hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.10.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 10 października 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Bóg zawsze znajdzie ci pracę (Regina Brett), na drugim Modele równań strukturalnych (Roman Konarski). Kolejny produkt to Complete First for Schools Workbook without Answers + CD (Thomas Barbara, Thomas Amanda) oraz Powstanie. Tom 1. Za dzień, za dwa (Marzena Sowa, Krzysztof Gawronkiewicz).
1
Bóg zawsze znajdzie ci pracę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg zawsze znajdzie ci pracę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Moja najnowsza książka to coś dla tych, którzy przestali kochać to, co robią. I dla tych, którzy kochają swoją pracę, ale pragną odnaleźć głębszy sens także poza pracą – w innych sferach życia. Dla tych, którzy są bezrobotni, wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji albo czują się nieszczęśliwi w życiu zawodowym. Dla tych, którzy zeszli z obranej niegdyś drogi, chwilowo albo bezpowrotnie. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową i chcą się dowiedzieć, jak zapisać tę czystą kartę. Dla tych, którzy przeszli na emeryturę albo nie mogą już dłużej pracować, a pragną wieść pełniejsze życie. Dla tych, którzy kochają swoją pracę tak bardzo, że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję. Dla tych, którzy – jak ja – czuli się kiedyś zagubieni w życiu i kluczyli krętą ścieżką, dopóki ta nie zaprowadziła ich w idealne miejsce. Wierzę, że każdy z nas ma takie miejsce. Musimy je tylko odszukać. Albo odprężyć się i pozwolić, żeby to ono odszukało nas – Regina Brett.

34,99 zł
27,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
2
Modele równań strukturalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modele równań strukturalnych
Dostępny22 szt.

Pierwsze na rynku polskim zwarte opracowanie obejmujące zarówno podstawy teoretyczne, jak i praktyczne wykorzystanie modelowania równań strukturalnych - SEM. Metoda ta jest obecnie jedną z najważniejszych strategii statystycznej analizy danych ilościowych. Stosowanie SEM w psychologii i innych naukach społecznych uznaje się za najbardziej obiecującą z technik statystycznych, umożliwiającą pełniejszą analizę badanych zjawisk i relacji między zmiennymi. Książce towarzyszy płyta CD ze zbiorami danych przygotowanych przez autora.

104,00 zł
91,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,48 zł

1 osoba kupiła
3
Complete First for Schools Workbook without Answers + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First for Schools Workbook without Answers + CD
Dostępny79 szt.

Complete First for Schools is official preparation for the revised 2015 Cambridge English: First (FCE) for Schools exam. The course combines the very best in contemporary classroom practice with engaging topics aimed at younger students. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test, with strategies and skills to maximise their score. The Workbook provides extra practice of the language and skills covered in the Complete First for Schools Student's Book. The Audio CD contains the recordings for the Workbook listening exercises. A Workbook with answers with Audio CD is also available, separately.

78,00 zł
70,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,80 zł

1 osoba kupiła
4
Powstanie. Tom 1. Za dzień, za dwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstanie. Tom 1. Za dzień, za dwa
Dostępny3 szt.

Alicja jest zakochana w Edwardzie, a Krystyna wkrótce wychodzi za mąż... I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że mieszkają w okupowanej Warszawie i w przyszłość nie mogą patrzeć ze spokojem. Jest rok 1944, rok temu upadło powstanie w getcie. Ludzie mówią, że wojna podobno ma się wkrótce skończyć, ale nikt nie wie tego na pewno. Pewne jest natomiast, że w ciągu kilku tygodni, najwyżej miesięcy, polska armia podziemna zostanie rozbita przez nazistów. Tymczasem na wschodnim brzegu Wisły już stoją czerwonoarmiści i przyglądają się sytuacji. Najnowszy komiks Marzeny Sowy, której autobiograficzna seria „Marzi" osiągnęła wielki międzynarodowy sukces, to jej powrót do opowiadania o burzliwej historii Polski. Tym razem tematem są tragiczne wydarzenia związane z powstaniem warszawskim. W Powstaniu. Za dzień, za dwa, będącym pierwszym z planowanych dwóch tomów, poznajemy bohaterów opowieści tuż przed jego wybuchem. Napisaną przez Sowę historię narysował Krzysztof Gawronkiewicz, jeden z najwybitniejszych polskich twórców komiksów. Nie ma on sobie równych w łączeniu zachwycających realistycznych obrazów z niepokojącymi fragmentami onirycznymi i ekspresjonistycznymi. Natomiast wykreowani przez niego bohaterowie to zawsze postaci o niezwykłej wiarygodności, pełne niuansów i emocji.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
5
Białe kruki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe kruki
Dostępny59 szt.

Jaka jest różnica między Bogiem a neurochirurgiem? Bóg nie jest neurochirurgiem. Początek formularza Dół formularza Mathias pełni samotny nocny dyżur, kiedy na izbę przyjęć przywożą pacjenta. Niedoświadczone ręce chirurga drżą. Młody człowiek na noszach doznał poważnych urazów głowy i bez operacji niechybnie umrze. Mathias musi się wykazać, dzięki czemu zapewni sobie jedną z trzech stałych posad na Oddziale Neurochirurgii. Kiedy delikatnie unosi płytkę kostną, którą wyciął z czaszki mężczyzny, jego ręce przestają drżeć. Wychodząc z sali operacyjnej, czuje się mistrzem świata – aż do następnego ranka, kiedy dowiaduje się, że liczbę posad zredukowano. Troje młodych chirurgów musi walczyć o dwa stanowiska. Troje młodych chirurgów, z których każde ma swojego mentora – mentora z własnymi planami… i gigantyczną samooceną.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
6
Karmię was tym, czym sam żyję. Rok B - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karmię was tym, czym sam żyję. Rok B
Dostępny1 szt.

