hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2014.08.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 1 sierpnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szczęście śpi na lewym boku (Renata Piątkowska), na drugim Wilk i siedem koźlątek. Kolejny produkt to Język hiszpański dla początkujących + CD (Oskar Perlin) oraz Pan Smrodek (David Walliams).
1
Szczęście śpi na lewym boku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście śpi na lewym boku
Dostępny
39 szt.

Tym razem Renata Piątkowska napisała najprawdziwsze bajki. Barwne, mądre i dowcipne. A każda z bajek opowiada o jakimś przesądzie. Dlaczego ludzie wierzą, że czarny kot jest pechowy, a czterolistna koniczyna przynosi szczęście? Dlaczego odpukujemy w niemalowane drewno i boimy się rozbić lustro? I co takiego ma w sobie guzik kominiarza?

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

2 osoby kupiły
2
Wilk i siedem koźlątek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilk i siedem koźlątek
Dostępny
37 szt.

przepiękne bajki klasyczne

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
3
Język hiszpański dla początkujących + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język hiszpański dla początkujących + CD
Dostępny
96 szt.

60 lekcji - teksty (od najprostszych dialogów po fragmenty dzieł pisarzy hiszpańskich), zapis wymowy (w początkowych lekcjach), słowniczki i zwroty, omówienie zagadnień gramatycznych z przykładami, ćwiczenia. Klucz do tekstów i ćwiczeń, słowniki - hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański. Kurs ten umożliwia szybkie opanowanie podstaw języka, porozumiewania się, korzystanie z prasy i czytanie literatury. Zakres - 2000 słów. Do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora. Teksty i ćwiczenia nagrane na płytę CD /w komplecie/.

61,95 zł
43,37 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,58 zł

1 osoba kupiła
4
Pan Smrodek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Smrodek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Codziennie w drodze do szkoły Chloe przejeżdża obok siedzącego na parkowej ławce bezdomnego człowieka. Wszyscy go mijają i z pobłażliwą pogardą nazywają Panem Smrodkiem. Czasem ktoś rzuci mu monetę i otrze z oka łzę współczucia, pędząc załatwiać swoje ważne sprawy. Dziewczynka ma wielką ochotę poznać historię życia tego wędrowca. Ale musiałaby się do niego odezwać. Mama będzie niezadowolona. A gdyby tak poprosić, żeby zamieszkał w szopie, która stoi w ogródku? O, wtedy byłoby dużo czasu na opowieści...

31,00 zł
22,32 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,68 zł

5
Pestki winorośli i trzy jabłka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pestki winorośli i trzy jabłka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Pestki winorośli i trzy jabłka. Reportaże z podróży do Gruzji i Armenii to książka barwna i smakowita, pełna zapachów, smaków i tajemnic, jakie skrywają Gruzja i Armenia - kraje, o których wiemy ciągle mało poza kilkoma frazesami i stereotypami. Marcin Sawicki, uważny i wrażliwy podróżnik, barwnie opisując zarówno bogatą historię i kulturę tego regionu, jak i współczesność, życie codzienne zwykłych ludzi, wykracza poza ramy klasycznego reportażu. Ta książka, wzbogacona licznymi fotografiami, to coś więcej niż reportaż, przewodnik czy proza podróżnicza. Pestki winorośli i trzy jabłka to lektura dla tych, którzy chcieliby jeszcze przed podróżą dowiedzieć się czegoś więcej o regionie, do którego zmierzają, poznać ludzi i klimat, pooddychać atmosferą mitycznego Kaukazu. To książka w sam raz dla każdego, zamierzającego dobrze się przygotować do wyprawy do Gruzji i Armenii, włóczęgi i turysty, którego nie zadowoli suchy opis zabytków i historii, jaki znaleźć można w klasycznych przewodnikach. To także książka dla każdego, kogo ciekawi po prostu ten niezwykły i magiczny zakątek świata, jakim jest bez wątpienia Kaukaz, Gruzja i Armenia.

32,90 zł
23,69 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

6
Wakacje detektywa Pozytywki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacje detektywa Pozytywki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Hurra! Wakacje! W kamienicy ruch jak nigdy. Dominik jedzie na obóz, Zuzia na kolonie, Asia do babci. Wszyscy obładowani bagażami spieszą się na upragniony wypoczynek. Tylko detektyw Pozytywka nie… No bo jak tu zamknąć agencję detektywistyczną „Różowe Okulary” na całe dwa miesiące? Zresztą czy naszemu sympatycznemu bohaterowi rzeczywiście udałoby się odpocząć? Detektyw Pozytywka jest osobą wyjątkową, dlatego i jego wakacje należą do nietypowych i prawdę mówiąc, zapowiadają się pracowicie. Zadba o to sławny podróżnik Waskodegamski, niezwykle skuteczny wróżbita, a nawet ksiądz chodzący po kolędzie…

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

7
Iran 1925-2014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iran 1925-2014
Dostępny
19 szt.

Autor przedstawia historię Persji/Iranu w latach 1925–2014, zarówno w okresie rządów dynastii Pahlawich, jak i późniejszej rewolucji islamskiej i jej wpływu na współczesne państwo irańskie. Ciekawie omawia takie kwestie jak: przejęcie władzy przez dynastię Pahlawich, projekt reform Mohammada Mosaddegha, brytyjsko-amerykański zamach stanu i jego dalekosiężne skutki, rządy Mohammada Rezy Pahlawiego i przeprowadzona przez niego „biała rewolucja”, rewolucja islamska, wojna iracko-irańska, rządy Mohammada Chatamiego, Mahmuda Ahmadineżada i początek prezydentury Hasana Rouhaniego. Ukazuje również główne cechy narodu irańskiego, co pozwala lepiej zrozumieć wiele działań Iranu na arenie międzynarodowej, także w kontekście kontrowersyjnego programu atomowego. Tekst uzupełniają starannie wybrane trudno dostępne dokumenty, kalendarium wydarzeń, leksykon postaci i słownik pojęć.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

8
Przestrzenie manipulacji społecznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przestrzenie manipulacji społecznej
Dostępny
19 szt.

Żyjąc w grupie społecznej, wywieramy na siebie wpływ. Sprzedawcy próbują nas przekonać do swoich produktów, politycy – podnieść słupki popularności swoich partii. Wpływamy na swoich współpracowników, partnera, rodzinę. Czy każde z tych oddziaływań jest manipulacją? Jaki jest związek pomiędzy manipulacją a kłamstwem i oszustwem? Czy potrafimy zmanipulować samych siebie? Jak wygląda manipulacja w bliskich związkach/w pracy? Przedstawiamy książkę, która jest kompendium wiedzy na temat manipulacji społecznej. Zawarte w niej informacje pozwolą nam odróżnić manipulację od innych form wywierania wpływu, dostrzec przejawy manipulacji w życiu społecznym oraz, co najważniejsze – przeciwdziałać jej. Dariusz Doliński – profesor psychologii, członek korespondent Polskiej Akademii Nauk. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej, redaktor naczelny „Polish Psychological Bulletin”. Kierownik Katedry Psychologii Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Wydziale Zamiejscowym we Wrocławiu, koordynator do spraw rozwoju tej uczelni. Zajmuje się psychologią społeczną, psychologią osobowości oraz zagadnieniami emocji i motywacji. Od dwóch dekad prowadzi wraz ze swoimi współpracownikami badania dotyczące wpływu społecznego. Autor (lub współautor) 10 książek i wielu artykułów i rozdziałów w monografiach zbiorowych. Publikował w czołowych pismach psychologicznych: „Journal of Personality and Social Psychology”, „Journal of Experimental Social Psychology”, „Personality and Social Psychology Bulletin”, „European Journal of Social Psychology”, „Applied Psychology – International Review”, „Journal of Nonverbal Behavior”, „Journal of Language and Social Psychology”, „Psychology and marketing” i innych. Małgorzata Gamian-Wilk – psycholog społeczny, doktor, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, adiunkt w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Autorka kilkunastu artykułów na temat uwarunkowań manipulacji i uległości wobec technik wpływu społecznego, autorka książki Małymi krokami do celu… rzecz o technice stopa w drzwiach, współredaktorka książki Oblicza tożsamości: perspektywa interdyscyplinarna oraz Przestrzenie manipulacji społecznej w badaniach i w praktyce. Należy do European Association of Social Psychology, International Association on Bullying and Harassment at the Workplace oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół psychologii wpływu społecznego, indywidualnych uwarunkowań uległości, ostracyzmu społecznego, mobbingu w miejscu pracy oraz psychologii "ja". Obecnie prowadzi badania z zakresu podmiotowych uwarunkowań podatności na mobbing w miejscu pracy oraz wykluczenia społecznego (głównie w paradygmacie CyberBall).

74,00 zł
68,08 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,92 zł

9
Hurtownie danych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hurtownie danych
Dostępny
14 szt.

Tematyka hurtowni danych, choć niezwykle aktualna, doczekała się w języku polskim jedynie nielicznych opracowań. Wiedza z tej dziedziny jest rozproszona, co utrudnia osobom zainteresowanym zarówno wyrobienie sobie spójnego obrazu zagadnienia, jak i rozwiązywanie konkretnych problemów. Książka zawiera całościowy wykład teoretyczny, ale przede wszystkim koncentruje się na praktyce; nie ogranicza się do omówienia zasad i reguł, lecz opisuje także liczne rafy i pułapki czyhające na projektantów i programistów. Tam, gdzie możliwe jest więcej niż jedno poprawne rozwiązanie, podano ich kilka, dzięki czemu czytelnik może wybrać podejście najlepiej dopasowane do własnych wymagań. Dowiesz się: – jak zaprojektować hurtownię danych od modelu koncepcyjnego, przez logiczny po model fizyczny, – jak zagwarantować wydajne zasilanie hurtowni, – jak sprawić, by zasilanie hurtowni nie spowalniało aplikacji operacyjnych, – jak zapewnić wydajne działanie wdrożonej hurtowni. Powinieneś znać: – podstawy projektowania relacyjnych baz danych, – podstawowe pojęcia związane z bazami danych, – podstawy języka SQL, – podstawy zarządzania bazami danych. Wszystkie omówione zagadnienia – teoretyczne i praktyczne – zostały zilustrowane przykładami. Na końcu książki czytelnik znajdzie słownik najważniejszych pojęć oraz krótki słownik angielsko-polski.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

10
Pięć ziarenek grochu i inne bajki + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć ziarenek grochu i inne bajki + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Weź do ręki książkę pełną bajek, baśni Przenieś się z nami w świat wyobraźni Znajdziesz tu ciekawych opowieści wiele A każdy bohater będzie przyjacielem Zostanie przy Tobie by odgonić duszki Zbierz całą kolekcję bajek do poduszki! W tej książce: Pięć ziarenek grochu Król Sielaw O szachu i kobiercu Żabi król Do książki dołączamy płytę CD z nagraniami bajek czytanych przez: Małgorzatę Foremniak, Olgę Bończyk, Agnieszkę Więdłochę oraz Kacpra Kuszewskiego. W serii 30 książek.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

11
O zaczarowanym węgorzu i inne bajki + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O zaczarowanym węgorzu i inne bajki + CD
Dostępny
25 szt.

Weź do ręki książkę pełną bajek, baśni Przenieś się z nami w świat wyobraźni Znajdziesz tu ciekawych opowieści wiele A każdy bohater będzie przyjacielem Zostanie przy Tobie by odgonić duszki Zbierz całą kolekcję bajek do poduszki! W tej książce: O zaczarowanym węgorzu O czarodziejskim rumaku O toruńskich piernikach Do książki dołączamy płytę CD z nagraniami bajek czytanych przez: Olgę Bończyk, Małgorzatę Królikowską oraz Wojciecha Mecwaldowskiego. W serii 30 książek.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

12
Opowieści o księżniczkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści o księżniczkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

przepięknie ilustrowane bajki o księżniczkach

13,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,51 zł

13
Apetyt na Vietnam. Nem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apetyt na Vietnam. Nem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Wietnam był kiedyś ubogim krajem. Ludzie żyli skromnie i w zgodzię z naturą. Byli też niestety bardzo od niej zależni. Dlatego wierzono, że naturę należy szanować i obłaskawiać. Moja historia opowiada o bawole - zwierzęciu, któremu wietnamczycy zawdzięczają bardzo wiele. Przeczytajcie.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

14
Super Minds 5. Podręcznik z płytą DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 5. Podręcznik z płytą DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

This exciting seven-level course, from a highly experienced author team, enhances your students' thinking skills, improving their memory along with their English. Develop language with creative activities including role play and project work Explore social values with lively stories Encourage cross-curricular thinking with fascinating 'English for school' sections The fabulous Student's Book DVD-ROM features animated stories, interactive games and activities, lively songs with karaoke versions, and fun activities focusing on the key vocabulary and grammar of each unit.

67,00 zł
60,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,70 zł

15
Super Minds 6 Student's Book z płytą DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 6 Student's Book z płytą DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

This exciting seven-level course, from a highly experienced author team, enhances your students' thinking skills, improving their memory along with their English. Develop language with creative activities including role play and project work Explore social values with lively stories Encourage cross-curricular thinking with fascinating 'English for school' sections The fabulous Student's Book DVD-ROM features animated stories, interactive games and activities, lively songs with karaoke versions, and fun activities focusing on the key vocabulary and grammar of each unit.

67,00 zł
60,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,70 zł

16
Super Minds. Student's Book 4 + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds. Student's Book 4 + DVD
Dostępny
3 szt.

Super Minds to: • Kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat. • Skierowany do prywatnych szkół językowych. • Materiał na 200 godzin nauki (z możliwością rozszerzenia do 300 godzin). • Skutecznie rozwija umiejętność myślenia i koncentracji, a także ćwiczy techniki zapamiętywania. • Interesujące i zabawne historyjki prezentują i promują wartości prospołeczne. • Ćwiczenia na wizualizację pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie, a liczne ćwiczenia plastyczne stymulują i rozwijają inwencję twórczą dzieci. • Dwustronicowe lekcje CLIL (Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe) zapoznają uczniów z wiedzą i słownictwem z różnych dziedzin nauki za pośrednictwem języka angielskiego. • DVD dołączony do książki ucznia zawiera 4 gry, animacje historyjek z podręcznika, ćwiczenia na bazie materiału wideo, piosenki (także w wersji karaoke) oraz aplikację Videoke, która umożliwia dzieciom nagrywanie własnych dialogów i historyjek. • Książka nauczyciela zawiera scenariusze lekcji oraz odpowiadające im strony z książki ucznia, a Teacher’s Resource Book zawiera testy sprawdzające do każdego rozdziału.

67,00 zł
60,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,70 zł

17
Super Minds 3. Podręcznik + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 3. Podręcznik + DVD
Dostępny
17 szt.

This exciting seven-level course, from a highly experienced author team, enhances your students' thinking skills, improving their memory along with their English. Develop language with creative activities including role play and project work Explore social values with lively stories Encourage cross-curricular thinking with fascinating 'English for school' sections The fabulous Student's Book DVD-ROM features animated stories, interactive games and activities, lively songs with karaoke versions, and fun activities focusing on the key vocabulary and grammar of each unit.

72,00 zł
64,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,20 zł

18
Le Nouveau Taxi 2 Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Nouveau Taxi 2 Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
147 szt.

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika z serii Le nouveau Taxi! 2. Jego zadaniem jest uzupełnienie i wspieranie pracy językowej ucznia poprzez liczne ćwiczenia i zadania systematyzujące w zakresie: gramatyki, odmiany czasowników, słownictwa, fonetyki i pisowni.

44,70 zł
40,23 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,47 zł

19
Europa atlas drogowy 1:800 000/1:4 500 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa atlas drogowy 1:800 000/1:4 500 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.19

Atlas drogowy Europy zawiera: - aktualne i szczegółowe mapy Europy w skali 1:800 000 - mapa Europy skali 1:4 500 000 - tabele odległości - czytelne współrzędne, - rekomendowane krajobrazowo miejsca i obiekty przyrodnicze. Atlasy Marco Polo to niezbędne, wysokiej jakości narzędzie prowadzące każdego kierowcę do celu. Atlasy są nieustannie aktualizowane i wzbogacane o praktyczne rozwiązania, mające usprawnić posługiwanie się nimi podczas jazdy. Te użyteczne dodatki to m.in. tabele odległości, indeksy miejscowości z kodami pocztowymi, współrzędne eksponowane na obrzeżach mapy, polecane przystanki w drodze – punkty widokowe.

49,90 zł
Powiadomienie
20
Pastuszka gęsi i inne bajki + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastuszka gęsi i inne bajki + CD
Dostępny
14 szt.

Weź do ręki książkę pełną bajek, baśni Przenieś się z nami w świat wyobraźni Znajdziesz tu ciekawych opowieści wiele A każdy bohater będzie przyjacielem Zostanie przy Tobie by odgonić duszki Zbierz całą kolekcję bajek do poduszki!

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

Wróć do góry