hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.07.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 25 lipca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Farby plakatowe, 24 kolory (St. Majewski), na drugim Pędzelki do farb i kleju (3 sztuki) (St. Majewski). Kolejny produkt to Plansza. Skąd się bierze papier? Jak powstaje książka? (praca zbiorowa) oraz Studium kobiety (Balzac Honoriusz).
1
Farby plakatowe, 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Farby plakatowe, 24 kolory
St. Majewski, 24
Dostępny87 szt.

Farby plakatowe Bambino są farbami o czystych i nasyconych barwach. Mogą być stosowane bez użycia wody, nie skraplają się na podłożu. Po wyschnięciu wymalowanie jest matowe, barwy intensywne, odporne na działanie światła i ścieranie. Ze względu na znakomitą jakość idealnie rozprowadzają się na papierze, kartonie, drewnie, ceramice, kamieniu. Mogą być stosowane do malarstwa witrażowego. Farby plakatowe Bambino są bezpieczne dla dzieci, ponieważ produkowane są w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Farby w słoiczkach o pojemności 10 ml. Wymiary: 29.0 x 12.0 x 4.0 cm

33,57 zł
21,48 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 12,09 zł

20 osób kupiło
2
Pędzelki do farb i kleju (3 sztuki) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pędzelki do farb i kleju (3 sztuki)
St. Majewski, 3 sztuki
Dostępny17 szt.

Praktyczny i uniwersalny zestaw 3 pędzelków szkolnych o rozmiarach 4,8 i 16. Pędzelki idealnie rozprowadzają zarówno farby akwarelowe jak i plakatowe, ale można je też stosować do aplikacji kleju. Różne wzory opakowań, produkt wysyłany losowo.

8,10 zł
3,48 zł

Rabat 57,0%
oszczędzasz 4,62 zł

8 osób kupiło
3
Plansza. Skąd się bierze papier? Jak powstaje książka? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Plansza. Skąd się bierze papier? Jak powstaje książka?
Dostępny1 szt.

• Kto pisze książki, a kto czuwa nad ich wydaniem? • Czym zajmują się redaktorzy językowi i techniczni? • Skąd w książce biorą się ilustracje? • Na czym polega mechanizm drukowania książki? Tego wszystkiego dzieci dowiedzą się z pierwszej strony planszy. Z kolei na drugiej stronie będą mogły obserwować krok po kroku proces produkcji papieru. Poznają odpowiedzi na pytania: z czego i gdzie wytwarza się papier, jakich maszyn się do tego używa, jakie są poszczególne etapy pracy, zanim do naszych rąk trafi arkusz papieru. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1-3, jak i na lekcjach przyrody.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

4 osoby kupiły
4
Studium kobiety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studium kobiety
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Studium kobiety – opowiadanie z cyklu Komedia ludzka, stanowiące część Scen z życia prywatnego. Po raz pierwszy opublikowane w 1830 roku. Jest to utwór poświęcony kobiecie, jej zachowaniu, uczuciom, przeżyciom. Stanowi refleksję nad kobietami z wielkiego świata, cechami i motywami ich postępowania oraz wpływem środowiska na ich działanie. Czyta: Sławomir Holland

24,30 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,31 zł

3 osoby kupiły
5
Odosobnionie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odosobnionie
Dostępny18 szt.

Dopiero w starości przekonujesz się, że „należało żyć przyzwoicie”. W młodości coś takiego nie przychodzi na myśl. Ba, nie przychodzi nawet w wieku dojrzałym. W starości zaś wspomnienie o dobrym uczynku, o łagodnych, delikatnych stosunkach – to jedyny „jasny gość” w „izbie” (duszy). Jeśli mimo to na ogół (wydaje mi się, że nawet zawsze) pisałem szczerze, to nie z umiłowania prawdy, którego nie tylko nigdy we mnie nie było, ale nawet „wyobrazić go sobie nie mogłem” – lecz z niedbalstwa. Niedbalstwo to mój negatywny patos. Nałgać (w którym to celu trzeba jeszcze „wymyślać”, coś tam „zmajstrować”, żeby wszystko „kupy się trzymało”) to rzecz trudniejsza niż „powiedzieć to, co jest”. Więc też po prostu przelewałem na papier „to, co jest”, i na tym polega cała moja prawdomówność. Jest ona naturalna, ale nie moralna. „Tak sobie rosnę; jeśli wam się nie podobam, nie patrzcie”. Wasilij Wasiljewicz Rozanow (1856–1919) – pamflecista, dziennikarz, prowokator, immoralista. Jeden z najciekawszych pisarzy rosyjskich, wybitny myśliciel religijny nazywany „rosyjskim Nietzschem”. Do najważniejszych, zebranych w trzydziestu tomach (1994–2008) prac Rozanowa należy zaliczyć książki o Chrystusie, Dostojewskim, Gogolu, seksie i apokalipsie. Stworzył niepowtarzalny styl literacki, w którym połączył plotkę i refleksję filozoficzną z niespotykaną błazenadą. Miał pięcioro dzieci.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