KIEDY ZANIKA U KAZNODZIEJÓW ZNAJOMOŚĆ OJCÓW KOŚCIOŁA, ZANIKAJ TEŻ DOBRE KAZANIA I HOMILIE.ks. Waldemar Wojdecki"Karmię was tym, czym sam żyję" to parafraza zdania św. Augustyna doskonale oddająca charakter komentarzy niedzielnych czytań biblijnych. Dokonują ich Ojcowie Kościoła w swoich pismach. Kazania i homilie, jakie pozostawili po sobie, to dowód żywej lektury Pisma Świętego, ich codziennego pokarmu duchowego.Obszerna książka ukazująca się teraz w nowym, udoskonalonym i powiększonym wydaniu to zachęta do wspólnej modlitwy z Ojcami Kościoła. Ksiądz Marek Starowieyski, który opracował te teksty, przekonuje, że świadectwa z przeszłości są nadal aktualne. W pismach autorów łacińskich, greckich, orientalnych, nawet tych określanych mianem "heretyków", znaleźć można piękne i inspirujące fragmenty - strawę, która wzmocni każdego z nas i która będzie pretekstem do dalszych poszukiwań.

64,00 zł
46,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,92 zł

2 osoby kupiły
7
Mieszczanin na górze Moria Siren Kierkegaard, nowoczesny podmiot i oswajanie absolutu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mieszczanin na górze Moria Siren Kierkegaard, nowoczesny podmiot i osw...
Dostępny15 szt.

Mieszczaństwo ekstremalne – tak najkrócej streścić można projekt filozoficzny Sorena Kierkegaarda, który igra z zawrotnymi konstrukcjami myślowymi po to, by odnaleźć pod stopami twardy grunt codziennej rzeczywistości Kopenhagi. Esej Mieszczanin na górze Moria eksploruje miłosno-nienawistny stosunek Duńczyka do otaczających go realiów, wychodząc od zerwanego narzeczeństwa z Reginą Olsen. Autorka nawiązuje do tego wydarzenia nie po to, by biografizować twórczość Kierkegaarda, ale by pokazać jak to osobiste doświadczenie kształtuje perspektywę Kierkegaarda na centralny problem nowoczesności – obiektywny proces alienacji jednostkowego podmiotu w stosunku do społecznej ogólności. Przezwyciężenie tego wyobcowania jest według Kierkegaarda niemożliwe od wewnątrz, z pozycji mieszczańskiego ratio i przy wykorzystaniu jego zasobów. Trzeba się uciec do metod niekonwencjonalnych, terapii szokowej, która posiłkuje się najbardziej kontrowersyjnymi wątkami Biblijnymi po to, by zdefiniować na nowo miejsce jednostki w jej społecznym środowisku naturalnym - nie zaś po to, by ją z niego raz na zawsze wyrywać. Mieszczanin na górze Moria jest rekonstrukcją tej kuracji, gdzie paradoks - naczelna i najbardziej skandaliczna kategoria myśli Kierkegaarda – zostaje potraktowany jako systematyczna metoda filozoficzna i jednocześnie cierpliwie wdrażana praktyka życia codziennego.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
8
Podgląd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podgląd
Dostępny36 szt.

Dworzec kolejowy, walizka, deszcz i kawa. Późna wiosna, winda, makaron i krzesło. A może klub, drinki i sweter w kwiaty? Dekoracje do pierwszego spotkania mogą być różne, jednak niezmiennie towarzyszą mu ekscytacja i ciekawość. Bohaterom Podglądu te emocje nie są obce. By rozciągnąć je w czasie, kreślą nieoczekiwane konstelacje między znanymi i powszednimi elementami życia codziennego, podglądają i są podglądani. W poszukiwaniu siebie, erotycznego spełnienia i miłości. Podgląd to wspólny komiks Daniela Chmielewskiego (Zostawiając powidok wibrującej czerni, Zapętlenie) i Marcina Podolca (Czasem, Fugazi Music Club), twórców umiejętnie operujących akcentami czerni i bieli. Zarówno w tekście, jak i w warstwie graficznej.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

1 osoba kupiła
9
Assassin's Creed. Tom 7. Pojednanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Assassin's Creed. Tom 7. Pojednanie
Niedostępny
Brak

Assassin's Creed. Pojednanie to siódma część niezwykle popularnego cyklu powieści Olivera Bowdena z uniwersum gry Assassin's Creed. Rok 1789: nad wspaniałym Paryżem wschodzi świt Rewolucji Francuskiej. Bruk ulic spływa krwią, lud powstaje przeciwko uciskowi arystokracji. Ale rewolucyjna sprawiedliwość ma wysoką cenę… W czasach największej przepaści między bogatymi i biednymi, kiedy kraj rozdzierają wewnętrzne napięcia, młody mężczyzna i młoda kobieta walczą, by pomścić wszystko, co stracili. Arno i Élise zostają wkrótce wciągnięci w odwieczną wojnę Asasynów z Templariuszami – w świat pełen niebezpieczeństw straszniejszych, niż mogli sobie wyobrazić. Wciągająca siódma powieść Olivera Bowdena z uniwersum Assassin's Creed kontynuuje opowieść o Asasynach, rozpoczętą w poprzednich częściach: Renesans, Bractwo, Tajemna krucjata, Objawienia, Porzuceni i Czarna Bandera.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

