafi wychwycić kłamców na podstawie ich zachowań niewerbalnych, zawiera najnowsze wyniki badań na temat możliwości wykrywania kłamstw przy użyciu Systemu Kodowania Ruchów Twarzy (FACS), może stanowić podstawę do zajęć z psychologii ekspresji emocji, podaje interesujące przykłady z życia codziennego, polityki i niedawnej historii.

49,00 zł
43,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

12
Ferdinand Elefant. Tank Power vol. CXLVII 406 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ferdinand Elefant. Tank Power vol. CXLVII 406
Niedostępny
Brak

W okresie drugiej wojny światowej Niemcy rozwinęli produkcję ciężkich dział samobieżnych (szturmowych) zdolnych do zwalczania najlepiej nawet opancerzonych czołgów ciężkich przeciwnika. Produkcja tego typu pojazdów była wynikiem doświadczeń wyniesionych z walk na froncie wschodnim, gdzie Panzerwaffe napotkała dobrze opancerzone czołgi sowieckie T-34 i KW. Niemcy dysponowali też informacjami o pracach nad nowymi konstrukcjami, które miały być odporne na ogień standardowych pojazdów armii niemieckiej, czołgów PzKpfw III i PzKpfw IV. ze wstępu

36,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

13
Zakrystian i jego posługa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakrystian i jego posługa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Kolejna książeczka o pomocniczej posłudze liturgicznej przeznaczona jest dla zakrystianów i kandydatów do tej funkcji. Autor wyjaśnia, kim jest zakrystian, jakie są jego obowiązki i co wiedzieć powinien o liturgii.

6,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 1,51 zł

14
Słudzy Chrystusa Sługi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słudzy Chrystusa Sługi
Niedostępny
Brak

Sobór watykański II nie pozostawił wypowiedzi odnoszącej się wprost do Chrystusa, przynosząc jedynie dokument o Kościele. W powstających do niego na przestrzeni kilkudziesięciu lat komentarzach dostrzeżono między innymi to, że w obrazie Kościoła przesądził przyjęty uprzednio teologiczny obraz Chrystusa. Wydaję się, że u podstaw odnowionej eklezjologii tkwi ikona Chrystusa Sługi. Taki Chrystus od początku inspirował w Polsce Ruch Światło-Życie. W ramach tej inicjatywy na rzecz formacji chrześcijańskiej znalazło się szczególnie dla formacji prezbiterów o nazwie Unia Kapłanów Chrystusa Sługi. To właśnie o nich o. prof. Stanisław Celestyn Napiórkowski OFMConv wygłosił w Olsztynie k. Częstochowy w dniach 14-17 kwietnia 1998 roku rekolekcje, które stały się podstawą niniejszej publikacji. Rekolekcjonista sam wybrał temat i konkretne zagadnienia. Nie przypomina historii obrazu Chrystusa Sługi. Nie zapowiada też, że przedstawi wypracowaną teologię ikony takiego Chrystusa. Poprzestaje jedynie na wykazaniu kilku istotnych cech, którymi winien się charakteryzować jego sługa – otwarty na dialog i umiejętne go prowadzący, zaangażowany w sprawę jedności chrześcijan, zatroskany o właściwe wyjaśnienie roli Ducha Pana w dziele Mesjasza, a także właściwie kochający Matkę Jezusa.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

15
KIKI ucieczka z cyrku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KIKI ucieczka z cyrku
Niedostępny
Brak

Niezapomniane spotkanie z grupą dowcipnych i niezwykle pomysłowych zwierząt, które postanawiają upomnieć się o własne prawa i stawić czoła despotycznemu dyrektorowi cyrku Zdzisławowi Carrambie i jego świcie. Na czele przedsięwzięcia stoi rezolutna dziewczynka Kiki, a towarzyszą jej wiecznie głodny tygrys Lulu, pełna gracji słonica Figa, zaczytujący się w komiksowej wersji Kodeksu pracy goryl Tofu, błyskotliwa małpka Kasandra, pomocny wąż Benek i jedenastoletni Maks, na którego bohaterowie zawsze mogą liczyć.