2 osoby kupiły
6
Plansza Stroje historyczne Wojskowe stroje historyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Stroje historyczne Wojskowe stroje historyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

Czy wszyscy rycerze nosili takie same zbroje? Czym różni się ułan od huzara? Jak wyglądał kosynier? Jak ubierał się giermek? Odpowiedzi na te pytania znajdują się na pierwszej stronie planszy prezentującej stroje historyczne. Jest to znakomita pomoc w nauce historii – pozwala poruszyć wyobraźnię dzieci, zwłaszcza chłopców. Dziewczynki z kolei mogą zainteresować się bardziej odwrotem planszy, na którym pokazano, jak ubierali się zwykli ludzie w kolejnych epokach. Ilustracje prezentują ubiory damskie i męskie od wczesnego średniowiecza po dwudziestolecie międzywojenne. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1–3, jak i na lekcjach historii.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

1 osoba kupiła
7
Złoty notes - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złoty notes
Niedostępny
Brak

Książka laureatki literackiej Nagrody Nobla 2007. Szeroko zakrojona powieść psychologiczno-obyczajowa na bogatym tle społecznym, uważana za najwybitniejsze dzieło noblistki. Wnikliwa panorama Zachodu połowy XX wieku, naznaczonego wojną, rozdartego między mieszczańskim „wolnym” modelem życia, między kapitalizmem a socjalizmem... Anna, czterdziestoletnia pisarka, prowadzi cztery notesy. Opisuje w nich swe nieudane związki uczuciowe, młodość spędzoną w Afryce, działalność w partii komunistycznej i jednocześnie pisze powieść.

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

8
Pancerne serce. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pancerne serce. Audiobook
Jo Nesbo, Dolnośląskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Po rozwiązaniu sprawy Bałwana, która dotknęła w tak koszmarny sposób najbliższych Harry'ego, komisarz Hole porzuca pracę i wyjeżdża do Hongkongu. Stacza się na dno, żyjąc z dnia na dzień, szukając zapomnienia w hazardzie i oparach opium. Tymczasem w Oslo zostają zamordowane dwie młode kobiety. Podobny sposób dokonania zabójstw wskazuje na tego samego sprawcę – obie dziewczyny mają w ustach dwadzieścia cztery rany powstałe od tajemniczego narzędzia zbrodni. Szef Wydziału Zabójstw decyduje się ściągnąć do Norwegii jedynego człowieka specjalizującego się w seryjnych mordercach – Harry'ego Hole'a. Wkrótce w spektakularny sposób ginie parlamentarzystka Marit Olsen. Okazuje się, że łańcuch ofiar jeszcze się nie skończył, a wszystkie ślady prowadzą do odludnego górskiego schroniska i przypominającego piekło Konga...

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

9
Zaprzysiężeni. Tom 3. Biały kruk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaprzysiężeni. Tom 3. Biały kruk
Niedostępny
Brak

Dołącz do Zaprzysiężonych – wikingów przemierzających skute mrozem stepy w poszukiwaniu skarbu, do którego drogę wskazują runiczne znaki. Zaprzysiężeni osiedlili się nad Fiordem Wschodniej Drogi, lecz wciąż czują zew morza i myślą o srebrnym skarbie władcy Hunów. Jednak ich jarl, Orm Zabójca Niedźwiedzia, nie chce wracać do przeklętego miejsca. Dopiero kiedy dawny wróg napada na ich domy, a dwaj wojownicy dostają się do niewoli, wikingowie związani słowami przysięgi wyruszają na poszukiwanie towarzyszy. Przemierzają ziemie Słowian i rozległe stepy, gdzie muszą stawić czoło wyjątkowo srogiej zimie. Zaś u celu podróży natykają się na plemię wojowniczek gotowych oddać życie w obronie kurhanu Attyli. Gnani żądzą srebra nie cofną się przed niczym, nawet jeśli ta wyprawa miałaby się okazać ich ostatnią.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

10
Wiem i potrafię... Survival, czyli jak przetrwać w domu i w szkole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiem i potrafię... Survival, czyli jak przetrwać w domu i w szkole
Niedostępny
Brak

Wiem i potrafię to seria kształcących książeczek dla dzieci ciekawych świata. Dzięki tej książce dzieci dowiedzą się, jakie mają prawa w szkole, jak walczyć z domowym bałaganem, jak dbać o porządek w piórniku, jak być dobrym kolegą i świetną koleżanką, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły, a nawet, co zrobić, gdy ktoś im dokucza. Zyskają także nie tylko wiele praktycznych umiejętności, ale będą się przy tym również świetnie bawić.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

11
Już Gwiazdka Superplakaty do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już Gwiazdka Superplakaty do kolorowania
Niedostępny
Brak

Niezwykłe plakaty do kolorowania, które po rozłożeniu osiągają ponad metr długości. Wspaniała ozdoba pokoju, a przede wszystkim doskonałe ćwiczenie manualne dla dziecięcych rączek.