10
Przygody Supermikołaja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Supermikołaja
Niedostępny
Brak

Uwaga! To nie jest kolejna książka o przygodach Świętego Mikołaja! To zupełnie wyjątkowy Mikołaj! Co robi Święty Mikołaj, kiedy nie dostarcza prezentów? Odpowiedź jest prosta, zamienia się w superbohatera (Supermikołaja) i podróżuje po całym świecie, przez cały rok, aby pomagać dzieciom. To powieść pełna humoru i magii, ale i z pewnym przesłaniem: dzieci nie zawsze potrzebują materialnych prezentów, ale też uwagi, miłości, zrozumienia.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

11
Komedie. Wybór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komedie. Wybór
Niedostępny
Brak

Prezentujemy wybór 10 komedii ( Pan Geldhab, Mąż i zona, Śluby panieńskie, Pan Jowialski, Zemsta, Dożywocie, Wielki człowiek do małych interesów, Teraz, Wychowanka, Damy i huzary) Aleksandra Fredry wg opracowania Stanisława Pigonia i Krystyny Czajkowskiej z 1978 roku. Wstępem opatrzyła to 3 wydanie p. Agnieszka Kuligowska –Korzeniewska. Książka zawiera 10 ilustracji poprzedzających każdą komedię.

55,00 zł
40,70 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,30 zł

12
Ja nie mogę być modelką?! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja nie mogę być modelką?!
Niedostępny
Brak

Ta książka powstała w samym środku lata. Właśnie skończyłam mierzyć stroje do nagrania Miasta Kobiet. Ewa i Magda, stylistki, przywiozły górę ubrań i dodatków. Okazało się, że jedna z sukienek, którą miałam w programie, wzbudziła szczególny zachwyt telewidzek. Pisały do telewizji, wysyłały maile, żeby dowiedzieć się, gdzie można taką kupić. Ewa rzuciła żartem: zróbmy książkę o modzie! A ty będziesz modelką. No, bardzo śmieszne… Ale odezwał się we mnie duch przekory. Co, ja nie mogę być modelką?! A niby dlaczego? Że jestem stara (53 lata) i gruba (rozmiar 44)? Że ubierać mogą się tylko szczupłe, młode i ładne? Tę książkę w imieniu swoim i tych, którzy nad nią pracowali, dedykuję wszystkim kobietom: młodym i starym, szczupłym i grubym, wysokim i niskim. Bo kobiecości nie mierzy się w centymetrach i kilogramach. Dorota Wellman

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

13
Dziecio-zmagania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecio-zmagania
Niedostępny
Brak

Nowe, uaktualnione wydanie kultowego poradnika! No dobrze, urodziło ci się dziecko, i co teraz? Kaz Cooke podsunie ci mnóstwo przydatnych i rzetelnych wskazówek w charakterystycznym, przezabawnym stylu, który stał się już jej znakiem rozpoznawczym. Dziecio-zmagania, książka pełna fachowych rad ekspertów, do których oczywiście zaliczają się też doświadczeni rodzice, to coś więcej niż zwykły poradnik. Książka dodaje otuchy, rozśmiesza i nie zawiera ani krzty przemądrzałego perorowania o jedynie słusznej metodzie postępowania w tej czy innej sytuacji. Na szeroki wachlarz porad, informacji, podpowiedzi i pomysłów dla świeżo upieczonych rodziców składają się między innymi: NOWORODEK I NIEMOWLĘ * jak przetrwać pierwsze tygodnie * biuścik * butelki * smoczki * sen * płacz * jak sobie radzić * zdrowie świeżo upieczonej mamy i jej dzidziusia * budowanie więzi * depresja poporodowa * pierwsze dania * ząbkowanie MAŁE DZIECKO I PRZEDSZKOLAK * pożegnanie z pieluchą * wspólne posiłki * savoir-vivre dla malucha * choroby * aktywność ruchowa malucha * muzyka i sztuka * przygotowanie do szkoły DODATKOWO * rozwój psychiczny i fizyczny dziecka od urodzenia do 5 lat * szczepienia ochronne * bezpieczeństwo * o czym musi wiedzieć tata * kinderbale i prezenty * zostawanie w domu * chodzenie do pracy * podróże z dzieckiem * zabawy i zabawki * obszerny zbiór dodatkowej literatury i adresów internetowych * i wiele, wiele innych nie wspominając już * o dniu z życia mamy idealnej ("popraw push-up, zrób peeling stóp, zetrzyj wymioty").

70,00 zł
56,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

14
Szkoła i nauczyciel w środowisku raciborskim w latach 1945-1950 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła i nauczyciel w środowisku raciborskim w latach 1945-1950
Niedostępny
Brak

Monografia ma układ problemowo-chronologiczny. Opisuj ziemię raciborską po II wojnie światowej i wskazuję na kwestie związane z kształtowaniem się władzy ludowej, dotyka zagadnień ludności autochtonicznej takich jak: weryfikacja, repolonizacja, zmiana imion i nazwisk, walka z niemczyzną oraz formowaniem nowego społeczeństwa, w tym procesĂłw adaptacji i integracji społecznej. Rola nauczycieli w procesie integracji została przedstawiona w dalszej części publikacji. Autorka opisuje jak tworzyła się administracja oświatowa w powojennej Polsce a w szczegĂłlności na ziemi raciborskiej. Dokonuje analizy pionierskiej działalności nauczycieli na ziemi raciborskiej. Omawiając uruchomienie polskiego szkolnictwa po wyzwoleniu (1945), analizuj także proces wychowawczy szkoły wraz z praktykami indoktrynacyjnymi. Wiąże się z tym okres powojennej stabilizacji (1946-1950). W tym miejscu przedstawiono placĂłwki oświatowe ziemi raciborskiej, bazą materialną szkĂłł, analizę: liczebności uczniĂłw w klasach, frekwencji w szkołach, klasyfikacji oraz pracy organizacji społecznych. Ważny fragment monografii dotyczy pedagogĂłw. Na podstawie analizy dokumentĂłw, pamiętnikĂłw, wspomnień powstał portret zbiorowy raciborskich nauczycieli. Na powyższy portret składają się: pochodzenie geograficzne, społeczne, wiek, wykształcenie, przeżycia wojenne, oraz doświadczenie pedagogiczne i zaangażowanie społeczne. Uzupełnieniem wiadomości o raciborskim nauczycielu są opinie byłych wychowankĂłw i mieszkańcĂłw miasta, pozwoliły one przybliżyć sylwetki pedagogĂłw.

