hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.07.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 31 lipca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zdolny Maluch. 4-latek (Joanna Kuryjak, Ilona Brydak), na drugim Marketing. Ćwiczenia (Jacek Musiałkiewicz). Kolejny produkt to Prawo do życia Bez kompromisu (Chazan Bogdan, Müller Maciej) oraz Zdolny Maluch. 3-latek (Joanna Kuryjak, Ilona Brydak).
1
Zdolny Maluch. 4-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Maluch. 4-latek
Dostępny
103 szt.

Seria „Zdolny Maluch” to książeczki edukacyjne dla najmłodszych. Pozwalają one przede wszystkim rozwinąć zdolności manualne dziecka i poszerzyć jego wiedzę o otaczającym świecie, a rodzicom dają informację o umiejętnościach zdobytych przez malucha. Starannie opracowane, urozmaicone zadania są dostosowane do wieku i możliwości kilkulatków. Dołączony zestaw naklejek zapewnia im wspaniałą zabawę. Książeczka dla 4-latków zawiera ćwiczenia, które udoskonalają sprawność manualną dziecka i precyzję ruchów ręki poprzez rysowanie po śladzie. Utrwalają też zdolność kojarzenia. Uczą spostrzegawczości, bezpiecznego zachowania w określonej sytuacji i wypowiadania się na proste tematy. Po wykonaniu wszystkich zadań rodzic może wypełnić dołączony do książeczki dyplom i nagrodzić nim pociechę, bo przecież każdy maluch jest zdolny i wyjątkowy! Dobra zabawa gwarantowana!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
2
Marketing. Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing. Ćwiczenia
Dostępny
8 szt.

Zbiór ćwiczeń jest dostosowany do podręcznika Marketing. Książka zawiera 185 różnorodnych ćwiczeń, które pozwalają uczniom na powtórzenie i utrwalenie materiału nauczania zawartego w podręczniku. Rozwiązanie ćwiczeń zawartych w książce pozwala uczniom doskonalić różne umiejętności, m.in.: – czytanie tekstu ze zrozumieniem, – wypełnianie formularzy, – sporządzanie dokumentów, – wyszukiwanie informacji w różnych źródłach, – rozstrzyganie poprawności różnych tez, – wyciąganie wniosków, – obliczanie różnych wielkości. Książka może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania są udostępniane w formie elektronicznej tylko nauczycielom. Informacje o tym, w jaki sposób można otrzymać odpowiedzi do ćwiczeń oraz inne materiały dodatkowe, znajdują się na stronie internetowej Wydawnictwa wzakładce Materiały dla nauczycieli.

18,90 zł
16,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
3
Prawo do życia Bez kompromisu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Prawo do życia Bez kompromisu
Dostępny
3 szt.

Ponoszę konsekwencje wyborów, których dokonałem. Moja odmowa aborcji była oczywista. Prof. Bogdan Chazan Dla krytyków - ta rozmowa jest wyjaśnieniem. Dla wspierających - podziękowaniem. Dla wszystkich - zaproszeniem do dyskusji bez uprzedzeń. Takiego sporu nie było w Polsce od czasu wprowadzenia regulacji prawnych dotyczących usuwania ciąży. W kwietniu 2014 roku profesor Bogdan Chazan jako dyrektor szpitala odmówił wykonania zabiegu aborcji. Decyzja Lekarza wywołała medialną burzę. Problem stanął na ostrzu noża. Okazało się, że ostatnie dwie dekady były czasem klarowania się poglądu Polaków na ten trudny temat. Profesor Chazan również przebył długą drogę, zanim stał się symbolem bezkompromisowej walki o prawo do życia dzieci nienarodzonych. Ta książka stanowi odpowiedź na postawione Profesorowi zarzuty i zawiera szczegółowy opis krytycznego przypadku. Jednak, przede wszystkim, Bogdan Chazan składa w niej świadectwo powołania lekarza i podejmuje trudne, lecz bardzo aktualne tematy, takie jak antykoncepcja, opieka medyczna nad kobietą w ciąży, diagnostyka prenatalna, poród a także aborcja.

24,90 zł
12,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,45 zł

1 osoba kupiła
4
Zdolny Maluch. 3-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Maluch. 3-latek
Dostępny
79 szt.

Seria „Zdolny Maluch” to książeczki edukacyjne dla najmłodszych. Pozwalają one przede wszystkim rozwinąć zdolności manualne dziecka i poszerzyć jego wiedzę o otaczającym świecie, a rodzicom dają informację o umiejętnościach zdobytych przez malucha. Starannie opracowane, urozmaicone zadania są dostosowane do wieku i możliwości kilkulatków. Dołączony zestaw naklejek zapewnia im wspaniałą zabawę. Książeczka dla 3-latków zawiera ćwiczenia, dzięki którym dzieci wzbogacają swoją wiedzę o świecie, a także doskonalą takie umiejętności, jak: sprawność manualna, spostrzegawczość, kojarzenie, doskonalenie relacji przestrzennych. Po wykonaniu wszystkich zadań rodzic może wypełnić dołączony do książeczki dyplom i nagrodzić nim pociechę, bo przecież każdy maluch jest zdolny i wyjątkowy! Dobra zabawa gwarantowana!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
5
Zostań, jeśli kochasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostań, jeśli kochasz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.09

Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych. Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć? Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie. Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. Zostań, jeśli kochasz opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

6
Niemiecki w tłumaczeniach Gramatyka 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki w tłumaczeniach Gramatyka 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.21

„Niemiecki w tłumaczeniach, gramatyka 1” (poziom A1) to pierwsza część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka niemieckiego. Książka zawiera: •setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności (w tej części znajdują się między innymi tematy takie jak: czas teraźniejszy, biernik, zaimki dzierżawcze, celownik, użycie ‘es’ ‘das’ i ‘es gibt’, czasowniki rozdzielnie złożone, czasowniki modalne i zwrotne, tryb rozkazujący, stopniowanie przymiotnika, przyimki z celownikiem i biernikiem, przydatne wyrażenia i wiele innych). •czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka niemieckiego •komentarze dotyczące często popełnianych błędów, dzięki którym nauczysz się właściwego użycia języka •płytę CD (mp3) z ponad 5-godzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań •jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki, dzięki czemu staje się ona czystą przyjemnością. To książka wymarzona dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym (A1). Ta książka to Twój osobisty nauczyciel, który nauczy, wytłumaczy, podpowie i sprawdzi poziom Twojej wiedzy oraz dobrze ją usystematyzuje.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

7
Miłość i chaos w Nowym Jorku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość i chaos w Nowym Jorku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.16

Angie, dwudziestotrzylatka, żyje beztrosko z dnia na dzień. Depresję z powodu braku pracy, kłótni z przyjaciółkami i rozwodu rodziców skutecznie leczy imprezami do białego rana i szalonymi randkami z przypadkowymi facetami. Pozornie nudne życie Angie zmienia się w dniu, kiedy budzi się sama w hotelowym pokoju, a obok niej na łóżku leżą trzy tysiące dolarów. Z ubiegłej nocy nie pamięta ani sekundy… Czy Angie dowie się, co wydarzyło się tej fatalnej nocy? Czy uda się jej zacząć wymarzoną pracę projektantki mody? Czy odbuduje swoje relacje z przyjaciółkami? I czy wkurzający Sam da jej w końcu spokój? Genialna, rozśmieszająca do łez, pełna ostrego humoru opowieść o życiu w Nowym Jorku i nie-do-końca-wymarzonym-amerykańskim-śnie.

36,90 zł
27,31 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

8
Tajemnica dziewczyny z kapeluszem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica dziewczyny z kapeluszem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.06

Współczesne dylematy w urzekających retro dekoracjach czynią z Tajemnicy dziewczyny z kapeluszem fascynującą powieść o kobiecych pragnieniach, nienazwanych uczuciach i dojrzewaniu do życiowej przemiany. Rok 1922. Nowy Jork – stolica jazzu, mody i prohibicji. To tutaj spełnia się amerykański sen. To tutaj, na Manhattanie, młodziutka i zdolna Nell dostaje wymarzoną pracę w salonie projektanta kapeluszy, Oscara Fieldsa. Jednak czasem wyjątkowy talent, oryginalne i nietuzinkowe pomysły nie wystarczą… Czy Nell uda się zrealizować swoje ambicje? Czy pochłonięta pracą nie przegapi w swoim życiu szansy na miłość?

36,90 zł
27,31 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

9
Bork - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bork
Dostępny
4 szt.

Opowieść Marcina Hawryło obejmuje czasy historyczne, ale pasja, z jaką opowiada o „ziemi pruskiej” jest jak najbardziej współczesna. Obszar Warmii i Mazur, a lepiej byłoby powiedzieć dawnych Prus Wschodnich odsłania się tu jako tajemnicza część Europy. Czytelnikom tej prozy zaimponuje nie tylko wciągająca w wir wydarzeń narracja, ale również erudycja o słabo znanychi nieznanych dziejach i kulturze regionu, kojarzonego powszechnie, i nie zawsze słusznie, z wakacyjną beztroską. Prof. Zbigniew Chojnowski – polski poeta, historyk literatury, krytyk literacki Autor powieści Bork ma wyrazisty pisarski styl, co sprawia, że czyta się ją jednym tchem.To naprawdę rzadkie, by debiutant miał tak dobry słuch literacki. Mam nadzieję, że Marcin Hawryło myśli już o kolejnej książce. Piotr Sender – pisarz, autor powieści: Bóg nosi dres i Po drugiej stronie cienia Autor użył bogatego repertuaru feministycznych toposów, tematów, postacii wątków. Czytamy m.in. o kobiecej genealogii, cielesności i macierzyństwie jako źródłach cierpienia kobiet, relacjach między nimi, szczególnie tych trudnych – balansujących na granicy miłości i nienawiści. I zapewne, gdybym nie znała imienia i nazwiska autora, stereotypowo orzekłabym, że autorką powieści jest kobieta! Karolina Bilska – redaktorka magazynu Twoja Księgarnia

63,00 zł
56,07 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,93 zł

10
Na skrzydłach jachtów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na skrzydłach jachtów
Dostępny
23 szt.

"Na skrzydłach jachtów" to opis kilku wypraw morskich, które w latach międzywojennych odbył Zaruski na pokładach jachtów `Jaskółka`, `Witeź` i `Junak`. Jednak nie o samą przyjemność morskiej włóczęgi mu chodziło. Głównym celem słynnego kapitana była popularyzacja w Polsce tego pięknego, acz wymagającego siły mięśni i ducha, sportu, aby rozkosz zeń płynąca stała się `własnością społeczeństwa lub przynajmniej tej jego części, która rwie się do czynu`. `Pragnąłem przykładem ŤWiteziať - pisze Zaruski - oderwać od brzegu tych, którzy kąpią się w morzu, pływają w kajakach albo na rybackich żaglówkach zawsze tuż-tuż, o sto metrów od brzegu, i pociągnąć ich samych albo przynajmniej ich dusze na pełne morze`. Tam, unosząc się na tytułowych skrzydłach jachtów, można poznać smak wielkiej przygody!

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

11
Szlakiem I Brygady. Dziennik żołnierski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlakiem I Brygady. Dziennik żołnierski
Dostępny
18 szt.

`Żołnierze! Spotkał was ten zaszczyt niezmierny, że pierwsi pójdziecie do Królestwa i przestąpicie granice rosyjskiego zaboru, jako czołowa kolumna wojska polskiego, idącego walczyć za oswobodzenie ojczyzny` - mówił do szeregów I Kompanii Kadrowej Józef Piłsudski. Wkrótce potem utworzono słynną I Brygadę Legionów, a jej żołnierze mężnie walczyli na polach wielu bitew, m.in. pod Krzywopłotami, Konarami i Kostiuchnówką. Jednym z legionistów był Wacław Lipiński, który swe wojenne przeżycia zawarł w tomie zatytułowanym Szlakiem I Brygady. Dzięki tej książce dziś, sto lat po tych doniosłych wydarzeniach, przemierzamy wraz z Autorem bojowy szlak Legionów, nucąc w duchu znaną nam wszystkim melodię: My, Pierwsza Brygada

42,40 zł
30,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,87 zł

12
Rynki finansowe w dobie kryzysu Tom 29 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rynki finansowe w dobie kryzysu Tom 29
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.18

Książka składa się z dwóch części. Pierwszy dotyczy funkcjonowania rynków finansowych w warunkach kryzysu, druga natomiast traktuje o konsekwencjach kryzysu na rynkach finansowych.

58,00 zł
46,98 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,02 zł

13
Gump i spółka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gump i spółka. Audiobook
Winston Groom, Albatros
Dostępny
44 szt.

Kontynuacja losów Forresta Gumpa, bohatera głośnej powieści i filmu Roberta Zameckisa pod tym samym tytułem Forrest, niewinny prostaczek o wielkim sercu, musi wszystko rozpoczynać od nowa: kobieta jego życia – Jenny – umiera, orangutan Zuzia ucieka z komputerem, firma krewetkowa plajtuje. Na dodatek ma teraz syna – małego Forresta obdarzonego błyskotliwą inteligencją, pomagającego ojcu w pokonywaniu trudności losu. Gump nie załamuje się: gra w zawodowy futbol, sprzedaje encyklopedie, wymyśla nową formułę coca-coli, spotyka się z Ronaldem Reaganem, prowadzi biuro maklerskie, uczestniczy w wojnie o Kuwejt, gdzie bierze do niewoli samego Saddama Husajna, nie daje się oszukać Billowi Clintonowi... W końcu, dzięki swemu genialnemu synowi, staje znowu na nogi, a w jego życiu jeszcze raz pojawia się miłość.

34,40 zł
27,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,88 zł

14
Wonder Woman. Tom 1. Krew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wonder Woman. Tom 1. Krew
Dostępny
3 szt.

Niecierpliwie wyczekiwany na polskim rynku komiks o przygodach Wonder Woman! Księżniczka Diana różni się od pozostałych Amazonek. Legenda głosi, że ulepiono ją z gliny, by bezdzietna królowa mogła mieć wytęsknioną córkę. Mieszkanki Rajskiej Wyspy traktują ją jak obcą. Tymczasem w ludzkim świecie jest superbohaterką zawsze gotową walczyć po stronie słabszych. Kiedy z dala od Rajskiej Wyspy Amazonek bogowie z Olimpu rozgrywają swoje mroczne intrygi, a ich konflikty dotykają niewinnych ludzi, w samym sercu krwawego sporu pojawia się Wonder Woman! Wkrótce tajemnica jej pochodzenia zostanie ujawniona! A wtedy poleje się krew... Oto nowy początek ikony komiksu – Wonder Woman. Krew to najbardziej uznany komiks roku, którego autorami są Brian Azzarello (Joker, 100 naboi) i Cliff Chiang.

75,00 zł
57,75 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 17,25 zł

15
Super Max 2. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Max 2. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
469 szt.

Metoda Super Max jest przeznaczona dla uczniów szkoły podstawowej na II etapie edukacyjnym. Kreatywność i zabawa to kluczowe elementy metody, która stawia ucznia w centrum własnych poczynań językowych oraz proponuje zróżnicowaną gamę ćwiczeń aktywizujących.

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

16
Mały artysta Malowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały artysta Malowanie
Dostępny
49 szt.

Stwórz wspaniałe dzieło krok po kroku. Mnóstwo zabawnych pomysłów dla najmłodszych artystów. Szczegółowe instrukcje i kolorowe ilustracje sprawią, że z wykonaniem przedstawionych projektów poradzi sobie każde dziecko. Twórz i baw się!