27,90 zł
20,65 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,25 zł

16
W lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W lesie
Niedostępny
Brak

Zapraszamy do lasu! Wszystkie dzieci dzięki barwnym obrazkom dowiedzą się, jakie zwierzęta mieszkają w lesie.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

17
Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki
Niedostępny
Brak

Proste, fale, loki i sprężynki — oceń strukturę włosów i naucz się je poskramiaćKosmetyki — dowiedz się, co pomaga, a co szkodzi Twoim włosomDomowe rytuały — poznaj cudowną moc płukanek, mgiełek, masek i peelingówWypadanie włosów, łupież, przesuszenie, zniszczone końcówki — to tylko kilka problemów, z którymi borykamy się na co dzień. A przecież jest ich znacznie więcej! Niektóre z nich to wynik kłopotów ze zdrowiem, jednak z większością spraw będziesz w stanie poradzić sobie bardzo szybko, w dodatku samodzielnie. Niezależnie od wieku, wolnego czasu i kondycji czupryny! Zdrowe, piękne, lśniące włosy to Twoja wizytówka i dobry wskaźnik tego, co dzieje się w Twoim organizmie. Warto poświęcić im nieco uwagi.W ręce czytelniczek oddajemy poradnik autorki jednego z najpopularniejszych polskich blogów urodowych — Anwen. Jak dbać o włosy ( www.anwen.pl ). W książce Anwen opowiada o wszystkim, co musisz wiedzieć i robić, by Twoje włosy odzyskały naturalne piękno. Zmierzysz się z najczęstszymi włosowymi bolączkami i… szybko je pokonasz. Autorka zdradza sekrety właściwego mycia i odżywiania różnych typów włosów, podpowiada, jak zaradzić powszechnym problemom z fryzurą, podaje przepisy na maski, płukanki, wcierki. Jako prawdziwa włosomaniaczka nie ogranicza się przy tym do mechanicznego udzielania porad — każdą dolegliwość rozpatruje w kontekście wszystkich możliwych przyczyn i stara się podsunąć praktyczne metody działania. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje włosy lub poradzić sobie z konkretnym problemem, który irytuje Cię od lat, masz doskonałą okazję!Pokochaj swoje włosy!Anna Kołomycew - z wykształcenia matematyczka, od pięciu lat prowadzi najpopularniejszego w Polsce bloga o pielęgnacji włosów ( www.anwen.pl ). Przez ten czas pomogła tysiącom dziewczyn spełnić marzenie o długich i pięknych włosach, a setki tysięcy innych zainspirowała do tego, by o nie zadbać. W wolnych chwilach dużo czyta (nie tylko o włosach), uczy się robić zdjęcia i planuje dalekie podróże. Kocha włoską kuchnię, lody „ze Starowiślnej” i owocowe koktajle.

37,00 zł
27,38 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

18
Magiczna kraina Warmia i Mazury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna kraina Warmia i Mazury
Niedostępny
Brak

Magiczna kraina Warmia i Mazury album Cezarego Dąbrowskiego powstał z zauroczenia tym skrawkiem Polski, wyrzeźbionym przez lodowiec, Kształtowanym przez ludzi podawanych trudnym próbom burzliwej historii tych ziem. Bogata paleta błękitów wszechobecnej tu wody, przetykanej zielenią lasów i pól, prześwietlona promieniami słońca od brzasku po zmierzch. Urzekające bogactwo kolorów zmieniające się wraz z porą dnia i roku, współtworzy magię tych miejsc. Zatopione w porannej mgle jeziora przywodzą na myśl baśniowe krainy. Cieszą, spokojem i tajemnicą tchną widoki mazurskich jezior uchwycone w tej jednej chwili, na granicy dnia i nocy - gdy świat na moment zamiera. Zatrzymane w kadrze, doskonale wkomponowane w otoczenie czerwone dachy domostw i strzeliste wieże kościołów przypominają malarskie dzieła.

69,00 zł
46,92 zł
Powiadomienie

Rabat 32,0%
oszczędzasz 22,08 zł

19
Cykl 25 katechez przedmałżeńskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl 25 katechez przedmałżeńskich
Dostępny1 szt.

