hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.09.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 6 września 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Francuski. Konwersacje + CD (praca zbiorowa), na drugim Potęga Rozumu: Zagadki dla całej rodziny. Kolejny produkt to Potęga rozumu: Zagadki dla spryciarzy oraz Business Result Interm. SB + DVD-ROM Pack OXFORD (Jon Naunton, John Hughes).
1
Francuski. Konwersacje + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski. Konwersacje + CD
Niedostępny
Brak

Francuski. Konwersacje (książka + płyta CD mp3) przeznaczone są dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą zdobyć lub udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku francuskim. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów francuskojęzycznych. Francuski. Konwersacje to: – ponad 3 godziny wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Francuzi, – 55 ciekawych i praktycznych dialogów, – nauka prowadzenia swobodnych rozmów w języku francuskim, – słówka i gotowe praktyczne zwroty na każdą okazję, – w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, – ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi. Książka (128 stron) zawiera dialogi, zdania, słówka oraz zwroty wraz z tłumaczeniami. W każdej z 15 rozbudowanych lekcji znajdują się gotowe wzorce dialogów oraz zestawy słówek na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznany materiał. Na końcu podręcznika znajduje się klucz odpowiedzi. Wysokiej jakości nagrania (ponad 200 minut) większości zdań i dialogów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Dialogi oraz zdania wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Ich regularne powtarzanie pomoże opanować nowy materiał.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2
Potęga Rozumu: Zagadki dla całej rodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga Rozumu: Zagadki dla całej rodziny
Dostępny6 szt.

Doskonałe gry rozwijające umysłowo! Każda część zawiera zbiór zabawnych zagadek, których rozwiązanie wymaga pomysłowości i sprytu. Gry rozwijają inteligencję, pomysłowość i wyobraźnię Na każdym etapie zabawy mamy do dyspozycji sympatycznego Profesora, który swoimi radami pomaga rozwiązać zagadki. Łamigłówki rodzinne polecamy wszystkim w wieku od 9 do 99 lat! Wyzwalają kreatywność! Rozwijają pomysłowość i wyobraźnię! Uczą niestandardowych rozwiązań! Wymagania sprzętowe: Procesor: 1 GHz System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

3
Potęga rozumu: Zagadki dla spryciarzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga rozumu: Zagadki dla spryciarzy
Niedostępny
Brak

Potęga Rozumu Dla Dzieci to seria nowatorskich gier. Każda część zawiera inny zbiór zabawnych zagadek. Rozwiązując je najmłodsi świetnie się bawią, a przy tym rozwijają pomysłowość, kreatywność i umiejętność rozwiązywania zagadek. Pomagając niezbyt bystremu Szeryfowi ująć złodziejaszka Miko, dzieci odwiedzają różne epoki historyczne. W każdej z nich mają do wykonania wciągające zadanie, wymagające pomysłowości, sprytu i inteligencji. W każdej chwili pomocą służy sympatyczny Profesor, chętnie udzielający pomocnych rad. Wymagania sprzętowe: Procesor: 1 GHz System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8

30,00 zł
24,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4
Business Result Interm. SB + DVD-ROM Pack OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Result Interm. SB + DVD-ROM Pack OXFORD
Niedostępny
Brak

Nowoczesny kurs języka biznesu wyposażony w wiele materiałów multimedialnych. Autentyczne sytuacje , firmy i ludzie biznasu. Interaktywny DVD-ROM ułatwiający samodzielną naukę na podstawie materiału firmowego.Business Result motywuje i uczy skutecznie:-Kurs koncentruje się na komunikacji w sytuacjach biznesowych - spotkania, negocjacje, prezentacje.-Case studies uczą współpracy w rozwiązywaniu problemów i pozwalają na używanie języka w odpowiednich kontekstach.-Współpraca z Cranfield School of Management zapewnia autentyzm problemów i sytuacji.-Interaktywny CD-ROM zamiast tradycyjnego zeszytu ćwiczeń dostarcza ćwiczeń utrwalających materiał.-Strona internetowa dla nauczycieli zawiera dodatkowe teksty, gry i testy oraz ankietę pozwalającą na określenie potrzeb słuchaczy kursu.

192,00 zł
172,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,20 zł

5
Business Result Advanced SB NEW OXFORD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
192,00 zł
172,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,20 zł

Wróć do góry