hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.09.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 3 września 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pasja życia. Audiobook (Irving Stone), na drugim Retoryka. Retoryka dla Aleksandra. Poetyka (Arystoteles). Kolejny produkt to Niedoparki powracają (Pavel Śrut) oraz W kręgu Kierkegaarda (Antoni Szwed).
1
Pasja życia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasja życia. Audiobook
Irving Stone, Aleksandria
Dostępny10 szt.

Historia wyjątkowego człowieka Vincenta van Gogha, którą maluje Stone, to pełna pasji, bólu i cierpienia droga artysty niezrozumiałego przez ówczesny świat. Autor „Słoneczników” przedstawia się nam jako postać pełna determinacji twórczej, bezwzględności artystycznej, ale przy tym także jako człowiek o dobrym i wrażliwym sercu. Żywy i plastyczny język, świetna narracja i sprawnie opowiedziana historia – to tylko kilka z wielu powodów, dlaczego warto posłuchać historii o „szalonym malarzu bez ucha”. Irving Stone – amerykański pisarz znany ze swoich zbeletryzowanych biografii malarzy, pisarzy, czy naukowców na stałe zapisał się w kulturze światowej dzięki swej twórczości. Jego przetłumaczone na wiele języków powieści miały także swoje filmowe adaptacje. Stone jest autorem miedzy innymi Udręki i ekstazy – historii życia i twórczości Michała Anioła, Pasji utajonych – opowieści o Zygmuncie Freudzie, Żeglarza na koniu – biografii Jacka Londona, czy Pasji życia – historii losów Vincenta van Gogha. Marek Walczak – absolwent krakowskiej PWST, dał się poznać jako świetny aktor teatralny, między innymi w takich spektaklach jak „Burza” W. Shakespeare'a, „Wyzwolenie” S. Wyspiańskiego, „Iwona, księżniczka Burgunda” W. Gombrowicza, „Emigranci” S. Mrożka. Aktor Teatru TV oraz głos radiowy. Doskonale znany miłośnikom audiobooków, szczególnie wysoko ceniony za mistrzowską interpretację sienkiewiczowskiego Potopu, Hrabiego Monte Christo oraz Nędzników.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
2
Retoryka. Retoryka dla Aleksandra. Poetyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Retoryka. Retoryka dla Aleksandra. Poetyka
Dostępny33 szt.

Wybór z Dzieł wszystkich Arystotelesa. Zawiera rozprawy retoryczne: „Retoryka”, „Retoryka dla Aleksandra” i „Poetyka”.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

2 osoby kupiły
3
Niedoparki powracają - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedoparki powracają
Dostępny36 szt.

Niedoparki to domowe stworki żywiące się Twoimi skarpetkami. Zawsze biorą tylko po jednej sztuce, zostawiając Ci drugą, nie do pary – stąd ich nazwa. Na świecie jest ich mniej więcej tyle samo co ludzi. Mieszkają w każdym domu. Twoim także. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że nigdy w życiu nie zginęła Ci skarpetka? Autor, Pavel Šrut, oraz ilustratorka, Galina Miklínová w książce Niedoparki nie tylko odkrywają odwieczną tajemnicę zaginionych skarpetek. Opowiadają również emocjonującą, zabawną i zarazem piękną historię o przyjaźni, lojalności, odwadze i o tym, że każdy z nas chciałby mieć kogoś „do pary”.?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
4
W kręgu Kierkegaarda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kręgu Kierkegaarda
Dostępny3 szt.

