hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2014.06.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 13 czerwca 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wesoły Ryjek i wynalazki (Wojciech Widłak), na drugim Sztuka bogacenia się (Wallance D. Wattles). Kolejny produkt to Literatura Polskiego Romansu. Tom 4. Dziedzictwo (Helena Mniszkówna) oraz Przyjmujemy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla 3 klasy szkoły podstawowej (Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski).
1
Wesoły Ryjek i wynalazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły Ryjek i wynalazki
Dostępny
24 szt.

Z nowego, trzeciego zbiorku przygód Wesołego Ryjka mali czytelnicy dowiedzą się o jego nowych odkryciach i wynalazkach - Ryjek będzie się uczył wiązać sznurówki, wybierze się z tatą na zakupy. Tak to już jest w jego życiu, że zwykłe wydarzenia stają się fascynującymi przygodami.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

4 osoby kupiły
2
Sztuka bogacenia się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka bogacenia się
Dostępny
116 szt.

Praktyczna książka, wskazująca jak osiągnąć dobrobyt i bogactwo. Przedstawiony przez autora program zawiera zarówno weryfikację sposobu myślenia, jak i praktyczne wskazówki, co należy robić, by osiągnąć materialną pełnię szczęścia. "Ponadczasowa wiedza oraz praktyczny program osiągania dobrobytu!" to podtytuł, który dokładnie wyraża, co można w niej przeczytać. Autor wskazuje, co powinien uczynić każdy człowiek, aby wyjść z nędzy i ubóstwa. Jak należy zmienić sposób myślenia o pewnych sprawach, aby zacząć bogacić się. Książka napisana jest prostym językiem, dostosowanym do każdej grupy ludzi, tej bardziej, jak i mniej wykształconej. Przedstawiony w niej program działania, prowadzący do bogactwa, opracowany został na podstawie określonych konkluzji filozoficznych. Autor swoje słowa kieruje do kobiet i mężczyzn, których najbardziej palącą potrzebą są pieniądze i którzy najpierw chcą się wzbogacić, a dopiero później filozofować. "Sztuka bogacenia się" jest również książką dla osób, które pragną efektów i skłonne są przyjąć naukowo sformułowane wnioski za podstawę działania, zmierzającego do osiągnięcia dobrobytu.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

3 osoby kupiły
3
Literatura Polskiego Romansu. Tom 4. Dziedzictwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura Polskiego Romansu. Tom 4. Dziedzictwo
Dostępny
2720 szt.

Podupadły zamek Krąż. Odwieczna siedziba rodu Pobóg, teraz w rękach rodziny Zatorzeckich. Podobno straszy w nim duch dawno zmarłego ostatniego pana, Hieronima Poboga. W to miejsce przybywa z Warszawy jego prawnuk, zaproszony przez mieszkającego tam kuzyna. Gość ani myśli, że zamczysko może stać się jego przeznaczeniem. Sprawy jednak toczą się tak, że młody Roman Pobóg znajduje wśród miejscowych panien miłość swego życia i zostaje w Krążu na długo, a małżeństwo z ukochaną Teresą pozwala mu przejąć dziedzictwo jego rodu. Mniszkówna przy okazji pięknie odmalowuje życie polskiego szlacheckiego domu z początku XX wieku. „Literatura Polskiego Romansu” to zbiór powieści i opowiadań Heleny Mniszkówny. Jest to pierwsze, najbardziej kompletne wydanie dzieł autorki. Składają się na nią powieści Heleny Mniszkówny oraz zbiór jej opowiadań, a także biografia pisarki. Wśród powieści znajdują się te najbardziej znane, jak rozpoczynająca serię Trędowata czy Ordynat Michorowski, kilka innych, nieodmiennie kojarzonych z nazwiskiem najsłynniejszej polskiej autorki melodramatów, jak Gehenna czy Dziedzictwo, oraz utwory mniej znane i rzadko wznawiane, a warte przypomnienia. Jest to najbardziej kompletne i ujednolicone wydanie dzieł Heleny Mniszkówny w historii.

4,99 zł
3,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
4
Przyjmujemy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla 3 klasy szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjmujemy Pana Jezusa. Ćwiczenia do religii dla 3 klasy szkoły podst...
Dostępny
458 szt.

Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski. Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego. Ćwiczenia do podręcznika nr AZ-13-01/10-KR-3/15 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodne z programem nauczania nr AZ-1-01/10.

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
5
W 89 lat dookoła świata. Aleksander Tansman u źródeł kultury i tożsamości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W 89 lat dookoła świata. Aleksander Tansman u źródeł kultury i tożsamo...
Dostępny
41 szt.

„Wszedł Czesław Niemen, skądinąd Wydrzycki. Siadł. Słuchał. Spytał: Co to, kto to, śpiewnym akcentem nadniemeńskim. W końcu zafascynowany muzyką, którą usłyszał, powiedział coś szczególnego...”

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
6
Wyzwolenie i uzdrowienie przez post - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwolenie i uzdrowienie przez post
Dostępny
22 szt.