46,70 zł
33,62 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,08 zł

15
Czy zawsze będziesz mnie kochać? i inne opowiadani - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy zawsze będziesz mnie kochać? i inne opowiadani
Niedostępny
Brak

22 niepokojące opowiadania jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek. Joyce Carol Oates jest co roku wymieniana pośród kandydatów do Nagrody Nobla. Potrafi zdemaskować ludzką naturę tak, że robi się „niewygodnie”. To, co ludzie ukrywają latami, z gracją wyciąga na światło dzienne. Specjalizuje się w ostrej krytyce społecznej, obnażaniu ludzkich tajemnic, uwiedzeń, kazirodztwa, przemocy czy gwałtu.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

16
Prawy umysł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawy umysł
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Dlaczego nasi przywódcy polityczni nie potrafią ze sobą współpracować w obliczu zagrożeń i narastających problemów? Dlaczego ludzie tak chętnie przypisują bliźnim najgorsze motywy? W książce Prawy umysł psycholog społeczny Jonathan Haidt analizuje genezę podziałów między ludźmi i wskazuje drogę ku wzajemnemu zrozumieniu. Punktem wyjścia są dla niego intuicje moralne – niemal natychmiastowe odczucia dotyczące innych ludzi oraz ich zachowań. Intuicje te wydają nam się oczywistymi prawdami, wzbudzając w nas niewzruszoną pewność, że ci, którzy są innego zdania, nie mają racji. Haidt pokazuje, że owe intuicje różnią się w zależności od kultury, między innymi kultury lewicy i prawicy politycznej. Autor łączy wyniki własnych badań z odkryciami antropologów, historyków i innych psychologów, aby sporządzić czytelną mapę królestwa moralności. Wyjaśnia też, dlaczego konserwatyści posługują się tą mapą bardziej sprawnie niż liberałowie. Haidt przygląda się genezie moralności, obalając pogląd, że ewolucja uczyniła z nas istoty na wskroś egoistyczne. Nie twierdzi jednak, że jesteśmy urodzonymi altruistami, lecz wysuwa bardziej subtelną tezę – uważa, że ludzie są z natury istotami grupowymi. To nasza skłonność do łączenia się w grupy – wyjaśnia autor – jest źródłem naszych największych radości, naszych podziałów religijnych i naszych sympatii politycznych. W znakomitym ostatnim rozdziale poświęconym ideologii i cywilizacji Haidt pokazuje, w czym każda ze stron ma rację, i wyjaśnia, dlaczego potrzebujemy idei liberałów, konserwatystów i libertarian, aby osiągnąć sukces jako społeczeństwo.

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

17
Kardiologia. Podręcznik dla pacjentów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardiologia. Podręcznik dla pacjentów
Niedostępny
Brak

Andrzej Krupienicz, urodzony w Brodnicy nad Drwęcą, ukończył szkołę podstawową i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Dyplom lekarza uzyskał na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1978 roku. Specjalista z chorób wewnętrznych I (1982) i II stopnia (1986) i kardiologii (1988). Doktor (1982) a następnie doktor habilitowany nauk medycznych z dziedziny kardiologii (1999). Odbył wiele staży naukowych (Londyn, Moskwa, Sztokholm, Hanower, Nowy Jork). Opublikował pierwszą w Polsce monografię nt. stymulacji serca (2006). Jest kierownikiem Zakładu Podstaw Pielęgniarstwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od czasu odejścia ze służby wojskowej zajmuje się przede wszystkim ambulatoryjnym leczeniem pacjentów z chorobami układu krążenia. Kardiologia. Podręcznik dla pacjentów to przystępnie napisany, systematyczny i zgodny z obecnym stanem wiedzy wykład obejmujący historię kardiologii, budowę i działanie układu krążenia, opis najważniejszych schorzeń oraz metody profilaktyki i leczenia. Szczególnie dokładnie omówiona została rola pacjenta w profilaktyce, rozpoznawaniu i leczeniu schorzeń kardiologicznych.

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

18
Skrytki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrytki
Niedostępny
Brak

Piękna, klimatyczna książka dla każdego, niezależnie od wieku. âSkrytkiâ Mateusza Wysockiego i Agaty KrĂłlak przypominają nam, dorosłym, o magicznej wartości schowkĂłw i kryjĂłwek. Uczą pielęgnowania drobnych, codziennych tajemnic. Pomagają nieustająco zachwycać się światem wokĂłł: mruczeniem pieca, migotaniem lampki na strychu, każdym niebieskim migdałem i pękatym słoikiem pełnym przetworĂłw. Skarby dzieci to najpiękniejsze skarby, jakie można sobie wyobrazić. âSkrytkiâ pomogą nam je odkryć, lecz tylko po to, by pomĂłc dzieciom znĂłw pieczołowicie je poukrywać.