Żyjemy w czasach dynamicznych przemian i przewar­toś­ciowań. Jednym z istotnych symptomów na kontynencie europejskim jest proces gwałtownej sekularyzacji i rugo­wanie chrześ­cijaństwa z przestrzeni publicznej. Opublikowanie w takim klimacie książki upamiętniającej dwusetną rocznicę urodzin wielkiego Duńczyka Sorena Kierkegaarda należy uznać za niezwykle trafny pomysł. To przecież duński filozof już w XIX wieku ubolewał nad duchowym stanem zachodniego społeczeństwa, które pogrąża się w grząskim gruncie rozwodnionego chrześ­cijaństwa, przeintelektualizowanej wiary i zamiera­jącego żywego świadectwa. Książka jest projektem ambitnym, gromadzącym przemyślenia wielu intelektu­alistów – zarówno refleksje filozoficzne, literackie, jak też i teo­logiczne. Takie podejście doskonale odzwierciedla obszar zain­tere­sowań Kierkegaarda – wnikliwego obserwatora rzeczy­wistości, głębokiego filozofa, wytrawnego pisarza i zaangażowanego chrześcijanina. Czytelnik z pewnością znajdzie tu inspirację dla własnych przemyśleń nad osobistymi wyborami, które dla duńskiego filozofa nigdy nie były czczą gadaniną, ale zawsze wyborami w kontekście spraw ostatecznych, wyborami dobra lub zła. Książka prowadzi zarówno po zawiłych ścieżkach wyrafinowanej filozoficznej analizy, jak też – w tekstach odnoszących Kierkegaarda do innych pisarzy – daje możliwość studiów porównawczych, czyli umieszczenia go w szerszym kontekście kulturowym. Duński myśliciel łączył w sobie głębię treści z wirtuozerią formy. Wszystkiemu zaś przyświecał cel nadrzędny jego pisarstwa – uświadomienie nam nieodwracalności naszych wyborów, która winna dodać powagi naszej egzystencji. Do tego, jak należy mieć nadzieję, zachęci czytelników lektura opublikowanej pracy – z recenzji prof. Jana Kłosa.

70,40 zł
49,28 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,12 zł

1 osoba kupiła
5
Mądra Głowa 5-7 lat ' Idę do szkoły' - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
1 osoba kupiła
6
Logistyka międzynarodowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logistyka międzynarodowa
Dostępny27 szt.

Książka przedstawia najnowsze trendy i wyniki badań dotyczące roli logistyki międzynarodowej w biznesie międzynarodowym oraz daje odpowiedź na pytanie, jak dziś zarządzać logistyką w nowoczesnej gospodarce światowej. W publikacji autorka omawia najważniejsze zagadnienia związane z logistyką międzynarodową w kontekście prowadzenia biznesu międzynarodowego. Można znaleźć w niej odpowiedzi na m.in. takie pytania: jakie są aktualne trendy rozwoju logistyki międzynarodowej, jakie są nowe metody i narzędzia niezbędne do tworzenia procesów logistycznych na świecie, jakie znaczenie odgrywa logistyka w międzynarodowej wymianie towarów i usług, jakimi metodami zarządzania logistycznego należy się posługiwać, aby uzyskać przewagę konkurencyjną. Książka adresowana jest zarówno do praktyków, jak i studentów. Szczególnie przydatna może być dla dyrektorów generalnych oraz zarządzających, dyrektorów oraz kierowników ds. logistyki, dyrektorów oraz kierowników działów handlowych, szefów departamentów produkcji i zaopatrzenia oraz szefów departamentów odpowiedzialnych za organizację dystrybucji w branży FMCG.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

7
Maraton Ryszard Grobelny w rozmowie z Michałem Kopińskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maraton Ryszard Grobelny w rozmowie z Michałem Kopińskim
Niedostępny
Brak

