hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.07.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 29 lipca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wieczne życie. O zwierzęcej formie śmierci (Heinrich Bernd), na drugim Pascal GO! Barcelona i Costa Brava (Zofia Siewak-Sojka, Ludmiła Sojka, Magdalena Kuszewska). Kolejny produkt to Flamastry Power, 24 kolory (Corex) oraz Diabeł. Współczesne dochodzenie (Gabriel Amorth).
1
Wieczne życie. O zwierzęcej formie śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczne życie. O zwierzęcej formie śmierci
Dostępny12 szt.

Kiedy jeden z przyjaciół Bernda Heinricha poważnie zachorował, zapytał, czy Heinrich byłby gotów wyprawić mu „zielony pogrzeb” w swojej posiadłości w lasach Maine. To był impuls, który skłonił wybitnego biologa do rozważań nad zagadnieniem fascynującym go od dawna. Czym w świecie zwierząt jest śmierć? Jak różne gatunki traktują przechodzenie na drugą stronę? Czy poznanie procesów zachodzących w naturze może przynieść człowiekowi duchowe korzyści? Żeby odpowiedzieć na te pytania, Heinrich obserwował niesamowite zachowania istot, których ludzie na ogół nie dostrzegają, a jeśli już, to często odwracają się z obrzydzeniem. Efektem tych obserwacji jest wyjątkowa książka, w której opisał tak niezwykłe – z naszego punktu widzenia – zdarzenie jak pogrzeb myszy wyprawiony przez chrząszcze grabarze. Zbadał też sposoby porozumiewania się kruków, które są „naczelnymi grabarzami” w krainach północnych, „niezamierzoną współpracę” wilków i dużych kotów, lisów i łasic, bielików i kowalików, które pomagają jedne drugim żerować w najtrudniejszym zimowym okresie. Przyjrzał się też uważnie temu, gdzie i w jaki sposób odwieczną i doniosłą rolę padlinożerców i grabarzy odgrywają ludzie, umożliwiając tym samym nie przemianę prochu w proch, lecz przemianę życia w życie. Przekład z języka angielskiego Michał Szczubiałka.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

5 osób kupiło
2
Pascal GO! Barcelona i Costa Brava - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Barcelona i Costa Brava
Dostępny439 szt.

• Kiedy Katalończycy tańczą na ulicach sardanę? • Popularny portowy Baja Beach Club • Katedra La Seu, serce starego miasta • Costa Brava: plaże, klify i zalesione zatoczki Trudno zobaczyć wszystkie zabytki, odwiedzić wszystkie interesujące miejsca w czasie jednej wizyty, dlatego do Barcelony się wraca, żeby pospacerować po krętych uliczkach Dzielnicy Gotyckiej, z uroczymi barami; poczuć klimat eleganckiej L’Eixample, z budowlami katalońskiego modernizmu, czy rybackiej La Barcelonety; odwiedzić słynne muzea; pójść na mecz FC Barcelony, spróbować katalońskich specjałów w którejś z licznych restauracji dzielnicy El Raval.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

4 osoby kupiły
3
Flamastry Power, 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Power, 24 kolory
Corex, 24 sztuki
Dostępny8 szt.

Niezasychające flamastry Stabilo Power - pozostawione bez skuwki nie zasychają nawet przez 5 tygodni. Dodatkowe zalety to łatwo spieralny tusz, mocna końcówka i intensywne kolory. Plastikowe etui z zawieszką. Opakowanie 24 sztuki.

39,50 zł
37,53 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,97 zł

3 osoby kupiły
4
Diabeł. Współczesne dochodzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł. Współczesne dochodzenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

„Największym zwycięstwem diabła jest przekonanie nas, że on nie istnieje”. Przez wiele lat ojciec Amorth powtarzał te słowa, przestrzegając współczesność, która już dawno temu zabiła zarówno Boga, jak i Jego nieprzyjaciela. W tej ostatniej książce, napisanej ze szczególnym oddaniem, słynny egzorcysta streszcza całą swoją myśl, kreśląc niejako rysopis diabła, niezwykle przydatny dla rozpoznania i wypędzenia Złego, który zakrada się w nas i wokół nas. W swoim śledztwie dokumentuje liczne przypadki opętania i szatańskiej machinacji w różnych miejscach, które nie budzą podejrzeń współczesnego społeczeństwa. Kim jest zły duch? Jak działa w świecie? A zwłaszcza gdzie się ukrywa w naszych czasach? Jak udaje mu się opętać duszę i co się dzieje, kiedy osoba zostaje opętana? Magowie, jasnowidze, wróżbici, okultyści są mrocznymi bohaterami wielu historii, ale są nimi również matki, nastolatki, nieskazitelni pracownicy, ludzie Kościoła i ludzie władzy. Autor dostarcza wielu wskazówek pozwalających rozpoznać, kiedy dana osoba stacza się w przepaść szatana i satanistów. Intrygujący rozdział poświęca Kościołowi: walka dobra ze złem będzie bardzo zacięta, ale końcowe zwycięstwo Chrystusa zapoczątkuje nowy czas, w którym władca ciemności zostanie pokonany”.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
5
Droga wiodła ugorem. Wspomnienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga wiodła ugorem. Wspomnienia
Dostępny18 szt.