24,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

19
Obcowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Obcowanie
Dostępny5 szt.

Tom Obcowanie. Manifesty i eseje jest zbiorem wypowiedzi programowych, esejów, notatek i rozmów, które koncentrują się wokół zasadniczych pytań o kondycję i kształt kultury na przełomie wieków XX i XXI. Zadającemu pytania i poszukującemu diagnoz autorowi kultura jawi się jako continuum, jako przestrzeń nieprzerwanej rozmowy teraźniejszości z przeszłością, jako dialog rozmaitych stanowisk i punktów widzenia. W części pierwszej autor zastanawia się nad stanem polskiej kultury po komunizmie, pytając o kształt zbiorowej świadomości Polaków, a także o to, czy i jaka tożsamość jest nam dzisiaj potrzebna. Istotny punkt odniesienia dla tych rozważań stanowi myśl poprzedników, m.in. Maurycego Mochnackiego i Stanisława Brzozowskiego, a także twórców współczesnych (Rymkiewicz, Polkowski). W części drugiej autor podejmuje próbę wskazania i opisania źródeł obecnego kryzysu w sferze duchowości. Interesują go jednostkowe, celne artystycznie próby zaradzenia owemu kryzysowi, wysiłki zmierzające do odbudowania w literaturze/sztuce epistemologii i aksjologii wyrosłej z tradycji chrześcijańskiej. „Bohaterami” tekstów składających się na tę część rozważań, zatytułowaną Nowoczesność schizofreniczna, są twórcy tej miary, co Vincent van Gogh, Thomas Merton czy Czesław Miłosz. W notatkach, które dały tytuł całemu działowi, zaprezentowany został projekt nowego języka literatury, który posiadałby zdolność mówienia o współczesności bez utraty kontaktu z tradycją. Teksty składające się na tom Obcowanie. Manifesty i eseje wyrosły z postawy, którą autor definiuje jako „otwarcie na dialog, gotowość do uczestniczenia w sporze o wartości zasadnicze, tęsknotę za czymś, co usiłuje nazwać paradoksalne słowo widniejące na okładce książki”.

34,90 zł
12,56 zł

Rabat 64,0%
oszczędzasz 22,34 zł

20
Modele biznesu w Internecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modele biznesu w Internecie
Dostępny28 szt.

Jest to jedyna na rynku publikacja przedstawiająca modele biznesu w Internacie na przykładzie konkretnych firm. Analizie poddane zostały różne przedsiębiorstwa, od startupów po koncerny z różnych branż, m.in. platforma aukcyjna, forum publicystów, platforma łącząca konsumentów i twórców z branży mody i designu. Omówione zostały rozwiązania wykorzystane przez m.in. Allegro, Bank Pomysłów BZ WBK, www.Salon24, www.NaTemat.pl, Ringier Axel Springer Polska, Gremi Business Comunication, Agorę. W książce pokazane zostały zależności między modelem biznesu a przewagą konkurencyjną oraz wpływ uwarunkowań produkcji i kosztów transakcyjnych w gospodarce cyfrowej na strategie firm. U unikalności pozycji świadczy to, że przedstawione podejścia do analizy modeli biznesu są w Polsce słabo znane, a platformy wielostronne słabo opisane w literaturze. Ksiązka stanowi bogate źródło wiedzy dla menedżerów i specjalistów odpowiedzialnych za zarządzanie firmami w zakresie uwzględnienia Internetu w ich modelach biznesowych. Stanowi też niezbędny podręcznik dla studentów, doktorantów i kadry akademickiej zajmującej się e-biznesem, marketingiem i zarządzaniem oraz słuchaczy podyplomowych studiów na kierunkach e-biznes i marketing internetowy.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

21
Ku Afryce. Poznawać. Działać. Dzielić się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ku Afryce. Poznawać. Działać. Dzielić się
Dostępny14 szt.

To próba zrozumienia Afryki, bez stereotypów i nieprawdziwych wyobrażeń. Próba zbliżenia i pokazania różnic, ale i podobieństw w świecie życia i wartości mieszkańców slumsów Nairobi i małego polskiego miasta. Próba udana i pouczająca.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

22
Agonia Europy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agonia Europy
Dostępny13 szt.

Agonii Europy Zambrano nie napisała jako zwartej monografii. Składają się na nią cztery eseje, opublikowane w latach czterdziestych ubiegłego wieku: Agonia Europy (1940), Przemoc europejska (1941), Nadzieja europejska (1942) oraz Destrukcja form (1944). Autorka pisała je w czasie trudnym dla Europy, a także dla niej samej, kiedy opuściła ojczyznę – tuż po zakończeniu wojny domowej w Hiszpanii, gdy jeszcze trwała II wojna światowa. (…) Już na początku pierwszego eseju Zambrano stwierdza, że Europa znajduje się w stanie dekadencji, kryzysu historycznego, który nazywa także agonią, walką o przetrwanie. Kryzys odsłania istotne cechy dotkniętej nieszczęściem kultury, sprzyja ich rozpoznaniu, co właśnie autorka czyni (…), wskazując przyczyny tej tragedii. Myśl Zambrano nie jest jednak sową Minerwy, krążącą o zmierzchu Europy nad jej ruinami. Daje także nadzieję, chociaż czytelnik w tej książce pozna tylko jej zarys. Z wprowadzenia prof. Mieczysława Jagłowskiego

35,70 zł
31,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,28 zł

23
Przezpatrzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przezpatrzenia
Niedostępny
Brak

Przezpatrzenia to tomik wierszy, w których autor dzieli się refleksjami na temat prawa, polityki, religii, a także historii. Wydanie wzbogacone zostało czarno-białymi fotografiami mecenasa Przemysława Rybińskiego. Kolekcjonowane przez lata utwory zmuszają czytelnika do refleksji nie tylko nad tu i teraz, ale także nakazują zmierzyć się z niewyjaśnionymi sprawami z przeszłości. Zbiór poezji Tomasza Snarskiego zawiera wiele filozoficznych pytań związanych z kondycją prawa oraz jego znaczeniem w życiu codziennym każdego człowieka. W tomiku wierszy można tez znaleźć wiele utworów dotyczących problemów egzystencjalnych i emocjonalnych, z jakimi boryka się człowiek.