Czym jest post? Pytanie tylko pozornie jest proste, gdyż praktycznie o poście już chyba zapomnieliśmy. Tymczasem - jak pisze Siostra Emmanuel - pozwala on uchronić się choćby przed grzechem, pozwala też uchronić rodzinę przed rozpadem. Dlatego w tej niewielkiej książeczce Autorka zachęca nas do powrotu do tej owocnej bardzo praktyki duchowej. Jest jednak świadoma, iż nie jest to łatwe. "Gdy mówię o poście - pisze - ludzie zwieszają głowy i nie nie odpowiadają, ponieważ go zaniechali." Tymczasem Matka Boża w Medjugorie kieruje do nas pełne strapienia wołanie: "Zapomnieliście o poście!", sugerując wyraźnie, iż trzeba nam do niego powrócić. Co więcej, Maryja, której słowa przywołuje ta praca, mówi o tym w piękny sposób, odsłaniając sens postu jako potężnego narzędzia duchowego w naszych rękach. Dodajmy: narzędzia działającej przez nas Bożej mocy! Post sprawia bowiem, iż dokonują się niezwykłe rzeczy, których tak bardzo każdego dnia potrzebujemy...

11,53 zł
8,99 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 2,54 zł

2 osoby kupiły
7
Literatura Polskiego Romansu. Tom 3. Ordynat Michorowski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura Polskiego Romansu. Tom 3. Ordynat Michorowski
Dostępny
5576 szt.

Powieść ta uważana jest za dalszy ciąg Trędowatej, w rzeczywistości to zupełnie inna historia. Oba tytuły łączą jedynie postacie tych samych bohaterów. Waldemar Michorowski, przeżywając żałobę po śmierci ukochanej Stefci Rudnickiej, odsuwa się od życia towarzyskiego i nie zwraca uwagi na zaloty innych panien. Powalony ciężką chorobą, niemal umiera. Na rekonwalescencję wyjeżdża do Szwajcarii. Tam podejmuje się sprowadzenia na właściwą drogę swojego kuzyna Bohdana, prowadzącego życie hulaki i utracjusza. Przemiana Bohdana w „porządnego człowieka”, który odnajduje miłość swojego życia, staje się głównym wątkiem powieści. „Literatura Polskiego Romansu” to zbiór powieści i opowiadań Heleny Mniszkówny. Jest to pierwsze, najbardziej kompletne wydanie dzieł autorki. Składają się na nie powieści Heleny Mniszkówny oraz zbiór jej opowiadań, a także biografia pisarki. Wśród powieści znajdują się te najbardziej znane, jak rozpoczynająca serię Trędowata czy Ordynat Michorowski, kilka innych, nieodmiennie kojarzonych z nazwiskiem najsłynniejszej polskiej autorki melodramatów, jak Gehenna czy Dziedzictwo, oraz utwory mniej znane i rzadko wznawiane, a warte przypomnienia. Jest to najbardziej kompletne i ujednolicone wydanie dzieł Heleny Mniszkówny w historii.

4,99 zł
3,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
8
Literatura Polskiego Romansu. Tom 1. Trędowata. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura Polskiego Romansu. Tom 1. Trędowata. Część 1
Dostępny
5569 szt.

„Literatura Polskiego Romansu” to zbiór powieści i opowiadań Heleny Mniszkówny. Jest to pierwsze, najbardziej kompletne wydanie dzieł autorki. Składają się na nią powieści Heleny Mniszkówny oraz zbiór jej opowiadań, a także biografia pisarki. Wśród powieści znajdują się te najbardziej znane, jak rozpoczynająca serię Trędowata czy Ordynat Michorowski, kilka innych, nieodmiennie kojarzonych z nazwiskiem najsłynniejszej polskiej autorki melodramatów, jak Gehenna czy Dziedzictwo, oraz utwory mniej znane i rzadko wznawiane, a warte przypomnienia. Jest to najbardziej kompletne i ujednolicone wydanie dzieł Heleny Mniszkówny w historii.

4,99 zł
3,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
9
Martusia i noc pod gwiazdami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martusia i noc pod gwiazdami
Dostępny
4 szt.

Martusia od lat jest dobrą znajomą małych czytelniczek, którym łatwo zidentyfikować się z tą koleżeńskością, ujmującą osóbka. Tym bardziej więc miło będzie dziewczynkom przypomnieć sobie przeżycia Martusi i własnoręcznie uzupełnić je obrazkami wklejanymi w tekst na zasadzie prostego rebusu. Tym razem bohaterka zajmuje się powierzonym jej opiece dzidziusiem oraz urządza sobie wakacyjne ognisko i biwak pod sosną.

7,88 zł
5,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 1,89 zł

1 osoba kupiła
10
Miłosierdzie Boże. Różaniec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłosierdzie Boże. Różaniec
Dostępny
21 szt.

W tym niewielkim tomiku znajdują się: różaniec dla osób lubiących rozmyślanie, różaniec dla osób zagłębionych w kontemplację, a także różaniec dla osób spieszących się do Boga. Nowe wydanie zostało uzupełnione o tajemnice światła.

9,70 zł
6,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
11
Literatura Polskiego Romansu. Tom 2. Trędowata. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura Polskiego Romansu. Tom 2. Trędowata. Część 2
Dostępny
5130 szt.

Najsłynniejszy polski melodramat. Był wielokrotnie wznawiany i czterokrotnie ekranizowany. W nieśmiertelny schemat „księcia i kopciuszka” autorka wpisała romantyczny dramat, rozgrywający się w środowiskach polskich wyższych sfer. „Kopciuszkiem” jest skromna szlachcianka Stefcia Rudecka pracująca jako guwernantka w pałacu hrabiny Elzonowskiej, „księciem” – ordynat Waldemar Michorowski, krewny hrabiny. Miłość tych dwojga napotyka na kolosalny opór arystokratycznego środowiska, dla którego ich związek to niemożliwy do zaakceptowania mezalians. Niezasłużone szykany, jakim poddawana jest Stefcia w trakcie przygotowań do ślubu, wieszczą tragiczny finał. Zbiór powieści i opowiadań Heleny Mniszkówny – jest to pierwsze, najbardziej kompletne wydanie dzieł autorki. Składają się na nie powieści Heleny Mniszkówny oraz zbiór jej opowiadań, a także biografia pisarki. Wśród powieści znajdują się te najbardziej znane, jak rozpoczynająca serię Trędowata czy Ordynat Michorowski, kilka innych, nieodmiennie kojarzonych z nazwiskiem najsłynniejszej polskiej autorki melodramatów, jak Gehenna czy Dziedzictwo oraz utwory mniej znane i rzadko wznawiane, a warte przypomnienia. Jest to najbardziej kompletne i ujednolicone wydanie dzieł Heleny Mniszkówny w historii.