Z odpowiedzialności za wychowanie młodzieży do życia małżeńskiego i rodzinnego rodziły się takie katechezy. Pod kierunkiem ks. inf. Jerzego Buxakowskiego, niestrudzonego entuzjasty duszpasterstwa rodzin, jego studenci opracowali wspólnie ze swoim mistrzem 25 katechez przewidzianych jako pomoc materiałowa, z której duszpasterze mogą nie tylko korzystać, ale ją rozwijać i pogłębiać.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

20
Przemyślny szlachcic. Don Kichot z Manczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemyślny szlachcic. Don Kichot z Manczy
Niedostępny
Brak

Niniejszym oddajemy do rąk czytelnika długo oczekiwane pierwsze polskie wydanie krytyczne Don Kichota w nowym, doskonałym przekładzie Wojciecha Charchalisa. Miguel de Cervantes Saavedra swoim Don Kichotem położył podwaliny pod nowoczesną powieść. Przygody oszalałego od czytania książek szlachcica i jego giermka od z górą czterystu lat bawią i wzruszają kolejne pokolenia czytelników. Dzięki nowemu polskiemu przekładowi dzieło zostało odświeżone, więc współczesny miłośnik literatury będzie mógł cieszyć się tą historią jak nigdy przedtem. Wspaniały przekład wspaniałego dzieła. Okazuje się, że mimo swego sędziwego wieku Don Kichot to książka interesująca, wciągająca i pouczająca, a przede wszystkim śmieszna, jak informuje sam autor na kartach swojej powieści. Do tej pory trudno było tę śmieszność dostrzec. Dopiero teraz w pełni możemy docenić humor i doskonałe pióro wielkiego Hiszpana. „Bez wątpienia Don Kichot różni się od dzieł go poprzedzających i to on właśnie zbiera w sobie wszystkie istniejące wcześniej prądy, tworząc podwaliny pod naprawdę nowoczesną powieść. Don Kichot, jak każda wielka powieść nowoczesna, w odróżnieniu od swoich poprzedniczek, jest wielowymiarowy i polifoniczny, a uznawanie go – za samym Cervantesem – jedynie za satyrę na księgi rycerskie, która przypadkiem wymknęła się spod kontroli autorowi, nie do końca świadomemu tego, co napisał, jest nieporozumieniem. To prawda, że trudno się spodziewać, żeby Cervantes przewidział i przemyślał te dziesiątki interpretacji swego dzieła, które w ciągu czterystu lat zostały nam zaprezentowane przez krytyków. Nie sposób również zakładać, że jako człowiek pozbawiony wykształcenia, kierujący się jedynie instynktem wytrawnego, doświadczonego życiowo czytelnika, również instynktownie stworzył dzieło, o którego wielowymiarowości nie miał pojęcia. Zbyt jest doskonałe, by tak było. Prawda jak zwykle leży pewnie gdzieś pomiędzy tymi dwiema skrajnościami” – Wojciech Charchalis, ze wstępu tłumacza. Miguel de Cervantes Saavedra (1547-1616), renesansowy pisarz hiszpański. Służył w Rzymie jako szambelan, wziął udział w słynnej bitwie w zatoce Lepanto (1571). W drodze powrotnej do domu został wzięty do niewoli przez berberyjskich korsarzy, a wkrótce po uwolnieniu wrócił do wojska i stacjonował w Portugalii podbitej przez Filipa II. Niedługo później zaczął pisać. W 1595 roku wygrał konkurs poetycki w Saragossie, jednak za życia nie było mu dane cieszyć się długo zasłużoną popularnością. Jego sława nadeszła dopiero wraz z napisanym w więzieniu Przemyślnym szlachcicem don Kichotem z Manczy.

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

21
Wolverine: Logan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolverine: Logan
Niedostępny
Brak

Ten pięknie narysowany album to dzieło dwóch twórców, którzy absolutnie panują nad swoim rzemiosłem. – magazyn SFX W Wolverine: Geneza poznaliśmy chłopca. W komiksach z X-Men zobaczyliśmy bohatera. W Wolverine: Logan poznamy okoliczności, które doprowadziły do narodzin mężczyzny. Wolverine podróżuje na tajemnicze wzgórze w Japonii, by pogodzić się z duchami dawno zapomnianego zdarzenia z przeszłości, które ukształtowało go w płomieniach miłości, śmierci i zniszczenia. Jeśli nie będzie uważał, duchy te mogą zatrzymać go tam na zawsze. Wielokrotnie nagradzany scenarzysta Brian K. Vaughan (Lwy z Bagdadu, Y: Ostatni z mężczyzn) i rysownik Eduardo Risso (100 naboi) połączyli siły, by ukazać mroczny i ważny moment z życia Wolverine’a – moment, który z mutanta uczynił mężczyznę. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w miniserii Logan #1-3.

