hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.09.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 20 września 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matura Prime Time Plus. Upper Intermediate. Podręcznik (Virginia Evans, Jenny Dooley), na drugim Obsługa turystyczna. Część 1. Organizacja imprez. Tom I (A. Swastek, D. Sydorko-Raszewska). Kolejny produkt to Matura Prime Time Plus. Upper Intermediate. Workbook and Grammar Book (Virginia Evans, Jenny Dooley) oraz Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych Tom 1 (Włodzimierz Starosolski).
1
Matura Prime Time Plus. Upper Intermediate. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Prime Time Plus. Upper Intermediate. Podręcznik
Dostępny2 szt.

Matura Prime Time Plus to czteropoziomowy kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do nowego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs łączy aktywną naukę języka angielskiego z poznawaniem ciekawych zagadnień przedstawionych w sześciu modułach tematycznych. Podręcznik Matura Prime Time Plus Upper Intermediate odpowiada poziomowi B2 w skali przyjętej przez Radę Europy. Książka nie posiada żółtej naklejki " Matura 2015" zamieszczonej na podglądowym zdjęciu okładki.

73,00 zł
63,51 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,49 zł

2 osoby kupiły
2
Obsługa turystyczna. Część 1. Organizacja imprez. Tom I - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa turystyczna. Część 1. Organizacja imprez. Tom I
Dostępny3 szt.

Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nauki zawodu technik obsługi turystycznej. Dopuszczony do użytku szkolnego. Rok dopuszczenia MEN: 2013.  

37,00 zł
33,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

1 osoba kupiła
3
Matura Prime Time Plus. Upper Intermediate. Workbook and Grammar Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Prime Time Plus. Upper Intermediate. Workbook and Grammar Book
Dostępny3 szt.

Seria łączy aktywną naukę języka angielskiego z poznawaniem ciekawych zagadnień przedstawionych w sześciu modułach tematycznych.

55,00 zł
47,85 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,15 zł

4
Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych Tom 1
Niedostępny
Brak

W tomie I podręcznika autor podał ogólne podstawy projektowania i zbrojenia konstrukcji, stosowane akcesoria budowlane, zasady kotwienia i łączenia zbrojenia oraz omówił projektowanie monolitycznych i prefabrykowanych stropów płytowo-belkowych. Specjalny rozdział poświęcił zabezpieczeniom konstrukcji żelbetowych przed działaniem pożaru. Do tomu dołączono zestaw tablic pomocnych przy obliczaniu elementów belkowych. Znakomity podręcznik dla studentów zarówno studiów inżynierskich, jak i magisterskich, a także niezastąpione źródło informacji i praktycznych wskazówek dla szerokiego grona inżynierów.

64,90 zł
57,11 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,79 zł

5
On Screen Intermediate B1+/B2. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On Screen Intermediate B1+/B2. Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak

Ćwiczenia. On Screen to nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka angielskiego, który dzięki zróżnicowanym komponentom może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i na kursach językowych oraz uczelniach wyższych.Seria zakłada rozpoczęcie nauki na poziomie Pre-Intermediate (B1) i jej kontynuację na poziomach: Intermediate (B1+/B2), Upper-Intermediate (B2+) i Advanced (C1).Celem kursu jest przygotowanie uczniów do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie, w którym język angielski jest niezbędnym narzędziem komunikacji. Naukę wspomagają cyfrowe komponenty: podręcznik w wersji cyfrowej (Interactive eBook) oraz oprogramowanie do tablic interaktywnych (Interactive Whiteboard Software).

57,00 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,41 zł

6
On Screen. Pre-Intermediate B1. Matura. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On Screen. Pre-Intermediate B1. Matura. Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak

On Screen Pre-Intermediate to kurs przeznaczony do nauki języka angielskiego na poziomie B1, przygotowujący do Matury 2015.

57,00 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,41 zł

7
On Screen. Pre-Intermediate B1. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On Screen. Pre-Intermediate B1. Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak

On Screen Pre-Intermediate to kurs przeznaczony do nauki języka angielskiego na poziomie B1.

57,00 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,41 zł

8
Dokumentacja hotelowa. Ćwiczenia dla zawodu technik hotelarstwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokumentacja hotelowa. Ćwiczenia dla zawodu technik hotelarstwa
Dostępny8 szt.

Dokumentacja hotelowa. Ćwiczenia dla zawodu technik hotelarstwa.Dla kwalifikacji: T.11 i T.12. Zeszyt ćwiczeń zawiera 65 zadań oraz formularze dokumentów hotelowych do wypełnienia. Ćwiczenia kształtują umiejętność wypełniania dokumentacji hotelowej i przygotowują do praktycznej obsługi gościa w hotelu.     