4,99 zł
3,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
12
Autorka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autorka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, powstaje wspólna powieść, nie obyczajowa, charakterystyczna dla Marii Ulatowskiej, i nie czysta sensacja, typowa dla Jacka Skowrońskiego. Powieść, która łączy oba gatunki. Nagle ludzie z otoczenia autorki poczytnych powieści zaczynają ginąć w dziwnych okolicznościach. Jej mozolna, chwilami monotonna praca pisarki zostaje zaburzona informacjami o następnych tragicznych wydarzeniach, a ona sama staje się celem wyrachowanego prześladowcy. Policyjna profilerka i prowadzący niekonwencjonalne śledztwo nadkomisarz usiłują przerwać łańcuch niewytłumaczalnych na pozór zbrodni. Tymczasem giną kolejne osoby. Relacje osobiste między bohaterami komplikują się coraz bardziej, zegar tyka, różne tropy wiodą na manowce, a rozwiązania zagadki nie widać...

33,00 zł
24,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

13
Dobry ojciec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobry ojciec
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Co sprawia, że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć, chcąc chronić swoje dziecko? Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki, Travis siedział w domu, zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie, nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom, bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać. A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta, przekonuje się, że nie chodzi o pracę, a udział w przestępstwie, które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno?

36,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,00 zł

14
Martusia. Mały gość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martusia. Mały gość
Dostępny
6 szt.

Martusia od lat jest dobrą znajomą małych czytelniczek, którym łatwo zidentyfikować się z tą koleżeńską, ujmującą osóbką. Tym bardziej więc miło będzie dziewczynkom przypomnieć sobie przeżycia Martusi i własnoręcznie uzupełnić je obrazkami wklejanymi w tekst na zasadzie prostego rebusu. Tym razem bohaterka zajmuje się powierzonym jej opiece dzidziusiem oraz urządza sobie wakacyjne ognisko i biwak pod sosną.

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

15
Organizacja i zadania terenowych organów administracji rządowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizacja i zadania terenowych organów administracji rządowej
Dostępny
8 szt.

„Struktury organizacyjne poszczególnych organów terenowych administracji rządowej przedstawiamy szczegółowo, w relacji organ nadzoru – organ podporządkowany, uwzględniając stan prawny na dzień 28 lutego 2014 r. Z kolei zadania, które realizują, ujmujemy w kontekście zadań ustawowych organu oraz zadań poszczególnych komórek struktury organizacyjnej, podstawowych dla realizacji zadań organu. W tym celu korzystaliśmy ze statutów i regulaminów organizacyjnych poszczególnych, opisywanych organów terenowych administracji rządowej. Mamy nadzieję, że publikacja będzie użyteczna nie tylko dla studentów, lecz także dla pracowników administracji publicznej i wszystkich zainteresowanych problematyką terenowej administracji rządowej”. Fragment z Wprowadzenia

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

16
Bez nożyczek i kleju Wesołe przyjęcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez nożyczek i kleju Wesołe przyjęcie
Niedostępny
Brak

Seria książeczek z papierowymi modelami do złożenia. Każda książeczka zawiera opowiadanie oraz 4 plansze, z których dziecko wyciska elementy do złożenia przestrzennego modelu. Wspaniała zabawa dla najmłodszych.

7,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

17
123 Colorissimo 3+ hipcio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123 Colorissimo 3+ hipcio
Niedostępny
Brak

Kolorowanki dla najmłodszych z grubym konturem

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

18
Hippo and Friends Starter. Pupil's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hippo and Friends Starter. Pupil's Book
Dostępny
24 szt.

A delightful three-level pre-school course based on songs and stories. The Pupil's Book has stories in each unit which are designed to encourage positive attitudes in children such as helping others and sharing. At the end of each unit children have the opportunity to make a simple 'storybook' which they can take home with them. This takes English outside the classroom, making the language more meaningful, and enables parents to be involved in the learning process.

62,00 zł
55,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,20 zł

19
Turcja. Wybrzeże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turcja. Wybrzeże
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.02

Wybrzeże Morza Śródziemnego to raj dla amatorów słońca, piaszczystych plaż i kąpieli. Na wybrzeżu południowym na spragnionych morskich kąpieli czeka jeszcze więcej kurortów niż nad Morzem Egejskim. Poznawanie Turcji to magiczna podróż po świecie Orientu, z barwnymi bazarami, strzelistymi minaretami, średniowiecznymi karawanserajami i medresami oraz egzotyczną kuchnią. Obok tureckich zabytków architektury znajdują się tu pozostałości wspaniałych budowli z czasów antycznych Grecji i Rzymu, średniowiecznej Armenii oraz Bizancjum.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