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

22
A to historia. Opowiadania z dziejów Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A to historia. Opowiadania z dziejów Polski
Niedostępny
Brak

Historynek, Wierszynek i Militarek lubią się kłócić. A mają o co – w końcu jest wiele faktów w historii Polski (od pradziejów po współczesność), naszej sztuce i literaturze, o które można się spierać do rana. A że bystre z nich mole książkowe, złośliwe i dowcipne – to dobrze się tych utarczek słucha.

23,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

23
Jezus Jego droga i przesłanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jezus Jego droga i przesłanie
Dostępny1 szt.

Kim tak naprawdę jest dla nas Jezus, jeżeli opuścimy przestrzeń dziecięcej wiary i zbyt łatwych rozwiązań? Kto się nad tym zastanawia, musi rozpocząć swoje badania w żydowskiej Palestynie I wieku i śledzić niezwykłe życie Jezusa z Nazaretu, który zadawał chrześcijanom każdej epoki więcej pytań, niż udzielał odpowiedzi. W tej książce czytelnik znajdzie przystępne wprowadzenie do zagadnień związanych z osobą Jezusa z Nazaretu, Jego epoką i Jego działalnością. Oprócz opisu stosunków społecznych w Izraelu, jakie panowały w Palestynie za życia Nauczyciela, autor w zrozumiały sposób wyjaśnia poświęcone Jezusowi fragmenty Pisma Świętego. Dzięki temu nawet osoba nieposiadająca wykształcenia teologicznego może szybko uzyskać podstawy wiedzy o Jezusie.

20,00 zł
10,20 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 9,80 zł

24
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia rachunkowości. Część 2. Moja firma. Kwalifikacja A.36. Technik ekonomista, technik rachunkowości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia rachunkowości. Część 2. Moja firma....
Dostępny17 szt.

Podręcznik do nauki zawodów technik ekonomista na poziomie technikum oraz technik rachunkowości na poziomie szkoły policealnej. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji A.36., A.35., A.65. Publikacja rzeczowo omawia zagadnienia z zakresu rachunkowości, w tym: zasady prowadzenia dokumentacji księgowej w formie papierowej i elektronicznej, prowadzenia dokumentacji obrotu pieniężnego, dokumentacji rozliczeniowej i magazynowej, zasady korzystania z aplikacji finansowo-księgowej i magazynowej, zasady prowadzenia ewidencji w podatkowej księdze przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji dodatkowych oraz zasady rozliczania podatków. Po każdym rozdziale autorka zamieściła karty pracy, które zawierają zadania praktyczne do samodzielnego wykonania. Część z nich objaśnia krok po kroku zasady korzystania z wybranego programu finansowo-księgowego.

46,85 zł
41,70 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,15 zł

25
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia rachunkowości. Część 1. Dokumenty. Kwalifikacja A.36. Ekonomista, technik rachunkowości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia rachunkowości. Część 1. Dokumenty. ...
Dostępny21 szt.

Podręcznik do nauki zawodów technik ekonomista na poziomie technikum oraz technik rachunkowości na poziomie szkoły policealnej. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji A.36., A.35., A.65. Publikacja rzeczowo omawia zagadnienia z zakresu rachunkowości, w tym: zasady prowadzenia dokumentacji księgowej w formie papierowej i elektronicznej, prowadzenia dokumentacji obrotu pieniężnego, dokumentacji rozliczeniowej i magazynowej, zasady korzystania z aplikacji finansowo-księgowej i magazynowej, zasady prowadzenia ewidencji w podatkowej księdze przychodów i rozchodów, prowadzenia ewidencji dodatkowych oraz zasady rozliczania podatków. Po każdym rozdziale autorka zamieściła karty pracy, które zawierają zadania praktyczne do samodzielnego wykonania. Część z nich objaśnia krok po kroku zasady korzystania z wybranego programu finansowo-księgowego. Dla nauczycieli dostępne są bezpłatne materiały metodyczne – do pobrania w Klubie Nauczyciela.