Ryszard Grobelny w rozmowie z Michałem Kopińskim Jak się „robiło” politykę na początku lat dziewięćdziesiątych? Co w Poznaniu jest ważniejsze: budowa tras tramwajowych i ścieżek rowerowych czy kolejnych dróg dla samochodów? Ilu polityków dzwoni do prezydenta z prośbą o zatrudnienie w urzędzie ich znajomych? Jak nie zwariować przez dziesięć lat życia z zarzutami i oskarżeniami prokuratorów? Dlaczego najważniejsza jest ta papuga, do której pozostałe mówią: Szefie? Na te – i setki innych – niełatwe pytania odpowiada w wywiadzie rzece prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Skąd wziął się w polityce? W 1990 roku 27-letni doktorant, poznaniak z krwi i kości, przyszedł na spotkanie jednego z Komitetów Obywatelskich. Choć trafił tam zupełnym przypadkiem, został, a kilka miesięcy później wszedł do Rady Miasta. Prezydentem Poznania w 1998 roku też został po trosze zbiegiem okoliczności – ówczesny szef wielkopolskiej Unii Wolności uparł się, że miastem ma rządzić ktoś z tej partii. Później już nic nie było dziełem przypadku. Ryszard Grobelny od ponad dwóch dziesięcioleci wygrywa wszystkie wybory, w których startuje. W Poznaniu i Wielkopolsce jest rozpoznawalny jak coca-cola. Jest też najbardziej znanym, obok Hanny Gronkiewicz-Waltz i Rafała Dutkiewicza, samorządowcem w Polsce. Ryszard Grobelny – urodzony w 1963 roku w Poznaniu. Absolwent VIII LO im. Adama Mickiewicza i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W młodości zapalony sportowiec – piłkarz ręczny i lekkoatleta, obecnie biegacz i triathlonista. Po studiach rozpoczął pracę naukową na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, gdzie zajmował się przede wszystkim tematyką samorządu. W 1990 roku do teorii dodał praktykę – został radnym, a w 1992 roku wszedł do zarządu miasta. Wybierany na prezydenta Poznania: w 1998 roku przez radnych oraz w latach 2002, 2006 i 2010 w wyborach bezpośrednich. Od 2003 roku prezes Związku Miast Polskich.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

8
Udręka i ekstaza. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Udręka i ekstaza. Audiobook
Irving Stone, Aleksandria
Dostępny15 szt.

Michał Anioł to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych twórców nie tylko renesansu ale i artystów w ogóle. Malarz, rzeźbiarz i architekt przez swoje długie i ciekawe życie tworzył z nadludzką pasją, zrozumiałą tylko dla wielkich mistrzów. Autor tej zbeletryzowanej biografii prowadzi nas przez pracownie, w których uczył się Michał Anioł, zapoznaje nas z najważniejszymi ludźmi epoki, a także pokazuje nam genezę i pasję tworzenia dzieł Buonarrotiego. A przecież Udręka i ekstaza to nie tylko dogłębna i fascynująca historia jednego człowieka, to pasjonujący obraz całej epoki. Warto wybrać się wraz ze Stonem w podróż po renesansowej Florencji, Rzymie i całej włoskiej Toskanii. Irving Stone – amerykański pisarz znany ze swoich zbeletryzowanych biografii malarzy, pisarzy czy naukowców na stałe zapisał się w kulturze światowej dzięki swej twórczości. Jego przetłumaczone na wiele języków powieści miały także swoje filmowe adaptacje. Stone jest autorem miedzy innymi Udręki i ekstazy – historii życia i twórczości Michała Anioła, Pasji utajonych – powieści o Zygmuncie Freudzie, Żeglarza na koniu – biografii Jacka Londona czy Pasji życia – historii losów Vincenta van Gogha. Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle'a.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

9
Zbiór zadań Feynmana wykłady z fizyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań Feynmana wykłady z fizyki
Dostępny39 szt.

Ponad czterdzieści lat po pierwszym wydaniu Feynmana wykładów z fizyki zainteresowanie książką nie słabnie. Po raz pierwszy zadania do wszystkich części tego dzieła są zebrane w jednym tomie i opublikowane z (prawie) kompletnym zestawem odpowiedzi. Zadania odpowiadają kolejnym tematom wykładanym przez Feynmana, począwszy od mechaniki, poprzez optykę, termodynamikę, elektryczność i magnetyzm, po zagadnienia fizyki współczesnej. W ramach każdego tematu lub działu zadania są ułożone według stopnia ogólności lub trudności. Są to dowody lub uogólnienia, zadania proste, pośrednie, bardziej wyrafinowane i skomplikowane. Dowody i uogólnienia stanowią zazwyczaj uzupełnienie prowadzonych w czasie wykładów rozważań, których wyniki mają być rozumiane i stosowane przez studenta. Znaczna część zadań powstała w związku z pierwotnym cyklem wykładów Feynmana. Wiele zostało zaadaptowanych na podstawie problemów egzaminacyjnych. Niektóre zostały sprawdzone i zweryfikowane przez wiele osób. Książkę, podobnie jak Feynmana wykłady z fizyki, docenią zarówno studenci, jak i naukowcy oraz wszyscy interesujący się fizyką. Informacje na temat Feynmana wykładów z fizyki oraz Zbioru zadań do wykładów można znaleźć na stronie feynman.pwn.pl

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

10
Podstawy rekonstrukcji wypadków drogowych Pojazdy samochodowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy rekonstrukcji wypadków drogowych Pojazdy samochodowe
Dostępny2 szt.