Wznowienie wspomnień generała Stanisława Sosabowskiego – jednej z dramatycznych postaci najnowszej historii Polski, bohatera walk na Zachodzie w czasie II wojny, twórcy pierwszej w historii polskiej formacji spadochronowej. Pierwsza Brygada Spadochronowa zasłużyła się przede wszystkim w bitwie pod Arnhem (Holandia). Wkrótce potem Sosabowski w krzywdzący sposób został przez brytyjskie i polskie dowództwo odsunięty od Brygady. Po wojnie pracował w Anglii jako zwykły robotnik.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
6
Zapomniany język psów w praktyce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniany język psów w praktyce
Dostępny53 szt.

Druga część bestsellerowej książki ""Zapomniany język psów""! Kilkadziesiąt zdjęć z archiwum autorki. W ciągu 30 kolejnych dni każdy może nauczyć się harmonijnej i bezkonfliktowej współpracy ze swoim ukochanym czworonogiem... Książka zawiera proste do wykonania ćwiczenia oraz zdjęcia, które pomagają w lepszym zrozumieniu i stosowaniu opisywanej metody. Autorka przytacza też przykłady zaczerpnięte z jej bogatego doświadczenia w pracy z psami, które sprawiały kłopoty swoim właścicielom. Niektóre z tych opowieści są zabawne, inne smutne, wszystkie jednak czegoś uczą i dają wiele do myślenia każdemu miłośnikowi zwierząt. Wyjątkowość z jaką Jan Fennell potrafi zrozumieć psy wzbudziła ogromne uznanie w oczach miłośników zwierząt na całym świecie. Opracowaną przez siebie metodę, która w zupełnie nowym świetle ukazała relacje człowieka z psem, przedstawiła w swoim debiucie książkowym : "Zapomniany język psów - jak zrozumieć najlepszego przyjaciela człowieka". Książka ta natychmiast stała się światowym bestsellerem, a dla właścicieli psów była inspiracją do innego spojrzenia na ich czworonożnych przyjaciół. W swojej kolejnej książce Jan nie tylko dokładniej zgłębia tajemnice psiego języka ale przede wszystkim idee, które leżą u podstaw jej metody ujmuje w formę prostych do wykonania porad i ćwiczeń, które każdemu właścicielowi psa pozwolą nawiązać nowy i bardziej satysfakcjonujący związek z najlepszym przyjacielem człowieka. "Zapomniany język psów w praktyce" pokazuje jak opracowana przez Jan metoda sprawdza się na co dzień, uczy co należy robić, kiedy przyjmujemy nowego psa pod nasz dach, kiedy wychodzimy z nim na spacer lub kiedy nasz towarzysz sprawia nam kłopoty. Dzięki tej książce, każdy właściciel psa w ciągu zaledwie 30 dni może nauczyć się tego, z czego będzie korzystał przez resztę wspólnego życia z psem.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
7
Cienkopis Point czarny (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point czarny (10szt) STABILO
Dostępny1306 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia Opakowanie 10szt. Kolor czarny (podstawowy).

36,90 zł
2 osoby kupiły
8
Cienkopis Point 15 kolorów etui STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point 15 kolorów etui STABILO
Dostępny5 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Plastikowe etui zawierające 15 szt.

55,90 zł
2 osoby kupiły
9
Pascal GO! Egipt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Egipt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

• Odkrycia polskich archeologów • Nurkowanie na rafie koralowej • Wielkie Piramidy w Gizie • Grobowce Doliny Królów Egipt ma co najmniej kilka twarzy, a każda z nich objawia się różnym typom turystów. Osoby lubiące historię i zabytki mogą się do woli nasycić historią i sztuką. Miłośnicy leniwego wypoczynku, słońca, morza i plaż mogą do woli rozkoszować się tymi atrakcjami w nadmorskich kurortach. Ci zaś, którzy kochają kołyszący chód wielbłąda, falujące morze piasku, smak prawdziwej przygody oraz zmaganie się z własną słabością i wygodnictwem, powinni spędzić kilka dni pod palącym słońcem na pustyni, nocując pod gwiazdami.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
10
Cienkopis, 15 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis, 15 kolorów
Corex, 15 sztuk
Dostępny5 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Plastikowe etui zawiera 15 cienkopisów: 10 w kolorach podstawowych i 5 w neonowych.

51,60 zł
49,02 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,58 zł

2 osoby kupiły
11
Cienkopis Point niebieski (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point niebieski (10szt) STABILO
Dostępny481 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia Opakowanie 10szt. Kolor niebieski.

36,90 zł
1 osoba kupiła
12
GLOBUS 250 POLITYCZNY - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GLOBUS 250 POLITYCZNY
Zachem
Dostępny18 szt.

Globus 250mm, mapa polityczna.

61,40 zł
1 osoba kupiła
13
Cienkopis Mini, 8 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Mini, 8 kolorów
Corex, 8 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Najpopularniejszy cienkopis na świecie w miniformacie. Plastikowe etui z zawieszką zawiera 8 sztuk.