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

24
Dinozaury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury
Niedostępny
Brak

W książce znajdują się obrazki do narysowania,kropki do połączenia,elementy do zaprojektowania. Możnastworzyć niezwykłe prace i ozdobić je ponad 500naklejkami!Wspaniała propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają rysować, kolorować i projektować.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

25
Krew Olimpu. Olimpijscy Herosi. Tom 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krew Olimpu. Olimpijscy Herosi. Tom 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Mimo że grecko-rzymska załoga „Argo II” zrobiła postępy w wielu swoich misjach, herosi wciąż są daleko od pokonania Matki Ziemi, Gai. Wszyscy jej giganci powstali, potężniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Muszą zostać powstrzymani przed świętem bogini nadziei Spes, kiedy to Gaja planuje złożenie w ofierze dwójki herosów w Atenach. Bogini potrzebuje ich krwi – krwi Olimpu – żeby się przebudzić. Herosi mają coraz częstsze wizje straszliwej bitwy w Obozie Herosów. Rzymski legion z Obozu Jupiter, dowodzony przez Oktawiana, jest już niemal gotowy do ataku. Chociaż pokusa zabrania Ateny Partenos do Aten, aby posłużyć się nią jako tajną bronią, jest wielka, przyjaciele wiedzą, że ogromny posąg powinien znaleźć się na Long Island, gdzie będzie w stanie zapobiec wojnie między dwoma obozami. Atena Partenos uda się zatem na zachód, a „Argo II” na wschód. Bogowie, wciąż cierpiący na rozdwojenie jaźni, nie są w stanie pomóc. Jak garstka młodych herosów ma się przeciwstawić potężnej armii gigantów Gai? Wyprawa do Aten jest bardzo niebezpieczna, ale nie mają innego wyjścia. Zbyt dużo już poświęcili. A jeśli Gaja się przebudzi, to gra skończona.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

26
Rzeź Woli. Zbrodnia nierozliczona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeź Woli. Zbrodnia nierozliczona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Obok Holocaustu jest to największa zbrodnia wojenna, o wszelkich cechach ludobójstwa, dokonana na ziemiach polskich. Według różnych szacunków na małym obszarze jednej tylko dzielnicy w ciągu zaledwie kilku dni zostało zamordowanych od 30 do 60 tysięcy całkowicie bezbronnych ludzi. Pod względem liczby ofiar tę hekatombę.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

27
Brud - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brud
Niedostępny
Brak

Zdecydowanie nie jest to książka dla wrażliwców. Bruce Robertson, detektyw edynburskiej policji, został okrzyknięty przez krytykę najgorszą kreaturą literacką od czasów Patricka Batemana, bohatera American Psycho. To kliniczny przypadek czystego drania, dla którego nie ma takiego świństwa, jakiego by bezinteresownie nie popełnił. Trawiony wieczną furią, brnie przez przydzieloną mu sprawę zabójstwa na tle rasowym, traktując nienawiść jak niezbędne do życia pożywienie. Dręczony przez chorobę i pasożyta, osaczony przez własne fobie i obsesje, daje się nieść wirowi wydarzeń, na którego dnie tkwi szaleństwo w czystej postaci. Mroczna, odrażająca, momentami w obrzydliwy sposób zabawna historia o nienawiści, mizantropii oraz dręczeniu wszystkiego i wszystkich dookoła.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

28
Życiorysta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życiorysta
Niedostępny
Brak

Janusz Rudnicki, jeden z najważniejszych polskich pisarzy. W swoich esejach bierze na warsztat rozmaite postaci z panteonu literatów, postaci historycznych, oryginałów: od Danuty Wałęsowej poprzez braci Grimm, Kafkę, aż po Hitlera. Tom szkiców biograficznych z osobistym autorskim wymiarem.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

29
Edukacja zdrowotna w praktyce pielęgniarskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja zdrowotna w praktyce pielęgniarskiej
Dostępny18 szt.

Spośród wielu funkcji zawodowych pielęgniarska pełni również funkcję promującą zdrowie i wychowawczą. Aby pomóc choremu/rodzinie, należy posiadać wiedzę z zakresu promocji zdrowia i dydaktyki medycznej, rozumieć ją i odpowiednio wykorzystać w pracy edukacyjnej. Ogromnym atutem publikacji są przykładowe programy edukacyjne, realizowane w stosunku do pacjentów/opiekunów w wybranych chorobach przewlekłych, z załączeniem opracowanych materiałów informacyjnych dla pacjentów. Każdy program edukacyjny zawierać będzie propozycję realizacji wybraną metodą nauczania. Celem publikacji jest przygotowanie do realizacji zadań dydaktycznych i wychowawczych w powiązaniu z wiedzą nabytą podczas studiów kierunkowych. Publikacja niezbędna w codziennej praktyce edukatora zdrowia, pielęgniarki i innych osób związanych z edukacja zdrowotną. Będzie również przydatna na różnych etapach kształcenia.