Podręcznik akademicki poświęcony rekonstrukcji wypadków drogowych. Opisano podstawy mechaniki ruchu samochodu w sytuacjach krytycznych oraz przebieg i charakterystykę wypadku drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem procesów hamowania, wywracania i zderzenia (także z pieszym). Przedstawiono najważniejsze zagadnienia z zakresu medycyny wypadkowej i biomechaniki. Podano zasady opracowywania opisu i dokumentacji miejsca wypadku. Zaprezentowano stosowane metody analizy jego przebiegu (obliczeniowe, graficzne i wspomagane komputerowo), ilustrując wykład konkretnymi przykładami z praktyki sądowej. Odbiorcy książki: studenci kierunków samochodowych i transportowych wyższych uczelni technicznych, rzeczoznawcy, biegli sądowi, funkcjonariusze wydziałów ruchu drogowego Policji, prokuratorzy, pracownicy firm ubezpieczeniowych.

73,50 zł
56,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,90 zł

11
Furia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furia
Niedostępny
Brak

Furia – seksualna, edypowa, polityczna, magiczna, brutalna – dźwiga nas na szczyty finezji i strąca w głębie ordynarności. Oto, co ukrywamy pod powłoką ucywilizowania: przerażające ludzkie zwierzę, zarozumiałego, nieprześcignionego, autodestrukcyjnego pana stworzenia. Malik Solanka, historyk idei, kolekcjoner i twórca lalek, pewnego dnia odchodzi od swego życia, porzuca rodzinę i ucieka do Nowego Jorku. Odkrył w sobie furię i boi się, że stał się niebezpieczny dla tych, których kocha. Połknij mnie, Ameryko, i natchnij mnie spokojem, modli się. Ale tu furia jest wszędzie dookoła. Tymczasem jego własne pragnienia, emocje i myśli też zaczynają szaleć. „Furia” to dzieło kipiące energią – bezlitosna, bardzo czarna komedia, a zarazem głębokie studium najciemniejszej strony ludzkiej natury i historia miłosna o hipnotycznej sile. To także zadziwiający portret Nowego Jorku. Salman Rushdie urodził się w 1947 roku w Indiach. Od czternastego roku życia mieszkał w Wielkiej Brytanii, potem także w Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentem Cambridge. Zadebiutował w 1974 roku powieścią „Grimus”. Międzynarodową sławę przyniosły mu dopiero opublikowane w 1981 roku „Dzieci północy”, które zdobyły Nagrodę Bookera, a następnie w roku 1993 Bookera Bookerów i w roku 2008 Best of the Booker. W 1988 roku ukazały się „Szatańskie wersety” – jego najsłynniejsza powieść. Rushdie jest laureatem wielu nagród literackich. W 2006 roku odwiedził Polskę. Królowa Elżbieta II nadała mu w 2007 roku szlachectwo. Spośród utworów Rushdiego REBIS wydał następujące powieści: „Grimus”, „Dzieci północy” – na podstawie których Deepa Mehta nakręciła film wg scenariusza samego autora – „Ostatnie westchnienie Maura”, „Wstyd”, „Ziemia pod jej stopami”, „Furia”, „Śalimar klaun”, „Czarodziejka z Florencji”, „Harun i Morze Opowieści”, „Luka i Ogień Życia”, zbiór opowiadań „Wschód, Zachód” oraz zbiór esejów i tekstów krytycznych „Ojczyzny wyobrażone”. Wspomnienia pisarza z okresu obowiązywania fatwy – zatytułowane „Joseph Anton. Autobiografia” - REBIS wydał w 2012 roku, w dniu światowej premiery książki. Po dwudziestu latach od pierwszej polskiej edycji REBIS opublikował nowy polski przekład „Szatańskich wersetów”.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

12
Francais langue juridique niveau avance. Książka + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francais langue juridique niveau avance. Książka + CD
Dostępny5 szt.

Unikalny podręcznik przeznaczony dla osób posługujących się językiem francuskim na poziomie B1-B2, a w szczególności dla tych, którzy planują podjęcie studiów prawniczych we Francji (np. studentów korzystających z programu Erasmus), a także tłumaczy czy prawników, którzy chcieliby zgłębić język prawniczy, uzyskać podstawowe informacje dotyczące francuskiego prawa i poznać strukturę autentycznych dokumentów prawnych. Wykładowcy i studenci znajdą tu kompletny materiał umożliwiający przygotowanie do egzaminu DFP (Diplome de Francais Professionnel option juridique). Książka składa się z siedmiu rozdziałów poświęconych kolejnym dziedzinom prawa. Liczne ćwiczenia zamieszczone w każdym rozdziale dotyczą czterech podstawowych kompetencji językowych ocenianych na egzaminie DFP. Na końcu podręcznika umieszczono klucz do ćwiczeń oraz słowniczek z tłumaczeniem francuskich pojęć na język angielski, hiszpański i polski. Publikacja może służyć jako podręcznik na specjalistycznych kursach językowych, a także jako samouczek do samodzielnej nauki języka prawniczego.

90,70 zł
79,82 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,88 zł

13
Walcz z rakiem! Naturalne metody leczenia i przeciwdziałania nowotworom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walcz z rakiem! Naturalne metody leczenia i przeciwdziałania nowotworo...
Niedostępny
Brak

Międzynarodowy bestseller, który tysiącom ludzi pomógł wygrać z chorobą, a wielu innym jej uniknąć! Słowem „rak” określamy dziś około trzystu różnych schorzeń, na skutek których w organizmie pojawiają się zwyrodnienia o charakterze złośliwym. O raku mówi się, że jest chorobą cywilizacyjną. Istnieje co najmniej tyle samo teorii o przyczynach jego występowania, co sposobów leczenia i profilaktyki. Dr Andrea Flemmer, znana biolożka i dietetyczka, zwraca uwagę, że mimo szczególnego charakteru chorób nowotworowych ludzki organizm ma wiele możliwości, aby samodzielnie się przed nimi bronić. Możemy i powinniśmy jednak wspomóc go odpowiednią dietą, aktywnością fizyczną oraz naturalnymi specyfikami i kuracjami. Autorka bynajmniej nie odwodzi chorych od konwencjonalnych metod leczenia raka, proponuje natomiast ich uzupełnienie o sposoby naturalne i zdrowy tryb życia. Według dr Flemmer nie tylko możemy w ten sposób zapobiec nowotworowi, ale też wspomóc organizm w walce z już zaistniałą chorobą. W książce znajdziesz: • opis skutecznej diety przeciwnowotworowej, • liczne przepisy na smaczne dania antynowotworowej kuchni, • spis polecanych przez autorkę popularnych ziół, grzybów i leczniczych przypraw, • listę produktów – lekarstw, terapii i suplementów diety – NIEpolecanych przez autorkę, • propozycje terapii wspomagających leczenie raka, np. tlenowej, enzymatycznej, organoterapii czy hipertermii, • porady, jak złagodzić objawy lub zapobiec skutkom ubocznym leczenia raka.

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

14
Piersi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piersi
Niedostępny
Brak

Dlaczego kobiety mają duże piersi? Po to, by mogły karmić mlekiem swoje dzieci! Nasza nauczycielka nie ma dzieci, a ma biust. Mężczyźni też mają piersi! Ale nie ma w nich mleka! Piersi to drugi tom serii książek o ludzkim ciele stworzona przez japońskiego autora Gen-ichiro Yagyu. Książka w zabawny i zrozumiały dla najmłodszych dzieci sposób wyjaśnia, jak działają piersi.

29,00 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

15
Moich pór roku cztery... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moich pór roku cztery...
Niedostępny
Brak

"Moich pór roku cztery" to efekt tęsknoty za ukochana, rodzimą przyrodą i nostalgiczne nad nią zamyślenia z perspektywy przebywającej na obczyźnie, wrażliwej, polskiej duszy....?

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

16
Bądź silny i oważny / Be strong and brave - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź silny i oważny / Be strong and brave
Dostępny24 szt.

Wersja polsko-angielska.? Album prezentujący osiągnięcia w dziedzinie sportu, żydowskie kluby sportowe Warszawy, rozwój kultury fizycznej...Wersja polsko-angielska?

98,00 zł
79,38 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,62 zł

17
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami
Niedostępny
Brak

Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami“ to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna. Spis treści: Charles Perrault: Śpiąca królewna, Wróżki Alan A. Milne: Kubuś Puchatek (Rozdział IX) Jan Grabowski: Puc, Bursztyn i goście (fragmenty) Wanda Chotomska: Legenda o Smoku ze Smoczej Jamy, Legenda o Złotej Kaczce Joanna Papuzińska: Nasza mama czarodziejka (fragmenty) W serii: „Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami“, „Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami“, „Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami“.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

18
Fashion People. Poland - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fashion People. Poland
Niedostępny
Brak

Książka Fashion People dedykowana jest wszystkim, dla których moda stanowi ważną część życia, służy podkreślaniu ich indywidualnego stylu i wyrażaniu osobowości. album zawiera fotografie osób, których stylizacje nie pozwalają przejść obok nich obojętnie.

79,00 zł
55,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

19
Puzzle 100 elementów. Arielka. Zabawa w chowanego - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Arielka. Zabawa w chowanego
Trefl, 100
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy puzzle 100 elementów z syrenką Arielką. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

20
Demokrator - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demokrator
Dostępny10 szt.

Matrix pisany cyrylicą „Gociek odważył się poprowadzić Demokratora w oryginalnej stylizacji na rosyjską skazkę wykręconą w narzędzie totalitarnej propagandy. Ironia tego chwytu jest bardziej przewrotna, niż sugerują doraźne odczytania powieści; one z czasem zblakną, a pozostanie mocna metafora XXI-wiecznej postdemokracji”. – Jacek Dukaj „Demokrator to powieść fantastyczna. Ale, Towarzyszu Gociek, uważajcie! Jeśli Wasza kniga wpadnie w ręce Władimira Władimirowicza, może być z Wami krucho. Przed drzwiami mogą pojawić się „zielone ludziki”, a sąsiedzi ogłoszą referendum w sprawie eksmisji z mieszkania”. – Bogdan Rymanowski, „faszysta z Polszy” „Gociek zadebiutował potężną powieścią. Wszystko w niej zaskakuje: temat, jego ujęcie, forma i humor. Jest Demokrator pamfletem na dzisiejszą Rosję i wczorajsze Sowiety, na wielkoruski szowinizm, kult siły i robienie w bambuko społeczeństwa, na wielkoskalowość wszystkiego: oszustwa, zbrodni i nadużyć władzy”. – Marek Oramus

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

21
Mądra Głowa 9-11 lat 'Sprawny umysł' - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
25,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

22
Atlas anat.klinicznej pol.-ang.McMinn&Abrahams - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
179,00 zł
Powiadomienie
23
Mądra Głowa 6-8 lat 'Sprytny uczeń' - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
24
Mądra Głowa 4-6 lat 'Zdolny przedszkolak' - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
25
Puzzle 160 elementów. My Little Pony. Equestria Girls. Na balu - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 160 elementów. My Little Pony. Equestria Girls. Na balu
Trefl, 160 elementów
Niedostępny
Brak

Puzzle 160 elementów z bohaterami serialu animowanego „My Little Pony. Equestria Girls”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

12,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,9%
oszczędzasz 1,21 zł

26
Sprawdzian na 100%. Repetytorium szóstoklasisty. Język angielski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdzian na 100%. Repetytorium szóstoklasisty. Język angielski
Niedostępny
Brak

Repetytorium szóstoklasisty „Sprawdzian na 100%” umożliwia uczniom klas szóstych systematyczne i kompleksowe powtórzenie całego materiału z języka angielskiego w szkole podstawowej. W repetytorium znajdują się ćwiczenia, próbne sprawdziany przygotowane na podstawie informatora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz mapy pojęć porządkujące najważniejsze treści przedmiotowe. Klucze odpowiedzi do wszystkich zadań i testów z repetytorium szóstoklasisty zamieszczono na stronie internetowej www.sprawdzian6.nowaera.pl.

30,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

Wróć do góry