46,85 zł
41,70 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,15 zł

26
Ludobójstwo. Kłamstwo i walka o prawdę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludobójstwo. Kłamstwo i walka o prawdę
Dostępny15 szt.

Zbrodnia katyńska na narodzie polskim, skazana przez dziesiątki lat na zakłamanie lub zapomnienie, była najstraszniejszym owocem komunistycznej ideologii i moskiewskiego imperializmu. Cały czas trwa walka o wyjaśnienie wszystkich aspektów ludobójstwa z 1940 r., jego sprawiedliwe osądzenie, a przede wszystkim o to, by w świadomości historycznej Polaków i innych narodów obecna była prawda o Katyniu. Publikacja ta ma być małą cegiełką w rosnącym, pomimo trudności, murze rzetelnej wiedzy o Katyniu.

34,30 zł
24,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,60 zł

27
Złotouste zero w zenicie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Złotouste zero w zenicie
Dostępny1 szt.

Po Kocurze, który mruży ślepia złote, kolejna autorska książka Marii Ekier. Złotouste zero w zenicie to gratka dla wytrawnych Czytelników, lubiących absurd, dowcip, zaskakującą puentę. 25 rymowanych utworów od A do Z. Dosłownie, bo to niezwykle oryginalny alfabet. Mamy tu całą plejadę niebanalnych bohaterów: i apatycznego Alojzego z Arktyki, i eteryczną Ewę z Edenu, i złotouste zero w zenicie. Maria Ekier po raz kolejny objawiła się jako pełnokrwista autorka i ilustratorka. Dwa w jednym na całego! „Kiedy moc świetlista rozdawała talenty – potknęła się i wylała więcej świetlistej świetności na Marię Ekier, obdarzając ją talentem literackim i malarskim. A oba talenty wypindrzone na wysoki połysk. Oba poważnie potraktowane i rozwinięte, nadpobudliwe i uwodzicielskie. Takie dodane dobra muszą się związać i wydać na świat książkę autorską – ten jedyny w swoim rodzaju duet słowa i obrazu. Niektórzy artyści potrafią zachować w sobie dziecięcą lekkość, spontaniczność i frajdę zabawy. Dodać do niej umiejętności, precyzję, dystans i doświadczenie. Maria Ekier do nich należy. Złotouste zero w zenicie to kumulacja jej talentów, książka-marzenie, wyspa skarbów pełna niespodzianek”. – Agnieszka Wolny-Hamkało

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

28
Zwierzątka Kolorowanki Małego Czarodzieja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzątka Kolorowanki Małego Czarodzieja
Niedostępny
Brak

Z Małym Czarodziejem Pomaluję świat, Przejdę labirynty, choć mam kilka lat. Zagadki, różnice To jest prosta sprawa. Gdzie Mały Czarodziej, Tam świetna zabawa.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

29
Ziuu Łamigłówki, rysunki i ciekawostki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziuu Łamigłówki, rysunki i ciekawostki
Niedostępny
Brak

Książka z 25 świecącymi naklejkami. Moc kosmicznych łamigłówek – liczenie, zgadywanie, kolorowanie. A do tego ciekawostki na temat wszechświata.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

30
Nowa Aleksandria, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Aleksandria, 2 CD
Siekiera, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny5 szt.

Siekiera – polski zespół punkrockowy i nowofalowy. Zespół został utworzony w drugiej połowie 1983 w Puławach działając początkowo pod nazwą Trafo. Jego założycielami byli: gitarzysta/autor tekstów Tomasz „Dzwon” Adamski, wokalista Tomasz „Budzy” Budzyński, basista Jerzy „Sex” Janeczek i perkusista Ireneusz „Borys” Czerniak. W listopadzie muzycy wzięli udział w VIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki Puławy. Tracklista: #1: Nowa Aleksandria (CD Audio) 1. Nowa Aleksandria 2. Idziemy przez las 3. Bez końca 4. Ludzie wschodu 5. To słowa 6. Idziemy na skraj 7. Już blisko 8. Czerwony pejzaż 9. Tak dużo, tak mocno 10. Na zewnątrz #2: Archiwalia (CD Audio) 1. Misiowie puszyści 2. To słowa 3. Idziemy na skraj 4. Jest bezpiecznie 5. Bez końca 6. Ja stoję, ja tańczę, ja walczę 7. Jest bezpiecznie 8. Instrumentalny 9. Misiowie puszyści 10. Serce 11. Misiowie puszyści 12. Jest bezpiecznie 13. Ja stoję, ja tańczę, ja walczę 14. To słowa 15. Misiowie puszyści

