hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.10.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 26 października 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sprawne zarządzanie projektami metodą Scrum (Ken Schwaber), na drugim Samoloty Profile 1 Arado Ar 240. Kolejny produkt to Pojazdy Wojska Polskiego 1939. Plan Pack vol. V 377 (Grzegorz Jackowski) oraz Uniwersalny słownik francusko-polski i polsko-francuski (90 tys. haseł) (Mirosława Słobodska).
1
Sprawne zarządzanie projektami metodą Scrum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawne zarządzanie projektami metodą Scrum
Dostępny
5 szt.

Reguł i praktyk stosowanych w metodyce Scrum - prostym procesie stosowanym do zarządzania skomplikowanymi projektami - jest mało, są one proste i łatwe do nauczenia się. Jednak sama prostota tej metody - brak przygotowanych rozwiązań - może okazać się rozbrajająca i spowodować, że ludzie rozpoczynający korzystanie z niej mają skłonność do powracania do starych nawyków i narzędzi zarządzania, uzyskując przez to gorsze rezultaty. W tej pouczającej serii studiów przypadków współtwórca metodyki Scrum Ken Schwaber przedstawia wykłady oparte na przykładach wziętych z życia, ich sukcesy i porażki, wybrane z jego wieloletniej praktyki jako instruktora w uczeniu firm sprawnego zarządzania projektami. Dzięki nim zrozumiemy, jak wykorzystać metodykę Scrum do rozwiązywania skomplikowanych problemów i uzyskiwać lepsze wyniki przy jednoczesnym szybszym dostarczaniu wartościowego oprogramowania. Zdobądź podstawy teorii i praktyki Scrum, których potrzebujesz, aby: - kierować najbardziej złożonymi, trudnymi projektami - efektywnie zarządzać nieznanymi i zmieniającymi się wymaganiami produktowymi - uprościć kierowanie projektem poprzez wprowadzenie samozarządzających się zespołów - otrzymywać od klientów jaśniejsze specyfikacje i informacje zwrotne - skrócić czas planowania projektu i zmniejszyć ilość wymaganych narzędzi - kompilować i dostarczać klientom produkty w 30-dniowych cyklach, tak by stosunkowo wcześnie otrzymywali wersje robocze - unikać błędnych posunięć poprzez regularne przeprowadzanie inspekcji, wykonywanie raportów i dostrajanie projektów - obsługiwać wiele zespołów, pracujących w wielu lokalizacjach geograficznych nad projektem o dużym zasięgu - maksymalizować zyski z inwestycji

60,90 zł
45,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,22 zł

2
Samoloty Profile 1 Arado Ar 240 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoloty Profile 1 Arado Ar 240
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

21,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

3
Pojazdy Wojska Polskiego 1939. Plan Pack vol. V 377 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy Wojska Polskiego 1939. Plan Pack vol. V 377
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.19

Niniejsze opracowanie jest przeznaczone głównie dla modelarzy wykonujących modele polskiego sprzętu pancernego używanego przez Wojsko Polskie podczas kampanii wrześniowej (1939).

30,00 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4
Uniwersalny słownik francusko-polski i polsko-francuski (90 tys. haseł) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersalny słownik francusko-polski i polsko-francuski (90 tys. haseł...
Dostępny
1106 szt.

Wyboru haseł słownika dokonano kierując się częstością występowania wyrazów i ich przydatnością zarówno dla osób rozpoczynających naukę, jak i zaawansowanych językowo. Słownik ma charakter popularny, obejmuje więc wyrazy z różnych odmian języka, także potoczne i wulgarne. Uwzględniono również wyrazy, które pojawiły się stosunkowo niedawno, np. z dziedziny informatyki czy medycyny. Słownik zawiera 90 000 znaczeń, w większości haseł podano przynajmniej jeden przykład ilustrujący użycie.

45,20 zł
39,78 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,42 zł

Wróć do góry