32,30 zł
30,69 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
14
Repetytorium maturalne z języka niemieckiego. Zakres rozszerzony + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium maturalne z języka niemieckiego. Zakres rozszerzony + CD
Dostępny54 szt.

Nr dopuszczenia: 350/10/2014 Repetytorium przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym i zawiera: • zadania egzaminacyjne zgodne z formułą nowej matury, • różnorodne ćwiczenia rozwijające wszystkie sprawności językowe, • przykładowy arkusz maturalny. Repetytorium stanowi powtórzenie i usystematyzowanie wiedzy zdobytej dotychczas przez uczniów. Jest ono podzielone na 14 rozdziałów nawiązujących do zakresów tematycznych z podstawy programowej. W obrębie każdego rozdziału ćwiczone są wszystkie sprawności wymagane na egzaminie maturalnym. W osobnym rozdziale zebrana jest cała gramatyka, której opanowanie niezbędne jest do zdania matury.

86,30 zł
77,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,63 zł

1 osoba kupiła
15
Samotny krzyżowiec. Tom 2. Ścieżki przeznaczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotny krzyżowiec. Tom 2. Ścieżki przeznaczenia
Dostępny289 szt.

Dalszy ciąg przygód Rolanda z Montferratu, zwanego Czarnym Rycerzem Rok 1189, Ziemia Święta. Ocalałe z klęski pod Hittin resztki wojsk krzyżowców rozpaczliwie walczą o odzyskanie utraconych zamków i miast Królestwa Jerozolimskiego. Czarny Rycerz ma do spełnienia własną misję. Usiłuje ocalić z rąk asasynów największą z relikwii, zapewniającą władzę nad światem – Arkę Przymierza. Przedtem jednak musi umknąć z ponurej fortecy w górach An-Nusarija. Czy samotny krzyżowiec zdoła ujść sztyletom skrytobójców Starca z Gór? Czy uda mu się ostrzec templariuszy o zdradzie? Jakie będą jego dalsze losy? Czy przeklęty przed wiekami Miecz Salomona będzie posłuszny dłoni chrześcijańskiego rycerza? Czy odwaga i zręczność w walce wystarczą, by pokonać wrogów posługujących się nie tylko stalą, ale i magią? Marek Orłowski, a właściwie Marko Szapkarow–Orłowski, urodził się w 1958 roku w Warszawie. Jest absolwentem ASP w macedońskim Skopje. Pasjonuje się jeździectwem, sportami wodnymi i turystyką górską, ale też historią średniowiecza i zabytkową bronią. Aktywny tryb życia łączy z zamiłowaniem do czytania książek o dość eklektycznie dobranej tematyce. Samotny krzyżowiec. Miecz Salomona był jego literackim debiutem.

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

16
Bat na koty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bat na koty
Niedostępny
Brak

Asia, młoda mama 3-letniej Mai, samotnie opiekuje się córką. Jej mąż uciekł, pozostawiając po sobie gorycz i... długi. Dziewczyna mieszka w biednej wsi pod Lidzbarkiem, przygarnięta przez byłych teściów, którzy jej nie lubią i w dodatku obwiniają o rozbicie małżeństwa. Brakuje jej pieniędzy, pracy, wsparcia serdecznych ludzi i nadziei na lepsze jutro. Nikt w nią nie wierzy, nawet ona sama. O miłości już chyba nawet nie marzy... Lecz gdy w życiu wyczerpuje się limit nieszczęścia, okazuje się, że może się jeszcze zdarzyć wiele, wiele dobrego... Czy w życiu Asi także? Czy dziewczyna weźmie w końcu swój los we własne ręce, czy odważy się zaryzykować? Prawdziwa literacka uczta dla miłośników Warmii i Mazur – piękne widoki, klimatyczne jeziora, tradycje i mazurska gwara. Jednak autor pokazuje też inne oblicze tych terenów - sąsiedzkie animozje i mentalność mieszkańców, bezrobocie i biedę popegeerowskiej Polski B. Jest też wątek kryminalny – przemytnicza afera tytoniowa, mafijne porachunki i tajni agenci. Taka mieszanka potrafi podnieść ciśnienie! Jerzy Niemczuk, który stworzył barwny świat największego hitu TVP1 - serialu "Ranczo", udowadnia, że potrafi opowiedzieć piękną historię bardziej na serio. Nie zabraknie w niej prawdziwych ludzkich dramatów, wzruszeń i życzliwych ludzi, a przede wszystkim wiary w dobro i miłość. Dla miłośników urokliwych Mazur, lektura obowiązkowa.Tego nazwiska szukaj teraz na półkach z dobrą popularną literaturą!