24,00 zł
21,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

9
Hotelarstwo. Część II. Organizacja pracy T.2 FORMAT-AB - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotelarstwo. Część II. Organizacja pracy T.2 FORMAT-AB
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nauki zawodu technik hotelarstwa. Dopuszczony do użytku szkolnego. Rok dopuszczenia MEN: 2013.   

37,00 zł
33,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

10
Real Life Elementary WB + CD REV LONGMAN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Real Life Elementary WB + CD REV LONGMAN
Dostępny4 szt.

Real Life to nowy kurs języka angielskiego, który przygotowuje do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, ale przede wszystkim uczy płynnego komunikowania się.Real Life gwarantuje skuteczne przygotowanie do matury!Uczniowie: omawiają wszystkie tematy i typy zadań maturalnych, gruntownie przygotowują się do rozmów sterowanych i do wypowiedzi pisemnych dzięki lekcjom matura real time bazującym na photo story, doskonalą sprawności mówienia i pisania w innowacyjnych lekcjach matura2know systematyzują zdobytą wiedzę dzięki regułom Grammar2know oraz sekcjom study4matura zawierającym powtórzenie materiału leksykalnego i gramatycznego rozwiązują poprawnie zadania dzięki praktycznym strategiom egzaminacyjnym zebranym na okładce podręcznika i wskazówkom Na maturze Real Life gwarantuje skuteczną komunikację w języku angielskim! Ciekawe tematy, nawiązujące do problemów młodych ludzi, zachęcają ich do dyskusji i wymiany poglądów. Doskonalenie wszystkich sprawności i funkcji językowych przygotowuje uczniów do porozumiewania się w języku angielskim w sytuacjach życia codziennego. Ćwiczenia gramatyczne i leksykalne o zróżnicowanym stopniu trudności w części miniworkbook na końcu książki pomogą nauczycielowi dopasować materiał do potrzeb uczniów będących na różnych poziomach zaawansowania.

58,90 zł
52,42 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,48 zł

11
Hotelarstwo. Część 1. Organizacja pracy Tom I - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotelarstwo. Część 1. Organizacja pracy Tom I
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nauki zawodu technik hotelarstwa. Dopuszczony do użytku szkolnego. Rok dopuszczenia MEN: 2013.      

36,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,60 zł

12
Obserwowanie Ptaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obserwowanie Ptaków
Dostępny12 szt.

Podglądanie życia ptaków dla coraz liczniejszej rzeszy ludzi to prawdziwa pasja. Zapaleni birdwatcherzy, czyli obserwatorzy ptaków, przeznaczają na wypady w teren niemal każdą wolną chwilę. Dla nich właśnie przeznaczona jest ta książka. Znajdują się w niej informacje, których poszukuje początkujący birdwatcher, jak również te dla bardziej zaawansowanych obserwatorów. Z niniejszej książki można dowiedzieć się: - jaki sprzęt jest niezbędny do obserwowania i fotografowania ptaków, - jak zachowywać się i poruszać w terenie, - gdzie jeździć w poszczególnych porach roku, aby najefektywniej wykorzystać czas, - jak pogoda wpływa na jakość obserwacji i zachowanie się ptaków, - gdzie, kiedy i jak obserwować wybrane gatunki ptaków. W książce znalazło się sporo interesujących zdjęć zrobionych z podchodu, bez stosowania specjalnych ukryć czy wielogodzinnych zasiadek w czatowniach. Dzięki temu można zobaczyć, jak rzeczywiście widzi się ptaki w terenie i na ile można się do nich zbliżyć. Spis treści Od Autora Ochrona ptaków i etyka obserwatora Sprzęt Lornetka Luneta Aparat i fotografowanie ptaków Czyszczenie sprzętu optycznego Nagrywanie głosów ptaków Ubranie obserwatora ptaków Przewodniki do oznaczania ptaków Inny sprzęt przydatny obserwatorowi ptaków Obserwator w terenie Oznaczanie gatunków ptaków Gdzie obserwować ptaki O jakiej porze dnia najlepiej wybrać się w teren Jak się zachowywać i przemieszczać w terenie Samotnie czy w grupie Jak prowadzić notatki Bezpieczeństwo obserwatora Cztery pory roku z ptakami Zima Wiosna Lato Jesień Rok z ptakami - podsumowanie Obserwowanie ptaków a pogoda Wpływ pogody na jakość obserwacji Wpływ pogody na zachowanie się ptaków Inny wpływ warunków atmosferycznych na ptaki Jak obserwować...? Ptaki wodne (kaczki, tracze, perkozy, nury) Gęsi i łabędzie Brodzące Szponiaste Kuraki leśne Chruściele Żurawie Siewkowce Mewy Rybitwy Alki Sowy Kraskowe Dzięcioły Wróblowe Słowniczek Literatura Strony internetowe o ptakach Organizacje pozarządowe zajmujące się ochroną ptaków

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

Wróć do góry