20
Pascal GO! Paryż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Paryż
Dostępny
6 szt.

Paryż to miasto-legenda, uznawany za stolicę sztuk pięknych i mody, tygiel kulturalny i mekkę literatów. Miasto setek zabytków, muzeów i wspaniałych rozwiązań architektonicznych, ale także romantycznych zaułków, wypielęgnowanych parków i ogrodów oraz eleganckich lokali. Niemal na każdym kroku obcuje się tu z historią – i to nie poprzez zwiedzanie szacownych ruin, a przez kontakt z miejscami znanymi z filmu, literatury, malarstwa, podręczników historii sztuki z postaciami, które współtworzyły dzieje świata.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

21
Pascal GO! Fuerteventura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Fuerteventura
Dostępny
6 szt.

Fuerteventura jest pustynną wyspą. Podłużny skrawek lądu dzieli od Afryki zaledwie 115 km. Temu też sąsiedztwu zawdzięcza swoje rozległe, piaszczyste plaże. Fuerteventura może się też poszczycić wspaniałą, dziką przyrodą. Nad wyspą wznoszą się prastare górskie łańcuchy i stożki wulkaniczne poprzecinane głębokimi suchymi wąwozami. Tereny wokół domostw przez okrągły rok mienią się barwami kwiatów hibiskusa, bugenwilli i goździków. Można tu także zobaczyć pomarańczowo-niebieskie strelicje królewskie – symbol Wysp Kanaryjskich.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

22
Pascal GO! Toskania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Toskania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Malownicze ukształtowanie Toskanii sprawiło, że jest ona jednym z najchętniej odwiedzanych regionów nie tylko w Europie, ale i na świecie. Największe toskańskie skarby kultury odnaleźć można w głównych ośrodkach, takich jak Florencja, Piza, Lukka czy Siena, ale wiele ciekawostek kryje się również w mniejszych miejscowościach. Historyczne rezydencje na wzgórzach, średniowieczne zabytki, klejnoty renesansu najlepsze wina na świecie – czego więcej trzeba, by przeżyć najbardziej udane wakacje w życiu?

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

23
Pascal GO! Bułgaria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Bułgaria
Dostępny
1 szt.

Sofia, miasto bardzo ciekawe, jest dobrym miejscem na przygodę. Obfituje w boczne uliczki, zakamarki, puste w nocy stragany, których ławki są idealnym miejscem do picia rakiji (na rakiję trzeba uważać!). Sozopol, perła Morza Czarnego, miasto założone jeszcze w epoce brązu, jest zabytkowe i kolorowe zarazem. W Sozopolu, o wąskich starych niczym cywilizacja ulicach, można zjeść przepyszne ryby oraz owoce morza w dobrych i tanich restauracjach.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

24
Pascal GO! Berlin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal GO! Berlin
Dostępny
2 szt.

Stolica Niemiec może zauroczyć pełną rozmachu architekturą i urbanistyką, połączoną z niezwykłym położeniem na brzegu rzek i jezior oraz atmosferą otwartości, tolerancji, kosmopolityzmu i wielokulturowości. Może też budzić lekką zazdrość trudnym do ukrycia, bezpretensjonalnym bogactwem granitowych, marmurowych i piaskowcowych elewacji, starannie utrzymanych fasad, chromowanych i niklowanych balustrad. Berlin wciąż realizuje najśmielsze wizje urbanistów, architektów i projektantów.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

25
Face2face Starter Second Edition. Workbook with Key - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Face2face Starter Second Edition. Workbook with Key
Dostępny
2 szt.

face2face Second edition is the flexible, easy-to-teach, 6-level course (A1 to C1) for busy teachers who want to get their adult and young adult learners to communicate with confidence. face2face is informed by Cambridge English Corpus and the English Vocabulary Profile, meaning students learn the language they really need at each CEFR level. The Starter Workbook with Key is ideal for self-study, offering additional consolidation activities and a Reading and Writing Portfolio for extra skills practice. A list of 'Can do' statements helps students to track their own progress in reading and writing and the pull-out answer key gives added flexibility

52,00 zł
27,56 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 24,44 zł

26
Cambridge English for Marketing. Student's Book with Audio CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English for Marketing. Student's Book with Audio CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.16

Endorsed by the Chartered Institute of Marketing (CIM), this short course (40-60 hours) uses practical tasks and realistic scenarios to develop the specialist language and communication skills needed for a career in marketing. Cambridge English for Marketing covers a wide range of marketing topics, from understanding the role of marketing in an organisation through to launching a new product. The ten standalone units allow learners to focus on the areas of marketing most important to them and as well as teaching specialist vocabulary and marketing theory, the course also develops job-specific skills such as carrying out marketing audits, preparing marketing campaigns, organising events and developing digital marketing strategies. The course requires no specialist knowledge on the part of the teacher and comprehensive teacher's notes are available online.

92,00 zł
82,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,20 zł

27
Cambridge English for Human Resources. Intermediate to Upper Intermediate Student's Book with Audio CDs (2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English for Human Resources. Intermediate to Upper Intermedi...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.22

Cambridge English for Human Resources covers a wide range of topics of concern to human resources and personnel development, from understanding the essentials of resourcing and outsourcing through to strategic HR. The ten standalone units allow learners to focus on the areas of HR and Personnel Development most important to them. As well as teaching the specialist vocabulary and theory of HR, the course also develops job-specific skills such as coaching, designing and implementing appraisal systems, managing conflict and others. Thanks to the Audio CD that includes the complete listening material from the Student's Book the course is ideal for both self-study and classroom teaching. The course requires no specialist knowledge on the part of the teacher as free comprehensive teacher's notes are available online.