109,00 zł
101,37 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,63 zł

30
Muzykoterapia w rehabilitacji i profilaktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzykoterapia w rehabilitacji i profilaktyce
Dostępny22 szt.

Autorka przedstawia rolę terapii muzycznej w rehabilitacji ogólnej jako uzupełnienie kompleksowego usprawniania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Książka zawiera nowatorską propozycję autorki kompleksowej rehabilitacji, w której m.in. lekarz, rehabilitant, psycholog i muzykoterapeuta integrują swoje działania w ramach specjalistycznego leczenia dzieci kalekich.

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

31
Nagniatanie ślizgowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nagniatanie ślizgowe
Dostępny60 szt.

W książce zaprezentowane są wiadomości na temat procesu nagniatania ślizgowego gładkościowego. Jest to odmiana powierzchniowej obróbki plastycznej na zimno, w której twarda, kulista końcówka narzędzia jest dociskana i przesuwana po powierzchni obrabianej części. Metoda ta zapewnia uzyskanie odpowiedniej dokładności kształtowo-wymiarowej oraz korzystnie wpływa na właściwości eksploatacyjne wyrobów.

30,00 zł
27,60 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

32
Alchemik i Hortensja. Kreatywne ćwiczenia ortograficzne + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alchemik i Hortensja. Kreatywne ćwiczenia ortograficzne + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Książka Alchemik i Hortensja to zbiór ciekawych tekstów i opracowanych do nich ćwiczeń dla uczniów. Mają one na celu usprawnianie tak ważnych umiejętności, jak czytanie ze zrozumieniem, prawidłowe (ortograficzne) pisanie. Ponadto rozwijają motywację do nauki ortografii, ćwiczą spostrzegawczość i świadomość ortograficzną (refleksję i analizę), zachęcają uczniów do kreatywności w zakresie utrwalania poprawnego pisania, uczą ortografii w sposób czynny i wielozmysłowy. Ćwiczenia występują w różnorodnej postaci: komiksów, labiryntów, plakatów ortograficznych, rysunków ortograficznych i zadań dramowych. Do książki dołączono płytę CD, na której aktorka Elżbieta Goetel wzorowo odczytuje teksty. Nagrania mogą posłużyć do ćwiczenia między innymi koncentracji uwagi i pamięci słuchowej, rozumienia słuchanego tekstu, integracji wzrokowo-słuchowo-ruchowej, wyobraźni, a także wrażliwości emocjonalnej.

21,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

33
W cieniu fleszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu fleszy
Niedostępny
Brak

Ta zaskakująca opowieść o miłości niemal niemożliwej poruszy serce każdej kobiety. Młoda i niewierząca w siebie Emily wyjeżdża na wakacje do Miami ze swoją niezbyt przyjemną rodziną. Pobyt w mieście pełnym słońca i poznanie tajemniczego Mata bardzo zmieni nieśmiałą bohaterkę. Początkowo zwiedziona pozorami, stopniowo odkryje prawdę o swoim kochanku, rodzinie i o sobie samej. Dawne rodzinne konflikty, przygody, przyjaźnie i miłości dziewczyna ujrzy w inny sposób, sama zaś znajdzie się niechcący w ogniu fleszy paparazzich…

29,00 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

34
Autyzm. Przyczyny, symptomy, terapia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autyzm. Przyczyny, symptomy, terapia
Niedostępny
Brak

Autorka w swej pracy porusza problem diagnozowanego ostatnio coraz częściej zaburzenia rozwoju, jakim jest autyzm. Pomimo przeprowadzenia wielu badań wciąż nie wiemy, jak dochodzi do jego powstania, nie potrafimy więc mu zapobiegać, a w przypadku wielu osób dobrać dającej oczekiwane efekty terapii. Książka składa się z pięciu rozdziałów. W pierwszym autorka dokonuje obszernego przeglądu stanowisk dotyczących sformułowania samej definicji autyzmu (w tym jej zakresu) oraz jego przyczyn. Czyni to w powiązaniu z opisem innych, zbliżonych pod względem objawów zaburzeń. Drugi i trzeci rozdział to próba opisu objawów autyzmu oraz zastanowienia się nad tym, jak je wykryć najwcześniej, co w sposób oczywisty może przynieść wiele pozytywnych konsekwencji. W rozdziale czwartym autorka zawarła przegląd metod, jakimi mogą posłużyć się specjaliści przy podjęciu wczesnej interwencji wobec osób z autyzmem. Część ostatnia to swego rodzaju poradnik dla rodziców zawierający szereg rad na temat tego, co zrobić, by ułatwić rodzicom opiekę nad dzieckiem, i jakie sposoby wykorzystać w codziennej, efektywnej pracy zmierzającej do minimalizacji jego problemów w późniejszym życiu osobistym i zawodowym, a przez to do podniesienia poziomu życia jego oraz jego najbliższego otoczenia (rodziny). Książkę swoją autorka adresuje przede wszystkim do rodziców, którzy podejrzewają autyzm u swojego dziecka lub którzy usłyszeli już tę diagnozę. Z pracy skorzystają też osoby zainteresowane problemem z racji rodzaju swoich studiów czy wykonywanej pracy zawodowej.

26,00 zł
20,54 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,46 zł

35
Choroby zapalne układu nerwowego u dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby zapalne układu nerwowego u dzieci
Dostępny60 szt.