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

17
Samotność Portugalczyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotność Portugalczyka
Niedostępny
Brak

Kto rządził w domu António de Oliveiry Salazara, dlaczego Joao Soares został tylko w piżamie, co słychać wewnątrz fortu w Caxias, kogo Eryk zabiera ze sobą do Angoli, dlaczego Kinkas spędzał całe dnie na cmentarzu, a dom Rui przypominał pomnik? Losy Portugalczyków to tylko pretekst, by się przyjrzeć świadomemu lub nie, chcianemu lub nie, warunkowemu lub nie odosobnieniu. To nie Portugalia pięknych wybrzeży i fado, lecz Portugalia podsłuchów, cieni na ścianie, niepewności i niespełnionych obietnic. To Portugalia okrojona z terytorium i dumy.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

18
Pascal GO! Rzym i Watykan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Rzym i Watykan
Niedostępny
Brak

• Niepowtarzalne Schody Hiszpańskie • Caffé Greco, kawiarnia założona w 1760 r. • Najlepsze rzymskie pizzerie • Niezliczone fontanny Nie ma na świecie drugiej stolicy, której historia przez tyle wieków splatałaby się tak ściśle z dziejami świata, i w żadnym innym miejscu nie zobaczy się naraz tylu arcydzieł sztuki. Fenomen Rzymu polega i na tym, że jest on zaprzeczeniem martwego skansenu. Starożytne kolumny, średniowieczne czy barokowe kościoły, niezliczone fontanny i pałace stanowią naturalne tło dla współczesnego życia. Oto prawdziwe Wieczne Miasto, istniejące od niepamiętnych czasów i nadal pełne wigoru. Jak w filmie Paola Sorrentino „La grande bellezza”: „Wielkie Piękno”!

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

19
Ćwiczę i koloruję z Kubusiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę i koloruję z Kubusiem
Niedostępny
Brak

Dobrze jest uczyć dziecko języka już od najmłodszych lat. Seria Disney English daje Państwu tę możliwość! Od teraz nauka angielskiego w towarzystwie ulubionych bohaterów Twojego dziecka będzie już tylko radością i przyjemnością. W każdej książce dziecko będzie łączyć naukę z zabawą, a dodatkowo znajdzie tam kolorowe naklejki, które będzie mogło wykorzystać do zadań. Książka przeznaczona jest dla dzieci w kategorii wiekowej 4-6. Z pewnością pomoże w rodzinnym, efektywnym nauczaniu języka obcego. Wstęp do książki zawiera profesjonalne porady dla rodziców jak uczyć dziecko poprzez zabawę, a ćwiczenia w książce są lekkie i przyjemnie, mają za zadanie zachęcić dziecko do nauki.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

20
Ćwiczę i koloruję z Myszką Miki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę i koloruję z Myszką Miki
Niedostępny
Brak

Dobrze jest uczyć dziecko języka już od najmłodszych lat. Seria Disney English daje Państwu tę możliwość! Od teraz nauka angielskiego w towarzystwie ulubionych bohaterów Twojego dziecka będzie już tylko radością i przyjemnością. W każdej książce dziecko będzie łączyć naukę z zabawą, a dodatkowo znajdzie tam kolorowe naklejki, które będzie mogło wykorzystać do zadań. Książka przeznaczona jest dla dzieci w kategorii wiekowej 4-6. Z pewnością pomoże w rodzinnym, efektywnym nauczaniu języka obcego. Wstęp do książki zawiera profesjonalne porady dla rodziców jak uczyć dziecko poprzez zabawę, a ćwiczenia w książce są lekkie i przyjemnie, mają za zadanie zachęcić dziecko do nauki.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

21
Ćwiczę i koloruję z Dosią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę i koloruję z Dosią
Niedostępny
Brak

Dobrze jest uczyć dziecko języka już od najmłodszych lat. Seria Disney English daje Państwu tę możliwość! Od teraz nauka angielskiego w towarzystwie ulubionych bohaterów Twojego dziecka będzie już tylko radością i przyjemnością. W każdej książce dziecko będzie łączyć naukę z zabawą, a dodatkowo znajdzie tam kolorowe naklejki, które będzie mogło wykorzystać do zadań. Książka przeznaczona jest dla dzieci w kategorii wiekowej 4-6. Z pewnością pomoże w rodzinnym, efektywnym nauczaniu języka obcego. Wstęp do książki zawiera profesjonalne porady dla rodziców jak uczyć dziecko poprzez zabawę, a ćwiczenia w książce są lekkie i przyjemnie, mają za zadanie zachęcić dziecko do nauki.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

22
GLOBUS 250 FIZYCZNY 3D - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GLOBUS 250 FIZYCZNY 3D
Zachem
Dostępny21 szt.

Globus 250mm, mapa fizyczna 3D.