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

17
Gumka do ścierania Fancy  Fairy Luck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
18
Dookoła świata. Ilustrowany atlas świata dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dookoła świata. Ilustrowany atlas świata dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.19

Czy wiesz, że... Krzysztof Kolumb nie był pierwszym Europejczykiem, który dotarł do wybrzeża Ameryki. Przed nim uczynili to Wikingowie, którzy dotarli na wyspę Nowa Funlandia co najmniej 400 lat wcześniej. Świadczą o tym szczątki wioski Wikingów, odkryte w 1960 roku przez norweskich archeologów. Ciekawostki. Cywilizacja Majów była już w okresie schyłku, kiedy Hiszpanie dotarli do Ameryki. Nieznane są dokładne przyczyny tego stanu rzeczy, ale przypuszcza się, że techniki upraw opanowane przez Majów, nie były dostatecznie rozwinięte, aby wyżywić stale rosnącą liczbę ludności. Prawdopodobnie to było przyczyną klęsk głodu, a w konsekwencji również wojen i migracji. Ilustrowany atlas świata dla dzieci Dookoła świata to: Informacje Ciekawostki GeoQuiz! Mapy gospodarcze Mapy fizyczne A także wielki plakat z mapą polityczną świata!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

19
Zdolny Maluch. 2-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Maluch. 2-latek
Dostępny
125 szt.

Seria „Zdolny Maluch” to książeczki edukacyjne dla najmłodszych. Pozwalają one przede wszystkim rozwinąć zdolności manualne dziecka i poszerzyć jego wiedzę o otaczającym świecie, a rodzicom dają informację o umiejętnościach zdobytych przez malucha. Starannie opracowane, urozmaicone zadania są dostosowane do wieku i możliwości kilkulatków. Dołączony zestaw naklejek zapewnia im wspaniałą zabawę. Książeczka dla 2-latków zawiera nieskomplikowane ćwiczenia, dzięki którym doskonalimy z dzieckiem takie umiejętności, jak: kojarzenie, spostrzegawczość, zapamiętywanie i prostą orientację w przestrzeni. Po wykonaniu wszystkich zadań rodzic może wypełnić dołączony do książeczki dyplom i nagrodzić nim pociechę, bo przecież każdy maluch jest zdolny i wyjątkowy! Dobra zabawa gwarantowana!

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

20
Zdolny Maluch. 5-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdolny Maluch. 5-latek
Dostępny
66 szt.

Seria „Zdolny Maluch” to książeczki edukacyjne dla najmłodszych. Pozwalają one przede wszystkim rozwinąć zdolności manualne dziecka i poszerzyć jego wiedzę o otaczającym świecie, a rodzicom dają informację o umiejętnościach zdobytych przez malucha. Starannie opracowane, urozmaicone zadania są dostosowane do wieku i możliwości kilkulatków. Dołączony zestaw naklejek zapewnia im wspaniałą zabawę. Książeczka dla 5-latków zawiera ćwiczenia, dzięki którym dziecko udoskonala sprawność manualną i precyzję ruchów ręki. Zaproponowane zadania uczą także kreatywności, wyrażania własnego zdania i sztuki prostej argumentacji. Odwołują się do posiadanej w tym wieku wiedzy z zakresu liczenia elementów. Utrwalają nabyte umiejętności. Po wykonaniu wszystkich zadań rodzic może wypełnić dołączony do książeczki dyplom i nagrodzić nim pociechę, bo przecież każdy maluch jest zdolny i wyjątkowy! Dobra zabawa gwarantowana!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

21
Antek Bystre Oczko 2. Ćwiczę pamięć ... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antek Bystre Oczko 2. Ćwiczę pamięć ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.05

Zawarte w książce zadania przeznaczone są dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym: poprawiają koncentrację, ćwiczą pamięć, uczą wyszukiwania i selekcjonowania informacji, doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową. W sposób przystępny - poprzez zabawę - aktywizują dziecko i zachęcają je do wytrwałości, budując jednocześnie wiarę we własne możliwości. Różnorodna tematyka zadań, przeplatanie ćwiczeń trudnych z łatwiejszymi sprawią, że mały odbiorca będzie chętnie podejmował próby jak najdłuższego skoncentrowania się bez uczucia znudzenia czy zmęczenia. A to klucz do sukcesów szkolnych! Dużym atutem książki są naklejki motywacyjne, które dają dziecku możliwość dokonania samooceny i mobilizują je do dalszej pracy. Kategoria wiekowa: 7 - 10

13,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

Wróć do góry