13,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

12
Wesołe duszki Superplakaty do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe duszki Superplakaty do kolorowania
Niedostępny
Brak

Niezwykłe plakaty do kolorowania, które po rozłożeniu osiągają ponad metr długości. Wspaniała ozdoba pokoju, a przede wszystkim doskonałe ćwiczenie manualne dla dziecięcych rączek.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

13
Podzielone królestwo Sargassowe Niebo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podzielone królestwo Sargassowe Niebo
Niedostępny
Brak

Podzielone królestwo, tom 5 Straszliwe Sargassowe Niebo… Ileż wiatrostatków przepadło bez wieści w jego zdradliwych odmętach! Czy „Bezszelestny Złodziej” podzieli ich nieszczęsny los? Drepcik, Esmeralda i Cezary nie ustają w poszukiwaniach zaginionych koron borsuczych mędrców. Odważnie ruszają po piątą z nich do Przekopowa – posępnej ojczyzny kretów parowych położonej na najdalszych rubieżach Podzielonego Królestwa. Tyle że nie dane jest im tam dotrzeć. Zostają uwięzieni w samym środku powietrznego cmentarzyska, zdani na łaskę ekscentrycznego hrabiego Leopolda i otoczeni przez krwiożercze gady. Czy taki właśnie nędzny koniec jest im pisany? Wieczne dryfowanie po sargassowym bezkresie?

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

14
Pegaz. Ogień życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pegaz. Ogień życia
Niedostępny
Brak

Płomień olimpijski słabnie i dlatego słabną moce bogów. Kiedy do Olimpu wdzierają się Nirady, bogowie nie mają szans. Ich świat ulega destrukcji. Skrzydlaty Pegaz wyrusza do świata ludzi, żeby znaleźć dziewczynkę, która nosi w sobie przekazywany z pokolenia na pokolenie "zapasowy" płomień olimpijski. Uderzony przez piorun szalejącej w Nowym Jorku burzy, pozbawiony złotej uździenicy, którą ukradł złodziej olimpijski, Paelen, Pegaz ląduje na dachu nowojorskiego wieżowca - tuż nad mieszkaniem, zajmowanym przez Emily i jej tatę... Seria Pegaz to mistrzowskie połączenie mitologii ze współczesnością. Autorka przedstawia bogów olimpijskich z pewna dawką humoru, który miesza się z pełnymi grozy opisami ataków morderczych Nirad, a także wzruszającymi scenami, w których pełna żalu po śmierci mamy Emily zajmuje się Pegazem. „Pegaz i ogień życia zawojuje każdego miłośnika mitologii. Książka Kate O’Hearn stanowi unikatowe połączenie pasjonującej przygody i klasycznej fantastyki.” - Rick Riordan, autor serii Percy Jackson i bogowie olimpijscy

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

15
Akademia Canterwood. Część 2. W pogoni za marzeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Canterwood. Część 2. W pogoni za marzeniami
Niedostępny
Brak

AKADEMIA CANTERWOOD - jedna szkoła, pięć dziewczyn i mnóstwo problemów! Sasha Silver udowodniła, że potrafi godnie reprezentować szkołę w zawodach jeździeckich. Jednak pewnego dnia niemile zaskoczona dowiaduje się, że podczas treningów jej partnerką będzie arogancka i niesympatyczna Heather Fox. Na domiar złego Heather coraz częściej spędza czas z Jacobem…

22,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

16
Atlas drzew i krzewów polskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas drzew i krzewów polskich
Niedostępny
Brak

Wyruszamy na spotkanie z brzozą karłowatą, cisem pospolitym, wierzbą wiciową i wieloma innymi gatunkami drzew i krzewów. Będąc w parku lub w lesie, często zachwycamy się jakimś drzewem czy krzewem. Podoba nam się kształt liści, zapach kwiatów, czasem wzrok przyciągają barwne owoce. Jeśli na spacer bądź wycieczkę zabierzemy ze sobą Atlas drzew i krzewów polskich, z łatwością nazwiemy napotkane gatunki. Dowiemy się m. in. kiedy kwitną, czy są pod ochroną i jakie mają najczęstsze zastosowanie. Ta książka to idealna propozycja dla miłośników przyrody. Atlas prezentuje 90 gatunków drzew i krzewów występujących na terenie naszego kraju. Opis każdego z nich składa się z kilku części, które zwięźle określają jego: * systematykę * charakterystykę * siedlisko * występowanie * zastosowanie Dla dociekliwych – wiele ciekawostek