63,80 zł
23
Dla Ciebie wszystko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla Ciebie wszystko
Niedostępny
Brak

Czy potęga miłości wystarczy, aby odmienić czyjeś życie? Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk i ścigany przez policję haker. Los postawi na ich drodze uroczą, młodą i bardzo wrażliwą panią doktor. Czy tak różni ludzie mogą w ogóle mieć ze sobą coś wspólnego? Rudowłosa Ania Kraska, która w W imię miłości przybyła do Jabłoniowego Wzgórza jako drobna, wystraszona 10-latka, w kolejnej części opowieści staje się piękną, pewną siebie młodą lekarką. Jednak nie tylko ona będzie tu główną bohaterką – na jej drodze stanie przerażony, bezbronny, porzucony w szpitalu czterolatek. Ania jest gotowa poświęcić bardzo wiele, żeby mu pomóc. I nie tylko ona... Być może okaże się, że jej upór połączony z urokiem osobistym potrafi zmiękczyć niejedno serce i sprawi, że odmieni się los wielu osób. To nie koniec niespodzianek – losy Ani z Jabłoniowego Wzgórza dziwnym trafem splotą się z losami bohaterów Wiśniowego Dworku. Wszystkie miłośniczki przystojnego Ariela i tajemniczego Daniela będą mogły spotkać ich ponownie... Najnowsza powieść Katarzyny Michalak oferuje wszystko to, za co autorkę cenią czytelnicy: siłę prawdziwej miłości i wartość marzeń, potężną dawkę emocji i skrywane tęsknoty. Nie zabraknie również bardzo dynamicznych zwrotów akcji, połączonej umiejętnie z wątkiem sensacyjnym.

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

24
Bransoletki przyjaźni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletki przyjaźni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Nic tak nie zdobi nadgarstka jak własnoręcznie wykonana bransoletka przyjaźni. Może być w paski, serduszka lub jodełkę. Dzięki tej książce nauczysz się robić każdy z tych wzorów. Poznane techniki będziesz mogła wykorzystać, przygotowując także zawieszkę lub spinkę do włosów. Przekonasz się, że węzełki i warkoczyki mają wielką moc! Ponad 20 inspirujących pomysłów, instrukcje krok po kroku, kolorowa mulina oraz piękne koraliki gwarantują powstanie zachwycających dodatków. W zestawie: - 5 kolorowych nici - 50 koralików

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

25
Projektowanie biżuterii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektowanie biżuterii
Dostępny684 szt.

Zabaw się w projektantkę i stwórz wspaniałą kolekcję biżuterii dla siebie i swoich przyjaciółek. Naszyjniki i bransoletki, broszki i pierścionki - dodaj szyku swoim kreacjom własnoręcznie zrobionymi ozdobami. W tej książce znajdziesz jasne instrukcje, które poprowadzą cię krok po kroku, zestaw koralików i nici, ale przede wszystkim ponad 20 inspirujących pomysłów na fantastyczne dodatki. Nie zwlekaj, zacznij tworzyć. W zestawie: - zapięcie biżuteryjne - 6 metrów nici - 150 koralików w kształcie walca - 50 okrągłych koralików

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

26
Kwartalnik Pedagogiczny nr 3 2012 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartalnik Pedagogiczny nr 3 2012
Niedostępny
Brak

Czasopismo ogólnopolskie ukazujące się od roku 1956. Pismo drukuje zarówno artykuły teoretyczne z zakresu szeroko pojętej pedagogiki, jak i omówienia wyników badań obejmujących funkcjonowanie jednostki w społeczeństwie. "Kwartalnik Pedagogiczny" jest pismem o szerokim profilu: zamieszczane są w nim materiały z różnych subdyscyplin pedagogiki, w tym z pedeutologii, andragogiki, historii wychowania, pedagogiki społecznej, dydaktyki, psychologii edukacji, filozofii edukacji, a także z problematyki wychowania estetycznego. Ukazuje się w języku polskim i angielskim. Po artykułach zamieszczane są streszczenia w języku angielskim. Również spis treści tłumaczony jest na język angielski.

21,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

27
Ogrzewnictwo praktyczne Projektowanie montaż certyfikacja energetyczna eksploatacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogrzewnictwo praktyczne Projektowanie montaż certyfikacja energetyczna...
Niedostępny
Brak

Książka zawiera wiedzę dotyczącą najczęściej stosowanych instalacji ogrzewań wodnych i źródeł ciepła w budynku, a także podaje zasady sporządzania charakterystyki energetycznej budynku.

110,00 zł
96,80 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,20 zł

28
Uczę się świata na nowo Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się świata na nowo Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków Część 1
Niedostępny
Brak

Prezentujemy Państwu zeszyt ćwiczeń dla osób dorosłych, u których zdiagnozowano afazję spowodowaną udarem lub urazami mózgu, bądź chorobami degeneracyjnymi. Ćwiczenia są oparte na materiale słowno-obrazkowym. Ich tematyka obejmuje podstawowe zagadnienia związane z życiem codziennym. Ułatwiają afatykowi i jego rodzinie terapie logopedyczną i nabywanie utraconych umiejętności.

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

29
Pąk szkarłatnej róży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pąk szkarłatnej róży
Dostępny3 szt.

Ewa, główna bohaterka książkiPąk szkarłatnej róży” jak wielu młodych ludzi marzyła, by znaleźć pracę i rozpocząć samodzielne życie. Bezskuteczne poszukiwania zatrudnienia w Polsce ostatecznie skłoniły ją do zainteresowania się ofertą pracy w Niemczech, w charakterze opiekunki do dzieci. Niestety na miejscu okaże się, że przyjdzie jej mierzyć się z innymi zadaniami… Bardzo możliwe, że Ewa odczytałaby subtelne sygnały wysyłane przez pośredniczkę, i nigdy nie zdecydowała się na wyjazd. Wizja dobrze płatnej pracy uśpiła jednak jej czujność. Ostatecznie Ewa będzie musiała odnaleźć się w nowej, obcej rzeczywistości, i zrobić wszystko, by szczęśliwie powrócić do domu.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

30
Pascal GO! Hiszpania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Hiszpania
Niedostępny
Brak

• W poszukiwaniu grobu Krzysztofa Kolumba • L’Oceanografic – największy w Europie park morski • Restauracja Ernesta Hemingwaya • Nocne życie na plażach Ibizy! Plażowanie, nocne szaleństwa w modnych kurortach, zwiedzanie muzeów w wielkich miastach, zdobywanie pirenejskich trzytysięczników, wędrówki trasami turystycznymi czy zwiedzanie zabytków – wakacje w Hiszpanii zawsze są wielką przygodą. Gdzie pojechać? Na co się zdecydować? Wybór jest trudny, skoro nawet maleńka wioska licząca niespełna 50 mieszkańców ma katedrę, wspaniałe XVII-wieczne rezydencje arystokratyczne, na wzgórzu arabski zamek, na rzece wciąż używany rzymski most, a w okolicy jaskinie z rysunkami na skałach.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

31
Rodos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodos
Dostępny1 szt.

Najlepszy na Rodos kafenion Monumentalny Pałac Wielkich Mistrzów Marzenie windsurferów i kiteboarderów Zatoka Antony’ego Quinna Najsłynniejsza i najpopularniejsza w archipelagu, zwana była w starożytności wyspą boga Heliosa – przez 300 dni w roku świeci tu słońce. Słoneczna Rodos jest również zasobna w wodę, dzięki czemu miejscami przypomina rajski ogród – została wpisana na listę UNESCO. Za sprawą Kolosa rodyjskiego figuruje również na liście cudów świata. Oprócz skalistych wybrzeży i nieprzerwanego pasma piaszczystych plaż na wschodnim brzegu kryje też ciche, nieskażone komercją wioski wśród zielonych lasów na stokach górskich.

24,90 zł
16,68 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 8,22 zł

32
Technika chłodnicza dla praktyków. Przechowalnictwo żywności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technika chłodnicza dla praktyków. Przechowalnictwo żywności
Niedostępny
Brak

Do 2 wydania poradnika wprowadzono zagadnienia zastosowań programów komputerowych do obliczeń bilansowych. Obliczenia komputerowe obiegów chłodniczych, pozwalają na wielowariantowość doboru urządzeń i elementów instalacji chłodniczych. W związku ze zwiększającym się spożyciem owoców i warzyw, a co za tym idzie rosnącym znaczeniem w gospodarce przechowalnictwa tych produktów opracowano na nowo rozdział dotyczący tych zagadnień.

115,00 zł
101,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,80 zł

33
Pascal GO! Włochy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Włochy
Niedostępny
Brak

• Słynna Fontana di Trevi. • Szalone Palio w Sienie. • Niezapomniane pejzaże Capri. • Najlepsze espresso w Wenecji. Włochy – bella Italia, kraj słońca i piękna, zamieszkiwany przez pogodnych i życzliwych ludzi… Hasło reklamowe z folderu biura turystycznego? Wcale nie. Wystarczy spędzić tam choćby krótki urlop, by się przekonać, że państwo z Półwyspu Apenińskiego rzeczywiście oferuje wszystko, co napisano o nim w książkach. Do Italii przybywają nie tylko spragnieni słonecznej pogody i ciepłego morza turyści, ale także miłośnicy pięknych pejzaży i oczywiście wszyscy Ci, którzy chcą lepiej poznać europejską kulturę.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

34
Pascal GO! Nowy Jork - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Nowy Jork
Niedostępny
Brak

• Monumentalna Statua Wolności. • Śladami wilków z Wall Street. • Times Square: skrzyżowanie świata. • Zielona wyspa: Central Park. Nowy Jork zasługuje na miano „stolicy świata”, i to nie tylko ze względu na ulokowanie w nim siedziby ONZ. Ten olbrzymi organizm miejski wywiera znaczący wpływ na wszystkie najważniejsze sprawy naszej planety, począwszy od polityki, ekonomii i finansów, poprzez naukę, technologię, sztukę, aż po media, rozrywkę i modę. Statua Wolności stanowi symbol demokracji, a Broadway to cały wszechświat teatralny. Metropolitan Museum of Art urządza cieszące się rozgłosem wystawy, a przy Madison Avenue kupuje się kreacje wyznaczające nadchodzące trendy.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

35
Pascal GO! Kreta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Kreta
Niedostępny
Brak

• Knossós, archeologiczny Disneyland • Sfakiani pita, czyli naleśniki z owczym serem i miodem • Sklepy z najpiękniejszą biżuterią • Fascynujący muzyczny Festiwal Jakinthia Największa z wysp greckich, legendarna Kreta, leży na południowym krańcu Morza Egejskiego, pomiędzy Europą, Azją i Afryką. Od północy oblewa ją Morze Kreteńskie, a od południa Libijskie, ponad którym wiatr przynosi niekiedy gorące powietrze i piasek znad Sahary. Na niezwykłe piękno wyspy składa się ogromna różnorodność krajobrazów, słoneczny klimat, szerokie plaże nad szafirowym morzem oraz zabytki z różnych epok.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

36
Pascal GO! Budapeszt i Węgry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Budapeszt i Węgry
Niedostępny
Brak

• Eger: zasmakować w „byczej krwi” • Nad modrymi falami Dunaju • Budapeszteńska Statua Wolności • Na tokaja do Tokaju Zdaniem UNESCO Budapeszt jest jedną z najpiękniejszych stolic świata. Ponadstuletnie miasto, pełne fascynujących kontrastów, nosi w sobie dziedzictwo rzymskiego Aquincum i średniowiecznej Budy. Industrialne dzielnice po jednej stronie rzeki współistnieją z rezerwatami przyrody, lasami i jaskiniami na drugim brzegu. Termy, piwniczki z winem, eleganckie restauracje, pulsujące nocnym życiem kluby, sale koncertowe i mnóstwo rozmaitych atrakcji czynią ze stolicy Węgier mekkę hedonistów i koneserów życia.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

37
Sandy. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sandy. Część 2
Dostępny1 szt.

Druga cześć wielowątkowej powieści, która pozwoli nam ponownie spotkać bohaterów, których poznaliśmy w części pierwszej. Tym razem na naszej drodze staną kłopotliwe egzystencjalne pytania. Z pewnością trudno jest bowiem ocenić, kiedy pieniądze zaczynają być cenniejsze od ludzkiego życia, a bezwzględna bestia zostaje wyzwolona, by zdobyć sławę, uznanie i pozycję… Sprawdzimy również, czy wystawne życie, tłumy adoratorek, piękne apartamenty i jachty są w stanie zapewnić nam szczęśliwe życie? Freddy Kinley – młody finansista-prawnik zna już odpowiedź na to pytanie, ponieważ przekonał się już, kto rządzi finansowym światem. Grożąca nowojorska mafia odbiera radość życia, ale ukrywanie się w mieszkaniu siostry może nie być najlepszym wyjściem z sytuacji… Powieść „Sandy. Część 2” po raz kolejny łączy wątki obyczajowe z sensacją, kryminałem. Musimy być ostrożni ponieważ istnieje podejrzenie, iż ktoś manipuluje pogodą, by czerpać z tego zyski, więc tytułowy huragan „Sandy” może okazać się groźniejszy niż myśleliśmy.

30,90 zł
15,76 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 15,14 zł

38
Kwartalnik Pedagogiczny nr 2 2012 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartalnik Pedagogiczny nr 2 2012
Niedostępny
Brak

Czasopismo ogólnopolskie ukazujące się od roku 1956. Pismo drukuje zarówno artykuły teoretyczne z zakresu szeroko pojętej pedagogiki, jak i omówienia wyników badań obejmujących funkcjonowanie jednostki w społeczeństwie. "Kwartalnik Pedagogiczny" jest pismem o szerokim profilu: zamieszczane są w nim materiały z różnych subdyscyplin pedagogiki, w tym z pedeutologii, andragogiki, historii wychowania, pedagogiki społecznej, dydaktyki, psychologii edukacji, filozofii edukacji, a także z problematyki wychowania estetycznego. Ukazuje się w języku polskim i angielskim. Po artykułach zamieszczane są streszczenia w języku angielskim. Również spis treści tłumaczony jest na język angielski.

21,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

39
Gra w kolory. Wyprawka. Klasa 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w kolory. Wyprawka. Klasa 3
Niedostępny
Brak

Wyprawka zawiera materiały uzupełniające takie jak: szablony i wycinanki do pakietu Gra w kolory, klasa 3. Wyprawka zapakowana w folię.

24,00 zł
23,28 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,72 zł

40
Senne wskazówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Senne wskazówki
Dostępny4 szt.

Nie ma niegrzecznych dzieci, są tylko dzieci zaniedbane przez rodziców, niekochane. Z powyższą tezą zgodzi się chyba każdy, kto sięgnie po opowieść Senne wskazówki. Takim zaniedbanym przez rodziców dzieckiem jest Amanda. Brak rodzicielskiej miłości powoduje, że staje się coraz bardziej egoistyczna, przez co odsuwają się od niej koleżanki i koledzy oraz najbliższa przyjaciółka. Trudno przewidzieć, jak potoczyłyby się losy Amandy, gdyby nie pewna wróżka, której towarzyszą elfy i krasnoludek. Dzięki ich magicznej mocy zmieni się życie nie tylko bohaterki książeczki, ale i jej rodziców. Senne wskazówki łączą lubiany przez dzieci fantastyczny świat zaludniony przez baśniowe postaci z twardym realizmem współczesnej rzeczywistości i jej problemami. Na szczęście problemy udaje się pokonać, dzięki w porę odzyskanej miłości.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

41
Sandy. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Sandy. Część 1
Dostępny1 szt.

Wielowątkowa powieść obyczajowa, która łączy w spójną, obszerną całość elementy sensacji, kryminału i romansu. Na moment przeniesiemy się do Nowego Jorku, który wyda nam się dziwnie znajomy. Autor dołożył bowiem wszelakich starań, by czytelnicy mogli swobodnie „przemierzać” fabułę, i doprawił całość polskimi smakami i akcentami. Momentami możemy także odnieść wrażenie, że na naszej drodze stają absurdy czasów PRL-u, znane z filmów Stanisława Barei ale jest to tylko złudzenie, które powstaje po zapoznaniu z opisami biurokracji, i służby miejskich w tym policji Na tym barwnym, nowojorskim tle zarysowują się losy głównych bohaterów, których z pewnością polubimy. Ich życie pełne jest marzeń, ambitnych i tych całkiem prozaiczny planów, a miłość, chęć posiadania władzy, czy odcięcia się od świata staje tuż obok.

31,90 zł
15,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 15,95 zł

42
Kwartalnik Pedagogiczny nr 1 2012 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartalnik Pedagogiczny nr 1 2012
Niedostępny
Brak

Czasopismo ogólnopolskie ukazujące się od roku 1956. Pismo drukuje zarówno artykuły teoretyczne z zakresu szeroko pojętej pedagogiki, jak i omówienia wyników badań obejmujących funkcjonowanie jednostki w społeczeństwie. "Kwartalnik Pedagogiczny" jest pismem o szerokim profilu: zamieszczane są w nim materiały z różnych subdyscyplin pedagogiki, w tym z pedeutologii, andragogiki, historii wychowania, pedagogiki społecznej, dydaktyki, psychologii edukacji, filozofii edukacji, a także z problematyki wychowania estetycznego. Ukazuje się w języku polskim i angielskim. Po artykułach zamieszczane są streszczenia w języku angielskim. Również spis treści tłumaczony jest na język angielski.

21,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

43
Poradnik klimatyzacji t.1 Podstawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik klimatyzacji t.1 Podstawy
Niedostępny
Brak

W publikacji przedstawiono wybrane zagadnienia klimatyczne i meteorologiczne ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z wymianą ciepła oraz odczuwaniem komfortu cieplnego, takich jak bilans cieplny człowieka, energetyczna przemiana materii, konwekcja swobodna i wymuszona, wymiana ciepła przy zmianie stanu, dyfuzja gazów i przejmowanie masy oraz prawa wilgotnego powietrza i ich zastosowanie, zmiany stanu powietrza wilgotnego w urządzeniach instalacji klimatyzacyjnych.

118,00 zł
103,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,16 zł

44
Spawanie Wiadomości podstawowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spawanie Wiadomości podstawowe
Niedostępny
Brak

Nowoczesny podręcznik adresowany do spawaczy i personelu nadzorującego prace spawalnicze oraz innych osób, zajmujących się spawalnictwem. Jest to książka dla praktyków. Podręcznik obejmuje podstawowe zagadnienia dotyczące powszechnie stosowanych metod spawania. Zawiera omówienie tematów ujętych w programach kursów spawania i dlatego jest przydatny dla uczestników różnych kierunków szkolenia, a zwłaszcza w zakresie spawania gazowego, łukowego elektrodami otulonymi i łukowego w osłonie gazów metodami MIG, MAG i TG. Książka ta otwiera cykl podręczników poświęconych poszczególnym metodom spawania.

32,00 zł
28,48 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,52 zł

45
Linijka Flex niełamliwa dwustronna 15 cm, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka Flex niełamliwa dwustronna 15 cm, mix kolorów
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Niedostępny
Brak

Nowa generacja linijek o bardzo dużej odporności na złamanie. Efektowny, gumowany element na całej długości linijki Flex zapobiega jej przesuwaniu w czasie pracy i poprawia elastyczność. Linijki dostępne w dwóch kolorach zielonym i niebieskim. Linijka bez uchwytu. Skala po obu stronach. Długość 15 cm. Kolor wysyłany losowo.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

46
Cienkopis Point zielony (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point zielony (10szt) STABILO
Dostępny789 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Kolor zielony.

36,90 zł
47
Cienkopis Point jasny niebieski (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point jasny niebieski (10szt) STABILO
Dostępny56 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Kolor jasny niebieski.

36,90 zł
48
Cienkopis Point neonowy żółty (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point neonowy żółty (10szt) STABILO
Dostępny20 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Opakowanie 10szt. Kolor: neonowy żółty.

36,90 zł
49
Cienkopis Point zieleń lodowa (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point zieleń lodowa (10szt) STABILO
Dostępny32 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Kolor zieleń lodowa.

36,90 zł
50
Cienkopis Point błękit pruski (10szt) STABILO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Point błękit pruski (10szt) STABILO
Dostępny34 szt.

Uniwersalny cienkopis do pisania, podkreślania, kreślenia i kolorowania. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Grubość linii - 0,4 mm. Wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku nagłego połknięcia. Kolor błękit pruski.

36,90 zł
Wróć do góry