53,90 zł
51,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,69 zł

31
Warszawski bard, 3 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawski bard, 3 CD
Stasiek Wielanek, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny5 szt.

Zestaw trzech płyt zarejestrowanych ostatnio przez Staśka Wielanka (śpiew, harmonijka ustna, akordeon firmy Piatanesi) z towarzyszeniem Kwartetu Kameleon. CD 1 i CD 3 zawierają nowe piosenki tego znanego i popularnego barda, zaś CD 2 – przeboje przedwojennej Warszawy. Zespół Kameleon występuje w składzie: Marian Jeka (klarnet), Piotr Maślanka (perkusja, instrumenty perkusyjne), Bartek Krauz (akordeon), Radek Kiszewski (trąbka), Paweł Stankiewicz (gitara), Sebastian Wypych (kontrabas), Leszek Krzywiec (banjo – CD 1, CD 2) i Hadrian Filip Tabęcki (fortepian, kierownictwo muzyczne, aranżacje). CD 3 – „Recydywa” – została wzbogacona o wideoklip do piosenki „Kiedy wyjdę”. Wydawnictwo zawiera w sumie 48 piosenek i 1 wideoklip. Lista utworów: CD 1: 1. Warsaw City Boy 2. Moje miasto szemrane Warszawa 3. Wirtualna miłość 4. Warszawa moja miłość 5. Idzie nowe 6. Tango to ty 7. Diler w opałach 8. Ja samokrytycznie 9. Przechadzka z Chopinem 10. Walc a'la francaise 11. Co mnie tu trzyma 12. Znów z warszawiaka zróbmy cwaniaka 13. Moja wizytówka 14. Knajpa trendy 15. W praskiej kafejce „Pod fregatą” 16. Patent na życie CD 2: 1. Ktoś ukradł kiszkę (Who stoled the kiszka?) 2. Pepita (Pepita) 3. Tango andrusowskie (Andrus tango) 4. Hanka (Hanka) 5. Czterech łysych (Four bald men) 6. Apasz (Apasch) 7. Chodź na Pragę (Let's go to Praga) 8. Nie masz cwaniaka (There's nobody wiser) 9. Bal na Gnojnej (Party on Gnojna street) 10. U cioci na imieninach (At aunt's nameday party) 11. Polka ram ciam ciam (Pam ciam ciam polka) 12. Panna Andzia ma wychodne (Miss andzia goes out) 13. Murzyn (Black man) 14. Piraci (Pirates) 15. Czy tutaj mieszka panna Agnieszka? (Does miss...) 16. Saska polka (Saska polka) 17. Piosenka o mojej Warszawie (A song about my...) CD 3: 1. Zośka z Pragi 2. Złota polska wolność 3. Hawaje pod celą 4. Kiedy wyjdę 5. Jestem tylko złodziejem 6. Hipek wariat 7. Kocha cygan dziewczę 8. Gdybym panem był 9. Australia – eldorado 10. Sen więźnia 11. Niebo w kratkę 12. Spacerniak 13. Zegar wolności 14. Za niewinność 15. Recydywa

70,90 zł
67,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

32
Mój Staszewski, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Staszewski, CD
Jacek Bończyk, MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak

Ta płyta to pełen największego szacunku ukłon dla człowieka, który w nielicznych opracowaniach publicystycznych, jakie mu poświęcono, był nazywany „przedstawicielem polskiego undergroundu lat 60.” albo też „ostatnim emigrantem romantycznym”. Piosenki Stanisława Staszewskiego to wspomnienie polskiej rzeczywistości sprzed paru dekad. A tak na jej temat wypowiada się Kazik Staszewski: „Płyta Jacka jest świetna, bardzo mi się podoba, chwyta piosenki taty z innej strony niż ja i to jest piękne i głębokie. Cieszę się, że tak wrażliwi ludzie śpiewają piosenki taty odciskają na nich swoje rozpoznawalne piętno, ale jakże miałoby być inaczej?”. Tracklista: 1. Samotni ludzie 2. Śmierć poety 3. Ty albo żadna 4. Notoryczna narzeczona 5. Jeśli zechcesz odejść 6. Celina 7. Bal kreślarzy 8. Kurwy wędrowniczki 9. W czarnej urnie 10. Zastanówcie się sami 11. A gdy będę umierał 12. Marianna 13. Gwiazda szeryfa 14. Nie dorosłem do swych lat 15. Samotni ludzie

42,90 zł
40,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

33
Już taki jestem zimny drań, 2 CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już taki jestem zimny drań, 2 CD + DVD
Eugeniusz Bodo, MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Eugeniusz Bodo, właściwie Bogdan Eugene Junod ur. 28 grudnia 1899 roku w Genewie, zm. 7 października 1943 roku w Kotłasie – polski aktor filmowy, rewiowy i teatralny szwajcarskiego pochodzenia, reżyser, scenarzysta, tancerz, piosenkarz i producent filmowy. Pseudonim sceniczny - „Bodo” pochodzi od pierwszych sylab imion: jego pierwszego imienia (Bogdan) i matki (Jadwiga Anna Dorota). Tracklista: #1: Już taki jestem zimy drań (DVD AUDIO) 1. O'key 2. Sex Appeal 3. Robert i Bertrand 4. Tyle miłości 5. Tylko z toba i dla ciebie 6. Ach, śpij kochanie (Dlaczego nie chcesz spać?) 7. Strach 8. Takie coś 9. Złociste włoski 10. Dziś ta, jutro ta(mta) 11. Zrób tak 12. Baby 13. Świat się zaczął dziś 14. Moja królewna 15. Ten krawat w grochy 16. Już taki jestem zimny drań 17. Umówiłem się z nią na dziewiątą 18. Szkoda #2: Już taki jestem zimy drań CD1 (CD Audio) 1. O'key 2. Baby 3. Umówiłem się z nia na dziewiątą 4. Najcudowniejsze nóżki 5. Czy potrafisz Joanno zagwizdać? 6. W hawajską noc 7. Zrób to tak 8. Ach! Ludwiko 9. To nie ty 10. Co temu winien Zygmuś, że jest taki śliczny 11. Takie coś 12. Rumbolero 13. Świat się zaczął dziś 14. Praszczalnaja piosenka lwowsko dżaza (Tylko we Lwowie) 15. Złociste włoski 16. Niczewo nie znaju 17. Dla ciebie chcę być biała 18. Jak całować to ułana 19. Ja mam czas, ja poczekam 20. Już taki jestem zimny drań 21. Tyle miłości 22. Wesoły marynarz 23. ylko z tobą i dla ciebie 24. Rach ciach ciach #3: Już taki jestem zimy drań CD2 (CD Audio) 1. To nie ty 2. Całuję twoją dłoń, madame 3. Trochę miłości 4. Pragnę twoją być 5. Czy potrafisz Joanno zagwizdać ? (Czy umiesz gwizdac Joanno ?) 6. Szkoda 7. Zbyszko Rakowiecki - Nic o tobie nie wiem 8. On nie powróci 9. Świat się zaczął dziś 10. Robert i Bertrand 11. Umówiłem się z nią na dziewiątą 12. Tylko we Lwowie 13. Tango milonga 14. Zakochany złodziej 15. Kocha, lubi, szanuje 16. Już taki jestem zimny drań 17. Lambeth walk 18. Takie coś 19. Sex appeal

42,90 zł
40,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

34
Puzzle konturowe 4w1. Maszyny budowlane - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle konturowe 4w1. Maszyny budowlane
Castorland, 3, 4, 6, 9
Niedostępny
Brak

Puzzle znanego i cenionego producenta cechuje dobra jakość w stosunku do ceny. Przedstawiamy 4 zestawy puzzli odpowiednio: 3, 4, 6, 9 elementów. Żywe kolory oraz odpowiednio dobrane wzornictwo pomogą dziecku ułożyć obrazki. Puzzle rozwijają zdolności kojarzenia dziecka. Wymiar obrazka po ułożeniu: ok. 16.5 x 11.0 cm Wymiary opakowania: 17.5 x 13.0 x 3.7 cm