92,00 zł
82,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,20 zł

28
Business Benchmark Upper Intermediate. Business Vantage Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Benchmark Upper Intermediate. Business Vantage Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Business Benchmark Second edition is the official Cambridge English preparation course for Cambridge English: Business Preliminary, Vantage and Higher (also known as BEC), and BULATS. A pacy, topic-based course with comprehensive coverage of language and skills for business, it motivates and engages both professionals and students preparing for working life. The Business Vantage Student's Book contains authentic listening and reading materials, including interviews with business people, providing models for up‐to‐date business language. Grammar and vocabulary exercises train students to avoid common mistakes, identified using Cambridge's unique collection of real exam candidates' answers. 'Grammar workshops' practise grammar in relevant business contexts. A BULATS version of this Student's Book is also available.

125,00 zł
112,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,50 zł

29
Business Benchmark Pre-intermediate to Intermediate. Business Preliminary Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Benchmark Pre-intermediate to Intermediate. Business Prelimin...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Business Benchmark Second edition is the official Cambridge English preparation course for Cambridge English: Business Preliminary, Vantage and Higher (also known as BEC), and BULATS. A pacy, topic-based course with comprehensive coverage of language and skills for business, it motivates and engages both professionals and students preparing for working life. The Business Preliminary Student's Book contains authentic listening and reading materials, including interviews with business people, providing models for up‐to‐date business language. Grammar and vocabulary exercises train students to avoid common mistakes, identified using Cambridge's unique collection of real exam candidates' answers. 'Grammar workshops' practise grammar in relevant business contexts. A BULATS version of this Student's Book is also available.

125,00 zł
112,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,50 zł

30
Espacio joven A2. 1 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espacio joven A2. 1 ćwiczenia
Dostępny
42 szt.

"Espacio joven" to czteropoziomowy kurs języka i kultury hiszpańskiej, zgodny z ESOKJ i programem nauczania Instytutu Cervantesa. Przeznaczony jest dla nastolatków, pozwala osiągnąć poziom B1 i przygotowuje do nowych egzaminów DELE. Zeszyt ćwiczeń zawiera sześć rozdziałów, odpowiadających rozdziałom z podręcznika jak również materiałom zawartym na płycie CD-ROM.

46,70 zł
41,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,60 zł

31
Espacio Joven A2.1 podręcznik + kod - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espacio Joven A2.1 podręcznik + kod
Dostępny
5 szt.

Nr MEN część A2.1: 709/2/2014 Espacio joven to czteropoziomowy kurs języka i kultury hiszpańskiej, zgodny z ESOKJ i programem nauczania Instytutu Cervantesa. Przeznaczony jest dla nastolatków, pozwala osiągnąć poziom B1 i przygotowuje do nowych egzaminów DELE. Podręcznik składa się z sześciu rozdziałów oraz wstępu i rozdziału powtórkowego. Uzupełnieniem każdego z rozdziałów jest film wideo oraz ćwiczenia interaktywne. Do podręcznika dołączona jest płyta CD-ROM. Atutem Espacio joven jest atrakcyjna dla młodzieży szata graficzna.

102,30 zł
90,02 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,28 zł

32
Tak jak człowiek myśli. Przyczyny i skutki tego, co nas spotyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tak jak człowiek myśli. Przyczyny i skutki tego, co nas spotyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.21

Książka ta pozwala zrozumieć źródło wszelkich życiowych niepowodzeń i wskazuje właściwy sposób postępowania Bez względu na to, czego pragnie człowiek: pogody ducha, sławy, zdrowia, pieniędzy, uczuć... – wszystkie upragnione cele może osiągnąć. Trzeba tylko wiedzieć, dokąd skierować swoje myśli, dokąd wyciągnąć swoje ręce i dokąd skierować swoje kroki.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

33
Prowincja pełna szeptów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowincja pełna szeptów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.13

Powieść zamykająca serię „Prowincja pełna...” Tym razem w książce spotkamy prawdziwe szeptuchy, które zawsze mieszkają na rubieżach świata. Mazury, Podlasie czy daleka Syberia – w tych i innych miejscach zawsze żyły tajemnicze kobiety, które swoimi szeptami pomagały innym stawać się lepszymi i szczęśliwszymi. To właśnie z Syberii przyjdą do Ludmiły tajemnicze wieści. Czy zmienią jej życie? I jaki udział będzie w tym miał pewien rzadki syberyjski kamień, czaroit?

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

34
Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Państwo opiekuńcze. Kosztowne złudzenie
Dostępny
14 szt.

Jest to jedna z najciekawszych książek zajmujących się omówieniem zasad i konsekwencji istnienia państwa opiekuńczego, czyli tego, co w języku codziennym nazywamy socjalem, albo państwem socjalnym. Autorem kilku tekstów, a zarazem całego wyboru, jest Tom G. Palmer, na co dzień wiceprezes Instytutu Katona z Waszyngtonu. Palmer wybrał kilka esejów napisanych przez siebie, oraz kilku wybitnych współczesnych ekonomistów wolnorynkowych, próbujących odbrązowić mitologię towarzyszącą państwu opiekuńczemu i ukazać prawdziwe oblicze tej szarlatanerii. Książka zawiera empiryczne i teoretyczne argumenty przeciwko absurdalnej koncepcji państwa opartego na manipulacji władzy i marnotrawstwie wysiłku obywateli. Zwięzły styl i prostota sprawiają, że może być ona pomocna w przekonywaniu lewicy, dowodząc że to co z założenia miało służyć ludziom, w praktyce obraca się przeciwko nim, szkodząc wszystkim. Czyta się jak kryminał! Bo i jest to kryminał.

39,70 zł
28,58 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,12 zł

35
Baśnie i legendy polskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie i legendy polskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Baśnie i legendy polskie” to zbiór opowieści, które kiedyś przykazywano ustnie z pokolenia na pokolenie. Zawiera elementy zarówno baśniowe, jak i historyczne. Czytelnik ma możliwość przeniesienia się w czasy swoich przodków, zapoznania się z ówczesnym życiem oraz charakterystycznymi elementami kultury, swoistymi dla opisanych regionów Polski. Ta niezwykła publikacja, okraszona pięknymi ilustracjami, może być doskonałym prezentem dla dzieci małych i dużych. Odbiorcy: – wszyscy, którzy chcą poznać elementy historii naszego kraju, – zwolennicy książek, którym sprawia radość czytanie najbliższym. Dlaczego warto przeczytać tę książkę? – to zbiór regionalnych opowieści związanych z historią naszego kraju – w przystępny, baśniowy sposób przekazana jest nutka prawdy z przeszłości oraz moralne przesłania - można przekazać dziecku to, co jest wartościowe i ważne dla jego rozwoju.

25,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

36
Kochane Lato z Radiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochane Lato z Radiem
Dostępny
8 szt.

Od ponad czterdziestu lat w czasie wakacji kilka milionów ludzi słucha Programu Pierwszego Polskiego Radia i Lato z Radiem! Audycja bije rekordy radiowej popularności. Na koncertach w plenerze gromadzi kilkaset tysięcy widzów. Rok w rok. Od dwudziestu pięciu lat jej kierownikiem i prawdziwą gwiazdą jest popularny dziennikarz a zarazem doskonały szef Roman Czejarek, który teraz, nie po raz pierwszy, przeistoczył się w autora książki. W 1991 roku, gdy ówczesny Dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia Krzysztof Michalski zaproponował mu kierowanie Latem z Radiem, miał tylko dwadzieścia pięć lat i byłem młodym dziennikarzem, który z lokalnej rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie przeniósł się do centrali w Warszawie, a Lato z Radiem znał głównie z opowiadań swojej mamy... Jak przebiegała tamta rozmowa? I dlaczego padły wtedy pamiętne słowa: „Albo coś pan z tym zrobi, panie Romku, dobrego, albo trzeba będzie to jakoś po cichu… zlikwidować”? „Wszystko, czego dotykałem w Lecie z Radiem, było symbolem. Strofy dla Ciebie i legendarny Krzysztof Kolberger. Kukułka i niezwykła Krystyna Czubówna. Nawet Paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego wydawał się nie do ruszenia. Ale jak zrobić zmiany, nie przeprowadzając zmian?! Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że zwiążę się z Latem z Radiem na ćwierć wieku z pewnością bym nie uwierzył!” – wspomina Roman Czejarek. To dwadzieścia pięć lat z Latem z Radiem to pół życia Romana Czejarka, który swoim lekkim piórem, genialną pamięcią, umiejętnością opowiadania anegdot i wielkim archiwum fotograficznym postanowił podzielić się z Czytelnikami. I spróbować odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi tajemnica tego sukcesu? Co tak magicznego jest w Lecie z Radiem, że poświęcono mu wiele prac magisterskich. Dlaczego wiosną każdego roku polskie gwiazdy i ich menedżerowie stają na głowie, by wystąpić na koncertach Lata z Radiem? „W tym czasie dzięki pracy w Radiowej Jedynce poznałem wszystkie gwiazdy polskiej estrady. Z jednej strony Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Seweryn Krajewski, Budka Suflera, Perfect, Czerwone Gitary, Urszula, Kora, Lady Pank czy Andrzej Krzywy i De Mono, z drugiej Jacek Stachursky, Afromental, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Ania Rusowicz, Bracia albo Myslovitz. A do tego (wiem, że teraz niektórzy się skrzywią) Bayer.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

37
Puzzle 20 elementów. Jak wytresować smoka 2. Pościg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20 elementów. Jak wytresować smoka 2. Pościg
Alexander, 20
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.05

Puzzle Alexander rozwijają zdolności manualne, pobudzają ciekawość, spostrzegawczość oraz zdolność kojarzenia.

19,50 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,9%
oszczędzasz 2,51 zł

38
Ćwiczenia duchowe dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia duchowe dla początkujących
Dostępny
60 szt.

Ćwiczenia duchowe dla początkujących prowadzą czytelnika przez wszystkie najważniejsze sfery życia codziennego i religijnego, uczą konfrontowania się z samym sobą i właściwej relacji z Bogiem. Korzystać z nich można bez konieczności wyjazdu na zamknięte rekolekcje ignacjańskie. Układ ćwiczeń jest przejrzysty i opatrzony precyzyjnymi wskazówkami, jak i kiedy należy je wykonywać, kiedy należy zrobić przerwę, a kiedy zwrócić się o pomoc do spowiednika czy kierownika duchowego. Książka jest skierowana do osób przygotowujących się do sakramentów bierzmowania lub małżeństwa, świeckich zaangażowanych w Kościele, prowadzących grupy młodzieżowe, katechetów, jak również kapłanów oraz tych, którzy pragną ożywić codzienne życie duchowe. Guy Jonquieres jest chilijskim jezuitą, ojcem duchowym i rekolekcjonistą oraz dyrektorem Centro de Espiritualidad Ignaciana w Santiago de Chile. Jest również autorem licznych publikacji popularyzujących duchowość ignacjańską. Ćwiczenia duchowe dla początkujących ukazały się także w tłumaczeniu na języki włoski, francuski i arabski.

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

39
Jakość kształcenia w szkole wyższej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jakość kształcenia w szkole wyższej
Dostępny
2 szt.

Niniejsza rozprawa, podejmująca ważny i aktualny problem jakości kształcenia akademickiego w obszarze nauk pedagogicznych, stanowi istotny głos w dyskusji społecznej nad kondycją, misją i zadaniami szkolnictwa wyższego w Polsce. Bogata oferta studiów pedagogicznych w Polsce, będąca odpowiedzią środowisk akademickich na potrzeby społeczne i oczekiwania rynku pracy, stanowi z jednej strony ważną i prężną część rynku studiów wyższych, z drugiej zaś jest wielkim wyzwaniem w zakresie organizacji edukacji nowoczesnej i wysokojakościowej. Organizatorzy tej edukacji - uczelnie wyższe - ponoszą niezbywalną odpowiedzialność za jakość produktu określanego mianem studiów wyższych - I i II stopnia. Dbałość o rozwój studiów pedagogicznych - tak pod kątem zakresu (poszerzenie oferty), jak i podnoszenie jakości - nie może być realizowane jedynie na poziomie poszczególnych gremiów, ukierunkowana na wspólne definiowanie problemów, diagnozę sytuacji, opracowywanie prognoz i w końcu poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz sposobów ich wdrażania. Publikacja stanowi silny głos w tej dyskusji. Wielkim walorem pracy jest zawarcie w niej stanowisk wielu wybitnych polskich pedagogów. Opracowanie składa się z czterech komplementarnych części, których zakresy treściowe ujmują szerokie spektrum problematyki jakości edukacji wyższej w obszarze nauk pedagogicznych. z recenzji prof. dr hab. Tamary Zacharuk

35,70 zł
22,13 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,57 zł

40
My Matura Success. Pre-Intermediate. Workbook + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Matura Success. Pre-Intermediate. Workbook + CD
Dostępny
38 szt.

W związku ze zmianami w egzaminie maturalnym obowiązującym od 2015 roku, wszystkie sekcje maturalne w nowym wydaniu My Matura Success Pre-Intermediate i Intermediate zostały uaktualnione i zawierają: • wskazówki maturalne pomocne na nowym egzaminie, • typy zadań, które obowiązują na maturze od 2015 roku, • modelowe wypowiedzi oraz język przydatny w tworzeniu wypowiedzi w nowych formach, takich jak wpis na blogu czy rozprawka. New Matura Success to bestsellerowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych. Inspirujące teksty, zdjęcia oraz filmy zostały dobrane w taki sposób, aby każdy licealista mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami.

52,90 zł
36,60 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 16,30 zł

41
My Matura Success. Pre-Intermediate. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Matura Success. Pre-Intermediate. Podręcznik
Dostępny
4 szt.

New Matura Success to bestsellerowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych. Inspirujące teksty, zdjęcia oraz filmy zostały dobrane w taki sposób, aby każdy licealista mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami. Wydanie uaktualnione do matury 2015 - My Matura Success - pozwala skutecznie przygotować się do nowego formatu egzaminu. Rzetelne przygotowanie do nowego formatu egzaminu o Regularne powtórki pomagają uczniom śledzić postępy w nauce i zawierają kolejne zadania maturalne oswajające ich z formatem egzaminu. o Strategie maturalne oraz Bank funkcji językowych praktycznie wspierają przyszłych maturzystów. o Ogromna ilość nagrań i ćwiczeń na rozumienie ze słuchu oraz lekcje Writing z zadaniami w formacie egzaminacyjnym krok po kroku przygotowują do matury. o Wszystkie niezbędne na egzaminie słowa są zebrane w leksykalnych zestawieniach i utrwalane w zeszycie ćwiczeń.

83,90 zł
74,67 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,23 zł

42
Evolution Plus 2. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolution Plus 2. Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Evolution plus to nowe wydanie popularnej serii Evolution, przeznaczonej dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Podręcznik zapewnia uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu. Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

50,00 zł
43,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

43
Hello Robby Rabbit 1 SB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hello Robby Rabbit 1 SB
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Hello Robby Rabbit to dwa podręczniki dla najmłodszych uczniów, po raz pierwszy wkraczających w świat nauki języka angielskiego. Kurs, oparty na sześciu wesołych historyjkach, których bohaterami są królik Robby i jego przyjaciele, pobudza wyobraźnię dzieci i doskonale łączy zabawę z nauką. Ćwiczenia, opracowane w formie odpowiedniej dla tej grupy wiekowej (kolorowanie, wycinanie, malowanie), wspomagają wszechstronny rozwój psychomotoryczny uczniów i gwarantują im dobrą zabawę. Pełna twórczych pomysłów książka nauczyciela w połączeniu z bogatym materiałem uzupełniającym (karty obrazkowe, karty z historyjkami, pacynka Robby) pozwala nauczycielowi pracować bezstresowo i skutecznie.

48,00 zł
41,76 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,24 zł

44
English World 3. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English World 3. Podręcznik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

English World is a stunningly visual ten-level course which will take children through from primary to secondary. Written by the authors of best-sellers Way Ahead and Macmillan English, English World combines best practice methodology with innovative new features for the modern classroom. Active whole-class learning is supported by vibrant posters and interactive activities on the DVD-ROM. Thorough grammar and skills work is applied in natural contexts in the real world, through dialogues and cross-curricular material. English World provides a complete package for today's teachers and pupils. Key features • Innovative Teacher's DVD-ROM adds an exciting dimension to classroom teaching, and helps the teacher prepare customised materials • Test builder on Teacher's DVD-ROM means teachers can produce customised progress checks • Informative, cross-curricular and cross-cultural content means that students learn about the world through English • The stories, topics and projects promote social values and citizenship • 'Learning to learn' pages in the Workbook help pupils develop strategies such as scanning and thinking skills • Dictionary for each level further promotes independent learning and develops valuable strategies for later study

54,00 zł
46,98 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,02 zł

45
English World 4 WB MACMILLAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English World 4 WB MACMILLAN
Dostępny
8 szt.

English World is a stunningly visual ten-level course which will take children through from primary to secondary. Written by the authors of best-sellers Way Ahead and Macmillan English, English World combines best practice methodology with innovative new features for the modern classroom. Active whole-class learning is supported by vibrant posters and interactive activities on the DVD-ROM. Thorough grammar and skills work is applied in natural contexts in the real world, through dialogues and cross-curricular material. English World provides a complete package for today's teachers and pupils. Key features • Innovative Teacher's DVD-ROM adds an exciting dimension to classroom teaching, and helps the teacher prepare customised materials • Test builder on Teacher's DVD-ROM means teachers can produce customised progress checks • Informative, cross-curricular and cross-cultural content means that students learn about the world through English • The stories, topics and projects promote social values and citizenship • 'Learning to learn' pages in the Workbook help pupils develop strategies such as scanning and thinking skills • Dictionary for each level further promotes independent learning and develops valuable strategies for later study

41,50 zł
36,11 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,39 zł

46
Matura Success Advanced. Matura Activator + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Success Advanced. Matura Activator + CD
Dostępny
612 szt.

Sześcioczęściowy kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, opracowany przez zespół wybitnych pedagogów i doświadczonych nauczycieli, zapewniający udane, dynamiczne i przyjemne lekcje oraz sukces na egzaminie maturalnym. Inspirujące tematy, teksty oraz ilustracje zostały dobrane w taki sposób, aby każdy uczeń mógł identyfikować się z poruszanymi w podręczniku zagadnieniami. Duża dawka humoru sprzyja dobrej atmosferze w klasie oraz zachęca uczniów do udziału w lekcji i nauki języka angielskiego. Matura Success kładzie nacisk na sprawną komunikację w sytuacjach z życia codziennego. Dzięki maturalnemu bankowi słownictwa i funkcji językowych uczniowie lepiej przygotują sie do egzaminu. Elementy o współczesnym świecie, krajach anglojęzycznych i realiach socjokulturowych ksztaltują postawę tolerancji wobec innych kultur oraz otwarte spojrzenie na świat. Regularne powtórki materiału i powtórzenia pod kątem egzaminacyjnym Think Foward to Matura oraz tabele samooceny w zeszycie ćwiczeń pomagają uczniom śledzić postępy oraz uwierzyć we własne możliwości. Interaktywny CD-ROM z dziesiątkami ćwiczeń gramatycznych, leksykalnych oraz sprawnościowych do każdego rozdziału, objaśnieniami gramatyki, słownikiem angielsko-polskimz wymową Phonetic Chart, listą czasowników nieregularnych, a także interaktywnymi scenkami audio stanowi dodatkowe źródło materiałów do wykorzystania na lekcji i do samodzielnej nauki w domu (CD-ROM dostępny jest do poziomów Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate oraz Upper Intermediate). Nowy poziom Advanced świetnie sprawdzi się w klasach licealnych o rozszerzonym programie języka angielskiego, a także na zajęciach dla grup zaawansowanych w szkołach językowych i na uczelniach.

62,90 zł
55,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

47
Nowe lustra świata. Język polski. Podręcznik. Część 5. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe lustra świata. Język polski. Podręcznik. Część 5. Liceum i techni...
Dostępny
22 szt.

Podręcznik Nowe lustra świata został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym i rozszerzonym w liceum i technikum. Polecamy go wszystkim zainteresowanym różnorodnymi zjawiskami kultury – zwłaszcza współczesnej. Najważniejsze zalety naszego podręcznika: • bogactwo utworów literackich (z epoki i współczesnych), a także antologia dodatkowych tekstów, w której każdy znajdzie dla siebie coś interesującego; • ogromny wybór innych tekstów kultury – utworom literackim towarzyszą odwołania do dzieł plastycznych, architektonicznych, filmowych, teatralnych itd.; • atrakcyjna i oryginalna szata graficzna – ułatwia interpretację dzieł, podkreśla obecność tych samych wątków w różnych dziedzinach sztuki; • łatwe utrwalanie wiedzy i przygotowanie do matury – podręcznik zawiera osobne segmenty poświęcone uważnemu czytaniu i interpretowaniu tekstów, wyodrębnione graficznie ważne terminy i zagadnienia oraz bloki powtórkowo‑maturalne po kolejnych epokach, a także słownik pojęć i terminów. Cykl „Nowe lustra świata” składa się z pięciu podręczników: – Starożytność–średniowiecze. Część 1 – Renesans–oświecenie. Część 2 – Romantyzm–pozytywizm. Część 3 – Młoda Polska–dwudziestolecie międzywojenne. Część 4 – Współczesność. Część 5 Nr dopuszczenia: 704/5/2014

50,45 zł
44,90 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,55 zł

48
Słownik biograficzny miasta Lublina Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik biograficzny miasta Lublina Tom 4
Dostępny
6 szt.

Oddajemy w Państwa ręce kolejny, czwarty już tom "Słownika biograficznego mieszkańców Lublina", który ma na celu zachowanie od zapomnienia postaci tych mieszkańców miasta, którzy się tu urodzili lub też na przestrzeni wieków, w różnoraki sposób, przyczynili się do rozwoju i znaczenia Lublina.

37,80 zł
29,86 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,94 zł

Wróć do góry