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

17
Po pogrzebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po pogrzebie
Niedostępny
Brak

Pogrążona w żałobie rodzina Richarda Abernethie spotyka się po pogrzebie, by poznać ostatnią wolę zmarłego. Ekscentryczna ciotka Cora wkłada kij w mrowisko, sugerując, że brat został zamordowany. Nic dziwnego, że niebawem ginie również ona… Emerytowany Poirot ucieka się do kamuflażu i bacznie obserwuje spadkobierców, przekonany, że morderca „podłoży głowę”. Intryga okazuje się równie skomplikowana jak rodzinne relacje, ale morderca przekona się, że nie warto popełniać zbrodni, gdy w pobliżu jest Herkules Poirot.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

18
Poradnik małego hobbysty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik małego hobbysty
Niedostępny
Brak

Ludzie z pasją są interesujący, zaangażowani i otwarci na wiedzę. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko interesowało się czymś poza komputerem, pokaż mu różne możliwości. Hobby może być wspaniałym wsparciem rozwoju dzieci. Książka adresowana jest dla dzieci w wieku od 6 lat, które już coś zbierają albo dopiero chcą zacząć coś kolekcjonować. Praktyczne porady dla konkretnych hobbystów: sport, znaczki, pocztówki, kapsle, karty, akwarium, terrarium, wędkarstwo i wiele, wiele innych.

26,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

19
Teoria muzyki dla bystrzaków, wydanie II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria muzyki dla bystrzaków, wydanie II
Niedostępny
Brak

Co Ci w duszy gra? Słuchanie, granie i komponowanie muzyki to jedne z najprzyjemniejszych zajęć. Muzyki można jednak doświadczać na wiele różnych sposobów. Ta książka przeprowadzi Cię tanecznym krokiem od podstaw dotyczących nut i metrum, przez teorię muzyki, aż po standardowe formy stosowane w muzyce popularnej i poważnej. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby grać solidne rytmy i umieć przewidzieć, w jakim kierunku powinna rozwinąć się piosenka. Poszerz swoje muzyczne możliwości i naucz się wykonywać każdy rodzaj muzyki. Pójdzie ci jak z nut! Znajdź swój rytm — odkryj, na czym polega i jak wykorzystać najbardziej podstawowy element każdego utworu muzycznego. Poznaj nuty — naucz się je czytać, poznaj mnemotechniki ułatwiające zapamiętywanie kolejności dźwięków oraz podstawowe progresje akordów i kadencje muzyczne. Zrób hałas — dowiedz się, jak zastosować zdobytą wiedzę do odczytywania i grania różnych rodzajów muzyki, od klasycznych fug i sonat, po piosenki bluesowe, rockowe i popowe.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

20
Tragedia w trzech aktach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tragedia w trzech aktach
Niedostępny
Brak

Znany aktor, sir Charles Cartwright, wydaje przyjęcie, na które oprócz osób związanych z teatrem zaproszone są miejscowe wyższe sfery. Wszyscy bawią się beztrosko, plotkują, piją koktajle. Wielebny Stephen Babbington sięga po kieliszek, przełyka i... pada martwy. Lekarz orzeka atak serca. Kiedy jednak ponownie zdarza się podobny wypadek, Herkules Poirot zaczyna się zastanawiać...

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

21
Spotkanie w Bagdadzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkanie w Bagdadzie
Niedostępny
Brak

Victoria nudzi się na swojej posadzie niewykwalifikowanej maszynistki, marząc tylko o podróżach i przygodach. Jednak kiedy los nieoczekiwanie rozdziela ją z niezwykle przystojnym Edwardem, a zdumiewający talent do parodiowania żony szefa pozbawia ją źródła zarobków, dziewczyna podąża za ukochanym do Bagdadu. Nie spodziewa się, że – ryzykując życiem – wraz z nim odegra główną rolę w likwidacji międzynarodowej organizacji przestępczej.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

22
Włosko-polski i polsko-włoski Sprytny Słownik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włosko-polski i polsko-włoski Sprytny Słownik
Dostępny19 szt.

Oddajemy do Państwa rąk zupełnie nowy słownik języka włoskiego. Przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i studentów. Z uwagi na szeroki zakres materiału nasz słownik będzie również bogatym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych językiem włoskim. Hasła do naszego słownika zostały dobrane tak, by nie zabrakło w nim najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych w mowie potocznej. Szczególna uwaga została zwrócona na przejrzysty układ haseł, a praktyczne przykłady ukazują, jak poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i utartych wyrażeniach. Nieocenioną pomocą dla uczniów będą również porady dotyczące problematycznych słów. Do słownika dołączony został szczegółowy przegląd gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. Dzięki temu przyswojenie sobie podstaw języka stanie się jeszcze łatwiejsze. Wyjątkowo ciekawym dodatkiem do naszego słownika są rozmówki, które mogą posłużyć jako interesujący materiał pomocniczy na lekcjach, podczas przygotowań do matury, a także samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące szkoły i pracy, życia codziennego oraz zainteresowań na pewno okażą się pomocne w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych. Mamy nadzieję, ze nasz słownik okaże się niezastąpioną pomocą w codziennej nauce języka.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

23
Hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański Sprytny Słownik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański Sprytny Słownik
Niedostępny
Brak

Oddajemy do Państwa rąk zupełnie nowy słownik języka hiszpańskiego. Przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i studentów. Z uwagi na szeroki zakres materiału nasz słownik będzie również bogatym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych językiem hiszpańskim. Hasła do naszego słownika zostały dobrane tak, by nie zabrakło w nim najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych w mowie potocznej. Szczególna uwaga została zwrócona na przejrzysty układ haseł, a praktyczne przykłady ukazują, jak poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i utartych wyrażeniach. Nieocenioną pomocą dla uczniów będą również porady dotyczące problematycznych słów. Do słownika dołączony został szczegółowy przegląd gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. Dzięki temu przyswojenie sobie podstaw języka stanie się jeszcze łatwiejsze. Wyjątkowo ciekawym dodatkiem do naszego słownika są rozmówki, które mogą posłużyć jako interesujący materiał pomocniczy na lekcjach, podczas przygotowań do matury, a także samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące szkoły i pracy, życia codziennego oraz zainteresowań na pewno okażą się pomocne w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych. Mamy nadzieję, ze nasz słownik okaże się niezastąpioną pomocą w codziennej nauce języka.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

24
Mazury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Mazury to enklawa dzikiej, nieskażonej jeszcze ludzką ręką przyrody, piękny i niezwykle urozmaicony polodowcowy krajobraz. To okolone sitowiem jeziora, bory i puszcze, malownicze poranne mgły , klucze bocianów, żurawi i kormoranów, tajemnicze jelenie, łosie czy groźne wilki. Próżno by szukać drugiego takiego fotografika jak Waldemar Bzura, który z tak ogromnym zapałem i wytrwałością, a także z prawdziwym artyzmem utrwala wyjątkowość flory oraz fauny tego regionu. Każde z unikatowych zdjęć robi wielkie wrażenie. Żyjący na Mazurach Waldemar Bzura jest znawcą zachowań ptaków i zwierząt, dzięki czemu mógł je podpatrzeć w sytuacjach, jakich nie ujrzy nigdy zwykły turysta. Album jest też wyrazem nadziei autorów i wydawcy, że to piękno Mazur uda się tam ocalić, którą wpiera również teks dr. Jerzego Kruszelnickiego, światowego działacza ochrony przyrody.

125,00 zł
91,25 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 33,75 zł

25
Lady Hamilton - Ostatnia miłość Lorda Nelsona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lady Hamilton - Ostatnia miłość Lorda Nelsona
Dostępny19 szt.

Lady Hamilton - Ostatnia miłość Lorda Nelsona” to powieść oparta na prawdziwych wydarzeniach historycznych Europy XVIII wieku. Pokazuje dzieje wielkiej miłości Emmy Lyon, znanej jako Lady Hamilton, tancerki angielskiej, później żony Sir Hamiltona, brytyjskiego ambasadora w Neapolu do Horacego Nelsona, najsłynniejszego admirała w historii floty brytyjskiej, który dwukrotnie pokonał flotę Francji. Czyta: Barbara Wrzesińska MP3/ 9 godzin

36,50 zł
26,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,22 zł

26
Kwartalnik Pedagogiczny nr 1 2013 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwartalnik Pedagogiczny nr 1 2013
Niedostępny
Brak

Spis treści: Artykuły Colloqia Tłumaczenia Materiały i sprawozdania z badań Recenzje Noty o autorach

21,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

27
Widma w mieście Breslau. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widma w mieście Breslau. Audiobook
Marek Krajewski, Biblioteka Akustyczna
Niedostępny
Brak

Wrzesień 1919 Wrocław. Czterech nagich mężczyzn w marynarskich czapkach. Powykręcane ciała. Wykłute oczy. I list: „Mock, przyznaj się do błędu”. Sprawa czterech marynarzy odebrała sen Eberhardowi Mockowi i całemu miastu. Psychopatyczny morderca czai się w ciemnościach Wrocławia. W zaułkach słychać krzyki konających i jęki rozkoszy. Ślad białego proszku ciągnie się przez wszystkie dzielnice. Zmarli wracają do życia... Ścigany przez duchy Mock jest bliski obłędu. Prowadzi śledztwo, w które nagle wkracza piękna rudowłosa fordanserka. Miłość w objęciach śmierci nabiera zupełnie innego smaku.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