11,78 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 0,79 zł

35
Puzzle konturowe 4w1. Zabawne samoloty - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle konturowe 4w1. Zabawne samoloty
Castorland, 3, 4, 6, 9
Niedostępny
Brak

Puzzle znanego i cenionego producenta cechuje dobra jakość w stosunku do ceny. Przedstawiamy 4 zestawy puzzli odpowiednio: 3, 4, 6, 9 elementów. Żywe kolory oraz odpowiednio dobrane wzornictwo pomogą dziecku ułożyć obrazki. Puzzle rozwijają zdolności kojarzenia dziecka. Wymiar obrazka po ułożeniu: ok. 16.5 x 11.0 cm Wymiary opakowania: 17.5 x 13.0 x 3.7 cm

11,78 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 0,79 zł

36
QUIZ - What do you know about Wroclaw? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
QUIZ - What do you know about Wroclaw?
C2
Niedostępny
Brak

Gra edukacyjna dla starszych dzieci i młodzieży, lubiących zagadki i quizy. Gracze poznają historię miasta i jego zabytków oraz ciekawostki związane z danymi obiektami. Szczególnie polecane dla szkół językowych.

19,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

37
QUIZ - Was weißt du über Breslau? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
QUIZ - Was weißt du über Breslau?
Niedostępny
Brak

Gra edukacyjna dla starszych dzieci i młodzieży, lubiących zagadki i quizy. Gracze poznają historię miasta i jego zabytków oraz ciekawostki związane z danymi obiektami. Szczególnie polecane dla szkół językowych.

19,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

38
Dzielnica Czterech Wyznań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzielnica Czterech Wyznań
Niedostępny
Brak

Przewodnik po Dzielnicy Czterech Wyznań Wrocławska Dzielnica Wzajemnego Szacunku nazywana też Dzielnica Czterech Wyznań to unikatowy projekt w skali Polski i Europy. Teraz ten niezwykły obszar Wrocławia doczekał się własnego przewodnika. Publikacja powstała dzięki współpracy duchownych czterech wyznań oraz Biura Promocji Miasta Wrocławia. Położone blisko: siebie Ewangelicko - augsburski kościół Opatrzności Bożej, Synagoga pod Białym Bocianem, prawosławna katedra Narodzenia Przenajświętszej Bogarodzicy i rzymskokatolicki kościół św. Mikołaja dały początek Dzielnicy Czterech Wyznań. ,,Chyba tylko we Wrocławiu mógł powstać pomysł, by sąsiadujący ze sobą wyznawcy chrześcijaństwa w obrządkach: katolickim, prawosławnym i ewangelickim oraz wyznawcy judaizmu, zamiast rywalizować ze sobą o ,,rząd dusz" spotkali się i stworzyli Dzielnicę Czterech Wyznań" - pisze we wstępie do przewodnika Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

14,70 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,71 zł

39
Puzzle konturowe 4w1. Zwierzęta Afryki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle konturowe 4w1. Zwierzęta Afryki
Castorland, 3, 4, 6, 9
Niedostępny
Brak

Puzzle znanego i cenionego producenta cechuje dobra jakość w stosunku do ceny. Przedstawiamy 4 zestawy puzzli odpowiednio: 3, 4, 6, 9 elementów. Żywe kolory oraz odpowiednio dobrane wzornictwo pomogą dziecku ułożyć obrazki. Puzzle rozwijają zdolności kojarzenia dziecka. Wymiar obrazka po ułożeniu: ok. 16.5 x 11.0 cm Wymiary opakowania: 17.5 x 13.0 x 3.7 cm

11,78 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 0,79 zł

40
Naklejki dress-up z malowanką księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki dress-up z malowanką księżniczki
Niedostępny
Brak

Naklejki dress-up z malowanką - 63 części. Zostań mistrzem stylizacji. Ubierz księżniczki w przepiękne sukienki. W zestawie 2 szablony, dwie strony do kolorowania i wiele kolorowych naklejek.

8,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry