hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.09.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 września 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rozśmieszanki Rozmyślanki Usypianki. Audiobook (Danuta Wawiłow), na drugim Diagnoza rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szkole (Alicja Tanajewska, Renata Naprawa, Dorota Kołodziejska). Kolejny produkt to Drogocenni w oczach Boga (Krzysztof Osuch) oraz Klątwa Wendigo (Rick Yancey).
1
Rozśmieszanki Rozmyślanki Usypianki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozśmieszanki Rozmyślanki Usypianki. Audiobook
Danuta Wawiłow, Wydawnictwo Buka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Rewelacyjna płyta! Obok tych powszechnie znanych wierszy znalazłam tu kilka nieznanych i kapitalnych rymowanek. Klasą przypominają nonsensy Pana Leara czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Z wierszyków Wawiłow wychodzi cała armia dziwolągów, co to „śpią w kaloszach, a kąpiel biorą we frakach”, „głowę mają z sera żółtego, a uszy z pierogów z wiśniami”, „chodzą w jednym bucie, a w lodówce mają pingwina”. Polecam zwłaszcza wierszyk dziewiąty brawurowo wykonany przez Macieja Stuhra oraz niedorzeczną rymowankę pod tytułem „Raz chomik marchewkę wcinał”. Niektóre utworki oprawiono muzycznie z wielką starannością, przez co stają się rytmiczną melodeklamacją – prawie piosenką. Do płyty dołączono zeszycik z zagadkami i miejscem na własną ilustrację ulubionego wiersza. Recenzja Joanny Olech opublikowana na łamach czasopisma „Dziecko”. Audiobook zawiera 44 wiersze z muzyką, wiek 3+, czas trwania 49:45 Nagroda główna w VI edycji konkursu Świat przyjazny Dziecku, 2008 Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie na Książkę do Słuchania Roku, 2009 Wyróżnienie w konkursie SUPER PRODUKT – HIT 10 LAT w konkursie Świat przyjazny Dziecku 2012

38,00 zł
32,30 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

2 osoby kupiły
2
Diagnoza rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnoza rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szk...
Dostępny
82 szt.

Program do diagnozy i obserwacji dzieci przedszkolnych stanowi opis sposobu realizacji celów kształcenia i zadań ustalonych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Zawiera szczegółowe cele kształcenia i wychowania, treści zgodne z treściami nauczania zawartymi w podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz sposoby osiągania celów kształcenia i wychowania z uwzględnieniem możliwości indywidualizacji pracy w zależności od potrzeb i umiejętności dzieci. Niniejsza publikacja została przygotowana zgodnie z obecnie funkcjonującym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 803). Książka ta jest jedną z trzech publikacji, które tworzą komplet materiałów służących do przeprowadzenia diagnozy rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szkole. Do kompletu tego należą także:o A. Tanajewska, R. Naprawa, D. Kołodziejska, Diagnoza rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szkole. Arkusz monitoringu rozwoju dziecka przedszkolnego, A. Tanajewska, R. Naprawa, D. Kołodziejska, Diagnoza rozwoju dziecka przedszkolnego przed rozpoczęciem nauki w szkole. Karty pracy.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
3
Drogocenni w oczach Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drogocenni w oczach Boga
Dostępny
1 szt.

Przeglądając szczegółowy spis treści, łatwo się zorientujemy, o czym dokładniej traktują rozważania. Będzie dość dużo o szukaniu Boga, o radości i jej motywach; o znajdowaniu sensu; o pragnieniu życia i szczęścia; o wierze, która zadziwia samego Jezusa; o wolności i wybieraniu; o przejmującej alternatywie, sformułowanej (za poetą) aż tak dosadnie: "Bóg albo… słoma w naszych głowach!". I o tym, że w tym krótkim życiu objawia się nam Trójca Boskich Osób! Druga część traktuje o tym, jak i czego uczymy się od Jezusa. Trzecia zaś "skonfrontuje" nas zarówno z wymogami, jak i z pięknem życia, właściwego komuś, kto nosi zaszczytne imię chrześcijanina!

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
4
Klątwa Wendigo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klątwa Wendigo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Drugi tom serii „Monstrumolog” Ricka Yanceya – powieść łącząca w sobie elementy nocnego koszmaru, przygód Sherlocka Holmesa i grozę rodem z „Milczenia owiec” Tym razem Will Henry i jego mistrz udają się w dzikie ostępy Kanady, by na prośbę byłej narzeczonej doktora Warthropa zbadać sprawę Wendigo, mitycznego stworzenia żywiącego się ludzkim mięsem. Choć początkowo naukowiec nie daje wiary podaniom, szybko musi zweryfikować swoje poglądy. Wendigo, istota, o której wspominali niegdyś Indianie, istnieje naprawdę. Ani żywy, ani martwy, poluje na ludzi, by nasycić swój nieludzki głód.

37,90 zł
27,29 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

5
Time Out. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Out. Tom 3
Dostępny
2 szt.

Koherencja to największa sieć, jaka kiedykolwiek istniała. Bycie jej częścią oznacza koniec samotności. Bycie poza nią oznacza wykluczenie... Kiedy w mediach pojawia się reklama nowego gadżetu, który umożliwia ludziom komunikowanie sie między sobą właściwie bez wysiłku, Christopher jest przerażony. Oto Koherencja znalazła sposób, by prawie od niechcenia wciągnąć w sieć miliony ludzi. Lifehook błyskawicznie zyskuje popularność. Przyciąga głównie młodzież złaknioną kontaktów z innymi. Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na Lifehook szybko stają się pariasami. Christopher wie, że musi zaatakować Koherencję jak najprędzej, zanim będzie za późno. Ale by zniszczyć globalną sieć, musi uderzyć w miejscu, gdzie znajduje się samo serce konstruktu. Zarówno on, jak i Serenity wiedzą, że szanse na powodzenie akcji są znikome, jeśli jednak nie zaryzykują, niedługo nie będzie nikogo, kto pozostałby niepodłączony.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6
Strach i pogromca potworów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strach i pogromca potworów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. Strach i pogromca potworów opowiada o niebezpieczeństwach płynących z ignorowania własnego strachu, a także o tym, co się dzieje, gdy nie potrafimy zapanować nad swoim lękiem. Książka zawiera „Instrukcję obsługi strachu”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

7
Radość i wyspa Hop-Siup - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radość i wyspa Hop-Siup
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5–9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. Radość i wyspa Hop-Siup opowiada o tym, dlaczego radość jest w życiu koniecznie potrzebna i co nam grozi, gdy zaczynamy ją lekceważyć. Książka zawiera „Instrukcję obsługi radości”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, zazdrość i wstyd. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

8
Złość i smok Lubomił - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złość i smok Lubomił
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.13

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. Złość i smok Lubomił opowiada o tym, co tracimy, gdy nie dopuszczamy do głosu złości, a także co się dzieje, jeśli nie potrafimy nad nią zapanować. Książka zawiera Instrukcję obsługi złości, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają smutek, strach, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

9
Phil Jackson 11 pierścieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phil Jackson 11 pierścieni
Niedostępny
Brak

Tajniki sukcesu najwybitniejszego trenera w historii NBA Phil Jackson. To on: ? przekonał Michaela Jordana, że musi zdobywać mniej punktów, ? rozwinął talenty przywódcze Scottiego Pippena, ? zapanował nad wybrykami Dennisa Rodmana, ? wyeliminował słabości Shaquille?a O?Neala, które tak bezlitośnie wykorzystywali rywale, ? natchnął Kobego Bryanta do przemiany w prawdziwego lidera. Dlaczego musiałeś wygrać wszystko już w pierwszym roku i sprawić, że to się wydaje takie łatwe? Teraz wszyscy wyglądamy na głupków, bo nie udało nam się to wcześniej. Jerry Buss, właściciel Los Angeles Lakers, po pierwszym sezonie Phila Jacksona 11 mistrzowskich pierścieni zdobytych dzięki wykorzystaniu mądrości buddyzmu zen, niecenzuralnych cytatów z ?Pulp Fiction? i plemiennych zwyczajów Indian Lakota. Niezliczone anegdoty zza kulis NBA. Inspirujący podręcznik zarządzania ludźmi i osiągania niewyobrażalnych sukcesów. Wszystko w jednej, unikalnej książce.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

10
Zazdrość i wyścigi żółwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zazdrość i wyścigi żółwi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.16

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. Zazdrość i wyścigi żółwi opowiada o korzyściach, jakie możemy odnieść, gdy rozumiemy, co mówi nam odczuwana zazdrość, a także o tym, co się dzieje, gdy uczucie to zaczyna przysłaniać wszystko i wszystkich. Książka zawiera „Instrukcję obsługi zazdrości” w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

11
Sekretny świat dziewczyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretny świat dziewczyn
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Faceci sprawiają więcej problemów niż (byłe) najlepsze przyjaciółki! Marylin świetnie wie, że bycie cheerleaderką wiąże się z pewnymi obowiązkami. Trzeba się uśmiechać, przyjaźnić się z właściwymi ludźmi i mieć nienaganny manicure. Ale to nie wszystko... Oprócz nakazów są jeszcze zakazy. Nie rozmawiaj z tym i tamtym, nie spotykaj się z niewłaściwymi chłopakami, na przykład z Benjaminem, przewodniczącym szkolnego samorządu. Problem w tym, że Marylin naprawdę lubi Banjamina i zrobi wszystko, byle tylko przekonać do niego inne cheerleaderki. Ale Kate problemy Marylin są po prostu idiotyczne. Kate jest Kate i, jeśli komuś się to nie podoba, to do widzenia. Ostatnio Kate spędza dużo czasu z przystojnym Matthew, który, tak jak ona, interesuje się muzyką. Gdy chłopak mówi jej, że szkolne radio potrzebuje dofinansowania ze strony samorządu, Kate obiecuje, że zrobi wszystko, by tylko mu pomóc. Marylin i Kate są w kropce i tylko jedna z nich może osiągnąć swój cel... Ale czy naprawdę jest o co walczyć? Może obydwie uparły się, by zdobyć coś, na czym tak naprawdę wcale im nie zależy?

18,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

12
Sekretne sprawy dziewczyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretne sprawy dziewczyn
Dostępny
8 szt.

Kate i Marylin, niegdyś papużki nierozłączki, oddalają się od siebie coraz bardziej. Obydwie są już w gimnazjum i coraz więcej je różni. Marylin jest cheerleaderką, maluje paznokcie, ma fioła na tle swojej fryzury i zrobi wszystko, by zyskać popularność. Kate jest jej zupełnym przeciwieństwem, zamiast baletek nosi glany, nie chodzi na imprezy, gra na gitarze i nawet pisze własne piosenki... Obydwie tęsknią za czasami, gdy rozumiały się bez słów, wiedzą jednak, że obydwie zmieniły się za bardzo, by wrócić do tego, co było... Jednak stara przyjaźń pozostaje przyjaźnią, nabiera tylko innego odcienia.

18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

13
Sekretny język dziewczyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretny język dziewczyn
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Kate i Marylin to papużki nierozłączki, przyjaciółki od zawsze i na zawsze Nie potrzebowały słów, żeby się zrozumieć, jedna kończyła zdanie za drugą. Czy to możliwe, żeby z dnia na dzień przestać rozmawiać z kimś, z kim spędziło się całe życie? Kate myślała, że nie, że ciche, silniejsze niż wszystko porozumienie przetrwa wieki. Ale nagle Marylin zaczęła obsesyjnie interesować się stanem paznokci u nóg (własnych, kupiła kolejny lakier) oraz karierą cheerleaderki (i innymi cheerleaderkami). Na dodatek uznała, że Kate jest beznadziejnie dziecinna i nie ma pojęcia, co naprawdę się w życiu liczy... Kryzys, przez wielkie K. Tak naprawdę zarówno Kate, jak i Marylin mają już dość milczenia, dość wytykania sobie błędów. Obydwie chciałyby, by wszystko było jak dawniej – tyle tylko, że żadna nie umie zrobić pierwszego kroku. Słodko-gorzka, przedstawiona z różnych punktów widzenia opowieść o dojrzewaniu, przyjaźni i zmianach, które zachodzą w życiu każdej nastolatki.

18,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

14
Smutek i zaklęte miasto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smutek i zaklęte miasto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.19

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5-9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. Smutek i zaklęte miasto opowiada o fatalnych konsekwencjach unikania smutku za wszelką cenę, a także o tym, jak uczucie to może zawładnąć naszym życiem. Książka zawiera „Instrukcję obsługi smutku”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, strach, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

15
Wstyd i latający śpiwór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstyd i latający śpiwór
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Uczucia są czymś naturalnym. Gdy jesteśmy świadomi tego, co czujemy, i potrafimy to w odpowiedni sposób wyrażać, życie nabiera głębi, a relacje z innymi ludźmi – pełni. Jeśli jednak ignorujemy uczucia bądź się ich boimy, zaczynają się kłopoty. Nawet najbardziej rozwinięty intelekt nie zastąpi inteligencji emocjonalnej. Seria bajek o uczuciach ma na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka. Opowieści są pomyślane tak, by uczyły rozpoznawania, akceptowania i właściwego okazywania uczuć. Są adresowane głównie do dzieci w wieku 5–9 lat, ale także dorosłym przyniosą użyteczną wiedzę na ten temat. Wstyd i latający śpiwór opowiada o pożytkach, jakie wynikają ze zdrowego wstydu, a także o jego destrukcyjnej sile pojawiającej się wtedy, gdy wstydzimy się nadmiernie. Książka zawiera „Instrukcję obsługi wstydu”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają złość, smutek, strach, zazdrość i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

16
Biblijne kłosy z gratulacyjnych snopów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblijne kłosy z gratulacyjnych snopów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Istnieje wśród pracowników nauki piękny zwyczaj ofiarowywania jubilatom z okazji różnych jubileuszów Księgi Pamiątkowej - pracy zbiorowej, do której składają swoje opracowania wszyscy, którzy pragną uczcić jubilata. W ten sposób powstaje wiele zbiorowych opracowań, często o bardzo zróżnicowanej problematyce, której zwornikiem jest nie wspólny temat, ale określona osoba. Księgi Pamiątkowe najczęściej rozprowadzane są w określonych środowiskach i stosunkowo rzadko docierają do szerszego grona czytelników. Istniejące zestawy bibliograficzne pozwalają wprawdzie odnaleźć prace na określony temat, co nie zmienia jednak ich rozproszenia. Autor niniejszego zbioru często zamieszczał swoje opracowania w Księgach Pamiątkowych. Obecnie pragnie zebrać ten plon we wspólnym tomie, gdyż może on okazać się pożyteczny dla wielu, których trud szukania w rozproszonych źródłach mógłby zniechęcić do zapoznania się z konkretną tematyką. Nawiązując do symboliki plonu, można przyjąć, że poszczególne Księgi Pamiątkowe to swego rodzaju snopy bogate wszechstronną wiedzą, a artykuły w nich zamieszczone to pojedyncze kłosy. Te kłosy pragniemy wyjąć ze snopów, nazwanych tu gratulacyjnymi ze względu na charakter prac zbiorowych, z których pochodzą i zestawić w pewnej kolejności, która ze względu na tematykę wydaje się logiczna. Zbiór ten z pewnością zostanie przyjęty przychylnie i pomoże w rozwijaniu wiedzy biblijnej.

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

17
Skuteczny e-mail marketing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczny e-mail marketing
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.08

Szukasz sprawdzonych narzędzi do efektywnych kampanii e-mail marketingowych? Potrzebujesz praktycznych porad w zakresie tworzenia skutecznych i atrakcyjnych e-mailingów oraz newsletterów? Ta książka ci w tym pomoże! W sposób kompletny i przejrzysty objaśni zasady tworzenia strategii e-mailingowych. Dowiesz się, jak skłonić odbiorcę do otworzenia właśnie twojej wiadomości oraz jak zoptymalizować kampanię, aby zwiększyła się jej skuteczność. Spraw, by twoje e-mailingi wyróżniały się spośród setki innych, a statystyki otwarć i kliknięć szybowały w górę! Powiększ swoją bazę oraz z sukcesem sprzedawaj produkty! Dzięki poradnikowi: • poznasz 10 zasad konstrukcji mailingów reklamowych, dzięki którym przyciągniesz uwagę odbiorcy, • dowiesz się, jak stworzyć własną bazę wysyłkową i skłonić internautów do podania adresu e-mail, • poznasz dobre i złe przykłady e-mailingów, dzięki czemu zaczniesz stosować najlepsze praktyki i nauczysz się unikać najczęstszych błędów, • znajdziesz przepis na skuteczny landing page, który pomoże ci rozbudować bazę, • zrozumiesz, jak mierzyć skuteczność e-mailingu i jak przeprowadzać testy A/B. Artur Maciorowski – konsultant, trener i publicysta w zakresie e-marketingu. Od 16 lat w branży internetowej. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej eCode i redaktor prowadzący magazynu „Online Marketing Polska”.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

18
Rywalki. Tom 3. Jedyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rywalki. Tom 3. Jedyna
Dostępny
3 szt.

Ostatnia część bestsellerowej trylogii. America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce Eliminacji. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć. A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los Illei może spoczywać właśnie w rękach Ami. Czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców Illei? Kiera Cass – autorka bestsellerowej serii „Rywalki”. Ukończyła historię na Radford University. Dorastała w Południowej Karolinie, a obecnie mieszka w Christiansburg w stanie Wirginia z mężem inżynierem elektrykiem, synem z obsesją na punkcie samochodów i córką kochającą księżniczki. Jak sama twierdzi, jest także cenioną klientką w lokalnym sklepie z babeczkami.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

19
Cormac McCarthy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cormac McCarthy
Dostępny
23 szt.

Trzecia książka z serii Mistrzowie Literatury Amerykańskiej, poświęcona twórczości Cormaca McCarthy`ego, uznawanego za jednego z czterech, obok Thomasa Pynchona, Dona DeLillo i Philipa Rotha, najważniejszych powieściopisarzy amerykańskich. Jego styl bywa niekiedy porównywany do twórczości Williama Faulknera i Hermana Melville`a. Cormac McCarthy, jeden z najbardziej oryginalnych twórców literatury amerykańskiej po II wojnie światowej, urodził się w 1933 roku w Providence w stanie Rhode Island, a wychował w Knoxville w Tennessee. Debiutancką powieść Strażnik sadu wydał w 1965 roku. Ta książka - jak i kolejne trzy osadzone w przedwojennych lub późniejszych realiach Południa - wpisuje się w regionalną tradycję literacką, odzwierciedlając zarazem znamienne dla tego pisarza zakorzenienie w konstrukcjach archetypowych, symbolicznych bądź mitycznych. Gdy McCarthy przeniósł się w latach 70. na Południowy Zachód - najpierw osiadł w Teksasie, a potem w Nowym Meksyku, gdzie mieszka do dziś - zmienił scenerię swoich powieści i sięgnął po szczególny amerykański rodzaj pisarstwa regionalnego, jakim jest western. W kontrowersyjnym Krwawym południku wykorzystał ten gatunek w sposób rewizjonistyczny, a w Rączych koniach - które przyniosły mu sławę - nostalgiczny. Popularność pisarza wzrosła jeszcze bardziej dzięki ekranizacjom dwóch książek wydanych po 2000 roku: To nie jest kraj dla starych ludzi i Drogi. Oprócz dziesięciu powieści McCarthy ma w swym dorobku dwie sztuki teatralne i dwa oryginalne scenariusze filmowe. Jest laureatem ważnych nagród literackich, m.in. National Book Award, National Book Critics? Circle Award, Pulitzera i PEN/Bellow.

34,00 zł
28,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,44 zł

20
Otwórz serce, zamiast łamać sobie głowę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otwórz serce, zamiast łamać sobie głowę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.24

Bestsellerowa książka znanej psychoterapeutki niemieckiej o skupionej na ciele pracy z sercem. To technika skoncentrowanego postrzegania, w której poprzez obserwację objawów fizycznych i reakcji własnego organizmu, odkrywa się w sobie te wyparte uczucia, które stoją za aktualnymi problemami życiowymi, lecz są głęboko schowane w pokładach podświadomości. Gdy uświadomimy sobie te emocje i otworzymy na nie swoje serce (rozumiane jako centrum uczuć człowieka), będziemy w stanie rozwiązać problemy wewnętrzne oraz takie, które wynikają z uwarunkowań zewnętrznych, a także przezwyciężyć konflikty i uruchomić proces samouzdrawiania. Metodę Safi Nidiaye mogą z powodzeniem stosować świadome osoby ze wszystkich grup wiekowych. Safi Nidiaye (ur. w 1951 r. we Fryburgu Bryzgowijskim w Niemczech) jest jedną z najbardziej poczytnych niemieckojęzycznych autorek w zakresie psychoduchowej pomocy życiowej. Na początku lat 90. rozwinęła na podstawie praktyki medytacyjnej wspomnianą „ześrodkowaną w ciele pracę z sercem” – meto­dę samopostrzegania, która w międzyczasie zyskała szerokie uznanie zarówno w kręgach czytelników, jak i wśród terapeutów. Z jej pomocą osiągnąć można rozwiązanie problemów życiowych, uwolnienie od wielu dolegliwości fizycznych, a także przebudzenie z fałszywych identyfikacji. Safi Nidiaye mieszka obecnie w Pirenejach wraz z mężem, malarzem Francisem Gabrielem. Autorka przekazuje zasady ześrodkowanej w ciele pracy z sercem podczas pięciodniowych intensywnych seminariów, a także w czasie kursów wakacyjnych. Oprócz tego kształci zainteresowane metodą osoby oraz terapeutów, którzy chcą popularyzować tę unikatową technikę w szerszych kręgach. „Wasze serce jest rdzeniem Waszej istoty. Jest ono miejscem, w którym jesteście w pełni sobą, a zarazem połączeni ze wszystkim, co istnieje. To, co – jak mówi Biblia – „myślicie w sercu”, jest tym, co naprawdę myślicie. To, co czujecie w sercu, to Wasze prawdziwe, najgłębsze, autentyczne uczucia. To, za czym tęskni Wasze serce, jest tym, za czym tęsknicie w rzeczywistości. To, co wiecie w Waszym sercu, jest wewnętrzną pewnością, którą odczuwacie w środku Waszego jestestwa. W sercu mieszka Wasza prawda. I naturalnie nie ma nic piękniejszego, nic prostszego i nic, co dawałoby większe zadowolenie, niż życie swoją prawdą. Życie tym, co czujemy i wiemy, że nie tylko w większości odpowiada nam samym, ale że w ogóle jest tym, co dla nas właściwe. Jak więc nasz rozum może się temu przeciwstawić?” „Znam wielu ludzi próbujących unikać bólu przez zajmowanie się duchowymi ideami, na przykład starając się sobie wmówić, że wszystko nie jest do końca takie złe, ponieważ nie jest to w ogóle realne (...). Ale to oznacza zaprzeczenie części swojej istoty cierpiącej oddzielnie i w ograniczony sposób. Kończy się to ponownie wyparciem prawdziwych uczuć i według mego doświadczenia nie prowadzi do przebudzenia i oświecenia, lecz przynosi rozłam, pozorną wiedzę i pozorną świętość. Uważamy wówczas, iż wiemy, co jest na rzeczy, zamykając się w istocie sprawy na połowę rzeczywistości.” „Najbardziej pozytywnym ze wszystkich pozytywnych uczuć jest tęsknota. Tęsknota jest najsilniejszą kreatywną siłą w tym Wszechświecie. Tęsknota jest tym, z czego wszystko powstaje. Tęsknota jest tym, co przyciąga do siebie ludzi i rzeczy. Tęsknota jest twórcza. Kiedy tęsknicie za czymś z największej głębi Waszego serca i gdy bez ograniczeń mówicie „tak” tej tęsknocie, stwarza ona wytęsknioną rzeczywistość. Kiedy i w jaki sposób – tego nie da się przewidzieć. Naturalnie, staje się to trudne, gdy Wasza tęsknota obejmuje los innych ludzi, którzy być może mają zupełnie inne pragnienia niż Wy.”

36,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,20 zł

21
Dino Superzaury. Akcja: Kolorowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dino Superzaury. Akcja: Kolorowanie
Dostępny
50 szt.

Trach! Złowrogozaury pozbawiły Dino Jork kolorów! Chwyć do ręki kredki i flamastry i razem z superzaurami uratuj miasto przed strasznymi nieprzyjaciółmi! Superdodatek: Kineograf z 2 niesamowitymi minikreskówkami.

17,00 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

22
Modna szafa. Stylowe stroje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modna szafa. Stylowe stroje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.27

Baw się modą - projektu ubrania, dobieraj dodatki, wymyślaj oryginalne ozdoby. Rysuj, koloru, rozwiązuj zadania. W książce znajdziesz ponad 1000 naklejek! Zanim zaczniesz zabawę wyrwij strony z naklejkami, by mieć je zawsze pod ręką. Znajdziesz na nich także mnóstwo dodatkowych nalepek, których możesz ozdobić to, co tylko chcesz!

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

23
Ahoj, piracie! Zadania i łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ahoj, piracie! Zadania i łamigłówki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Zostań prawdziwym korsarzem - szukaj skarbów, walcz z morskimi potworami i baw się, rysując, kolorując i rozwiązując łamigłówki. W środku znajdziesz 1000 fantastycznych nalepek! Zanim zaczniesz zabawę wyrwij strony z naklejkami, by mieć je zawsze pod ręką. Znajdziesz na nich także mnóstwo dodatkowych nalepek, których możesz ozdobić to, co tylko chcesz!

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

24
Dogs. Bullets & Carnage. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dogs. Bullets & Carnage. Tom 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.07

Einsturzen wykorzystuje Naoto w walce z Heinem. Miecz dziewczyny okazuje się skuteczną bronią przeciwko Rammsteinerowi. Tymczasem Liza, przerażona liczbą ofiar wśród swoich podopiecznych, postanawia działać.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

25
Ewangelia Zaratustry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewangelia Zaratustry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Diagnoza śmierci Boga we współczesnym Nietzschemu świecie, zorientowanym pozytywistycznie i naturalistycznie, była raczej stwierdzeniem czegoś, co dla ówczesnych elit było już coraz bardziej oczywistym faktem. Co teraz? – pyta nas Nietzsche. Czy nawrót do natury? Czy sama natura wystarczy, by określić istotę człowieka, uchwycić jego specyficzną różnicę? Odpowiedź Nietzschego jest tyle zaskakująca, co błyskotliwa: wydaje się on bowiem w tym punkcie zgodzić z krytykowanym przez siebie Darwinem, uznając jednak samą ideę ewolucjonizmu, a w zasadzie jego istotną cechę doskonalenia się gatunków. Temu perfekcjonizmowi poddany musi być także sam człowiek, wykraczający coraz śmielej poza naturę czy społeczny konwenans. Ewolucja, której piewcą jest Nietzsche, wychodzi poza naturalizm Darwina, stając się antropologią Boga-człowieka, antropologią objawioną. Wycofanie się Boga z historii zmusza człowieka do działania, którego niezamierzonym efektem stanie się deifikacja człowieka. Czy ów rozwój ma jednak po śmierci Boga jeszcze jakiś telos? Śmierć Boga jest także uśmierceniem dotychczasowej teleologii, jakie więc drogowskazy wytyczają samotnym wędrowcom kierunek ich wędrówki, kierunek stawania się nadczłowiekiem? Tymi drogowskazami są ludzie wielcy, autorytety ducha, do których Nietzsche zalicza przede wszystkim Jezusa, a przesłanie Zaratustry powtórzy główne filary tego przesłania: doczesny wymiar Królestwa Bożego, do którego kluczem okaże się przebaczenie, i praktykowanie cnoty darzącej, współodpowiedzialność za boski akt tworzenia, którego konsekwencją będzie majeutyczny przekaz (mowy budujące).

54,00 zł
47,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

26
Przyjmujemy Pana Jezusa. Religia. Podręcznik dla 3 klasy szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjmujemy Pana Jezusa. Religia. Podręcznik dla 3 klasy szkoły podsta...
Dostępny
2 szt.

Podręcznik do religii rzymskokatolickiej w 3 klasie szkoły podstawowej. Przeznaczony do nauczania religii na terenie całej Polski. Numer MEN: AZ-1-01/10 „Z Bogiem na ludzkich drogach” – seria podręczników do nauczania religii pod redakcją ks. prof. dra hab Mariana Zająca.

23,90 zł
22,23 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,67 zł

27
ABC ucznia. Tom A. Język polski, historia, kultura i sztuka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC ucznia. Tom A. Język polski, historia, kultura i sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

ABC UCZNIA to repetytorium inne niż wszystkie pozostałe. Jest napisane językiem swobodnym, zrozumiałym dla każdego ucznia. Dlatego czyta się je z przyjemnością, a wiedza sama wchodzi do głowy. Materiał zawarty w ABC UCZNIA został dobrany bardzo starannie. Pozostawiono tylko te wiadomości, które są naprawdę najważniejsze i których nieznajomość zawsze grozi złą oceną. ABC UCZNIA to wyjątkowa pomoc przed lekcją lub dowolnym egzaminem. Jeśli nie masz już czasu na przeczytanie całych notatek, błyskawicznie przeczytaj nagłówki, zawierające istotę opisywanego tematu. ABC UCZNIA to minimum szkolnej wiedzy obowiązujące każdego. Przyda się gimnazjaliście przed końcowym egzaminem, licealiście w trakcie roku szkolnego, maturzyście przed maturą. Każdy uczeń, przez cały okres nauki, musi posiadać pewne minimum wiedzy z całego zakresu szkoły. ABC UCZNIA właśnie tę wiedzę zawiera.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

28
ABC ucznia. Tom B. Biologia, geografia, wiedza o społeczeństwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC ucznia. Tom B. Biologia, geografia, wiedza o społeczeństwie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

ABC ucznia to repetytorium inne niż wszystkie pozostałe. Jest napisane językiem swobodnym, zrozumiałym dla każdego ucznia. Dlatego czyta się je z przyjemnością, a wiedza sama wchodzi do głowy. Materiał zawarty w ABC UCZNIA został dobrany bardzo starannie. Pozostawiono tylko te wiadomości, które są naprawdę najważniejsze i których nieznajomość zawsze grozi złą oceną. ABC ucznia to wyjątkowa pomoc przed lekcją lub dowolnym egzaminem. Jeśli nie masz już czasu na przeczytanie całych notatek, błyskawicznie przeczytaj nagłówki, zawierające istotę opisywanego tematu. ABC ucznia to minimum szkolnej wiedzy obowiązujące każdego. Przyda się gimnazjaliście przed końcowym egzaminem, licealiście w trakcie roku szkolnego, maturzyście przed maturą. Każdy uczeń, przez cały okres nauki, musi posiadać pewne minimum wiedzy z całego zakresu szkoły. ABC UCZNIA właśnie tę wiedzę zawiera.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

29
Pan Bóg kocha dzieci. Religia. Podręcznik dla czterolatków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Bóg kocha dzieci. Religia. Podręcznik dla czterolatków
Dostępny
32 szt.

Podręcznik do nauczania religii dzieci czteroletnich jest odpowiednio dostosowany do wieku najmłodszych.

24,90 zł
23,16 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,74 zł

30
Pędzące jeże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzące jeże
Egmont - gry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.09

Nowa gra twórców hitu Pędzące żółwie! Celem gry jest doprowadzenie jednego z jeży do jego ulubionej przekąski. Gracze mają do dyspozycji specjalne karty, za pomocą których przemieszczają jeże po trasie wyścigu. Gracze przesuwają wszystkie jeże, jednocześnie decydując, jakie karty pozostawią sobie "na ręce". Wygrywa osoba, która na koniec ma w ręku najwięcej kart w kolorze zwycięskiego jeża. Ponieważ żaden z graczy nie wie, na jaki kolor stawiają przeciwnicy, emocje trwają aż do rozstrzygnięcia! O zwycięstwie decyduje dobra taktyka i umiejętność blefowania. Gra spodoba się wszystkim fanom Pędzących żółwi. Ilość graczy: 3-5 Wiek: 6-106 Czas: 30 minut Zawartość pudełka: - plansza - 4 figurki jeży - 55 kart - 36 żetonów punktów - instrukcja

64,90 zł
48,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 16,22 zł

31
Żyj zanim umrzesz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyj zanim umrzesz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

„Daniel Kolenda rzeczywiście bardzo dobrze przedstawił prawdę o woli Bożej. Jest jednym z najmłodszych mężczyzn, o których Joel powiedział, że będą „prorokować” (Jl 3,1). Niesie w sobie potężne namaszczenie mocy ewangelii i wiedzy ewangelii. Ta książka jest tego przykładem. Jest „proroctwem” dla tego pokolenia, wzywając je – wzywając ciebie! – do powstania i wykonywania woli tego, który rządzi czasem i wiecznością. Szczerze polecam ci Daniela Kolendę. Przeczytaj tę książkę więcej niż raz. Bóg wielce ci pobłogosławi i użyje jej, by wyposażyć we wszystko dobre, abyście spełnili wolę jego (Hbr 13,21)”. – Reinhard Bonnke W książce Żyj zanim umrzesz Daniel Kolenda na podstawie Słowa Bożego i własnego doświadczenia pomaga nam odkryć i wypełnić Boże powołanie. Jego rady, które są jednocześnie praktyczne i inspirujące, pokazują: • Pięć sekretów odkrywania woli Bożej, • Jak zacząć poruszać się we właściwym kierunku, • Co zrobić, kiedy Bóg każe nam czekać, • Jak trwać w woli Bożej, I o wiele więcej… Niezależnie, czy Twoja podróż prowadzi na pole misyjne, czy na studia medyczne… czy jesteś budowlańcem, mamą wychowującą dzieci, biznesmenem, nauczycielem, kucharzem, czy pastorem – możesz doświadczyć cudu woli Bożej dla Twojego życia i przygody, jaką dla Ciebie przygotował. Daniel Kolenda jest misjonarzem-ewangelistą, który przyprowadził do Chrystusa ponad 10 milionów ludzi. Jako następca po ewangeliście Reinhardzie Bonnke, jest prezydentem i dyrektorem „Christ for all Nations” – organizacji, która prowadzi największe przedsięwzięcia ewangelizacyjne w historii. Jest też gospodarzem programu telewizyjnego emitowanego w 118 krajach. Ukończył Southwestern University w Lakeland na Florydzie i Brownsville Revival School of Ministry w Pensacola na Florydzie. „Jest to zdecydowanie najbardziej wyczerpująca i praktyczna książka na temat szukania woli Bożej, z jaką się do tej pory spotkałem. Przepełniona jest sugestywnymi ilustracjami zaczerpniętymi ze Słowa Bożego i z osobistych przeżyć autora. Często musiałem zatrzymywać się, aby przemyśleć następujące po sobie wyzwania”. – Pastor Weyne Hilsden, King of Kings Community Church, Jerusalem „Daniel Kolenda wykonał ekspresyjne dzieło na miarę prawdziwego artysty, przypominające obraz na płótnie, na którym każdy ruch pędzla tworzy nową sekwencję kolorystyczna wyrażającą jego duszę. Wierzę, że jest nowo kształtującym się głosem, który pomoże zdefiniować ewangelizację dwudziestego pierwszego wieku”. – Pastor John Kilpatrick, założyciel i prezydent John Kilpatrick Ministries

32,00 zł
24,96 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,04 zł

32
Naklejki piankowe, kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki piankowe, kwiaty
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.16

Samoprzylepne kwiaty z pianki to idealny dodatek do różnego rodzaju prac plastycznych i dekoracji. Można łączyć je z innymi akcesoriami Craft with Fun.

4,80 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,9%
oszczędzasz 0,81 zł

33
Ukraina przed końcem historii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukraina przed końcem historii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.13

Książka Ukraina przed końcem Historii zawiera eseje na temat polityki wobec pamięci prowadzonej przez wybrane państwa, które kandydowały do członkostwa w Unii Europejskiej ? państwa bałtyckie, Chorwację i Hiszpanię. Autor porównuje ich polityki pamięci z polityką Ukrainy, kraju obecnie dążącego do udziału w projekcie europejskim. Czytelnik znajdzie również w książce analizę środków sprawiedliwości tranzycyjnej zastosowanych na Ukrainie po 1991 roku oraz podsumowanie rewolucji 2013/14 roku, z uwzględnieniem roli odegranej w niej przez zwolenników i sympatyków nacjonalizmu. Sporo miejsca zajmuje w książce analiza polityki pamięci współczesnej Rosji i jej wpływu na sąsiadów w Europie Wschodniej i Środkowej.

59,70 zł
52,54 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,16 zł

Wróć do góry