W książce omówiono zespoły zaburzeń neurologicznych o etiologii bakteryjnej i wirusowej, choroby neurologiczne oraz wynikające z upośledzenia odporności. Duży nacisk położono na ich rozpoznawanie na podstawie objawów klinicznych oraz badań obrazowych i laboratoryjnych. Przedstawiono też nowoczesne metody leczenia przez czynne i bierne uodpornianie dzieci.

119,00 zł
110,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,33 zł

36
Młodzież na biegunach życia społecznego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młodzież na biegunach życia społecznego
Dostępny6 szt.

Zrozumienie postmodernistycznego świata, podlegającego ciągłej digitalizacji sfery uczuć i emocji młodych, jest ogromnym wyzwaniem również dla doświadczonych pedagogów. Przedmiotowa publikacja niewątpliwie stanowi doskonałą "legendę" interesującej mapy problemów związanych z funkcjonowaniem młodzieży. (…) Śmiem twierdzić, iż przedstawiona praca może być traktowana jako swoista "róża dewiacyjna", pozwalająca uwzględniwszy wpływ czasu, na określenie prawidłowego kursu każdemu pedagogowi, podejmującemu się złożonego zadania zdefiniowania swojej roli i swoich zadań w pracy ze współczesną młodzieżą. dr hab. Beata Pituła

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

37
Nitrides - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nitrides
Dostępny27 szt.

The book contains basic information about methods of synthesis, the structural and chemical poperties of nitrides of all chemical elements. It presents a balanced, coherent and comprehensive knowledge of the chemistry of nitrides for both undergraduate and PhD students.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

38
Aula Internacional 4 B2.1. Podręcznik z płytą CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aula Internacional 4 B2.1. Podręcznik z płytą CD
Dostępny5 szt.

Nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka hiszpańskiego opracowany według wytycznych ESKOJ. Polecany dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych rozpoczynających naukę języka. Kurs Aula Internacional zawiera interesującą i ciekawą tematykę zadań, nowatorskie sposoby wprowadzenia materiału do pracy indywidualnej i grupowej. Przedstawiane zadania gramatyczne ujęte są w kontekście ich zastosowania. Dzięki Auli uczeń także będzie mógł poznać bogatą kulturę krajów hiszpańskiego obszaru językowego.

126,00 zł
113,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,60 zł

39
Adrenalyn XL Mega zestaw startowy T-Mobile Ekstraklasa Blister - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adrenalyn XL Mega zestaw startowy T-Mobile Ekstraklasa Blister
Niedostępny
Brak

Kolekcjonerska gra karciana. Dołącz do świata Adrenalyn XL i stwórz własną drużynę. Zawartość: - klaser - 5 saszetek z kartami - 3 karty z limitowanej edycji - mini lista kontrolna - starter T-Mobile na kartę

42,50 zł
37,83 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,67 zł

40
Tip Top 2. Język francuski. Poziom A1.2. Cahier d'activites - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tip Top 2. Język francuski. Poziom A1.2. Cahier d'activites
Dostępny25 szt.

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika „Tip Top!”. Zawiera propozycje ćwiczeń i gier językowych, m. in. w postaci materiałów do kolorowania i wycinania. Po każdym rozdziale następuje ocena zdobytych umiejętności językowych, przygotowanie do egzaminu DELF Prim oraz strona przeznaczona na portfolio. Na końcu zeszytu ćwiczeń znajduje się słowniczek do samodzielnego wypełniania przez ucznia, co pozwala na aktywną naukę słownictwa.

54,60 zł
51,32 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,28 zł

41
Integrowana ochrona upraw rolniczych tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Integrowana ochrona upraw rolniczych tom 2
Niedostępny
Brak

W drugim tomie Integrowanej ochrony upraw rolniczych przedstawiono w sposób wyczerpujący, umożliwiający zastosowanie w praktyce, integrowaną ochronę roślin na przykładzie pszenicy, kukurydzy, rzepaku i buraka cukrowego. Identyfikację opisanych agrofagów ułatwią liczne kolorowe fotografie zamieszczone w publikacji. Na końcu tomu zamieszczono rozporządzenie w sprawie wymagań integrowanej ochrony roślin, mające obowiązywać rolników od 1 stycznia 2014 roku. Wysoki poziom merytoryczny opracowania zapewnia zespół autorski składający się z wybitnych specjalistów reprezentujących wiodące ośrodki naukowe w kraju.

84,00 zł
79,80 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,20 zł

42
Moje Sylabki. Nauka pisania. Zeszyt 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje Sylabki. Nauka pisania. Zeszyt 1
Niedostępny
Brak

Nauka pisania. Zeszyt 1 to uzupełnienie serii „Moje Sylabki”. Zeszyt ćwiczeń do nauki pisania przeznaczony jest dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową, toteż system wprowadzania kolejnych sylab, wyrazów, pierwszych zdań jest ściśle z nią powiązany. W zeszytach zastosowano metodę pisania wielkimi literami, ponadto ćwiczenia wzbogacono o dodatkowe zadania stymulujące rozwój małej motoryki: szeregi, sekwencje, labirynty, rysowanie po śladzie.

34,00 zł
32,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,70 zł

43
Nie tylko dla przedszkolaków. 3-4 lata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie tylko dla przedszkolaków. 3-4 lata
Dostępny33 szt.

Po książeczkę mogą sięgnąć zarówno przedszkolaki jak i dzieci nieco starsze. Znajdą tu ciekawe zadania i dużo kolorowanek. Tematyka ćwiczeń jest bliska codziennym doświadczeniom dzieci, daje też okazję do bogacenia ich słownictwa. Dzieci znajdą tu również dużo ćwiczeń grafomotorycznych, a wszystko po to, aby ręka pisała sprawnie i precyzyjnie.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

Wróć do góry