28
Ulubione bajeczki. Kopciuszek, Mała Syrenka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

29
Ulubione bajeczk.i Czerwony kapturek Żabi król - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

30
Plansza Miś Marcyś uczy jak dbać o bezpieczeństwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Miś Marcyś uczy jak dbać o bezpieczeństwo
Dostępny2 szt.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1?3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Na planszy znajdują się krótkie rymowanki, których tematyka związana jest z zasadami dobrego zachowania. Bohaterem wierszyków jest Miś Marcyś ? sympatyczny niedźwiadek, który pokazuje rówieśnikom, jak powinni się zachowywać. Dzieci dowiedzą się od Misia Marcysia, jak bezpiecznie zachować się na jezdni, w czasie jazdy na rowerze czy podczas zabaw nad wodą lub w parku. Miś tłumaczy też, jak ostrożnie korzystać z urządzeń elektrycznych, i przypomina o ważnych numerach alarmowych. W tekstach wyróżniono zasady, które szczególnie warto zapamiętać, a każdą rymowankę opatrzono kolorową ilustracją.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

31
Plansza Ssaki pod ochroną w Polsce Ptaki pod ochroną w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Ssaki pod ochroną w Polsce Ptaki pod ochroną w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Dzięki tej planszy dzieci mogą dowiedzieć się, które gatunki ssaków i ptaków są w Polsce pod ochroną.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

32
Plansza Ptaki odlatujące na zimę Ptaki pozostające na zimę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Ptaki odlatujące na zimę Ptaki pozostające na zimę
Dostępny3 szt.

Dzięki tej planszy dzieci mogą nie tylko poznać wygląd różnych, mniej i bardziej popularnych, ptaków (np. wilgi, czajki, sikorki zimorodka czy bataliona), ale także dowiedzieć się, które gatunki zostają na zimę w Polce, które odlatują do ciepłych krajów, a także które do nas przylatują. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1–3, jak i na lekcjach przyrody.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

33
C#. Rusz głową! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
C#. Rusz głową!
Dostępny3 szt.

C# to odpowiedź firmy Microsoft na odnoszący sukcesy język Java. Za pomocą C# możesz pisać przenośny kod, który Twoi klienci uruchomią w dowolnym systemie. Jest tylko jeden warunek — muszą mieć dostęp do środowiska uruchomieniowego: .NET Framework, Mono lub DotGNU. Innymi słowy, C# spełnił marzenia programistów — raz stworzony kod można uruchomić bez dodatkowych nakładów na różnych platformach. Najnowsze wydanie tej książki, należącej do cenionej serii „Rusz głową”, zostało zaktualizowane, poprawione oraz rozszerzone o dodatkowy projekt na platformę Windows Phone. Gdy pochłoniesz te kilkaset stron, zaczniesz swobodnie korzystać z języka C#, jego konstrukcji i możliwości. Książka charakteryzuje się doskonałą przejrzystością oraz przystępnie przedstawioną wiedzą. Znajdziesz tu elementy programowania obiektowego, operacje na plikach, obsługę wyjątków oraz pracę z wieloma wątkami — to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Ponadto przekonasz się, jak sprawnie stworzyć atrakcyjny interfejs użytkownika, oraz zrozumiesz, do czego służy język LINQ. Jest to wyśmienita pozycja dla wszystkich czytelników chcących rozpocząć przygodę z językiem C# oraz platformą .NET.

99,00 zł
69,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

34
Plansza Nasze ciało / Our body - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Nasze ciało / Our body
Dostępny5 szt.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Plansza pokazuje, jak zbudowany jest człowiek. Są na niej wskazane najważniejsze części budowy ciała, takie jak głowa, noga, ręka, ale też mniejsze, które dziecko często myli lub nie zna wcale ich nazw, takie jak brew, rzęsa, nadgarstek. Na drugiej stronie te same elementy są nazwane w języku angielskim.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

35
Plansza. Zwierzęta hodowlane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza. Zwierzęta hodowlane
Niedostępny
Brak

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Plansza przedstawia zwierzęta hodowlane i podaje nazwy samic, samców i młodych. Pokazuje też ich budowę. Druga strona to ilustracje bez podpisów. Zadaniem dziecka jest połączenie zwierząt w pary i nazwanie ich.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

36
Plansza Zjawiska pogodowe Dbaj o naszą planetę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Zjawiska pogodowe Dbaj o naszą planetę
Dostępny4 szt.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Plansza ta pozwoli lepiej poznać przyrodę i sposoby dbania o nią. Zdjęcia przedstawiają piętnaście zjawisk pogodowych. Druga plansza to piętnaście rzeczy, które możemy zrobić dla naszej planety. Dzięki jasnej wymowie zdjęć można nawet małe dziecko nauczyć podstaw ekologii.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

37
Plansza Warzywa 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Warzywa 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Na drugiej planszy z warzywami znajdują się najpopularniejsze warzywa obecne w naszej kuchni. Są wśród nich papryka, pomidory i marchew oraz bardziej egzotyczne, jak patisony. Warzywa na drugiej stronie nie mają podpisów, by dziecko mogło je nazwać samodzielnie.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

38
Plansza Stroje ludowe Budownictwo ludowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Stroje ludowe Budownictwo ludowe
Dostępny3 szt.

Plansza pokazuje na jednej stronie wybrane chaty, a na drugiej stroje ludowe. Dzieci mogą zapoznać się z budownictwem kaszubskim, kurpiowskim, łowickim, krakowskim, góralskim i zalipskim. Obejrzą także dokładnie ubiory ludowe: kaszubski, kujawski, kurpiowski, wielkopolski, łowicki, śląski, krakowski, lubelski, góralski i rzeszowski. Dzięki temu zobaczą, jak różnorodna jest polska kultura i jak bogata jest polska tradycja. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1–3, jak i na lekcjach historii czy geografii.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

39
Plansza  Ptaki hodowlane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Plansza Ptaki hodowlane
Dostępny5 szt.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1?3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Na planszy przedstawiono najpopularniejsze ptaki hodowlane. Ilustracje pokazują wygląd samców, samic i piskląt. Zostały na niej wskazane także najważniejsze części budowy ptaków. Na odwrocie planszy znajdują się ilustracje bez podpisów. Zadaniem dziecka jest wskazanie par zwierząt i nazwanie ich.

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

40
Plansza  Pory roku i miesiące Ważne daty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Pory roku i miesiące Ważne daty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Opanowanie nazw wszystkich miesięcy w kolejności nie jest dla dziecka łatwe. Na planszy przedstawiono je tak, by pokazać, jakie miesiące składają się na poszczególne pory roku i jakie wydarzenia się z tymi porami łączą. Starszym dzieciom przydadzą się różne metod zapisywania dat. Na zajęciach poświęconym ważnym datom z pewnością przyda się druga strona planszy. Zawiera ona zdjęcia ilustrujące 18 najważniejszych dni w roku. Pozwoli się do nich spokojnie przygotować i nie da zapomnieć. Daty zostały ułożone w porządku roku szkolnego, dlatego pierwsza jest z września, a ostatnia z sierpnia.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

41
Plansza. Po co uprawiamy? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza. Po co uprawiamy?
Niedostępny
Brak

Prezentujemy państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1-3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Prezentowana tu plansza prezentuje produkty, które powstają z roślin uprawnych. Przy nazwach roślin znajdują się fotografie przedstawiające wygląd kłosa, owocu lub bulwy przed przetworzeniem. Jest to ważne, bo często dzieci nie wiedzą, jak wyglądają na przykład konkretne zboża.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

42
Plansza Pierwsza pomoc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Pierwsza pomoc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Z planszy tej dzieci dowiedzą się, jak powinny postąpić, gdy staną się świadkami wypadku, oraz nauczą się, jak prawidłowo krok po kroku należy udzielać pierwszej pomocy poszkodowanemu. Poznają także wskazówki, jak w pierwszej chwili powinny sobie poradzić, gdy same doznają urazu: złamią nogę, poparzą się albo stłuką kolano. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1–3, jak i na lekcjach przyrody.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

43
Plansza Kolory Nasze urodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Kolory Nasze urodziny
Dostępny3 szt.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Jest to bardzo ciekawa plansza dla najmłodszych, bo dzięki niej poznają kolory. Przedmioty będące ilustracjami zostały tak dobrane, by ich kolor był jednoznaczny. Na drugiej stronie znajdują się urodzinowe baloniki, na których można wpisać daty i imiona solenizanta. W klasie można wpisać imiona wszystkich dzieci, w domu – daty urodzin członków rodziny (także babci, dziadka i ulubionej cioci).

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

44
Plansza Skąd się bierze mleko i przetwory mleczne? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Skąd się bierze mleko i przetwory mleczne?
Niedostępny
Brak

W jaki sposób mleko trafia na nasze stoły? Każde dziecko wie, że mleko daje krowa. Ale co dzieje się z tym smacznym napojem, zanim w kartonach pojawi się w sklepie? Plansza na jednej stronie prezentuje współczesny proces przetwórstwa mlecznego. Od dojenia za pomocą dojarek elektrycznych przez transport, obróbkę do powstania gotowego produktu: mleka, sera, jogurtu, maślanki, masła. Druga strona planszy prezentuje, jak przetwórstwo mleczne wyglądało dawniej. Dzieci dowiedzą się z niej, jak wyglądały tradycyjne metody robienia masła i sera: ubijanie w maselnicy, wyciskanie w prasie. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1–3, jak i na lekcjach historii czy przyrody.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

45
Plansza Skąd się bierze chleb? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Plansza Skąd się bierze chleb?
Dostępny1 szt.

Skąd kiedyś ludzie mieli chleb? A jak robi się go dzisiaj? W jego produkcji wiele się zmieniło – co dokładnie, dzieci dowiedzą się z planszy. Jedna jej strona przedstawia historyczne metody siania zbóż, zbioru plonów, mielenia mąki i wypiekania pieczywa. Druga to metody współczesne – zautomatyzowane. Na planszy dziecko zobaczy, jak wygląda siewnik, kombajn, młyn elektryczny, maszyny do wyrabiania ciasta i nowoczesny piec. Planszę można wykorzystać na każdym etapie nauki: zarówno w przedszkolu, klasach 1–3, jak i na lekcjach historii czy przyrody.

36,90 zł
18,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 18,45 zł

46
Plansza Dobre wychowanie zdrowe nawyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Dobre wychowanie zdrowe nawyki
Niedostępny
Brak

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Jedną część tej planszy można nazwać skrótem z savoir-vivre’u. Przedstawia ona osiemnaście podstawowych zasad dobrego zachowania. Druga część to zasady zdrowego życia (także osiemnaście). Obie strony przydadzą się w wychowaniu dziecka zarówno w szkole, jak i w domu.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

47
Plansza Bezpieczeństwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Bezpieczeństwo
Niedostępny
Brak

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Na planszy tej przedstawiono trzydzieści przestróg, których dzieci muszą przestrzegać, by być bezpiecznymi. W sposób delikatny ostrzegają one przed niebezpieczeństwami ze strony przyrody, elektryczności, innych ludzi itp. Ważnym elementem planszy jest czerwony telefon, pod którym znajdują się najważniejsze telefony alarmowe.

36,90 zł
29,15 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

48
Księżna Mediolanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżna Mediolanu
Niedostępny
Brak

Dzieje Izabeli Aragońskiej, matki królowej Bony Gdy w 1489 roku dziewiętnastoletni książę Mediolanu Gian Galeazzo Sforza spotyka po raz pierwszy swą poślubioną per procura małżonkę, z trudem kryje rozczarowanie. Izabela Aragońska nieświadoma jeszcze niechęci męża pragnie kochać i rządzić Mediolanem. Tymczasem Lodovico Sforza Moro, wuj Izabeli i stryj Gian Galeazza, sprawuje faktyczną władzę w Mediolanie, usuwając w cień młodego bratanka. Z czasem Izabela odkrywa tajemnice rodu Sforzów, a zamiast oczekiwanej miłości poznaje smak upokorzenia i zdrady. Staje do walki o Mediolan osamotniona, pozbawiona wsparcia męża, którego szczerze kocha. Jej największą rywalką jest ambitna i pozbawiona skrupułów Beatrycze d’Este, małżonka Mora.

35,00 zł
25,90 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

49
Plansza Zegar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansza Zegar
Niedostępny
Brak

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej. Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania. Prezentowana tu plansza doskonale sprawdzi się jako pomoc w nauce odczytywania godziny. Pokazuje ona budowę zegara tarczowego, a następnie przedstawia różne sposoby zapisywania godzin. Na odwrocie znajdują się zegary (klasyczny i elektryczny), z których dziecko odczytuje godzinę, utrwalając tę umiejętność.

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

50
Placówka rewelacyjna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Placówka rewelacyjna
Niedostępny
Brak

Warto poświęcić czas i energię na znalezienie własnego miejsca na rynku edukacyjnym. Dotyczy to wszystkich przedszkoli i szkół – młodych i starych, prywatnych i państwowych. To, że ktoś funkcjonuje od lat, wcale nie znaczy, że nie ma pola do zmian i innowacji. To, że ktoś startuje ze świeżą energią, nie oznacza, że nie może czerpać z doświadczenia konkurencji. Konkurencyjność i rozumienie potrzeb klientów są dziś kluczem do kreowania pozytywnego wizerunku placówki. Konkurencja nie śpi, a wymagania rosną. Dlatego dobrze jest zrozumieć mechanizmy działania rynku i elementy komunikacji, które pozwalają zaskarbić przychylność rodziców i dzieci. I zapraszać do placówki z pełną świadomością tego, że klienci znajdą u nas to, czego szukają. Jeśli w ten sposób spojrzymy na naszą placówkę, to z pewnością dostrzeżemy potrzebę sięgnięcia po narzędzie w postaci poradnika zwierającego wskazówki dotyczące świadomego budowania jej wizerunku.

45,00 zł
32,85 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

Wróć do góry